Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) viharhozo válasza (#2950) üzenetére


viharhozo
addikt

Hoho, lerideltem az AT-t!

Nagyon megy ez nekem, itt is tudtam, h bloffol, a skill, az skill!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#2952) regent válasza viharhozo (#2951) üzenetére


regent
aktív tag

Hú, de jók vagyunk mindannyian! :)

Pedig hogy becsapdázott téged viharhozó, a flopolt sorával. De jött a 2 out a fishnek. :)

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2953) L|zsidoboz válasza regent (#2952) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Jaja, én megadtam volna magam a turnnél.
Hiába, nem érzem még az ilyen "blöfföket". :B :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#2954)



addikt

Érdekes hand
már csak a pulzusuk miatt is. Daniel a nyugisabb srác.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2955) concret_hp válasza (#2954) üzenetére


concret_hp
addikt

ezek nem teljesen épek :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2956) viharhozo válasza regent (#2952) üzenetére


viharhozo
addikt

Kepzeld a helyzetembe magadat! Az elso session legelso handje, es AA-t kapok. Dobjam el? Kizart! ;)

Hiperverseny a PS-en. 20k vip freroll, 3375 indulo, az elso 19% fizet. 90 perc jatek utan itm vagyunk.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#2957) koob válasza viharhozo (#2956) üzenetére


koob
senior tag

itm?
ma 2 session-ömet buktam el AA-szal, az out-ok...

(#2958) regent válasza viharhozo (#2956) üzenetére


regent
aktív tag

Nem rosszból, mondtam. Én sem dobtam volna el, de azt meg kell hagyni, hogy szépen becsapdázott, mikor látta, hogy nyomulsz. Gyakorlatilag beleszaladtál a késbe. Ami mondjuk AA-al egy flopolt sorral szemben nem is csoda. Aztán jött a river...

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2959) viharhozo válasza regent (#2958) üzenetére


viharhozo
addikt

Fenet, siman el kellett volna dobni, csak hulye voltam.

A versenyen a masodik szunetet a resztvevok 7,2%-a erte meg. :) Anno a Titanon sokat MTT-ztem, a leggyorsabb tornakon is 10-11% koruli volt ez az ertek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#2960)



addikt

1. Itt figyeltem fel a srácra

2. Az Úr adta

3. Az Úr elvette

4. Helyreáll a világ rendje

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2961) kissgy04


kissgy04
tag

nem tudtok véltlenül egy jó poker odds calculatort, ami ingyenes?

(#2962) L|zsidoboz válasza kissgy04 (#2961) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ott van ophu fejlécében egy.

Good to be good, but better to be lucky.

(#2963) Eagl3


Eagl3
veterán

Hali!

Tudtok olyan termet, ahol reg után adnak ingyen pár dollárt/eurót ? Szal ilen no depositos kéne nekem :)

(#2964) kissgy04 válasza L|zsidoboz (#2962) üzenetére


kissgy04
tag

bocs, lehet hogy én bénázok, de ha megadom a saját lapjaim és a flopot hiába nyomom a calculetet nem csinál semmit :( . Ha megadom az egyik ellenfél lapjait így akkor kiad eredményt, de én játék közben nem ismerhetem az ellenfél lapjait .... :(

(#2965) L|zsidoboz válasza kissgy04 (#2964) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

És akkor mégis minek a valószínűségét akarod kikalkulálni? :F

Eagle: itt

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#2966) kissgy04 válasza L|zsidoboz (#2965) üzenetére


kissgy04
tag

van két lapom megvan a flop, akkor matematikailag mekkora esélyem van a gép szerint kíváncsiságból

(#2967) Eagl3 válasza L|zsidoboz (#2965) üzenetére


Eagl3
veterán

köszönöm.

(#2968) Gambit válasza kissgy04 (#2966) üzenetére


Gambit
őstag

Azért belátható, hogy ha nem ismered az ellenfeled lapjait, akkor ez egy elég széles skála lehet. Lehet, hogy top setje van sorhúzóval és backdoor flush-húzóval, de az is lehet, hogy a board-ot játssza.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2969) L|zsidoboz válasza kissgy04 (#2966) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Épp ez a calculator lényege, hogy megnézd egyes lapok ellen mennyi az esélyed.
Ha egyedül vagy a flopban, megmondom kalkulátor nélkül is, hogy 100% a nyerési esélyed. :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#2970)



addikt

volt már olyan sessionotok, ahol semmi nem jött össze?

bakker -63 a BB/100 am 16% showdown winnel
folyamatosan túlhúztak, de még az ilyen becsekkolos 4 vakos potokban is, baromi frusztráló

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2971) Gambit válasza (#2970) üzenetére


Gambit
őstag

Én most buktam NL25-ön egy 80 dolcsis potot. Preflop allin, nálam AA, hülyegyereknél QQ. Persze már flopban ott a Q. (Ja, és persze ő tolta be az allint a 2. visszaemelésemre. Vajon mit gondolt, mi lehet nálam?!)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2972) regent válasza (#2970) üzenetére


regent
aktív tag

Próbáld ki, ha esetleg, még nem ismernéd a pokerEV-t [link]
Van benne egy Sklansky bucks számoló, ami azt mondja meg, hogy mennyi pénzt kellett volna nyerned. Gyakorlatilag csak allinnél működik pontosan, mert ugye, ha eldobatod a nyerő lapot már a flopon, akkor hiába mentél be -EV-vel, mégis pluszban jössz ki.
Nem is ez a lényeg, hanem az, hogyha látod, hogy sorozatban pluszos húzásokat csinálsz, és mégis bukóban vagy, akkor ne magadra legyél mérges, hanem az rng-re.

Ez van most nálam is. Játszottam kb 2000-2000 leosztást NL25-50-100-on SSS stratégiával.
NL25-ön 57%-43%-ban akkor mentem allin, mikor +EV-volt. A pluszos helyzetek 27%-ban mégis az ellenfél nyert, a minuszos helyzetek 24%-ban viszont én nyertem, ez OK.
NL50-en 60/40% a +EV aránya, 35-35%-ban mégis az ellenfél, illetve én nyertem. Tökéletes.
NL100-on 60/40% a +EV aránya, de 38%-ban az ellenfél nyert, mikor én voltam pluszos, és én csak 22%-ban tudtam a minuszból fordítani. Na ez meg is látszik a bankrollomon. Ennyi drillt az overpárjaim ellen nem nagyon láttam még.
Úgyhogy megnyugodtam, nem én játszom rosszul a SSS-t NL100-on, vagy nem az ellenfelek képzettebbek sokkal, hanem az rng tolt ki velem.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2973) regent válasza Gambit (#2971) üzenetére


regent
aktív tag

Tegnap voltam egy AA-KK-AK hármas allin résztvevője NL100-on KK-al. Én csak a 10$-omat buktam, de a teljes pot majdnem 300$ volt.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2974) Gambit válasza regent (#2973) üzenetére


Gambit
őstag

Ja, előfordul, csak az idegesít, hogy nagy nehezen nyer az ember egy beülőt (jó, nem nehezen, csak lassan), erre jön egy hülye, aki megrészegül egy magas pártól, és lemákol. Így persze a vége minusz 1 beülő, mert pont előtte mákolt egy másikat is. Utána gyorsan ki is ül.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2975) Bandit21


Bandit21
addikt

Amikor végre eldöntöm, h meguntam a freeroll-okat, és befiztetek 10 dollárt a pokerstars-ra, pedig eddigi elveimmel ellenkezik hogy pénzt áldozzak erre...
Miért akkor kapok AA-t kétszer, QQ-t KK-t? És miért ilyenkor adja meg valaki, J-8 o-körüli lapokkal a raise-emet preflop? Miért lesz floppon HÁROM lapja "sorban" és miért adja meg turn river bet-emet, hogy utána persze kijöjjön a sora?
Ma 10 pp-vel miért lesz valakinek POKERE (!!!), és honnan tudta előre, miért adta meg a raise-emet 5-8-al? Tudta, h jön majd flopon kettő, turn-ön mégegy 8-as?
Ha limpelek Q-J-vel és a flop Q-Q-K, és emelek, akkor a megadónak 3-as turn és újból emelés után miért jön a 10-es riveren az A-J-jához?
Hogy lesz valakinek K pokere (igen az előbbi 8as poker után kb 5 leosztással, mikor végre kapok egy A-Q-t, és a flopon A-Q-K-jön? Miért K a turn és a river is? És eleve a K-3-jával mire szállt be?
Ha meg A-10 h-val emelek preflop, miért adja meg egy K-3 o, és miért Qh-3h-3x a flop? Persze allin mentem a flushúzóra, és nem jött...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2976) L|zsidoboz válasza Bandit21 (#2975) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Most mit vársz, freerollon mindenki szikla stílusban fog játszani? :F

Good to be good, but better to be lucky.

(#2977) koob


koob
senior tag

egy működő százalékszámító progit tudtok küldeni nekem?

(#2978) Gambit válasza L|zsidoboz (#2976) üzenetére


Gambit
őstag

Ha jól értem, most nem freerollon nyomta, hanem befizetett 10 dolcsit. Amennyit szerintem nincs értelme befizetni. Pont a hülye mákerek miatt. Bankroll management ugye.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2979) L|zsidoboz válasza Gambit (#2978) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Jah, ok, félreértettem. Azt hittem lemákolták play moneyn, és ezért elment a kedve a real moneytól.
De kérdésem helytálló, csak akkor nem freerollra, hanem NL4-re vagy NL10-re.

Good to be good, but better to be lucky.

(#2980) válasza regent (#2972) üzenetére



addikt

Ismerem, csak az a baj, hogy lejárt a trial időm vele...:)
Amúgy enélkül is pontosan tudom, hogy mikor mákoltak le. :D

Nem is magamra vagyok mérges(igazából nem is vagyok mérges:) ), de hiába tudom hogy "helyesen" játszottam, ha közben elbukom a 70-30-akat az akkor is -2 beülő ha közben meg vastagon +EV. Na mindegy, azóta sikerült kifizettetnem egy AA-t, így már csak -1 beülőben vagyok.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2981) kissgy04 válasza L|zsidoboz (#2969) üzenetére


kissgy04
tag

vicces :DD de nem azt mondtam, hogy egyedül játszom, csak azt, hogy a flopot ismerem, és a saját lapjaimat az ellenfeleimét pedig nem :DD .
De oké megértettem az első mondatodban leírtakat :DD

(#2982) Bandit21 válasza L|zsidoboz (#2976) üzenetére


Bandit21
addikt

Lehet félreérthetően fogalmaztam, eddig játszottam freeroll-okon, a leírt handek 6-fős speed cashgame asztalokon estek meg velem. 0.10-0.25 vakokkal.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2983) Gambit válasza Bandit21 (#2982) üzenetére


Gambit
őstag

Legalább NL25-ről beszélünk? Abszolút nem értem, minek fizetsz be 10 dolcsit, hogy leülj NL25-öt játszani vele. Inkább vegyél lottószelvényt szerintem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2984) Bandit21 válasza Gambit (#2978) üzenetére


Bandit21
addikt

Igen, igen, rögtön rá is jöttem, hogy sajna még a mikro-limit teteje, akár 0,25-0,50-en is olyan dolgokat csinálnak...
Legalább 100 dollárt kéne betenni, 25-el beülni 0,5-1-re, és akkor lenne értelme. Talán ez lesz a köv lépés. De jó ideig megint elment a kedvem. Túl feszesen játszok, ez a baj, ha meg jön a "máker" amikor épp van egy amúgy józan ésszel best-hand-em, akkor viszi is mindenemet... Életemben nem láttam ennyi riverre összejövő sort drillt pokert mint ma-tegnap, amióta betettem azt a 10 dolcsit...

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2985) regent válasza (#2980) üzenetére


regent
aktív tag

Miért ezért fizetni kell? Azt hittem ingyenes a progi. Mindegy mert tetszik, alighanem rááldozom a pénzt.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2986) regent válasza Bandit21 (#2984) üzenetére


regent
aktív tag

Te most ugye viccelsz? Bár azt hiszem nem. Négy beülőnyi bankrollal szeretnél NL100-on játszani? Ráaadásul Short stack-et? Mert az már biztonságos? :Y
Fizess be 200$-t, és kezdd el építeni a bankrollod maximum NL10-en. Ez már elég arra, hogy túléld a mákereket, és kijöjjön a feszes játék, és a tudás, ha van. Vagy ha időközben megszerzed.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2987) Bandit21 válasza regent (#2986) üzenetére


Bandit21
addikt

Hmm kössz a tanácsot, mivel még nem fizettem be (tegnapig sosem) ezért nem lehetek tisztában a bakroll menedzsmenttel. 200-at valszeg sosem áldoznék rá. NL 10 alatt meg már annyira micro, hogy mindent mindennel megadnak, akkor inkább maradok hosszútávon a heti 1-2 alkalmi barátokkal pokerezésnél. Inkább azért játszanék mert szeretek, de mint fentebb írtam a freerollokon azért néha a hajam égnek áll, ez van, a tanácsot mindenesetre köszi, ha egyszer nekikezdek, akkor így teszem majd.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2988) regent válasza Bandit21 (#2987) üzenetére


regent
aktív tag

Ez az alapja a sikeres játéknak. Én mostanában SS startégiával játszom (allin vagy fold 10BB beülővel) NL50-en egy nap 16 beülő minusz volt (ha jól emlékszem), NL100-on 12. Pedig ezen a fajta játékon nem nagyon van mit elrontani (gondoltam én).

De gondold végig, Pl. NL100-on ülsz 25$-al. Egy kétséges szituációban egy ottani regular gondolkodás nélkül rádtolja az allint, vagy megadja a tiédet határeset lapokkal is, mert a bankrollja úgy 2000$+. Elég, ha kétszer egymás után bejön az ellenfeleknek a 60-40, te máris mehetsz haza, a fél bankrollod nélkül.

[ Szerkesztve ]

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2989) Gambit válasza Bandit21 (#2987) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem itt kb. mindenki azért játszik, mert szeret. Igazán komoly pénzt elég nehéz csinálni, főleg nagyobb tornákon lehetséges. Azokra a beülőt össze lehet kaparni cash game-ben. Meg esetleg sng-ken, bár azokból most egy időre elegem lett a sok máker miatt. Na mindegy, szóval igazi lehetőség szerintem csak a tornákban van, de ott is rohadtul kell a szerencse. 10+1 dolláros tornák alig különböznek a freerolloktól.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2990) Bandit21 válasza regent (#2988) üzenetére


Bandit21
addikt

Értem, tényleg köszi, az az igazság, h talán fel sem merült a fejemben , az, hogy mekkora bankrollokkal is ülnek is ott emberek. Én igazából tényleg a gyakorlás fejlődés és a "játék" miatt játszanék. Erre a freeroll nem alkalmas teljesen, bár mostanában azért már gond nélkül akárhány indulóból benne vagyok a legjobb 5-10 %-ban. Ez persze nyereményben csak centenként mérhető, de gyakorlásnak jó.
Anno még a 10 dodós bonuszomat abszolút mikro limiten "rabolták el". Túl feszes játék miatt. Aztán beültem freerollon nyert 12 dollárral 0,5-1-re. Lett belőle 78-80 dollár 1 órán belül, majd egy slowplayelt pocket A-A elvitte a pénzemet. Nem emelt az arc, én meg A-9-el kaptam egy A-9-x flopot. Ugye drillel vitte... De ezt már korábban meséltem. A micro játék ugye kiborít, a freeroll is hosszútávon, így gondoltam 10 dolcsi elég lesz 2,5-el beülögetni 0,5-0,10-re, meg 0,10-0,25-re. Hát nem, ennyi. Legalább ezt is megtanultam!
Tényleg köszi a tanácsokat. Ha egyszer elkezdem jövök megint.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2991) concret_hp válasza Bandit21 (#2984) üzenetére


concret_hp
addikt

0.5/1 limit vagy no limitre gondoltál? limit még talán kivitelezhető, bár 100 dodóval max 15/30 centet javasolnék :)
100$-al no limiten nl10 fölé ne menj szerintem, max sss nl 25, de kezdésnek jobb az nl10.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2992) Bandit21


Bandit21
addikt

Fentebb olvastam, CDPokeren van befiz nélküli lóvés játék. Kiváltottam, 30 Eur, ez 43 dollár, milyen kis/nagyvakos aszalon mennyi beülővel játszak itt, hogy jó legyen?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2993) Bandit21 válasza concret_hp (#2991) üzenetére


Bandit21
addikt

NL-re gondoltam, bár igazából a limit játék jobban megy.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2994) concret_hp válasza Gambit (#2989) üzenetére


concret_hp
addikt

"10+1 dolláros tornák alig különböznek a freerolloktól." -> hát azért szerintem nem :U
az ilyen 1-2$-s tourok még télleg fríroll jellegűek, de 10$ az már nemigazán :U
meg azért egy nagyobb 10$ buyines touron azért már elég szép prizepool van ... 1000 indulónál 10 000 $ és 1000 induló azért nem olyan ritka a nagyobb termekben :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2995) Gambit válasza concret_hp (#2994) üzenetére


Gambit
őstag

Hát nem tudom, nekem Titan 4000$GTD-ről van tapasztalatom. Ott, legalábbis az elején ugyanaz ment, mint freerollon. Preflop allin kb. mindennel, ami jobb, mint K10. Ráadásul ugye 10 perces vakemelkedés, ami önmagában is nevetséges. És hiába volt komolyabb a prize pool.

Te hol találkoztál komolyabb 10 dolcsis tornával?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2996) concret_hp válasza Gambit (#2995) üzenetére


concret_hp
addikt

én nem játszom tornákat, de évfolyamtársaim közül páran tolják. mondjuk ők is már inkább 20-50$ köztieken meg 10-20$ ribájon. (télleg nem lehet h ribájos volt ?)
ott azért már komolyabb a játék jóval.
3$-s MTT-n nyomtam párszor az első pár (2-3) vakszint után már ott is normális játék ment.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2997) Gambit válasza concret_hp (#2996) üzenetére


Gambit
őstag

Ok, akkor elmondhatom, hogy én viszont tapasztalatból beszélek. Természetesen freezout-ról van szó, a rebuy/addon-os tornák eleje még gázosabb, azokból csak párat nyomtam. Az itteni játékosok is abszolút csak a saját lapjukat nézik, blöffölni kb. lehetetlen, ászt SOHA nem dobnak. Itt nincs értelmes játék az első pár vakszint után sem, ugyanis akkor meg a short stackek kezdik el szórni az allineket, aztán nagyon gyorsan átrendeződhetnek az erőviszonyok egy 4-es allin után. Tényleg, nagyon nagy szerencse kell, ha egy ilyenen pénzt akarsz nyerni. Márpedig pénzt leginkább csak a final table jelent, de inkább az első 3 hely.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2998) regent válasza Bandit21 (#2993) üzenetére


regent
aktív tag

A limites játékkal vigyázz. Egyre kevesebben játszák, azaz egyre kevesebb a rossz játékos. Talán még nagyon alacsony limiten vannak, de pl. 0.25/0.50-Limitesen már eléggé feszes asztalokat találni leginkább. A magasabbakon meg leginkább regularokat találsz, akik ultrafeszesen nyomják a bónuszért 12 asztalon szimultán.

43$-ból maximum NL10-re menj, de inkább NL5-re, ha van rá mód. NL5-ön mehetsz full beülővel, NL10-en csak féllel. Ha a beülőd megdupláztad, ülj ki. Alighanem még sok rossz döntést hozol, sok az idióta mákos is, te pedig egyenlőre bankrollt gyűjtesz.
Próbálkozhatsz Pot limittel is, az ellenfelek ott még gyengébbek, de tudsz potnyit emelni, amivel a nem teljesen hülyéket egy húzólappal kizárhatod a potból. Ráaadásul egy rossz döntéssel általában nem veszik el a teljes beülőd.
Mondanám, hogy pumpáld a bankrollod Short stack stratégiával (10BB, vagy 20BB beülővel), de ott is hatalmas lehet a kilengés, mindkét irányba persze. Viszont ott nem lehet fejlődni, csak mechanikusan nyomni a gombot, nem hiszem, hogy ez neked tetszene.
Minden könyv legalább 20 szoros beülőnyi bankrollt tart szükségesnek NL-re. Szerintem ez kevés, én legalább 40 szeressel szeretek játszani. Ez vonatkozik full beülőre, és SS-re is.
Azaz neked a 43$-al legjobb szívvel a NL1-es játékot tudnám ajánlani. Sajnos alighanem ilyen nincs, és ha lenne is, gondolom csak az éhező frikai országbéli játékosok vennék komolyan az itt folyó játékot.
De ha ezen lazítasz egy kicsit (amit muszáj megtenned), már felmehetsz NL5-re, itt lesz 8 szoros bankrollod, ami még mindíg kevés, úgyhogy felülbírálom magamat, és ide is csak fél beülővel engednélek.

Soha ne bánjad, ha hülye ellenfelekkel kell játszanod, és te tight vagy. Ez nyerő játék hosszú távon. Lehet, hogy nem a legtöbbet nyerő, de nyerő. Viszont mellé agresszív is legyél! Ha hülyék ellen nem tudsz nyerni, hogyan reméled, hogy jó játékosok ellen majd tudsz?

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#2999) concret_hp válasza Gambit (#2997) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk 500 indulóból az ft--hez alapból kell szerencse mindegy hogy freeroll vagy wsop :U
de azért én már a pár dolláros tourokon sem éreztem azt hogy teljes lutri jellege lenne.
nyílván vannak mindenhol idióták, 100$ buyines versenyen is, meg 1$-n is.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3000) Bandit21


Bandit21
addikt

Hihetetlen ez a cdpoker, 10 dodóval beültem 0,0,5-0,10 limit-re abszolút feszes játékkal amióta az előbbi postot megírtam 17 dollárnál tartok, ha lemegyek 15-re kiszállok, de ha felmegyek 20-ra, akkor is, nem kisértem a sorsom. Hihetetlen emberek hihetetlen megadásokkal, kezemben AA- emelek adják short table-en vagy 4-en, flopban ott az A, emelek adják, jön az asztalra egy pár (fullom van) emelek adják, riveren jön bármi emelek adják.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.