Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Végre befutott egy tartalmas, összetett, szépen kidolgozott 70MB+ update amire megéri frissíteni mindenkinek. Végre valami Niantic :K

- Added Korean language support.

Ennyi :D

Üdv. Riccsiz

(#8302) Riccsiz_h válasza Riccsiz_h (#8301) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Na ez érdekes:
- Az update óta nem tudok belépni "failed to login" felirattal (se wifiről, se mobilnetről)
- Telefon restart után, "your device/OS is not supported"
- Egy app restart után csak "failed to login"
- http://ispokemongodownornot.com/ - szerint rendben vannak a szerverek
- App uninstall után még látszódik a PlayStoreban
- Reinstall után: "unable to authenticate"

Régebbi verziót nem tudok visszatenni, mert már a decemberi végi updattel nem indul sajnos :( Utoljára 3-4 napja játszottam (Google login). Na mindegy, majd reggel próbálkozom újra

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#8303) zorb válasza Riccsiz_h (#8302) üzenetére


zorb
tag

nálam is ezt írja, tegnap reggel 6 után még működött

Samsung Galaxy S9 duos

(#8304) lm83


lm83
őstag

Már azt hittem, hogy a múltkori frissítés után már nem lehet rosszabb, de akkor tévedtem...
Nekem is vagy 5 perc mire betölt, majd végén a nem tud belépni, ez főleg mobilnetről van így, itthon wifiről megy.
Viszont már jó ideje ha kint csatlakozott upc wifree-re akkor nem volt hajlandó belépni...
Ezek után azt hittem ezt már csak javítják majd benne.. De ezek szerint még több embert nem enged be a játék.
Most direkt csökkentik a játékos számot vagy micsoda :D :F

(#8305) Riccsiz_h válasza zorb (#8303) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Sajnos továbbra is "unable to authenticate", pedig reménykedtem reggelre jó lesz (és hogy szerveroldalon van probléma).

Üdv. Riccsiz

(#8306) marositech válasza Riccsiz_h (#8305) üzenetére


marositech
senior tag

Hmm nekem minden ok. iOS + Droid. Tegnap volt probléma kb. 21:00 óra tájékán.

Amúgy megint egy niantic WTF.
Ha a Togepi 5 km-es tojásból jön, mi a rosebbé'''' állítják be neki az 5 km-es candyt? :W :W :W
Miért nem 3 km???????????

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8307) Atex válasza marositech (#8306) üzenetére


Atex
tag

Mert ami majd belőle fejlődik egy brutál erős szörny, amivel később a legendásokat lehet kardélre hányni, és egy ilyen vadállatért jól meg kell küzdeni. :Y ;]

Nekem még mindig nincs. 11 naponta veszek nyolc inkubátort, naponta megyek 5+ kilométert és egy darab se, ők az utolsók. A Porygon szívatott hasonlóképp. 5 hónapot vártam az elsőre, majd két héten belül kaptam négyet.

[ Szerkesztve ]

(#8308) marositech válasza Atex (#8307) üzenetére


marositech
senior tag

Nem sok van hátra és meglesz a FULL EU pokédex. Csak ezt a Togetic sz>rt kell megcsinálnom. :W

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8309) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

10-es tojásból kaptam egy szmúcsumot :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8310) zorb válasza Riccsiz_h (#8305) üzenetére


zorb
tag

nekem is ugyanezt írja, ma is

Samsung Galaxy S9 duos

(#8311) mZoleee


mZoleee
senior tag

Budapesten belül, van olyan hely ahol fixen lehet Pikachu-t elkapni? :)

Tojásokból nekem csak 5km meg 10km -s van :(

(#8312) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Nálam rendszeresen olyan van hogy játék közben hívnak, akkor következő indításkor Failed to log in. Szombatom 3xor indítottam újra telót mire hajlandó lett a játék elindulni. Mivel már nem most játszotta el elsőre, így már tudtam mit kell tenni. Nekem eddig bevált. Droid 5.1 Doogee F5.

just leave me alone

(#8313) Riccsiz_h válasza zorb (#8310) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Na sikerült megoldanom a problémát hála a Reddit jól informált közösségének, jelentem a játék újra fut

Ki kell kapcsolni az "USB Debugging"-ot akinek mostanában felmondta a szolgálatot a játék

Ez sok készüléken alapértelmezetten be van kapcsolva

A Safety Net frissült ez okozza a hibát. Ez szolgál arra hogy ellenőrizze a telefonod, hogy kompatibilis/rootolt stb, vagy hogy csalsz-e valahogy, illetve a Google Play is ezt használja. Safety Net nem egyszerre frissül a PoGo-val mert tőle független (ez magyarázza azt is hogy a január 17-es verziót visszatéve ugyanúgy hibát kaptam)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#8314) koncsik válasza mZoleee (#8311) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mostanában a Városligetben kavarnak.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8315) zorb válasza Riccsiz_h (#8313) üzenetére


zorb
tag

hálás köszönet a gyógymódért

Samsung Galaxy S9 duos

(#8316) geckowize válasza Atex (#8288) üzenetére


geckowize
őstag

Na befutott egy cikk a lehetséges move-okról és a Crunch-ot írja Tyranitarnak.

Valamint aszerint, hogy a gen1-esek eddig hogy kaptak (Trainer Tips videójában el van magyarázva szépen) a gen1-esekhez is oda vannak írva a lehetséges új move-ok.

(#8317) avmpg


avmpg
tag

Trainer tips mond még egy olyan, amit egy ideje már én is érzek. Mégpedig, azt hogy függ a kipörgetés helyétől, az hogy mi van a tojásban. Amikor új helyre mentem játszani, akkor rendszeresen jöttek új, vagy ritkábban keltetett mon.-ok.
Most pl jött egy elég jó Tengela, még csak a második. 96% Vine Whip/Solar Beam. Már tolom felfele, kíváncsi leszek hogy tejesít.
#8217
Ha már dobott egy ilyet a gép kipróbáljuk. :)

És tegnap láttam egy Hitmonchant (1129). Úgyhogy legkésőbb most meglehetett... volna ...ha nem füstöl el. :W

[ Szerkesztve ]

(#8318) sz_abika


sz_abika
addikt

Van már valami egyszerű workaround arra hogy ne rinyáljon a PoGo a rootolt telefon miatt?
Véletlen toltam egy rendszerfrissítést és természetesen az új MIUI megint hozta a SuperSUt, amit hiába unrootolom, nem megy utána se a játék. Pedig bizisten játszanék, de teljesen elment a kedvem tőle attól, hogy megint mókolni kéne a telefonnal amihez nem is értek/érdekel igazán.

ui: nem usb debugging és hasonló a bajom

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#8319) MaciG


MaciG
addikt

Nektek írja még a játék hol kaptátok el a pokemont? Mert nekem eltűnt ez a rész. :F (vagy átkerült máshova ahol nem néztem még)

BANZAII

(#8320) koncsik válasza MaciG (#8319) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

iOS-en maradt, ahol volt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8321) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Dragonair elkapását miért kezeli ilyen gecin a játék? Egyszer szállok le a villamosról pokémonért erre az első málna és labda után elmegy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8322) #33253120


#33253120
törölt tag

(#8323) Oppenheimer válasza Plazmacucci (#8321) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem geci a játék, ezt dobta a random generátor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8324) Atex válasza MaciG (#8319) üzenetére


Atex
tag

Nekem még megvan. Igaz az új frissítést még nem töltöttem le PlayStoreból.

(#8325) fatomas673 válasza MaciG (#8319) üzenetére


fatomas673
tag

Megvan!

(#8326) avmpg


avmpg
tag

Meglovagoltam a szmoghelyzetet ma.
Színte kifogytak a labdáim az utóbbi időben, csak az ultrával spóroltam.
Pechemre, de ugyanakkor szerencsémre olyan besorolású a járgányom, hogy nem mehettem vele a városba.
Viszont a BKV ingyenes a forgalmival, úgyhogy uccu neki villamos és a Móricz-Gellért tér utat megtettem háromszor.
Móriczon fel, Gellért tér le, Műegyetem első kapun be, túloldalt ki és vissza az első vilivel a Móriczra. Ciklusba tettem és kb.1 óra alatt csurig raktam a 700as packot. És persze egy rakás elkapás is jött melleltte.

[ Szerkesztve ]

(#8327) Atex


Atex
tag

Nest váltás volt. (?)

Cubone helyett a faluban Jynx lett újra. Kettővel ezelőtt volt. Ha másra nem jó meglesz az aranymedál.

Nektek működik a pokemap? Nekem nem, legfrissebb verzió sem. Le akartam tölteni a másik telómra, és a weboldalon, nincs Download gomb. Meg akarnám nézni, hol milyen Nest lett.

[ Szerkesztve ]

(#8328) Atex válasza Atex (#8327) üzenetére


Atex
tag

Most olvasgattam utána, hogy volt egy ban hullám tegnap. Ennek megfelelően a térképeket is kilőtték (állítólag jogi úton), ezért nem lehet letölteni sem. Ennek ellenére (nem pokemapot), de láttam már Magikarpos Margit-szigetet.
A Vérmezőn, hogy megy a Kabuto? Fiamnak kellene még.

(#8329) J0shu4M1ll3r válasza Atex (#8328) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Pokemon Go Hungary csoportból:

Nest Váltás volt!
Margit sziget - Magikarp
Vérmező - Kabuto
Városmajor - Omanyte
Népliget - Sandshrew
Városliget - Clafairy
CItadella - Jynx
Óbudai sziget - Electabuzz
Gesztenyés kert - Geodude
Egyetem rakpart - Horsea
II. János Pál pápa tér - Pikachu
Orczy Kert - Machop
Feneketlen tó - Jynx
Erzsébet tér - Psyduck
Elvis Presley tér - Electabuzz
Spawnok:
Múzeum kert - Charmander
Kosztolányi Dezső tér - Squirtle
József Nádor tér - Exeggcute

Még nem teszteltem teljesen, de a Margit szigetet hazafelé megnézem.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#8330) geckowize válasza MaciG (#8319) üzenetére


geckowize
őstag

Nekem van amikor eltunik, van amikor meg kiirja, meg nem jottem ra, mikor mutatja.

(#8327) Atex
Amugy a Pokemapot és az iOS-es PokeAlertet Ninatic jogi uton leallitatta. Orulok, hogy erre van energiajuk.

Ban wave is volt, nem csak a high level playereket erte el, ismerosom pl gymezesre nem hasznalt, csak regionlockos pokemont farmolo ket low level botjat is banoltak, ami ha behozzak a trade-et, jol jott volna, mert az biztos, hogy a kovetkezo 10 evben nem megyek se Kelet-Azsiaba, se Ausztraliaba... (USA-ban pont augusztusban voltam).

(#8331) Atex válasza J0shu4M1ll3r (#8329) üzenetére


Atex
tag

Tata felé jártam:

-Cseke-tó Charmander, brutálisan adja. 15 perces séta, 60 candy. Mire körbe értem újra spawnoltak.
-Öreg-tó Eevee

Fogtam egy 160 cp, 80 iv Magikarpot. Ditto lett! WTF! :W :W :W

Találkoztam egy régi ismerősömmel ma. Kiderült Ő zúzta le már többször a gymeket (tegnap is), jót röhögtünk rajta. De vannak gyanús dolgok, megváltoztak a gymekben lévő Nick-ek, ezek szerint jó páran nyomták otthonról. Az egyik csapattárs is elfoglaltságra hivatkozik, pár nap és kiderül.

(#8330) geckowize Nem bánkódom miatta, annyira mint régen, de nem értem miért zavarja őket. Én értem, hogy egy másik cég ne belőlük éljen, jogos. Csak mi a cél az Ő profit szerzésük mellett, hogy a user mozogjon? Ha van egy térkép az a mozgásban miért hátráltat (amit ők üzemeltetnek)? Na de mindegy. Igazából csak a nest váltások és a gymek ellenőrzésére használtam.

[ Szerkesztve ]

(#8332) Atex


Atex
tag

Ez egy újabb bug. Láttatok már ilyet. Az alattam lévő pöty egy Pidgey, a telefont újra kellett indítani. Nem az első esetünk.

[ Szerkesztve ]

(#8333) koncsik válasza Atex (#8332) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

iOS-en micro Magnemite-om volt, elég volt app-ot újra indítani :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8334) Hummerekblöe válasza nirfenipe (#7958) üzenetére


Hummerekblöe
újonc

Idetévedtem, és elolvasgattam a dolgokat. Döbbenettel nyugtáztam a tényt, hogy véleményemmel ellentétben - mi szerint a nirfenipe karakter mögött ülő egyén egy unatkozó 13 éves általános iskolás fiúcska, aki temérdek szabadidejét konstruktívabb tevékenységgel eltölteni képtelen ember lévén kényelmes foteljéből pötyögve élvezkedik mások kemény munkával megszerzett eredményének saját (az osztálytársak számára, a GPS-spoofingtól dagadó e-fallosz elismerésért cserében való mutogatására gondoltam) haszon termelése mellett történő tönkretételén - a székben egy intelligens embert találtam, aki teljesen logikus eszmefuttatása keretei között, érvekkel jutott el a véleményalkotás rögös folyamatának végére, és rögzített egy emelkedett, alátámasztott, átgondolt konklúziót az oldalon. A jelenlegi álláspontom szerint azonban egy faktort nem vettél figyelembe, így jelen üzenetemben ezt a meglátásomat fejtem ki.

Nem szándékozok vitába szállni a kijelentéssel, miszerint a Niantic Labs pusztán haszonszerzés céljából tervezte, és "forgalmazza" a Pokemon GO nevű játékot. Ki lenne oly naiv, hogy azt hinné, a fejlesztők és managerek velük született kétoldali degeneratív jószándékúság eredménye képpen nyújtják felénk ezt a pompás szórakozási lehetőséget? Az pedig, hogy a haszon egy bottól, - amelyik gazdája bankkártyáját használni nem rest - egy GPS-spoofertől, - aki egyszerre szeretné élvezni az otthon melegét, az étel közelségét és a virtuális világban való gyarapodás okozta eufórikus önjutalmazó boldogsághormon-kitöréseket - vagy egy elszánt játékostól származik, aki arcára fagyott izzadságcseppekkel borírva vág neki hajnali kettőkor a külváros jéggel borított, zord utcáinak, hidegen hagyja őket.

Mindennek három értéke van. Az egyik, amit a tulajdonosa gondol, a másik, amit az érdeklődő gondol, a harmadik pedig a tényleges értékesítéskor gazdát cserélő érték. A játék ingyenes. Ha egy szolgáltatást vagy terméket ingyenesen elérhetsz, akkor TE vagy a termék. Itt is erről van szó. Ingyen adják, remélvén hogy lesz a játékosok közt olyan, aki a 0(tényleges érték) és a Niantic által megszabott érték között valahol hajlandó egy bizonyos összeget áldozni karaktere fejlődésére.

A játékban is megvan mindennek az értéke. Ha te hajnali kettőkor (mert ez jó példa) hajlandó vagy kimenni mákospusztaröcsögére és beverni 2 óra alatt egy gymet jómagad kizárólagos társaságában, akkor az így megszerzett gym-tagság számodra elég értékes lesz. Meg is fordíthatjuk, hisz nyilván való, hogy ha hajlandó vagy kimenni érte éjjel a hidegben, akkor sokat ér számodra. Így mindenkinek kialakul egy értékrend, ami a különböző, játékban szerezhető dolgokat rangsorolja (egy Rattatáért nem fogsz 3 háztömbön átfuldokolva loholni, egy Dragonite már más téma...). A probléma akkor adódik, amikor a különböző játékosoknak különböző rangsor áll össze. Ez ugyanis diszkriminatív. Ha valakinek ki kell mennie éjjel beverni a gymet, másnak meg otthonról elég kattintgatnia, sőt, azt sem kell, mert a bot elvégzi helyette, az azért rossz, mert míg az egyik fél sok energia-befektetést bukik, a másik nem.

A "kinek mi csalás" részhez fűzném hozzá, hogy egyet értek. Ha valakinek az csalás, hogy biciklire ülve játszik valaki más, akkor szíve joga így gondolni. Előnyt biztosít számára hogy biciklizik, azzal szemben, aki 20 percet gyalolgol ugyanazért. A speed cap ezt a gondot igyekszik minimalizálni.

Egy dolog azonban elkerüli a számításokat.

Ha "hagyományosan" játszol, és győzelmet aratsz, majd látod, hogy mielőtt annak gyümölcsét élvezhetnéd, valaki valahonnan elveszi a helyedet, az rosszul esik. Ha egy székben ülsz, és azt látod, hogy a két kattintással megszerzett helyedet valami idióta - aki ilyen időben kimegy - elvette, nos meh. Még két kattintás.

Az ilyennemű igazságtalanság az, amiért én a spoofolást és botolást a csalás kategóriába tenném, míg a kerékpározást nem. Remélem kielégítően sikerült összefoglalnom a gondolataim, és minden kedves olvasót kettesben hagyhatok a lelkiismeretével.

[ Szerkesztve ]

(#8335) sz_abika válasza Atex (#8331) üzenetére


sz_abika
addikt

Gondolom nem korcsolyával mentél rá, pedig az ellég hatékony kilométergyűjtés a tavon most :D

PSN: xszabikax

(#8336) fatomas673 válasza Hummerekblöe (#8334) üzenetére


fatomas673
tag

Ez egy szép és jól megfogalmazott hozzászólás! Gratula!

(#8337) fotosjani válasza geckowize (#8330) üzenetére


fotosjani
aktív tag

"Ban wave is volt"

Sajnos nem mindenkit vágtak ki.
Van egy valószínű Kínai emberke (a nick nevekből ítélve) aki 2 hete befoglalta egymaga 10 fiktív felhasználóval a Szamosbecsi gym-et.

(#8338) nirfenipe válasza Hummerekblöe (#8334) üzenetére


nirfenipe
újonc

Honnan gondoltad, hogy 13 éves vagyok?? Mivan? : D

Amúgy teljesen jókat írsz, nem érzek ellentmondást köztünk, talán abban csak de ez nem is ellentmondás, hogy Te a saját egyéni oldalad érdekeit veszed kiemelten figyelembe(joggal) de én meg azt mondtam/mondom, hogy a profit érdekében ezt a Niantic persze igyekszik kielégíteni, de hát igazából ki nem sz*rja le?
Egyszer írod is, hogy érted, hogy a managereket nem érdekli, honnan jön a pénz, aztán mégis visszakanyarodsz az egyéni problémákhoz (diszkriminatív rangsor). Amíg ezt nem tudod "elengedni" se a játékot nem fogod élvezni, se a lényeget nem látod meg a miértek mögött.

(#8339) Hummerekblöe válasza nirfenipe (#8338) üzenetére


Hummerekblöe
újonc

Félreértés ne essék, én élvezem a játékot. Semmit sem szükséges elengednem, mivel nem kontribútál negatívan a játékélményemhez. A miértek mögött is teljes mértékben látom a lényeget. A diszkriminációról neked szerettem volna mesélni, hogy megértsd, miért lázad a játékosok egy már jelentős hányada. Hogy láss egy másik perspektívát. Van, hogy engem sem nyugtat meg a miértek ismerete, de legtöbbször azért megnyugodnom sem szükséges, mivel ideges sem vagyok ilyen témák miatt. Sokan azonban (a fent említett okok nyomán) máshogy vannak bekötve, így nem nyugtatja meg őket a "Csalhatunk ha fizetünk, mert a Niantic-ot csak a pénz érdekli, a vásárló nem..." magyarázat. Nagyon szeretem a játékot, élvezem minden percét, és ha lenne bennem bármi elengednivaló, akkor nem ilyen kultúráltan adnék hangot a véleményemnek :)

Amit írtál, az jogos, egyet is értettem vele. Olyan szinten, hogy ha a Niantic nem akarja, hogy lincshús legyen belőlük, akkor előbb-utóbb az otthoni játékot is "feature-izálniuk" kell majd. Addig viszont senkinek sem javaslom, hogy önként a célkeresztbe álljon.

(#8340) harq55 válasza Atex (#8328) üzenetére


harq55
kezdő

Vérmező: bő fél óra alatt 11 kabuto megvolt, szóval lehet aratni...

(#8341) J0shu4M1ll3r válasza J0shu4M1ll3r (#8329) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Margit-szigeten jól jönnek a Magikarp-ok.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#8342) Atex válasza harq55 (#8340) üzenetére


Atex
tag

Köszönöm! Szerintem megyünk, 2-3 darab kell a fiamnak. Illetve Dodout láttam tegnap kettőt, FBH csoportba feltöltve a Margit-sziget mellett a pesti rakparton a Dráva utcánál (milyen térkép lehet?). Ez spawner, vagy csak véletlen volt?

(#8341) J0shu4M1ll3r egy sziget kör kb. mennyit ad?

(#8326) avmpg nem néztem meg még milyen környezetvédelmi besorolású az autóm, de ha egy forgalmit felmutatsz, akkor egy ember utazhat? Gondolok itt a fiamra, aki velem jön.

(#8343) Arnold2 válasza Atex (#8342) üzenetére


Arnold2
őstag

Az utolsó kérdésedre itt a pontos válasz.

(#8344) J0shu4M1ll3r válasza Atex (#8342) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Pontos számot nem tudok mondani, mert nem mentem el az Árpád hídig, de kb 30-40 perc alatt 10-15öt biztos fogtam. 1 db elszaladt, azon meg is lepődtem, de volt, hogy egy stop mellett 3 is spawnolt.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#8345) harq55 válasza Atex (#8342) üzenetére


harq55
kezdő

térkép: pokebud.servegame.com

(#8346) #33253120 válasza Arnold2 (#8343) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ott sem látom, hogy egy forgalmival mennyien utazhatnak.

(#8347) Atex válasza J0shu4M1ll3r (#8344) üzenetére


Atex
tag

Köszönöm! Ez már elég info ahhoz, hogy elinduljuk. Máshol is olvastam, volt akinek 4 óra alatt 1 Gyarados.

(#8345) harq55 ezen is látszik a Hélia hotel előtt a Doduo. Kösz.

Más téma. Úgy néz ki Niantic komolyabban veszi a bannolást. Eddig használtam két olyan alkalmazást ami kérte az accountomat. Mindegyiken a google kóddal történt a bejelentkezés, PoGoBag (régen) és IVGo. Mostanában már az IVGo-t is alig használom. De lassan nem ér annyit az info, amit ad, mint a játék élménye. Ha jól tudom, most volt akit régi "bűneiért" is bannoltak (ha igazat mond). Ezzel már nem tudok mit kezdeni. Mi történik, ha letörlöm az appot (IVGo), a megadott google kóddal vissza lehet e élni? Mit tudok tenni legtöbbet ennek elkerülésére? Olyan jellegű tanácson túl vagyok, hogy miért használtam. ;]

Illetve felmerül bennem egy olyan jellegű kérdés is, hogy ha az IV, statok pontos ismerete csalásnak számít, miért van fenn a Play Storeban hónapok óta?!

(#8348) Atex


Atex
tag

Srácok mi történt velem! Megláttam, elkaptam játék első Eevee evolvját vadon. Vaporeon CP398, IV ~58, WG-HP. Ehhez kellett 3.930.401 xp, 809 elkapott Eevee, 30 db evolv, van már 2183 candy.

Tudom egy fecske nem csinál nyarat, de úgy érzem több a pokék fejlettebb változata mifelénk. Igaz eddig semmi komoly, de ez az érzésem.

(#8349) marositech


marositech
senior tag

Amúgy közérdekű info/bug??
Páromnak nemrég sikerült Dragonairból->Dragonitera evolvolnia (persze dragon breath/dragon claw fosadékkal...) :((( :((( :((( :((( :(((
Elkapott egy dratinit. Buddyként volt beállítva a Dragonair megtett 3,8/5 km, evolve után lenullázódott a megtett km-ek száma. :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8350) MaciG válasza marositech (#8349) üzenetére


MaciG
addikt

Amiket írtál azok a legjobb támadásai a dragonitenek, mi vele a baj?

BANZAII

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.