Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) DemonDani


DemonDani
addikt

ó jaj :DDD kezdő máléságomban elkurtam a nyereményem :F
azt hittem, hogy továbbra sem bukok, ha eladom a csapatot, de nincs jobb és visszaveszem ugyan azt (ahogy az az elején volt) utolsó pillanatban vettem észre, hogy fogy a della, szó szerint jó tanuló pénz volt ;]

valahol le van írva, hogy ilyenkor menny a deficit?

Ha eladásra kerül sor, akkor az adott elem aktuális árának 95%-át kapod vissza, tehát 5%-ot veszítesz, ezért érdemes megfontolni a cserét.
csak h más kezdő ne járjon így :B

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1202) attisx válasza DemonDani (#1201) üzenetére


attisx
addikt

Még menthető a dolog, ha nyomsz neki egy "visszaállítás"-t. ;)

BTW, az időmérő eredménye önmagában nem sokat jelent. Tavaly a saját bőrömön tapasztaltam párszor: időmérőn bezsebeltem 40-50 pontot, aztán összességében lett 110-120 pontos a hétvégém, miközben mások a gyengébb időmérő ellenére is 140-150 pontot értek el...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1203) Qorthral válasza DemonDani (#1201) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha rákattintasz a visszaállításra, visszakapod a futam után meglévő pénzedet. :)
attisx: Akinek a csapatkomponensei az erősebbek, annak a futam fogja a pontok javát hozni, míg a pilótában erőseknél jobban eloszlanak a pontok. Arról nem is beszélve persze, hogy a kiesések a legjobb időmérős eredményt is tönkre tehetik...

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1204) #70869248 válasza D.Orion (#1185) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az nem sok...csináld csak tovább sztem.
Ennyit az idény közepéig simán lehet hozni, sőt...amikor páran (én is :) ) versenyzőváltásra lépnek akkor sokkal többet is.
Sztem nem történt semmi nagy gond...és bármilyen eredményt is érsz el, legalább lesz benned egy jó érzés, hogy hátrányból indultál.
..hidd el még bármi lehet.

(#1205) D.Orion válasza #70869248 (#1204) üzenetére


D.Orion
veterán

Miután megnéztem, hogy a csapatok és a pilóták mennyit drágultak és kicsit átszámoltam a dolgokat kiléptem a ligából és ezt az évet dobom a levesbe. Majd jövőre, ha nem lesz ismét egy ilyen bug-om. A support-ról meg annyit, hogy két mail-t küldtem és még vissza se írtak, elolvasták aztán valszeg törölték is a levelem...

További jó játékot mindenkinek.

(#1206) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

141 pont nem is rossz így elsőre :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1207) bobace


bobace
őstag

Nem vészes a lemaradás. Jöhet a következő futam :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1208) DemonDani válasza attisx (#1202) üzenetére


DemonDani
addikt

:R :))

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1209) hunnylander válasza D.Orion (#1205) üzenetére


hunnylander
őstag

A fórumon próbálkozzál! Azt olvasni fogja a tulaj.

www.HunnyF1.com

(#1210) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

98 pont :O
Én hülye, az időmérő előtt kivettem a Red Bull-t, és Mercit tettem a helyére...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1211) válasza X3B6O0X (#1210) üzenetére



addikt

fogadok, hogy az időmérő után még nem bántad :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1212) X3B6O0X válasza (#1211) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Sajnos nem :)

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1213) netpeti98


netpeti98
addikt

Lehet klasszikus kérdés de most nem találom: ha most eladok valakit mennyi pénzt kapok vissza?

Üdv netpeti98

(#1214) attisx válasza netpeti98 (#1213) üzenetére


attisx
addikt

Az aktuális ár 95 százalékát.

Lásd még: (#1201) DemonDani... ;]

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1215) netpeti98 válasza attisx (#1214) üzenetére


netpeti98
addikt

:R
És tényleg ott volt pedig átolvastam ezt az oldalt. Hogy siklottam el felette? :D

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#1216) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Első szezonom,így újonc vagyok és bizonytalan is :D

Szerintetek mi a jobb,folyamatosan mindig picit jobbat venni vagy spórolni és 2-3 futam után venni 1 drágább elemet?Nekem inkább az apró fejlesztések tűnik jobbnak,de lehet rosszul gondolom.

Ti hogy szoktátok?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1217) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#1216) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Aki tavaly az abszolút első helyet szerezte meg a játékban, minden futam előtt változtatott. Tehát ez is bejöhet, de azért vannak olyan helyzetek ahol érdemes kivárni. De két futamnál többet (főleg az elején) nem érdemes egy helyben toporogni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1218) attisx válasza IreN!CuS (#1216) üzenetére


attisx
addikt

Ahogy Motion_Blur is írja: folyamatosan kell fejleszteni, de megfontoltan. Semmiképpen sem szabad ész nélkül oda-vissza cserélgetni a komponenseket, mert azon rengeteg pénz elúszik, ami a végén nagyon fog hiányozni...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1219) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát köszi a válaszokat/megerősítéseket.Legalább tudom,hogy nem gondolkodtam rosszul :)

Csináltam is pár változtatást,csak ne legyen az eső miatt káosz futam és akkor jó lehet :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1220) hunnylander válasza IreN!CuS (#1216) üzenetére


hunnylander
őstag

Az a baj, hogy ezt előre nem lehet tudni. :D

Én személy szerint változtatok; szórni kell kifele az alját minél hamarabb.

www.HunnyF1.com

(#1221) Plutor válasza hunnylander (#1220) üzenetére


Plutor
aktív tag

Így van a HRT-t ki kell dobni.
lesz még pár futam szerintem,ahol el sem fog indulni.

(#1222) Qorthral válasza IreN!CuS (#1219) üzenetére


Qorthral
őstag

Érdemes cserélgetni, de csak ésszel!
Legtöbbször egy komponens, ritkábban 0 vagy 2 komponens cseréje célszerű.
Igen ritka, hogy 3, vagy több komponensedet is érdemes lecserélned és általában nem sok jót jelent. Szóval szépen, megfontoltan haladj, ez a legjobb megoldás.
Ne cseréld le fejvesztve az A csapatot a B-re csupán azért, mert utóbbi 2 ponttal többet szerzett az utolsó futamon :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1223) #70869248 válasza IreN!CuS (#1216) üzenetére


#70869248
törölt tag

szezonfüggő.
A Brawn-s időben már az elején megvetted Button-t és az 'tejelt' annyit hogy ha jól tudom év végén a pénz döntött, mert sokaknak volt uaz a felállás.
A Red Bull uralta években szintén megvolt hogy a Red Bull-nak bent kell lennie, mert hozzák a pénzt stabilan, ezekben az időkben inkább az döntött, hogy milyen ütemben választottad be a Ferrari-t vagy a McLaren-t.
Tavaly szintén az volt erős aki vagy Red Bull és erős támogatók, vagy Vettel és erős támogatókra szavazott.
...
Idénre is sztem kell húzó csapat, de ha igaz hogy ez egy kiegyenlített év lesz, akkor igazi lutri. Összességében az a véleményem, hogy kell egy húzó csapat....lehetőleg a legjobb(nak tűnő).
Igazán versenyzőkben lehet nagyot bukni, vagy nyerni....és főleg akkor hogy milyen időpontban választod be...a versenyzők árai nagyon el tudnak szállni.
Egy rossz széria tönkre teszi a játékot ha a top-ra mész.
Csapat fronton érdemesebb stabilizálni a pénzt, és lutrizni versenyzőn...ott nyerni tudsz nagyot...és bukni is.
Tavaly előtt én úgy voltam eredményes, hogy versenyzővel húzattam magam,..de itt nagyobb szerepe van a szerencsének, egy hajszálon múlt ha jól emlékszem.
Ettől még lehetsz jó taktikus...tehát tudod hogy az a pálya fekszik a versenyzőnek és az autójának..stb, de valaki kilöki és fuccs.
de sztem minél hamarabb kell egy húzóerő a csapatok közt. ...ha sok apróval próbálsz lépegetni, akkor keveseket nyersz, és a nagy csapatok és versenyzők árait nem fogod tudni megfizetni.

(#1224) McCartman válasza #70869248 (#1223) üzenetére


McCartman
senior tag

Igazán versenyzőkben lehet nagyot bukni, vagy nyerni.
Egy rossz széria tönkre teszi a játékot ha a top-ra mész.

Valahol ez jelenti a játék értelmét.
Új távlatokat nyit a szurkolásban (fogadni nem szoktam) , ha kedvenc versenyződre építve szorítasz neki a minél jobb szereplésért még ha tudod is , hogy reálisan esetleg jobban járnál más felállással.
Nálam az általad említett 'tudathasadásos állapot' (a riválisnak szurkolok , mert épp az hozza a pontokat) nem játszik , úgy nem is élvezném a játékot , valahol értelmét vesztené számomra. :)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1225) bobace válasza McCartman (#1224) üzenetére


bobace
őstag

Fura ez a szurkolós dolog. Én meg mióta ligázok, mindig annak szurkolok leginkább, aki a csapatomban van. Pedig a McLarent alapból utáltam, de mikor megvettem, akkor nekik szurkoltam. Ettől még persze figyelemmel kísérem a "valódi" kedvenceket is, de bennem átalakult a dolog köszönhetően annak, hogy előbb MSC, aztán RAI elment. Most itt vannak, de sajnos előbbinek, akinek tizenévig szurkoltam már nem nagyon megy, utóbbinak meg majd kiderül.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1226) SzalaiG válasza Motion_Blur (#1217) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ezért cseréltem pilótát egyből...

(#1227) #70869248 válasza McCartman (#1224) üzenetére


#70869248
törölt tag

nálam viszont komoly probléma volt :)
Tavaly sokkal jobban éreztem magam emiatt, bár a béka feneke alatt voltam :D
Igaz ez egy játék, de ez is az is fontos, szeretem a menedzselést, de leginkább azt menedzselném akiben hiszek/akinek drukkolok :)
Sajnos ha neki nem jön ki a lépés akkor együtt bukunk :)

(#1228) SzalaiG válasza #70869248 (#1227) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én így jártam tavaly a Schumi-Sanna párossal. Mindenképpen őket akartam és inkább az számított, minthogy megnyerjem a ligát. Idén is így vagyok. :)

(#1229) McCartman válasza #70869248 (#1227) üzenetére


McCartman
senior tag

"Sajnos ha neki nem jön ki a lépés akkor együtt bukunk."

De mekkora érzés , mikor bejön és te 'tudtad'. :D

@bobace: pl. most RAIt megvettem rögtön a elején (bár okosabban is el lehetett volna költeni, egy topcsapatra) nem is szándékozom eladni akárhogy is muzsikáljon.
de ez az első évem , lehet , hogy később engem is beszippant a sötét oldal és fanatikus RB szurkoló leszek a végén? :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1230) bobace válasza McCartman (#1229) üzenetére


bobace
őstag

Hát azért nem váltam tavaly fanatikus RB szurkolóvá, csak kellett a sok pont, amit termeltek :D
Én is RAI-MSC csapatot szeretnék Ferrarival, ha a szívemre hallgatok.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1231) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nálam is megvolt a tudathasadásos állapot, eddig soha nem örültem még McLaren győzelemnek (kivéve Kimi 2005), és úgy néztem/nézem a futamokat hogy közben a pontokat számolgatom :U mondjuk abból a szempontból jó a mostani helyzet hogy ha McLaren nyer akkor tudok neki örülni a pontok miatt, ha odaér a Mester vagy Kimi, az pontok nélkül is boldoggá tesz :B

A csapatommal kapcsolatban: McLaren ugye mindenképpen marad, sajnos Grosjean nem fér be mellé pedig sokat várok tőle.. Perez és Maldonado között döntök majd, utóbbi ugyan nagyon erős formát mutatott, de tavaly is beszívtam vele :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1232) McCartman válasza Motion_Blur (#1231) üzenetére


McCartman
senior tag

Nekem pedig vagy kukáznom kell Vergnet (Karthikeyanért :DDD ) , hogy egy másik másik középcsapattal erősíthessek , vagy marad a jelenlegi felállás.
Ami meg azért nem túl üdítő helyzet , mert minél hamarabb szabadulni kéne az utolsó 3tól , amíg még érnek valamit.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1233) netpeti98


netpeti98
addikt

Én is szabadulnék a HRT-től, mert azért azzal az 1 pontal nem hoznak sokat a konyhára, de előbb inkább lecseréltem Petrovot Maldonadora, mert csapaton nem tudtam volna fejleszteni.
Majd meglátjuk jól döntöttem-e a cserével. :)

Üdv netpeti98

(#1234) McCartman válasza netpeti98 (#1233) üzenetére


McCartman
senior tag

neked legalább van egy topcsapatod.
én Raikkonenbe invesztáltam. :U

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1235) Qorthral válasza McCartman (#1234) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha nincs az időmérős baki, akkor Raikkönen 80 pont körül is hozhatott volna simán.
Vagyis jó lehet ez a választás, ha kicsit jobban összejönnek a dolgok a következő futamokon! :)

A kicsiktől én is szabadulnék, de egyelőre jobb megoldás sztem, ha Perezbe invesztálok a büntetett Kova helyett :)
Az élmezőnyből rengetegen meg fogják lépni a Williamst/Maldonadot vmely kicsi helyett.
Bátor húzás, de nem butaság, kiváncsi vagyok bejön-e.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1236) IreN!CuS válasza #70869248 (#1223) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát alapnak megvan a Mclaren mint karosszéria,ezen kívül a Toro Rosso még szépen termel így őket mindenképp megtartom.

Az a baj,hogy egy Pic Maldonado csere jönne ki a kasszából pilóta téren vagy Caterham Williams csere motornál.Nem tudom melyiket érné meg.Talán a motor csere jobban kijöhet.

Kösz mindenkinek a segítséget.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1237) greenmukk


greenmukk
tag

na hát én totál átvariáltam a csapatot ,remélem így jobb lesz :)) bár nem tudom hogy a toro rosso-t nem kéne-e lecserélni a williamsre :F szívem szerint maradnék a toronál

maradok a toronál ennyi kész. nem érezném jól magam ha nem őket választanám :))

[ Szerkesztve ]

(#1238) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Qorthral, Te valamit megéreztél Perezzel kapcsolatban! Főleg ha tudják újraindítani a versenyt! :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1239) válasza Motion_Blur (#1238) üzenetére



addikt

Úgy érted, nem tudják? ;)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1240) Motion_Blur válasza (#1239) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Úgy, korán van még! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1241) Qorthral válasza Motion_Blur (#1238) üzenetére


Qorthral
őstag

Úgy fest, hogy bejön Perez, valóban :)
De várjuk ki a végét, hosszú lesz ez még...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1242) Motion_Blur válasza Qorthral (#1241) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagy grat, nálam totális KO lett ez a futam.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1243) válasza Motion_Blur (#1242) üzenetére



addikt

Nálam is csak 114 pont asszem...
Szép húzás volt Perez!

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1244) Qorthral


Qorthral
őstag

Köszi srácok!
Bejött! :) :DD :)
Btw kebaa is meghúzta ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1245) Motion_Blur válasza (#1243) üzenetére


Motion_Blur
félisten

109 pontommal buktam is a jobb eredményt összetettben hosszabb távon..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1246) attisx


attisx
addikt

A rohadt teleb*** k*** életbe... A pénteki szabadedzések előtt még nekem is Perezzel volt elmentve a csapatom... Aztán váltottam Willi-re... :W :W :W

126 pötty... akarom mondani 123... merhogy Kova rajtbüntijével nem számoltam...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1247) McCartman válasza attisx (#1246) üzenetére


McCartman
senior tag

Végre csurrant-cseppent egy kis pont Raikkonennel az 5 helyes rajtbünti ellenére is. :C

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1248) jpm


jpm
senior tag

lett vagy 85 körüli pontom de lesz*rom :DDD

(#1249) attisx válasza jpm (#1248) üzenetére


attisx
addikt

:DDD Megtudlak érteni. Mázlista... :C

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1250) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ezt komolyan nem hiszem el. Buktam a hétvégét, mert nem mentettem el a csapatom, és még a múlt heti maradt bent :(((

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.