Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) HoyHoy2 válasza yozsee11 (#9600) üzenetére


HoyHoy2
tag

szuper, köszi. :R

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#9602) miazmá válasza yozsee11 (#9600) üzenetére


miazmá
tag

Nagyon jó, köszi.

(#9603) ssgk válasza yozsee11 (#9600) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ez a statszámolósdi még nem igen működik rendesen, vagy legalábbis nagyon sok idő kell a frissítéshez. Pl volt 2 vin hétvégén és semmit nem számol hozzá...

(#9604) Winne válasza yozsee11 (#9600) üzenetére


Winne
nagyúr

:R :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9605) cintula187 válasza yozsee11 (#9600) üzenetére


cintula187
addikt

Ez eléggé pöpec és alapos lett.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9606) DeathAdder válasza ssgk (#9603) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem működik, komolytalan az egész. Múltkor lenullázódott minden statom, azóta meg egyszer leöltem a Georgopoli hegyről AWM sniperrel egy alakot Georgopol városából a víz másik felén, aki az úton lootolt egy hullát (pubgmap szerint volt vagy 7-800 méter), de a leghosszabb killem még mindig 64 méter :C többi adatot nem is nézem már, teljesen pontatlanok.

(#9607) Grillo válasza ssgk (#9603) üzenetére


Grillo
senior tag

Mondjuk headerben van is egy ilyen: "There may be some missing games as we are collecting S5 data"

(#9608) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

A damage az arra vonatkozik amikor lelőttek? Mindenki 200 felett van nekem pedig 6 a legutóbbi meccs, ami elég "érdekesre" sikerült...

(#9610) Krisz0418 válasza Dendytv (#9538) üzenetére


Krisz0418
őstag

Na, úgy néz ki megoldódott az ügy. Két hét tárgyalás után feloldották a profilom és kaptam csere kódot ami remélhetőleg már működik :)

u.i: mukodik, mert kiirja hogy már rendelkezel a PUBG nevu játékkal :D

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#9611) Preda


Preda
aktív tag

Valaki mondja már el, hogy 3 as sapiban 80% hp ról hogy öl meg egy hs-el kar98?

(#9612) dugo_ válasza Preda (#9611) üzenetére


dugo_
veterán

81-et sebez lvl3-as sisakra.

(#9613) Preda válasza dugo_ (#9612) üzenetére


Preda
aktív tag

:W zsír, azt hittem 66 akkor azt már updatelték. Köszi!

(#9614) ssgk válasza dugo_ (#9612) üzenetére


ssgk
aktív tag

nem mindig :P vannak még furcsaságok ;)

(#9615) Dendytv válasza Krisz0418 (#9610) üzenetére


Dendytv
senior tag

Szuper nah örülök. Köszi az infót :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9616) Jinxb1rd válasza Preda (#9611) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Valaki mondja már el miért kell mindenért sírni?

We are only Stardust...

(#9617) vzsryl válasza Jinxb1rd (#9616) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nagyon egyszerű.
Elképesztően nagy létszámú játékos bázisból merít a PUBG, így a sírások száma is sokszorozódik, emiatt neked is jobban feltűnik a kiemelkedően magas sírások száma.
Jobb lesz beletörődnöd, és nem azon sírni, hogy mások miért sírnak.

Remélem kielégítő volt a válasz.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#9618) lemusz válasza Jinxb1rd (#9616) üzenetére


lemusz
addikt

(#9619) mackosajt


mackosajt
addikt

[link] Érdekes stat.
Nézzétek meg a Solo eredményeit, meg a Squad-ot, amikor 19. lett "csak", miközben 850 km-t haladt és 40-et ölt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9620) Dendytv válasza lemusz (#9618) üzenetére


Dendytv
senior tag

Még mindig jobb ;] :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9621) gyuribácsi88

:DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#9622) Dendytv válasza gyuribácsi88 (#9621) üzenetére


Dendytv
senior tag

Jujj nálunk 5e :K

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9623) Lokids válasza Jinxb1rd (#9616) üzenetére


Lokids
addikt

Miért? Az normális, hogy tegnap kb 50m távolságból 1 hiteltek p92-vel úgy hogy 2-es sapka volt rajtam? Társamat úgyszintén. Ő még messzebb volt.
Ma pochinkiben automata Uzival hs kb 6 háztömbről. Itt 1-es sapka volt rajtam, de nem lőtt mellé. Ráadásul a testem fedezék mögé kuporodott és a mögött is kilőtt.
Ez szerinted normális?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#9624) LLKobe


LLKobe
veterán

Elmehet a 3,14csába ez a játék. Gilly suit, groza, KAR98 + 15x scope, 3-as west és helm, TOP20, erre "Host closed the connection" felirattal kidob mindkettőnket. F*omat :((( :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9625) PeL válasza LLKobe (#9624) üzenetére


PeL
addikt

Velem ezt akkor játszotta el mikor suppressoros AWM volt nálam 15x-el...

(#9626) stoon


stoon
őstag

ki kell venni ezeket a cuccokat és nem idegeskedtek annyit ez miatt :DDD :N :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9627) Grillo válasza stoon (#9626) üzenetére


Grillo
senior tag

Jaja, mindig a szar loot+messzi kör a nyerő. Ha egyből van fasza fegyver a kör közepén, biztos van egy kósza golyó, vagy nethiba...

(#9628) Jinxb1rd válasza Lokids (#9623) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem normális. Töröld is le a gamet a francba!

We are only Stardust...

(#9629) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Fog mapon top3-ban elkezdtem sorozni egy bokrot ezerrel. Kaptam egyből utána a kar fejest. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#9630) PeL


PeL
addikt

Újabb rekorder óraszámú csalikoló: 377 órája nincs banolva

Ez meg a pubgtracker statjai

Köd van, srác kimegy a military hídjára, beáll a platós roncsba és onnan lő szét mindenkit aki a látómezejébe kerül, az tök mindegy hogy a köd miatt nem is kéne látnia senkit sem. Csak azt látjuk hogy lövi a fejeseket sorba :D És nem az az érdekes hogy csal, hanem hogy már 370+ órája csinálja ezt büntetlenül, és ráadásul a statjaiból arra lehet következtetni hogy főleg csak EU/NA szerverre jár csalni, ASIA szervereken tök átlagos statja van. Mindenesetre érdekes hogy ennyi ideje nem fogta még meg a BE, biztos valami több 100 eurós f*ssal tolja.

(#9631) Jinxb1rd válasza PeL (#9630) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Yayaya

We are only Stardust...

(#9632) RazoR válasza PeL (#9630) üzenetére


RazoR
veterán

Lehet az a telefonszáma, hívd fel és küld el a picsába! :DDD

(#9633) Hauptmann válasza Grillo (#9627) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam is ez van. Általában rossz felszereléssel vannak a legjobb köreim. A jó cuccokkal mindig belemegyek rázós helyzetekbe, aztán vagy kijövök belőlük, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#9634) Winne válasza Hauptmann (#9633) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez a lényege a dolognak, ha nincs olyan jó cucca az embernek, akkor annyira nem ugrál. Ennyi.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9635) ssgk válasza Winne (#9634) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ez így van!
Aki nem fps eken nőtt fel és 0-24 ben úl elötte (pl shroud meg társai) annak ez a játék egy lassú bújkálók camp party :/ ...
Úgy nem nehéz egy alap felszereltséggel kört nyerni vagy top 10 be kerülni. Másrészt ha egy lehető legjobb loot van (ami mindenkinek mást jelent) nagyobba a stressz is hogy ha kinyúlsz mit fogsz a szerencsés nek átadni mit fogsz kihagyni a végjátékba.
Ezért is aki nem érez rá a játékra vagy nem rég kezdte annak ajánlom (ha bírja hardverileg) az első pár körbe (amíg hideg vérrel tudsz végigmenni 1 kört, na jó a top 3 ig ;] ) addig népszerű helyekre ugrani, mint pl school, military base, vagy georgepool, ahol nincs más mint minnél több kill, ha kiesel semmi gond mész még 1 et amíg hidegvérrel nem tudsz gyilkolni :P

(#9636) zo-lee válasza Grillo (#9627) üzenetére


zo-lee
aktív tag

És persze ne felejtsük el, hogy az elhullás esélye radikálisan megnő, ha duó vagy squad partnered Mini 14-re akad :P :D :DDD

(#9637) niof válasza zo-lee (#9636) üzenetére


niof
addikt

Nálam pont fordítva van. Ha Mini14-et találok, a többiek (másik teamek) elhullási esélyei nőnek... Pláne, ha akad hozzá egy 8X! Számomra ez a legkezesebb kombó az egész játékban. Utána az M16 közvetlenül, kompenzátorral és 4 vagy 8X-el szintén.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#9638) Grillo válasza niof (#9637) üzenetére


Grillo
senior tag

Eh, engem sújt a mini-átok, ha találok, akkor rövid időn belül halott vagyok, és ennek következtében a csapat is jó eséllyel. Pedig szeretem.

(#9639) Szeszkazán válasza Grillo (#9638) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Régen én is szerettem, a nerf óta ha tehetem megszabadulok tőle , borzasztó lett.

(#9640) DeathAdder válasza ssgk (#9635) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én ezeket a campelősöket nem bírom idegekkel, kb egy 4 éves is lelő ha csőre töltve mozdulatlanul vár elbújva valahol, szívem szerint ezeket is külön -de másik- szerverre raknám mint a csítereket ;]

Szólóban korábban gyakoroltam lőni és az általad említett helyekre mentem mindig, ami nagy százalékban szerencsefaktor hogy kinek lesz előbb fegyvere, tehát az esetek nagy többségében tovább tart az ernyőzés, a lobby, a betöltés mint egy kör :D de ott is campelnek rendesen, egyesek ki sem lootolják a helyet, amint szereznek egy sotit már bújnak is el valahova..

De a közelharci lövés még megy is az általad említett frekventált helyeken, ami nálam a legnagyobb gond amikor nyílt terepen esemény van. Azt kellene gyakorolni, hogy megtanuljam honnan jön a lövés, mit taktikázzak, mikor milyen fegyverrel, meg a scopeolást is nagyon gyakorolni kéne de alig van rá lehetőség. És persze ha kar98 meg szkópom van akkor megnő a tét és elbaszom, na oda kellene a hideg vér :K

Squadban én vagyok a leggyengébb ebben, ehhez tényleg többszáz óra játék kell, máskülönben lehetetlen -nekem- begyakorolni. Tegnap próbáltam gyakorolni ezt, bementem soloba már 34en vagyunk, átautóztam az egész mapot mert a térkép másik felére ment a kör, ez idő alatt egy árva lélek nem lőtt rám (egyet elütöttem, lehasalt előttem a fűbe észre sem vettem, csak hogy áthajtok valamin, pedig scarl volt nála....), mindenki elvolt magában.. Beledurrantam a kör közepébe, körbementem 3x a mapot, de sehol senki, már elkezdtem lövöldözni össze vissza és mikor arra sem jött választ alt+f4 eztem fenébe...

squadbot szeretem, de a solot én nem bírom idegekkel..

(#9641) cintula187 válasza zo-lee (#9636) üzenetére


cintula187
addikt

+1 :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9642) Lokids válasza DeathAdder (#9640) üzenetére


Lokids
addikt

Pedig a játék célját tekintve, ez a bujkálásról, campelésről szól. A lényege ugye az, hogy éld túl.
Szóval aki bujkálva csőre töltve vár téged, legyen bármennyire is idegesítő, ő csinálja jól.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#9643) ReFleXx válasza DeathAdder (#9640) üzenetére


ReFleXx
addikt

solot valahogy en sem szeretem, parszor mar ugy megijesztettek hogy majdnem leestem a szekrol. gyerek ul a magara zart hazban a duplacsovuvel az ajtot tartva es hasonlok 😁

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9644) Mr.Csizmás válasza ReFleXx (#9643) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt tudod, ha az emeleten ügyesen pattintod el a füstgránátot, pont olyan mintha 1-2 lépést tenne valaki? aztán felrohan a prédára - mer' aki nem guggolva közlekedik az áldozat -, és meglepődés :C

jótanács, nézz be a fotel mögé mindig a közepes házaknál az emeleti szobába ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9645) lemusz válasza ReFleXx (#9643) üzenetére


lemusz
addikt

(#9646) niof válasza Lokids (#9642) üzenetére


niof
addikt

Illetve, lehet darálva is csinálni, de annak csak úgy van értelme, ha meg is nyeri az ember a végén. Ha nincs win, csak dara, akkor gyakorlatilag egy másik játékost segítettél hozzá a győzelemhez.
Amúgy a Mini14-re visszatérve, 2 hete hétvégén 2 wint is azzal hoztam le. Amúgy nem vettem észre, hogy nerfelték volna. Pontos és erős még mindig.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#9647) Lokids válasza niof (#9646) üzenetére


Lokids
addikt

Én még mindig úgy vagyok, hogy mini14 = M16. Lehet másképp lesz, ha bevezetik a golyó lassulást is.
De addig én egyenértékűnek találom őket. Sebzésben és pontosságban is. Csak a mini valamivel hangosabb, meg ugye mikor melyikhez talál az ember jobb kiegészítőt (vagy magát a fegyvert).

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#9648) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Fps nézetben játszatok. Funból nyomtam pajtival jópárat, majd visszatérve tps nézetre rohadtul idegesített a no skill camp mindenfelé. Teljesen megértem a streamereket, hogy nem játszanak ebbe a módban.

We are only Stardust...

(#9649) DeathAdder válasza Lokids (#9642) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez tény. Mondjuk nekem többet ér 5 kill, minthogy 1 killel nyerjem meg végig bujkálva..

Amikor megvettem azt sem tudtom milyen gomb mire szolgál, csak gyűjtögettem, kerültem a konfliktust és mindig benne voltam a top10-ben. Sőt a legelső meccsemen második lettem, néztem is hogy wtf ez ennyire könnyű... :DDD :DDD

Jó lenne ide is egy kampány mód, hogy lehessen gyakorolni, szokni a fegyvereket, távcsöveket, hangokat. Ez az ami hiányzik :)

Jinxb1rd - én abban játszom :K

[ Szerkesztve ]

(#9650) Imilenni válasza gyuribácsi88 (#9621) üzenetére


Imilenni
addikt

Szokásos túlárazott f#s 576-os ajánlat!

Press "F" to pay respects.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.