Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) X3B6O0X válasza X3B6O0X (#1250) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Lejárt a szerk.
A legnagyobb poén, hogy 2 ponttal még így is jobban jártam :DDD.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1252) Qorthral válasza X3B6O0X (#1250) üzenetére


Qorthral
őstag

A múlt heti csapatod alapján fogsz pontokat kapni.Mondjuk nem sokat, úgy 100 pont körül tippelem.

Nagy szerencsém volt Perezzel. Maldonado piszok gyorsnak tűnt a 3. szabadedzésen, de Perezben bíztam inkább a jobb gumikímélés és így taktika illetve a biztosabb pontszerzés miatt - Maldonado túl sokszor dobja el a vasat. Mondjuk a mai nem az Ő hibája volt. Tavaly óta nagyon jónak érzem Perezt, rengetegszer volt a csapatomban, de jellemzően ütközött, kiesett, stb. De volt pár eredménye, ami mutatta, hogy érdemes benne bízni. Most meghálálta a bizalmat! Persze szerencsés volt, főképpen az 1. körös esőgumira váltással, de aki figyelte a Live Timingot, az láthatta, hogy nem elsősorban amiatt lett 2., hanem azért, mert pokoli gyors volt végig. Sorra szórta a leggyorsabb köröket és nem csak Alonsonál volt gyorsabb. Alonso utolérése még érthető is lenne, hiszen a Ferrari nem túl acélos idén eddig, de a szintén légüres térben autózó Hamilton, Vettel, Webber, Raikkönen négyesnél is jobb volt Perez tempója. Ez a hihetetlen, pláne látva az időmérős időkülönbségeket.

Egyébként senki ne keseredjen el. Végignéztem az első 50 csapatot F1ligában és senkinél nem volt bent Perez. Az arányok kb:

60% Maldonado
30% Williams
8% nem változtatott Melbourne óta
2% Kobayashi

Na és persze mindenkinél maradt a McLaren. Szóval semmi sincs veszve, mert ugyan nyilván leszünk elöl páran Perezzel, de sokkal, sokkal kevesebben, mint gondolnátok. :)
Másfelől pedig 80-100 pont hátrány lazán behozható, hiszen nincs állandó szerencse pech nélkül plusz más is húzhat nyerőt bármikor.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1253) válasza Qorthral (#1252) üzenetére



addikt

Az a baj(neked nem baj :) ), hogy az első futamokon szerzett nagy előny sokkal többet számít, mintha pl a 10. hétvége után lenne ilyen kirívó hétvége.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1254) Qorthral válasza (#1253) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez igaz, de attól még behozható! Plusz a lényeg, hogy szerintem nagyon kevesen vannak, akik beletaláltak a nyerőbe ezen a hétvégén.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1255) Motion_Blur válasza Qorthral (#1254) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is beraktam, aztán szabadedzések után annyira bíztam a drogbáróban, hogy végül engedtem a kísértésnek. Még akkor is jobban jártam volna ha a Saubert berakom a Merga mellé, az is pont kijött volna. Szerencsejáték, ez van...

Sokan berakták a Williamst, Senna pontjaival most azok is megelőznek, legalább megint lesz honnan felkapaszkodni :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1256) Qorthral válasza Motion_Blur (#1255) üzenetére


Qorthral
őstag

Na jah, néztem is 7:45-kor, hogy Perezzel van mentve a csapatod :D
Erre nem átvariálod? :) Mondjuk megértem, maldonado és a Williams tényleg nagyon gyorsnak tűnt, Perezt ill. a Saubert pedig kisebb kompromisszummal tudtátok volna csak betenni. Rám pedig kivételesen nem felkapaszkodás, hanem előnymegőrzés vár... Összetettben sem leszek nagyon hátul :D
TOP10!? Ilyen sem volt még...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1257) Motion_Blur válasza Qorthral (#1256) üzenetére


Motion_Blur
félisten

TO10? Esetleg pontegyenlőség miatt, amúgy szerintem simán első leszel ahogy nézem :R :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1258) Qorthral válasza Motion_Blur (#1257) üzenetére


Qorthral
őstag

Első azért nem :)

Lesznek előttem páran, egész pontosan az 5. helyen leszek holtversenyben, ha jól számolom :) Az új első helyezett pedig Ő lesz, 3 ponttal előttem ;)

Az előttem/velem holtversenyben lévő 253 főből összesen hatan tettük be Perezt. :Y

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1259) Motion_Blur válasza Qorthral (#1258) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tudatni kéne Maldonadoval és a Williamsel, hogy most hány ember életét tették tönkre! :DDD

Tavaly is beszívtam vele, mire lecseréltem már elment a hajó.

mod: van türelmed számolgatni azt látom :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1260) Chosen


Chosen
addikt

A liga elsőséggel lehet nyerni valamit, vagy csak annyi, hogy aki elsőként végez, az örül és kész?

(#1261) Qorthral válasza Motion_Blur (#1259) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha nem füstöl el Maldonado, akkor kb +10 pontotok lenne. Nem sok, de számít. Sőt, akár még előzhetett volna is párat ha jól rémlik. Igazából sokkal több nem volt a versenyben egy kb 10. helynél, a nagy meglepetés inkább Perez 2. helye. Ettől még biztos szitkozódnak persze gazdagon azok, akik Maldo mellett döntöttek. Egyébként fontos érv volt még nálam Perez mellett a múlt, mivel tavaly én is sokszor megszívtam vele, többször, mint Perezzel. Volt, hogy HRT pilótát cseréltem le rá és rosszabbul jártam, mintha hagytam volna... De simán beérhet még, plusz az idei Williams is kellemes lett szvsz. Maldo és Senna is sokat előztek ma, jó volt a tempó.

Szeretek számolgatni, szakmai ártalom :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1262) Motion_Blur válasza Chosen (#1260) üzenetére


Motion_Blur
félisten

fizet egy sört a nyertesnek :U ;]

(#1261) Qorthral: Perez zsíros 80 pontjához képest a fogszabályzós valóban nem adott volna sokat

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1263) válasza Qorthral (#1261) üzenetére



addikt

Az lett volna inkább a durva, ha Perez beragad a sóderágyba a végén. Apróságokon milyen sok múlhat.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1264) Qorthral válasza Chosen (#1260) üzenetére


Qorthral
őstag

2010-ig volt valami nyeremény, de azóta ez azt hiszem megszűnt, válság van :DDD

Btw Alonso zsenialitása miatt a Ferrari még sokáig nagyon messze lesz a jó ár/érték aránytól, maga Alonso pedig megfizethetetlen és ha reálisan nézzük, szintén nagyon rossz ár/érték arányú marad...

A Sauber és a Williams lesznek az olcsó de jó kategória bajnokai idén, nagyon úgy fest... A közepéről pedig a Lotust kellene alkalmazni... :D

Pá: Kiakadtam volna kissé, az biztos... Meg is állt az ütő egy pillanatra, mutatták, hogy jön, de sehol Alonso... Azt hittem műszaki hiba :Y
Egyébként valóban rengeteg múlik az apróságokon, jól tudom mióta cirka 60 pontos előnyről buktam a ligaelső helyet 2010ben az utolsó futamon jobb csapattal :) Azért hosszú távon a szerencse szerepe visszaszorul. Egy biztos: Az elején jobb és fontosabb szerencsésnek lenni, de 2010 végén ettől még nem voltam boldog a pechemmel :D

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1265) Qorthral válasza Motion_Blur (#1262) üzenetére


Qorthral
őstag

Most abszurd csapatokat számolgatok, melyekkel hátulról előzhettek :D
Pl McLarenes kezdés után Senna-Perez-TR-FI-CH :D
Elég valószínűtlen persze :)
Kicsit logikusabb: szintén McL után RAI-PER és TR. :) Persze hosszútávon az ilyen (elaprózott) csapatok úgyis visszaesnek.
Azt pedig meglátjuk éjfél után, hogy ki/mi mire elég.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1266) bobace


bobace
őstag

Ejj, a kutyafáját. Pedig múlt hét hétfőn megvettem a Saubert, aztán a szabadedzés után eladtam. Én marha :W Ki sem számolom mennyi pontom lett így..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1267) Qorthral válasza Motion_Blur (#1259) üzenetére


Qorthral
őstag

Ahogy számoltam, holtversenyes 5. hely ;]
Az is bejött, hogy kevesen húzták meg ezt a taktikát. Összesen 14en vagyunk Perez+McLaren kombóval az elején. A többiek sztem könnyen foghatóak. A TOP14 meg szép lassan, egyesével :)
Btw rengeteg Raikkönen + Perez kombós van, ők alkotják az elsőszámú üldözőbolyt. Ugyanakkor szerintem McLaren nélkül hamar el fognak süllyedni, Perez nem lesz mindig ilyen jó, ha meg mégis, már nem csak 14 embernek lesz bent a csapatában :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1268) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ligában visszaestem a 3. helyről a 16-ra és nem tudok fejleszteni. Ez az év is elúszott..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1269) DemonDani válasza Motion_Blur (#1268) üzenetére


DemonDani
addikt

neked? amugy sem álltam jól, és a mentést elvesztettem vhogy, utána gyorsan csak felmentem ujra menteni abban a hitben h minden jo nem is figyeltem mi van, mert ugye jött a mail h menteni kéne, erre most látom h nem tettem be a williamset... pedig az eredeti terv az volt nemtom mit gagyizott/tam de 28.hely ligán belül :D ez már csak funnolás lesz

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1270) Qorthral válasza Motion_Blur (#1268) üzenetére


Qorthral
őstag

Na azért ennyire nem állsz sztem rosszul. A ligában a 4. helyezett is csak 14 ponttal van előtted. Ti ott kb 15en teljesen hasonló helyzetben vagytok.
Egyébként meg pl cseréld le Maldonadot Grosjeanra (bele fog rázódni!), vagy a Torot és Maldonadot Kovára és a Lotusra és máris van 2 TOP komponensed. Nem rossz az. Vagy be tudod tenni a Saubert vagy Perezt 3. értelmes komponensnek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1271) McCartman


McCartman
senior tag

Én 22 helyet javítva landoltam a 23. helyen.
Viszont topcsapat nélkül nehéz lesz , ahogy néztem 20tól fölfelé mindenkinél ott figyelt már az elejétől a Mclaren. :D
Továbbra is Raikkonen az egyetlen bizodalmam , hogy sikerüljön feljebb verekednem magam. :B :))

@DemonDani: mer eddig mi volt , ha nem 'funolás'? ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1272) bobace


bobace
őstag

Nem is lett olyan rossz a hétvége. Bár Sauberrel jobb lett volna :D Azért, most aki bemákolta Perezt, az nagyjából végig esélyes maradhat, ha nem szúrja el nagyon a jövőbeli fejlesztésekkel. Mi meg a 60 pont = 3m euro (ami ilyenkor rengeteg) hátrányt nehezen, vagy sehogy nem tudjuk ledolgozni. De azért, nem adom fel :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1273) DemonDani


DemonDani
addikt

Toro Rosso Williams, vagy Sauber Catarhem hozhat több pontot szerintetek? Lehet inkább előbbi mellett maradok, hiába jobb a Sauber, talán annyival már nem

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1274) -Mike- válasza DemonDani (#1273) üzenetére


-Mike-
addikt

Sauber, Toro Rossonál még nagyon zöldfülűek, nem mintha Perez vagy Kamui olyan hűdetapasztalt lenne de akkor is. Plusz a fehér-szürke járgány valamivel jobb, kína, bahrein, elképzelni nem tudom, hogy ne szerepelnének ott is jól.

(#1275) attisx


attisx
addikt

utólagos engedelmével ( :R ) kicsit átalakítottam az általa készített pontszámító táblázatot. A pilóta/csapat kódok aktualizálása mellett minden futamnak létrehoztam egy-egy külön fület.

[link]

Remélem, hasznát fogjátok venni.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1276) netpeti98


netpeti98
addikt

99 pont kicsit nem ép a legtöbb. :(
Most azon gondolkozom hogy minden marad így és akkor a köv futamon repül a HRT vagy most kidobom Maldonadot és berakom helyére Kobayashit.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#1277) bobace válasza netpeti98 (#1276) üzenetére


bobace
őstag

Szerintem elsődleges, hogy a HRT-től szabadulj. Minden versenyen nulla közeli pontot hoznak, és pikkpakk el is értéktelenednek..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1278) netpeti98 válasza bobace (#1277) üzenetére


netpeti98
addikt

Akkor várok egy futamot a fejlesztéssel.

Üdv netpeti98

(#1279) #70869248 válasza netpeti98 (#1276) üzenetére


#70869248
törölt tag

óvatosan a HRT-vel...arányosan akár nagyobbat is bukhatsz mint amit a HRT bukik minden futamon.
Sztem a legfontosabb hogy legyen elképzelésed. Kell egy olyan csapat összeállítás, ami minden futamon jól néz ki, ne kis lépésekben gondolkodj, inkább cserélj nagyot.
...mert az ha bukik is ne adja ég a következő futamon hosszabb távon valószínűleg jó lesz...és akár bent is maradhat hogy inkább más cserét léphess.
Teszem azt megveszed a Caterham-t 4 millát beleinvesztálva, és egy esetleges nullázással ők a 14 millának a 7-8-9%-t bukják, és szeretnél tovább lépni, de jóval rosszabb helyzetben vagy mint a kiindulási, ha el akarod őket adni.
A HRT annyira számolhatóan veszteséges, hogy ők max a 10millának a 9%-t bukhatják, minden más csak jó, míg minden más, drágább választás nagyobb bukta.
A HRT arra jó hogy meglegyen a létszám, és rajtuk lespórolhatod a többi befektetést.
Szvsz a HRT-t csak a kis csapatokon felfelé érdemes cserélni, és lehet hogy még az év felénél is bent lesz valakinél, mert így jön ki mondjuk McLaren és Red Bull valamint egy jó versenyző.

(#1280) netpeti98 válasza #70869248 (#1279) üzenetére


netpeti98
addikt

Köszönöm a tanácsokat! :R

Üdv netpeti98

(#1281) venember83


venember83
nagyúr

Jól gondolom, hogy a rajthelyes büntetést nem veszik figyelembe az időmérős pontosztásnál? Ergo ha Hamilton első lesz, akkor megkapja az őt/csapatát futtató felhasználó az első helyért járó pontokat.

(#1282) attisx válasza venember83 (#1281) üzenetére


attisx
addikt

Jól. :K

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1283) Qorthral


Qorthral
őstag

Ez az év egyre kiszámíthatatlanabb... :)
Mondjuk ez az F1ligát sokkal inkább szerencsejátékká teszi ami nem túl jó :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1284) -Mike- válasza Qorthral (#1283) üzenetére


-Mike-
addikt

Viszont a Toro Rosso-t Sauberre váltani kifizetődő volt. :K

(#1285) Qorthral válasza -Mike- (#1284) üzenetére


Qorthral
őstag

Az bizony jó húzás volt! A Sauber nagyon jó, mostanra már kötelező összetevővé vált, baromi jó az ár/érték aránya :)
Pá is jót húzott a Lotussal, kíváncsi vagyok mire viszik holnap a Lotusok.
Számomra is prioritás a Lotus mielőbbi megvétele (Bahrein előtt szerintem meg is ejtem), de most túl nagynak éreztem a kompromisszumokat, amelyekkel betehettem volna. Bár a Koba - McLaren - Lotus verzióm így utólag nagyon ütősnek látszik :D
Meglátjuk. Arra is kíváncsi leszek, hogy Perez hova jut holnap, mert ma az IMen nem volt igazából lassabb Kobayashinál. Jó futam lesz! :)
Vettel 11. helyét sem bánom... Végre nincs az elejében... :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1286) hunnylander válasza -Mike- (#1284) üzenetére


hunnylander
őstag

Én is pont azt akartam meghúzni, csak nálam hiányzott hozzá pár száz euró, így muszáj volt a Williams-től búcsút venni, ami nem egy rossz autó 3. csapatnak egy McLaren-Sauber páros mellé.

www.HunnyF1.com

(#1287) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

156 pont, talán valamennyit előrelépek a Ligában köszönhetően annak hogy Torro helyett Williamst tettem be. Sokat gondolkoztam hogy berakjam-e a Lotust, szerencsére túlságosan féltem attól hogy csak két versenyképes komponensem legyen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1288) McCartman


McCartman
senior tag

na ez elúszott. :((( :D
RAI 12 pozíciót jelentő lejtmenete miatt buktam egy laza 60-70 pontot pár körrel a vége előtt. :Y :W

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1289) venember83 válasza -Mike- (#1284) üzenetére


venember83
nagyúr

De ma a Sauber messze a kvalifikáció utáni elvárások alatt teljesített. :(

(#1290) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#1287) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megint elszámoltam, 158 pont :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1291) kukamatyi


kukamatyi
tag

Basszus Kimi volt a fő pilótám,és reményem.... :((( :((( :(((

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#1292) Motion_Blur válasza kukamatyi (#1291) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, a Raikkonen-Perez kombósok, akik az előző futamon nagyot kaszáltak most még többet buknak visszafelé.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1293) McCartman válasza Motion_Blur (#1292) üzenetére


McCartman
senior tag

Nem volt az olyan nagy kaszálás Kimivel a maláj nagydjon se.
2 ötödik hely.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1294) hunnylander válasza venember83 (#1289) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezek nagyon időmérőre gyúrtak vagy nem tudom, és a pilóták teljesítménye sem volt az igazi. Koba az elején nagyon eldobta magától a jó eredményt a rajtjával.

Visszasírom a Williams-et, jobb lett volna nem bántani csapat-triómat. :O

Rettentő pocsék eredményt hozott nekem ez a hétvége.

www.HunnyF1.com

(#1295) Motion_Blur válasza McCartman (#1293) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha megnézed a tabellát akik feljöttek az első párszáz helyre az előző futamon, azok jelentős többsége Rai-Perez kombóval érte el. És a legtöbbjük nem is változtatott ezen. Egy topcsapat (konkrétan a McLaren) hiánya nagyon meg tudja magát bosszulni sajnos.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1296) netpeti98


netpeti98
addikt

Maldonado is pont akkor teljesít jól mikor kidobom. :W

Üdv netpeti98

(#1297) McCartman válasza Motion_Blur (#1295) üzenetére


McCartman
senior tag

ja igen , együtt szépen csengettek az előző futamon.
Én az elejétől Kimire építettem a felállást , mostanra sikerült építeni mögé egy középcsapatokból álló triót.
Így felvette volna a versenyt a topcsapatra (Mclaren) építő összeállításokkal , ha bírták volna annyi ideig a gumik mint Grosjean autóján , így bukta. :)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1298) Qorthral válasza Motion_Blur (#1290) üzenetére


Qorthral
őstag

Na látod, ezért nem szabad feladni! :)
Jót húztál és ezzel nyerted is a ligahétvégét. Grat! :)

Bejött az a számításom, hogy a RAI - PER kombósok (hobbi Kimidrukkerek javarészt) vissza fognak esni, úgy, mint Raikkönen használt gumival ;]
Bár hozzá kell tennem, hogy ma pechjük volt, a 14. hely irreális.
Ergo nagyon sokat javítanak most az összetettben a McL - Sauber - Williams hármassal nevezők.

Nekem átlagos hétvégém volt, 150 pont, a Williams + uborka kombóval jobban jártam volna egy picivel. :) Viszont ezzel együtt az összetettbeli helyezésem kb megmarad, a pozícióm pedig javul, mert a szűk élmezőny tovább szűkül (főképp a nem fejlesztők lemaradásával).
A továbbiakra nézve rengeteg a lehetőség, a TR-t hamar ki kell dobni azt hiszem, így az a kérdés, hogy az erős Sauber/Williams kombó helyett/mellé mikor és hogyan tegyem be a Lotus/Merci páros egyikét... Ráadásul Bahrein egész más verseny lehet, utána pedig tesztek és nagy fejlesztési csomagok várhatóak Európára... Hajjajj :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1299) Motion_Blur válasza Qorthral (#1298) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, a 108 pont után bepánikoltam :B :U

Javítottam a ligában 10 helyet, így most nem előttem, hanem mögöttem nagyon szoros a pontverseny :D Nektek kebaa-val komoly kis pufferetek van ott elöl, és összetettben is 10-ben vagytok mindketten :R

A fejlesztési lehetőségeim teljesen kötöttek most, Pic->Vergne/Ricciardo (vagy hozzá se nyúlok..). legalább nem kell sokat agyalnom :)

mod: látom Neked megvan a Perez-McLaren-Lotus hármas :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1300) -Mike-


-Mike-
addikt

Saubert lecserélni Lotusra jó döntés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.