Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7886) Atex


Atex
tag

A hétvégén voltunk a Margit-szigeten, és a Hajógyárin. Lehetett jól fogni a Machopot és az Omanyte-ot.

Nem tudtam kivárni, hogy összegyűljön a 9 db 10 km-es tojás, így a meglévő nyolcat betettem keltetőbe, amik a Hajógyárin kikeltek, és az alábbi pokémonok keltek:

1. Aerodactyl Cp 1473, tojás pörgetés: tóparti vár, vizes élőhelyű pokék vannak mindig. Az elsőt is itt kaptam. Fiam majdnem elpityeredett, nagyon szeretne egyet, és nekem már a második, várja a Tradet.
2. Magmar Cp 1258, tojás pörgetés: kis falu.
3. Hitmonchan Cp 1185, tojás pörgetés: kis falu. Új faj lett, a Gen.1-ből már csak a Porygon kell.
4. Lapras Cp 1665, tojás pörgetés: falu, nem jellemző biotóppal. Ez a második. 24 candyt adott. Frost Breath - Ice Beam!
5. Magmar Cp 1260 tojás pörgetés: tóparti vár, vízes élőhelyű pokék vannak mindig.
6. Scyther Cp 2384 tojás pörgetés: tóparti vár, vízes élőhelyű pokék vannak mindig.
7. Pinsir Cp 1552 tojás pörgetés: kis falu.
8. Elekid Cp 596 tojás pörgetés: kis falu.

(#7883) avmpg A Vaporeonokkal szerencsés vagyok a 6 legerősebb (2600 CP körüliek) közül 4 db Hydro Pump (best Attack) 2 Water Pulse (best Deffend) movesettel rendelkezik, bár Vaporeonnal nehéz mellényúlni. Amikor van lehetőség egy erős gymbe beedzeni magam, lehetőség szerint a sok Vaporeon közé teszek (kettőt szétválasztva) be egy olyan mont ami nem érzékeny az elektromos és a fű pokémonok támadására. Íg a támadónak, váltania kell.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.