Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) DeathAdder válasza RazoR (#10300) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eddig is az volt... múltkor egy buggy gázolt halálra amiből egy mukkot sem hallottam :DDD

(#10302) mindfreak válasza olle (#10299) üzenetére


mindfreak
őstag

Engem, mint felhasználót - aki pénzt adott a szoftverért - a végeredmény érdekel, nem az, hogy ki mit fejleszt.

(#10303) olle válasza mindfreak (#10302) üzenetére


olle
senior tag

Szerintem nem szeretnéd ha mondjuk egy hangmérnök csinálná az optimalizálást! :D Jelzem a játék EA szóval a felhasználó jelen esetben csak maradjon csendben és élvezze a túrát vagy ne. :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#10304) RazoR válasza DeathAdder (#10301) üzenetére


RazoR
veterán

A kedvencem, mikor kiszállunk a buggyból nálam jár a motor, havernál nem... :U

(#10305) mindfreak válasza olle (#10303) üzenetére


mindfreak
őstag

Persze, hogy nem szeretném, de én nem azt kértem, hogy a szobafestő épitse fel a falat. Hanem, hogy a fővállalkozó utasitja kömüvest, hogy végezze a dolgát szorgalmassabban.
Nem tudtam róla, hogy EA kezében lenne a játék, akkor nem Originen kellene lennie? Vagy ez csak hasonlat volt, hogy kb ugyanaz a mentalitás?

(#10306) olle válasza mindfreak (#10305) üzenetére


olle
senior tag

EA mint Early Access na mind1 látom nem olvastál mikor megvetted a játékot. :D Pedig még asszem figyelmeztetett a STEAM hogy olyan terméket veszel ami lehet hogy sosem készül el. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#10307) mindfreak válasza olle (#10306) üzenetére


mindfreak
őstag

Úgy látom nem igazán egy húron pendülünk. Vagy te a lagból szoktál előnyt kovácsolni? Megszoktad a low fpst? :)

[ Szerkesztve ]

(#10308) ReFleXx válasza vaakuum (#10291) üzenetére


ReFleXx
addikt

ha ablak mellett kozel pattansz le jarmurol akkor at tud dobni az ablakon tulra, bug

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#10309) NyxNyxNyx válasza ReFleXx (#10308) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Vagy szépen be is tudsz ragadni a falba.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10310) Create. válasza mindfreak (#10307) üzenetére


Create.
addikt

Te nem érted, EA a játék, ha holnap azt írnák, hogy elakadtunk nem fogjuk tudni megvalósítani a játékot olyanra, amilyenre szerettük volna, ezért ez így maradt és nem csinálunk rajta semmit tovább, akkor se lehetne egy szavad se.

[ Szerkesztve ]

(#10311) saen válasza mindfreak (#10307) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem te nem érted. Iszonyat unalmas 100x ugyanazt a sírást olvasni, hogy lagos a játék. Ha itt leírod, nem fog történni semmi, egy fejlesztő sem olvassa. Tessék a hivatalos csatornákon panaszkodni.

(#10312) xtro válasza olle (#10306) üzenetére


xtro
aktív tag

Engedd el

(#10313) cintula187 válasza RazoR (#10300) üzenetére


cintula187
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10314) NyxNyxNyx válasza mindfreak (#10298) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Inkább mindkettőt. A halláskárosodás nem jó móka.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10315) mindfreak válasza Create. (#10310) üzenetére


mindfreak
őstag

Rosszul látod. Hivatalosan "kész" játék is hemzseghet a bugoktól, amit soha nem fognak kijavitani. Láttunk már ilyet.
Az Early Access lényege pontosan az lenne, hogy a játékosok folyamatos feedback-je mellett fejlesztik és javitják a játékot. A Twitteren kommentelő user és a másik több ezer, akik miatt már csak "Mixed" értékelése van a játéknak Steamen bizonyitják, hogy ezt a részét nem teljesitik kellőképpen.

Na, most, mint arra fórumtárs rávilágitott, nem leszünk előrébb, ha itt panaszkodok, igy ezt nem is ohajtom tovább folytatni. Bár az vesse rám az első követ, aki nem tette még meg valamilyen formában.

(#10316) manya777


manya777
tag

Ha már hangok... Múltkor volt egy kis időm kipróbálni az 1.0 ás verziót teszt szerveren. Vígan elvoltam azzal hogy lehet mászni a kerítésre, megy megy a játék szépen ahogy kell, egészen addig míg nem jött az első red zone... Ugyan azt a zárt fejhallgatót hasznàltam mint addig is, ugyan olyan hangerővel. De mikor elkezdett "bombázni" azt hittem a fülem leszakad a helyéről. Olyan szinten harsány volt, ordított, recsegett hogy az asszony bejött hogy megkérdezze miért kapcsoltam át hangszórókra? Játszam már inkább fejhallgatóval... 10 perc, és 3 redzone után rendesen kezdett fájni a fejem. Számomra bántóan szarnak tűnt így... Más meg dícsérte. Nemtudom úgy hagyjàk e ha kész lesz végre az 1.0 de előre félek tőle.

[ Szerkesztve ]

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#10317) jkrisztian válasza olle (#10299) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

A tegnapi verseny vicces volt, hogy laggolt meg random disconnecteltek az emberek. Annyira amatőr ez a banda, hogy az màr fàj és az a terv, hogy a sivatagos mapot is élő streamben akarjàk bemutatni. Lesznek vicces jelenetek. :D

(#10318) gyuribácsi88

Hangokhoz tanács (már akinek persze asus hangkártyája van) van egy olyan lehetőség a szoftverén belül hogy smart volume, ha azt bekapcsolod, akkor felerősíti a háttérből jövő hangokat. Igazából fogalmam sincs hogy hogyan működik, viszont játékok alatt 2-3x messzebbről hallom a trappolást vagy azt hogy jármű jön.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10319) olle válasza jkrisztian (#10317) üzenetére


olle
senior tag

Nem mondtam hogy a játék jó. De amikor a belépő szinten akarnak csúcs fps számokat elérni lehetőleg minden beállítással fullon. :D az kiéget! :D :R

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#10320) NyxNyxNyx válasza manya777 (#10316) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Már halkítottak rajta.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10321) saen


saen
Topikgazda

(#10322) ReFleXx válasza ReFleXx (#10270) üzenetére


ReFleXx
addikt

Lehet meg fokozni

Low Budget Terrorism in PUBG

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#10323) KisTücsök válasza mindfreak (#10298) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mondjuk a járműhang pont egy olyan része volt a játéknak, amit borzasztóan benéztek. Akármelyik járművel mentem mindig nyomnom kellett a mute gombra, és szólni a társamnak, h figyelmeztessen ha lőnek valahonnan. Egy problémával legalább kevesebb.

Egyébként kevésbé népszerű helyre ugorj. Mást nem lehet csinálni, amíg ennyire szar.
___

Nézte valaki rajtam kívül ezt a charity tournamentet? Az NA egész élvezetes volt. Ibi meg shroud pov-ját követtem leginkább.

(#10324) kiserik válasza DeathAdder (#10301) üzenetére


kiserik
senior tag

Pont most ütött el egy Buggy, hangtalanul egy fa tövében, teligázzal jött nekem, meg a fának, csak a nagy csattanás, a tag meg lootol sértetlenül, erre egy ugyan olyan lopakodó Buggy ugyan úgy becsapódott :DDD Na az már nem szállt ki lootolni, csak ment tovább nesztelen :Y

(#10325) Pugos


Pugos
csendes tag

Sziasztok. Rövidesen szeretném kipróbálni magam duo ban vagy squadban esetleg. Előtte viszont vennem kellene valami használható fejhallgatót ami játékra alkalmas. A logitech g231 és g430 at nézegetem egy ideje. Van esetleg valakinek itt ezügyben tapasztalata hogy játékra milyenek lehetnek? Utóbbi igaz drágább, de 7.1. Nemtudom az PUBG ban ez mennyire számít? Vagy játékban úgy egyáltalán. Na meg ahogy olvasom ezeknek olyan a mikrofonjuk hogy szűrik a külső zajokat, ami szintén nem lenne hátrány...

(#10326) ReFleXx válasza kiserik (#10324) üzenetére


ReFleXx
addikt

ha jol ertem aki elutott buggyval azt elutottek buggyval? :D instant karma

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#10327) Jinxb1rd válasza Pugos (#10325) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azt mondják a sztereó jobb, nekem is az van, hallom merről lőnek... De akikkel játszom azok sokszor nem hallanak semmit. Lehet nekik 7.1 van. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10328) X Factor válasza Pugos (#10325) üzenetére


X Factor
addikt

Ismerős most vett g430-at, nekem g35 van és szerintem megéri a felárat. Egyszer kell megvenni, aztán úgyis évekig használod, gondolj rá befeketetésként.

Make things work

(#10329) sagem válasza Pugos (#10325) üzenetére


sagem
addikt

G430-al játszom, én szeretem, teljesen jó:) A 7.1 mondjuk felejtős, egyrészt "csak" virtuális 7.1, másrészt a játékokban nem igazán előny, inkább hátrány, sztereóban jobban hallatszanak a dolgok. Mikrofon része teljesen jó egyébként.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10330) RazoR válasza Pugos (#10325) üzenetére


RazoR
veterán

PUBG csak sztereó hangot tol...

(#10331) ReFleXx válasza RazoR (#10330) üzenetére


ReFleXx
addikt

hadde a gémer heccet az térhangzást varázsol a sztereobol es instant csirke vacsi lesz az eredménye :D kappa :C

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#10332) Create. válasza ReFleXx (#10331) üzenetére


Create.
addikt

Az rgb led morze jelekkel extra infót ad az enemyről😀
Mert ha nincs rgb akkor az bizony nem gamer füles!😂

[ Szerkesztve ]

(#10333) DeathAdder válasza gyuribácsi88 (#10318) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bizony :K Zenénél egy ótvar fos az egész, de játékban van értelme bekapcsolni a smart volumet, valamint feljebb tolni a magas hangokat, csináltam is neki egy PUBG profilt. Sokkal jobban meghallom a lépteket így.
Hangkártya előtt pont azzal szenvedtem, hogy alig hallottam a neszeket.

A járművek, redzone viszont szétviszi a fejem, szóval beállítottam makróra, hogy 60(!)%-t halkítson amikor ilyen helyzetekbe kerülök.

(#10334) RazoR válasza ReFleXx (#10331) üzenetére


RazoR
veterán

Úgyúgy! A Füles külselyén lévő pulzálásraképes rgb ledvilágítást ne felejtsd el, az is nagyon hasznos játék közben! :DDD

Hozzátezsem, próbáltam a virtuális 5.1-et de 2 perc után visszaálltam a sztereóra!

[ Szerkesztve ]

(#10335) RazoR válasza saen (#10321) üzenetére


RazoR
veterán

Nézegetve a képeket, ha így nézne ki reshade nélkül is a játék én már elégedett lennék!

(#10336) Kucsek válasza Pugos (#10325) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Ezt Tudnám ajánlani
ha van rendes (nem lapi) hangkártyád akkor feltétlenül analóg (jack dugós) legyen. Ha nincs akkor meg bármilyen USB-s fos megteszi :W

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#10337) agressor12


agressor12
senior tag

10 meccsből 4 kill a szokásos 5-6/meccs helyett.....nagyon nem adja :((

(#10338) mackosajt


mackosajt
addikt

Az érzés, amikor FPP-ben Squad-ot indulsz, de már kör elején kilép mindegyik társad, és tetézed azzal, hogy School-ra ugrasz, ahol végül tök egyedül loot-olsz, 5 First Aid, 5 PainKiller, 4 Redbull, SKS, Uzi, járművet nem találsz, és 3 km-re kell fuss elsőre.
Futás közben 5 autó megy el a közeledben, egy sem lő rád, egymást lövik.
Ezután egy búzamezőn kell átfutnod, és csodák csodája, senki nem lő rád.
Tőled balra és jobbra, valamint előtted 200 méterre emberek, ahogy a kör szélére érsz. Egymást lövik, téged nem. Lapítasz a búza táblában.
Következő szűküléshez 10 métert kell kúszni. Utána 5 métert.
Ekkor balról lépteket hallasz, figyelsz, és lelövöd. Kúszol még 2 métert, felnézel a jobb felső sarokba, és már csak 8-an élnek veled együtt.
Jön a kör, és mázlid van, meg sem kell mozdulj. Viszont ha felállsz, véged. Lapítasz. Figyelsz.
Eltalálnak a túloldalról, és próbálkoznak lelőni. Benyomod a gyógyítást, közben már csak 4-en élnek.
Megint meglőnek, megint gyógyítasz, megint lőnek, megint gyógyítasz.
Már csak hárman éltek a kb. 15 méteres körben.
Egyik elkezd gránátot dobálni, és melletted robban, de még mindig van First Aid és Painkiller, benyomod.
Ebben a pillanatban, ahogy leforog a gyógyítás ideje, véged.
A végén a saját szívdobogásom is hallottam, de hogy merre volt az ellenség, azt nem.

Szóval az indulás balszerencsés volt, amiből végül nem lett nagy szerencse, csak kis adrenalin löket, így estére.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10339) kisza25 válasza mackosajt (#10338) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Eltalálnak a túloldalról, és próbálkoznak lelőni. Benyomod a gyógyítást, közben már csak 4-en élnek.
Megint meglőnek, megint gyógyítasz, megint lőnek, megint gyógyítasz.

Azt már próbáltad, hogy visszalősz? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10340) Segal


Segal
veterán

Mai este a pokolból a mennybe :DDD
Amikor hazaértem épp megvolt a négyes csapat így soloba kezdtem.
A pillanat amikor rájössz hogy ritka sz*r helyzetbe vagy...

Kúsztam, másztam de éreztem nagyon nem akarja a játék nekem adni a csirkét...

Végül negyedik lettem :(
Közbe hívtak squadba ahol volt pár átlagos kör és végül csak hárman maradtunk a csapatba de félelmetesen jó helyre ugrottunk kezdésnek :DDD

Egész jól eljutottunk a végéig ahol nekünk kellett menni a kör fele így maradt a lerohanó stratégia.

Végül egy újabb :C

Sajna a solo még mindig nincs meg de már nyugodtabban kezelem a végjátékot szóval remélem csak idő kérdése :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10341) Prosector válasza Segal (#10340) üzenetére


Prosector
addikt

Sztem lehetetlen solot nyerni :D

(#10342) Winne válasza Prosector (#10341) üzenetére


Winne
nagyúr

Nyilván. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10343) Mate válasza mackosajt (#10338) üzenetére


Mate
nagyúr

Egyik kedvenc köröm volt, mikor duoban megbeszéltük bármi lesz kezdő szigetre visszamegyünk. Nagynehez odaérünk, 1db uzi, semmi más. Kör térkép legszélén gatkánál. Haverom mondta lépjünk ki, én mondtam, hogy ne. Ez a kihívás :D Nagy nehezen severny mellé eljutottunk. A kapuban összeestem, felhúzott. Majd ő esett össze. Befutottam étterembe, volt medkit. Felgyógyítottam magam, majd visszamentem érte. Lootolás tovább a kékben, nagyon alap felszerelés 1 medkittel. Én még felgyógyítottam magam, havert hátra kellet hagynom. Motorral mindenen keresztül elemntem hay farm mellett a vízhez. Bujkálás, kis harc, majd elmenekülve a szűkülés elől be mocsárban egy házba. Bújkálás, molotovval védve a seggem bíztam benne, hogy kilövik a vadászaimat. Megtörtént. A vége egy második hely lett, 0 kill, uzival :D

Solo win is hasonlóan jött össze. 0 loot, végig kör fele futás, úszás. Utolsót kellet csak megölnöm.

Ezért jó ez a játék. A helyzetből kihozni a legjobbat.

[ Szerkesztve ]

(#10344) saen


saen
Topikgazda

(#10345) Winne válasza saen (#10344) üzenetére


Winne
nagyúr

Minek ez a sok új fegyver egy olyan játékban, ahol épp csak számít milyen fegyvered van? Nem értem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10346) saen


saen
Topikgazda

(#10347) Winne válasza saen (#10346) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor ez csak a fizetős módon szerezhető meg, right?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10348) saen válasza Winne (#10347) üzenetére


saen
Topikgazda

Gondolom igen.

(#10349) oriic válasza Winne (#10347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#10350) ЯΞD válasza Pugos (#10325) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Évekig G35-öt használtam majd váltotta G430. De nem rég váltottam G633-ra. Mindegyik kiváló választás. Amelyik tetszik azt vedd. A G35 ellen szól, hogy a bőr fülpárna/fejpárna 1 év után szétmálik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.