Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Oliverda válasza (#550) üzenetére


Oliverda
félisten

Whitmarsh megmondta, hogy egy másodpercet fognak gyorsulni. Én elhittem.:D

Aztán ha lefőnek a verseny felénél az lesz a szívás. :))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#552) válasza Oliverda (#551) üzenetére



addikt

Helmut Marko pedig megmondta 1 hónapja, hogy ha most lenne a futam mindenkit vernének egy mp-cel, én azt hittem el. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#553) Oliverda válasza (#552) üzenetére


Oliverda
félisten

Az baj a Red Bull-os felállással, hogy túl sokan választották, és így nehéz előretörni ezek között.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#554) Motion_Blur válasza Oliverda (#549) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Rám gondoltál? :U ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#555) Oliverda válasza Motion_Blur (#554) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem tudom miről beszélsz. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#556) Qorthral válasza Oliverda (#553) üzenetére


Qorthral
őstag

Tavaly is pont ezt írtad, aztán nem is mentél semmire, míg mi, akik bevállaltuk a Red Bullt, azért nagy nehezen csak "előretörtünk" párszáz helyet. :D ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#557) Oliverda válasza Qorthral (#556) üzenetére


Oliverda
félisten

A tavaly volt. :D Mondjuk a végén már nem is érdekelt. Na meg az elején ott volt a USF1-es kavarás is. Majd most! :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#558)



addikt

Közben Rockstar is megérkezett a ligába. Tavaly Ő is az élmezőnyben volt, szóval tovább erősödik a konkurencia. :)

szerk: basszus Oliverda, Te mióta lettél házigazda? remélem nem vagy fél éve, mert csak most tűnt fel :))

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#559) Qorthral válasza Oliverda (#557) üzenetére


Qorthral
őstag

Majd meglátjuk. :)
Most mindenesetre elég jó az alapcsapatod, így a kedv is könnyebben megmarad. :)
De nem hiszem, hogy azok közül, akik RBvel kezdenek nem tudnak majd az ügyesebbek kitörni. :) Nem csak 1 komponensed van és 18x lehet változtatni még az összetételen.
Nagy lesz a szórás.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#560) Janex83


Janex83
csendes tag

Janex83 néven szeretnék csatlakoznék.

(#561) Motion_Blur válasza (#558) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A percekben, nyugodj meg, nem vagy még szenilis ;]

Olinak meg grat! :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#562) Oliverda válasza (#558) üzenetére


Oliverda
félisten

Másfél órája kb. Bár én is meglepődtem, mert nem számítottam rá, hogy ez ma megtörténik.

Legalább egy darabig nem kell szaladgálni máshova, ha az első hozzászólást kell szerkeszteni itt vagy ott. :D

Motion_Blur: Köszi! :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#563) válasza Janex83 (#560) üzenetére



addikt

Hajrá! Ligán belül mindenképp kis hátrányban leszel idén, amiért lemaradtál az első fordulóról, de ne vegye kedvedet, mert az összetettben lesz külön ranglistád, ahol a Veled egyszerre indulókkal hasonlíthatod össze magad. (bocsi, ha tudtad magadtól is ezt :) )

Oli: úgyis drukkoltam magamban, hogy csatlakozhatna egy modi a ligához, hogy legyen kivel piszkálgatni az első hsz-t, szóval most innentől hivatalosan is tiéd lehet ez a megtisztelő feladat :D

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#564) T4m4s


T4m4s
újonc

Thom néven szeretnék csatlakozni!

(#565) Sanya595 válasza T4m4s (#564) üzenetére


Sanya595
senior tag

1 óra alatt már a 2.-dik 0 napos reg csatlakozik.
Ennyire jó a liga?Vagy mindenki látja,hogy csak PH-oknak és ezért reggelnek a PH-ra.
Ami úgye nem baj,de mindenképp furcsa kicsitt. :F

[ Szerkesztve ]

(#566) Oliverda


Oliverda
félisten

Egyáltalán lehet még nevezni? :F

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#567) Sanya595 válasza Oliverda (#566) üzenetére


Sanya595
senior tag

Szerintem lehet,mert janex 21:05-kor adta le a nevezést és már bent is van a liga listában.Amúgy Én személy szerint örülök neki,hogy minnél többen vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#568) Motion_Blur válasza Oliverda (#566) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csatlakozni a ligánkhoz szerintem bármikor lehet, érvényes nevezést leadni viszont már csak a Maláj Nagydíjra lehet.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#569) hunnylander válasza Sanya595 (#565) üzenetére


hunnylander
őstag

Sok a read-only 'fórumozó' a népszerű fórumokon, így a PH!-n is. És kedvük támadt játszani. :D

www.HunnyF1.com

(#570)



addikt

Persze, lehet jönni bármikor. De kérdés esetén ott az első hsz-amiben ez is le van írva többek között. Légy üdvözölve.

Bárki, bármikor csatlakozhat amúgy és ha valaki csak emiatt szánta rá magát, hogy beregisztráljon, az annál jobb. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#571)



addikt

Egész jól alakult az első verseny. 158 pont.
Webber befuthatott volna még egy picit előbb, de így is kb 25-30-cal több pontot kaptam, mint amennyire számítottam, hála Pereznek. Az a vicc, hogy a csapatom már vagy két hete megvolt, akkor még Perez helyett Maldonadot terveztem betenni és szombaton változtattam végül. :))

Ha meg azt nézem, hogy a Ferkások, Mercisek, Heidfeldesek mind betliztek, ez így összességében nagyon kellemes szezon kezdet.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#572) Qorthral válasza (#571) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, nagyon szép kezdés ez nekünk. Összehasonlíthatatlan a tavalyival :D
A Liuzzisok 1-2 ponttal még többet szereztek, de az nem sokat számít. :)

120 pont körül számítottam előzetesen a futamot, ahhoz képest tényleg bőven felülmúlta a futam a várakozásaimat. Lehet majd mindenfélét fejleszteni. :)

Sajnálom a Merciseket, mert bár gyenge volt a Merci, de ez előre nem igazán látszott, a kiesésekkel meg végképp nem lehetett kalkulálni... Kb 0 vs 90 pont a Merci vagy RedBull kérdésben nagyon nagy különbség. Ők kezdik úgy az évet mint mi tavaly. Innen szép nyerni? :)

A Ferrarisok is sokat buktak, bár ők legalább kapnak értékelhető pontokat. A McLaren meglepően gyors, Button butasága nélkül most még jobban állnának azok, akik őket választották, ráadásul olcsóbban, mint mi az RB-t. Érdekes lesz megnézni, hogy ki mit változtat. :)

Páran betették Heidfeldet, na ők elég szépet buktak... Bezzeg ha az olcsóbb Petrovval kezdett volna valaki... De ki tudta ezt előre? :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#573) madster válasza Qorthral (#572) üzenetére


madster
tag

Hát én elvi okokból nem tehettem be a RedBullt. Elég volt a tavalyi évben nekik "szurkolni". :DDD
Úgyhogy most inkább szívok a ferkával és az aranyos kis 71 pontommal.... :))

(#574) válasza Qorthral (#572) üzenetére



addikt

Annyira nem tudok jól fejleszteni és nagyon kevés pénz kéne következő lépcsőhöz, szóval most haragszom Webbo-ra, amiért ilyen töketlen, mert tényleg csak pár pont kellett volna még.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#575) Sanya595 válasza (#574) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én most kezdtem az elsö szezont,tavaly nem játszottam.
Vagyis játszotam,de nem itt,szóval most irmerkedek a pontozással meg egyébb dolgokkal.Van még amitt nem értek,de majd belejövök. :C

(#576) Qorthral válasza madster (#573) üzenetére


Qorthral
őstag

Magam is sokat gondolkodtam a Ferrarin az RB helyett, mert jónak tűnt és jobb lenne egyfelé szurkolni, mint kétfelé. De ez jutott. Végül jól döntöttem. Szerintem annyira nem rossz Neked sem, a Ferrariban én többet érzek futamonként 50 pontnál. Szerintem itt is több volt benne (ha pl a rossz rajt nincs), de a többi, kevésbé speciális pályán amúgy is jobbak lesznek szvsz.
Szóval fel a fejjel. :)

Pá: Jah, utánaszámolgattam, valóban pont nem tudunk jelentőset fejleszteni, de ami késik nem múlik, a köv futam után már mindenképpen komoly előrelépést tehetünk. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#577) Plutor


Plutor
aktív tag

:W

Buktam a pilótámmal,mert kizárták.(S.Perez Sauber)

[link]

(#578) Sanya595 válasza Plutor (#577) üzenetére


Sanya595
senior tag

Igen.Pont most akartam irni,igy megszivatni minkett....ÁÁÁÁÁÁÁÁ :W
Nem hiszem el,hogy igy kezdem az elsö évett ebben a ligában. :O

Gyorsan átfutottam a ligában a csapatokat,elég sokan megszivtuk Perez-el.

[ Szerkesztve ]

(#579) Motion_Blur válasza Plutor (#577) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt nem hiszem el!! :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#580) Qorthral


Qorthral
őstag

Nyugi, nem történt semmi nagy tragédia, szinte mindenki vesztett vele és ugyanannyit.
Mit vagytok úgy oda? Nem a minél több pontért hajtunk, hanem azért, hogy egyymást leelőzzük. Ha mindenki bukik 30 pontot, mit veszítetek? ;]
(Semmit.)

Miért is mondom ezt? Nézzük:

Aki nagyon jól áll, annak McLarenje vagy Red Bullja van.
Ezek mellé 90% bepakolta a Saubert vagy Perezt. A maradék 10% nem tehetett mást, mint hogy a Lotus egyik pilótáját tette be. Közülük még a jobbik (Trulli) is csak 7 pontot kapott a versenyen, ugyanannyit, mint Perez az edzésen. Vagyis mindössze vacak 2 ponttal (azzal a kettővel, amit Trulli szerzett az IMen) áll jobban, mint mi sokan. Kivéve persze, ha az edzés utáni Sauberes pontokat sem kapjuk meg.

Jól állhat még esetleg az, akinek Petrovja volt. (Nem sokan vannak.) De ők sem tudtak a TR mellé még értelmeset berakni, főleg, ha mellőzték a Saubereket. Esetleg Williams, de ugye tudjuk ők ma hogyan szerepeltek (le).

Emiatt vagytok így letörve? Kicsit számolgatni kell, nem rögtön kétségbeesni. :) Nincs semmi gond.

Azok mindenesetre örülhetnek (pl madster), akiknek nem volt Sauberjük, mert így kisebb lesz a hátrányuk, mint sejteni lehetett. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#581) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az oldalon mikor lesznek hajlandóak kiszámolni a pontokat? :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#582) Oliverda válasza Motion_Blur (#581) üzenetére


Oliverda
félisten

Éjfél után.

Amúgy a Sauber fellebbez.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#583) Qorthral válasza Motion_Blur (#581) üzenetére


Qorthral
őstag

Hajlandóak lennének már a verseny utáni percekben, de épp az ilyesmi kizárások miatt várnak éjfélig, mint amit a Saubereknél láthatunk. Hétfőn 0:01-kor már láthatod majd a pontjaidat. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#584) D.Orion válasza Qorthral (#583) üzenetére


D.Orion
veterán

És ha a Sauber megnyeri a fellebbezést, akkor utána újraszámolják? :DDD Tudom úgy se fogják megnyerni. :U

(#585) Motion_Blur válasza Qorthral (#583) üzenetére


Motion_Blur
félisten

125 pontom lett ha jól számolok. Nem egy nagy durranás :(

Ha Button tudna előzni (amikor kell) lehetne több is :W

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#586) Oliverda válasza Motion_Blur (#585) üzenetére


Oliverda
félisten

Látod inkább Barit kellett volna bevenned a csapatba. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#587) hunnylander


hunnylander
őstag

Az mindent elmond, hogy pont a Mercedes és a Sauber volt a két főelem, amire építkeztem az első versenyre.

A McLaren és a Mercedes között vacilláltam, mint legdrágább csapatelem, de a McLaren ellen döntöttem, mert úgy gyengébb mellékelemekre futotta volna. A Mercedes formája nem zavart, hozták volna a pontokat, de a szerencsétlenségeik már megalapozták a pocsék idénynyitómat, és erre jött a DSQ a Saubernek, mikor pont afelett örvendeztem, hogy ők milyen jól teljesítettek az újoncukkal egyetemben és legalább velük tudok valamit kasszírozni. :DDD

www.HunnyF1.com

(#588) válasza Qorthral (#580) üzenetére



addikt

Engem azért zavar, mert az általa hozott pénz hiányzik. Így a fejlesztési lépcsőm eltolódhat egy versennyel, ami szomorú.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#589) Qorthral válasza D.Orion (#584) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen. Ha még éjfél előtt történik mindez.

Pá: Ugyanaz a csapatunk, elhiheted, hogy nekem is hiányzik. Mondjuk a TR így több pontot szerez, szal nem 30, csak 18 pont a deficit. De mindenkinek hiányzik a pénz, szal mindenki lassabban fejlődik, akkor meg ne zavarjon. :)

Amúgy kicsit több ponttal (és ha nem zárják ki a Saubereket) betehettük volna Petrovot vagy Heidfeldet a RB mellé, ami elég jó lett volna, tudom. (Vagy akár Alonsot a RB "helyett".) De ez van, lesz még rá idő és pénz :) :K

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#590) válasza Qorthral (#589) üzenetére



addikt

Engem nem érdekelnek a többiek én csak a saját csapatomat nézem és úgy akarom a legoptimálisabb megoldást megtalálni. Az a baj, azzal ha egy futamot csúszik az upgrade, hogy addig is a kinézett csapat is tovább drágul, az én régi komponensem meg veszít az értékéből, szóval egyre jobban nyílik az olló, azért lett volna most szuper, ha még az europai versenyek előtt elő tudtam volna rukkolni egy nagyobb csomaggal. Így viszont valszeg törökországra marad a jelentős fejlesztész.

Amúgy az fog még beb@szni, hogy 1 hét múlva jóváhagyják a Sauber fellebbezését és visszakapják a helyüket simán. :O Nem lehetne még ma estig átfuttatni? :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#591) Qorthral válasza (#590) üzenetére


Qorthral
őstag

Engem nem érdekelnek a többiek

Akkor kár ilyen ligában versenyezned, miért nem magányosan játszol? ;) ;]
Azt hittem, hogy azért vannak ligában az emberek, mert össze akarják mérni a tudásukat. ;)

Egyébként értelek, de nem kell ennyire túlaggódni a dolgokat, játék az egész. Ráadásul összetettben nem buktunk kb semmit és mondhatsz bármit, ez az ami számít. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#592) válasza Qorthral (#591) üzenetére



addikt

Nem úgy értettem. Amikor összeállítom a csapatom, akkor nem az a cél, hogy a másikéhoz képest milyen, hanem abszolút értékben szeretném a lehető legjobbat. Aztán, hogy azzal, hogy szerepelek a többiekéhez képest az számít persze. Ez a játék lényege, hogyne érdekelne.:)

De ha már a sors belengette a 158 pontot aztán elveszi, akkor nem vígasztal, hogy a többieknek is elvette. Persze jobb, mintha csak tőlem vette volna el. :D De akkor is.

Szerk: tudja valaki, hogy ilyenkor mi a szabály amúgy? Tehát most egyáltalán nem kapok pontot a Sauber után, vagy az utolsó helyekre lesznek sorolva? A HRT-hez képest hogy fognak állni? stb :)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#593) válasza hunnylander (#587) üzenetére



addikt

Jó mondjuk Te aztán tényleg nagyon belenyúltál, ehhez képet én nem tudom miért panaszkodom. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#594) Qorthral válasza (#592) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, értelek. Nyílván ez az én célom is, a lehető legtöbbet kihozni az adott pénzből az adott keretek között. De ha úgy alakul egy futam, hogy nincs igazán szuper eredmény (pl minden nagy csapatból kiesik mindkét pilóta), akkor kevésbé zavar a kevés pont, hiszen mindenki pórul járt és végtére is egymás ellen versenyzünk.

Szerintem a verseny utolsó két helyét kapján majd a Sauberesek. Mivel az F1Liga szabályzata nem elég részletes, nincs konkrétan szó benne arról, hogy mi ilyenkor a teendő. Szóval nem tudjuk, mit látnak majd a legkorrektebbnek. Szerintem az IMes pontokat nem veszik el, a versenyen pedig 21,22 helyekkel számolnak majd.

Igen, azt hiszem panaszunk így sem lehet. Sokkal jobban nem lehetett ennél kezdeni. Persze a Sauber ki nem zárása esetén jobb lett volna azért. :) Sajnálom azokat, akik kicsit/nagyon elszámolták magukat/pechesek voltak mert az első versenyen rosszul szerepelni a legrosszabb. Tavalyról tudom, mert hasonló volt a helyzetem. Ilyenkor tudni a legkevesebbet a tényleges erőviszonyokról és így könnyű mellényúlni... Na de sebaj, helyre lehet ezt hozni, csak küzdeni kell!

Hunny: Neked aztán igazán peches a kezdésed. Nem semmi. Biztos rossz lehet látni a Meki jó szereplését így, hogy nem őket választottad. Persze tudom, hogy örülsz nekik, de bosszankodsz magadban rendesen. Ha már nem a kedvencét választja az ember, akkor legalább a ligában járjon jól... Neked most ez nem jött össze sajnos :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#595) válasza Qorthral (#594) üzenetére



addikt

Én pont fordítva vagyok ezzel. Én a Mercinek szurkolok és ez a futam igazi katasztrófa volt az Ő számukra, viszont enyhe vigasz, hogy a liga szempontjából meg jól jött nekem, hogy ekkorát betliztek. (ezt arra írtam, amit Hunnynak írtál)

Érdekes, mert a hivatalos honlapon a Sauberek a 16-17 helyen vannak jelölve. Az is lehet, hogy ezt veszik alapul. :F Mindegy, már csak 20 perc és kiderül:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#596) válasza (#595) üzenetére



addikt

Hmm, jobban alakult mint számítottam. 13 pontot buktunk a Sauber storyval. Úgy tűnik, hogy az official honlap szerinti sorrenddel számoltak. Akkor ezek szerint a jövőben is azzal kell számoljunk.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#597) Qorthral válasza (#596) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja :)
Jól állunk. A TOP100ban kb csupa Petrovos van, ők hamar vissza fognak esni mögénk számításaim szerint.

A Merci vs RB Nálad akkor pont az, amit írtam, mert nem ment jól a kedvenced, de legalább a ligában jól sikerült a hétvégéd. Valóban, Hunnynak fordítva volt. Van ennél rosszabb is: ha két szék között a pad alá ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#598) #70869248 válasza (#590) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sokkal jobb az idénykezdet mint tavaly :)
A Red Bull bent van..tavaly piszok sokat kellett várni mire egy komolyabb ponterős csapatot be lehetett vásárolni.
Sztem nincs különösebb gáz, a Petrov-t bevállaltak meg is érdemlik hogy jól járjanak, szép vállalás volt, most viszont el kell dönteniük hogy eladják és Red Bull-ba fektetnek (vagy másba), vagy megpróbálják megtartani....mert Petrov ereje számolhatóan a 4-7 hely környékére elegendő inkább az idényt tekintve....ami nem rossz persze, hisz versenyzői fronton nagyobbat lehet kaszálni, de egy betli és vége.
Annyira nem erős, teszem azt Vettel-nél belefér a betli egyszer-egyszer, mert ponterősebb, és az összeg is magasabb, ez a kettő azt dobja hogy hiába bukik a magasabb összeg miatt nagyobbat, az általánosan számolható eredményei alapján még is nagy léptekkel hagyja majd ott Petrov-t.
Sajnos egy darabig szinte egyformán kell játszunk szvsz, de ha jól alakulnak a dolgok, akkor az idény közepére már teljesen eltérő felállással is lehet kísérletezni egymáshoz képest :)
Jelenleg dobja magát mi a következő lehetőség,...de azért persze érdemes megvárni a következő versenyhétvégét az összeállítással. :)

(#599) attisx


attisx
addikt

Kezdetnek nem is olyan rossz. Innentől a cél: a jelenlegi pozícióm megtartása... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#600) hunnylander válasza Qorthral (#594) üzenetére


hunnylander
őstag

Most már be se tudom tenni a McLaren-t, ha eladom a Torot és Saubert, akkor se! Egyszerűen arra se elég a pénz, hogy a McLaren mellé a 4 leggyengébbet betehessem.

Amit hirtelen találtam elérhető legoptimálisabbnak tűnő megoldást, A Mercedes helyére betettem a Renault, ami még mindig olcsóbb volt és így megszabadulhattam Liuzzitól és helyére bekerülhetett d'Ambrosio, de már Glockra se futotta volna, ami persze nem biztos, hogy baj, mert habár nagyon jó versenyzőnek tartom, de gyakran pechvogel.

De még nem írom le a Mercedes-t se, lehet hogy visszaállítás lesz a vége és pénzspórolás; a Merci motor jó lehet a sepangi egyenesekben.

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.