- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Gigabyte GA-B350M-D2 - AM4 lap 2016-ból amikor még nem volt Ryzen!
- Amazon Kindle JailBreak
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- pusszycat: JEYI - okos, színes, interaktív, ssd külső ház.
- gerner1
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
ABnormal
őstag
válasz
bakosgabor57 #22899 üzenetére
én nem nézem le,de amíg nem tudok vele normálisan játszani addig nem erőltetem... akad hd4850-el és 4giga memóriával 3.1GHz-en járó AMD X2 procival...1280*1024 ,nem is valami extrém felbontásban...
-
PaJa1
őstag
válasz
Bazzzs #22886 üzenetére
rFactor real feel moddal.
Ott is érzed a kis foltokat az aszfalton, és nem könnyű a gépekkel gyorsan menni. GTR evot felteszem majd a nagy PCre és kipróbálom, Nordschlife nyammiiiiii. siftben is benne van, de az a PTnél is arkádabb.Igen, alakul Isabel
Igyekszem majd valamit kitalálni valami struktúrát a csapatversenyre a vonatút alatt.
-
mR.bArCeLoNa
csendes tag
válasz
sagesz93 #22860 üzenetére
mikor én néztem még nem volt ott
Ui.: Akik a ~hRt~ ben vannak azokat kérdezem, hogy van-e igény egy honlapra? Ha igen, akkor elkészítem.
Ha lesz honlap akkor tovább kell rotálni a csapatot, hogy minél több magyar legyen benne, valamint bővíteni kéne a garázst is, hogy minél többen legyünk!
Tehát, ha szeretnétek honlapot, akkor adakozzatok a garázs bővítéshez is a játékban (Rp-t persze, nem Ap-t), mert az eddigi fejlesztéseket bumbalaci55 és én álltuk.
Várom a véleményeket.
-
kekeeci
senior tag
válasz
sagesz93 #22716 üzenetére
Lehet, hogy már elkéstem vele, de itt a 140-es tutor
Pár hozzászólás és videó a tárgykörben:
Az első egy PYTHON-os ugrás:
http://prohardver.hu/tema/project_torque/hsz_17380-17380.htmla második egy TOKYO-s
http://prohardver.hu/tema/project_torque/hsz_21539-21539.htmla harmadik szintén PYTHON-os
http://www.youtube.com/watch?v=UTVyba5t-cY&feature=PlayList&p=A79B5C5F29A261B1&index=8és a negyedik szintén
http://www.youtube.com/watch?v=N1NU2TFcJZE&feature=channelEgyébként a 140-es ugrást a TOKYO, a MUD és a PYTHON CREEK mapokon tudod megcsinálni.
A TOKYO-n verseny vagy gyakorlás, PYTHON-on explorer közben.
A TOKYO-ra cl6-os kocsi, meg minden BP, ami a nagyobb sebességhez kell.
Az elugrás helye:A PYTHON-ra elég egy fullos C-RACER!!!
csak találj egy jó helyen levő nitrós palackot
, elugrási pont több is van, szerintem megtalálod.
A MUD-ot TEST DRIVE módban (Shop vagy Garage) bármely kocsival próbálhatod (ajánlom a TA/PRO-t
), itt is többféle elugrási pont lehet, próbálgass
Pl: -
Creative997
őstag
Hamarosan lesznek infók az új peccsről, amit Isabelnek hívnak.
-
Mariann294
őstag
Fasza.Mennék CTF-ezni.Belépek 2 szobába és kirugtak mindketten.
Mi a francért?Azonos class-os kocsim volt,vagy épp még alacsonyabb is,bp nuku,és még köszöntem is,de ők meg b*tak rá.Ennyi mára elég is volt..
Több szoba nem volt,ill 1 igen de a "tulaj" AFK volt...ezért inkább exit.
Üdv Mark!
-
Bazzzs
senior tag
Sylar, sagesz és Paja köszi a visszajelzéseket kormány ügyben! Ma is gyakoroltam egy kicsit, és tényleg ahogy szokom egyre élvezetesebb, illetve pontosabb a vezetés. A force feedback, illetve a vibráció mértékével babráltam egy ideig, de mostanra azt is eltaláltam. Jó lesz ez
San Francisco Route 1-en a tegnapi 1.10.986-os időmből sikerült mára 0.56.342-es kört csinálnom stock pannival.
Egyébként létezik olyan autós játék, ami kifejezetten jó szimulátor mind irányíthatóság, mind force feedback ügyében? Még 9 éve volt lehetőségem az NFS Porsche-t kipróbálnom kormánnyal és abban volt megcsinálva, hogy az aszfalton a repedés, illetve az aknafedő is rántott a kormányon. Csakhát az is arcade játék.
-
[HUN]Mark
csendes tag
válasz
csaba0223 #22883 üzenetére
Üdvözlök mindenkit!
Csabának egy "Köszönöm" kedvéért... Most már nem csak olvasója, hanem regisztrált tagja is lettem eme fórumnak. Sokat itt ugyan nem fogtok látni (fater beszél helyettem is)
Tehát még1x: Köszönöm Csabának a nyereményt, a többieknek pedig a jó versenyt. Találkozunk a játékban (remélem)...
Ja, fater csinált egy videót San Francisco-ról, megelőztem a belinkeléssel. Akit érdekel nézzen rá, akár véleményezheti is (bírja az öreg a kritikát)
Sziasztok. -
csaba0223
senior tag
válasz
JackShephard #22881 üzenetére
Két jelentkező volt! Mivel én nyertem, mind ketten kaptak egy kocsit!
-
JackShephard
tag
válasz
csaba0223 #22880 üzenetére
Ha senki nem tud legyőzni, akkor én megpróbálhatom a végén? Na jó, csak vicc volt..
De kíváncsi vagyok ki tud esetleg legyőzni az újoncok közül? Bezzeg amikor én újonc voltam nem volt senki ilyen adakozó.
Bakos próbálkozzál rá, ingyen kaphatsz egy AP-s kocsit Csabesztől. írjátok majd ki ide az eredményeket légyszíves.
-
ALIENwoods2
csendes tag
SIM-be átköltöztünk, nyomjuk ameddig tudjuk
-
JackShephard
tag
válasz
ALIENwoods2 #22876 üzenetére
Én ma jönnék simbe, de csak 22után. Nem tudom az okés-e még nektek.
-
sagesz93
addikt
válasz
ALIENwoods2 #22876 üzenetére
Én mennék oda is, de arcade is jó
-
ALIENwoods2
csendes tag
válasz
JackShephard #22874 üzenetére
Ez a eddig jött emberektől függ többnyire, de én simán indítok sim-et is ha jöttök
-
sagesz93
addikt
válasz
JackShephard #22874 üzenetére
Én is most szokom meg a sim módot
Ha rájön az ember akkor nagyon jó tud lenni.
Főleg a drift & wait szobákat birom. -
JackShephard
tag
válasz
ALIENwoods2 #22872 üzenetére
Azt megkérdezhetem, hogy miért arcade-ban mentek és nem sim-ben? Az arcade irányitás köszönő viszonyban sem áll a valósággal. Én azt szoktam mondani, hogy az arcade a hülye gyerekeknek való, már bocsánat..
Szerintem sokkal élvezetesebb lenne, ha sim versenyeket mennétek, nyilván az elején kicsit nehéz mert meg kell tanulni a féktávokat, az autók balance-ait, stb. De pont ettől válik nagyon élvezetessé a játék, legalábbis számomra és még jó néhány itt írogató ember számára is.
-
bakosgabor57
őstag
válasz
hugoagagyilo #22870 üzenetére
És én még azt hittem, tuti én vagyok a legöregebb hatlapfejű, aki szeret játszani, de örömmel látom hogy van nálatok hasonlóan "oldie boy".
-
ALIENwoods2
csendes tag
Ma este kis futam lesz PT-ben este 6-tól
Arcade Lobby
Szobanév: SLM-Race
belépési jelszól: slm
szobalimit: 8 player
(ha többen leszünk egy másik lobby is nyílni fog)Pályák és verdák kiválasztása, ad-hoc módon a szobában lévők döntjük el, közös megbeszélés alapján.
Időtartalma: ameddig akarjuk
-
JackShephard
tag
válasz
hugoagagyilo #22870 üzenetére
Üdvözlet a fórumon Hugo, örülök hogy itt is látlak. Te jó arc vagy, a játékban is jókat szoktunk dumálni és megnézegettem a klánotokat, szimpi kis társaság vagytok. További sok sikert Nektek és találkozunk azon a bizonyos aszfalton.
-
hugoagagyilo
tag
válasz
sagesz93 #22867 üzenetére
Köszönjük szépen
sagesz93
Sylarnak: Sajnálom de nem olvastam akkor még a Ph-t mint látod most is ujjoncként szerepelek itt.De külön köszönet Ofinak és Csaba0223-nak a sok segitségért itt a játékban ,illetve "cicivadásznak"jaj miket beszélek GirlHunternak alias Shepard úrnak.Tölük halottam először erről a forumról.Üdv:Hugó
Pt nick OBHUN Hugoagagyilo[Hun] http://oldboyshun.5mp.eu/
-
PaJa1
őstag
válasz
Bazzzs #22854 üzenetére
Nekem kb 1 hónapba telt mire rájöttem, mit hogyan kéne csinálni billről kormányra váltáskor. Ezalatt egész sokat játszottam.
Először olyan beállítást akartam találni mint ami billentyűzeten is volt, mert azt szoktam meg. Aztán a FFBet is valami normálisra kellett állítani, hogy ne is rázzon szét, de azért érezzem ha mondjuk a rázókövön megyek, meg ha csúszik az autó segge.
A mostani beállítással csak serpentinen van baj a tó melletti macskakövön, az kegyetlen - ez az 1etlen hely ahol hangos a G25
Sim driftelni még mindig nem tudok kormánnyal, még mindig lassú vagyok hozzá, próbálkoztam a beállítások módosításával, de még mindig nem tudom nekem mi lenne jó kormányhoz a sim driftre. CTF még esélytelenebb kormánnyal.
Jelenleg csak versenyezni tudok kormánnyal, az alapjában véve egész jól megy már. De egy pálya-autó kombinációhoz többet kell gyakorolni, mint billentyűzettel, sokkal többet. Lehet, hogy csak a több gyakorlás miatt, de szerintem az analogitásnak is van némi köze ahhoz, hogy a köridők javultak, nagyon sok gyakorlás után persze. Remek példa erre nálam, hogy most buggyval megdöntöttem a régi billes, speedbugos harpoon rekordomat broadon fél másodperccel. Anno harpoonnal voltam gyorsabb.
Billen versenyhez 200 körüli ranget használtam, most 900at használok, de a kormány csak 720ig fordul, így a játékban kicsit gyorsabban fordul a kormány mint a kezemben. nekem versenyhez az ilyen beállítás -ilyen arány- jött be.
Szerintem sim drifthez és majd ha megjavul a zászlós mód akkor szerzek majd 1 gamepadot (a mostanin tönkrementek a gombák)
Most, hogy jönnek a csapatok és tagjaik, meglepődtem hogy ilyen sokan aktívak itt is. Játékban nem sokkal találkoztam mikor még aktívabban játszottam. Remélem sikerül magam újra aktívvá tenni jövőhéten és akkor csaphatunk pár kört - csak sim
-
SylarHUN
senior tag
válasz
hugoagagyilo #22866 üzenetére
Mondjuk amikor mi megalakultunk, negy hírverést csináltunk itt a PH-n, már csak azért is , hogy minnél többen csatlakozzanak hozzánk. Érzésem szerint viszonylag elit versenyzőink vannak. Nálunk sem fontos a rating, meg a level. Volt már köztünk is 10 szintü játékos meg lány is de ők lemorzsolódtak.
A nevünk valóban nem tükrözi azt, hogy Magyarok vagyunk, de ha valaki crew-et keres és rá megy az OBB-re, ott azonnal látszik a nemzetiségünk. -
sagesz93
addikt
válasz
hugoagagyilo #22866 üzenetére
Én csak annyit tudok hozzáfűzni hogy az oldalatok király
-
hugoagagyilo
tag
válasz
SylarHUN #22856 üzenetére
Szia Sylar!
Ha nem baj én is megválaszolom a kérdésed
Amikor megalapitottam a klánt azt sem tudtam hogy van OBB.Koromnál és némi hirtelen öttlettől vezérelve lett a nevünk "Old Boys Hun".2 hónap eltérés van a megalakulásunk között a ti javatokra.Bár vannak fiatalok és idősebbek is a csapatban de van egy hölgy
is ami már igy egy kicsit ellent mond a névválasztásnak de ez van.Nem vagyunk rating hajhászok vigan eljátszunk magunk is egy szobában ! A fő hangsúly a játékon van!!!!Nálunk emiatt nem kizáró ok a nulla tudás,a lényeg az előző mondaton van.Persze nyerni mindenki szeret,mi is de ha kikapnánk nem az első klikkünk az exit gombra esik.Tudjuk hogy vannak jobbak és lesznek is jobbak a játékban.
Na ennek fényében Hajrá Old Boys Hun !!!!Üdv:Hugó
Pt nick OBHUN Hugoagagyilo[Hun] http://oldboyshun.5mp.eu/
-
JackShephard
tag
Nagyon úgy tűnik, hogy a QI crew teljesen inaktívvá vált. Ezáltal fellibbent a gondolat a fejemben, hogy beszállnék egy igazi jó magyar csapatba.
Már csak az a kérdés hová? -
MaxFecky
csendes tag
válasz
SylarHUN #22856 üzenetére
Szia!
Válasz a kérdésedre, hogy miért nem mentünk hozzátok: 1. Ki gondolná, hogy magyar csapat vagytok a nevetekből. 2. Saját klánt szerettünk volna alapítani, ahol ott és úgy történnek a dolgok ahogy szeretnénk.
Gondolom azért eltérés is van köztünk, kint pl klánlogó: mienk egy fehér égő koponya. Hát a tietek?Üdv. Max
-
ALIENwoods2
csendes tag
válasz
mR.bArCeLoNa #22859 üzenetére
Nem hagytalak ki titeket ott van
-
ALIENwoods2
csendes tag
válasz
UnConnecteD #22853 üzenetére
uuáááá
köszönöm az értesítést, fura is volt kicsit
-
cellpeti
nagyúr
Üdv!
Nem enged regisztrálni,mert azt írja,hogy az emilem már használatban van. De mikor kérném az elfelejtett jelszót,akkor meg azt írja,hogy nincs aktiválva.
Azt hadd kérdezzem meg,hogy a későbiekben szükség lesz e az emil címre vagy sem?
-
sagesz93
addikt
válasz
mR.bArCeLoNa #22859 üzenetére
Én úgy látom ott vagyunk mi is
-
mR.bArCeLoNa
csendes tag
válasz
ALIENwoods2 #22837 üzenetére
minket kihagytál
Hungarian Racing Team
Tag: ~hRt~
-
sagesz93
addikt
válasz
Bazzzs #22854 üzenetére
Hát először állítsd be rendesen a kormányt, én az elején egyenesen se tudtam menni, mivel elég rossz beállításokkal mentem, de aztán belőttem rendesen, most már nem tudok elképzelni autós játékot kormány nélkül
(kivéve nfs széria)
Majd belejössz, csak sokat kell gyakorolni. -
SylarHUN
senior tag
Lekellett volna védenünk ezt a nevet (Old Boys)!
Nagyon furcsa, hogy van még 1 Old Boys Crew az OBB-n (Old Boys Blue) kívűl.
Miért nem jöttetek inkább hozzánk?Bazzz: Én 2 hónapig szenvedtem a kormánnyal, mire megszoktam, hogy itt bizony fokozatai vannak a dolgoknak. Lehet játszani a fékkel a gázzal és a kanyarokban is folyamatosan kell fordítani a kormányt nem pedig tökig kitekerni mint ahogy ezt billentyűvel csinálja az ember.
Előszőr még egyenesen sem tudtam menni.
Aztán idővel, már nem hogy ugyan olyan leszel, mint billel, hanem gyorsabb. -
MaxFecky
csendes tag
Sziasztok!
Először is magunkról egy picit: klánunk április körül alakult, de igazán csak 3 hete lett aktív. Jelenleg 8 tagot számlálunk. Hamarosan egy nagyon jól összedolgozó csapat leszünk aktív játékosokkal. Szívesen részt vennénk az általatok szervezett versenyeken. Sajnos nyereményeket felajánlani még nem tudunk, hiszen csapattagjaink többsége még lvl 30 alatt van. Nagyrészt arcade-ban játszunk és egyenlőre cl1-ben. Ha látjátok pályáknál, hogy track ruled by Old Boys ( még nem írtuk át a csapatnevet OldBoys HUN-ra), ott jártunk
. Sok sikert kíván mindenkinek az OldBoys HUN klán csapata.
-
Bazzzs
senior tag
Tegnap megvettem a momo-t, és végre jutott egy kis időm pt-re is
Most én vagyok ennyire béna, vagy mindenki más is csak pörög-forog első próbálkozásra kormánnyal?
Még ha nem is pördülök meg a kanyarban, akkor is 10-20 másodperccel rosszabb időket megyek, mint billentyűzettel. Simdrift meg egyelőre esélytelen. Ettől eltekintve élvezetes végre kormánnyal körözgetni, de szinte tanulhatom újra az egészet irányítani
Amúgy most, hogy a kormány miatt mentem pár nagyon lassú kört, feltűnt, hogy mennyire irreálisan viselkednek az autók alacsony sebesség mellett. Eddig nem igazán mentem körbe 30-70 km/h-val, de meglepődtem így majd két év játék után, hogy mennyire csúszkál az autók hátulja ilyen alacsony sebesség mellett is. Ez a legutóbbi patch óta van így, vagy mindig is ennyire el volt túlozva a helyzet?
Bevallom száguldozás közben nem figyeltem erre eddig.
-
UnConnecteD
senior tag
válasz
ALIENwoods2 #22837 üzenetére
" Érdekesség képp az Invictus is fent van crew formájában nevük:
Hungary Project Torque
TAG: HTP "HPT az, de nincs fent az Invictus, csak ugy beirtam a fejleszto nevet oda. bocs, ha ezzel felrevezettelek ...
-
Creative997
őstag
válasz
JackShephard #22849 üzenetére
Az az újoncoknak szól, A versenyen pedig nem csak azok lesznek..
-
kekeeci
senior tag
válasz
ALIENwoods2 #22837 üzenetére
Nem látom a csapatomat
..
-
csaba0223
senior tag
Nekem mindegy milyen kocsit kérnek! Nyilván annak őrülnék ha egy aktív játékos nyerné meg az autót! Egyedül HUN Mark jelent meg a versenyen de ő nem tartott igényt a nyereményre, ezért holnap újra megrendezem az eseményt! Időpontot még nem tudok de időben szólok majd! Annyit tudok hogy estefelé érek rá!
-
csaba0223
senior tag
Sziasztok!
Most az újoncokhoz szólok!
Ma este 22:15-kor nyitok egy szobát Sim-ben A szoba neve Slx! A jelszó: slx
Stock Kawával lehet jönni. Aki elver illetve ha többen leszünk és nyer az kap tőlem egy shopban kapható bármilyen autót amilyet kér! Az ajánlatom 22:20 ig tart! -
bakosgabor57
őstag
válasz
JackShephard #22841 üzenetére
Elnézésedet kérem, ezt most hallom először,legközelebb én is megvárlak...
-
erdol
senior tag
válasz
ALIENwoods2 #22837 üzenetére
OldBoys HUN-ők vajon hol játszanak még sosem láttam egyiket sem.
-
sagesz93
addikt
válasz
JackShephard #22841 üzenetére
Látszik hogy versenyszellem
Shift-ben is lealázott mindenkit.(vagyis az időket tekintve.)
Nem totojázik.
Megvettem a stalliont, jóverda, erre is kell 1 grip csomag mint a harpoon-ra -
JackShephard
tag
Bakos úr, ha fél kört várok magácskára a célvonalon gumit égetve, akkor ne rongyoljon már el mellettem. (még jó, hogy a gázon álltam kézifékkel, így nem fértél be elém) Nálunk ez így szokás, hogy ha haverokkal, illetve ismerősökkel, vagy netán csak magyarokkal megyünk, akkor a célvonalnál megvárjuk a másikakat, megtartva az addigi helyezéseket és úgy haladunk át a célvonalon. Ott a kis map lehet nézegetni, ha már utolsó körben vagyunk. Egyébként a hátrébb végzettek kapják így meg az utolsó szektorra is a pontokat ezáltal, hogy bevárjuk őket, szóval nekem semmi előnyöm abból, hogy a célvonalon kávézom..
De nincs harag, hajrá -
ALIENwoods2
csendes tag
CRC-s multik még nem voltak tervbe véve mivel igény is csekély volt rájuk
A PT-t feltelepítve a startmenü/Invictus/Project Torque alatt biztos hogy megtalálod
Röviden összeszedtem az általam ismert 1600-s rank fölötti magyar csapatokat, a teljesség igénye nélkül.
Tényleg sokan vagyunk
-
-
ABnormal
őstag
válasz
ALIENwoods2 #22830 üzenetére
annak örülök,hogy nektek is a crc2005 tetszik jobban...,jó lenne azzal is menni néha online,van erre mód?
-
cellpeti
nagyúr
Üdv!
Letöltöttem a Project Torque-t azon a vackon keresztül,de mégse találom,tudna valaki segíteni nekem?
-
ALIENwoods2
csendes tag
Holnap (szombaton) nálunk lesz verseny este 6-kor
Részletek
Mi fixen vagyunk a kijelült időtartamban szóval aki akar jöhet -
Marci9411
csendes tag
Akkor most nyitok egy szobát simvsbe ph néven, aki szeretne csatlakozzon.
-
ABnormal
őstag
én akár mehetnék is,de tuti elvertek...
-
Marci9411
csendes tag
Sziasztok!
Valaki jön simvsbe? 7-8körül nekem jó lenne. Ha lehet cl6. -
Creative997
őstag
válasz
sagesz93 #22823 üzenetére
A Quadrot egy akkori promóció útján kaptam.
Összesen $50-ért vettem APt (ez reward pontokkal és akciósan kb 8000APt jelent), ebből 30at költöttem magamra (-2000AP).
Az összes APs autóm értéke 21200AP ebből 1et promócióból kaptam ingyen (RX-8), a Morello 4. motorját ajándékba kaptam, S2000-et ajándékba kaptam, Evo-t és az FD/Snipert ligán nyertem
Amennyit költöttem a kocsikra kb 11200AP+egy akciós 7 napos RP csajra (kb 1000AP volt akkor)
Ezen kívül még ott vannak a szponzor csajok, amik időben kb 4-5 hónapot tesznek ki, a több száz popper és nitro amiket mind nyertem, az is 15-20000AP körül mozog.
Összegezve kb 40000AP (kb $400) értékben van/volt APs cuccom, míg kb 8000APt fizettem be. Ezeknek a döntő többsége nyeremény és akciókkal is rengeteget spóroltam (lásd az autóknál) közel 2 év alatt.A facebookos APt majd egyszer mindenki megkapja, az AP kifizetés elég lassú
-
sagesz93
addikt
válasz
Creative997 #22822 üzenetére
Értem.
quadrot csak úgy kaptál? jó élet
Én inkább most kocsit veszek, aztán majd tuningolok.
Amúgy mennyi AP-t vettél a játékban?(vagy kaptál?) Karácsonykor lehet én is veszek valamennyit.
A facebook-os, "nyereményjáték" AP-ját mikor írják jóvá? Elvileg nekem is jár 500 -
Creative997
őstag
válasz
sagesz93 #22821 üzenetére
Akkor még teljesen más volt, főleg tuningoltam és ha jött új gép, hosszas tesztelgetés után vettem meg vagy nem illetve ha leárazás volt. Feljebb írtam
Én egy kis wizzel kezdtem de sokat nem használtam mert kaptam egy Quadrot és azzal mentem csak és csak azt tuningoltam, amíg nem jött a Panama, aztán csak azt és utána már gyarapodtak a kocsiszámok, de főleg tuningoltam (kb 1 éve)
C-racert kihagytam feljebb -
sagesz93
addikt
válasz
Creative997 #22820 üzenetére
Teszteltem őket, volt misszió is ahol ott voltak a kocsik, hát a stallion kinézetre is jobban tetszik, meg kezelhetőségre is (harpoon is jó)
Destroyerem meg már volt a másik accountomban, szóval ha azt veszek, nem hiszem hogy most fogok, először az új dolgokat akarom kipróbálni
Te hogy kezdted? Tuningoltál vagy a kocsik számát bővítetted? -
Creative997
őstag
válasz
sagesz93 #22819 üzenetére
A Phoenix számomra nehezen kezelhető, nem szeretem, de sokan jól tudják használni és akkor egy nagyon ütős cl4 gép, a Stallion egész jó, jó gyorsulás, jó fékezés, csak egy kicsit nehéz és nagy és jól balancolható (ha szereted a Harpoont akkor ezt imádni fogod). De teszteld le mindkettőt a shop-ban/Test drive.
A Destroyer egy iszonyat brutál dzsipó, ha főleg explorerezel akkor ez tökéletes oda, főleg Mud és Serpentinere.
Az hogy most tuningolsz vagy kocsikat veszel azt neked kell érezni.Én amúgy még a régi időkben, amikor még kevés autó volt, tuningoltam aztán ami jött leteszteltem és ha bejött akkor megvettem és mindig azt tuningoltam amit a leggyakrabban használtam (anno)
Húú amikor kezdtem még csak
cl1- összes mai
cl2- Quadro, Hexan
cl4- Stallion, Destroyer, MR-2
cl5- Harpoon, Buggy, RX-7
és Rookie volt csak ha jól emlékszem, de szerintem kihagytam kocsit (2008. jan) -
sagesz93
addikt
Hi!
Úgy gondoltam megint vennék kocsit
Cl4-ből. Phoenix vagy Stallion? (vagy destroyer?)
Vagy érdemes most vennem? lvl 25 vagyok, és a tuningot annyira nem érzem fontosnak, mivel arcade vs-ben(explorerben megyek sokat, meg néha ctf.) ritkán megyek, és sokszor leverem a tunigolt kocsikat is.(mondjuk a cobrám fullos, de a harpoon nem, meg mire elérem a lvl 27-et hogy feloldja a 2-es szintű tuningcuccokat, lesz rá pénz.)
Vagy rossz a gondolat menetem a játékkal kapcsolatban? Ki hogy csinálná/csinálta?
-
erdol
senior tag
válasz
bakosgabor57 #22813 üzenetére
Akkor komolytalan vagy.
-
sagesz93
addikt
válasz
Creative997 #22805 üzenetére
Ezt már mondta nekem valaki. de nem jött be.
Akkor még várok, majd később ha lesz buggy-m csak sikerül
-
Szatyi.
csendes tag
Nem tudjátok miért dob ki a játék engem ? Már kezd bosszantani. ( Az előbb is játszottam fél órát és kidobott. )
-
PaJa1
őstag
Ha valaki ad 'kőcsönbe' egy kb 400Wattos tápot 24pines alaplapi, 6 tűs vga és 2 sata csatival akkor tudok játszani, szervezni. Múlt hét péntektől kellene
Én meg mondjuk beteszek a kalapba 2500 APt.
-
erdol
senior tag
válasz
SylarHUN #22801 üzenetére
Szerintem nyeremény sem fontos csak hogy játszunk egy jót.Na jó lehet hogy van akinek jól jön de ne az legyen a lényeg.
A pályát meg is szavazhatnánk akik játszanak mindenki választ amelyik pálya a legtöbb szavazatot kapja ott megyünk.Aki nem szereti az meg gyúr rajta a versenyig. -
JackShephard
tag
válasz
Creative997 #22805 üzenetére
Asszem a 140m-es csak fullos Panamával+valamennyi trunkkal megy ott, ahol Crea mondja. A dombon felpattan a kocsi.. onnan már csak imádkozz.
-
Creative997
őstag
válasz
sagesz93 #22804 üzenetére
Harpoonnal nem biztos hogy menni fog de próbáld ki: Tokyo Broadways 4, full trunk, 2. hosszú egyenes szakaszon van egy domb és ott elszállsz és esetleg próbáld meg azt is hogy mikor elrugaszkodik a kocsi a domb tetejéről nyomj kéziféket. Mondanám hogy menjél explorerbe, Python Creek-re de valszeg csak egy C-Racer-ed van és azzal nem lehet nagyokat ugrani
-
sagesz93
addikt
válasz
Napfénysüti #22802 üzenetére
Azt akár most is nekem adhatnád
Más: Még mindig nem tudom megcsinálni a 100/140m-es ugrást.
Valaki mondja már el hol lehet megcsinálni?
-
SylarHUN
senior tag
válasz
Karibaba #22798 üzenetére
Az első helyezet, kapjon egy szabadon választott class 3-as verdát.
A második egy class 2-es verdát és a 3. pedig egy class 1-est (Toyota Corolla).
Hogy ezt kifogja szponzorálni azt nem tudom!!!(class 1-est vállalom.)
És ha olyan nyer, aki már rendelkezik eme autó csodákkal az felajálhatja a nyereményét más játékos számára.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- PlayStation 5
- A processzorba integrált hűtésen dolgozik a Microsoft
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Silent Hill f teszt
- Megérkeztek a Xiaomi 15T sorozatának telefonjai Magyarországra
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Revolut
- iPad topik
- VGA kibeszélő offtopik
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- További aktív témák...
- GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G - Alza garancia 2027.11
- Gamer PC - R5 5600X, RTX 3060ti és 16gb RAM + GARANCIA
- Gamer PC - i5 12400f, RTX 3070 és 16gb D5 RAM + GARANCIA
- Intel I9 14900K + ASRock Z690 PG Riptide + TeamGroup 32GB(2x16GB) DDR4 3200MHz CL16
- Alaplap javítás Telefon Tablet Laptop Konzol
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 16 Pro 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest