Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) -Mike- válasza #70869248 (#1150) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem hagyott a lelkiismeretem, uccsó percben csak a Mclaren lett. :)

(#1152) D.Orion


D.Orion
veterán

My fail! :W Elcsesztem az ébresztőóra beállítást, szombat va és én meg hétköznapit állítottam csak be.

Most így lemaradtam Q3-ról.

(#1153) McCartman


McCartman
senior tag

Raikkonen az egyik pilótám , ez a szezon már oda. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1154) greenmukk


greenmukk
tag

Alonso nagyon ideges volt :))

A kommentátorokról csak annyit,hogy engem zavar,hogy Mezei Dániel csomószor belevág Wéber Gábor szavába. Főleg a közvetítés elején volt érezhető.

amúgymeg hajrá Schumi :C

[ Szerkesztve ]

(#1155) jpm


jpm
senior tag

Üdv mindenkinek!
Első szezonom lesz a ligában, elsőre csak top 10-es akarok lenni :D

[ Szerkesztve ]

(#1156) greenmukk válasza jpm (#1155) üzenetére


greenmukk
tag

Nekem is első szezon és kicsit bánom hogy a redbullt vettem a merci helyett mert a hülye fejemmel az előző évből indultam ki. Inkább a szívemre kellett volna hallgatni (legalábbis most úgy tűnik,de még nagyon az elején vagyunk) mindenesetre Sumákot AKAROM :)) :)) :)) :DD

(#1157) -Mike-


-Mike-
addikt

De jó, hogy váltottam Mekire. Összekell gyűjteni pilótának Buttont és Grosjeant is. :)

(#1158) Motion_Blur válasza -Mike- (#1157) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csapatnak meg a Mercit ;)

35 pont eddig :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1159) jpm válasza Motion_Blur (#1158) üzenetére


jpm
senior tag

na ezentúl mindenki a mercire meg a lotusra fog gyúrni :D
nekem 24 feltéve ha jól számolom.

(#1160) D.Orion


D.Orion
veterán

Nagyon gyenge a kezdésem, de nem lehet letörölni a vigyort az arcomról, annyira örülök, hogy így egyben van a mezőny. :C Reggel bealudtam és nem jöttem fel harmadik szabadedzésre, de akkor sem változtattam volna. Ez, de zseniális volt, nem gondoltam, hogy a Lotus tényleg nem "piár" köröket megy. Mercedes back? :C

(#1161) D.Orion


D.Orion
veterán

:Y MI az, hogy nincs elmentve a csapatom? :Y Már szerdán rányomtam a mentésre!!! Remek, akkor nulláztam ezt a hétvégét és az egész évet! :W Mégis mi ez a bug az isten verje meg!

Ma hajnali 4kor kaptam mail-t róla, hogy nincs mentve! :W Egész eddig meg érvényes nevezés volt! Így nagyon szépen ugrott az egész évem, egy kis bug miatt...

[ Szerkesztve ]

(#1162) jpm válasza D.Orion (#1161) üzenetére


jpm
senior tag

na hogy is van az a vigyor? :DDD

(#1163) Motion_Blur válasza D.Orion (#1161) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Baszki.. :(

Nincs azért veszve minden, ne add fel! A végére még így is be tudsz majd férni TOP10-be szerintem!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1164) D.Orion válasza Motion_Blur (#1163) üzenetére


D.Orion
veterán

Top5 volt a cél és konkrétan az egész napomat tönkrevágta ez a kis bug... annyira vártam a hétvégét, erre ez van.. Írtam a support-nak, de gondolom majd tesznek rá magasról és további sok sikert kivánnak. Valszeg ki is lépek majd a ligából

(#1165) Motion_Blur válasza D.Orion (#1164) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nézd a pozitív oldalát: a második futamra már jobban tudsz válogatni, tudni fogod hogy a Lotus/Merci is mehet akár a RB helyére, stb ;)

-Mike-_ LOL!!

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1166) -Mike- válasza Motion_Blur (#1165) üzenetére


-Mike-
addikt

Illetve megtudja venni a Ferrarit, olcsóbb lesz, mint a HRT.

(#1167) D.Orion válasza Motion_Blur (#1165) üzenetére


D.Orion
veterán

A holnapi futamtól függ, hogy hogyan döntök. Illetve még várok a support válaszára, de arra nem is számítok, hogy utólag visszanevezik a csapatom.

Mike: Ez volt aztán a trolololol. :))

Viszont mérgemben megtettem 1000Ft-al MSC-t futamgyőztesnek. :DDD

(#1168) McCartman válasza D.Orion (#1167) üzenetére


McCartman
senior tag

---> [link] ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1169) McCartman


McCartman
senior tag

de jól is állnék , ha Rai villantott volna Grosjean helyett. :(( :))

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1170) DemonDani


DemonDani
addikt

nekem csúnya lesz ez a dolog ahogy elnézem...
utolsó pillanatban variáltam át arról ami most nagyon jó lenne :W

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1171) D.Orion


D.Orion
veterán

Bizony ezek a pontok nagyon hiányozni fognak... :(

-Mike-: Igazad lett, a Ferrari tényleg bazi olcsó lesz. ;] Továbbá még a Williams is olcsósodik ezzel az utolsó kanyaros bakival. Sauber meg... Már megint alkotnak.

[ Szerkesztve ]

(#1172) -Mike- válasza D.Orion (#1171) üzenetére


-Mike-
addikt

Meki - Bull parázs kis csata várható az idén, ők lesznek a legdrágábbak. Olaszok kellemes csalódás, de egy normálabb pályán Pastor bedarálta volna Nandot. Merci egyelőre kérdés, talán egy 5.-6. átlag hely megvan nekik. Lotus is még kvescsönmárk, Mercivel egyenlő sebessége van.

Mondjuk a Williams nem fogja bírni a szezon közbeni fejlesztési tempót a financiális problémáik miatt plusz a pálya is kedvezhetett nekik, tempós kanyarokban nem lesznek ott, így ők lassan de biztosan vissza fognak esni. 6 futam után befog állni a rend.

[ Szerkesztve ]

(#1173) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

146 pont ha jól számolok :R

mod: 147 :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1174) jpm


jpm
senior tag

na konkrétan elég szegényes produkciót nyújtottam főleg hogy Maldonado volt az egyik versenyzőm... új cél top 500 :D

(#1175)



addikt

147 pötty

Motion: én 1-gyel többet számoltam, a csapatunk ugyanaz:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1176) jpm válasza Motion_Blur (#1173) üzenetére


jpm
senior tag

Grat! kiváló kezdet!
Engem csak az vigasztal (de az kellően) hogy még az edzés előtt ment 5000ft Button győzelmére :D 5,8x pénz..

[ Szerkesztve ]

(#1177) -Mike- válasza jpm (#1176) üzenetére


-Mike-
addikt

Írtam f1 topicban is, hogy biztos pénz a fogadásod. Egyértelmű volt. :)

(#1178) jpm válasza -Mike- (#1177) üzenetére


jpm
senior tag

Na azért biztos nem volt, de nagyon jó esélye igen. Tuti legközelebb már csak olyan 2,6-os szorzója ha lesz.

(#1179) venember83 válasza -Mike- (#1172) üzenetére


venember83
nagyúr

A Renault-nak tavaly is voltak jó szakaszai, aztán csúnyán visszaestek. Nem hiszem, hogy a Lotus idén bírni fogja a fejlesztési versenyt a kötelezően fejleszteni kénytelen Red Bullal és Ferrarival.

(#1180) -Mike- válasza jpm (#1178) üzenetére


-Mike-
addikt

29ropit all-in Vettel-re jövőhétre!

(#1181) -Mike- válasza venember83 (#1179) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem bántani akarom a tavalyi pilóta párosukat, de egy Petrov-Senna duó nem tudta a megfelelő irányba terelni az upgrade-et plusz ami még fontosabb tavalyi szezont végigszívták a kipufogójukkal. És ne felejtsük el ott van most nekik a Super-smart Kimi.

[ Szerkesztve ]

(#1182) jpm válasza -Mike- (#1180) üzenetére


jpm
senior tag

hehe nem hiszem hogy fel mernék rá tenni annyit. Maradnék a Mekinél. :)

(#1183) Qorthral válasza (#1175) üzenetére


Qorthral
őstag

Nekem 145 vagy 146 de fejleszteni jobban tudok majd, ahogy ezt előre terveztem is :)
Szép nyitóhétvége!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1184) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Ha jól számolom 137 pontom van. Erős közepes.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1185) D.Orion


D.Orion
veterán

Nekem meg hivatalosan is nulla pontom van. :W Tekintve, hogy nem kevés ponttól estem el, így szerintem nekem erre az évre ennyi is volt a liga, nem fogok szenvedni -150 pont hátrányból...

(#1186) McCartman válasza D.Orion (#1185) üzenetére


McCartman
senior tag

képzeletben hozzáadhatod az eredményedhez az esetleg itt kiesett pontokat , ez csak egy játék.:)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1187) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Kb 100-110 max elsőre nem is rossz :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1188) greenmukk


greenmukk
tag

A pontok mikor lesznek láthatók a táblázatban?

venember83: köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1189) venember83 válasza greenmukk (#1188) üzenetére


venember83
nagyúr

Hétfőn 0 óra 1 perckor.

(#1190) Qorthral


Qorthral
őstag

Szeretnék promózni egy ligát, amíg a pontokra várunk:
Aki megelégelte már a Red Bull dominanciát és ez ellen idén úgy is protestálni akar, hogy nem "használ" RBR-es komponenst a ligában az egész szezon során, annak itt a helye:
NO Red Bull liga
Gyertek! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1191) netpeti98 válasza Qorthral (#1190) üzenetére


netpeti98
addikt

Én már kiestem, mert van egy Red Bullom. :)

Üdv netpeti98

(#1192) venember83 válasza Qorthral (#1190) üzenetére


venember83
nagyúr

Ennek mi értelme lenne? Mármint a protestálásnak. Figyeli Todt úr az F1ligát, aztán eszerint fog szabályokat módosítani, hogy pl. a kék festésű autók csak harmincegy és 3 tized kg plusz tömeggel vághatnak neki a versenyeknek?

[ Szerkesztve ]

(#1193) D.Orion válasza Qorthral (#1190) üzenetére


D.Orion
veterán

Remélem a negyedik futam után megalakul majd az anti McLaren liga is. :U A legnagyobb trollságnak tartom ezt a ligát, már elnézést.

(#1194) Motion_Blur válasza venember83 (#1192) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én azt nem értem hogy egy nem létező dolog ellen minek protestálni? Mármint a RB dominanciára gondolok, ami egy nem is létező dolog ugyebár :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1195) Qorthral válasza venember83 (#1192) üzenetére


Qorthral
őstag

Semmi, nem kell ilyen komolyan venni.
Motion: Épp abból lett sokaknak elege, hogy eddig volt.
D.Orion: Te idénre már úgyis kiszálltál, így mindenki jobban járna ha 2013-ig már nem trollkodnál itt. Most komolyan, Te már úgysem játszol, miért szólsz bele abba, hogy mások milyen feltételekkel teszik? Btw nem kell egyetérteni, nem azért linkeltem. Akinek tetszik, belép, ennyi.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1196) McCartman


McCartman
senior tag

Site off-line

ez gyakori így 0:02 tájékán?:D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1197) Qorthral válasza McCartman (#1196) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem... 2 év alatt 1x sem tapasztaltam...
Olyan volt, hogy 1 napot késett a pontosztás, de ilyen még nem.
Szerintem holnapra rendben lesz!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1198) McCartman válasza Qorthral (#1197) üzenetére


McCartman
senior tag

akkor az én +5 frissítésem akasztotta ki a szervert ezek szerint. :D
vagy egy jóakaró ddossal. ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1199) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

149 pont lett a legjobb eredmény, a 147 pontommal már csak 138. helyen vagyok :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1200) DemonDani válasza Motion_Blur (#1199) üzenetére


DemonDani
addikt

113 már csak az 1388ra elég :DDD

de összességében elégedett vagyok, sokkal rosszabbnak tűnt az időmérő után a dolog, így nem lenne fair panaszkodni :B

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.