Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) xtro


xtro
aktív tag

(#10152) Årpi válasza vzsryl (#10150) üzenetére


Årpi
őstag

Pedig simán megtehetnék ha akarnák, ráfogva az early accessre meg ilyenekre :U

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#10153) Segal válasza vzsryl (#10150) üzenetére


Segal
veterán

En mondjuk csak mosolyognek a nyereszkedokon akik azert gyujtogetik a pontokat mert ha majd megjelenik akkor "meggazdagodnak" majd az uj ladak gyors eladasabol:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10154) BigBlue69 válasza Segal (#10153) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mosolyogj. Nekünk ingyen lesz a játék . ;)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10155) KisTücsök válasza Segal (#10153) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol

Mond csak, az irigységből ered a rosszindulatod?

(#10156) xtro válasza Segal (#10153) üzenetére


xtro
aktív tag

Ha nulláznák akkor már bejelentették volna :K

De majd küldöm neked a eladási kimutatásom csakhogy aznap este ne tudja aludni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10157) Segal válasza KisTücsök (#10155) üzenetére


Segal
veterán

Ez nem rosszindulat mert en nem sajnalok senkitol semmit csak az utobbi idobe mindenki brutal modon gyujtoget es a megvaltast varja de ha mindenkinek lesz ladaja egybol akkor pillanatok alatt fog elertekelodni a lada.
Ettol fuggetlenul sok sikert mindenkinek tenyleg semmi irigyseg nem volt a dologba.
En inkabb minden heten kiszedem az elso 2 vagy jobb esetbe 3 ladat es eladom. Sajna tobb jatekra nagyon nincs idom.
Engem valahogy nem mozgat ez az uj lada dolog.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10158) NyxNyxNyx válasza Segal (#10157) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Meggazdagodni nem fognak, de szinte garantált, hogy jobban járnak, mintha most vennének régi ládát. Az előző kommented meg csak szimpla rosszindulat.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10159) KisTücsök válasza Segal (#10157) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem hiszem, hogy a megváltást várná ettől bárki is, esetleg a könnyű meggazdagodást. :D Ez csak egy kis plusz...

A legutóbb belerakott két láda ára nem hogy folyamatosan csökkent volna, még elindult fölfelé novemberben. Ha tesznek bele újat még idén, biztosan kilehet belőle szedni jónéhány eurót az elején. Pl én nem vittem túlzásba a játékot az elmúlt 1-2 hónapban, már egy ideje nem is szedem ki a heti első két ládát, mert a megjelenésre elfogyott volna a BP-m. Szerintem így jobban járok, de ha nem... kit izgat. :D

(#10160) Mr.Csizmás válasza Segal (#10153) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondja az, aki a GTAO-ban volt dagobert bácsi :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10161) Segal válasza KisTücsök (#10159) üzenetére


Segal
veterán

Mondjuk en is ugy vagyok vele hogy ez csak jatekpenz... heti 1 euro azert megvan belole de legutobb is visszaforgattam olyan skinekbe ami tetszett is:))

Mr.Csizmás: nincs egy olyan topic a forumon ahol te nem vagy ott:) a gta az egy teljesen masik tema ne offoljunk itt:DDD meg a vegen lebuktatsz:))
Remelem a pubg-ba soha sem kerul be az autoeladas mert akkor keresni fogom a daciakat meg uazokat:DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10162) lemusz válasza Segal (#10161) üzenetére


lemusz
addikt

Csak egy tipp, amire néhány hete jöttem rá: A ládákat opskinsen add el, vegyél belőle olyan csgo skint, ami többet ér marketen a ládánál és azt add el marketen. 5 percnél nem több meló a heti 2-3 db ládával és rendre 20-70 közötti eurocenttel jobban jöhetsz ki belőle, mintha csak simán eladnád őket a marketen. Persze érdemes nem hét elején eladni a ládákat opskinsen, hanem hét vége felé.

[ Szerkesztve ]

(#10163) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Valaki kapott már hasonló hibaüzenetet? :(

[ Szerkesztve ]

(#10164) kisza25 válasza Segal (#10161) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mi a klántagoknak vesszük meg a játékot, 1tagnak küldi mindenki a motyót, ő eladja és mikor megvan a lé, akkor megvesszük a játékot valakinek, eddig 2 emberkének vettük meg:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10165) xtro válasza lemusz (#10162) üzenetére


xtro
aktív tag

:DDD

(#10166) Segal válasza lemusz (#10162) üzenetére


Segal
veterán

Azon mar en is spekulaltam hogy venni valamilyen skint opskinen varni 1 hetet es eladni haszonnal steamen az ilyen huszon euros ruhakon mar lehet nyerni kb 2 eurot de egyelore meg megmaradt gondolat teren de kikalkulalom majd ezt a lehetoseget is csak a cs go skineket nem.ismerem. szerintem en vagyok az egyetlen cs jatekos akinek egyetlen fegyveren sincs skin:DDD

kisza25: Tetszik ez a jotekonykodas. Igaz nem tudom melyik klanrol van szo de igy ismeretlenul is szivesen hozzajarulok 1 ladaval az ilyen nemes celhoz ha kuldesz reszleteket privatba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10167) lemusz válasza Segal (#10166) üzenetére


lemusz
addikt

Ládán amit játékból kapsz és az opskinsről megkapott skinen sincs 7 napos tradebann.

(#10168) ReFleXx válasza lemusz (#10162) üzenetére


ReFleXx
addikt

tisztara megeri baszakodni erte :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#10169) Segal válasza lemusz (#10167) üzenetére


Segal
veterán

Ezt jó tudni köszi az infót.
Az egyetlen visszatartó erő hogy ugye itt már valós pénzt fektet be az ember viszont ha utána steamen van a pénz akkor úgyis elb*sznám mindenféle leakciózott játékra :DD
A másik hogy most is vannak olyan hírdetések hardveraprón hogy ad 15% kedvezményt (már 20as is van) csak hogy ki tudja venni a pénzét steamből így meg huszon eurónál 2 euró hasznon mellett még rosszabbul is járnék tehát evégett nem éri meg pöcsölni vele.
Persze ha igazán kemény lennék akkor a Trenchcoat kabátot venném azon már durva haszon lenne csak az meg sok pénz. Ezért nincs bankkártyán se pénzem mert ebayre elkölteném...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10170) lemusz válasza ReFleXx (#10168) üzenetére


lemusz
addikt

Aki a kicsit nem becsüli...

(#10171) KisTücsök válasza lemusz (#10162) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez jó, erre nem is gondoltam. Kipróbálom majd én is. :R

(#10172) kisza25 válasza Segal (#10166) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

IRAM :R
BF hez szerver is volt, most nem lett meghosszabítva, mert mindenki pubg-ot tolja
Sőt klántali is van minden évben, 3-4 napos, meg mini klántalik (ott csak pár ember van a ~40 ből)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10173) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Gyűjtögessétek csak a pontokat, hisz úgyis csak 6 ládát vehettek. Lul

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10174) Jinxb1rd válasza lemusz (#10170) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Amennyi időt elpöcsöltem, idegeskedtem steames tőzsdézéssel, jobban jártam volna ha dolgozok inkább helyette. Valahányszor játékbeli cucokkal próbálok kereskedni, végeredménybe mindig ez jön ki (és nem azért, mert rosszul csinálom, dota2 cucokkal is kereskedtem anno)

Akárcsak a tőzsdénél, itt is csak soksok pénzzel érdemes ezzel foglalkozni, nem fillérkedni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10175) chrisnagy13 válasza Jinxb1rd (#10173) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Mert te kifarmolsz 6 ládára való BP-t minden héten? Grat. :U

(#10176) lemusz válasza Jinxb1rd (#10174) üzenetére


lemusz
addikt

Naív voltál, átestél a ló túlsó oldalára és azt hitted ebből meg lehet élni. Nem szabad az 5 perces kis praktikát összekeverni azzal, mint amit te csináltál. Valamelyik nap is felfigyeltem itt valaki kommentjében arra, hogy majd neki a pontgyűjtögetéssel és az új ládával vissza hozza a játék árát... Igen? Kérdem én, hol volt eddig? Nem számoltam utána, de szerintem sokan vagyunk itt akiknek már többszörösen is vissza hozta, tök mindegy milyen taktikát követett, mindig mindent eladott-e vagy spajzolgatott. Ez az eljárás is amit felvázoltam, ha nem most jövök rá, hanem már hónapokkal ezelőtt, akkor önmagában, a heti 5 perces ráfordításokkal hozott volna összesen vagy 30 eurót. Én most legutóbb gtx 1060-ra fejlesztettem a játék kedvéért, mely beruházásnak 50%-ban az előd gtx 950, másik 50%-ban pedig az opskinsen eladott pubg-s cuccok adták a keretét.

[ Szerkesztve ]

(#10177) Jinxb1rd válasza chrisnagy13 (#10175) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem, de azért ha most nekiállsz, lesz elég BP, amivel érvényesülni tudsz. Hónapokig felesleges gyűjtögetni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10178) Segal válasza lemusz (#10176) üzenetére


Segal
veterán

Ebbol akkor lehet ha nem is megelni de nagyon jol keresni vele ha rengeteg kulcsod van es folyamatosan teszed nagyobb tetelbe a csereajanlatokat olyan 80% koruli aron. Persze ezzel mar sok orat is kell foglalkozni igy lenyegebe mar nem feltetlen erdemes de aki regen belevagott az nagy osszeget tudott steamre rakni foleg ha foglalkozott akcios jatek vetellel is amit raktarba rakott... Nem veletlen jottek a szigoritasok steamre pl mar nem lehet giftet magadnak, varni kell egy hetet ha veszel valamit stb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10179) badcoy


badcoy
csendes tag

Üdv

Az alábbi hiba ütötte fel a fejét nálam egyik napról a másikra.

failed to initialize steam

Amit a steam community találtam mindent megcsináltam. (indítás admin mód,újra telepítés,szofverek frissítése,
win 10 update stb... )

De nem tudok a játékkal játszani.

Valakinek valami megoldása,ötlete esetleg?

(#10180) RazoR


RazoR
veterán

Sikerült megdönteni a saját rekordomat! :D
Kis összefoglaló videó.

(#10181) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hogy én mennyire utálom a VSS-t elmondani nem tudom :D sebzése mintha pan-el ütlegelnél, viszont úgy kiszedte hármunkat hogy csak forgolódtunk hogy betájoljuk hol lehet egyáltalán, de nem sikerült rájönni.

Ma már kettőt nyertünk és nagyon érett a harmadik is.
Két kar98, egy AWM meg fullos AR-ek mindhármunknál erre kiszednek VSS-el... és már nem ez első ilyen eset.

Egyre komolyabban elgondolkodtat, hogy használni kéne ha találok.

[ Szerkesztve ]

(#10182) Prosector válasza RazoR (#10180) üzenetére


Prosector
addikt

Szep volt!

En eddig kb 60-70 solo kort jatszottam, de meg egyet sem tudtam nyerni, 5x voltam 2.

Ehhez is kell talentum csak negativ...nekem meg van :D

(#10181) DeathAdder: ha csak feleannyira tudsz vele loni, mint Shroud akkor mar nyert ugyed van

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10183) bombibmw válasza RazoR (#10180) üzenetére


bombibmw
veterán

Nagy gratula! :)
Jó lett a videó.
Jáj, de kár, hogy nem tudok játszani.
Aztán majd akkor is ilyen jól tolni, ha visszatérek! :D

[ Szerkesztve ]

(#10184) DeathAdder válasza Prosector (#10182) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem tized olyan jól sem tudok. Az az ember nem is ember :D

(#10185) #35434496 válasza RazoR (#10180) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szép kör volt Razí! :DDD :C

(#10186) #35434496 válasza RazoR (#10180) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#10187) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Innen senki se VR kupázik? Nem látok kommentekel vele kapcsolatban.

(#10188) Prosector válasza DeathAdder (#10184) üzenetére


Prosector
addikt

Brutal jol lo az biztos.

Neha nem is latom az enemyt, akit lo, csak lo vhova es kiirja a jatek, h kill :D

(#10189) lafaty80 válasza Szeszkazán (#10187) üzenetére


lafaty80
őstag

De, én voltam / voltunk, de inkább vettük poénra mint véresen komolyra :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#10190) Ezustroka válasza Szeszkazán (#10187) üzenetére


Ezustroka
tag

Mi is voltunk. Az első körben már kb meg is lett volna a top10, erre összeomlott a szerver, onnan meg csak szívtunk 😂 meg be is voltunk tojva kicsit, hiába gyakoroltuk előtte a stratégiát, teljesen mást csináltunk. Aztán futhattunk a kör után, aminek a szélén már csőre töltve várakoztak a jó helyen levők. Meg amúgy is teljesen más volt mint egy sima meccs, sokkal lassabban haltak az emberek, a vége fele lett nagy dara mindig, amiből mi nem nagyon tudtunk jól kijönni a körrel versenyezve sajnos. De egyébként tök jó buli volt, csak sokkal lazábban kell hozzáállni, azt megtanultuk, mert annál azért jobbak vagyunk mint amit ott produkáltunk :)

(#10191) esfrost válasza spank0309 (#47) üzenetére


esfrost
tag

Valaki tudja mikor lesz újra test 1.0?

[ Szerkesztve ]

(#10192) ReFleXx


ReFleXx
addikt

most van

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#10193) cintula187 válasza RazoR (#10180) üzenetére


cintula187
addikt

Szép! Nagyon PRO.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10194) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

érdekes hogy a test szerver szépen fut, míg a sima játék egyfolytában crashel. :DDD jöjjön az az 1.0 nagyon hamar...

(#10195) tepenzed válasza Don.Corleone (#10194) üzenetére


tepenzed
őstag

Azert ne remelj olyan sokat, nincs rajta az anti cheat ami bizonyitottan droppolja az fpst es alapvetoen kevesebb ember van a szerveren amitol smoothabbnak tunik, a karakter laggot leszamitva.

(#10196) RazoR válasza cintula187 (#10193) üzenetére


RazoR
veterán

Igyekszik az ember, de azért a pro-tól messze vagyok! :D

(#10197) Don.Corleone válasza tepenzed (#10195) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Én már annak örülök hogy ma végig tudtam játszani 2 kört. Hétvégén kb. 10 meccsből 15x crashelt, egyfolytában, egy kört nem tudtam végig játszani. Amióta lehet kapni a játékot talán 2x volt rá példa, szóval ötletem sincs mi lelte.... Ha már anticheat, biztos bele fogják tenni az 1.0-ba, bár kéltem hogy egy idő után ne járnának túl azon is a ferdeszeműek.

(#10198) Dendytv válasza Don.Corleone (#10197) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nalam nincsenek crashek soha pedig nem egy mai darab a vasam :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#10199) gyuribácsi88 válasza Szeszkazán (#10187) üzenetére

Miután az online verseny olyan volt, hogy okádnom kellett a sok nyomorult bokorlakótól, erre inkább nem is mentem. Üldögéljenek csak 40 percig a bokorban, aztán érezzék jól magukat. Mi lesz majd itt ha esetleg pénzdíjas versenyek lesznek. 99 hülye fog egy bokorban gubbasztani, a végén már nem lesz annyi bokor, amennyi játékos bokorban bujkálna. Valaki pont felrakott az egyik face csoportba egy videót az egyik meccs végéről, az összes nyomorult hasalt a fűben, és remegő térdekkel várta hogy valaki besétáljon elé. Na ennél még a CS:GO is értelmesebb. (magánvélemény)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10200) sagem válasza gyuribácsi88 (#10199) üzenetére


sagem
addikt

Öö, de most a killekért is külön pont járt, nem úgy, mint a múltkor:) Minden kill 10 pontot ért, míg a pontszerző helyek 40 ponttól indultak. Pontegyenlőség esetén ráadásul a killek számítottak.

Ettől még feszesebb volt a játék, mint normál esetben, de nem mondanám azt, hogy kempelésről szólt csak. Azt is tudomásul kell venni, hogy nem arról szól egy ilyen verseny, hogy rohangálsz mint a mérgezett egér, aztán majd lesz valami.. :)

A selejtezőből egyébként csak egy olyan duo volt, akik 1 killel jutottak tovább, de nekik is jár a pacsi, mert nagyon jó taktikát nyomathattak, hogy 3x nagyon jó helyezést értek el (3 sima top 20 nem lett volna elég nekik a továbbjutáshoz). A többi továbbjutónál viszont nem ritkán 10+ kill volt, sőt, több 20+ kill is akadt, és éppen szeszkazánék csináltak 34 killt is egyébként..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.