Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4mie

    veterán

    Szemtéma: D

    na én Lasik helyett a PRK-t választottam, ebből lett egy csomó jó bebaszásom és a 35-1.8 fixem :D mármint a döntésből :)
    a szenvedős része annyi volt, hogy 3 napig csukott szemmel TV-ztem mert szar volt kinyitni a szemem, és hülye voltam mert nem toltam a xanaxot....pedig azzal simán ki lehet skippelni a nehéz napokat.
    utána 2 hétig homályosan láttam, de 5 nap után már dolgoztam.

    de persze Lasik sokkal kíméletesebb, fele annyi szopás nincs vele, viszont 2x annyiba kerül.
    Akciósan vannak már 160-170k ért PRK-k sima lasiket nem ajánlom senkinek, intralasik meg kb még mindig 500k + a szemcseppek mind2 esetben ami simán kitesz még 15k-t a pár hónap alatt :)

    DE! közeljövőben jól fogsz látni és ki lehet dobni a kontaktlencsét-szemüveget.

    ellenben pesti céget ajánlok, vidéken is csinálják, de én személyszerint nem voltam elégedett a vidékiekkel, olcsóbbnak hírdették magukat, aztán jött a vizsgálati díj, majd a kontrollért is fizetni kellett.
    azt ígérték, hogy nálam példaértékű javulás lesz mert olyan a dioptriám-cilinderem amiből nagyon pöpecet fognak faragni, na csak 100% os lett elvileg...szerintem olyan 95%, szval szemüveget eldobhattam, de nem lett sasszemem :) pedig az olyanjólettvolna :P

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés