Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Zoza24 válasza Qorthral (#1499) üzenetére


Zoza24
senior tag

kire gondolsz főnök?nekem a csapatok még csak-csak jók,de ennek ára az hogy a pilóták igen gyengék ;)

Forza Italy!

(#1502) Qorthral válasza Zoza24 (#1501) üzenetére


Qorthral
őstag

Azokra, akik közvetlenül mögöttem vannak a tabellán. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1503) Zoza24 válasza Qorthral (#1502) üzenetére


Zoza24
senior tag

jah az összesítettre gondolsz:)ahhoz én csíra vagyok:)

Forza Italy!

(#1504) Qorthral válasza Zoza24 (#1503) üzenetére


Qorthral
őstag

Miért? Ott vagy a 15. helyen! :)
No lássuk ki mit alkot.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1505) -Mike- válasza Qorthral (#1504) üzenetére


-Mike-
addikt

Már kezdek belezavarodni annyi variációt kipróbáltam az elmúlt 20 percben pedig kis vagyonnal rendelkezem. :)

(#1506) Zoza24 válasza -Mike- (#1505) üzenetére


Zoza24
senior tag

szintén zenész:)

Forza Italy!

(#1507) -Mike- válasza Zoza24 (#1506) üzenetére


-Mike-
addikt

Mercedes elbizonytalanított most, ki is veszem, így befér még Maldonado aki odadurranthat Q-n. A két Sauber meg csak nem ég le a versenyen,ellenben a Merdzsó bármikor megállhat, főleg MSC alatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#1508)



addikt

annyira tudtam, hogy maldonado a hétvége folyamán ki fogja próbálni a falat

szerk: tudom, de rossz szájízzel, csak így jött ki a money

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1509) Qorthral


Qorthral
őstag

Pásztor :R

Pá: Mégis beraktad ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1510) Zoza24 válasza -Mike- (#1507) üzenetére


Zoza24
senior tag

odadurrantott:)

nagy szívás lesz a hétvégém,mert nem mertem Lotust kicserélni Ferrarira,bűnhődni fogok érte sztem :U

Forza Italy!

(#1511) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

33 pont,közepes.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1512) Zoza24 válasza IreN!CuS (#1511) üzenetére


Zoza24
senior tag

18 pont...kuka :)

Forza Italy!

(#1513) Qorthral válasza (#1508) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, az ilyesmi rendkívül bosszantó... Pastor mindig nagyon rizikós, ahogy Grosjean is csaknem ennyire. Te egyébként is rendes ráncfelvarrást végeztél a csapatodon úgy látom.
Kíváncsian várom mit hoz a mai futam! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1514) hunnylander


hunnylander
őstag

Mivel nagyon gyenge eredményeim voltak az elmúlt időszakban, alig volt lehetőségem valamicskét is fejleszteni. Kicseréltem a Saubert a Force Indiára, eddig megérte.

www.HunnyF1.com

(#1515) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#1511) üzenetére


Motion_Blur
félisten

29 pont, amikor Schumi elvette a gyors körén azt hittem megőrülök...

Amúgy VET, ALO, WEB befutót tippelek, remélem MSC TOP6-ba behozza :B

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1516) -Mike-


-Mike-
addikt

+5 hely Maldonadonak váltócsere miatt, mi jöhet még? :D

(#1517) attisx válasza -Mike- (#1516) üzenetére


attisx
addikt

Pl. Gombos megnyeri a futamot, most, mikor végre megszabadultam tőle... :DDD :B

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1518) venember83 válasza attisx (#1517) üzenetére


venember83
nagyúr

Ettől aztán nem kell félni. Újabb borzasztó hétvége nekem, lassan csak elérem az utolsó helyek egyikét...

(#1519) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hirtelenjében 205 pontot számoltam,egész jó :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1520) McCartman


McCartman
senior tag

Pár perccel piac zárás előtt megjátszottam a Raikkonen-> Grosjean , Sauber-> Ferrari cserét de végülis nem mentettem el.
Fontosabb , hogy tudjak a kedvencnek szurkolni és Rai már az első futam óta benn van.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1521) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A szokásos pech: Grozsit cseréltem le Schumacherre :W

Perez mentette meg a hétvégét, az összetettben meg talán az hogy elég sok embernél volt bent Maldonado (+Schumacher)..

154 pont, az előző csapatfelállásommal ez 233 lett volna....

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1522) netpeti98 válasza Motion_Blur (#1521) üzenetére


netpeti98
addikt

"A szokásos pech: Grozsit cseréltem le Schumacherre "

Szintén :W
Talán az McLaren hozott valamennyit.

Üdv netpeti98

(#1523) bobace


bobace
őstag

Hihetetlen! És bejött... Lotust Mercire. Miért cserélek pénteken? Ennyi ész, meg is érdemlem, hogy minden futamon beleszaladok :W ...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1524) greenmukk


greenmukk
tag

N. Karthikeyan, R. Grosjean, McLaren, Marussia, Williams cseréltem verseny előtt, erre-----> M. Schumacher, R. Grosjean, Sauber, Toro Rosso, Williams

Szivem szerint megtartanám Sumákot de a pontok nem fognak így jönni.... Mekit kár volt lecserélni bakker :D Torro,Sumák, Williams repül és megnézem hogy miképpen tudok variálni a pénzből. Kéne vmelyik nagy csapatból is egy darabka.

jajj nem lesz szívem kidobni Sumit :O :))

(#1525) Zoza24


Zoza24
senior tag

nekem almás lett a hétvége,vmi komolyabb pilótát be kell tennem,mert anélkül egyre hátrébb csúszom majd... :B

Forza Italy!

(#1526) Qorthral


Qorthral
őstag

Egész jól kijöttem a hétvégéből, az esélyes kb 5 variációból a 2. legjobb mellett döntöttem. A Perez, TR azért sokkal jobb lett volna a Koba, Williamsnél, de idén ezt ki tudja előre? Most nagyon sok múlott a gumitaktikán ill. sajnos Koba még 1 kiállást tervezett eleinte aztán meg beragadt csúnyán Di Resta mögé. Összetettben bukni fogok pár helyet, de TOP5 talán megmarad és közel lesznek az előttem levő srácok. A ligában madsterrel fej-fej mellett leszünk. :)

Grat mindenkinek, akinek bent volt Grosjean és/vagy Perez! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1527) greenmukk


greenmukk
tag

na 174ponttal ez eddig a legjobb hétvégém :)) ha Sumi nem nullázik akkor egészen jó lettem volna még így Ferrari, Meki, Redbull nélkül is :(

összesítettben 1214-et javítottam a ligában meg 9helyet úgyhogy igazából elégedett vagyok :)

(#1528) hunnylander


hunnylander
őstag

115 pont, tovább zuhantam. :O

www.HunnyF1.com

(#1529) -Mike- válasza hunnylander (#1528) üzenetére


-Mike-
addikt

Mclarent dobd ki.

(#1530) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Gyilkos kombo Sumi+Gro rajtnál kiütik egymást én meg buktam :D

Vagy minden eladok 2 top pilótáért , nem tudok melyik a nagyobb bukó :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1531) DemonDani válasza IreN!CuS (#1530) üzenetére


DemonDani
addikt

Idén aztán akkora kavar van, hogy a végén már tényleg Kovalainen is esélyes lesz :DDD simán el tudom képzelni hogy Schumi nyer és Gro bekíséri a 2. helyen

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1532) bobace


bobace
őstag

Remeg a kezem, de most nem változtatok :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1533) -Mike-


-Mike-
addikt

Megint kib*szott nagy lutri lesz az egész.

(#1534) Zoza24 válasza -Mike- (#1533) üzenetére


Zoza24
senior tag

ne is mondd:)

Forza Italy!

(#1535) Motion_Blur válasza -Mike- (#1533) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Koba + Maldonado, csapatba Ferrari, FI, Lotus vagy Merci

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1536) -Mike- válasza Motion_Blur (#1535) üzenetére


-Mike-
addikt

Felipe baby nem lesz sehol, szerintem Button feltámad.

(#1537) venember83 válasza -Mike- (#1533) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, erre jutottam én is ma reggel. Pedig nagyon kellene végre egy jó hétvége... :U

(#1538) -Mike- válasza Motion_Blur (#1535) üzenetére


-Mike-
addikt

Azért az milyen már, hogy ferrari109 kolléga két verseny óta nem csinált semmit a csapatával és ott van köztünk a csapatranglistán. Lehet ez a titok, bele kell sz*rni. :D

(#1539) Oliverda


Oliverda
félisten

Szvsz eléggé elbaltázott ez az f1liga, ami a csapatok és pilóták árainak változását illeti. Pl.:

Ez most így mi alapján? :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1540) attisx válasza Oliverda (#1539) üzenetére


attisx
addikt

A liga pontokba az időmérő is beleszámít, míg az árfolyam változást csak a futamokon elért helyezések alapján számolják, és Maldonado ha jól tudom többször nullázott futamon, mint Senna, ezért jobban esett az árfolyama, viszont a jobb időmérők és a futamgyőzelme miatt több pontja van...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1541) Motion_Blur válasza -Mike- (#1536) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így legyen!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1542) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na én bekockáztattam Button Gro mellett,majd elválik....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1543) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#1542) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Néztem is, hogy nem csak nekem ment el az eszem :))

Akkor drukkoljunk együtt Buttonért, én azt hittem hogy már a Q1-ben búcsúzik :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1544) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#1543) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Amennyire olcsó volt , hogy muszáj volt bekockáztatni,megy egy jót és jó pár millát lehet rajta keresni :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1545) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#1544) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Eddig nekem bukó :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1546) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#1545) üzenetére


IreN!CuS
őstag

39 pont erősen kérdéses :D Perez sokaknak volt bent így az picit kompenzál talán,ja most nézem neked is upsz :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1547) -Mike-


-Mike-
addikt

Perez és a Ferrarik előre jönnek versenyen remélem, ha nem rájuk gyújtom a halpiacot. :D

(#1548) Zoza24


Zoza24
senior tag

ezt a kiszámíthatatlanságot...:)
Maldonado -Perezt akartam pilótapárosnak,de mondtam magamban most Kobayashi jobb lesz..eddig nagy malac,de futamon könnyen visszafelé sülhet el...Maldonado kirakásán is agyaltam végül hagytam...
csapatoknál hajlottam egy Ferrari-Lotus párosra,de harmadik szabadedzés után (vártam Button mit csinál),inkább Ferrari helyett Meki lett...eddig ez is malac,de futamon nagy meleg lesz és nem tudom Meki hogy fog a gumikkal bánni,Lotusban bízom,hogy ők jók lesznek...

eddig 56 pont...sajnos nincs pénzem jobb pilótákra,így a mögöttem lévők könnyen beelőzhetnek...

sok sikert mindenkinek!

Forza Italy!

(#1549) venember83


venember83
nagyúr

A McLaren bekaphatja. Ilyenkor kell beindulni, mikor már eladtam őket? A Lotus és a Ferrari előrébb kell jöjjön mindenképpen a versenyen. :(((

(#1550) -Mike- válasza venember83 (#1549) üzenetére


-Mike-
addikt

Button nem fog előrébb jönni, 3 kör után megint nem lesz gumija ;] Ferrari előrébb jöhet, nem voltak annyival lassabbak, 1-2 tized, az semmi, India és Hamilton szerintem még akik hátrafelé lépdelnek majd, ami jó nekünk :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.