Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) Sanki válasza Lackooo84 (#25548) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mm-ben is lehet részletre venni gondolom.

(#25552) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Egy kérdésem lenne: autós töltőből melyik a jobb (hosszú távon): Huawei gyári autós töltő, vagy a QC3-as Blitzwolf BW-C8? Nem csak Honor, hanem Samsung és Xiaomi telók (sőt, Honor 8-at váltja egy Mi A1). köszi.

(#25553) Molylepkeee


Molylepkeee
csendes tag

Rákérdezek az eladónál, hogy részletre vette-e (ő az első tulaj) / törlesztve van-e...
Az ügyfélszolgálat fel sem vetette ezt a lehetőséget, meglátjuk majd...
--------
Mielőtt elkezdtem ROM-olni :P , TWRP-ben csináltam egy teljes backupot (több mint 7 giga lett), most a custom rom alatt lefuttattam, és legnagyobb meglepetésemre, cakk-pakk visszaállította az EMUIt, nem kell semmilyen sd kártyás megoldással szöszölnöm!

Áttettem a SIM-et az 1-es slotba, de a probléma ugyan az. Hívásra rögtön lerakja. Mobilnet, SMS működik!
Ha le lenne tiltva, nem blokkolná ezeket is?

(#25554) ClioRS válasza Molylepkeee (#25553) üzenetére


ClioRS
őstag

MM-ben vásárolt telefon nem hiszem, hogy szolgáltatós lenne, és csak szolgáltató szokott tiltani.

Illetve ahogy írod, ha tilva lenne, akkor semmi sem menne, nem mászna fel a hálózatra.

(#25555) Molylepkeee válasza ClioRS (#25554) üzenetére


Molylepkeee
csendes tag

Ezt én is így gondolom, sajnos volt már dolgom letiltott készülékkel, az nem csinált semmit (külföldön, külföldi simmel viszont ment gond nélkül). :F
Most megnéztem az MM-es számlát, és rajta van a pecsét, hogy "Fizetve".
Minden esetre írtam az eladónak érdeklődés képpen, de én továbbra is valami hardveres geb@szra gyanakszom.
Most hogy ilyen könnyen visszament az EMUI, csak factory resetelnem kell, visszazárni a bootloadert, és elküldeni a Huaweinek...

(#25556) royslade válasza Mátésum (#25552) üzenetére


royslade
tag

Szia,
Szerintem ez, mert itt a Honor 8 gyorstöltése is tesztelt...
USAMS Car Charger Qualcomm 3.0

(#25557) lbence válasza royslade (#25556) üzenetére


lbence
aktív tag

Autóstartóból ki mit használ? Vmi jó kis tippje van vkinek? Szélvédőre rakhato tipusom van, de nem a legjobb minőség, és nyáron nagyon melegszik is ott a telefon. Vettem egy szellőző rostélyra helyezhetőt is, de sajnos az nem stabil nekem.

[ Szerkesztve ]

(#25558) Mátésum válasza royslade (#25556) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szia, köszi. Igazából azért ezt a kettőt kérdeztem, mert ezek vannak, csak felesleges mindkettő, ezért nem tudom, melyiket tartsam meg. A Blitzwolf, mivel QC3, ezért talán több telefonnal kompatibilis, de a Huaweiben talán jobban bízom. Csak, gondoltam, hátha van tapasztalata valakinek mindkettővel.

(#25559) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Egy hír!
A Honor részleget igazgató George Zhao arról beszélt a napokban, hogy mely Honor modelleknél készül el biztosan az Android 8.0 frissítés. A jelenlegi kilátások szerint biztosan lesz Oreo a tavaly nyáron leleplezett Honor 8-ra. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#25560) istnag válasza lbence (#25557) üzenetére


istnag
addikt

iOttie Easy Flex 3.

(#25559) Cunaja

Ne... :W olvass vissza kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#25561) rosejbli válasza lbence (#25557) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ismerős most szerzett nemrég be egy ilyet, nagy megelégedéssel használja és a leggöröngyösebb úton menve sem esett le a telefonja. Mondjuk ha belédjönnek nem tudom mennyire tart, de az reméljük amúgy sem fog előfordulni.

(#25562) Sanki válasza lbence (#25557) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem egy Samsung EE-V200SA típusú tartóm van, rendesen megfogja a honort, mondjuk mellette van még tartalékba 2 gearbest-es kicsi, 1 gearbest-es nagy, meg egy mágneses tartó is.

[ Szerkesztve ]

(#25563) g_g_g válasza lbence (#25557) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem ez nagyon bevált.
Samsung EE-V200SA

Stabilan tartja a készüléket.
Bár annyi hátránya van, hogy az ujjlenyomat olvasó alsó része kicsit belóg a hátlap mögé, kicsit trükközni kell vele, hogy felold a készüléket.

(#25564) Sanki válasza Cunaja (#25559) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Köszi! Ez mikori hír?
Csak mert korábban itt is volt egy hasonló linkelve, viszont ott később szerkesztve lett az eredeti cikk és kivették belőle a 8-ast. :(

(#25565) Cunaja válasza Sanki (#25564) üzenetére


Cunaja
addikt

[Tessék] tegnapi. Dátum | 2017.12.20 14:01

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#25566) Sanki válasza Cunaja (#25565) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Köszi. Ez akkor reméljük másik forrásból dolgozott.

(#25567) istnag válasza Sanki (#25566) üzenetére


istnag
addikt

Ugyanonnan szedi mindegyik.

(#25568) Quqesz válasza istnag (#25567) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sanszos, amiben a ceo van megemlítve+napokban nyilatkozta....ha nem lesz akkor is remek ez a telefon....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25569) g_g_g


g_g_g
őstag

Egyedi csengőhang beállítva nálam.
Az a jelenség, hogy kb. 5 mp-ig (2 csengetés) csend van és utána szólal meg a csengőhang.
Nem találtam ilyen beállítást, van valakinek ötlete, hogy mitől lehet ez?

Total commander-rel lejátszva a hangot, minden ok, nincs csend az elején.

(#25570) Sanki válasza g_g_g (#25569) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem is egyedi csengőhang van, de most megnéztem, ahogy felold a kijelző majdnem rögtön szól a hang.

Gyári csengőhangokkal is ezt csinálja? Melyik romon vagy?

(#25571) g_g_g válasza Sanki (#25570) üzenetére


g_g_g
őstag

Közben lehet meg is lett az oka.
Egy Jabra Headset-tel van összekapcsolva.
Ilyenkor 'késik' a csengőhang.
Ha leválasztom róla, akkor rendben van.
Úgyhogy ennyi :)

Köszi.

(#25572) temagad.aho válasza g_g_g (#25571) üzenetére


temagad.aho
tag

Nekem is késik a hang egy jó 4 másodpercet. Megjelenik a hívószám, rezeg a telefon, de a csengőhang csak késve indul...

Honor 8

(#25573) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Ti milyen okos karkötőt használtok (ha használtok) Honor 8-hoz? Szeretnék venni egyet, ami tudja az intelligens ébresztés funkciót, főleg ez lenne a cél.

Mit ajánlotok?

(#25574) johnsmithnex válasza Vesporigo (#25573) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem xiaomi mi band 2 van, de nem találom az általad említett funkciót. Pedig amikor megjelent akkor még tudott olyat is.

(#25575) fant0mi válasza g_g_g (#25571) üzenetére


fant0mi
addikt

Feature. Mert ha megy a headset, akkor az ugyis a fuledbe csiporog, eszreveszed es nem kell hangoskodjon, ha igy nem veszed eszre, akkor csorompol a telefon is.

[ Szerkesztve ]

(#25576) Sanki válasza Vesporigo (#25573) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem miband 2 van, de már kivették belőle az intelligens ébresztést.

(#25577) fant0mi válasza johnsmithnex (#25574) üzenetére


fant0mi
addikt

A mi bandekbol mar jo egy eve kivettek ezt a funkciot. A sajat tapasztalatom azt mutatta, hogy az inelligens ebresztes placebo. Legtobbszor a megfigyelesi fel ora elejen felkeltett. Ki is kapcsoltam, nem volt jo.

(#25578) g_g_g válasza fant0mi (#25575) üzenetére


g_g_g
őstag

Oké, értem én, csak nem tudtam eddig az okát.
Mondjuk az én fülesem nem a fejemen van hanem a dokkolón, de azért észreveszem ha hívnak.

(#25579) fant0mi válasza g_g_g (#25578) üzenetére


fant0mi
addikt

Mondjuk ez egy olyan feature, ami ha kell ha nem, kapod. :)

(#25580) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

johnsmithnex, Sanki és fant0mi: köszönöm a segítséget. Ettől tartottam, sajnos MiBand 2 van páromnak, de akkor ez kilőve. Keresgélek tovább.

(#25581) royslade válasza Vesporigo (#25573) üzenetére


royslade
tag

Honor Band 3 :) Még az amazon.de-n vásároltam hónapokkal ezelőtt kék színbe, mert az volt akciós... igaz a Honor 8-am is kék. :)) Tudja az intelligens ébresztést, arra kelek minden hétköznap.

(#25582) Caranita válasza lbence (#25557) üzenetére


Caranita
aktív tag

Samsung autós tartó.

Telekomban jó áron van, coop kuponnal kettő is kijön.

(#25583) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!
'Alkalmazások kényszerített írása külső tárhyelyre' a fejlesztői beállításokban miért nem kapcsolható be?
Másnak engedi?

Másik... 'Alkalmazás nem válaszol megjelenítése háttérfolyamatokra' bekapcsoltam
5 perc és google play leállt... Vicc :D
Én meg azt hittem, hogy már stabil az android, erre kiderül, hogy csak el vannak rejtve ezek hibaüzenetek.
"Amit nem látsz, nem fáj."

[ Szerkesztve ]

(#25584) Sanki válasza johnsmithnex (#25583) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem nem engedi, de nincs is benne micro sd kártya és otg pen drive sincs rádugva.

(#25585) johnsmithnex válasza Sanki (#25584) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem van benne SD.
Keresgéltem és más Huawei topicban is írták, hogy nem lehet elhúzni.

Igazából még mindig a spotify zenéim eltűnésére keresem a megoldást.
Sd-re lementi és újraindítás után az alkalmazás már nem találja, de az alkalmazásadatoknál mutatja a 10 GB-ot.

(#25586) Lackooo84 válasza johnsmithnex (#25583) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem lehet bekapcsolni, van bent sd kártya.

The Truth is out there...

(#25587) Vesporigo válasza royslade (#25581) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Remek, köszi, ezzel szemezgetek épp. :D Milyen androidos applikációval használod?

(#25588) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ezt a Nillkin fóliát nedvesen, vagy szárazon kell felhelyezni?

The Truth is out there...

(#25589) Sanki válasza Lackooo84 (#25588) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha a telefonra gondolsz, akkor az száraz legyen. :D

(#25590) fant0mi válasza Sanki (#25589) üzenetére


fant0mi
addikt

:DD

(#25591) Lackooo84 válasza Sanki (#25589) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:P

The Truth is out there...

(#25592) Pjotr


Pjotr
senior tag

Sziasztok

Eltűnt a telefonról a távirányító. Múltkor töröltem a nem használt dolgokat, biztos akkor. Honnan tudom visszatenni?

(#25593) rosejbli válasza Pjotr (#25592) üzenetére


rosejbli
senior tag

link

Engedélyezni kell hozzá a külső forrásból származó alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

(#25594) athomi


athomi
veterán

Sima, nem üvegfóliát kapni a telefonhoz? Ha igen, akkor az illeszkedik a lekerekített szélekhez? Gyanítom nem.

(#25595) Pjotr válasza rosejbli (#25593) üzenetére


Pjotr
senior tag

Köszönöm!

(#25596) zoltan6 válasza athomi (#25594) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez engem is érdekelne,van egyáltalán gyárilag rajta valamiféle fólia?annyira még nem szedtem szét,karácsonyi ajándék lesz.Nekem oneplus3-am van,az is lekerekített,és azon van gyárilag fólia,ami teljesen jó.

(#25597) fant0mi válasza zoltan6 (#25596) üzenetére


fant0mi
addikt

Foliatlan.

(#25598) Sanki válasza athomi (#25594) üzenetére


Sanki
Topikgazda

és zoltan6: nincs rajta gyárilag fólia.
Sima fóliát itt annyira nem vettünk, inkább üvegfólia, vagy pedig egy átmeneti fólia a kettő közt: brotect air glass.

(#25599) zoltan6 válasza Sanki (#25598) üzenetére


zoltan6
őstag

köszi a választ, :R akkor az összefoglalóban levő az ajánlott? BROTECT® AirGlass® Premium Glass Screen Protector Clear illetve még az lenne a kérdésem,hogy ezzel a gyári tokkal jó lesz? befog csukódni rendesen? Honor 8 Smart Cover tok, fehér

(#25600) Sanki válasza zoltan6 (#25599) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen, azért van az összefoglalóban. :)
Azt nem tudom, a vastagságtól függ, nekem ez a tok a nillkin h+ pro fóliával eleinte nem záródott le (aztán eladtam) egy idő után lehet hozzá igazodik a tok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.