Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) Peter.70 válasza Lackooo84 (#25299) üzenetére


Peter.70
őstag

Ezt próbáld ki
[link]

(#25302) DaWehun


DaWehun
tag

2016. októberben vettem a telefont, de mostanra ért el odáig, hogy észrevehetően csökkent az akksi idő. :) eddig 2-3 naponta töltöttem, mert nem volt rá szükség előbb. sosem merítettem 20% alá és nem hagytam sosem túltölteni az akksit, nem volt rajtahagyva éjszakára mégis itt tartok most. a Honor 6-osom másfél évesen egész napos használat mellett és éjjel-nappal wifihez csatlakozva bírta 2 napig fixen. :D kár, hogy ez a telefon nem fogja megérni a másfél éves kort sem... pedig nagyon szeretem. nem értem miért ennyire szánalmasak a gyártók, hogy egy telefont nem lehet 1-1,5 évnél tovább használni mert vagy tönkremegy benne az akksi vagy a gyártó bassza el valami frissítéssel. :(

...

(#25303) Lackooo84 válasza Peter.70 (#25301) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Köszi ez szuper! :D

The Truth is out there...

(#25304) lbence válasza DaWehun (#25302) üzenetére


lbence
aktív tag

Gyorstöltővel töltötted végig?

(#25305) DaWehun válasza lbence (#25304) üzenetére


DaWehun
tag

általában igen, de mikor nem volt szükség rá, akkor mindig csak simán gépről usb-n, ami ugye nem gyorstöltés

...

(#25306) Lackooo84 válasza lbence (#25304) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Miért, az nem tesz jót neki?

The Truth is out there...

(#25307) DaWehun válasza Lackooo84 (#25306) üzenetére


DaWehun
tag

hosszú távon nem igazán, de 1 évet nem gondolnék olyan hosszú távnak :)

...

(#25308) fant0mi válasza Lackooo84 (#25297) üzenetére


fant0mi
addikt

Nehanyat alapbol kulon szinez. Pl a Viber az lila. De allitgatni csak kulso appal tudod.

(#25309) Lackooo84 válasza DaWehun (#25307) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tehát ha jól értem, a hozzá kapott gyári töltőt hanyagolni kell?

The Truth is out there...

(#25310) fant0mi válasza Lackooo84 (#25309) üzenetére


fant0mi
addikt

Dehogy kell. Nem kell parazni. Otthon egy normsl 2A-essel toltom, munkahelyen es a kocsiban gyorstoltovel. Egy eves a telefon, semmi baja, birja az akksi.

(#25311) Lackooo84 válasza fant0mi (#25308) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na most pont a viber az, amit sehogy nem bírok rávenni, hogy egyáltalán jelezze az üziket, nem, hogy fénnyel, de egyáltalán nem jelez semmit se hanggal se semmivel, csak ha feloldom a képernyőt akkor ott van az ikonján a piros 1.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25312) Sanki válasza Lackooo84 (#25311) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Telefonkezelő - jobbról húzd balra - zárképernyő tisztítás - vedd ki a vibert.

(#25313) fant0mi válasza Lackooo84 (#25311) üzenetére


fant0mi
addikt

Settings
Notifications & satus bar
Notifications manager

Meg amit Sanki ir. Eleg agressziv a Huaweiek energiamenedzsmentje.

[ Szerkesztve ]

(#25314) Lackooo84 válasza Sanki (#25312) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez a telefonkezelő merre van? :U

Fú gyerekek lesz még itt mit tanulni, majd visszaolvasgatom ám a topikot szépen lassan, az összefoglalót már nagyjából átfutottam. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25315) Sanki válasza Lackooo84 (#25314) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Sima alkalmazások között keresd.

(#25316) Sanki válasza Lackooo84 (#25314) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Meg esetleg az optimalizálást is kapcsold ki a viber-re.

(#25317) nrg_52 válasza Sanki (#25316) üzenetére


nrg_52
addikt

Vagy esetleg adja el nekem a h8-at, az en rendelesem ugyis toroltek. 🤣

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25318) Lackooo84 válasza nrg_52 (#25317) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Majd eladja aki négyet vett, ha jól látom árulja ph-n.... :U

Más: Ha a vibernek ugye saját értesítő hangot állítok be, nem a rendszerét használom, akkor hiába halkítom le a készüléket, akkor is ordít a hang. Ezzel lehet valamit kezdeni? A másik telón nem csinálta ezt.

The Truth is out there...

(#25319) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Úgy néz ki klubtag lettem ;]
Tervben Nillkin átlátszó tok beszerzése, esetleg cafele, bár abból nem tudom van-e átlátszó tok. :U
Aki Nillkin Nature tokot használ, melyik üvegfólia vált be? Az egyik bolt bezavart, azt az infót adták, hogy a teljesen takaró fólia nem lesz előnyös a Nillkon tok használatával.

Ilyen tokot lehet kapni H8-ra? :F

Sorry, a gagyi milyen tokot stb kérdésekért, de még az elején vagyok, eddig szimpatikus a készülék, majd kiderül két kártyával hajlandó lesz-e végigvinni 2 napot ;]

(#25320) Peter.70


Peter.70
őstag

Akkor most mégis lesz oreo H8-ra? [link]

(#25321) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok, kb. 3 hete van Honor 8-am, amivel teljesen meg vagyok elégedve, egyetlen gondom van csak.
A kocsimban van egy Sony bluetooth-os fejegység, amihez pár napig tökéletesen csatlakozik és működik a telefon, majd 4-5 nap múlva már nem. Ha újraindítom a telefont, akkor megint jó pár napig.
Mi lehet ennek az oka? :F Köszi előre is...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#25322) royslade válasza ANDROID??? (#25319) üzenetére


royslade
tag

[Ilyen tokra gondoltál?]

[ Szerkesztve ]

(#25323) Jenka válasza Peter.70 (#25320) üzenetére


Jenka
csendes tag

Hogyhogy mégis? Ki mondta, hogy nem lesz? :)

(#25324) Peter.70 válasza Jenka (#25323) üzenetére


Peter.70
őstag

(#25325) ANDROID??? válasza royslade (#25322) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem, mert az elöl nem védi a kijelzőt. Ez két darabból van összerakva és elején hátulján ott a tok.

(#25326) johnsmithnex válasza Gabócza (#25321) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem is ezt csinálja az Alpine fejegységgel.
Beiindítom az autót bluetotth már bekapcsolva, zene indul. Minden oké.
Menet közbe lecsatlakozik és csak a telefonon szól. Majd bluetooth beállításokba újracsatlakoztat és jó.
Pár nap múlva, kocsi indít, telefon nem csatlakozik. A fejegység látja és azt jelzi higy csatlakozva van, a telefonon is azt jelzi de a zene nem megy át...

(#25327) Seduxen33 válasza johnsmithnex (#25326) üzenetére


Seduxen33
csendes tag

Sziasztok. Hétfőn elküldtem garanciába az asszony telefonját, mert fogja magát és kikapcsol random töltöttség mellett. Dicséret a TMXnek, hogy pénteken már a kezébe is vehette... Viszont a szerviz papíron cseréltnek irt fődarab, akkufedél+ ujjlenyomat olvasó, akksi ellenére a telefon ugyanúgy kikapcsol mint előtte. A hátlap valószínűleg új, legalábbis védőfólia van rajta. Mi a szart csináljak? Küldjem vissza még egyszer vagy borítsam rájuk az asztalt? Anno a Galaxy Alphámmal csinálták ugyanezt...

Help!

(#25328) rosejbli válasza Seduxen33 (#25327) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ha garanciás még akkor csak vidd issza, hogy nem sikerült nekik a dolog. Ha fizettél érte, akkor előtte zsírozd le, hogy mivel ugyanolyan szar, ezért vagy fizessék vissza a pénzed vagy javítsák meg rendesen.

(#25329) Seduxen33 válasza rosejbli (#25328) üzenetére


Seduxen33
csendes tag

Garis még természetesen. Csak nem értem. Ha valamit cserél akkor miért nem teszteli le az alkatrészt mielőtt kiadja? Inkább maradt volna két nappal tovább de lenne jó...

(#25330) ANDROID??? válasza Seduxen33 (#25329) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azért, mert ez a TMX, sokszor ezt tudják csak csinálni.

(#25331) keszi1991 válasza DaWehun (#25302) üzenetére


keszi1991
tag

Hali, en is 16okt/nov be vettem, es brutal mennyit romlott az akksi idő! Annokb másfél napinta töltöttem ahogy epp volt időm, de soha nem esett 20%ala es 90%ig töltöttem kb mindig! Most mar ott tartok h napkozbe fel kell rakjam mert felek nem bírna ki reggelig.. Es ugyanarra hasznalom, fb,net,insta,viber,coc, ennyi! Szoval aki azt mondja h nem romlott az akksi minisege 1ev utan az hazudik v nem hasznalja a telefonját semmire! Imadom a telefont de miert nem lehet egy normalis akksit belerakni a mai csucstelikba.. Nem ertem

(#25332) glacious válasza keszi1991 (#25331) üzenetére


glacious
addikt

Az egy dolog, hogy használódik el az akksi, de a google szolgáltatások a felelősek leginkább.

(#25333) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Melyik Honor/Huawei hasonlít formában méretben leginkább a Honor 8-hoz?

(#25334) glacious válasza ANDROID??? (#25333) üzenetére


glacious
addikt

A honor 8 lite=p8 lite 2017=p9 lite 2017, a negyedik nevét nem tudom :D

(#25335) rosejbli válasza ANDROID??? (#25333) üzenetére


rosejbli
senior tag

Talán a p9

[ Szerkesztve ]

(#25336) ANDROID??? válasza rosejbli (#25335) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#25337) rosejbli válasza ANDROID??? (#25336) üzenetére


rosejbli
senior tag

De miért nem erre a telefonra való tokot veszel?

[ Szerkesztve ]

(#25338) ANDROID??? válasza rosejbli (#25337) üzenetére


ANDROID???
addikt

Kell egy tok a mindennapokban, az valószínű egy Nillkin átlátszó lesz, és kell egy tok amikor melóba viszem a telefont és ott meg nem mindig tiszta a kezem. A P9L-re találtam anno, de a H8-ra nem, ezért gondoltam ha nincs olyan tok, akkor majd valami nagyon hasonlót amit azért lehet még használni. Természetesen a legjobb az lenne, ha H8-ra való lenne :K

A P9L-nél bevált ez a módszer karc nincs rajta, ha tudom, hogy a retekbe megyek, akkor az elöl-hátul tokot teszem rá,m az is "szilikon", és ha onnan eljöttem lekapom és felteszem a Nillkin átlátszót. :K

[ Szerkesztve ]

(#25339) mati12


mati12
senior tag

Most látom,hogy megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#25340) istnag válasza mati12 (#25339) üzenetére


istnag
addikt

Ugyanazt a hírt veszi át több tech oldal is. A hír azóta frissült és kivették a Honor 8 at. Ezt már nem közlik le , vagy talán később. Ettől függetlenül még minden lehet.

(#25341) tdhenry válasza istnag (#25340) üzenetére


tdhenry
tag

Szerintem ez friss infó.

(#25342) EstherD


EstherD
csendes tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder&hl=hu
Ismeri valaki ezt az appot? Mennyire biztonságos, megéri használni ha újabb firmware-t talál, mint ami a telómon van?

(#25343) nrg_52 válasza EstherD (#25342) üzenetére


nrg_52
addikt

Ha nem gyozod kivarni at ota-t akkor batran hasznalhatod. Viszont az, hogy talal ujabbat, meg nem garancia arra, hogy fel is fog menni.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25344) Sanki válasza EstherD (#25342) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Tudod használni, de nem hivatalos út. Ha olyan rommal küldöd a szervizbe, ami még nem kiadott a telefonra, akkor vonják a garanciát.

(#25345) EstherD válasza Sanki (#25344) üzenetére


EstherD
csendes tag

Ohh :(
Csak mert láttam, hogy már van akinek kijött a b399 és eléggé függő vagyok ha frissítésről van szó. xD De akkor talán várnom kéne még egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#25346) ANDROID??? válasza glacious (#25334) üzenetére


ANDROID???
addikt

Honor 8 Lite ugyanaz külsőre mint Honor 8 tuti?

(#25347) Caranita válasza Sanki (#25344) üzenetére


Caranita
aktív tag

ezt nagyon bizonygatták a P10 fórumon is, de személyes tapasztalatom, hogy nem zavarja őket

én tabot adtam le, japán rommal, roottal, és gond nélkül javították

(#25348) nrg_52 válasza Sanki (#25344) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem is frissebbel ment be, mint ami elerheto volt, de letojtak. De ha atfogalmazod megvonhatjakra, akkor nem vitatkozom. 😁

@EstherD: Az ha jol tudom mar elerheto es emlekeim szerint fel is megy, tehat az nyugodtan mehet.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25349) EstherD válasza nrg_52 (#25348) üzenetére


EstherD
csendes tag

Köszi. :)
És szerinted update.zip elég neki, vagy FR és a teljes rom?
Romolgatásban Xiaomihoz vagyok szokva, az emui még új nekem. :D

(#25350) rosejbli válasza ANDROID??? (#25346) üzenetére


rosejbli
senior tag

Annyi a különbség, hogy a litenak csak egy kamerája van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.