Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

248 megyek előre egy picit :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6002) Atlantis


Atlantis
veterán

237, ha jól számolom, ami nem olyan rossz. A Kimit választók ritka mákosok, nem mertem meglépni, de végül is csak 6 ponttal ért többet az a verzió.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6003) Popes válasza Atlantis (#6002) üzenetére


Popes
őstag

Kimin ment el kb tavaly ilyenkor az egész szezonom, mondujk most Sainz tett be. De a technikai sport mind lutri. 227 pont, lehetett volna jobb is.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#6004) and1ao


and1ao
őstag

Én is jól megszívtam a rossz Ericsson kerékcserével + a Saintz kieséssel, de 227 pont így is összecsúszott annyira nem vagyok elkeseredve, de barcelona-ra valamit nagyon kikell találni. Szóval lehet törni a buksim :D

Guild Wars2!

(#6005) bobace


bobace
őstag

Hát 232, ez most nem jött össze. Sainz nem jött jókor. Plusz grat a Kimiseknek.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6006) EmberXY


EmberXY
addikt

Hát Merhi nem nyert futamot, így csak 220, erős sereghajtó mezőny, de legalább feljöttem 200 fölé, hátha lesz még jobb is. :DDD
Gratulálok én is a kimiseknek...

Up the Irons!

(#6007) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kicsit azért frusztráló belegondolni hogy ha Ericsson helyett Nasr-ral kezdek akkor kb ugyanazokkal a cserékkel most összetett top10 lennék.... Ir3NiCuS grat!

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6008) venember83 válasza FireKeeper (#6007) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez minden évben megvan, a kezdés hatványozottan fontos, és elég komolyan szerencse kérdése is a dolog.

(#6009) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

220 pont. Na csak jobban jöttem ki, mint azt gondoltam :D

All→M8

(#6010) venember83


venember83
nagyúr

Két semmitmondó edzés után nehéz csapatot összeállítani, de furcsa, hogy ennyire nincsenek sehol a Williamsek, Lotusok, Sauberek, miközben az azonos motorral szerelt gépek ott vannak az első helyeken.

(#6011) ROBERTOH válasza venember83 (#6010) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Ugyanezt gondolom: senki nem mutatott meg semmit. Elég megnézni a tavaszi tesztet, ahol sokkal jobb idők születtek, pedig nem valószínű, hogy azóta visszafelé fejlődtek volna a csapatok:
Pl.:
1. Rosberg (német, Mercedes) 1:22.792 (106 kör)
2. Bottas (finn, Williams-Mercedes) 1:23.995 (90)
3. Nasr (brazil, Sauber-Ferrari) 1:24.071 (141)
4. Vettel (német, Ferrari) 1:25.339 (143)
5. Button (brit, McLaren-Honda) 1:25.590 (101)

ez a kedvenc aláírásom

(#6012) Qorthral válasza ROBERTOH (#6011) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért két apró tényt ne hagyj figyelmen kívül:

- Hidegben jobban "harapnak" a motorok, emiatt tipikusan jobbak a februári teszteredmények, mint a melegben futott tesztkörök.
- A tesztek során a lágy és szuperlágy gumikat használták a csapatok, ezzek szemben most a kemény és a közepes keveréket kapták meg...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6013) EmberXY válasza venember83 (#6010) üzenetére


EmberXY
addikt

Én Merhi-ről Sainz-ra váltottam, a középmezőnyben ez a legkevesebb és egyben talán a legtöbb, amit tehettem.

Up the Irons!

(#6014) venember83


venember83
nagyúr

Csúnya bukás lehet belőle, de Kvyat és a TR nagyon jól mentek a szabadedzésen, így szerencsét próbálok velük. Grosjean és a Sauber sehol nincs, így helyükre érkezik a két előbbi komponens.

Vagy Rosberg Grosjean helyett? Sok a kérdés és az opció...

[ Szerkesztve ]

(#6015) -Mike- válasza venember83 (#6014) üzenetére


-Mike-
addikt

Toro rossok jók lehetnek, de szerintem Kvyatot nem érdemes berakni, tuti nem ér végig a versenyen.

Rosberggel én is kacérkodtam, de akkor két gyenge csapatom lenne, amúgy simán beraknám, szerintem most erősebb lesz, mint Lewis.

[ Szerkesztve ]

(#6016) venember83 válasza -Mike- (#6015) üzenetére


venember83
nagyúr

Grazie! ;)

(#6017) -Mike- válasza venember83 (#6016) üzenetére


-Mike-
addikt

De utána nem ér szidni. :)

(#6018) venember83 válasza -Mike- (#6017) üzenetére


venember83
nagyúr

Teljesen jogos. Viszont nekem mindenképpen lesz 2 gyenge komponensem, Gro, Merhi és a Sauber gyenge, mindenkit nem tudok kukázni. Williams pilóták és csapat tekintetében drága, Renault-motoros autók komoly kockázatot jelentenek, Buttont nem merem betenni Gro helyett, mert akkor ugyanúgy marad Merhi, és Button kiesése esetén nagy szívás. Vettelt meg nem akarom kihagyni, maradjon csak meg a Ferrari, míg esetleg befér Vettel pilótaként.

Remélem, hogy Rosberg nem esik ki, s akkor talán megszerzi az első két hely valamelyikét.

De jó, hogy a PH!-Ligában ennyiféle kombinációt próbálunk ki, nem ugyanazt az utat követjük mindannyian. :)

[ Szerkesztve ]

(#6019) venember83


venember83
nagyúr

Ez jó, hátha Seb megelőzi Lewist, és akkor Keke Jr. megléphet. :)

(#6020) Atlantis


Atlantis
veterán

Én meghagytam a Gorsjean-verziót, mert a többi verzió nem tűnt még ennyire megnyugtatónak sem, eddig 60 pont. Talán holnap nem füstölnek el a TR-k, legalábbis a hollandé ne tegye. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6021) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Raikkönen egyelőre jó nagy bukta jobban jártam volna olcsóbban a ferrari komponenssel, remélem a futamra összeszedi magát. az mondjuk látszott a szabadedzéseken hogy Vettelnek jobban fekszik ez a pálya de ekkora verést azért nem vártam volna.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6022) and1ao


and1ao
őstag

Én is berizikóztam most mert máshogy nem volt esélyem feljebb kerülni a ranglétrán, szóval az egész csapatom kuka lett jóformán Ham be lett téve,de nagy bukó lesz ennek a vége :DDD

FireKeeper: olvastad a bakit hogy megégett a gumi a melegítőben :F

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#6023) venember83


venember83
nagyúr

Good job, Nico! :))

(#6024) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

232. Kimi szerencsére jött előre de azért a negyedik helyének jobbnak örültem volna.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6025) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Ha minden igaz (nem rakják hátrább Sainz-ot), akkor az én összeállításom volt most a nyerő: 256 pont.

ez a kedvenc aláírásom

(#6026) EmberXY válasza FireKeeper (#6024) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam 237, ha jól számolom, így hoztam rajtad 5 pontot, csak így tovább. :P

ROBERTOH: Sainz nekem is fájna...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#6027) Atlantis


Atlantis
veterán

248 pont, ha jól számoltam...nem is rossz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6028) -Mike- válasza ROBERTOH (#6025) üzenetére


-Mike-
addikt

Sainz megtarthatja a 9. helyét

(#6029) Qorthral válasza ROBERTOH (#6025) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha jól számoltam nekem is annyi, demás felállással. ;)
(SAI - KVY - LOT - MER - FER)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6030) Popes válasza Qorthral (#6029) üzenetére


Popes
őstag

Nekem is ez a felállás de én csak 254 pontot számoltam. (de lehet tévedek :) )

Deus ex machina

(#6031) ROBERTOH válasza Popes (#6030) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Én 255 pontot számoltam nektek, de nemsoká kiderül ;)
(anyagilag nem tudtam volna összeállítani a csapatotokat, ezért ezt a felállást nem kalkuláltam ki ;) )

ez a kedvenc aláírásom

(#6032) Popes válasza ROBERTOH (#6031) üzenetére


Popes
őstag

Maldonado ha nem esik ki akkor egész jól bejött volna, de a HA itt sem mérvadó. :D

Deus ex machina

(#6033) Qorthral válasza Popes (#6030) üzenetére


Qorthral
őstag

Fejben számoltam, szóval simán lehet, hogy én tévedek. De 1-2 pont ide-oda nem számít, a lényeg, hogy jól sikerült ez a hétvége. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6034) Motion_Blur válasza Qorthral (#6033) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pont befér egy HAM-SAI-FER-LOT-SAU.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6035) bobace válasza Motion_Blur (#6034) üzenetére


bobace
őstag

Hmm, valóban. Én még elgondolkoztam egy MAR pilóta-Nasr-WIL-MER-FER-en is.
Igazából mindkét felállás után még egy komponens cseréjével el is érhető a dream team, annyira kevés a valamire való csapat a középmezőnyben.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6036) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

238 pontocska. Jólvanez :))

All→M8

(#6037) venember83


venember83
nagyúr

Nekem csak két út maradt.

ROS-MER-TR-SAU-FER csapatból vagy Merhiből varázsolok Grosjean-t vagy Rosbergből Hamiltont. Nem egyszerű.

(#6038) -Mike-


-Mike-
addikt

putty

[ Szerkesztve ]

(#6039) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#6038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Harcsára?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6040) -Mike- válasza TESCO-Zsömle (#6039) üzenetére


-Mike-
addikt

Adjatok tippet inkább, melyik Toro-s kisfiút rakjam be.

(#6041) venember83 válasza -Mike- (#6040) üzenetére


venember83
nagyúr

VER. Szerintem. Ma egész jól ment, a versenyen is ügyes lesz.

(#6042) callmeakos válasza venember83 (#6041) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én attól félek hogy ezen a pályán neki idő előtt vége lesz a versenyének. De lehet hogy rám fog cáfolni....

All→M8

(#6043) FireKeeper válasza venember83 (#6041) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

wow, most csak az első két szabadedzés került előre vagy az időmérő is holnap lesz?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6044) válasza FireKeeper (#6043) üzenetére



addikt

Monacoban mindig is csütörtökön tartották a szabadedzéseket, itt ez a megszokott.
Időmérő és verseny szombat és vasárnap kettőtől.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6045) FireKeeper válasza (#6044) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah ok, kösz

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6046) venember83 válasza callmeakos (#6042) üzenetére


venember83
nagyúr

Lehet benne valami, mert odacsapta szabadedzésen is.

Rosszkor váltottam Rosbergre, most nem tudok Gro büntetése miatt igazán jó csapatot összehozni, mert ha Rosbergből lesz Hamilton, akkor marad Merhi. De ha marad Rosberg, akkor meg csak Grosjeant tudom megvenni, csapatszinten nem elérhető a RB a Sauber vagy TR helyett, más meg nem jelentene fejlődést, így csak a Grosjeanos opció marad Rosberg megtartása esetén.

N. Rosberg, R. Merhi, Toro Rosso, Sauber, Ferrari - van még háromnegyed órám gondolkodni.

(#6047) IreN!CuS válasza venember83 (#6046) üzenetére


IreN!CuS
őstag

pénzspórolás ? :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6048) venember83 válasza IreN!CuS (#6047) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudod, mit? Igazad van. Mindenképpen szívok most, akkor legalább maradjanak meg a milliók. Nagyon köszönöm.

(#6049) IreN!CuS válasza venember83 (#6048) üzenetére


IreN!CuS
őstag

De nem akarok csuklani ( mutter sem ) :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6050) Atlantis


Atlantis
veterán

Ehh, én meg lemaradtam a váltásról, már nem tudtam rámenteni...sebaj, ennek így kellett lennie, marad a régi csapat. Ezen a pályán bármi lehetséges, meg a bárminek az ellentettje is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.