Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) Segal válasza RazoR (#10593) üzenetére


Segal
veterán

Most sem döntheted el hogy milyen időjárásba szeretnél játszani szóval szerintem a map is random lesz.
Én nem szoktam kilépni egyiknél sem de tény hogy az esőnél általába 7x emberrel indulunk míg a többinél minimum 8x de inkább 9x meg szokott lenni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10602) RazoR válasza Segal (#10601) üzenetére


RazoR
veterán

Hát azért nem egy kategória szerintem, hogy az időjárás random, vagy a map...

(#10603) Lokids válasza Mr.White (#10589) üzenetére


Lokids
addikt

Túl sok loot?

Pont az a bajom, hogy alig van loot a mapon. Kilootoltunk egy teljes várost Dou-ban, és éppenhogy lett Ar, meg 1db 4x. Fegyverkiegek nuku. Shoti mondjuk tény, hogy minden 2. házban volt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#10604) Jinxb1rd válasza RazoR (#10593) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az időjárást még el-el lehet fogadni, de én például jobban szeretnék most az új mapon lövöldözni, úgy érzem közelebb is áll az én stílusomhoz.
Annak meg tényleg nem lesz értelme, hogy a fél szerver kilép majd a játékból, a másik fele azért, mert kevesen vannak a szerveren... Így is a ködös pályán sokszor 70-50 ember indul el.

Viszont ha eddig nem gondolkodtak opcionálisan abba, hogy ezt be lehessen állítani, hát bele fog telni nekik egy kis időbe, hogy megcsinálják.

We are only Stardust...

(#10605) RazoR válasza Jinxb1rd (#10604) üzenetére


RazoR
veterán

Ebben egyetértünk. Végre valamiben... ;]

[ Szerkesztve ]

(#10606) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Olvastam a patch notes hozzászólásokat, hogy elvileg a régi mapon is sok fps javulás lett, hát ofc vagy 6x léptem ki lobbyból, mire beadta azt a mapot, amit én szeretnék. :D De végül sikerült ééééés...

Tényleg. A régi mapon is rengeteg most már az fps, 144-et sokszor eléri. Azt hittem ez csak az új map sajátossága. Azt hiszem ezek a fejlesztők most leraktak valamit az asztalra. :R

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10607) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#10606) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem gondoltam, hogy valaha ilyet fogok csinálni ennél a játéknál, de beállítottam 125-re a max frame limitet. ;]

We are only Stardust...

(#10608) aerosmith válasza Jinxb1rd (#10606) üzenetére


aerosmith
őstag

Azt hallottam elég sok a cheater, ebben van változás?

(#10609) Jinxb1rd válasza aerosmith (#10608) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Teszt szervereken nincs annyi, de azért remélem ebben lesz a következő nagy változás. ;] Azt például nem tudom hogy hozták össze, de tegnap a live szerveren a Logitech macró-m már nem működött, de az utsó játékban azért két cheater leszedett minket. :U

We are only Stardust...

(#10610) Segal válasza Jinxb1rd (#10609) üzenetére


Segal
veterán

100-ból egyszer nálam is előfordul hogy nem érzékeli a játék a logitech egerem makróját de az nem a játék hibája hanem valamiért a win10-el akad össze az egér telepítője és nem is mutatja a tálcán a G ikont. Ettől függetlenül az egér működik csak a makró nem. Igaz én már csak a kezdőszigeten szoktam ökörködni a makróval mert játékba nem használom de a lényeg hogy elképzelhető hogy nálad is ennyi történt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10611) mackosajt válasza Jinxb1rd (#10609) üzenetére


mackosajt
addikt

Ja. Javulhatna.
Tegnap teszten a füstön keresztül, halál pontosan lelőtt egy egyed.
Ő dobta a füstöt, mert én is láttam a füstöt, pont ezért is mozdultam a haverjaira, kivégezni őket.
Erre fejest kaptam tőle elsőre...
Biztos látta a pálcika emberem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10612) oriic válasza adise (#10599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#10613) xtro válasza Jinxb1rd (#10606) üzenetére


xtro
aktív tag

Az is homályos?

(#10614) lemusz válasza oriic (#10612) üzenetére


lemusz
addikt

Ezt már megakartam kérdezni korábban is, de most jött el az idő. Te csak munkádból kifolyólag, mint kívülálló követed figyelemmel a játékkal kapcsolatos történéseket, vagy szoktál is vele játszani? Ha játszod is, hány órád van benne? Mindig olyan szakmázós, statisztikai adatos hozzászólásaid vannak, egyéni élménybeszámoló vagy kritikai kommentet még nem láttam tőled, ezért gondolkodtam el. Köszi.

(#10615) oriic válasza lemusz (#10614) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel gamer pc-m nincs, így csak követem a játék híreit (munka miatt is persze, de kezdetek óta megy a hype nálam is a játéknál), de tegnap óta Xbox One X-en már játszom vele én is. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10616) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Öcsémnek ma jött meg Xbox One-ra a játék, kíváncsi leszek rá ott milyen. :)

(#10617) X Factor válasza Grave_444 (#10616) üzenetére


X Factor
addikt

Haver már a céges felületen adott screenshotokat. eléggé felvan huzva a grafika one x-en, kb mintha minde high lenne. Fps 30 körül.

Make things work

(#10618) Grave_444 válasza X Factor (#10617) üzenetére


Grave_444
nagyúr

One X-en biztos szép, viszont az FPS elég kevés.

(#10619) oriic válasza X Factor (#10617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Saját képek. Egyelőre azért nem olyan húha szép a játék. De perpill ez nem érdekel, sem az FPS drop sem, csak élvezem. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10620) Grave_444 válasza oriic (#10619) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Sötét lett szerintem, de nem rossz. :)

(#10621) X Factor válasza oriic (#10619) üzenetére


X Factor
addikt

Sima One, vagy One X?

Make things work

(#10622) Jinxb1rd válasza oriic (#10619) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Konzolon azt hiszem kétszer is érdemes meggondolni, érdemes-e az út közepén kilootolni valakit :D

(#10613) xtro
Az sajnos nem változott. De lassan hozzászokom.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10623) oriic válasza X Factor (#10621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

One X, de csak fullHD monitoron. (4K monitor projekt anyagi okok miatt majd csak februárban. :( )

Live-Die-Respawn

(#10624) Don.Corleone válasza oriic (#10619) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Irányítás de leginkább a célzás érdekelne, mennyire nehéz konzolon? :)

(#10625) saen válasza oriic (#10612) üzenetére


saen
Topikgazda

Ezeket elolvasva nekem az jön le, hogy jelenleg mindkét szolgáltatónál van szerver bérelve a PUBG-hez, szóval nem volt váltás. Ezzel összevág az is amit hivatalosan kommunikáltak, hogy bevontak új szolgáltatót is a játék alá, hogy javítsák a szervereket. Továbbra sem gondolom, hogy nincs már Amazon szerver használva.

(#10626) KisTücsök válasza saen (#10625) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem is. De akkor most ez mi? Mert jobb nem lett, sőt. Mindenki úgy várta ezt a váltást, mint valami messisát. A simát le is töröltem múlt héten, úgy felidegesített. Negyedóra lootolás után az első ellenféllel akivel szembe nézek: becélzom, balkatt és abban a pillanatban belaggol a játék, a következő élő kép meg azzal fogad, hogy halott vagyok. Ez nekem időpazarlás. Gondoltam, akkor 1.0-ig szüneteltetem, akkor úgyis jobb lesz majd a dolog.

(#10627) oriic válasza Don.Corleone (#10624) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem nincs gond irányítással szerencsére, évek óta konzolos vagyok, így már megszoktam. :DDD Maga a kontroller kiosztás volt kicsit fura amúgy elsőre, meg ugye mivel nincs egér, az inventory kezelése elsőre kicsit érdekes. (Plusz nem értem hogy a reload-nál miért kell folyamatosan nyomni az X-et, amikor más játékban ha egyszer megnyomom az elég.)

Live-Die-Respawn

(#10628) RazoR válasza oriic (#10627) üzenetére


RazoR
veterán

Gondolom ugyanazért amiért PC-n ilyen hülyén klikkesre van kitalálva a célzás, meg nem táraz újra magától, ha kifogyott, stb...

(#10629) oriic válasza RazoR (#10628) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

XO-n is ilyen a célzás amúgy. Ha bal ravaszt meghúzom akkor csak közelít kicsit a célkereszt, ha csak egyszer megpöccintem, akkor FPS célzás lesz már. Kicsit fura, de már szokom. Ahogy azt is hogy érdemes házban FPS módban mászkálni, néha a kamera ugyanis TPS módban fura dolgokat művel és nem látom az enemy-t.

Live-Die-Respawn

(#10630) sagem válasza KisTücsök (#10626) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem pedig egyszerűbb a felállás:) A konzolos megy az MS szervereken, a PC-s megy az Amazonosokon. Majd talán az 1.0ánál a PC-s is átáll vagy később, akkor biztosan lesz róla egy megerősítés is. Most még a PC-s ugyanaz, mint volt (esetleg a teszt szerver lehet MS, de nem hiszem)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10631) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

Szeretnek csatlakozni en is a jatekhoz, mit kell tennem?
Steamen lehet megvenni? Csak az alapjtek van vagy kell hozza kiegeszitoket is vasarolni? Teljesen uj ez nekem, ps-rol valtok :)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#10632) sagem válasza kovacsroli (#10631) üzenetére


sagem
addikt

Máshol is meg lehet vásárolni, de csak megbízható helyről vedd meg, ez fontos (cdkulcsos helyek közül pl. a cdkeys.com a megbízhatóbbak között van)! Ha közvetlenül Steamen veszed, akkor 2 órányi játékidőn belül vissza tudod kérni a pénzed Steames pénztárcára, ha nem megy a gépeden/nem tetszik stb.

Nincsenek fizetős kiegészítői a játéknak, csak az alapot kell megvenned, aztán már játszhatsz is:) Skineket lehet hozzá külön vásárolgatni, de ezek csak kozmetikai cuccok, nincsenek ráhatással a tartalomra/játékmenetre (és Te is nyithatsz majd skineket azokból a ládákból, amiket az összefarmolt játékbeli krediteken tudsz vásárolni)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10633) kovacsroli válasza sagem (#10632) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Koszonom, akkor steam lesz. Egyedul is jatszhato vagy szokas osszeallni paran?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#10634) saen válasza kovacsroli (#10633) üzenetére


saen
Topikgazda

Játszhatsz egyedül, duo-ban vagy max 4 fős csapatban. Válaszd azt amelyik jobban bejön, mindegyik picit más.

(#10635) adise válasza Don.Corleone (#10624) üzenetére


adise
őstag

(#10636) Grave_444 válasza kovacsroli (#10633) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Először játssz egyedül amíg tudni fogod hogy kell lootolni aztán próbálhatsz duot, de sok esély nincs, hogy magyarral dob össze. Majd keress valakit innen a topikból. :) 3-an is lehet egyébként, ha van 2 társad és kiveszed a pipát, hogy ne dobjon be 4. embert. 4-es squadban még nem játszottam.

adise :DDD Ha más is így lő jöhet a cross play.

[ Szerkesztve ]

(#10637) sagem válasza kovacsroli (#10633) üzenetére


sagem
addikt

Van 1, 2 és 4 fős játékmód is, a duo/squad akár idegenekkel is játszható (melléd tesz random valakiket) de nyilván úgy az igazi, ha össze tudsz állni másokkal és mikrofonnal kommunikálni közben:) Van a PH-s fórumnak is Discord csoportja, illetve van Magyaroknak úgy globál Discord/Facebook stb. közössége, a téma összefoglalóban találsz pár linket:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10638) xtro válasza Jinxb1rd (#10622) üzenetére


xtro
aktív tag

"FPS növekedés/ oPtImaliZaciO"

(#10639) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Koszi mindenki!
Megegy hulye kerdes: ha egyedul szeretnek lenni, akkor olyan mapra kerulok ahol a tobbiek is szinten soloban nyomjak?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#10640) kisza25 válasza kovacsroli (#10639) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igen

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10641) RaGi91 válasza kovacsroli (#10639) üzenetére


RaGi91
senior tag

Igen. Minden esetben olyanokkal kerülsz egy pályára, akik ugyanazt a módot választották, mint te. (Pl.: Solo, FPP, EU).

Squad esetén lehet, hogy kevesebben is lehetnek a csapatba, de max. 4 fős csapatok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#10642) lemusz


lemusz
addikt

kommentár nélkül :DDD

(#10643) Shkiz0 válasza lemusz (#10642) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:Y :C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#10644) Jinxb1rd válasza lemusz (#10642) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Kár érte, jobban bejött. :(

Mármint a teszt szerveres. Helyette kapunk egy betétes verziót.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10645) cintula187


cintula187
addikt

Nekem a teszt szerveren a mai update óta fekete halálos fagyást csinál ernyőzés után fél perccel. A sima éles nem fagy.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10646) X Factor válasza adise (#10635) üzenetére


X Factor
addikt

Jhaj, ma benn kirpobaltam one x-en, mindenki engem nézett, mert ugye rutinos vagyok, a vezetéssel egész jol elvoltam, aztan kiszalltam leump-zni egy embert és négyen magyarázták mit kéne nyomnom az aim-hez, lövéshez guggoláshoz :D

Jó sokat röhögtünk.

Make things work

(#10647) Don.Corleone válasza oriic (#10627) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Köszi a választ! :) érdekelt mert jómagam is évekig konzolos voltam és lassan bő egy éve váltottam pc-re. Konzolról szerintem egyszerű a váltást megszokni, de múltkorában megpróbáltam a pbg-t kontrollerrel, na elég sokat küszködtem vele, bár ez a játék sajátosságaiból is adódhat, itt sok mindenre kell figyelni hogy ne szedjenek le és ott van pl. inventory ahogy te is említetted. Kíváncsi leszek hogy alakul ez az xbox-pc meccs a játékon belül.

(#10635) adise - :DDD jó lesz ez! ;]

[ Szerkesztve ]

(#10648) cintula187 válasza cintula187 (#10645) üzenetére


cintula187
addikt

NEm a játék hibája volt :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10649) KisTücsök válasza sagem (#10630) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem a 2. cikk forgalmazásából ugyanaz jött le, mint saennek. De ez ellent mond annak, amit tapasztalunk. Nagyon remélem tisztában vannak vele, hogy az 1.0-ig tart ki a játékosok egy tetemes részének (köztük nekem is) a türeme.
___

Más.

Tényleg annyira fogyatékosok voltak, hogy berakták Erandelt a ts-re és nem lehet a kettő között választani? Most kíváncsiságból bent maradtam egyben, tiszta időjárás volt, azt szeretem. Már 3 perce várok, a 90 játékosból 20-an maradtunk. Persze ebből nem lesz játék. Ki a rák hozza meg ezeket a döntéseket? :D Most komolyan.

(#10650) #21946880 válasza KisTücsök (#10649) üzenetére


#21946880
törölt tag

Én már azt sem értettem, hogy az időjárást miért nem lehetett állítani. Miért kellett azt is randomra állítani. Pedig egy pálya azért még nagyobb befolyásoló tényező, mint az időjárás. Remélhetőleg 1.0-ra állítanak ezen, mert sok helyen megy érte a "hiszti".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.