Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Segal válasza s@nyiii (#9698) üzenetére


Segal
veterán

Tudom sovány vigasz de most már nekem is és reggel sem sikerült az elsőre bemennem.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9702) yozsee11


yozsee11
aktív tag

A két új fegyverről videó:
AUG A3
DP-28

Red Zone új hangja

Az új Theme Song

Killcam

Scope-oknál a scope-on kívüli területek homályossá válnak ezentúl: kép

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#9703) Segal válasza yozsee11 (#9702) üzenetére


Segal
veterán

Tényleg az új menüzenét el is felejtettem megemlíteni. Nem tetszik.
Köszi a red zone-ról a videót. Előre szólok fejhallgatóval veszélyes. A játékba amikor nem is voltam a zónába akkor is zavaró volt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9704) lemusz válasza Segal (#9703) üzenetére


lemusz
addikt

Nekem se tetszik. Előző jellegzetes volt, meg már kellőképpen beidegződött az embereknek. Ez az új meg kb mint valami gyenge B kategóriás filmnek a zenéje.

(#9705) Hauptmann válasza Segal (#9697) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, erre a kill cam-re kíváncsi leszek, ha éles lesz. Gondolom, csak solo-ban működik.

(#9706) DeathAdder válasza Segal (#9703) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sokkal életszerűbb a redzone így, és igen a valóságban is egészen fülsiketítő. Már csak az kellene hogy az épületekben is kárt tehessen :)

(#9707) Szeszkazán válasza Hauptmann (#9705) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Működik duo, squadban is, csak a meccs végén nézheted meg.

(#9708) spanglee001 válasza lemusz (#9704) üzenetére


spanglee001
addikt

kb hans zimmerman féle crysis muzsikának tűnik. nekem bejön

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#9709) yozsee11 válasza Hauptmann (#9705) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Duo és Squad esetében is működik, de csak akkor tudod megnézni, ha a csapatból mindenki meghalt vagy nyertetek.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#9710) Hauptmann válasza yozsee11 (#9709) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, ez ügyes megoldás.

(#9711) Jinxb1rd válasza yozsee11 (#9702) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem ebből minden bejön. Tetszik a DP-28-on, ahogy forog a tár. :D

A red zone sokkal háborúsabb, valóságszerűbb, adrenalin növelősebb lesz így, a menüzene meg szerintem sokkal jobb, epikusabb, bár én tettem volna bele egy hosszabb halkabb részt, hogy a fő dallam ne ismételődjön annyit.

Killcam meg azért jó, mert talán így kevesebb lesz a sírás (sose! ;] )

We are only Stardust...

(#9712) lemusz válasza spanglee001 (#9708) üzenetére


lemusz
addikt

Ízlések és pofonok. Mindenesetre korunk legnagyobb zeneszerőjének a nevét rosszul leírni és ezzel a valamivel egy lapon említeni igazi trágárság.

(#9713) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Egyébként nekem kicsit inkább Resident Evil 2-es beütése van, a halkabb, pötyögősebb részeknél.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9714) Hunbeast87 válasza lemusz (#9712) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Lehet még zeneszerő Hans Zimmerman, mert Hans Zimmer a zeneszerző... ;]
;)

Amúgy a zene maga nekem sem tetszik, hiába Crysis-szerű vagy inkább jobban illene egy zombis-hentelős, túlélős játékba, de ehhez tökéletes volt az eddigi.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#9715) KisTücsök válasza DeathAdder (#9706) üzenetére


KisTücsök
addikt

Elég sok mindent kéne még átvariállni a játékban, ha a valóságra hegyeznénk ki a dolgokat. Jobb egyébként valóban, csak az a baj, hogy a red zone alapból nem azt a célt szolgálja a játékban, mint amit kéne. Jelenleg csak egy dolgot csinál, nem hallod tőle a játékot rendesen.. Ettől az újtól meg még annyira sem, mint a régitől. Nem véletlenül kapcsolják ki egyre gyakrabban versenyeken.
__

(#9712) lemusz: Legnagyobb? Jóindulattal is max az egyik legnagyobb. ;]

Jó ez az új zene... valamelyik aktuális MW-hez. :D PUBG-hez jobban illet az előző, karakteresebb volt szerintem.

(#9716) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Működik már? Nem nagyon enged be

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#9717) yozsee11 válasza Krisz0418 (#9716) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Karbantartás van még, kb 13:00 felé lesz elérhető, ha addig nem jön új infó.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#9718) Segal válasza DeathAdder (#9706) üzenetére


Segal
veterán

Én elhiszem hogy valósághűbb így a red zone de a fülemnek akkor sem tetszik. Nem baj majd megvigasztalom magam egy ládával :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9719) Dendytv


Dendytv
senior tag

A killcam tényleg egy jó dolog lesz! A scope-os háttér homály is nagyon tetszik! A fegyverek is, az Aug-ot majd minden féle képpen ki akarom próbálni! Csak azt sajnálom, hogy drope-ban lessz! Nem szoktam drope-ra járni csak magyon ritkán :) de ezért már megéri! Jelenleg az OC-14 ért is megérné de azt már párszor tudtam hasznalni! Remélem majd ezt is :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9720) tepenzed válasza Segal (#9703) üzenetére


tepenzed
őstag

az király, mert így is garantált halláskárosodást okoz a játék hosszú távon. Hiába némítod le a szigeten és repülőben, néha olyan hangosan felbőg a hang, pl kocsiban, hogy rendesen fáj a fülem. A hang testreszabás meg persze semmi, így ha lejjebb veszed a hangerőt, a többi dolog meg túl halk..

(#9721) Segal válasza tepenzed (#9720) üzenetére


Segal
veterán

A test szerver ugyanazokat a beállításokat használja mint a sima tehát tökéletesen össze lehet a kettőt hasonlítani. Na most nekem a sima egész jól be van lőve erre a testen readásul van olyan ami halkabb (ergó feljebb kéne venni) de a red zone meg nagyon hangos. Persze azt aláírom hogy valós de ki akar a meccsbe minimum 2-3 alkalommal ilyen kellemetlenül hangos bombázást hallgatni

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9722) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ctrl + M bombázás kezdésénél, majd végénél megint. Problem solved.

We are only Stardust...

(#9723) Segal


Segal
veterán

Ez tetszik :DDD Frissítsek a régebbi verzióra.... (PUBG Logic)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9724) tepenzed válasza Jinxb1rd (#9722) üzenetére


tepenzed
őstag

a vége az, hogy az egész játékot le kell némítani, hogy ne okozzon károkat :DDD

sziget, uaz, repülő, bombázás, hajó

[ Szerkesztve ]

(#9725) miazmá


miazmá
tag

Mi lehet ez az újabb 975 mb?

(#9726) KisTücsök válasza Segal (#9697) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Végül 2 pozitívum az egyik hogy itt is kiváltható lesz 700-ért a láda és nem kell gürcölnöm a 2800-asért a sima szerveren,"

Mire gondolsz? Eddig is lehetett venni ládát ts-en, de eddig sem jelent meg inventoryban. Ahogy most sem, ha jól nézem.

(#9727) Segal válasza KisTücsök (#9726) üzenetére


Segal
veterán

Én eddig nem vettem test szerveren ládát de ha jól értelmezem a szavaidat akkor ha veszek akkor nem tudom kinyitni test szerveren vagy eladni a piactéren?

UPDATE: megy újra a test szerver akkor nemsokára ki tudom próbálni a ládás dolgot és megírom :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9728) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Vajon Red Zone általi halál esetén mit mutathat a killcam? És ha a saját gránátod öl meg? :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#9729) HoyHoy2 válasza yozsee11 (#9728) üzenetére


HoyHoy2
tag

fatal error, server crash. ;]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#9730) ReFleXx válasza Segal (#9697) üzenetére


ReFleXx
addikt

kill cam 3bol 2x crashelt eddig.

a dacia hengerfejes lett és szerintem csapágyas is a fötengelynél, sztem bekene rakniuk egy kékes füstöt a dacia utan hogy meg realisztikusabb legyen.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9731) KisTücsök válasza Segal (#9727) üzenetére


KisTücsök
addikt

De. Kitudod és rátudod rakni a ts-es karakteredre. Ennyi csak.

(#9732) MasterMark válasza Dendytv (#9719) üzenetére


MasterMark
titán

Drope... :C

Switch Tax

(#9733) Segal válasza ReFleXx (#9730) üzenetére


Segal
veterán

Én mindet vissza tudtam nézni :))
Sajna most egy picivel a vége előtt elvéreztem :( Pedig már éreztem a csirke illatát :DDD
Hárman voltunk az egyiket tudtam is hogy hol van egy fa mögött volt. Sajnos a kör tökközepén) így rá fókuszáltam hangtompítós ump-vel 4x scopre mellett amikor kicsit kinézett meg is sebeztem erre nem észrevett a harmadik a hátam mögül és kinyírt :O


Összeségébe jó lesz ez csak szokni kell.

Végül a ládára visszatérve sajna csak kinyitni lehet, eladni nem :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9734) cintula187


cintula187
addikt

Added a new reticle to the 4× scope for weapons using 7.62 mm bullets.
Added a new reticle to the 4x scope for SR and SMG weapons.

Ez azt jelenti, hogy "okos" a célkereszt és tudja milyen töltényű fegyveren van?
Durvák ezek a 200-250% -os sebzés emelések.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9735) ReFleXx válasza KisTücsök (#9715) üzenetére


ReFleXx
addikt

nekem special o a kedvencem

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9736) dugo_ válasza tepenzed (#9720) üzenetére


dugo_
veterán

Egérre van bindelve a mute... :D

(#9737) Jinxb1rd válasza tepenzed (#9724) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Vedd le a hangerőt. Nyilvánvaló, hogy egy robbanásnak hangosabbnak kell lennie sokkalta, mint egy topogásnak. :) Vagy utána kell nézni, hogy létezik-e realtime hangerőnormalizáló windows rendszerhez.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9738) tepenzed válasza Segal (#9733) üzenetére


tepenzed
őstag

teljesítmény javult tovább?

(#9739) Segal válasza tepenzed (#9738) üzenetére


Segal
veterán

Ezt a kérdést majd a többiek megválaszolják mert nekem 1080Ti mellett a sima változattal sincs problémám. ;)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9740) NyxNyxNyx válasza dugo_ (#9736) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nálam is, a jump makrót váltotta :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#9741) Prosector


Prosector
addikt

Delutanra nagyon elbasztak...reggel jo volt minden, de most 20szal kevesebb fps es nagyon laggos...kar erte...

(#9742) ReFleXx válasza Prosector (#9741) üzenetére


ReFleXx
addikt

kar hasonlitgatni a test verziot a live versioval, a live-ra vedelem van rakva ami lassit(hat) a test serveresen meg nincs vedelem.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9743) Prosector válasza ReFleXx (#9742) üzenetére


Prosector
addikt

A reggeli tesztverziot hasonlitottam ossze a delutani tesztverzioval. En ezeket tapasztaltam...reggel, 8tol 10ig jatszottam a killcam miatti crashen kivul semmi gond nem volt...aztan jott a leallas meg az 1 gigas vmi...most du. 4 korul elinditottam es kevesebb fps, lag...harmadjara sikerult 2 metert megtennem futva, nem 1x.

(#9744) 128bit


128bit
tag

Ez a test szervel csodás ,sokkal simább a játék és minden sokkal jobb !
Ha nem lagolna néha ,mindig ezen mennék :)

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#9745) RazoR


RazoR
veterán

Mentem pár kört, most borzalmasan lag-os, 2 métereket dob vissza néha.

Jók a hangok, a bombázás tényleg kicsit sok, jó az új iránytű, az új betűtípus szerintem felesleges volt és túl nagy a mérete!

Én bizakodó vagyok az 1.0-val, főleg ha tényleg átmennek az MS szerverekre!

(#9746) Segal válasza RazoR (#9745) üzenetére


Segal
veterán

Az nekem is tetszik az új iránytűbe hogy nagyobba mutatja azt a számot amerre nézel :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9747) tepenzed válasza ReFleXx (#9742) üzenetére


tepenzed
őstag

ezt honnan veszed? oda került fel először múltkor, nem hiszem, hogy csak úgy kikapcsolták

(#9748) ReFleXx válasza tepenzed (#9747) üzenetére


ReFleXx
addikt

megneztem az exe-t, elozo test verzio sem volt vedett

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9749) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Lehet, hogy csak volt egy mákos köröm vele, de ez a DP-28 valami brutál. :Y Meglátjuk, később meddig jut a kapcsolatunk, de egyelőre finoman fogalmazva sem tűnik rossznak.
__

(#9750) NyxNyxNyx: Milyen törvény?

[ Szerkesztve ]

(#9750) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Gondoljátok, hogy a várható "loot box törvény" miatt esik most le az ára a Gamescom ládának? Egyáltalán mennyire érinti a játékot ez? A marketon egymástól vesszük, a játék meg pénzért nem is árulja ezeket a ládákat. Nem igazán értem mi fog történni, de remélem kompenzálva leszünk rendesen, ha eltörlik a ládákat is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.