Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) klaya86 válasza lbence (#25149) üzenetére


klaya86
senior tag

J5 2016 - ról. 7 órás sot volt az átlag. Talán emiatt fáj a várhatóan 4 óra.

(#25152) Sanki válasza klaya86 (#25151) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Majd beáll az még, csak nézd át a beállításokat.

Amúgy meg: gyengébb soc, hd kijelző...

(#25153) Corsa02 válasza klaya86 (#25151) üzenetére


Corsa02
őstag

Hát azért az HD kijelző, jóval gyengébb proci (Snapi 410) és kicsivel nagyobb akku...csodák nincsenek!

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There --->

(#25154) Kbali válasza cozmo (#25147) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az Oreo google leírásában

(#25155) OrLiX


OrLiX
tag

Sziasztok!
Srácok, eddig csak a Huawei AP08Q típusú power bankkal megy a gyorstöltés tutira?

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#25156) sooty81


sooty81
csendes tag

Srácok ez a mondat mit is jelent:?

"Flash-eled a TWRP -t az aktuális rendszerhez"

TWRP Nougat letöltve, telefon pedig bootloader módban újraindítva. Most épp itt állok.

(#25157) 7Heads Drago válasza jatszo (#25132) üzenetére


7Heads Drago
veterán

+1
Remélem nem csalódunk.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25158) johnsmithnex válasza OrLiX (#25155) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem van egy 20000 mAh-ás Xiaomi Mi Power Bank 2C-m ami dupla usb-s és mindkét ajlzat gyorstöltős.
Volt egy 10000 mAh-ás is, de az nem volt gyorstöltős, vagyis csak qc 2.0-ás volt ami a H8nak nem jó.

(#25159) Sanki válasza sooty81 (#25156) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha nougaton vagy akkor: fastboot flash recovery twrp-3.1.0-1-frd.img

(#25160) sooty81 válasza Sanki (#25159) üzenetére


sooty81
csendes tag

Ez is megvan. Köszi.
Most raktam bele SD kártyát, rámásoltam a Super su......-t.

Újabb kérdés az indításnál. Recovery indítás a felfelé gomb és a bekapcsoló egyszerre.
Indul, wifit keres, majd kiírja Getting package info failed......

(#25161) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ennek a telónak nincs olyan támogatása, mint a P9-nek (custom rom, stb.)?

The Truth is out there...

(#25162) Sanki válasza sooty81 (#25160) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha sikeres volt a twrp telepítés, akkor annak kell bejönnie, ha van a telefonon tok, akkor azt vedd le és úgy nyomd a gombokat.

(#25161) Lackooo84: XDA-n van 1 pár, de itt nem nagyon használjuk azokat, a gyári is tökéletes.. (1600+ futási órák újraindítás nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#25163) Lackooo84 válasza Sanki (#25162) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincsenek tele bloatware szeméttel?

The Truth is out there...

(#25164) Sanki válasza Lackooo84 (#25163) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Van 1-2 dolog, de az mind törölhető.

(#25165) Lackooo84 válasza Sanki (#25164) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az szuper, majd beleásom magam, ha ideér. :)

The Truth is out there...

(#25166) sooty81 válasza Sanki (#25162) üzenetére


sooty81
csendes tag

Egyenlőre Huawei eRecovery-ben indul. Megtalálja a wifit és a serverről akar tölteni, de ugye nem találja. Gondolom a Super Su--t keresi ami az sd-n van.

(#25167) Sanki válasza sooty81 (#25166) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha az erecovery jön be, akkor nincs fent a twrp.

Ezt csináld végig.

[ Szerkesztve ]

(#25168) fant0mi válasza Sanki (#25162) üzenetére


fant0mi
addikt

Es az az ujrainditas is csak azert, mert jott uj ota. :)
Most epp 1400 oranal jarok.

[ Szerkesztve ]

(#25169) Sanki válasza fant0mi (#25168) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az egyik újraindítás nekem is frissítés miatt volt, a másik meg véletlen a zsebemben valószínűleg benyomódtak a gombok és arra vettem elő, hogy install failed. :DDD

(#25170) sooty81 válasza Sanki (#25167) üzenetére


sooty81
csendes tag

Csinálom, csinálom, mindent úgy, ahogy oda le van írva.
azonosítás ok
ujraindul, robot +Phone unlocked
okay finished
ujraindul normál módban.

teló kikapcsol
indít hangerő gomb le+ bekapcs
3 lehetőség közül lehet választani:
1., nyomd a powert a folytatáshoz---- beindul a teló normálban
2., nyomd a hang fel 3 másodpercig így belépsz az eRecoverybe.
3., ha 5 másodpercig nem csinálsz semmit tovább megy.

belépek a 2-esbe, de ott amint már írtam wifi és szerverről szeretne tölteni.

(#25171) Sanki válasza sooty81 (#25170) üzenetére


Sanki
Topikgazda

"indít hangerő gomb le+ bekapcs" --> Ez hangerő gomb fel(!) legyen.

(#25172) sooty81 válasza Sanki (#25171) üzenetére


sooty81
csendes tag

Ugyan az.
gyakorlatilag mindegy, hogy fel vagy le gomb, ugyan azt csinálja.
A 3 indítási lehetőség közül a második egyértelműen írja, hogy ha 3 másodpercig nyomom a fel gombot akkor at eRecoverybe megyek.

(#25173) Sanki válasza sooty81 (#25172) üzenetére


Sanki
Topikgazda

adb reboot recovery parancs?

Mint ebbe a videóba.

[ Szerkesztve ]

(#25174) sooty81 válasza Sanki (#25173) üzenetére


sooty81
csendes tag

Az lesz az.

(#25175) sooty81 válasza sooty81 (#25174) üzenetére


sooty81
csendes tag

Működik. Az egész azért volt, hogy tudjam törölni a jelenlegi e-mail klienset.Na az nem megy.

(#25176) Sanki válasza sooty81 (#25175) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Amit korábban linkeltem megoldás nem működött?

(#25177) sooty81 válasza Sanki (#25176) üzenetére


sooty81
csendes tag

Sajnos nem. Most már egyértelműen tudja, hogy babrálva van. Ki is írja. Pl a Tükör alkalmazást le tudta törölni. Az Emailhez viszont oda van írva zárójelben, hogy maradnia kellene. Na azt nem is engedi.

(#25178) sooty81 válasza sooty81 (#25177) üzenetére


sooty81
csendes tag

A titanium-mal sikerült törölni az email klienst. Viszont a régebbi ugyan úgy nem megy fel.

(#25179) Fecogame


Fecogame
veterán

Hamarosan a Honor 8 is Oreót kap

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25180) cozmo válasza Fecogame (#25179) üzenetére


cozmo
őstag

Elemezzük kicsit az Oreo 8.0-át

"Ezzel párhuzamosan egyébként számos Google szolgáltatás és alkalmazás főverziótól függetlenül frissül és több programozói API használata sem feltétlenül igényel naprakész Androidot. Ennél is ígéretesebb a még eléggé ismeretlen Project Treble, ami egy olyan strukturális hátteret kíván adni az Androidnak az Oreótól kezdődően, amelyben szétválasztható a rendszer alapvető működése a gyártópartnerek egyéni felületétől, így az utóbbiaknak kevesebb dolguk lehet egy új verziószámra való átálláskor. Magyarán a frissítésekkel előbb meglehetnek, persze erre sosincs garancia és nem is világos még, hogyan működik majd élesben a dolog"

Mind szép és jó, de az én olvasatomban ez nem jelent mást mint eddig. Biztonsági javítások azonnal megjöhetnek? Ez nekem zavaros. Én ebből nem ezt olvasom ki.
Valamint a gyártón, és/vagy mobilszolgáltatón fog megtorpanni a friss android verzió.

Forrás

Egyre inkább hajlok iPhone felé. Ott a leg szutyokabb 5 éves szar telefonra is azonnal telepíti az új ios-t.

Bónuszkérdés: És vajon miért a notifikációkkal foglalkozik a google leginkább? SZVSZ
Mert a nagytesó mindent figyelni akar, jól átláthatóan egy helyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#25181) NGA válasza cozmo (#25180) üzenetére


NGA
addikt

Megkapja, de használhatatlan lesz tőle. Ipad Air-om volt. 3 éves korában a frissítésektől idegesítően be tudott lassulni. És vissza sem lehetett rakni a még nem lassú régebbi ios-t. Cseszhetem az 5 éves telefonon a legfrissebb ios-t, ha használhatatlan lesz.

(#25182) goop válasza Caranita (#25136) üzenetére


goop
őstag

Hát hogyne azon múlna. :D
Hardveresen tudja, de mivel nincs (be)kapcsoló menü, ezért használni sem tudod. Onnan még mindig kell az egyetlen szolgáltató által támogatott részükről való aktiválás.

(#25183) Xanyi


Xanyi
tag

Sziasztok!

Az idöjárás/óra widget nem frissül egy ideje, belépve az idöjárás alkalmazásba sem tudom frissíteni. Mi lehet a gond?
Köszönöm!

(#25184) istnag válasza cozmo (#25180) üzenetére


istnag
addikt

Egyre inkább hajlok iPhone felé. Ott a leg szutyokabb 5 éves szar telefonra is azonnal telepíti az új ios-t.

Azon elgondolkodtál, hogy miért? Érdemes.

(#25185) enemi válasza istnag (#25184) üzenetére


enemi
senior tag

Ezért lassult be a régebbi iPhone-od

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25186) Fecogame válasza NGA (#25181) üzenetére


Fecogame
veterán

+1

Ugyanez a tapasztalatom másik készülékekkel.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25187) istnag válasza enemi (#25185) üzenetére


istnag
addikt

Iphone 4s - 5 -5s után mondom, hogy, hogy ez baromság. A frissítésekkel tönkretették az összeset. Akksit mindegyikbe kellett cseréltetni, mert azok elhasználódtak.

(#25188) rosejbli válasza enemi (#25185) üzenetére


rosejbli
senior tag

Én azt hittem, hogy iphoneból mindig a legújabbat kell megvenni, mert különben nem menő. Akkor a 6s-t miért nem dobták már ki a szemétbe évek óta? Akkor nem lenne ilyen probléma, hogy belassul. :DD :DD

(#25189) lbence


lbence
aktív tag

Nekem egy iPad 4-em van, 2013-ban vettem, de erre már nem is adták ki a legújabb iOs-t.

(#25190) Caranita válasza goop (#25182) üzenetére


Caranita
aktív tag

A bekapcsoló menüt azért nem látod, mert nem a megfelelő szolgáltató kártyája van a telefonodban.

Próbáld ki külföldi kártyával, ahol támogatják a VoLTE-t, rögtön aktív lesz az opció :)

(#25191) goop válasza Caranita (#25190) üzenetére


goop
őstag

Nem. A bekapcsoló menü akkor lesz, ha a huawei beleteszi ill. láthatóvá teszi. A gyerek ócska samsung j5 2016 telefonjára most jött ki a telekomos android 7.0, amiben ott a volte kapcsoló. Betettem a kártyámat, és aktiváltattam a volte-t. Megy is tökéletesen. Visszatéve a gyerek kártyáját, már szürke a funkció, de akkor is benne van.

OFF: azért szégyen, hogy erre a közel sem olcsó telefonra meg sehol, ahogy nagyon egyik huawei/honor telefonra sem...
Asszonynak karácsonyra sikerült egyet megcsípnem, de gondolkodom erősen, hogy lemondom, és kap helyette samsungot.

[ Szerkesztve ]

(#25192) istnag válasza goop (#25191) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem vegyél Samsungot.

(#25193) rosejbli válasza goop (#25191) üzenetére


rosejbli
senior tag

Itt nagyon sok funkció úgy van, hogy ha nem működik nem is látod, nem tudom, az mennyire nyugtatna meg téged, hogy szürkével ki van írva.
Csak egy példa: Volt itt valaki, akinek beszart az ujjlenyomat olvasója és a beállításokban nem is látta azt a funkciót.

(#25194) enemi válasza rosejbli (#25193) üzenetére


enemi
senior tag

+1

Július óta van Honor nyolcasom.Egy év S7 edge használat után csak azt tudom erre mondani,hogy ez egy igencsak unalmas telefon (semmi bajom ,vacakolásom nem volt még vele)

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25195) goop válasza istnag (#25192) üzenetére


goop
őstag

Nekem ez van egy éve, szeretem is, de a frissítések üteme ill. ez a volte ami ki tud idegelni. Szükségem van a dual aktív módra, és jó lenne a volte is, mert sokszor vagyok városon kívül, ott pedig max edge van a 4G n kívül. Ha pedig azon a kártyán beszélek épp amin a net is van, akkor addig nincs normális netem.

[ Szerkesztve ]

(#25196) goop válasza rosejbli (#25193) üzenetére


goop
őstag

Jó lenne ha elolvasnátok amit fentebb írtam. Aktiválva van a telekomos kártyámon a volte, ha beteszem másik telefonba, ami tudja, nekem megy. A saját honor 8 telefonomon meg nem megy. Tehát hiába tudja a telefon hardveresen, amíg nincs rá kapcsoló vagy valami frissítés ami alapban bekapcsolja, nem lesz volte.

[ Szerkesztve ]

(#25197) r3muska válasza goop (#25196) üzenetére


r3muska
csendes tag

Jelenleg csak az indiai régiós Honor 8-ban érhető el a VoLTE. Hardveresen tudja a készülék, de szoftveresen (még) nincs engedélyezve a többi régióban.

[ Szerkesztve ]

(#25198) Caranita válasza goop (#25196) üzenetére


Caranita
aktív tag

Nem az a baj, hanem az, hogy a Telekom nem támogatja Honor 8-on a VoLTE-t.

Csak ezekkel a készülékekkel engedi:

https://www.telekom.hu/shop/mobiltelefonok#/N-10394+4294868679/commitmentPeriodForSubscription-24/contractType-newPostpaid/paymentType-FULL/tariffplanBundleSkuId-sku2280064/No-0/Nrpp-9

(#25199) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Korábban említettem, hogy a spotify-on lementett zenéket újraindítás után nem találja a program.
Azt hittem megoldódott a probléma azzal hogy kapott a tárhelyre engedélyt az app, de nem.
Továbbra is fenáll a probléma.
Kipróbálom másik sd-vel is, hátha az a gond.

Van akinek hasonló gondja van?

[ Szerkesztve ]

(#25200) kinkat válasza Fecogame (#25179) üzenetére


kinkat
csendes tag

Sajnos frissítették az eredeti cikket, amelyben szó volt Honor 8-ről és kivették az Oreót kapók közül.

[link]Forrás

Džordž Zao: „Testiranja su u toku, pa lista uređaja nije konačna, ali se trudimo da je proširimo koliko god je to moguće. Za sada znam da će Oreo uskoro biti na modelima Honor 9, Honor V9, ali i još nekim Honor smartfonima“.

Sony Ericsson T630> Sony Ericsson K510i> Sony Ericsson K770i> Sony Xperia U> Sony Xperia M2, Honor 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.