Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) Montii válasza Sanki (#25250) üzenetére


Montii
csendes tag

Van Budapesten olyan hely (akár webes, akár üzlet), ahol relatíve jó áron van ilyen Nillkin üveg kijelzővédő? Vagy érdemes Aliról rendelni?

(#25252) Sanki válasza Montii (#25251) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nem vagyok pesti, meg kell nézni.
Én inkább külföldről veszem meg.

(#25253) sooty81 válasza g_g_g (#25237) üzenetére


sooty81
csendes tag

Nekem hasonló van. Itthon vettem talán 4000ért. Szegeden, Kecskeméten könnyen beszerezhető.
Működik vele a képernyő zárás nyitás, ha találsz hozzá jó programot. Amit én találtam és ki is fizettem, az olyan 80%-os biztonsággal működik. A programon múlik minden....

(#25254) Lackooo84 válasza Sanki (#25250) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem hátra sima fólia elég, sőt szerintem előre is.

The Truth is out there...

(#25255) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!
Továbbra is gondba vagyok.
Spotify letöltőtt zenék újraindítás után eltünnek. Pontosabban az alkalmazás nem látja, de az appinfóba jelzi hogy ott van 10 GB zene.
A zenéket sd kártyára menti.
Próbáltam 3 féle kártyát, fat32, exfat-ra formázva is.
De semmi változás. Más telefonnal nem volt ilyen gondom.
Van esetleg valami tipp, hogy mit kellene mókolni?

[ Szerkesztve ]

(#25256) lbence válasza Lackooo84 (#25254) üzenetére


lbence
aktív tag

En az edigitalrol rendeltem 2000 ft-ert, érdemes megnézni hogy még kapható-e. Járt hozzá egy keret is a felrakashoz, egyszerűbb volt úgy felrakni.

(#25257) Lackooo84 válasza lbence (#25256) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Köszönöm a tippet!

UP: Sajnos az már nem kapható... :(

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25258) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Még annyi szeretnék kérdezni, hogy most melyik a legfrissebb stabil rom, amin érdemes maradni? Jobb még belakás előtt tisztázni. :)

The Truth is out there...

(#25259) g_g_g válasza Lackooo84 (#25258) üzenetére


g_g_g
őstag

Ez engem is érdekelne.
Jelenleg ez van rajta FRD-L09C432B394
Mondjuk volt pár alkalmazás (játékok, stb.) ami nem kell, azokat tudtam törölni.

(#25260) Peter.70


Peter.70
őstag

Ha valaki még nem olvasta volna [link]

(#25261) istnag válasza Peter.70 (#25260) üzenetére


istnag
addikt

(#25262) Sanki válasza Lackooo84 (#25258) üzenetére


Sanki
Topikgazda

B394 FRD-L09 esetén.

(#25263) Peter.70 válasza istnag (#25261) üzenetére


Peter.70
őstag

Na ez nem szép dolog

(#25264) rosalioTM


rosalioTM
csendes tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy S4+ telefonról váltanék, így az lenne a kérdésem, hogy a Samsung Health adatait össze lehet valahogy hozni a Huawei Egészség programjával?
Semmi extra, alvás, és napi mozgásadatok (lépés, napi aktív percek) vannak csak benne.

Illetőleg, ha jól olvastam, akkor a B394 verzióval lenne érdemes indulni, ez már 7.0 ugye?

Előre is köszönöm a válaszokat! :))

Ádám

(#25265) boneyard


boneyard
tag

Sziasztok! Most vettem egy ilyen telót Telekomtól kifutós akcióban. Alapból a B394 volt rajta. Ez csak nekem fura, h egy zárt, lefóliázott dobozban lévő telón a legfrissebb rom van?

(#25266) fant0mi válasza boneyard (#25265) üzenetére


fant0mi
addikt

Az a "legfrissebb" is kb ket honapos.

(#25267) Lackooo84 válasza boneyard (#25265) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgy érted elárazós akcióban? ;]

The Truth is out there...

(#25268) natë


natë
nagyúr

Érdemes még vajon beszerezni H8-at? 9-es nagyon nem jött be, a 8-as kamerája és designja is sokkal jobb.
Kérdés, meddig támogatják még...

(#25269) rosejbli válasza natë (#25268) üzenetére


rosejbli
senior tag

Hogy ha nagyon rá vagy feszülve a frissítésekre, akkor szerintem már ne, mivel 2 évet mondtak anno a támogatásra és az kb fél év múlva letelik. Egyébként még ma is az egyik legjobb ár érték arányú telefon. Ha pedig nem áll távol tőled a rootolás, akkor meg a támogatás is tökmind1.

(#25270) EstherD válasza boneyard (#25265) üzenetére


EstherD
csendes tag

Ez nálunk érdekesen alakult. Párommal egyszerre hoztunk ki 2-t a Telekomtól. Neki a legfrissebbre volt frissítve, én 4 frissítés után értem el az ő telefonját. xD
Arra tudtunk csak gondolni, hogy talán az övé frissebb gyártás lehet. Érdekes, mert mintha nem is ugyanúgy rezegne a kettő. :D

[ Szerkesztve ]

(#25271) Quqesz válasza natë (#25268) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyelőre az oreo esélyes, de ez lesz az utolsó, amit kap. Frissítések 2-3 havonta jönnek, ez sem lesz jobb már.
De jó áron még mindég best/buy

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25272) istnag válasza Quqesz (#25271) üzenetére


istnag
addikt

Ne hinném, hogy kap oreo-t.

(#25273) natë válasza istnag (#25272) üzenetére


natë
nagyúr

De.

(#25274) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sikerült szert tenni egy Honor 8-asra, a 7-est váltja nálam. Csak belelestem a dobozba, de ha jól láttam, gyárilag nincs fólia a kijelzőjén. A 7-esnél nekem még az van fent, tökéletes a mai napig. Erre mit ajánlanátok? Cafele hátlapot rendeltem hozzá, azzal nem kellene ütköznie.

Lackooo84: Nem vagyok hiteles forrás, csak belekukkantottam a dobozba, nem volt időm foglalkozni vele. Még azt a fóliát sem húztam le róla, amivel körbetekerték a dobozban. :U

[ Szerkesztve ]

(#25275) Lackooo84 válasza Bazsee71 (#25274) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nemá, h-h gyárilag nincs? Én még olyan telefonnal nem találkoztam, amin ne lett volna. Most akkor amíg ideér a fóliám, addig nem lesz rajta semmi se?!

The Truth is out there...

(#25276) Sanki válasza Bazsee71 (#25274) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nincs rajta fólia..
Ajánlott a Nillkin h+ pro vagy cafele, ahogy az összefoglalóban le van írva.

(#25277) Lackooo84 válasza Sanki (#25276) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Öregem már ezzel is spórolnak... :( Hát ja, vettem én is rá, de mire az ideér... azért igazán tehetnének rá, még a 20 ezres kínai vackokon is van...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25278) fant0mi válasza Lackooo84 (#25277) üzenetére


fant0mi
addikt

Valami hatlapot szerezz be, mert veszettul csuszik. Nekem egy homokszort tokban van, miota megvettem, semmi folia. Egy karc nincs rajta, pedig zsebben hordom.

(#25279) Lackooo84 válasza fant0mi (#25278) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Köszi, linket tudnál adni esetleg?

The Truth is out there...

(#25280) istnag válasza natë (#25273) üzenetére


istnag
addikt

(#25281) fant0mi válasza Lackooo84 (#25279) üzenetére


fant0mi
addikt

Ebayes volt, mar nem el. A markaja MSVII, igy tudsz ra keresni. Bar Kinabol semmi nem fog megerkezni idoben, itthon meg zsebbenyulosabb a tema.

(#25282) t_a_m_a_s válasza Lackooo84 (#25279) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

[link]

Nekem már a sokadik telefonomon van Nillkin, én nagyon szeretem. Az alját meg a tetejét ugyan nem védi annyira, de ez engem nem zavar. Fólia nincs rajta.

[link] A gyári szilikon tok is jó.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#25283) west76 válasza Lackooo84 (#25277) üzenetére


west76
aktív tag

Igen, de az alsóbb kategóriás telefonokhoz nélkülözhetetlen, mert nincs "biztonsági" üveg, itt viszont van. ;)

(#25284) Kbali válasza t_a_m_a_s (#25282) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nekem is ez volt a H6-on, igaz szeret törni a sarkánál, de nekem itt a speedshopban gariban cserélték is.
Sok éve ez az első telefonom, amin nincs védőfólia, de eddig (fél év) bírja.
Gyorsan kellett hozzá tok anno, így egy nem olcsó (itthon) ijelly tokot vettem jobb híján (ilyesmi).

[ Szerkesztve ]

(#25285) anonymus89


anonymus89
addikt

Köszi telekom, kuponnal jött. ;]

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#25286) Cdoyle


Cdoyle
újonc

Sziasztok!
Kb. 3 hete vettem én is egy H8-at (edigital balck friday 90-ért) és eddig meg vagyok elégedve vele. Rendeltem is hozzá néhány dolgot ebay-ről és aliról és már mind meg is jött. Gondoltam, megosztom a velük kapcsolatos tapasztalataimat. Itthon egyedül egy Nillkin Nature TPU-t vettem, ami kicsit elegánsabban áll a telefonon és a fogása is jobb a recés oldalak miatt, mint a szintén itt a fórumon emlegetett Cafele Matte TPU-nak (kék).

Minőségi darab mindkettő, de mivel eddig még nem ejtettem el a telefont - nem is szeretném - így az ütéscsillapításról nincs tapasztalatom. A Nillkin tok egy kicsit tágulósabbnak, rugalmasabbnak tűnik, mint a keményebb és vastagabb(?) Cafele. A Nillkin előnye a fogásán kívül egyelőre még az is, hogy a jack és a töltő csatlakozó fedve van, bár ez lehet később a hátrányára válik, mert a mozgatás miatt alul jobban tágulhat a tok.
A Cafele-ben tetszik, hogy matt, és bár eltakarja a hátsó honor szöveget és a hátlap szépségét, jó benyomást kelt, hogy nem gyűjti az ujjlenyomatot és kevésbé csúszik, mint a Nillkin. Védelem tekintetében ez tűnik a jobbnak.

Fóliának szintén Nillkin van rajta, elől-hátul üveg (Amazing H+ pro és Amazing H). A H+ pro mellé adnak egy sima hátsó fóliát is, így akinek nem kell az üveg hátra, annak javaslom ezt a típust így két fóliát kap egy áráért.
Sajnos a kijelző fólia körben levegős, ami bár engem annyira nem zavar, mégis egy picit ront az összképen. Ettől függetlenül sikerült szépen feltenni és 4 nap után még nem tapasztalok problémát a széleken. Nem ment alá a por, viszont gyűjti az ujjlenyomatokat.

Ezeken kívül vettem még egy Blitwolf usb-c - micro usb adaptert, amit teszteltem egy 2A átadására képes Xiaomi (20000 mAh) powerbankkal és bár a telefon nem jelzi a gyorstöltést, a töltési sebessége hasonló a gyári töltőjével.

Még egy gondolat a fóliákhoz. Közel 3 hétig használtam a telefont fólia nélkül, és a kijelzőnek a maszatolódáson kívül semmi baja nem lett. Ezt pedig a fólia mellé kapott nedves és száraz kendőkkel könnyen le lehetett tisztítani. Aki amiatt aggódik, hogy fólia nélkül (az ejtésen kívül) normális napi használat mellett a kijelzőnek bármi baja lesz, az szerintem feleslegesen teszi. :)

(#25287) rosejbli válasza Cdoyle (#25286) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nekem április óta van meg és nem raktam rá semmilyen üveget. A mindennapi használat és a dobálás során sem sikerült látható sérülést okozni. Hozzáteszem, hogy egy pékaégben dolgozok, szóval porvan rendesen. A hátsó üveg az nem ennyire bizalom gerjesztő, rögtön az első nap munkába menet lett két hatalmas karc az ujjlenyomat olvasó és a széle között, pedig a zsebemben tartottam. Hazafele vettem is rá egy tokot, hátha még több ilyennel próbálkozna.

(#25288) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ja, ide el is felejtettem beírni, hogy az én elárazott, kuponos telóm is megjött, szóval hivatalosan is Honor 8 tulaj vagyok. Ez a teló élőben vmi gyönyörű.... :)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25289) anonymus89 válasza Lackooo84 (#25288) üzenetére


anonymus89
addikt

Üdv köreinkben, én faternak szereztem be honor 7-et vált.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#25290) lbence válasza Cdoyle (#25286) üzenetére


lbence
aktív tag

Én ugyan irodában dolgozon, de napi szinten járok futni a telefonnal, és így egy hét alatt sikerült fólia nélkül pár mikrokarcot begyűjteni a kijelzőre, úgyhogy nem tartom feleslegesnek a kijelző védelmét, inkább használat-függő a szükségessége.
A levegős szélű fóliával ugyanez a baj, nekem pár nap után elkezd gyűlni alatta a kosz, de írtunk par alternatíváról itt a fórumban.

[ Szerkesztve ]

(#25291) Lackooo84 válasza Sanki (#25262) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Enyémen is ez van.

The Truth is out there...

(#25292) istnag


istnag
addikt

Nekem sincs rajta fólia, de elférne rá, mert karcolódik

[ Szerkesztve ]

(#25293) Sanki válasza Lackooo84 (#25291) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor most nincs frissebb. :)

(#25294) rwin5


rwin5
őstag

üdv!

Vettem egy Honor 8-at ajándékba, de ma már átadtam, viszont se fóliát se tokot, vagy bármi egyebet ami a telefont óvná nem vásároltam hozzá, tudnátok hazai webshopból konkrét terméket ajánlani amit lerendelhetnék? Köszönöm előre is. :R :R

(#25295) fant0mi válasza rwin5 (#25294) üzenetére


fant0mi
addikt

Picit olvass vissza. Csak egy picit.

(#25296) Sanki válasza fant0mi (#25295) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Vagy a pici összefoglalót nyissa le. :DD

(#25297) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Be tudom valahol állítani, hogy a különböző appokat különböző színnel jelezze a led?

The Truth is out there...

(#25298) Sanki válasza Lackooo84 (#25297) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Sajnos gyárilag nem lehet. Max külső alkalmazással.

(#25299) Lackooo84 válasza Sanki (#25298) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az is jó nekem, akkor utána nézek köszi. :D

The Truth is out there...

(#25300) TaRka94


TaRka94
senior tag

Én nekem cafele üveg volt rajta utoljára az jobban végig ért de kipróbáltam azt a teljes üveg fóliát (ami a kijelző után kékes mert nem is olyan kék mint a telefon) , de azt le is vettem mert nem érzékelte rendesen az ujjamat. Most nincs rajta, sokkal jobb így használni, üveggel csúszik rajta a kezem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.