Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50051) raziel01 válasza Algotis (#50049) üzenetére


raziel01
veterán

Jajj hagyjuk már. Tudjuk, hogy a FAT széria el lett cseszve, hülyeség olyat venni.
Az egy dolog, hogy pár embernél nem jelentkezett hiba de az akkor is tény, hogy a SLIM sokkal megbízhatóbb, nem véletlen lett áttervezve az egész.

(#50052) Bocaa


Bocaa
senior tag

2 kérdéssel fordulok hozzátok.
az első ha kezd halódni az optika akkor ha a winyóra felmásolom akkor nem fog állandóan kidobni pár óra játék után h unreadable?
A második hogy a garancia érvényes a microsoftnál úgyis ha nincs róla papírom csak a neten beregisztráltam a konzolt és ott írja hog még meddig van?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#50053) oriic válasza Bocaa (#50052) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Max akkor dob ki hogy ha épp ellenőriz az olvasó és nem tudja olvasni az adott területet.

Gari papír nélkül is érvényes, a lényeg hogy beregisztrált legyen, és ott kiírja hogy meddig érvényes a gari.

Live-Die-Respawn

(#50054) Buster17


Buster17
addikt

LIVE-on most van valami olcsó játék? 990Ft-os? Illetve 990ft az hány pont?

(#50055) oriic válasza Buster17 (#50054) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

320ms pont. Én azzal vettem a Metrot múlt héten.

Live-Die-Respawn

(#50056) woodbear válasza Buster17 (#50038) üzenetére


woodbear
addikt

régi most wantedben egy deka online acsi nincsen.
Van egy eladó SHIFT-em ha érdekel. Szalon patent állapot.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#50057) Buster17 válasza oriic (#50055) üzenetére


Buster17
addikt

Ha veszek pontokat és az xbox.com oldalon írom be a kódot és megvásárlok pár játékot akkor a box bekapcsolás után már fogja tölteni is őket?

woodbear
Később. Most azt akarom beszerezni amivel még nem játszottam sose :K Előző boxomat is azért adtam el, mert azok a játékok voltak meg amit már végig toltam PC-n, meguntam, hülye voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50058) MasterMark válasza Buster17 (#50057) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

Switch Tax

(#50059) Buster17 válasza MasterMark (#50058) üzenetére


Buster17
addikt

Zsír. Remélem elég lesz az-az 1 nap a pontok vásárlásra, pontok megérkezésére, pontok elköltésére és a játékok letöltésére. Csak nehogy fölöslegesen vonatoztassam meg a boxomat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50060) Prof01 válasza oriic (#50055) üzenetére


Prof01
veterán

Az jó vétel volt. Sajnos én lecsúsztam róla. :(

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50061) Prof01 válasza woodbear (#50056) üzenetére


Prof01
veterán

Az az egyik legkönnyebben kimaxolható játék. :))
A SHIFT viszont nekem nagyon nem jött be. Szörnyű az irányítása... :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50062) Xmodule


Xmodule
őstag

Hi. Szerintetek miért van az, hogy, amikor bekapcsolom a boxot, akkor nem tud a live -ba bejelentkezni, hanem az van hogy le kell nyomjak egy network testet es csak utanna jo? Pedig wifi van mindig. Masik meg, hogy hol kell meg hogyan be regisztralni a konzolt? Azt meg lehet valahogy oldani, hogy ne ms pontokban irja ki az arcade jatekok arat, hanem penznemben?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#50063) MasterMark válasza Xmodule (#50062) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet a wifi-re lassan tud csak kapcsolódni.
Arcade játékokat csak pontért lehet venni.

Switch Tax

(#50064) Xmodule válasza MasterMark (#50063) üzenetére


Xmodule
őstag

Értem. Köszi. És azt, hol lehet megnézni, hogy mikor eppen milyen akcio van? Pl. amikor akciosan lehet venni jatekokat, mint pl volt ez a metro is. Hol lehet erröl informalodni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#50065) MasterMark válasza Xmodule (#50064) üzenetére


MasterMark
titán

Ezekre úgy lehet rátalálni. Amúgy a Dashboard-on a Home-nál meg a Games-nál szokta írni, ha van valami nagyobb.

Switch Tax

(#50066) ujtzjani


ujtzjani
tag

Hali.

Akinél van kisgyerek és szereti a kinect-es játékokat most látom, hogy a Kinect Party ingyenes...ITT
:C

(#50067) raziel01 válasza Xmodule (#50064) üzenetére


raziel01
veterán

Pont illik ide:

"Vannak a titkos akciók, amikről még Major Nelson se tudd bmeg... mert a blogján sincs kint.
Aztán ilyen világvégi oldalakról, fórumokról megtudod, hogy a tegnap még 7k-s játék 1 napig 800 Ft.
Nézed az XBOX dashboardon SEHOL nem emelik ki, szó sincs róla! A Daily Deal-be valami fosrandom szar van mindig, főleg Gold-osoknak. A titkos akcióról szó nincs.
Nézed weben, az xbox.com-on ott sincs kiírva.
És ez még semmi!
Ha veszel 4.000.000 Ft-ért Live-on játékot EGY KIBAXOTT EMAIL nem jön, hogy na te marha ezt vetted visszaigazoltuk! Neeem, nem megy a spam mappába... nem jön!
Így megeshet az, hogy 3 éve hirtelen felindulásból összevásároltál 10 játékot, azt egyszerűen nem látod a listádban, ha nem töltötted még le, hogy már megvan!
Tehát nem kapsz levelet + nem is tudod visszakeresni mit vettél és nem is szól, hogy már megvan..."
by sg user
:D

(#50068) Jegesmaci81 válasza raziel01 (#50067) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nem kötekedni akarok de ha a Mediamarktban veszed ott szólnak, hogy ne vedd meg mert már 1 éve megvetted?

(#50069) raziel01 válasza Jegesmaci81 (#50068) üzenetére


raziel01
veterán

Arról van szó, hogy pl a Google Play is küld emailt, hogy vettél valamit. Ez alap dolog lenne.

(#50070) MasterMark válasza raziel01 (#50067) üzenetére


MasterMark
titán

Jön levél ha megveszel valamit, és a vásárlási előzményeket vissza is lehet nézni.

Ja izé, valamit félreértettem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50071) Jegesmaci81 válasza raziel01 (#50069) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nem tudom, hogy ez mennyire alap. Nekem nem az.

(#50072) Xmodule


Xmodule
őstag

Most, hogy ugye vettem ezt a gepet be kell valahol regisztralni MS nel? fontos ez? masik meg amikor csinaltam az accot volt valami zona ez mit jelent? azt hiszem volt valami pro underground me ilyesmik.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#50073) MasterMark válasza Xmodule (#50072) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor is elég, ha majd valami gond lesz a géppel. Amúgy első hsz.
Az a játékstílust jelenti a profilodnak. Később bármikor változtatható, a lényege csak annyi, hogy az jelenik meg a profilodnál.

Switch Tax

(#50074) Xmodule válasza MasterMark (#50073) üzenetére


Xmodule
őstag

köszönöm a gyors valaszt. elolvastam az elsö hszt de mivel az magyar oldalra iranyitott igy nem bonyolodtam bele egyszerubbnek lattam megkerdezni hogy egyaltalan szukseges - e.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#50075) MasterMark válasza Xmodule (#50074) üzenetére


MasterMark
titán

És mi a gond a magyar oldallal, nem tudsz magyarul? :DDD
A link amúgy jó helyre visz, mindegy milyen nyelven nézed ugyanaz.

Switch Tax

(#50076) bognar110


bognar110
őstag

Valaki játszik onnline a RDR undead nightmare-vel ?

(#50077) Xmodule


Xmodule
őstag

Nem tudom Z0d1Ak mikor járt erre, de ha látjátok szolnátok neki, hogy tegye be az elsö hsz. -ba?

Köszi.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#50078) woodbear válasza Prof01 (#50061) üzenetére


woodbear
addikt

Kurvajó a SHIFT szerintem. Csak kizárólag belső nézetben. Az is mostanában lett ki ezrezve :D
Tegnap a Split/Second is 1000G-re meglett.
Magyarországon a Trueachievementsen már 4. vagyok a versenyzős játékok ranglistáján. 2-3 acsi és 3. vagyok :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#50079) Bocaa válasza bognar110 (#50076) üzenetére


Bocaa
senior tag

nekem megvan csak még lájvom nincs egy pár napig. :O

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#50080) tDr1v3r válasza Xmodule (#50077) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ő már nem tudja beírni, mert visszaadta az apródos rangját.

Modkerbe írj be...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#50081) Mister_X válasza Xmodule (#50077) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ő már nehezen fogja, itt nagyobb sikerrel jársz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50082) Gebriel válasza woodbear (#50078) üzenetére


Gebriel
veterán

Az igen, komoly eredmény. Gratulálok. :R

(#50083) woodbear válasza Gebriel (#50082) üzenetére


woodbear
addikt

Köszi :) A 2. hely az húzós lesz, de tervbe van. :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#50084) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Talán nem veszitek SPAM-nek, de némi vélemény érdekelne XBOX360 és Kinect tekintetében. A Kinectről elég sokat lehet olvasni a neten, bár ennek a 95% a megjelenésével kapcsolatos írás, első tesztek. Azóta nagyjából eltelt két év. Érdekelne, hogy az első tesztekhez képest mennyit fejlődött a dolog, hiszen gondolom érkezett hozzá néhány frissítés. Illetve aki már használja 1-2 éve a kütyüt, annak azért ma is előkerül még, vagy mára már nem is olyan érdekes?

Venni készülök ilyesmit, és érdekelnének a jelenlegi vélemények vele kapcsolatban. Olvasgattam visszafelé 1-2 oldalt, de ilyesmiről nem igazán nyilatkozik senki. :(

Köszönöm szépen!

(#50085) dilipok válasza wopi (#50084) üzenetére


dilipok
veterán

[link] ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#50086) Algotis válasza wopi (#50084) üzenetére


Algotis
addikt

Több barátomnak van, de mind azt állítják, hogy 1-2 napig k*rva jó de utána már uncsi, és ment vissza a dobozba. Többek között én is azért nem vettem hozzá. Elkértem haveroméktól, de engem is csak pár napig érdekelt.

Androidos Outlookból küldve

(#50087) MasterMark


MasterMark
titán

A baj az, hogy Kinect-hez nem nagyon van normális játék.
Ezért is csak pár napig érdekes.

Switch Tax

(#50088) Khelben válasza wopi (#50084) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mi szeretjük, a gyerekek (5 és 7 éves) jól elvannak vele, meg amikor jönnek az iskolás/ovis társak látogatóba, akkor is mennek a nagy partik. Felnőttként meg a sportos játékokkal szoktunk játszani, darts, pingpong, stb. Jött pár frissítés, valamivel javult az érzékelés, de szerintem ilyen partis játékoknál nem is az a lényeg, hogy mm-re pontosan érzékeljen mindent. Teljesen jól játszhatóak azok a játékok, amiket mi próbáltunk (kinect sports 1-2, kinectimals, joy ride, adventures, dance central ami most hirtelen eszembe jut)

Erről jut eszembe, a kinectes fable-t próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#50089) Cobb válasza woodbear (#50078) üzenetére


Cobb
tag

Milyen Kormánnyal játszol, hogy így élvezed a versenyzős játékokat? :)

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#50090) dilipok válasza Khelben (#50088) üzenetére


dilipok
veterán

azt meg nem, de eleg jokat irtak rola emlekeim szerint. Az egyik legjobb single player kinectes jatek, amivel jatszottam a Rise of Nightmares (mondjuk nem a gyerekeknek :DDD ) Ha tobb hasonlo lenne, akkor nem csak partijatekok lennenek es talan tobb ertelme is lenne

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#50091) woodbear válasza Cobb (#50089) üzenetére


woodbear
addikt

kontrollerrel. kormányomtól már megváltam jó ideje. egyszerűen ami autóval kapcsolatos azt mind szeretem :)
igaz, hogy kormánnyal élvezetesebb, de jóval kisebb volt a sikerélményem vele. marad a való életben a kormány, játékban meg a kontroller.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#50092) Prof01 válasza woodbear (#50091) üzenetére


Prof01
veterán

A Fanatec CSR konrmány csomagját szívesen kipróbálnám. Nagyon ütős lehet, kár, hogy 2x annyiba kerül, mint maga az xbox. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50093) rocket


rocket
nagyúr

Holnap lesznek a Trials akciok Liveon, akinek nincs meg szerezze be :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#50094) zsotesz81 válasza rocket (#50093) üzenetére


zsotesz81
senior tag

én erre tartogatom a pontjaimat :))

(#50095) rocket válasza zsotesz81 (#50094) üzenetére


rocket
nagyúr

Jo lenne legalabb 50%-os kedvezmeny , es 800M$ pontbol meglehetne venni az Evolutiont + a kiegeszitojet :)

Weboldalon egyik mai napra akciosnak irt jatek ara se akcios, remelem nem ez lesz a Trials eseteben.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#50096) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A topic megtelt.

Erre tessék fáradni: [link]

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.