Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) Sanki válasza #81280768 (#24350) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Sim kártyát tegyél a telefonba és úgy próbálj meg frissíteni.

(#24352) #81280768


#81280768
törölt tag

Szoftveresen sem Hisuite-al nem talál. Így próbáljam meg a 3 gombos al00-át?

(#24353) petyametyo válasza Millerchris (#24342) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Nincs idöhöz kötve a csereutalvány beváltása :N
Mi volt a gond a telefonal amiért szervizbe került ? :R

[ Szerkesztve ]

(#24354) ADAM1337 válasza #81280768 (#24352) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az érdekes nálam az szedte le az OTA-t a telefon nem. (oldalról letöltött hisuite, vagy amit a telefon rak fel ?)

(#24355) #81280768 válasza ADAM1337 (#24354) üzenetére


#81280768
törölt tag

Oldalról letöltött

(#24356) ctibor válasza #81280768 (#24352) üzenetére


ctibor
senior tag

Elnézést, téves hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#24357) ADAM1337 válasza #81280768 (#24355) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pont azt akartam ajánlani pedig.
Ez most melyik verzió végül ?
Nem bírtam követni, imei alapján ?

(#24358) Sanki


Sanki
Topikgazda

Mostanában nem sok kép volt felrakva. Én most hoztam párat.
Raw-ban fotóztam és lightroom-ban szerkesztettem, mobilon.

(#24359) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Itteni javaslatra hétfőn megvettem a Xiaomi Mi Band 2-t. Mindenkinek aki nem gyengén látó csak ajánlani tudom. Maximálisan kompatibilis a Honor 8 telefonnal.

(#24360) szendo777 válasza #81280768 (#24352) üzenetére


szendo777
tag

Egyre érdekesebb ez a telefon. A 64Gb-os romja ment fel a 32Gb-os telóra. Gyanus hogy ez AL00 volt de elkezdték debrandelni, de mintha csak félig lettek volna kész vele. Minden esetre erre nem hiszem hogy így jönni fog OTA. :(

Honor 10 kék

(#24361) szendo777 válasza #81280768 (#24350) üzenetére


szendo777
tag

Imeit satírozd ki ha ilyet teszel fel. :)

Honor 10 kék

(#24362) Dwatti válasza Sanki (#24358) üzenetére


Dwatti
addikt

Jók lettek. Az íriszt majd ki elemezzük 🤣

(#24363) ADAM1337 válasza szendo777 (#24361) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Imei alapján viszont 64gb-s model. :DDD

(#24364) Szendwich válasza ult1mate (#24299) üzenetére


Szendwich
tag

Hasonlo problemam van nekem is, de csak Waze-el! Osszevissza pakol le a terkepre, piros lampanal elfelejti honnan jovok es elkezd ujra tervezni, mert atrak a keresztezodes tul oldalara. Inditas utan hosszu percekig (volt olyan, hogy kiertem Mogyorodig az M3ason) nem talal GPS jelet. Probaltam ujra telepiteni az app-ot, stb. Nem hasznalt. Google Maps-el nincs ilyen baj, inditas utan rogton tudja hol vagyok (de pl. BKK Info is rogton tudja melyik megalloban allok) es navigacio kozben se visz tevutakra.
Amikor megvettem a keszuleket - februarban - nem volt ilyen problemam. Nem tudom, hogy firmware frissites vagy app frissites rontotte el, de hasznalhatatlan fos lett igy nalam.

(#24365) freelancer68 válasza ADAM1337 (#24363) üzenetére


freelancer68
tag

Huawei IMEI checker alapján:

(#24366) Kbali válasza Szendwich (#24364) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én napi szinten kétszer másfél órát használom a waze-t, de a sima néhányméter pontatlanság on kívül nincs ilyen problémám. Elsőként próbáld újra telepíteni az appot.

(#24367) Banderasz74 válasza Blac1 (#24359) üzenetére


Banderasz74
tag

Használd egészségel. ☺
Remélem nem fogsz csalódni benne.
Az aksi majd beáll,most az elején merülősebb de így is bír másfél hetet vígan. ☺

(#24368) Sanki válasza Banderasz74 (#24367) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem 34 napja volt töltve és most van 27%-on, reggeli ébresztés illetve telefonhívás/sms érkezésekor jelez.

(#24369) Blac1 válasza Banderasz74 (#24367) üzenetére


Blac1
aktív tag

Én is remélem. Egyre több dologra jövök rá hogy miket lehet rajta beállítani.

(#24370) Szendwich válasza Kbali (#24366) üzenetére


Szendwich
tag

Probaltam mar az ujra telepitest. Nem segitett.
Le kell majd adnom szervizbe a telefont, mert a kijelzo bal felso sarka besargodott. Akkor lesz majd factory reset, ha az se segit akkor nem tudom mi a tok van.

(#24371) DaWehun válasza Sanki (#24358) üzenetére


DaWehun
tag

szépek lettek! viszont ha már raw és lightroom mobil akkor tudsz e ebben segíteni nekem, mert eddig nem igazán kaptam rá választ más topicban :) [link]

[ Szerkesztve ]

...

(#24372) Sanki válasza Szendwich (#24370) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A waze-ra panaszkodtak nemrég, lehet azzal lesz a probléma.

(#24371) DaWehun: ez volt nekem is, le kellett törölnöm, pár napig nem volt fent, később felraktam és most bejelentkezés nélkül működik.

[ Szerkesztve ]

(#24373) DaWehun válasza Sanki (#24372) üzenetére


DaWehun
tag

én is töröltem már le és raktam is fel újra, működött kb 5 kép erejéig aztán ismét kaki lett... fingom sincs mitől... próbáltam már bejelentkezve és anélkül is. sehogy nem jön össze

...

(#24374) Sanki válasza DaWehun (#24373) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Esetleg, amikor letörlöd csinálj egy takarítást a telefonon, cache fájlok ürítése plusz a saját tárhely tisztítóval is.

(#24375) DaWehun válasza Sanki (#24374) üzenetére


DaWehun
tag

minden nap végén takarítom a telefont, nálam nem lehetnek felesleges fájlok meg olyan ami lassítja a telefont mert arra allergiás vagyok :D ilyen szempontból karbantartom a telót :)

[ Szerkesztve ]

...

(#24376) Sanki válasza DaWehun (#24375) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor nem tudom mi oldotta meg. Töröld le 1-2 napra és utána rakd vissza, én legutóbb nem jelentkeztem be, azóta "jó".

(#24377) clon válasza Szilasi70 (#24334) üzenetére


clon
aktív tag

Biztosan nem kompatibilis a H8-al az adapter. Mindig visszaugrik töltésre nálam is, de látja a pendrive-ot (mondjuk a régebbi ROM-ok esetén nem volt ilyen "gond". mármint, hogy a töltést erőlteti).

Már az elején is gondok voltak az adapterekkel, ezért voltak rögtön külföldi ajánlások amikkel működött. Mondjuk én pont nem olyat rendeltem, de a vásárlásnál ott volt H8 kompatibilis (ez attól még nem volt garancia, hogy tényleg az is :D ).

(#24378) Szilasi70 válasza clon (#24377) üzenetére


Szilasi70
csendes tag

Úgy néz ki, hogy nem kell semmi beállítási furfang, a kártyaolvasó nem jó (vagy nem kompatibilis) Ma megjött postán egy filléres micro USB / USB type-C adapter, azzal a régebbi kártyaolvasó simán működik, egyből felismeri és feljön a "képek és fájlok átvitele" Mondjuk ez is elvileg csak Honor 7-ig kompatibilis, de ezek szerint csak a csatlakozó formája miatt.

(#24379) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!

Elérkezett az a pont, hogy szervizbe küldöm a telót, nem tetszik amiket művel. Ezek:
- telefon kikapcsol alacsony töltöttségnél (ezt korábban már beszéltem veletek, ma 22%-on volt amikor feloldottam, egy perc múlva shut down, 0%.)
- nem hall rendesen a másik fél
- én sem hallom rendesen a másik felet

Elolvastam az összefoglalót, néhány hsz-t, majd arra jutottam, hogy a Media Marktba viszem, ott vettem, többi részét intézzék ők. Mennyire hülye ötlet szerintetek?

Szeretnélek megkérni Titeket arra, hogy mondjátok el, mire számítsak, mi a legrosszabb amit történt veletek/ami történhet velem, legyen időm felkészülni előre :DD :C :W
(Pl.: összekarcolt telefon, lifegő hátlap, elálló kijelző, netán egy Galaxy S8-at kaptatok vissza... :DDD )

Válaszokat előre is köszönöm!

(#24380) t_a_m_a_s válasza V@ns (#24379) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én biztos nem a boltba vinném vissza, csak feleslegesen bonyolítod, és növeled a javítás idejét.

Holnap majd jól beletépünk...

(#24381) 7Heads Drago válasza V@ns (#24379) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én inkább közvetlenbe küldeném vissza. Az MM csak megnöveli a javítási időt.
:)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24382) V@ns


V@ns
aktív tag

t_a_m_a_s és 7Heads Drago köszönöm a gyors választ!

Nekem ez közel van: Huawei Customer Service Center - 1085 Budapest, József krt. 17
Lehet ide beviszem.

(#24383) PpenoO válasza V@ns (#24382) üzenetére


PpenoO
őstag

Készülj fel a vártnál hosszabb sorbaállással, annyian vannak náluk. Nekem 2 órámba fájt a történet. Persze lehet szerencséd, de akárhányszor elmegyek előttük, szinte mindig tömve vannak.

(#24384) V@ns válasza PpenoO (#24383) üzenetére


V@ns
aktív tag

Hát, akkor még átgondolom... :U
Mi a helyzet a rossz élményekkel? Nincs senkinek? Mert akkor respekt a cégnek, emelem kalapom előre is. :K

(#24385) szendo777 válasza V@ns (#24384) üzenetére


szendo777
tag

Nem nagyon hallani rossz tapasztalatokat.

Honor 10 kék

(#24386) malnabokor válasza V@ns (#24384) üzenetére


malnabokor
senior tag

Az Ügyfélszolgálati központjuk zseniális, én Emag-os Huawei Watchot vittem be (akkor mondjuk nem volt semmi sor, azonnal sorra kerültem), egy darab pixel égett be, nagyítóval lehetett csak látni kb. (nem fűztem nag reményeket hozzá), de bevizsgálták 5 perc alatt, és mondták, hogy cserélik (vagyis csereutalványt adtak) :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#24387) Pjotr


Pjotr
senior tag

Sziasztok

Honor 8 hátlap csere mennyibe kerül? Garancia hátlap toresnel ugrik? Kijelző két ponton foltos, ki akartam csereltetni.

[ Szerkesztve ]

(#24388) Dwatti válasza Pjotr (#24387) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem a hátlapra is érvényes a kijelző garancia..Egy telefont megér hogy érdeklődj . Az fb-n is írhatsz nekik.

[ Szerkesztve ]

(#24389) V@ns


V@ns
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :R Jövő héten beugrom vele a szervizbe.

(#24390) ADAM1337 válasza Pjotr (#24387) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Amugy tévhit, hogy a garancia ugrik.
Megjavittatod márka szervizzel és ennyi, ugyanugy garanciális tovább.
Kijelzönél is ha kicseréled megy a garancia, mert a födarabra vonatkozik. Sokan nem tudják, nekem is lg g4 nél mondta a szerviz, hogy ha náluk csinálom lehet drága de a garancia megmarad.

(#24391) 7Heads Drago válasza Pjotr (#24387) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha jól emlékszek kb 7000 ft a hátlap. Viszont a leolvasóval együtt cserélik csak. Ez az áprilisban volt érvényes.
ADAM1337-nek teljes mértékben igaza van. Erre én direkt rákérdeztem a supportnál. Ha szervizben csinálják hivatalosan mindegy megy tovább, csak ugye meglesz az ára.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24392) mumtaz


mumtaz
senior tag

Feltennék egy kérdést, ami a telefonnal kapcsolatos, de inkább alkalmazás kérdés.
Céges autóban az autórádió USB-jéről szoktam tölteni a telefonomat. Ez egy gagyi Overmax típusú rádió. USB-n pendriveot tud fogadni MP3 lejátszáshoz. Az a baj, hogy csak akkor játszik le MP3-at, ha a fájlok a pendriveon a gyökérkönyvtárban vannak. Szeretném, ha már úgyis ott töltöm a telót, akkor már a zenéket is lejátsza róla. A gond az, hogy a telefont rádugva a rádió kb. 5 másodpercig átvált MP3 módba (keresi a fájlokat), majd visszavált rádióra, mert ugye nem talál semmit. A telefonon ilyenkor néha megjelenik egy ethernet protokol is az USB módoknál. Egyébként teljesen mindegy, mire állítom át az USB módot.

Tud valaki valami trükköt, hogyan lehetne belőni a telót, hogy USB-re dugva a rádió az adott könyvtárat lássa, mint pendrive-ot?

Play-en ugyan van egy "USB Share" nevezetű alkalmazás, amiben ki lehet jelölni egy adott mappát, de az ezen a telefonon nem működik.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24393) rosejbli válasza mumtaz (#24392) üzenetére


rosejbli
senior tag

Legegyszerűbbnek talán azt tudom javasolni, higy rendelj egy male-male 3,5mm-es jack kábelt, azzal simán menni fog a zene is. A legtöbb rádió elején van ilyen kimenet is, nem tudom a tiéd milyen.

(#24394) mumtaz válasza rosejbli (#24393) üzenetére


mumtaz
senior tag

"A legtöbb rádió elején van ilyen kimenet is, nem tudom a tiéd milyen."

Ha röviden akarnám jellemezni: sz@r.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24395) #81280768


#81280768
törölt tag

Update_data_full_hw_eu.zip ez mi lenne az update.zip mellett?

(#24396) m1lan


m1lan
őstag

Már régóta ígérgetem, hogy küldök be képet a kiemelkedő akkustatjaimról, de valahogy mindig elmaradt. Tegnap rávettem magamat, úgyhogy elkezdtem képernyőmentéseket készíteni. Este 1 nap 4 óra használat után 25%-on állt a töltöttség, amikor letettem a telefont az éjjeliszekrényre, a kijelzőidő pedig 6 óra 28 percnél állt. Úgy terveztem, hogy a reggeli használattal majd meglesz a 7,5-8 óra közötti kijelzőidő, de sajnos valami oknál fogva az éjszaka folyamán koppanásig merült a telefon. Közben felraktam töltőre, nullázódott a statisztika, így nem tudtam utána nézni, hogy mi okozhatta ezt a drasztikus merülést. Van valami tippetek, hogy mi történhetett? Este 1-2%-ot szokott merülni a legrosszabb esetben, internetet ilyenkor nem kap. Végig normális tempóban merült, még azt sem mondhatom, hogy a kijelzés volt pontatlan...

Más: elmúlt 1 éves a telefonom, amit akkor még Marshmallow B120-szal kaptam kézhez. Azt követően minden OTA frissítést folyamatosan telepítettem, ami jött, újratelepítés nélkül, mivel semmilyen probléma nem jött elő. Szeptemberben úgy döntöttem, hogy a közel egy éves rendszer megérdemelne egy kis vérfrissítést, ezért nyomtam egy gyári visszaállítást. Előtte folyamatosan volt 4-5 olyan alkalmazás, amit nagy fogyasztásúnak jelzett (Facebook, Messenger, Instagram, Chrome stb.), viszont az újratelepítés óta csak a Messenger van ott, meg néha a OneDrive, ha képeket tölt fel a háttérben. A 6.0 -> 7.0 frissítés zavarta meg annyira, hogy azt is nagy fogyasztásúnak jelezte, ami (ezek szerint) nem az?

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#24397) ctibor válasza #81280768 (#24395) üzenetére


ctibor
senior tag

Az európai ROM-hoz való appokat és beállításokat flasheli a telóra.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#24398) 7Heads Drago válasza #81280768 (#24395) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az összefoglalót olvasd el. Amúgy mindkét fájl kell a tökéletes működéshez.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24399) r0by válasza mumtaz (#24392) üzenetére


r0by
addikt

Nem tudom, hogy akarsz-e pénzt invesztálni a dologba. Ha esetleg igen, akkor 4-5k körül már lehet kapni roidmi 2s vagy 3s-t. Ez egy szivargyújtóba dugható fm transmitter, bluetooth-os csatlakozással, 2 usb töltési lehetőséggel. A 2s pedig ha szerencséd van (mint nekem), akkor még kihangosítóként is jól szuperálhat.

(#24400) rosejbli válasza r0by (#24399) üzenetére


rosejbli
senior tag

Annyiért már Kínából egész rádiót kap, ami bluetoothos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.