Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Qorthral


Qorthral
őstag

Hát nem jött jól ez a piros zászló... Pedig igen erősnek érzem a hétvégére a csapatomat.
Sztem Lewis megverhette volna Vettelt. Ráadásul Perez nem indulhat...
Remélem Hamilton holnap sokat javít a helyezésén és nem lesz így teljesen kuka a hétvégém. :(

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#852) D.Orion válasza Qorthral (#851) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is ezt remélem. :U

(#853)



addikt

Perezzel már másodjára járok úgy, hogy bent van a csapatban, kinéz neki egy jó 30-40 pontos futam, erre lenullázódik. :(
Azért örülök, hogy nem lett komolyabb baja. :)

szerk: Hamiltonnak persze örülök, hogy hátracsúszott, de még ne keseredjen el, akinek bent van, mert láttuk, hogy piszokgyors és ha jön Safety Car, akkor segíthet neki visszazárkózni.
Az is előnyére válhat, hogy viszonylag szabadabb térben rajtolhat Perez kiválásával, illetve, ha Pl Schumi jó rajtot fog, akkor feltarthatja az elejét az első kiállásig, vagy még tovább, szóval még bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#854) Qorthral válasza (#853) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah, bármi lehet még, csak nagy kár, mert Hamiltonban itt a győzelem is simán benne volt. Ki tudja, talán egész évben itt volt ill. lesz erre a legnagyobb sansza (beleértve Kínát, ahol nem igazán erőből nyert). Most meg úgy állunk, hogy a dobogó is szenzáció lenne. Remélem a versenytempó itt is jó lesz, mert akkor Button elkaphatja Vettelt. Barcelonában több, mint 1 mp-et "közeledett" versenytempóban a Meki a Red Bullhoz (az edzéshez képest), itt a fele is elég lenne. Mondjuk én Alonsótól is igen erős versenyt várok.

Perez szegény... Pedig nagyon szépen vezetett a qualin.

Várjuk meg a holnapot, de igazság szerint elnézve a top10es csapatokat még Perez kiesésével együtt is toronymagas nyertese leszel valószínűleg a hétvégének. Összesítve is eléggé jól állhatsz, ha minden jól megy majd.

Ui: Perez nem nulláz, 11 pontos a hétvégéje. :) Persze sokkal több lehetett volna.
Kellett nekem múltkor megijednem Maldonadótól és túlértékelnem a TR-t. (Azért nem maldonadot raktam be, hanem Kovát, hogy a verseny után könnyebben fejleszthessek a TR-ra.) Most jobban állnék az "utolsó két" versenyét elnézve a venezuelainak.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#855) válasza Qorthral (#854) üzenetére



addikt

Pls ne igyál előre a medvém bőrére, mert babonás vagyok... kivéve ha direkt ezért csinálod, ez esetben roppant kifinomult. :))

Én Maldonadoval(meg az egész Williams-szel) úgy voltam az első két verseny után, hogy soha nem tenném be őket, még a Virgin is jobb. (mivel a Williamsek kiesnek és többet bukom az értékvesztésen) és a STR tényleg jónak tűnt, szóval emiatt ne bánkódj. Látszik, hogy jó döntés volt betenni Perezt, mert piszok jól ment, a balesete meg ugyanúgy lehetett volna bárkinek, az ilyesmit nem lehet megjósolni.
De az is tény, hogy Maldonado (és a Williams) az elmúlt futamokon, mintha picit kezdene magára találni, szóval lehet, hogy majd lassan kaphatnak egy második esélyt. Persze nem mint fő elem, csak mondjuk a Virgin helyett. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#856)



addikt

163 pont, ami lehetne sokkal jobb is, ha azt nézem mennyit buktam Perezzel és Massával, viszont egész szép annak fényében, hogy úgy látom a többiek még többet buktak. Hamilton, Malondado, Petrov, Mercedes mind betlizett.

Úgy számoltam ezzel most második leszek Shiftie mögött, aki makacsul őrzi 1 pontos előnyét.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#857) Qorthral válasza (#856) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért hogy ennek a Vettel gyereknek a messze legjobb autó mellé még ekkora szerencséje is van... Button, Alonso és Hamilton tempója is jobb volt ma az Övénél (azonos gumikon is).
Na mindegy. A győzelem lassan reménytelen, majd a ligadobogóért hajtok... :( :((

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#858) attisx


attisx
addikt

Ekkor egy rakás szar hétvégét. Áhh... Majd szét vet az ideg. :W

Az F1 topikba be se nézek, mert tuti, hogy még jobban fel menne a vérnyomásom...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#859) válasza Qorthral (#857) üzenetére



addikt

71 pont lemaradásod van az első helyezetthez képest, ez még akkor is nyerhető lenne, ha már csak 2-3 futam lenne hátra. Emlékszem tavaly az utolsó futamokon simán voltak ekkora mozgások a top5-ben. Így, hogy még a szezon felénél sem járunk, kár is róla beszélni, aki 200 ponton belül van még odaérhet kb. Bár tény, ahogy halad a szezon úgy kell majd egyre többet kockáztatni a hátul lévőknek, de bármikor bejöhet, ha meg nem akkor legalább izgi lesz.:)

attisx: Te 102 ponttal leszel lemaradva, még az sem a világ vége. Ha belegondolsz 3-4 futammal ezelőtt még Te vezettél. Szóval ha ennyi idő alatt buktál 100 pontot, akkor 4x ennyi futam alatt miért ne bukhatna az, aki most van elöl?

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#860) Qorthral válasza (#859) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, elvileg még lehetne innen nyerni.
De az amúgy is gyenge összértékű csapatom megint kevésbé drágult a Red Bullos csapatokhoz képest. Szóval a pontbeli mellett egy elég jelentős pénzbeli hátrányom is van. Sztem ezt már nem tudom behozni, még akkora mákkal sem, mint amekkora Vettelnek volt ezen a hétvégén. Annál nagyobb meg már nem lenne fair :)
Mindegy, most már semmiképp nem váltok Red Bullra és reménykedem benne, hogy egyszer végre pechesek lesznek... A TOP4 három Red Bullos csapatát nehéz lesz befognom. Most már b-type is bajban van... Szal még a 3. hely is nagy meccs lesz, de azt talán elcsípem majd. Túl korán váltottam McLarenre sajnos. Bár pechem van, ami sokat számít, de ezzel együtt elismerem, hogy hibáztam a váltással.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#861)



addikt

Igen, az valószínűleg rossz ötlet volt.:)
A Kínai nagydíj környékén én is nagyon fontolgattam, hogy beteszem a Mekit, de akkor a RB már valami 5 millióval drágább volt és bár úgy éreztem a Meki erősebb lesz, mégsem mertem megkockáztatni a cserét. Pontosan azért, mert tudtam, hogy ha mégse jobb a Meki, akkor esélyem sem lesz visszatenni a Red Bullt, ha pedig valóban jobb a Meki, akkor igaz most bukok pár pontot, meg pár millát értékben, de a következő futamon is be fogom tenni őket, így maradtam. Mindig azt szoktam mondani, hogy a bajnokságot az első futamokon nem lehet megnyerni, viszont el lehet veszíteni, így az első 10 futamon mindenképp konzervatív védekező taktikát terveztem.

Ezzel egyeütt még bármikor benne van, hogy a RB kiesik, a Meki behúzza a futamot és így árban elég közel kerülnek egymáshoz, hogy vissza lehessen cserélni. Ha akarod. Ne adj Isten a Meki zsinórban 2-3 futamon le tudná nyomni a RB-t izomból. Mindkettő előfodulhat még, szóval ilyenekben reménykedhetsz.:) Esetleg ha valami káoszfutamon a mellékcsapataid valami nagyot domborítanak, azzal máris simán meg lehet a 70 pont. stb stb

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#862) Qorthral válasza (#861) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, remény mindig van és nem adom fel. Belül még reménykedem :)
Bízom a mekiben, érzésem szerint ez zsinórban a 2. olyan hétvége volt amikor övék volt a legjobb autó plusz pilóta csomag. Hamilton igazán nem tehetett a 10. rajthelyéről, vagyis reálisan minimum 2. lett volna. A versenyt meg sztem megnyerte volna. Button viszont nem nagyon tud előzni sajnos. Nekem nincs vesztenivalóm (igazán), míg nektek azért továbbra is necces leváltani a Red Bullról. Addig van még sanszom, amíg a Mekit is be nem tudjátok tenni a RBR mellé :D Utána már nagyon nagy a baj...

Amúgy még mindig sokkal jobban állnék, ha anno Sutil és Perez nem ütköznek. Az sokba került nekem. Amikor mekire váltottam, nem vártam azt, hogy több pontot hoznak majd a Red Bullnál. De erősebb mellékkomponenseimben bíztam és cserben hagytak. :)
Persze az évad során mindenkinek van pechje, kisebb-nagyobb, szóval that's life.
The game is not over yet. :))

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#863) D.Orion válasza attisx (#858) üzenetére


D.Orion
veterán

Nyugi nem csak a te hétvégéd ment el a levesbe. Nézd meg az enyémet... Szerintem még nálad is kevesebb pontom lesz. Most nem akartam utána számolni, de gyanítom, hogy igen. Tiszta hülye voltam amikor kivettem az RB-t. :W Utána meg már nem tudtam visszarakni, mert nem fértek bele a keretbe.

(#864) attisx válasza (#859) üzenetére


attisx
addikt

De akkor is rohadt idegesítő, hogy pár körrel a vége előtt Petrov: Szevasz! Maldonado: Szevasz! Velük együtt bő 50 pont szintén: Szevasz! Ehhez hozzájön, hogy Perezben is lett volna legalább egy 15-20 pont. És akkor a legnagyobb szívfájdalmamról - Hamilton - még nem is beszéltünk. Ennek egy laza 200-as hétvégének kellett volna lennie. A legpesszimistább forgatókönyv szerint is legalább 150 pontra számítottam, ehelyett lett 132...

Na mindegy most majd újra eljátszom, amit tavaly is: Kanadára berakom Hamit, aki ezt majd ismét maximális pontszámmal hálálja meg... :P

...Utána meg végig bukdácsolja a másokdik félidőt :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#865) Oliverda


Oliverda
félisten

142 pont. Tűrhető. Úgy is mondhatnám, hogy a három lehetséges variáció közül végül a legjobbat választottam ki. A Perez perecért meg a verseny végi SC-ért kár. Ezek nélkül lehetett volna több is, de talán majd legközelebb.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#866) Sanya595


Sanya595
senior tag

158 pont..Hát,ha Perez nem hibázik,lehetett volna több is...

(#867) #70869248 válasza attisx (#864) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
Lehet nagyokat bukni, na most az történt velünk :D
Semmi gubanc, én spec örülök hogy be tudtam tenni Lewis-t, már most, és mivel neki drukkolok így végül is elégedett kell hogy legyek.

...átérzem egyébként, mert most direkt elmentünk egy netkávézóba hogy ugye foglalkozzak a dologgal, és még filóztam Button-n, mert ő volt a legolcsóbb az elérhető nagyok közül.
De végül is jó ez így, egy stabil szereplő már van a csapatban :)
...és egyébként ez betlihelyzet, azaz absz. nem számíthatsz rá, a döntés jó volt...aztán hogy befullosodott a balszerencse a végére...ez van, amíg a döntés jó volt, a többi nem számít. :)

(#868) attisx válasza #70869248 (#867) üzenetére


attisx
addikt

Majd meglátjuk, a vak is ezt mondta... :)

Nálam ez a "lehet nagyokat bukni" szitu már három futam óta tartó mélyrepülésé fajult...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#869)



addikt

Nah marha jó, Perez helyett megkaptam Rózsikát a csapatomba.
Ez rosszabb, mint Maldonado.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#870) Motion_Blur válasza (#869) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, nagyon gáz :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#871)



addikt

Nah, ezen a hétvégén kaptok egy kis előnyt, sajnos holnap délután/este nem leszek netközelben, szóval kicsit vakon kell most összedobjam a csapatom.

Használjátok ki, mert a következő futamtól újult erővel fogok támadni. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#872) hunnylander válasza (#869) üzenetére


hunnylander
őstag

Valószínűleg Perez is gyenge lett volna, benne van az ütés. Ez már a karrierjére nézve is aggasztó:

BBC 5 live pit-lane reporter Jennie Gow said she had been told by team boss Peter Sauber that Perez "lacked confidence and wasn't as comfortable in the car as he felt he should be".

And commenting on Perez's withdrawal, Sauber added: "Maybe we are being overly cautious, but when it's about the health of our drivers we take zero risks."

De nálam marad a Sauber; nincs jobb a helyére.

www.HunnyF1.com

(#873) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én most elég drasztikusan belenyúltam a csapatomba.

Úgyhogy ajánlom Rosbergnek meg a Ferrarinak hogy hasonlóan szerepeljenek mint a 3. szabadedzésen :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#874) D.Orion


D.Orion
veterán

No akkor ezt a hétvégét erősen 40 pont alatt fogom zárom. Lassan fel is adhatom ezt az évet. Jövőre majd találkozunk.

(#875) D.Orion válasza D.Orion (#874) üzenetére


D.Orion
veterán

ÉS mivel elaludtam így a Force India-t se tudtam elmenteni, szóval az még 40 pont se lesz. :W

(#876) -Mike-


-Mike-
addikt

Azért a haver is tud tippelni, nem lesz sc. Áááá alig volt, csak 70körből 60kör sc-s volt. :D
De mindegy is, első fp-n már nyertünk a többi nem számít.
Az F1 topicot meg ki kéne törölni, hogy még az archívuma is eltűnjön, tiszta gáz.

[ Szerkesztve ]

(#877) attisx


attisx
addikt

Ez sem volt egy tökéletes hétvége, de az előző három futam fényében asszem' nem lehet okom panaszra: 163 pötty...

Mondjuk Hamiért kár... (De jó, hogy mégsem raktam be Petrov helyett :DDD )

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#878) Oliverda válasza -Mike- (#876) üzenetére


Oliverda
félisten

"F1 örjöngő" címen lehetne csinálni egy topikot, ami akkor lenne nyitva, amikor rajt pillanatától másnap estig zárva van a jelenlegi topik. :))

Vajon a pontokat mikor írják jóvá?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#879) attisx válasza Oliverda (#878) üzenetére


attisx
addikt

Hétfőn 00:01-kor... :DDD ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#880) Sanya595 válasza attisx (#879) üzenetére


Sanya595
senior tag

Ami ugye még nem jött el... :DDD
Lehet ez esetben kedd 00:01-kor lesz... :F

(#881) attisx válasza Sanya595 (#880) üzenetére


attisx
addikt

A jövőhéten is lesz hétfő... :P

BTW, nekem is van egy olyan sanda gyanúm, hogy ma éjfélig nem leszünk "okosabbak"

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#882)



addikt

Nah, visszaszereztem az engem megillető helyet.
Sajnos még osztoznom kell rajta, de remélem már nem sokáig. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#883) Sanya595 válasza (#882) üzenetére


Sanya595
senior tag

Jahh...nekem is jól jött a 185 pont... :C

(#884) attisx válasza (#882) üzenetére


attisx
addikt

Élvezd ki minden percét, mert nem fog sokáig tartani... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#885) Plutor válasza (#882) üzenetére


Plutor
aktív tag

Remélem én is,hogy nem sokáig kell osztoznunk rajta. :DD

(#886) válasza Plutor (#885) üzenetére



addikt

A végén csak egy maradhat. :K

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#887) Sanya595 válasza (#886) üzenetére


Sanya595
senior tag

A nevetö negyedik... :DDD

(#888) !Overdose! válasza Sanya595 (#887) üzenetére


!Overdose!
őstag

Engem már nem is vesztek számításba? (Shiftie) :O

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#889) válasza !Overdose! (#888) üzenetére



addikt

Ha jól látom, eddig mindenki csak magát vette számításba. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#890) Sanya595 válasza !Overdose! (#888) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én számitásba vettelek,mert TE vagy a harmadik.... :R

(#891) Qorthral


Qorthral
őstag

Üdv!

Gyenge hétvége, több peches esettel... Bár másoknak is volt pechje bőven, pl Pának. De nem mindenkinek. Lassan igazán jöhetne egy igazán erős hétvége számomra, ahol nincs fatális, a pontszámomat alapjaiban megrengető történés...

Mindenesetre még én is itt vagyok és nem adom fel! ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#892) #70869248


#70869248
törölt tag

ühh gyors lehúzom a futamot mi is történt hogy a fene enné Lewis-t :D
illetve nem, illetve naa...
...

(#893) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ki mire tippel a hétvégével kapcsolatban?
Végre lecseréltem a Lotust Williamsre!

(#894) D.Orion válasza SzalaiG (#893) üzenetére


D.Orion
veterán

Grat a cseréhez. :DDD Nekem semmi tippem nincs, egész hétvégén nem volt időm F1-re. Ma is megyek éjszakára, majd holnap hajnalban próbálok valami okosat összerakni.

Ha esős futam lesz, akkor bármi lehet megint.

(#895) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

150 pötty, personal best :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#896) attisx


attisx
addikt

132 pont... <>#&@{}<;>äđĐ[]íłŁ$ß\|Ä€Í÷~ˇ^˘°˛`˙´˝¨¸ :((( :O

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#897) Qorthral


Qorthral
őstag

170 fölött valamivel.
Ahhoz képest, hogy milyen rosszul állok a tervezetthez képest pár rossz húzás miatt, egész jó. Bár a Red Bullos srácokkal nehezen fogom felvenni a versenyt, de még nem adtam fel a dobogót teljesen. :)
Látom Pá is meghozta a nehéz döntést és úgy fest, hogy nem járt vele igazán jól. Bár azért nem mondanám, hogy rossz hétvégéd volt :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#898) D.Orion válasza Motion_Blur (#895) üzenetére


D.Orion
veterán

151pont, ez meg az én eddigi legjobbam. :D Holnaptól benne leszünk a top10ben vajon? :U Jól éreztem én, hogy a három közép/kis csapattal itt végre lesz valami esélyem.

[ Szerkesztve ]

(#899) Sanya595


Sanya595
senior tag

182 pont... :C
Nem léptem elöbre a ligában,de legalább hozzom be a lemaradásom.. :C

(#900) Plutor


Plutor
aktív tag

206 pont :Y
Jól sikerült hétvége. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.