Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) Thuglife


Thuglife
senior tag

Sziasztok! Bocs, ha már volt a kérdés, de új Honor 8 tulaj vagyok, eddig teljes megelégedéssel, szerencsére egy nagyon jó készletkisöprő akciót fogtam ki múlt héten a MM-ban. :)
Azóta kapott egy gyári tokot, ami igaz, hogy csak a hátulját védi, és a sarkokat, de így nem vesz el a telefon szépségéből. Ami viszont aggaszt, hogy nem találok rá olyan kijelzővédő fóliát ami megtapadna a kijelző szélén is :( Felkerült rá egy üvegfólia, de a 3-4 mm egyáltalán nem tapad fel, ahol kezd behajlani a kijelző. Tudtok esetleg ajánlani olyan fóliát, ami keskenyebb de legalább megtapad teljes szélességben?
Előre is köszönöm!

(#25952) kasaz13


kasaz13
csendes tag

Sziasztok
Aki alkalmazás bezárásával küzd itt nézzen körül:
Beállítások- alkalmazások - beállítások - speciális hozzáférés - optimalizálás mellőzése amit nem szeretnéd hogy bezárodjon legyen engedélyezett 🤣

(#25953) athomi válasza Thuglife (#25951) üzenetére


athomi
veterán

Összefoglalóban ott van a témával kapcsolatban minden (5. pont), a Brotect Airglass feltapad, bár nem igazi üvegfólia. Pont ma rendeltem egyet.

[ Szerkesztve ]

(#25954) dave0825 válasza phoenix64 (#25903) üzenetére


dave0825
őstag

Nekem körben ilyen végig, tokban volt, de gondolom kis kosz került bele, és csiszolta. Teszek föl majd képet, nagyon ronda, dalmata mintás lett nekem körben. :(((

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#25955) rosejbli válasza dave0825 (#25954) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ennek elkerülése érdekében én 2-3 naponta végigtörlöm teljesen szemüvegtörlő kendővel.

(#25956) Thuglife válasza athomi (#25953) üzenetére


Thuglife
senior tag

Szia! Köszi a segítséget, végigolvastam, sőt rá is kerestem a fóliákra. Én inkább vennék egy keskenyebb fóliát ami teljesen illeszkedik, olyanom volt az előző telefonomon is, és megszoktam.
Az alábbiak közül melyik típus illeszkedik teljesen? Kinek van tapasztalata az alábbiakkal?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#25957) leikomessi válasza Thuglife (#25951) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Kedvezőbb áron adták mint a Telekomos 55 ezer, vagy a Black Friday-es 90 ezer forint? (Néztem más telefon is jó árban volt, csak már raktáron nem volt.)

(#25958) Caranita válasza Quqesz (#25949) üzenetére


Caranita
aktív tag

Megnéztem, ne zárja be állapotban van.

Az a fura, hogy nem mindig csinálja... Csak van, hogy lezárom, rá 3 percre megnézem, és erre kiírja, hogy ön kijelentkezett, jelentkezzen be újra...

És akkor látom, hogy megint leszedte a lakatot.

(#25959) ANDROID??? válasza Thuglife (#25956) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az előző telefonomon (P9L) teljesen feltapadt az üvegfólia (Eazyguard Diamond Glass), de annak a kijelzője nincs lekerekítve, ez pedig levan, szóval ezt nehezebb megoldani. A lekerekítettek között az árban magasabb kategóriában elképzelhető, hogy találsz, de nem hiszem, hogy itt a 5-6k-s üvegfóliákat használja is valaki. :)
Talán a Cafele fog elég nagyot takarni, de kenegetni kell a szélét, azt ajánlják általában. Lehet van még jobb megoldás, de azt nem tette közzé még senki..

(#25960) mantequilla


mantequilla
aktív tag

A 2017-es evben magatol berakta a telefon a naptarba az unnepeket. 2018-ban nincsenek mar ezek. Nem tudjatok ezt hogy lehet megoldani?

(#25961) rosejbli válasza mantequilla (#25960) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ha a naptárban bemész a beállításokba és ott az "Ünnepnap információk automatikus frissítése". Valószínűleg neked a soha van ott, ezt rakd wifire vagy mobilnetre.

(#25962) natë


natë
nagyúr

A Telekomnál dominó csomagban kapható Honor 8 minden esetben független, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#25963) kali válasza natë (#25962) üzenetére


kali
legenda

Minden konstrukcióban hálózati zár nélkül adják.

(#25964) nrg_52 válasza natë (#25962) üzenetére


nrg_52
addikt

Megint el van arazva? 😈

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25965) natë válasza nrg_52 (#25964) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, nem azért kérdeztem :D

(#25966) Caranita válasza kasaz13 (#25952) üzenetére


Caranita
aktív tag

:R :R :R

(#25967) kasaz13 válasza Caranita (#25966) üzenetére


kasaz13
csendes tag

Nincs mit! 😃
Régóta láttam már hogy sókan vagytok ezzel a problémával,
csak nem tudtam belépni az iteni fiókba mert láma voltam! 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#25968) arkone válasza arkone (#25842) üzenetére


arkone
aktív tag

Tehát senki nem cseréltetett még akkut a huawei szervízzel?

(#25969) Thuglife válasza leikomessi (#25957) üzenetére


Thuglife
senior tag

89200 volt.

(#25970) Lackooo84 válasza Thuglife (#25969) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát az annyira nem volt jó bót', itt aprón még most is árulnak bontatlan kéket 80-ért... :DDD

The Truth is out there...

(#25971) Thuglife válasza Lackooo84 (#25970) üzenetére


Thuglife
senior tag

Igen, azt tudom, de dec. 31ig el kellett használnom az erzsébet ajándék utalványomat, és azt Pécsett csak MM-ban és Euronicsban lehet felhasználni ha mobilt szeretnék. 😉

(#25972) nrg_52 válasza Sanki (#25914) üzenetére


nrg_52
addikt

Amennyiben ez meg nincs benne az osszefoglaloban, inditvanyoznam, hogy keruljon bele a gyik-ba, a masik 2 metodussal kiegeszitve, hogy ne meruljon fel ujra es ujra. 😊 Akar a h9-ebe is mehetne egyuttal. Elore is koszonom!

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25973) Sanki válasza nrg_52 (#25972) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Megcsinálom majd. :R

(#25974) kasaz13 válasza Sanki (#25973) üzenetére


kasaz13
csendes tag

:DD :DD :U

(#25975) Lackooo84 válasza Sanki (#25640) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na ma molyoltam vele, és én hiába írom a keresőbe, hogy Adathasználat, nálam nincs ilyen, egyesével átnéztem a beállításokban levő összes opciót, de nincsen.

The Truth is out there...

(#25976) Sanki válasza Lackooo84 (#25975) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A tesztelős részt akartad vagy pedig konkrétan az internet fordulónap beállítást?

(#25977) Lackooo84 válasza Sanki (#25976) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A hát igazából csak azt követtem ami a leírásban a képen van, de nálam nincs ilyen.

The Truth is out there...

(#25978) Sanki válasza Lackooo84 (#25977) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az sajnos már nem érhető el, valamelyik frissítés vitte magával.

(#25979) Lackooo84 válasza Sanki (#25978) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hm?! December 22-ei a poszt, azóta nem jött semmilyen frissítés. (Hardverdiagnosztika sincs nekem)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25980) Sanki válasza Lackooo84 (#25979) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Viszont ez a leírás már több, mint 1 éves. :K
A hardverdiag-ot külön kell telepíteni, azt írtam is.

(#25981) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Vásároltam egy bluetooth kihangosítót a kocsiba aux in-re kötve, viszont az a gondom, hogy a telefon hívás közbeni hangja nem működik, csak pl. zene lejátszás közben van hang, van Rx és Tx mód a kihangosítón, TX módban működik, RX módban nem is párosodik a telefonommal, mi lehet a hiba?

Köszi

(#25982) leikomessi válasza Thuglife (#25969) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Köszi a választ, azt hittem valami extra akció. Én is ennyiért vettem, már beletörődtem. Nem nézegetem hol olcsóbb, már mindegy :) Ma kaptam emailt, hogy mehetek a csereutalványért, újra nyomkodhatom majd az én készülékem.

(#25983) Quqesz válasza sittes79 (#25981) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Várj! Most bt-n kötötted össze őket v jack dugóval az aux-on keresztül? Ha bt-n kötöd össze, akkor mindent le kell játszania(nekem legalábbis megy a zene és hívás is). Ha jack dugón, akkor lehet nem fejhallgatóként kezeli, hanem vonal kimenetként, és ezért nem küldi ki a hívás hangot(lehet a jack 3 v 4 pólusú csatija miatt, ergo érzékeli, hogy van miki is bekötve, mehet a híváshang is).
Azt is nézd meg, hogy van aux és phone külön a bt fejes menüjében. Ha zene megy, akkor aux, ha hívás, akkor át kell váltanod phone menüre(ha már ezt nem teszi meg auto mód)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25984) Shinnokina válasza Lackooo84 (#25909) üzenetére


Shinnokina
tag

"P9 ugyanaz a kamera, a szoftver más, de most már a honor 8 is tud rawot + 1GB ram + infra + NFC + ár = honor 8, szerintem."

Lehet, hogy lemaradtam valamiről? :D Itt a kezemben egy Huawei P9, de biza' van benne NFC :D

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#25985) Sanki válasza Shinnokina (#25984) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az egy sim-es p9-ben van nfc, a dual sim-es verzióban viszont nincs.

[ Szerkesztve ]

(#25986) Lackooo84 válasza Shinnokina (#25984) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja bocsi, én egy jó ideje már csak a dual simes telókat veszem számításba. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25987) sittes79 válasza Quqesz (#25983) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm a válaszát valójában erről a kutyurol van szó, de lehet ez csak zenét visz at akkor beneztem.

(#25988) CJ4567 válasza Lackooo84 (#25909) üzenetére


CJ4567
veterán

P9 az Leica lencséket kapott, meg két Leica film módot támogat. (Lágy színek, élénk színek) Nagy különbségek nincsenek.

No Sana No Life

(#25989) Quqesz válasza sittes79 (#25987) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, ez csak zenét visz át. Igazából arra való, hogy a telefont rá tudd kötni zene lejátszás céljából minden olyan eszközre, amin van jack bemenet(autó,hifi pl). A TX és Rx meg abban különbözik, hogy vagy ad, v vesz jelet.RX: nem bt hangszóróba(pl aktív hangfal mikrofon bement) bedugod és össze tudod kapcsolni a telefonnal
TX: nem bt eszközt(pl erősítő fejhallgató kimenetbe dugva) össze tudod kapcsolni egy bt hangszóróval. Ezért nem ismerte fel neked a telefont az RX opcióban.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25990) mantequilla válasza rosejbli (#25961) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Nekem sajnos nincs ilyen menüpont. Ez letezik?

(#25991) rosejbli válasza mantequilla (#25990) üzenetére


rosejbli
senior tag

Milyen verzión vagy? B394?

(#25992) Caranita válasza mantequilla (#25990) üzenetére


Caranita
aktív tag

Nem, ott kell lennie :)

Már MM-ben is így volt

(#25993) Lackooo84 válasza CJ4567 (#25988) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem maga a kamera modul egy és ugyanaz, csak a szoftver más.

The Truth is out there...

(#25994) kali válasza Lackooo84 (#25993) üzenetére


kali
legenda

Hardverileg is eltérnek, más a P9 Leica optikája:

Dual: 12 MP (f/2.2, 27 mm, 1/2.9", 1.25 µm), Leica optics, phase detection & laser autofocus

Dual: 12 MP (f/2.2, 35 mm, 1/2.9", 1.25 µm), laser autofocus

(#25995) Lackooo84 válasza kali (#25994) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor az ebayen ne vegyen senki, mert ott sokan így árulják, hogy mindkettőbe jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25996) V@ns válasza arkone (#25968) üzenetére


V@ns
aktív tag

Én cseréltettem, de garanciában, ezért nem tudok összeggel szolgálni.
Miért nem próbálod úgy? Arra is két év van. Nekem azt mondták, hogy az akksi csere mindig viszi magával a régi hátlapot, újat kell feltenni.
(Valamiért mindent kicseréltek a telefonomon, pedig nem indokolta a panaszom ezt. Józan ésszel azt mondtam volna, hogy kap egy másik akksit, és kész, ehelyett új előlap és érintőpanel, oldalkeret, hátlap ÉS akksi csere lett a vége.)

(#25997) natë


natë
nagyúr

Új firmware, telepíthető. B140...fura...

(#25998) Fecogame válasza natë (#25997) üzenetére


Fecogame
veterán

Felraktad? Beépített update mutatta?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25999) natë válasza Fecogame (#25998) üzenetére


natë
nagyúr

Most települ. Proxyn keresztül, update-errel.

(#26000) Zeki válasza natë (#25999) üzenetére


Zeki
nagyúr

Eztetet hogy kell csinálni?
Nekem még a gyárilag rajta lévő 394-gyel megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.