Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) válasza Qorthral (#500) üzenetére



addikt

Ha jól látom jelenleg miénk az 5. legnépesebb liga a játékban. ;)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#502) Sanya595 válasza (#501) üzenetére


Sanya595
senior tag

Igen,de azt hozzá kell tenni,hogy eleve hátrányból indulunk,mert nálunk úgye csak Ph-sok játszanak.Tehát a többi ligábba sokkal többen tudnak jelentkezni.
Ennek fényébben még szebb eredmény ez. :C :R

(#503) attisx válasza Sanya595 (#502) üzenetére


attisx
addikt

Na igen, tavaly 25 taggal a tizen-valahanyadik helyen álltunk létszám tekintetében. Egyébként inkább legyünk kevesebben, de aktívak, mint hogy a fele tagság 3-4 forduló után sorsára hagyja a csapatát, ezzel rontva az egész közösség átlagpontszámát.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#504) Sanya595 válasza attisx (#503) üzenetére


Sanya595
senior tag

Persze ez igy van.teljesen egyettértek veled. :R
A kevesebb néha több.Mindenkinek jó szórakozást és sikerekett kivánok a játékban. :C

(#505) SzalaiG válasza Qorthral (#500) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jöhetnek a tippek!

(#506) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Shiftie néven csatlakoznék.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#507) válasza !Overdose! (#506) üzenetére



addikt

gogogo

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#508) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Senki nem mer tippet adni?

Glock-Maldano
Lotus-Mercedes-Torro Rosso

Szerintem. :)

Schumi-Heidfeld
Red Bull-Mercedes-Ferrari

Ide szeretnék év végére eljutni. :U

(#509) válasza SzalaiG (#508) üzenetére



addikt

A helyzet az, hogy ez nem csapatjáték, hanem egymás ellen nyomjuk. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#510) válasza SzalaiG (#508) üzenetére



addikt

Amúgy az év végi célod nem rossz, de ha már Schumi a pilótád, akkor nem lehet a Merci a csapatod és fordítva. Csak szólok, nehogy ezen múljon. :) Én betenném helyette a Mekit és jó lesz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#511) hunnylander válasza (#509) üzenetére


hunnylander
őstag

Viszont félre lehet vezetni a másikat, akarva akaratlanul is. :D

Szerintem a McLaren meglepően jó lesz, relatíve, ahhoz képest, hogy a teszteken csakis a Force Indiánál, Lotus-nál és Virginnél lehetett gyorsabbnak minősíteni, de megbízhatóságban még azoknál is rosszabb volt.

Szerintem, ha eljutnak is a Q3-ig, az autóval esélyes a DNF.

És már olyan infók is vannak, hogy az FIA ellenőrei nagyon nézegetik az új kipufogójukat. Nem kizárható, hoyg lesznek protestálások és eltérő szabályinterpretációk a lá 2009 DDD.

www.HunnyF1.com

(#512) válasza hunnylander (#511) üzenetére



addikt

Jó ötlet. Be is spóroltam a csapatomba a mekit. :K

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#513) hunnylander válasza (#512) üzenetére


hunnylander
őstag

Pedig pont ellenük beszéltem. :D

Szerintem annyi esélyük lehet befejezni a futamot, mint a HRT-nek. De a HRT konzervatívabb kipufogójú, tehát még annyi se. :DDD

A McLaren egy olyan csomaggal próbál meg majd versenyezni, amit még ki sem próbálhattak és tudják hogy kockáztatniuk kell, mert az eredeti csomag nem működött; se gyors nem volt, se megbízható.

A másik megy, hogy valami lényegeset betiltanak az autón, szóval vannak kilátások. :))

www.HunnyF1.com

(#514) Motion_Blur válasza hunnylander (#511) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mi ez a negatív hozzáállás? :P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#515) Oliverda válasza hunnylander (#511) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

Amúgy nem inkább a másik topikban kéne boncolgatni ezt a témát...? :U

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#516)



addikt

Ne felejtsétek el a csapat összeállítására még kb 1,5 napotok van. Az Ausztrál időszámítás miatt legkésőbb szombar reggel 6-ig kell véglegesíteni az összetevőket.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#517) D.Orion


D.Orion
veterán

Kíváncsiságból összedobtam én is egy csapatot, majd meglátjuk mire jutok év közben. :)

Nick-em ott is D.Orion.

(#518) válasza D.Orion (#517) üzenetére



addikt

hajrá, hajrá

MÁS:

zsaxax-ot ismeri valaki? jelentkezett, de nem tudom prohardveres-e?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#519) bobace


bobace
őstag

Hali! Csatlakoznék idén is, nem mondom, hogy full aktív vagyok, de azért nevezek, hátha bejön :D
bobace a nickem ott is.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#520) válasza bobace (#519) üzenetére



addikt

zsír, Veled már pont 24-en vagyunk, szóval már kiteszünk egy F1-es mezőnyt. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#521)



addikt

Azt kell, hogy mondjam, hogy mind az élmezőny, mind a középmezőny piszok sűrűnek tűnik, nem könnyű most okosnak lenni. Eddig tök magabiztos voltam az induló csapatommal, viszont most kezdek elbizonytalanodni, mert a kavarodás kezd az egészségesnél nagyobb lenni. :)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#522) bobace válasza (#521) üzenetére


bobace
őstag

Na ige, és tavaly is annak kedvezett a szerencse, akinek már az első versenyeken nyerő volt a csapata.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#523) válasza bobace (#522) üzenetére



addikt

Tény, hogy lépéselőnyben van, aki az elején jól kapja el a fonalat, de hosszú az idény, bőven van alkalom ledolgozni a hátrányt, szóval nem kell elkeseredni ha az első futam nem úgy alakul, ahogy tervezte az ember. Ha jól rémlik tavaly sem azok nyertek, akik a szezon elején-közepén vezettek.

Én tavaly nagyon benéztem az első 3 versenyt, akkor kb a 15. hely körül voltam a ligában és aztán ha az utolsó versenyen Schumi nem csúszik ki, a dobogó is meg lett volna végül. Összesítettben is 2000+ helyről jöttem fel 400-ra.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#524) Qorthral válasza (#523) üzenetére


Qorthral
őstag

Tavaly én is nagyon gyengén kezdtem, aztán az utolsó futamig ligaelső helyre (összetettben TOP100) tornásztam fel magamat, végül pedig 2. lettem. Vagyis a jó kezdés nem minden, de fontos. :)

Az erősorrend nagyon necces. Ember legyen a talpán aki jól dönt. Nagyon érdekes lesz látni, hogy ki mivel próbálkozik. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#525) #70869248


#70869248
törölt tag

Na kíváncsi leszek mi lesz :)
Vettel pörkölt rendesen azéletbe.

(#526)



addikt

Nah, a nevezés lezárultával hivatalosan is elindult a szezon, mindenkinek sok sikert kívánok!

Idén a céljaim szerények: összetettben Top50, PH ligát pedig behúzni :)

Tavaly tanulóévem volt és az elején bénáztam egy picit, de idén már nem lesz kegyelem. ;] :K

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#527) #70869248 válasza (#526) üzenetére


#70869248
törölt tag

dettó sok sikert mindenkinek, és aktivitást!
veszíteni nem veszítünk, mert elég jó szezonnak tűnik..:)

(#528) D.Orion


D.Orion
veterán

Ajjj. Éreztem tegnap este, hogy Petrov-ot vagy Kobayashi-t kellett volna megvennem valamilyen szinten. Sajna ma reggel nem tudtam felkelni a P3-ra, így tegnap esti adatokból dolgoztam.

McLaren-nek meg grat, jó lett ez az autó. Ferrari enyhe csalódás.

(#529) válasza D.Orion (#528) üzenetére



addikt

Nem értem mi a baj, a csapatod igen jól áll egyelőre.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#530) D.Orion válasza (#529) üzenetére


D.Orion
veterán

A jó nem elég, a tökéletes a cél. :DDD

Ui.: Persze ez nekem is csak tanuló év lesz. :U

(#531) válasza D.Orion (#530) üzenetére



addikt

Ha betetted volna Kobát vagy Petrovot, akkor nem fért volna be a Red Bull, ami sokkal nagyobb veszteség. Utólag az ember mindig okosabbnak érzi magát, de hidd el, jó ez így.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#532) D.Orion válasza (#531) üzenetére


D.Orion
veterán

Holnap kiderül, hogy mennyit nyertem. Remélem sokat(tiszta szerény vagyok mi? :DDD Lehet köze van ahhoz, hogy épp itt van bnőm.). A szabályzatot meg átt kell olvasnom még, mert pl az nem tiszta még, hogy mit kezdek majd a megszerzett pontokkal, meg hogy pl a pénz is nő-e ha jól "fogadok".

Thx a helpet. :R

[ Szerkesztve ]

(#533) válasza D.Orion (#532) üzenetére



addikt

A pontok után kapod a zsét, amiből fejlesztheted a csapatod.
Nah meg persze a pontok alapján dől majd el a sorrend is, hogy ki nyeri a játékot.:)

Nekem 31 pöttyöt hozott az időmérő, első versenyhez képest egész jó. Tavaly az egész hétvége után kaptam valami 44 pontot. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#534) #70869248 válasza (#533) üzenetére


#70869248
törölt tag

Kiváncsi vagyok mi lesz a 107%-n kívül került versenyzővel...esetemben Liuzzi-val, elvileg a 23. helyért még jár 1 pont, de végül nem indulhat, nem állhat fel a rajtrácsra...szal: ?
ettől függően 33 vagy 34 pöttyös zsákolás a qual...de a futam a lényeg...baszki mekkora Red Bull erő látszik..

(#535) attisx válasza D.Orion (#532) üzenetére


attisx
addikt

Ne aggódj, 32 pontod és 1,6 millió euró bevételed már biztosan van.Meg még néhányunknak, akik ugyanezt a felállást választottuk... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#536) válasza #70869248 (#534) üzenetére



addikt

Sztem járni fog érte a pont. Pl ha valaki felvezető körben összetöri az autóját, azt 24. helynek értékeli a játék. Persze a 107% az más, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy másképp kezelnék.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#537) #70869248 válasza (#536) üzenetére


#70869248
törölt tag

Na mindegy majd eldől :) ...elvileg, az én elgondolásom szerint, mivel nem sikerült kvalifikálnia magát a futamra, nem jár a pont.
De majd meglátjuk...max rendhagyó lesz :D

AttisX
elvileg a Liuzzi+Perez (1+7)
Virgin+Red Bull+Toro (0+25+1)
felállás az 34 pötty...vagy 33 :D

ja! nem...hülye vagyok :D Hamilton befért a két Red Bull közé, mea culpa! :R
Igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#538) attisx válasza #70869248 (#537) üzenetére


attisx
addikt

Webbo 3. lett, szal' az RBR csak 23 pötty. ;)

Szerk.: Én meg lassú. (mentségemre szóljon, hogy telóról netezek)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#539) válasza #70869248 (#537) üzenetére



addikt

Én amiatt gondolom, hogy szerintem a pontszámításra van írva egy tök alap script, ami nem vesz figyelembe ilyen finomságokat, csak a sorrendet nézi. És hátha a szervezőknek nem lesz kedve belenyúlkálni a rendszerbe, hogy ezért ne járjon pont.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#540) #70869248 válasza attisx (#538) üzenetére


#70869248
törölt tag

Most mondanám hogy 'csába!...de mivel Lewis drukker vagyok...lenyelem a nyelvem :DDD

:
Pedig ez még lehet többször is elő fog fordulni..

[ Szerkesztve ]

(#541) Honey Bátyó


Honey Bátyó
csendes tag

quali: 33 pötty :C

Angol fordítás olcsón, igényesen és gyorsan! Just call me - this is not a joke!

(#542) attisx válasza #70869248 (#540) üzenetére


attisx
addikt

Remélem, azért idén is sokszor beleköp még RB-ék levesébe... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#543) #70869248 válasza Honey Bátyó (#541) üzenetére


#70869248
törölt tag

A HRT-től rövid úton meg kell szabadulni ahogy látszik, mert ők már pl. futamon biztos hogy nem hoznak pontot (mivel nem indulnak)
...hű kíváncsi vagyok mit csinálnak a pontokkal, mert elvileg 23 versenyző kap pontot, de a HRT versenyzői és így a csapat sem áll rajthoz, de elvileg a, gondolom a qual besorolás alapján, az egyik versenyző még is pontot és qual-n és versenyen is...pff :D

AttisX:
Mindentől függetlenül.: én is nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

(#544) Qorthral válasza #70869248 (#543) üzenetére


Qorthral
őstag

A versenyért pontot adni Liuzzinak teljesen inkorrekt lenne :)
Az edzés viszont ok, hiszen azokat a pontokat az időmérő alapján osztják.

Sokan választottunk hasonló kezdőfelállást, páran viszont nagy bajban vannak, ahogy elnézem...

Jó kis idény lesz. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#545) D.Orion válasza Qorthral (#544) üzenetére


D.Orion
veterán

Tegnap speciel én még a kis/közép csapatokból vásároltam be. Sauber-Wiliams-Torro Rosso-Lotus Renault négyesből. Már pontosan nem emlékszem, hogy hogy volt, de azzal most kb. 10 ponttal kevesebb lenne. Azt ha holnap meg elszáll a két Red Bull, akkor jól rácseszek. :D

Nagyon tetszik egyelőre ez a játék, bár úgy érzem, hogy itt a taktikai érzék és a csapatok ismerete se minden, mert egyszer esik le csak az eső vagy egyszer csúszik ki valaki és akkor borul minden. Izgalmas lesz. :C

[ Szerkesztve ]

(#546) válasza #70869248 (#540) üzenetére



addikt

Az előbb technikai oldalról közelítettem meg miért fog pontot kapni a HRT, azóta rájöttem arra is, hogy jogilag miért kell pontot kapjon. :)

1. Ha versenyen kívül kezeljük és amiatt nem kap pontot, mert nincs helyezése, akkor elvileg a csapat árfolyama sem kéne változzon, mert mi alapján tenné.
2. Ha a csapat árfolyama nem változna, akkor a HRT válna a legjobb befektetéssé a kiscsapatok közül, mivel a sereghajtók mindig többet veszítenek az értékükből, mint amennyi cash-t hoznak. Ez elég hülyén jönne ki.
3. Lényeg az, hogy jogilag, (ismétlem, jogilag :)) ) azt nem csinálhatják meg, hogy a ponttáblázatban nincs helyezése, viszont az árfolyamtáblázatban meg igen. Vagy mindkettőben, vagy egyikben sem kéne szerepeljen.
4. Szerintem nem kéne pontokat kapjanak. Viszont ehhez be kéne vezetni egy külön kategóriát a 107-eseknek, miszerint pontot nem kapnak, ugyanakkor az értékükből buknak mondjuk 15%-ot. De amíg nincs ilyen szabálymódosítás, addig sztem járnia kell a pontnak is.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#547) Qorthral


Qorthral
őstag

Csatlakozván a korábban szólókhoz, céljaim hasonlóak:

Liga első hely és összetett TOP50.
Minimumcél: Liga TOP3, összetett TOP100. :)

Majd meglátjuk, hogy mi sikerül ebből. :)

A HRTtől tényleg hamar meg kell szabadulni, mert nem hoznak semmi pontot.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#548) #70869248 válasza (#546) üzenetére


#70869248
törölt tag

az a gondom vele hogy sorrendiség az viszont van...tehát végül is mindegy, hogy hoz-e valamelyik versenyző egy pontot, mindenképpen a legjobban minuszoló csapat lesz..
Tehát talán logikai bukfenc ennyiben hagyni, de annyit minuszol csapatként/versenyzőként hogy az az egy pontnyi pénz az csepp az őslevesben...

(#549) Oliverda


Oliverda
félisten

Látom a McLaren-t rajtam kívül csak pár igazi fan vállalta be. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#550) válasza Oliverda (#549) üzenetére



addikt

2-3 napja még nagyon nem értettem mi a frászt akartok a Mekivel, de úgy tűnik egész jól alakult. Aki nem a Red Bullos irányt szerette volna, azok közül mindenképp a Mekisek jártak a legjobban.

Ferrari, Merci Renault, Williams mind leszerepelt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.