Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751)



addikt

Nah, hát én beszívtam, hogy a drágább Schumit tartottam meg, az olcsóbb Grosjean helyett.

Persze tudtam, hogy így gyengébb lesz a csapatom, de mivel már nem a győzelemért megyek, gondoltam ennyi belefér, hogy ne kelljen tudathasadással drukkolnom a futamon. Végül is belefér így is, de azt azért nem gondoltam, hogy ekkora különbség lesz.
Pláne, hogy még a szabadedzések előtt véglegesítenem kellett a csapatom.

Nah, de végül is mindegy, amikor betettem Schumit, eldöntöttem, hogy többet már ki nem veszem. Lehet, hogy ez az utolsó éve az öregnek, ennyit megérdemel.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1752) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton most annyit drágult, hogy eladva össze tudok rakni egy Gro, Williams, Ferrari, McLaren csapatot.

Másnak nem lenne értelme, vagy ez vagy hagyom a mostani csapatot. Ami azért rizikós mert nincs benne Ferrari ami szerintem a legerősebb lesz Alonsoval Spa-ba.

:

"..amikor betettem Schumit, eldöntöttem, hogy többet már ki nem veszem. Lehet, hogy ez az utolsó éve az öregnek, ennyit megérdemel."

Repsect Neked!! :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1753)



addikt

Nah, erre a futamra is vakon rakhatom össze a csapatomat, holnap fogunk hazautazni nyaralásról.

Ide is beírom, hátha itt látja meg valaki, hogy aki használja az F1LT appot, nagyon hálás lennék, ha rögzítené az időmérőt és akkor azt még vasárnap délelőtt megnézhetném, futam előtt pont jó ráhangolódás lesz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1754) #70869248 válasza (#1753) üzenetére


#70869248
törölt tag

Detto, mi is úton leszünk...van még 3 órám eldönteni mi legyen. :D
szerk:
Mondjuk piszok előrelátó voltam, mivel tudtam hogy csavargós lesz az év második fele, stabil összetevőket választottam. Jövőre viszont nem tudom mi lesz..csak az év első felében szingapur-auszik-újzéland, és vissza hongkong-ra valamikor nyáron.. :F :(

[ Szerkesztve ]

(#1755) bobace válasza #70869248 (#1754) üzenetére


bobace
őstag

Nekem sincs már időm módosítgatni.. Lesz, ami lesz :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1756) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Asszem a legjobb időmérős eredmény született meg a 61 ponttal :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1757) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamar eldőlt a lényeg számomra..

totál csőd...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1758) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#1757) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Itt is Hami out perez out Maldo kiugrott Gro out

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1759) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Asszem a 108 pontommal elmehetek a p*csába :DDD

Kimit leszámítva minden komponensem kiesett vagy bőven 10-en kívül végzett.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1760) McCartman


McCartman
senior tag

Nem foglalkoztam a játékkal a hétvégén így mentés nélkül visszaállt az előző felállás.

Perez , Alonso , Hamilton , Grosjean , Maldonado , köztük 2 pilótám , 3 csapattagom és mind kiestek. :Y :DDD + Kobayashi második helyről nullázott.
Ezzel véget ért a nagy menetelésem , jól sikerült hétvége. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1761) bobace


bobace
őstag

Akkor én a 174 pontommal egy szót se szólok :D Az időmérő jó lett, a futam meg elmegy, de nagyjából a fél bandának rosszul jött a sok kiesés.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1762) Motion_Blur válasza bobace (#1761) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igazából akinek bent volt a McLaren az már rendben van, nem bukhatott nagyot.

Akiknél Hamilton volt azok most elég nagyot zakóztak, mögöttem a Ligában mindenkinek vagy a McLaren vagy Kimi bent volt. Szal kb. 10 helyet kapásból esek vissza.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1763) Qorthral válasza Motion_Blur (#1757) üzenetére


Qorthral
őstag

Dettó... 115 pont, idei második leggyengébb hétvége. Az első kanyarban elszállt a pontjaim minimum fele :D De madsternél még így is több pontom lett, ami durva. Első kanyarban ütközik a 2 pilótád és elsodornak két másikat a csapataidból... Na ez a priceless :D

Így mindketten hátracsúszunk egy helyet és az összetettet V.Anita fogja vezetni. A ligában ki szerepelt jól? :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1764) Motion_Blur válasza Qorthral (#1763) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"A ligában ki szerepelt jól? "

Jellemzően akik TOP10-en kívül voltak eddig. Nekik volt bent a McLaren mellett vagy Kimi vagy Schumi.

Visszagondolva, az év elején be kellett volna rakni Kimit és bent hagyni végig... nagyon stabil..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1765)



addikt

Nekem 160 pont körül jutott, nem tudom az milyennek számít.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1766) hunnylander


hunnylander
őstag

Nekem Koba lett volna a húzó pilótám. :N

Felemás, közepes eredmény lesz ez, a Lotus és a McLaren hoz majd valamit a konyhá(m)ra.

www.HunnyF1.com

(#1767) McCartman válasza Motion_Blur (#1764) üzenetére


McCartman
senior tag

Kimi nagyon drága volt az év elején főleg a teljesítményéhez képest.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1768) Qorthral válasza Motion_Blur (#1764) üzenetére


Qorthral
őstag

Én betettem, de aztán megváltam tőle. Talán hiba volt, bár pont jókor adtam el, a szabadedzések után érezve, hog nem Monacóban fog idén a legjobban menni :)
Ugyanakkor az is igaz, hogy túlságosan bíztam Grosjeanban, azt hittem, hogy hamarabb kinövi a forrófejűséget. A tempója jellemzően nagyon korrekt egyébként, de rengeteget számít Kimi rutinja, és ahogy írod, nagyon stabil. Alonso és Kimi messze a mezőny két legstabilabb versenyzője.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1769) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Eltiltották Gro-t a következő futamról :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1770) hunnylander válasza Motion_Blur (#1769) üzenetére


hunnylander
őstag

Hoppá!

Ugyan ki fog versenyezni helyette?

Van egyáltalán a Lotusnak használható tartalék- vagy teszpilótája? Vagy jön Heidi? :D

www.HunnyF1.com

(#1771) -Mike- válasza hunnylander (#1770) üzenetére


-Mike-
addikt

Kíváncsi vagyok ki ugrik be.

D'Ambrosio esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#1772) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

181 pont elnézve a többieket "kiemelkedő" kis káröröm :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1773) hunnylander válasza -Mike- (#1771) üzenetére


hunnylander
őstag

D'Ambrosio lenne a logikus fair választás, házon belül.

No de induljunk ki abból, hogy ez az autó nem gyenge matéria és a Lotus nagyon komolyan pedálozhat vele egyéniben a bajnoki címre és konstruktőriben pedig előkelő helyezésre (=money). Természetesen egy beugró külsős pilóta pontszerzése is számít a konstruktőribe, ezzel nem mondok itt senkinek újat.

Sutil? Talán/valószínűleg még fizetni is hajlandó lenne a beugrásért (=money). Monzával kapcsolatosan meg jó ajánlólevele lehetne 2009 okán.

www.HunnyF1.com

(#1774) -Mike-


-Mike-
addikt

Monzára lehet eladom a Ferrarit és a Lotus-t, mind a kettő egy emberes csapat már. Azért meg fenntartani, mint csapatot luxus, veszek belőlük egy jó pilótát. :)

(#1775) Qorthral válasza -Mike- (#1774) üzenetére


Qorthral
őstag

Maldonadora gondolsz? :D

Amúgy Massa ma elég korrektet autózott, Webbert erőből megverte azonos taktikával és a végén 1-2 körön múlt, hogy Hülkenberget is utolérje. Aki előtt meg Kimi volt. Szóval a tempója nem sokkal volt rosszabb, mint a dobogósoké.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1776) -Mike- válasza Qorthral (#1775) üzenetére


-Mike-
addikt

Rai-t kellene összekaparni valahogy.

(#1777) Qorthral válasza -Mike- (#1776) üzenetére


Qorthral
őstag

Na az nem lesz egyszerű.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1778) Zoza24


Zoza24
senior tag

jesszus mi folyik itt Gyöngyösön?:)

tegnap a legjobb kvali eredményem volt 63 ponttal,nah mondom a versenyem is jó lehet...ma hajnalban nyugodtan indultunk el haverokkal Ausztriába Graz mellé,hogy megnézzük Arnold Swarzenegger múzeumát, szülőfaluját,stb...nem akartam semmit hallani a futamról,mondom meglepi legyen:)mire jöttem most haza??? :) Maldonado,Gro,Mclaren,Sauberek!..off...nah ez mind bent volt...s a pláne,hogy a pilótáimat ki kell cserélnem,Maldonado rendes büntit kap,Gro eltiltás...kiket tegyek be helyettük?

még jó hogy Button behúzta... :R

Forza Italy!

(#1779) McCartman válasza Zoza24 (#1778) üzenetére


McCartman
senior tag

Ugyanígy jártam én is súlyosbítva egy Ferrarival.
Legalább a meglepi megvolt. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1780) Zoza24 válasza McCartman (#1779) üzenetére


Zoza24
senior tag

az meg:)
futamot ezután érdemes megnézni?:)

Forza Italy!

(#1781) Motion_Blur válasza Zoza24 (#1780) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mindenképp! Voltak nagyon szép csaták, Kimi és Schumi is elemében volt ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1782) Zoza24 válasza Motion_Blur (#1781) üzenetére


Zoza24
senior tag

nah akkor holnap meló után meglesz a program :R

Forza Italy!

(#1783) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Na még el is számoltam, 101 pont... ahogy nézem azért az átlag 150 körül simán kapott, nagyon sokat buktam most ezzel.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1784) -Mike- válasza Motion_Blur (#1783) üzenetére


-Mike-
addikt

Narain behúzhatja Monzát és akkor visszakapaszkodsz.

(#1785) DemonDani


DemonDani
addikt

Volt itt csillaghullás mindenkinek úgylátom... Egy mese szerű rajtból meseszerűen elképzelhetetlen bukás lett :DDD már csak nevetni tudok rajta

162 pont lett túlélni elég :B

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1786) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hát ez nagyon gyenge lett. :(

Schumi behúzza Monzát és talán helyrejövök.

[ Szerkesztve ]

(#1787) Motion_Blur válasza -Mike- (#1784) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is ebben reménykedek, el nem adnám senkiért :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1788) venember83


venember83
nagyúr

Ugye jól gondolom, hogy nem butaság kicserélni a Saubert a Mercire Monzára, valamint megtartani a Renault-t, még úgy is, hogy tartalékpilótával mennek majd Monzában...

(#1789) kukamatyi


kukamatyi
tag

nekem,Kimi stabilan szállítja a pontokat...de a másodpilótáimmal eddig nem volt szerencsém :W ....
+200 pont ez a hétvége :)) ...

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#1790) Qorthral válasza venember83 (#1788) üzenetére


Qorthral
őstag

A Sauber gyorsabb volt Spában, mint a Merci. Nem mondom, hogy Monzában is gyorsabb lesz, de ki tudja? A pályakarakterisztika nem annyira eltérő. Szerintem a szabadedzések alapján dönts, mindenesetre szvsz majdnem 20 millió többletet nem ér meg a Merci.
A helyedben inkább a Lotust cserélném le McLarenre, talán pont van rá pénzed. Ha nincs, akkor Maldo kuka vagy RIC->Vergne.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1791) venember83 válasza Qorthral (#1790) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszönöm a szaktanácsadást!

(#1792) Zoza24


Zoza24
senior tag

akinek most Grojean bent van annak el kell adnia,hogy az esetleges tesztpilótára cserélje,vagy hogy szól a szabály?

Forza Italy!

(#1793) IreN!CuS válasza Zoza24 (#1792) üzenetére


IreN!CuS
őstag

F1 liga fórum idézet

Helló.
Grosjean eltiltása hogyan lesz hatással a monzai nagydíjon az f1 ligában? Mi lesz azokkal, akiknek ő volt a választott pilótája?

Ahogy Zava is említette, a beugró pontjait kapja majd - ez volt a gyakorlat az elmúlt években is.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1794) Zoza24 válasza IreN!CuS (#1793) üzenetére


Zoza24
senior tag

nagyon köszi,a fórumban nem jártam mostanában:)

Forza Italy!

(#1795) -Mike- válasza Qorthral (#1790) üzenetére


-Mike-
addikt

Monza és Spa teljesen különböző. Abból nem lehet kiindulni, hogy aki jó volt Belgiumban az jó lesz Olaszban. Spa majdnem egyenlő Kanadával, azzal a konfigurációval futott most mindenki. Kanadából kell kiindulni szvsz.

(#1796) Qorthral válasza -Mike- (#1795) üzenetére


Qorthral
őstag

Dehogy teljesen különböző. Nyilván nagyon más, de mindkettőre speckó alacsony leszorítóerős csomag kell, nagy% fullgáz, stb. Bőven jó kiindulóalap Spá, már csak azért is sokkal jobb Kanadánál, mert az már régen volt...

Amúgy ha megfigyeled, nem írtam olyat, hogy aki jó volt Spában, jó lesz Monzában is, sőt. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1797) Qorthral válasza -Mike- (#1795) üzenetére


Qorthral
őstag

Amúgy meg a saját logikádat sem értem...
Ha Spá majdnem egyenlő Kanadával, és szerinted Kanadából kell kiindulni, akkor csak nem olyan nagy hiba, ha az ember fia mégis inkább Spából indul ki, nem? :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1798) IreN!CuS válasza Qorthral (#1796) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Míg Spa középső szektora igen aero igényes addig Monzában talán 2 rész van ahol fontos (Vialone+Ascari/Parabolica). Ezért nehéz lesz megmondani péntek előtt,hogy kik lesznek a jók.

Neked biztos van információd kiknek a "legjobb/stabilabb" a féktávja és kik szenvednek ott,szerintem ez lesz az egyik döntő,hogy a sok gyors rész után melyik autó lesz a legstabilabb féktávon.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1799) Qorthral válasza IreN!CuS (#1798) üzenetére


Qorthral
őstag

Naná, hogy van! most fejeztem be a beszélgetést Rossal. ja várj, az Ő meglátásai mostanság nem annyira jönnek be... :)

Azt írtam, hogy a pályakarakterisztika nem annyira eltérő. Nem azt, hogy megegyező...
Egyébként nem tudom minek kellett ebbe belekötni. Értően olvassatok már. Csak akkor nem igaz, amit írtam, ha gyökeresen különböző a karakterisztika, arról meg szó sincs.

De mindenki abból indul ki, amiből akar. Szerintem többet mond a várható tempóról Spá és Kanada, mint a HRing vagy a tavalyi verseny Monacoban... ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1800) IreN!CuS válasza Qorthral (#1799) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha ez kötekedésnek veszed cinkes.

Szimplán felhívtam a figyelmed arra,hogy Spa sokkal aero igényesebb mint Monza.Kanada szerintem jobb kiinduló pont Monzára mint Spa.
Csak Kanadában ugye pont a másik véglet volt használva a gumikból(ss/s)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.