Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Gro/Koba eddig jó választásnak tűnik, bár amilyen peches vagyok, tuti elveszik a köreiket :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1952) Qorthral válasza Motion_Blur (#1951) üzenetére


Qorthral
őstag

Koba elvileg megúszta, ha jól értem. Gro meg eleve kevésbé volt veszélyben :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1953) -Mike- válasza Motion_Blur (#1951) üzenetére


-Mike-
addikt

Kobayashi remélem most nem esik vissza versenyen Perezhez képest ahogy eddig szokott. Nekem az is jó lenne ha beállna a két Red Bull mögé és levonatozná a versenyt.

(#1954) Qorthral válasza -Mike- (#1953) üzenetére


Qorthral
őstag

Többet szerintem igazán nem várhatsz tőle... :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1955) netpeti98


netpeti98
addikt

Eddig jó hogy Grosjean-t tettem be Kobajasi mellé. Csak holnap ne törjék össze magukat. :)

Üdv netpeti98

(#1956) Motion_Blur válasza netpeti98 (#1955) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hatalmas nagy +1 :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1957) Qorthral válasza Motion_Blur (#1956) üzenetére


Qorthral
őstag

Koba már lenyilatkozta, hogy kicsit aggódik Gro miatt :D
Nagyon remélem én is, hogy nem lesz gond, engem is eléggé rosszul érintene (Grosjean + Sauber)...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1958) #70869248 válasza Qorthral (#1950) üzenetére


#70869248
törölt tag

Pedig én is elfilóztam rajta, alapvetően szeretek nullázás után versenyzőt vagy csapatot venni.
Volt is egy olyan variációm amiben Hamilton+Schumacher volt a versenyző páros.
Mindketten nullázás után, azaz jó vétel/csere.
De végül egy nagyon visszafogott variációt játszottam ki, mert ebben van fejlődési lehetőség (későbbi Sauber versenyző, vagy Grosjean)+ nagyon kellett a Red Bull és a világbajnoki hajrában érdekelt csapatok.
..és figyelembe kellett venni, hogy nem minden hétvégét tudok figyelni, így a csapat részéről a felállást már nem szeretném változtatni ebben az idényben.
szerk:
Sajnos megint vannak a ligában tagok, akik nem használják ki a lehetőségeiket. Nekik üzenem, hogy van csaph!atérdek is :) nem csak az egyéni sikerek!
Jócskán előreléphetne a PH!antasy F1 az 50 tag ellenére, ha játszanának csak minimálisan is. :)

[ Szerkesztve ]

(#1959) Qorthral válasza #70869248 (#1958) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, jól döntöttél, az RBRt be kellett tenni. Sokan előtted nem tették be, még mindig Kimit erőltetik pl, ami annyiért amennyibe kerül (és amilyen most a Lotus) nagy hiba. Megcélzod a TOP10et ezekután? :) Kemény lenne a TOP10ben 3 PH!-s!

Jah, párak nem elég aktívak, de a többség rendben van szvsz, öröm látni milyen sokan játszanak azért :)
Jövő héten kidobálok majd pár teljesen inaktív arcot és akor feljebb lépünk, mert a liga elitje igen jó átlagot visz :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1960) #70869248 válasza Qorthral (#1959) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem célom a Top10, a tisztes helytállás inkább.
Nincs igazán időm elemezgetni, amikor van akkor foglalkozom vele...mint ma hajnalban is felkeltem, de igazán csak arra törekszem, hogy lehetőleg jó eredmény legyen. :)

(#1961)



addikt

Sorry én most kicsit lehúzom az átlagot Schumival, de ez van, idén már ki nem veszem, most hogy visszavonul. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1962) Qorthral válasza (#1961) üzenetére


Qorthral
őstag

Megkövezünk :D
Remélem Hamilton összerak holnap egy értelmes eredményt, bár erre csekély az esély...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1963) Motion_Blur válasza Qorthral (#1962) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Valamelyik pilótától Sauber-vonatot jósolok holnapra ;]

mod: reméljük V.Anita megüti a bokáját RB nélkül :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1964) Qorthral válasza Motion_Blur (#1963) üzenetére


Qorthral
őstag

Mármint, hogy a Sauber fog feltartani mindenkit? Elég életszerű mondjuk, mivel jó eséllyel kevesebb kiálláson lesznek. Bár ha Perez Monzai versenytempóját hozzák, akkor nem fognak sokakat feltartani :D

V.Anita buktájának már épp itt az ideje. Egyértelműen váltania kellett volna RBs csapatra, annyi pénzzel... Most nem fogja Kimi és Perez annyira kimenteni (remélem). Mondjuk 3 futamig gyűjtögetni egy Williams -> Merci cserére (és épp Sumi büntetésekor meghúzni) szvsz nagyon vicces az első helyezettől :D

Egyébként kíváncsi vagyok a Lotusok meddig jutnak. Kifejezetten erősnek tűnt Grosjean pénteki hosszú etapja.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1965) Motion_Blur válasza Qorthral (#1964) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Egyébként kíváncsi vagyok a Lotusok meddig jutnak."

Mivel Gro a pilótám, így valszeg az első kanyarban Kobával párban épülnek be a gumifalba, figyeld csak meg :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1966) netpeti98 válasza Motion_Blur (#1965) üzenetére


netpeti98
addikt

Én is így szoktam járni az én pilótáimmal, ha valakit kirakok akkor az biztos hogy a következő versenyén élete futamát futja. :DDD
Na meg most nálam is ők ketten vannak bent szóval. De azért reménykedjünk hogy tudnak egymásra vigyázni.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#1967) Qorthral válasza Motion_Blur (#1965) üzenetére


Qorthral
őstag

:DDD
Falra fogok mászni, ha tényleg ez lesz, közben meg Kimi hoz egy 4. helyet jó taktikával (és mutatva, hogy Grozsi is nagyon erős lehetett volna). :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1968) Motion_Blur válasza Qorthral (#1967) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyelőre csak Gro kukázta magát az első körben :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1969) Qorthral válasza Motion_Blur (#1968) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, bravo :C
Viszont Perez hibájával végre véget ért Anita máksorozata :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1970) kukamatyi


kukamatyi
tag

basszus,Kobát benn tartottam pár versenyen,akkor kellett volna ez a 3. hely :W

mindegy Button 4.-,Kimi 6. hely reméljük így sem lesz rossz a vége :C

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#1971) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

213 pont, kár Gro-ért...

De azért Koba behozta :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1972) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#1971) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Valahogy összejött 235 pont,Gro megcsinálta a kukázást sajnos.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1973) madster


madster
tag

végre egy (az élmezőnyhöz képest) jó hétvége :) 254 pötty

(#1974) Qorthral


Qorthral
őstag

232 pontom lett, Grosjeanra dühös vagyok...
Anita most végre megindult a lejtőn, 179 pontja lett csak. Tényleg nem értem mit akart a Mercivel, Rosberg kiesése nélkül is gyengék lettek volna. Ideje volt már visszaelőznöm :)
Mivel madster feljön a 3. helyre, ismét 2 PH! ligás van a dobogón :)

madster: Naigen, egész jól alakult a hétvége élmezőny szemszögből, a TOP10-ben hatan vannak 180 pont alatt :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1975) venember83 válasza Qorthral (#1974) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csak te vagy rá dühös. Ráadásul ezek után adhatom el, elég veszélyes duó ez a Gro-Mal, valószínűleg a következő versenyeket sem ússzák meg buta húzások nélkül. :(

(#1976) Zoza24 válasza Qorthral (#1974) üzenetére


Zoza24
senior tag

azért így sem panaszkodhatsz:)
megfogadtam a tanácsod,de sajnos buktam nem keveset...Hamilton is gyenge volt viszonylag és Grojean már nem tudom hányadszorra szivat meg..Maldonado-t kitettem,erre csak behozta 8ik helyre...
még agyaltam egy Massa Hülkenberg pároson is,de mondom áhh nem lesznek annyira jók...a t***m kivan hogy ha vkit bent hagyok szívok,ha vkit beteszek akkor meg azzal van cumi:)

Forza Italy!

(#1977) Qorthral válasza Zoza24 (#1976) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem panaszkodom :)

Nézd, nem várhatod, hogy mindig olyat mondok, ami épp a lehető legjobb húzás. Ha erre képes lennék, nem játszanék, hanem már rég a Bahamákon szürcsölgetném a koktélokat, miután tönkrenyertem magam a sportfogadással :D Különben pedig csak akkor fogadd meg, amit írok, ha Te is azt gondolod legjobbnak. Már írtam, mindenki maga és magáért játszik, a többiek max csak tippeket adnak. :)
Őszintén szólva fene sem gondolta, hogy Hamilton nem lesz simán dobogós a Meki tempóját látva. Plusz mikor írtam, még ez volt a legfrisebb "erősorrend". Ha szombaton hajnali 5kor megkérdezel, valószínűleg nem javaslom a Hamiltonra váltást. :)
A MAL -> GROt pedig én is meghúztam, szóval...

venember83: Nem biztos, hogy el kell őket adni. Azt ne mondd, hogy eddig nem voltál tisztában vele, hogy a 2 legbalasetveszélyesebb pilóta. :) Ők olyanok, hogy nagyon gyakran vacak eredményt hoznak, de néha becsúszik 1-1 hibamentes futam, és olyankor a dobogóért és dobogóig mehetnek. Mindenkinek mérlegelnie kell, hogy megérik-e a kockázatot. Ha nem, akkor rakhatsz a helyükre ugyanannyiért konstansabb, de lassabb pilótát, vagy kénytelen leszel a konstans jó eredményért (pl Kimi) sokkal többet perkálni. :)
Egyszerű, és épp ettől nagyszerű.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1978) Zoza24 válasza Qorthral (#1977) üzenetére


Zoza24
senior tag

nyilván nem erre gondoltam,szóval ne vedd magadra:) én játszom ez tény..ez az első szezonom,az elején még szinte semmit nem értettem,ez látszik is,most meg korlátozottak a lehetőségeim:)majd lesz jobb is...Alonsonak viszont így szerintem elég meleg lehet a vége...

Forza Italy!

(#1979) Qorthral válasza Zoza24 (#1978) üzenetére


Qorthral
őstag

Meleg lesz, az biztos. De nekünk talán épp így lesz még izgalmasabb. :)
Persze, eleinte nem érti itt az ember annyira a dolgokat, ez normális. :) Majd belejössz.
Szerencsefaktor itt is van, pl ha első helyről kiesik a versenyződ, az nagyon nagy bukta, kicsit talán irreális is.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1980) bobace


bobace
őstag

Kockáztattam, nem jött be. Ez van :) Nem is értem miért reménykedek jó eredményben olyanoktól, akik úgysem hozzák.. A szív az ész felett..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1981) Qorthral válasza #70869248 (#1958) üzenetére


Qorthral
őstag

Három nagyon inaktív tagot kitessékeltem a ligából, így felugrottunk (még a mai eredmények nélkül) kereken 2000-es átlagra és előreléptünk 5 helyet a ligák között. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1982) kukamatyi válasza Qorthral (#1981) üzenetére


kukamatyi
tag

zsír! :C

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#1983) Qorthral válasza -Mike- (#1953) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát elég szép versenyt futott. Ahogy a Te hétvégéd is igen korrekt lett, kb. 250 pont? :K

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1984) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A hétvége legjobbja: [link]

A Ligában madster és -Mike- vitték a prímet :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1985) Qorthral válasza Motion_Blur (#1984) üzenetére


Qorthral
őstag

A Vettelesek rendesen elszabadultak pénzügyileg. Főleg azok, akik legalább 3-4 futammal ezelőtt tették be, 100-110 millió környékén. Tőlük félek :D Franc essen Hamiltonba és a McLarenbe, a formája alapján legalább ilyen erős elmúlt 5 versenyt futhatott volna... Te meg látom lassan dörömbölsz a TOP10 kapuján. :)

Most nézem, Ő még jobb hétvégét zárt! Látom ám mi a siker kulcsa, bent van a HRT!

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1986) Motion_Blur válasza Qorthral (#1985) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pont azt néztem hogy lassan nektek is be kéne tenni Vettelt ha így folytatja és Webber továbbra se lesz erős pontszerző. Mondjuk Koreát még megvárnám Hamiltonnal, az az érzésem hogy erős lesz ott!

"Látom ám mi a siker kulcsa, bent van a HRT!" :R :DDD

mod: ahogy nézem jó 100-150 pontos előnyöd van az üldözőkkel szemben, és a Te taktikád, összeállításod jóval stabilabb szvsz. Kérdés, hogy V.Anita mit fog most lépni... lehet megint csak felcserél két komponenst? ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1987) Qorthral válasza Motion_Blur (#1986) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, be kellene. Vagy inkább be kellett volna. Szingapúr előtt a Vetteles konfig is igen erős esélyes volt, de pont annyival került többe, mint az RBR, hogy nagyon rizikós lett volna a dolog és nekem ennyire a tabella elején nem szabad nagyon sokat kockáztatnom.

Amúgy nem rossz/nem sokkal rosszabb az RBR komponens sem szerintem, Webber most talán újra formában van. Azért adjuk meg neki, hogy ezen a hétvégén jó volt, csak a körülmények áldozata lett (IM utolsó kör, Grosjean torpedózása és miatta a kényszerű 2* sok kör kemény gumi forgalomban). Kihozta amit kb ki lehetett. Persze Vettel jobban ment a hétvégén, de nem sokkal. Sima 1-2 lehetett volna ez és akkor csak 25 pont a diff Vettel javára. Ha Webberé a pole, akkor meg csak 15.

Az a gond, hogy most már nem tudok úgy átváltani Vettelre, hogy ne legyen jelentősen gyengébb csapatom, mint 1-2 erős Vetteles üldözőnek (pl Fenyo11). Neki most befér a VET - HAM - SAU - FI - WIL brutálkombó, nekem meg a VET - HAM - SAU - HRT - WIL sem sajnos pár mill híjján. De sebaj, egész évben voltak nálam jobbak anyagilag, mégis elöl vagyok. Kis nagyzolással Alonsóéhoz tudnám hasonlítani az évemet :DDD

Igen, egész jó kis előnyöm van. Az első 10-ből sokan betliztek, hatan is 180 alatti hétvégét produkáltak. Ki is cserélődött a fél üldözőbanda :) Anita nem fog nyerni szvsz, ha nincs szíve eladni Kimit... Mostanra annyival erősebb potenciálisan a csapatom. Persze amint vált, érdekes lehet, mert bármikor berakhatja 1 az 1ben azt, ami nekem van/lesz, vagy akár jobbat is. De amíg észre sem veszi, hogy pénzt bukik a komponensek helyének variálásával, komolytalan... :D
Perpill Fenyo11et és madstert érzem a legveszélyesebbnek és csak utánuk Anitát. Kérdés, hogy kitart-e az előnyöm a végéig.

Btw most összeraktam egy nagyon szimpatikus variációt, épp kifért. :D

Neked megy be a fogszabályzós bandája? :) Logikus lépésnek tűnik. Vagy valahogy bepasszírozod a Red Bullt. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1988) -Mike- válasza Qorthral (#1983) üzenetére


-Mike-
addikt

251p.

Versenyzői fronton kell erősíteni. Illetve a Red Bull-t vagy egyik versenyzőjét megkaparintani. Ferrarit pedig eladni.

Most szerintem lecserélem mind a két driverem. Fokozatosan, egyenként kéne változtatni tudom, de sem Kobayashi-t sem Maldonado-t nem érzem jónak. Helyettünk inkább Perez és Hülkenberg.

[ Szerkesztve ]

(#1989) Qorthral válasza -Mike- (#1988) üzenetére


Qorthral
őstag

A Ferrari 70 pont körül hozott volna, ha Alonso nem esik ki. Erőből. :)
Az a Perez + Hulk páros jól fest. Jövő év másodpilótái a Mekinél ill. a Ferrarinál? :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1990) -Mike- válasza Qorthral (#1989) üzenetére


-Mike-
addikt

Fordítva kellett volna. Hulk a Mclarenbe, Perez a Ferrariba de nem én döntök ebben. :)
Massa nagyon pokerface, nem lehetett róla leolvasni, hogy most marad vagy megy.

(#1991) netpeti98


netpeti98
addikt

És megint hiába van pénzem, nem nagyon tudok értelmeset fejleszteni. :(

Üdv netpeti98

(#1992) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sajna nem jön össze annyi, h a Mekit személyzetnek meg tudjam venni... :(

(#1993) madster válasza Motion_Blur (#1986) üzenetére


madster
tag

Na V.Anita egy bravúros húzással a FER, MCL, MER csapatait kicserélte egy MER, FER, MCL kombóra. :DD Az talán még elfogadható, hogy a Ferrari motort kicseréli egy Mercedesre, de hogy miért a Mclaren a személyzet?? Nembaj, lesz még alkalma felcserélni a Ferrarit és a Mclarent két verseny múlva, hogy "tökéletes" legyen a csapat. :))

[ Szerkesztve ]

(#1994) Motion_Blur válasza madster (#1993) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Édes Istenem :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1995) Oliverda válasza madster (#1993) üzenetére


Oliverda
félisten

:DDD

Amúgy Ti Qorthral-lal rokonok vagy haverok vagytok?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1996) McCartman válasza madster (#1993) üzenetére


McCartman
senior tag

Anita az esztétikumra törekszik az eredményesség helyett , én megértem , elég igénytelen grafikája van annak a Ferrari motornak.

@Oliverda: szűröd a duplaregeket? :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1997) -Mike- válasza SzalaiG (#1992) üzenetére


-Mike-
addikt

Én meg a Red Bull-t nem tudom összehozni.

(#1998) attisx válasza madster (#1993) üzenetére


attisx
addikt

LOL... Őt se az eszéért szeretik... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1999) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Valakinek van 1-2 ötlete mitévő legyek a csapattal? Mostani : Gro Kob Meki Ferrari FI

Filóztam egy Gro,Kárti,Meki,RBR,Sauber csapaton,kicsit kockázatosnak érzem,de nagyon más ötletem nincs.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2000) McCartman


McCartman
senior tag

Az eszem azt mondja tegyem be a Redbullt a Ferrari kárára szivem szerint viszont benn hagynám a vörösöket és Alonsot látnám 3xos vilagbajnokként a szezon végén.
Szar ügy.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.