Hirdetés

2023. február 4., szombat

Gyorskeresés

(#651) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

Holnap várok egy kettős McLaren győzelmet, Perezt és Malnonadot kérem a 10-be, Torro-k és Lotus-ok meg érjenek célba :K

és fingom nincs hány pontom van :N :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#652)

addikt

Nah jólvan, lusta disznóknak csináltam egy táblázatot, ami kiszámolja helyettük, hogy hány pontjuk van. Innen szedhetitek le

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#653) attisx válasza (#652) üzenetére

attisx
addikt

THX!

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#654) Sanya595 válasza (#652) üzenetére

Sanya595
senior tag

THX.. :C :C
De ez részemröl nem lustaság,hanem az,hogy még nem értem rendesen... :W

(#655) Motion_Blur válasza (#652) üzenetére

Motion_Blur
félisten

:C :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#656) Plutor válasza (#652) üzenetére

Plutor
aktív tag

:R

(#657) Qorthral válasza (#652) üzenetére

Qorthral
őstag

Pofás, köszi :)
Bár általában fejben is hamar kiszámolom már futam alatt. De jól jön azért majd. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#658) D.Orion

D.Orion
veterán

Váááááá... Miért nem cseréltem le az RB-t McLaren-re... Váááá éreztem. :W

Webber még pontszerzőn se lesz(rl szerint)...

(#659) Motion_Blur válasza D.Orion (#658) üzenetére

Motion_Blur
félisten

:F

(#660) madster

madster
tag

Perez-Maldonado kombó: sírás... :))

(#661) attisx válasza madster (#660) üzenetére

attisx
addikt

Mondhatni hatalmas blama... :((( Viszont, akik Perezt Sauberre cserélték, azok most jól jártak.

BTW, 124 pötty a hétvégém. Pöppet többet reméltem. :U

[ Szerkesztve ]

(#662) válasza attisx (#661) üzenetére

addikt

Nekem 122.
Én is többre számítottam, de nem vagyok csalódott sem, mert futam közben néha úgy nézett ki, hogy ennyi sem lesz. Amikor pl Webber a 9. hely környékén kóricált és Hamilton meg nagyon ment Vettelre.

(#663) D.Orion válasza Motion_Blur (#659) üzenetére

D.Orion
veterán

Ezt még a rajtnál írtam, akkor úgy látszott, hogy RB-vel bukó lesz ez a verseny, de aztán csak behozták. Most viszont elgondolkoztam azon, hogy eladom az RB-t, mint csapatot és inkább a McLaren-t fogom berakni. LH+Button stabilabb eredményeket hoz, mint Vettel + Webber.

attisx Maldonado és Perez tőlem repülni fog, többet nem szívok velük. :( :(((

[ Szerkesztve ]

(#664) Plutor

Plutor
aktív tag

118p. Perez,Maldonado :( :W

(#665) attisx válasza (#662) üzenetére

attisx
addikt

Na ja, lehetett volna kevesebb is.

Egy biztos, beigazolódott a félelmem, a Williams komponenseket messziről el kell kerülni, mert a forradalmi váltójuk nagyon gyorsan gallyra megy...

(#666) #70869248 válasza (#652) üzenetére

törölt tag

Ez laza...köszi szépen :D

Ezek szerint 136 pötty a hétvége, egy tízessel kevesebb mint két hete, szal so-so.
kíváncsi vagyok mit tartogat a piac... :)

(#667) X3B6O0X

X3B6O0X
aktív tag

Fuuu, de rosszul jártam... Maldonado meg Perez volt berakva :DDD

Meg egyébként is, most a futam is rossz volt :(
Most kb. így érzek:

;]

madster: együttérzek veled :D

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#668) Qorthral

Qorthral
őstag

Nem rosszak ezek a pontok szerintem. :)
Persze baromi pech, hogy Maldonado így szerepelt pont most, ez azért nem reális, bármilyen gyenge is a gép. Pá: Neked jött ki jól a lépés, pedig a reálisabb az volt, hogy nem éri meg "ülni" a pénzen. De most bejött és duplán mázli, mert beteheted Petrovot, mi, Maldonadosok pedig éppen nem ;) De majd máshogy oldjuk meg.
b-type járt még jól, jobban mint mi, de megint csak pech, hogy Perez kiesett, különben nem lett volna nagy különbség. Érdekes lehetőségeket látok a továbblépésre, rövid és középtávon is. Majd meglátjuk. :)

(#669) #70869248 válasza Qorthral (#668) üzenetére

törölt tag

sijmán van ideje bárkinek felérni, ha csak arra gondolok hogy tavaly valahogy a 1300. hely környékéről értem be az utolsó futamra az első 100-ba..
Egyszerűen vannak olyan pillanatok az idény közben amikor mindenki nagyot hullámzik,..és vannak olyan pillanatok ahol nem igazán érdemes váltani, vagy nem lehet..
sokszor 1000ezro hiányzik egy jó húzáshoz, de ha nincs akkor vagy át kell variálni mindent (sok bukás a váltások miatt), vagy ülni kell a pénzen.
Pl. szvsz most szerintem Pá járt jól, mert nagyot tud cserélni...a kieséseknek köszönhetően pedig van miből válogatni.
Nálam szinte biztos hogy kevés fog hiányozni egy jó váltáshoz versenyzői fronton, de van B terv :D
Az biztos hogy a McLaren is nagyon sanszos, jön pár olyan pálya ahol kifejezetten erősek lehetnek..
Bármi fizethet...ahogy pl. Hunny'-nak is fizet a Renault bentléte a csapatában...ha Petrov beért volna akkor persze még jobban, de ezeket nem lehet kikerülni.
A Renault-ból is lehet építkezni...ez az eredmény nagyon benne volt, nem mondom hogy erőből csinálták meg, mert a Ferka kellett hozzá, de nagyon úgy néz ki hogy a Renault jó vásár.

(#670) Sanya595 válasza #70869248 (#669) üzenetére

Sanya595
senior tag

Én meg kivettem Petrovot,hogy betehessem a Red bull-t.
Szerintem jól döntötem,mert Pet kiesett.Viszont ezzel be kelletPerez mellé tennem 1 Pet-nél rosszabb pilotát...sajnos ez igy megy,de összeségében szerintem jobban jártam,mintha az elözö csapattal indultam volna.

(#671) válasza Qorthral (#668) üzenetére

addikt

Igen én pont valamelyik Renaultosra pályáztam és azért sírtam úgy Perez kizárása miatt az első versenyen, mert nagyon úgy nézett ki, hogy így csúszik egy futamot az egész...
Malonado nagyon csábító volt, mert nagyon zavar, hogy a HRT futamonként egy millát veszít az értékéből, de aztán erős voltam és ellenálltam a kísértésnek, pont azért mert nem bíztam Maldonadoban és milyen jól tettem.:)

Így most éppen befér Petrov, 81ezer euróm marad, ha beteszem. :)
De azért még megvizsgálom milyen más lehetőségek vannak.

MÁS:
Aki már kiszámolta a pontjait, vegye figyelembe, hogy Hamilton a büntetése miatt helyet cserélt Kobayashival, szóval eszerint módosulnak a dolgok. (nehogy az legyen, hogy szarul számol a táblázatom :) ).

[ Szerkesztve ]

(#672) Motion_Blur válasza (#671) üzenetére

Motion_Blur
félisten

"Hamilton a büntetése miatt helyet cserélt Kobayashival"

Így is bukó volt a hétvége, még rúgtak belém egyet :W :))

A táblázatod meg nagyon fasza :K

(#673) D.Orion válasza (#652) üzenetére

D.Orion
veterán

Hadd találjam ki:

Bennem van a hiba, hogy én még a 2003-mas Office csomagot használom. :U Írom mindezt azért, mert a zseniális MS terméktámogatás miatt a 2007-es Office programcsomagban íródott dokumentumokat a 2003-mas csomag nem tudja megnyitni. :W Grat MS!

[ Szerkesztve ]

(#674) Motion_Blur válasza D.Orion (#673) üzenetére

Motion_Blur
félisten

[link]

(#675) D.Orion válasza Motion_Blur (#674) üzenetére

D.Orion
veterán

Thx! Gondolhattam volna rá.

Sanya595: Rakd fel te is, hátha. :DDD Nekem nagyon jól működik. Én mondjuk ki tudom számolni a pontjaimat, de nagyon nagy segítség lesz abban, hogy a különböző összeállításoknál könnyebben átlássam az esélyeket. :C

[ Szerkesztve ]

(#676) Sanya595 válasza D.Orion (#673) üzenetére

Sanya595
senior tag

Nem benned van a hiba..... :F
Nekem : Microsoft.Office.2007.Enterprise.Hungarian ez van és mégsem birom életre kelteni :W ,peddig biztosan remek találmány lett... :C
Nem baj,ezt az egy órát már kibirom.

(#677) válasza Sanya595 (#676) üzenetére

addikt

Hmm, fura, hogy azzal nem megy...

Gondoltam rá, hogy felrakom sima xls-ként is, de amikor úgy akartam elmenteni, akkor kiírta, hogy nem tudja pontosan úgy elmenteni és néhány elemet átállított, szóval inkább hagytam. De feltehetem úgy is, csak lehet hogy bugos lesz.
Viszont, amit Motion linkelt, kompatibilitás csomaggal, azzal jó kéne legyen azoknak is, akik 2003-as excelt használnak.

[ Szerkesztve ]

(#678) válasza (#677) üzenetére

addikt

Updateltem a file-t. Semmivel nem tud többet, mint az eredeti, annyit változtattam rajta, hogy levédtem az összes cellát, amiket nem nekünk kell módosítani, így biztos nem rontja el senki a képleteket, meg semmit. :)

Innentől az az eredeti linkről már az új file fog letöltődni.

(#679) Sanya595 válasza (#677) üzenetére

Sanya595
senior tag

Leszedtem...semi....... :F
Már ott furcsa,hogy az elején kérdez megnyitáskor az exel.

Mind a 3 lehetöséget próbáltam.

(#680) válasza Sanya595 (#679) üzenetére

addikt

sajnos nem értek hozzá, hogy ez mitől lehet, de belinkeltem az excel topicba a problémát, hátha lesz ötletük.

(#681)

addikt

Most nézem, hogy b-type az összesített tabella 14. helyére került. :C

(#682)

addikt

Közérdekű közlemény!

Akik a második nagydíjnál csatlakoztak be, azok a "futam ligák/tabellák" menüpont alatt a Maláj nagydíj ligájánál nézhetik meg, hogy állnak azokhoz képest, akik szintén csak a második körben kezdték a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#683) D.Orion válasza (#681) üzenetére

D.Orion
veterán

Grat neki! :C

(#684) #70869248 válasza (#681) üzenetére

törölt tag

Na kíváncsi vagyok meddig :D
..bár itt sem jártam még az igaz, de akkor most már becélzom az első helyet :)

(#685) válasza #70869248 (#684) üzenetére

addikt

Remélem végig közel maradsz a tűzhöz, mert azt tervezem, hogy a ligában majd mindenképp megelőzlek és akkor én is odakerülök az elejére összetettben. :)

(#686) Qorthral válasza (#685) üzenetére

Qorthral
őstag

Hehe, nekem is hasonló terveim vannak. Téged még so-so, de b-type-ot mindenképpen meg szeretném előzni idén, mivel tavaly szerencsésen alakult számára a végjáték (az ügyességén túl, de az alap a szintünkön sztem :D) és így elhappolta a bajnoki címet előlem. :)

Mindenesetre nem bánnám, ha a PH! liga legjobbjai az összetettbeli címért is harcban állnának :) ;)

(#687) #70869248

törölt tag

Na csak gyertek, annál jobb minél több.. :)

(#688) Sanya595 válasza (#685) üzenetére

Sanya595
senior tag

Szép tervek mondhatom.... :C

Qorthral
Szintén... :C

Remélem mindekinek remekül sikerül a bajnokság és ott leszünl az összetett elejében. :R

(#689) attisx

attisx
addikt

Álmodozzatok csak... ;]

(#690) -Mike-

-Mike-
addikt

Bármikor lehet csatlakozni még a ligába?

(#691) Motion_Blur válasza -Mike- (#690) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Igen :K

(#692) válasza -Mike- (#690) üzenetére

addikt

Persze, nem gond.
Ha a korábbi fordulókban nem vettél részt akkor ellenünk nyilván hátrányban leszel, de van külön tabella azoknak is, akik később csatlakoztak be.

szerk: felvettelek

[ Szerkesztve ]

(#693) -Mike- válasza (#692) üzenetére

-Mike-
addikt

Ok, köszi, akkor hagyd jóvá a csatlakozásomat légyszíves.

Kell már egy kis sikerélmény, mert haverokkal bwin-en erősen mínuszba mentünk át.
Force india mindkét versenyzőke pontot szerez? Igen. Sutil 11. Webber pole. Kers-e az időmérő végefelé kezdte megadni magát. McLaren győzelem. Buttont inkább behozták a biztos 2. helyre. Az első kört a 2. helyről rajtoló vezeti. Erre olvasom szombaton, hogy átteték a pole sittert a belső ívre. Kész rémálom volt a hétvégém. :D

(#694) válasza -Mike- (#693) üzenetére

addikt

Még jó, hogy csak a bwinen mentek félre a dolgok, képzeld el mi lett volna, ha értékes ligapontokat buksz el. :D

(#695) hunnylander

hunnylander
őstag

Jövök fel, mint a talajvíz. Hajrá Rönyó!

Maradnak! (Nincs jobb.) :DDD

www.HunnyF1.com

(#696) válasza hunnylander (#695) üzenetére

addikt

Könnyű neked! Nem kell azon rágnod magad, hogy melyik az a pillanat, amikor a legoptimálisabb lecserélni a bikákat a jávorszarvasra. Már ha le kell egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

(#697) D.Orion válasza (#696) üzenetére

D.Orion
veterán

A bikát még értem, de a jávorszarvas az melyik csapat(McLaren :F )? :))

(#698) válasza D.Orion (#697) üzenetére

addikt

(#699) Qorthral válasza (#696) üzenetére

Qorthral
őstag

Bizony nehéz a dolgunk. :) Nem könnyű dönteni, rengeteg jó és jobb opció akad.
De azért szerintem hunny örömmel cserélne velünk és osztozna a problémáinkban! :D
Az viszotn szimpatikus, hogy nem adja fel és bizony, jönni fog felfele mint a talajvíz. :)

(#700) válasza Qorthral (#699) üzenetére

addikt

Vicces, mert amikor az első futamra betettem a Red Bullt, nyugodtan hátra dőltem, hogy van legalább 1 fix elemem, ami miatt nem kell fájjon a fejem, mert ehhez már hozzá sem fogok nyúlni a szezon végéig.

Erre most 2 futammal később itt állok. 4-5 futammal előre minden csapatelemem le van zsírozva, hogy hova mit szeretnék. Az egyetlen bizonytalan tényező, hogy mi legyen a Red Bullal. :)

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.