Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) Jinxb1rd válasza VGNGR (#9048) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ráálltam arra, hogy minél több fps-t kihozzak a játékból, így az összes unreal engine parancsot kipróbáltam kb, ami létezik, így felfedezve ezeket a könnyűszerrel beállítható finomságokat. De nem használtam őket, mert bant nem akartam kapni.

(#9036) lemusz
8 GB tökre elég, még ha maxiPista Pc majerek mást is mondanak. :D Kártya sokkal többet fog dobni a gépeden.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9052) Ochocinco46 válasza manya777 (#9034) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Én is meglepődtem a sok kommenten, miszerint ez nehéz és csak ritkán sikerül. Aki wasd-vel mozog a bal hüvelykujját szépen vízszintesen tartva nyomja le a c-t meg a space-t egyszerre, amennyiben nem változtatott a gyári kiosztáson. 5-ből 4-szer ha nem sikerül, akkor ott baj van, vagy én vagyok extra tehetséges ezzel az ujj mozdulattal :F :D Az időzítéssel lehet maximum gond, arra meg rá lehet érezni.

[ Szerkesztve ]

(#9053) Grillo válasza manya777 (#9034) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, tegnap én is kipróbáltam, és mondjuk 5-ből 3szor sikerül. Már csak figyelnem kell, hogy alkalmazzam is.

(#9054) VGNGR


VGNGR
senior tag

Valaki kisérletezgetett már HT on/off-al? Én ma a 3770-en kikapcsoltam és a kezdőszigetes mérésnél pár fps-el több volt, illetve ingame is talán (bár lehet csak placebo). Azonban eddig nem tapasztalt mikrolaggolás is felütötte a fejét. A kisérletezgetés végén aztán maradt a HT on, az összkép úgy talán jobb, smoothabb. Másnak tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#9055) Mike Farrel válasza Lokids (#9008) üzenetére


Mike Farrel
tag

Szerintem igen. Én lőttem már el M16-al egy fával mellettem lévő gyereket 1 lövéssel 8x scopeal úgy, hogy 2-es sisak volt rajta. Szimplán belőttem a két szeme közé a sisak alá. Instant headshot volt egyből halt.

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#9056) saen válasza Mike Farrel (#9055) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem volt maxon, ezért tudtad lelőni. Nem halsz meg 1 lövésből ha 75%-on vagy, ha igen az bug.

(#9057) PeL válasza Mike Farrel (#9055) üzenetére


PeL
addikt

Gondolom nem volt full hp-n. A fejen tök mindegy mit lősz, ha az arcát lövöd a játék akkor is beszámítja a sisak védelmét a találatra. M16 fejre 61.5 hp-t kéne hogy sebezzen pontosan, lehet akkor még bugos volt az armor.

(#9058) Create. válasza lemusz (#9045) üzenetére


Create.
addikt

Na hát sokat dobott, bár a cpu-t is fog kelleni cserélnem. Cpu kihasználtság kb 70-95%, gpu 80-96%. A legkisebb fps kb 35 (a kezdő szigetet nem nézem, mert ott 30) volt ilyenkor meg is akadt 1pillanatra (gondolom a cpu miatt), nagy általánosságban 60+ (Inkább 70) megvan és csak ritkàn esik be az fps. Házban 100fölött van picivel. Sokkal kisimultabb a játék mint 1050-el.
Fullhd high texture, high AA, high view distance, a többi very low.
Szerintem vga cserével fogsz a legtöbbet nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#9059) kisza25 válasza Create. (#9058) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Neki i5 mellé megy, úgyhogy biztos

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9060) lemusz válasza Create. (#9058) üzenetére


lemusz
addikt

Szerintem is, de azért kivi lennék egy minden very low, 100-as scale-re is (ha az is el van állítva), mert egy yt vidi szerint ilyen beállításokkal tudna ez 90-130 fps-t is. Ha nincs meg ez nálad very lowon, akkor a procid alacsony órajele limitál mint állat. Nekem kezdőszigeten sincs 37 alatti fps-em.

[ Szerkesztve ]

(#9061) Create. válasza lemusz (#9060) üzenetére


Create.
addikt

Nekem ott ha nagy tömegben vagyok 29-35

A scale 100-on van.

[ Szerkesztve ]

(#9062) agressor12


agressor12
senior tag

Ma 3x halltam meg a kocsiban ,teljesen hasonló helyzetek voltak,szétlootolok mindent beülök nem megyek 10 métert és kiszednek belőle.

(#9063) Create. válasza Create. (#9061) üzenetére


Create.
addikt

Egy kicsit nagyobb a maxfps, de összességében ugyanaz, szóval itt a cpu visszafog rajta.

(#9064) la_cc válasza stoon (#9035) üzenetére


la_cc
addikt

Neked aztán fingod nincs miről beszélsz. :DDD Azért kell a low grafika, hogy minél kevesebb figyelem elterelő szar legyen előtted, csillogás stb, (NEM a fű nem az.) + a PUBG egy fosrakás önmagában és optimalizálatlan, ezért jó, ha 100+ fps-ről esik be 50-60-ra, ami akasztja meg a játékmenetet.

(#9030) Jinxb1rd

Már itt volt az idő, hogy az összes cheat-et törölöd! :D :D

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9065) stoon válasza la_cc (#9064) üzenetére


stoon
őstag

látom te nem érted a figyelem elterelő sz@rok a játék része mint a tiszta játék csak ez nehéz emészteni azoknak akik előnyt akarnak szerezni mindenből/mindenáron! a fing a tied! :DDD :U

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9066) Segal


Segal
veterán

Mai érdekességek.
Drop a tetőn

A vízbe is ég a kocsi

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9067) Årpi válasza stoon (#9065) üzenetére


Årpi
őstag

Persze, ez így viccesen hangzik, csak nem kell csodálkozni akkor a 0.36-0.25-ös KDR-eken...

(No offense, az első pár órámat magas beállításokon toltam, amint verylowra tettem sok mindent meg is ugrott a KDR-em..)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#9068) KisTücsök válasza stoon (#9065) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol. Te mégis mennyi idős vagy?

Rég olvastam ekkora hülyeségeket valakitől.

(#9069) Imilenni válasza la_cc (#9027) üzenetére


Imilenni
addikt

Ja, mókoltam!
5 perc helyett a leérkezésután 1 percel már van textúra :U
Még mielőtt a nagy istenek megmondanák látatlanba hogy csak azért csináltam hogy csaljak stb hát nem!
Minden van, ugyanúgy néz ki a játék mint előtte csak szerencsére már betöltenek a textúrák.

Nem is bánom ha azért bannolnak, mert optimizálatlan a játék! :C :DD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#9070) stoon válasza Årpi (#9067) üzenetére


stoon
őstag

nem lepődöm + mert nem vagyok egy pro de ha nem lehetne ilyen előnyökhöz jutni akkor kb nem volna értelme az optimálisról elállítani a game optionst! ergo fairplayt nyomnának ez ügybenű a gémerek!

(#9068) KisTücsök: tiszteletlenséged betudom az "y" generációnak akit elütnek a zebrán mert csak az okost nyomja meg lájkol stb! szerintem szólíthatsz apunak és nem vonom meg a wifi-kódod estére! :DDD :DDD
amúgy nem az a baj hogy nem érted (ez rendben van) , hanem hogy firtatod!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9071) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Arról esetleg van bármi "hivatalos" mikor lesz kész a játék? Engem is elkezdett érdekelni, de Steam-es értékelések rögtön el is vették a kedvemet tőle.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9072) stoon válasza NandorHUN (#9071) üzenetére


stoon
őstag

ha érdekel vedd meg szerintem! már nem drága és nyújt kellőképp izgalmas perceket! és ez nem a javitáson hanem a játékon magán múlik!(persze van sok idegsítő tényező mint pl : az ugrás.........hát az borzalom de a játékélmény "megfizethető") :R :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9073) sagem válasza NandorHUN (#9071) üzenetére


sagem
addikt

Teljesen kész kb. sosem, mert folyamatosan adják hozzá az új dolgokat a megjelenés után is, de a "hivatalos" 1.0-a elvileg ebben az évben, december második felében várható.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#9074) RazoR válasza Årpi (#9067) üzenetére


RazoR
veterán

Attól nőtt meg az arányod, hogy lejjebb vetted a grafikát? :U

(#9075) bombibmw válasza RazoR (#9074) üzenetére


bombibmw
veterán

Persze.
Így lát mindent és osztogatja a heccsátokat. :D

(#9076) Winne válasza RazoR (#9074) üzenetére


Winne
nagyúr

Jobban adja very lowon, mert nem dolgozik annyit a gép és marad kraft, hogy gyorsabban pörgesse a játékot. Több fps, nagyobb esély.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9077) vzsryl válasza Winne (#9076) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez így igaz.
Egy hete 2560x1080-ról levettem 1920x1080-ra, amitől az fps-em megnőtt 50-60-ról 70-100-ra, és a K/D arányom is megugrott kb. 30%-kal. De anno minden játékban ugyanez volt, CS 1.5, COD4, CS:GO, mindegyiknél volt fps növekedésem, viszont azoknál gépcsere miatt, és mindegyiknél hatalmasat ugrott a K/D arányom.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#9078) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Szerintem most már ne várjátok a 1.0 Decemberre, egyszerűen már nincs elég idő a tesztre ezért csúsztatni fogják. Ékes példája ami most megy a blueballsnál , ma reggel jött volna az anti cheat patch , erre már ezt is eltolják ismeretlen időig mert unexpected error..
Bezsebelték a lét PC-re , 20Misi eladott megvan, mehet a polcra egy időre.
Ami most fontos, XBOX karácsonyra a fa alá, gondolom most ez a prior1 a PC-t meg egy két ember reszelgeti.

(#9079) Imilenni válasza Szeszkazán (#9078) üzenetére


Imilenni
addikt

PUBG-fan:
ÉS?? EarlyAccess, fogd fel és kész!
(nem vagyok az!)

ui: Gondoltam hogy ez lesz :U
Gondolom elég szép pénzt kaptak az M$-től..

Press "F" to pay respects.

(#9080) Szeszkazán válasza Imilenni (#9079) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Csak a kommunikáció nem mind1 , érted.
Egy rendes csapat azt mondja: The 1.0 release is planned for December , but this is not written in stone.
Erre ők meg büszkén állítják 1.0 még idén stb..
2 hete csúszik a teszt server, ebből látszik nagy a káosz.

Eraly access teljesen jogos, de ez akkor is töketlenkedés, legjobban a borzalmas tick rate zavar meg a Yasnaja 30FPS hirtelen a 110 ről.

(#9081) Imilenni válasza Szeszkazán (#9080) üzenetére


Imilenni
addikt

Hiába folyt be RENGETEG pénz hozzájuk, kétlem hogy sokat fordítottak a fejlesztésekre :U

Press "F" to pay respects.

(#9082) la_cc válasza stoon (#9065) üzenetére


la_cc
addikt

Az Options-ba be tudod állítani... Ez nem előny, mert a lehetőség ott van bárkinek. A jogosulatlan előny inkább a macro-zás, ami nem áll rendelkezésére mindenkinek automatikusan.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9083) VGNGR


VGNGR
senior tag

(#9084) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Topiknyitóban az FPS optimalizációs beállítások állja még most is?
Tegnap azt hittem kivágom úgy bezuhant az fps többször is, és kétszer fc-zet a game pont amikor már a top10-ben voltunk :(((

Illetve még két dolog:

-játékon belüli beállításokról nincs szó a topiknyitóban, de itt az enyém. Min változtassak hogy jobban fusson?

-reshade kell, vagy elég nV driverben feltolni 100-ra a digital vibrance-t?

(#9085) adise válasza DeathAdder (#9084) üzenetére


adise
őstag

tök felesleg az összes ami nem lowon van. Jó a textura lehet, hogy jobban nézzen ki a játék, de pl a view distance tok felesleg

(#9086) Årpi válasza RazoR (#9074) üzenetére


Årpi
őstag

Kicsit idegesített amikor verylow grafikás haverom bemondta az emberek poziját és én meg nem láttam. Több fps, jobb látási viszonyok, nehéz kimatekozni gondolom a többit. :U

(#9085) adise

View distance nem teljesen felesleges high+ -on, sok embernél scopeolásnál epic fps drop van ha alacsony beállításokon használja a VD-t. Ezt persze mindenkinek magának kell kitapasztalnia.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#9087) Jinxb1rd válasza Årpi (#9086) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem kell matek, én szívesen belövöm a jobb grafikás embereket.

We are only Stardust...

(#9088) Imilenni válasza Årpi (#9086) üzenetére


Imilenni
addikt

Már bocs de ez akkora hülyeség, minthogy tegnap cig@ny gyerekek potyogtak az égből!

Press "F" to pay respects.

(#9089) nejad


nejad
aktív tag

Mik ezek az 5 mb-os letöltések?

(#9090) KisTücsök válasza stoon (#9070) üzenetére


KisTücsök
addikt

Uh. Akkor ez... lol.

Egészen biztosan nem csak az én fejemben fordult meg a korod. Ilyen írásképet meg ekkora hülyeségeket egy 10 évestől várnék. Tőle oké lenne.

Ennél ellentmondásosabb hsz-t meg keresve sem találhatna az ember. Próbáld meg értelmezni, hogy mit írtál, hátha rájössz. Remélhetőleg.

(#9091) DeathAdder válasza adise (#9085) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor majd megkísérlem levinni a többit is, meg próbálom a topiknyitó szerinti fps optimalizációt belőni.

(#9092) bombibmw


bombibmw
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#9093) lemusz válasza DeathAdder (#9091) üzenetére


lemusz
addikt

Ahhoz annyit tudok mondani update gyanánt, hogy mióta kapott nvidia profilt a játék valamilyen oknál fogva az előre reprodukálható képkockák számát 1-re teszik, ha újabb drivert telepítettél fel. Erről a beállításról annyit kell tudni, hogy csökkenti a kurzor delayt, tehát pontosabban lehet vele célozni, cserébe viszont terhelte a cpu-t rendesen és nyilván kevesebb volt vele az fps. Legalábbis régebben, mert mint mondottam mióta csiszoltak rajta driverből, azóta nem igazán ad több fps-t a "3D alkalmazás bla bla bla..." opció, kurzoron viszont még mindig érezni mintha lágyabb, folyamatosabb (delay-esebb) lenne a 3D beállítás opcióval.

Meg még az összefűzött optimalizálás beállítás kérdéses számomra, mert mintha több lenne a microlagg, hogy ha bekapcsolod az automatikus beállítás helyett. De aztán lehet hogy csak placebo. Ez a korábbi -USEALLAVAILABLECORES launch optionshöz volt hasonló hatással, annak idején voltak akik esküdtek a jótékony hatásában.

Meg van egy újdonság, a DPI-működés felülbírálása, egy hónapja sokan linkelgették, de én személy szerint semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam - lehet win7-win10 közti eltérés -, úgyhogy inkább hagytam defaulton: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9094) stoon válasza la_cc (#9082) üzenetére


stoon
őstag

csak aki megvásárolja pl az a4teck egereket , vagy más makrózhatót ... itt ha a szívére teszi az ember a kezét 10-ből legalább 5 makrózik! attól hogy nem mondja mert szégyenli a jelenség megvan , az 1080ti-s társadalomnak meg nem több fps járna azért a pénzért hanem lélegzetelállító grafika.....tehát ha egy bizonyos képességhez/átlaghoz igazodna a telepítés, és az egyén dönteti el hogy hd fhd 4k felbontást szeretne nem pedig 640×480 -at miért nehéz ezt +érteni! nem szeretném a konzolt felhozni példának mert nem vagyok konzol párti de ott fair-eb a játékok ilyen szempontból, mert egyenlőbbek az ellenfelek és ezzel vissza térnék a mondandód a részéhez hogy ha a makró előny /ergo ez is

(#9090) KisTücsök: mi benne az ellentmondás kérlek fejts ki bővebben hogy mindenkinek érthető és tiszta legyen!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9095) NandorHUN válasza stoon (#9072) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, csak én itt nem is olyan technikai dolgokról beszéltem amik játékmechat befolyásolják, hanem bugokról, amiket talán illene javítani.
Steam-es kritikák is főleg erről szólnak.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9096) Mortein válasza stoon (#9094) üzenetére


Mortein
tag

Probléma ott van, hogy míg konzolon 1 célhardverre kell optimalizálni itt van számos gyártó különféle terméke. Innentől az ötleted megvalósíthatatlan. Vedd le a grafikát és neked is ugyanannyi esélyed lesz. Ez nem fog változni ebben biztos lehetsz. De írd meg az ötleted a hivatalos fórumon. Hidd el ezt a fórumot a készítők nem olvassák.

[ Szerkesztve ]

(#9097) lemusz válasza stoon (#9094) üzenetére


lemusz
addikt

Fejezd már be, mert felidegesítesz. Évekig használtam a4tech-et, volt vagy 3 is, makróhoz sose nyúltam, a gondolat halvány csírája se volt bennem. Az anti ghosting (0-ás LOD) miatt imádtam azokat az egereket, amíg rá nem jöttem, hogy jobb szenzorú kellene. Aki olyan egeret vesz nem azért teszi, mert görcsösen a csalás és makrózás jár a fejében, hanem azért mert nincs pénze jobbra. Ez a 10-ből 5 honnan jött ki? Hasadra ütöttél?

Most készülök jobb vga-t venni, de nem azért hogy very low helyett ultrán játszak, hanem azért mert nem elég smooth nekem a 60 fps. 90-et meg 120-at szeretnék. Értsd már meg hogy ezek egyéni preferencia kérdések!

[ Szerkesztve ]

(#9098) stoon válasza Mortein (#9096) üzenetére


stoon
őstag

tehát azt állítod hogy az megoldható hogy grafikailag egy pl egy 1080 ti-t lehet állítani verylowtól hiper szuperig ű, de az nem megoldható hogy a ti-től elvegyék a very low, low és,médium beállításokat, szeintem kevesebb munka nekik kevesebb drivert írni mint mindent! de gondolom rossz a gondolatmenetem ,és csak mindent lehet, de de kettőt nem csak is kizárólag az összeset :F !

(#9097) lemusz: nem zörög a haraszt ha nem fúja a szél, és szintén ide tartozik akinek nem inge ne vegye magára! egy szóval sem írtam hogy makróztál te akarod bizonygatni hogy nem ennyi! ;)

nekem is egy Gigabyte M6900-esem van nem mert nem vehetnék másikat mert ezt szoktam meg és kézre áll! :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#9099) Mortein válasza stoon (#9098) üzenetére


Mortein
tag

A játék egyenlő feltételeket kínál mindenkinek, ha neked nincs olyan géped, akkor az nem a készítők hibája. Minek büntessék azt akinek jobb gépe van?

Milyen driver-re gondolsz? Meg mi kevesebb munka? Fejtsd már ki konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#9100) lemusz válasza stoon (#9098) üzenetére


lemusz
addikt

Nem akarok bizonygatni semmit, főleg nem neked. Csak nem szeretem az ilyen csőlátást mint amivel te rendelkezel, meg ezt az általánosítgatást, hogy 10-ből 5 a4tech-es makrózik. Ha már a hasraütéses számoknál tartunk, szerintem 90%-uk azt se tudja mi az. Az a4tech egy jó kis kezdő gamer egér, hétvégi játszogatásokhoz. Ma már lehet 7-8 ezerért jobb szenzorral rendelkezőt is venni, de voltak idők, amikor 10K alatti ársávban csak a noname-ek voltak és így az a4tech aranykorát élhette. Kezdek kifogyni a türelemből ami az ész érveket illeti, úgyhogy ezután hanyagollak, szerintem menthetetlen vagy... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.