Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) ANDROID??? válasza Lackooo84 (#25800) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez az amit a gyártó tud csak, hogy valójában GG3, vagy ratyi változata van feltéve a készülékre, természetesen ezt nem fogja elmondani. :(

(#25802) Lackooo84 válasza ANDROID??? (#25801) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Meg persze az is elképzelhető, hogy az újabb változatokon már upgradelték az üveget is, mert van akinek karcolódik, van akinek nem.

The Truth is out there...

(#25803) fant0mi válasza Lackooo84 (#25802) üzenetére


fant0mi
addikt

Enyem 1 eves. Nincs rajta folia es zsebben hordom, van hogy slusszkulcs vagy ongyujto is van meg a zsebemben. Egy szal karc nincs rajta.
En szemely szerint nem panaszkodom. SOT 6-7 ora nekem. A hangszoroja a gyenge pontja szerintem is a telonak.

(#25804) nrg_52 válasza Lackooo84 (#25800) üzenetére


nrg_52
addikt

5nel karcolodik eloszor, nem 4nel.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25805) klaya86


klaya86
senior tag

Bár én még csak 1 hónapja használom a telefont, de azt nyugodtan kijelenhetem, hogy a gagyi szó sértés. Nem vagyok elfogult. Az aksi idő az elején kicsit sz@rul érintett. 4 óra sot nálam az átlag. De kárpótol hogy 1 óra alatt 80 %ot pumpál bele a töltő. Az értesítő led annyira kicsi, hogy kB értelmelten. A hangszórója valóban gyenge. Ellenben teljesen prémium érzet kézbe venni, nagyon szép telefon. Veszett gyors, (S8 mellett sem kell szégyenkeznie). Ujjlenyomat olvasó villámgyos. Kamera eddigi legjobb számomra. Ja és egy új iPhone vagy samsung árának kB negyedéért jutottam hozzá.

(#25806) Lackooo84 válasza nrg_52 (#25804) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja igen elírtam egy számmal, a lényeg, hogy pl. a P9 is csak 6-nál karcolódik meg (a Honor 8 5-nél), és az is "papíron" GG3... szóval valami stikli biztos van.

The Truth is out there...

(#25807) Quqesz válasza Lackooo84 (#25800) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most néztem, tényleg az 5-ösnél karcolódik az előlap, de a hátlap 6-osnál. Az előlap gg3 csak...asszem a hátlap volt gg4-es....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25808) nrg_52 válasza Lackooo84 (#25806) üzenetére


nrg_52
addikt

Viszont a p9 torik, mint a ropi, a h8 meg nem.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25809) gps76 válasza natë (#25798) üzenetére


gps76
őstag

ITT azt írják TWRP-ből is felrakható. De FRD-L09-re a 398-as van , az L19-re a 399.

[ Szerkesztve ]

(#25810) FrankMonzano válasza PpenoO (#25793) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Gagyinak semmiképp sem nevezhető. Amivel még kiegészíteném, az a frissítések gagyisága. A 6.0-val hasít, mint a szél, a rákövetkező updatekkel sztem lassabb lett és jobban is merül. Én visszatettem pár napja a b131-et, számomra ég és föld a b394 után.

[ Szerkesztve ]

(#25811) natë válasza gps76 (#25809) üzenetére


natë
nagyúr

Jogos, thx

(#25812) johnsmithnex válasza lbence (#25796) üzenetére


johnsmithnex
tag

Az ujjlenyomatolvasó gombként is üzemel, nem lehet hogy azért érzed hogy lötyög?

(#25813) natë válasza Sanki (#25799) üzenetére


natë
nagyúr

Próbáltam, igaz nem sd-vel, leáll hibaüzenettel.

(#25814) Samus válasza johnsmithnex (#25812) üzenetére


Samus
addikt

Kicsit lötyög önmagában is, pont a gombsága miatt. Annyira, hogy akárhányszor ledobom az ágyra, hallom a gomb hangját. Viszont mostmár mocsok mód hiányoznak ha csak sima olvasó lenne, gomb és gesztus funkciók nélkül...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25815) Quqesz válasza Samus (#25814) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem lötyög. Funkciók királyak!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25816) Hatvan9 válasza fant0mi (#25803) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Nálam 1 nap alatt megkarcolodott amin nagyon meglepődtem amikor moz kolléga észrevette.Addig a széltől is óvtam, nálam semmi nem szokott megkarcolodni.
Lehet más széria, ami nálam volt annak erős volt az értesítő ledje, gyorsan merült, melegedett a kamera, a hangszóró pedig teljesen jól szólt, semmi bajom nem volt vele.

(#25817) natë válasza Hatvan9 (#25816) üzenetére


natë
nagyúr

Kamera melegedést nem tapasztalok, pedig használom. A led erős valóban, a hangszóró is tökéletes. A karc 2 db hajszálkarc, vagy még annak sem nevezném. Már üveg van rajta.
Öröm használni a Honor 9 után a kistesót. A 9-es lélektelen, jellegtelen valami.

(#25818) Hatvan9 válasza natë (#25817) üzenetére


Hatvan9
senior tag

A karc az karc, ráadásul már kettő, visszaidézni sem tudom mitől keletkezhetett, semmi olyan közelében nem volt ami ezt okozná.
Kamerát jelenettel próbáltam, fekete fehérről váltottam szinesre, közben a másikon beszéltem és mire visszatekintettem, meleg volt a sarka az átlagosnál jobban.
Hangszóró panaszt pedig én nem értem itt, iPhone közeli telt hangott tapasztaltam ami jónak számít.
Honor 9 el nincs tapasztalatom, szerencse hozta úgy hogy megvettem.

(#25819) nrg_52 válasza natë (#25817) üzenetére


nrg_52
addikt

En szeretem a kilencest is. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25820) Banderasz74


Banderasz74
tag

Most raktam töltőre,8óra 40 perc képernyő idővel!
Böngészés volt csak vele mert tönkre ment a laptopom! Ezek után nem érzem gagyinak a telefont!!

(#25821) Ra3


Ra3
őstag

Nova launchert használtok? Nekem mostanában többször is eljátszotta hogy nova alatt nem megy a redőny lehúzás az ujjlenyomatolvasóval, és ugyanekkor a képek közötti váltogatás se megy, meg a hívás felvétele sem, a feloldás viszont hibátlanul működik mindig.
Aztán időnként megjavul, most éppen megy rajta minden rendesen.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25822) Banderasz74 válasza Ra3 (#25821) üzenetére


Banderasz74
tag

Nekem mindig Nova van rajta,de soha nem volt vele gondom!

(#25823) Ra3 válasza Banderasz74 (#25822) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi, akkor valószínűleg valami más kavar be, amit a novával kb. egy időben pakoltam fel.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25824) Banderasz74 válasza Ra3 (#25823) üzenetére


Banderasz74
tag

Lehetséges! Soha nincs gondom vele! Az emui időjárást nem szereti,akkor újra indul! Gondolom neked is!

(#25825) fant0mi válasza Hatvan9 (#25816) üzenetére


fant0mi
addikt

Tenyleg olyan, mintha ket kulon szeriarol beszelnenk. :)

(#25826) natë válasza fant0mi (#25825) üzenetére


natë
nagyúr

Ezen már a legfrissebb hivatalos nugát volt.

(#25827) Samus válasza Ra3 (#25821) üzenetére


Samus
addikt

Novát használok. De ez nem launcher függő. Ha nem működik, akkor nyomd meg a gombot, és utána próbáld. Ez a bug többünknél eljött.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25828) temagad.aho válasza V@ns (#25759) üzenetére


temagad.aho
tag

Na, ma nekem is behalt az SD a telóban... :(( "SD card damaged, replace current card"
Laptop egyelőre olvassa, szóval megy a biztonsági mentés, aztán elszórakozok vele.

Honor 8

(#25829) athomi válasza natë (#25826) üzenetére


athomi
veterán

Telekomtól két hete vettem át, nekem még a 6-os volt rajta.

(#25830) natë válasza athomi (#25829) üzenetére


natë
nagyúr

Régi széria ;]

(#25831) Lackooo84 válasza athomi (#25829) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én 15-én vettem át, és a legfrissebb volt rajta.

The Truth is out there...

(#25832) Ra3 válasza Samus (#25827) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi az infókat, még bejáratós a telefon, én is egy hete kaptam a telekomtól. Nem is értem miért a novára gyanakodtam, a Huawei M3 tabletemmel se volt semmi gond az ujjlenyomat olvasóval novával, de az kicsit másképp működik, fizikai gomb sincs alatta.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25833) lbence


lbence
aktív tag

Felraktam én is a Novat, de nem tudtam megbarátkozni vele. Nem tetszik a mappazasi lehetőség és az sem, hogy külön app-ot kell leszedni ahhoz hogy az alkalmazasok ikonjain számszerűen mutassa az értesítéseket. Vagy csak én voltan türelmetlen és béna? :)

(#25834) Banderasz74 válasza lbence (#25833) üzenetére


Banderasz74
tag

Elég jó a Nova,rengetegen használják! Te voltál türelmetlen!!

(#25835) lbence válasza Banderasz74 (#25834) üzenetére


lbence
aktív tag

Írtam olyat, hogy nem jó? Szerintem nem. :)

(#25836) Banderasz74 válasza lbence (#25835) üzenetére


Banderasz74
tag

Nem.Nem is vítáztam! ☺️

(#25837) tigipuf


tigipuf
senior tag

A nova nem meríti jobban az akksit :F ,mert akkor kipróbálom,régebben használtam nekem bejövős volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#25838) fila


fila
senior tag

Aliról rendeltem egy Yagoo tokot.
7,29-be került minűségi egy darab, olyan mint a képen.
Meglepetésként volt a csomagban egy extra széles üvegfólia,
a hozzá való folyadékkal :)

A linken nem mindegyik tok Yagoo, ki kell választani...[link]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#25839) natë


natë
nagyúr

Na végre frissül B398-ra DNS megváltoztatásával, FF-en keresztül :C

(#25840) tigipuf válasza fila (#25838) üzenetére


tigipuf
senior tag

ööö, konkrétan milyet is vettél?
Más:ha dual kártyásan használom a telót akkor ha jól értelmezem aktív mind a 2 sim és egyértelműen rövidül az akku idő.Ha én csak kizárólag mobil netre használom a 2. simet,mondjuk heti 3-4 alkalommal,akkor ha tiltva van egyébként akkor nem fogyaszt?Hülye kérdés de csak így tudtam feltenni :DDD

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#25841) fant0mi válasza tigipuf (#25840) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha ki van kapcsolva az az antenna, akkor nem fogyaszt.

(#25842) arkone


arkone
aktív tag

Sziasztok!

Cseréltette már valaki a huawei szervízzel az akkut?

Facebook oldalukon kértem árat, hogy mennyiért cserélnék ki, de felbosszantottak.

- Először elkéri a telefon IMEI számát:
"Kérjük, írd meg nekünk a telefonod IMEI számát (melyet a termék dobozán és a Beállítások- A telefonról résznél találsz), hogy a szervizeléssel kapcsolatban segíteni tudjunk!"

- Megadtam, erre kapok egy ilyen választ:
"Köszönjük az IMEI-t, a javítás áráról sajnos nem tudunk pontos infóval szolgálni, mivel ezt szervizes kollégáink tudják majd megállapítani a készülék diagnosztizálása után- melyről egy árajánlatot fognak készíteni a számodra. A telefont postai úton is eljuttathatod szervizünkbe, Komfort Szervizünkről itt találsz infót: http://bit.ly/2juGcm4, személyesen pedig az alábbi helyeken tudod leadni: Budapesten ( 1085 Budapest, József krt. 17, H-P: 09:00-20:00) Nyíregyházán ( 4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-4, H-P: 9-17, Szo: 9-13) Debrecenben (4026 Debrecen, Péterfia u. 18.; Debrecen Plaza fszt. H-Sz 9:00-20:00 V 10:00-18:00) Miskolcon (3530 Miskolc, Széchenyi utca 30, H-P 9:00-17:00 Sz 9:00-13:00) és Kecskeméti hivatalos szervizközpontunkban is (6000 Kecskemét, Korona u. 2; Malom Központ 2.em, H-Sz 9:00-20:00 V 10:00-18:00) számlával vagy garanciajeggyel. Írj nekünk bátran, ha további kérdéseid lennének. Szép napot!"

- Erre válaszoltam, hogy:
"Elnezest. Lehet en irtam felreerthetoen.
Nem az ujraindulas hibat szeretnem megoldatni a kollegaikkal, hanem egy szimpla akkumulator cseret kerdeztem.

Uj akkut szeretnek. Annak mi az ara?"

- Válaszuk:
"Az akku csere árát is csak a készülék diagnosztikáját követően tudják szervizes kollégáink megállapítani. Megértésed köszönjük!"

Milyen diagnosztikát akarnak? Mikor én annyit kértem tőlük, hogy mondják meg mennyibe kerül egy új akkumulátor a telefonba, amit ők cserélnének ki.

Van ilyen Csupi?

[ Szerkesztve ]

(#25843) dashed válasza arkone (#25842) üzenetére


dashed
senior tag

Egyszerüen hülye aki válaszolt, és valószínűleg fogalma sincs mennyi is lenne az annyi.

[ Szerkesztve ]

(#25844) fila válasza tigipuf (#25840) üzenetére


fila
senior tag

Brilliant blue.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#25845) tigipuf válasza fila (#25844) üzenetére


tigipuf
senior tag

Tetszik,köszi :) lehet megint rendelnem kell(már nem akartam semmit)de ez jól néz ki nagyon;)

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#25846) rozsi71 válasza dashed (#25843) üzenetére


rozsi71
tag

Sajnos mindenre ezt írják. Hiába van valaminek konkrét ára, meg munkadíja, nem adnak felvilágosítást. Nem is értem a logikát...

[ Szerkesztve ]

(#25847) nrg_52 válasza rozsi71 (#25846) üzenetére


nrg_52
addikt

Igy nem koti oket semmi, lehuzhatnak meg egy hatlappal, hogy azt is cserelni kell, meg akkor mar egy elolapi uveggel is, mert szerintuk csak szettben kaphato es mindjart 50+ ezer... 😂

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25848) nrg_52 válasza natë (#25839) üzenetére


nrg_52
addikt

Proxyval nem ment, dns-el igen?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25849) natë válasza nrg_52 (#25848) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja! :K

(#25850) nrg_52 válasza natë (#25849) üzenetére


nrg_52
addikt

Akkor ezt tesztelem h9-nel is, thx! :C

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.