Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Zoza24 válasza -Mike- (#1649) üzenetére


Zoza24
senior tag

ne is mondd:)agyaltam,hogy Sauber vagy Force India,de látván a szabadedzéseket,nah mondom marad a Sauber..na tessék ;)

Forza Italy!

(#1652) bobace válasza Qorthral (#1648) üzenetére


bobace
őstag

Nem volt nagy ötlet, de mivel mindenkinek FER van, ezért kvázi kockáztatni kellett.. Ha bukok, akkor meg úgy is mindegy, eléggé a béka feneke alatt vagyok :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1653) Qorthral válasza bobace (#1652) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja ok, ez esetben világos a dolog. :)

Alapvetően nem örülök, hogy az RBR ismét megússza, de nagy szívás lett volna nekem, ha pont most kapnak kemény büntit. Eddig 9 futam volt, 1x sem voltak bent, snem büntették őket, szóval "szép" lett volna, ha egyből jön a bünti, amint beteszem őket... :D

Annak viszont örülök, hogy láthatunk egy nyíltsisakos Alonso - Vettel csatát. Remélem nem a boxban fog eldőlni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1654) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Totál bukta ismét :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1655) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Így kell jó érzékkel berakni Hamiltont. :P

(#1656) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

187 pont így hirtelen összeszámolva.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1657) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Rajtbüntiket gondolom nem számolják majd bele a Q pontokba.

Így 180 pont körül vagyok..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1658) -Mike-


-Mike-
addikt

Az tuti ha berakom ringre Perezt akkor a MOL kútig fog szállni az első körben.

(#1659) bobace válasza Motion_Blur (#1654) üzenetére


bobace
őstag

+1
Én ki se számolom, gondolom 120 körül..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1660) Qorthral válasza Motion_Blur (#1657) üzenetére


Qorthral
őstag

Simán jó a 180 ezen a 7végén!
Nekem 210 körül, újra TOP1 :), de madsterrel még kemény meccs lesz.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1661) madster válasza Qorthral (#1660) üzenetére


madster
tag

Nem leszel itt semmilyen TOP1 :P Négy kemény ponttal még el is húzok...

(#1662) Qorthral válasza madster (#1661) üzenetére


Qorthral
őstag

Amikor írtam, még úgy volt! :)
Vettel büntijével értelemszerűen nem számolhattam előre.
De ha már így alakult, élvezd ki még azt az egy hetet, amit az élen tölthetsz :P

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1663) venember83


venember83
nagyúr

Alakul ez, már csak Perezt, Grosjean-t és a pásztort kellene előrébb hozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1664) attisx válasza venember83 (#1663) üzenetére


attisx
addikt

+1 :DD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1665) Beerwolf válasza venember83 (#1663) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Jaja. Nekem meg ha megfordítjuk a sorrendet, akkor lenne fasza. ;]

(#1666) #70869248 válasza venember83 (#1663) üzenetére


#70869248
törölt tag

Maldonado jól kiszúrt velem, bojkottálom ezért aztán a Williams-t ki kell hagyjam az összeállításokból,...Senna-t amúgy sem tenném be.
Pedig nem egy rossz autó, és fognak még jól menni. :)

(#1667) Qorthral válasza Beerwolf (#1665) üzenetére


Qorthral
őstag

:DD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1668) Zoza24


Zoza24
senior tag

jesszus mi van itt:)totál bukta az mikor 180 pont körül hoztok?:)
én megint 120at kapok,már a tököm kivan,hogy mindig szívok:)

Forza Italy!

(#1669) -Mike- válasza Qorthral (#1648) üzenetére


-Mike-
addikt

Ferrarit Mclarenre cserélni a hringre, szerintem nem elvetendő.

(#1670) -Mike-


-Mike-
addikt

186 eddigi legtöbb.

(#1671) Qorthral válasza -Mike- (#1669) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem elvetendő, de kicsit egy helyben toporgás. Mert ha 2 verseny múlva a Ferrari lesz 3 tizeddel gyorsabb, akkor majd visszacseréled? Felesleges pénzkidobás, bukod rendre a milliókat az eladásokkal. Inkább máshogy erősíts. Mondjuk ha jól tippelem pont nem fér be Neked egy Mester, torpedók -> Meki, ubi csere... De ha vársz egy futamot, befér.
Ne a legjobb komponensed cseréld le, inkább duplázd a jót le! ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1672) -Mike- válasza Qorthral (#1671) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem tudom betenni, most vagy lesz egy erős csapatom (lotus, mclaren, ferrari) és egy Glockom - Narainem, vagy marad minden erre a hétvégére változatlanul.

Figyelni fogom Pá-t mit lép. :D

[ Szerkesztve ]

(#1673) Zoza24 válasza Qorthral (#1671) üzenetére


Zoza24
senior tag

micsoda szakzsargon,kik a torpedók és ki az ubi?:)

Forza Italy!

(#1674) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Vettel büntije után 199 pont,dupla öröm :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1675) bobace


bobace
őstag

Na frankó, megcsináltam a hétvégén tutit :D -26 pont a FER-MEK csere miatt.. És most a visszacserével még a pénzem is bukom.. Megy ez nekem :C

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1676) -Mike- válasza Zoza24 (#1673) üzenetére


-Mike-
addikt

Nekem is kellett egy jó ideig dekódolni, de a Williams és Karthikeyanra gondolt feltehetőleg.

(#1677) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ahogy nézem az összetettet elég sokan jöttek fel a semmiből ilyen 250-270 pontokkal. Jellemzően azok akik a kezdetek óta megmaradtak Kiminél és berakták mellé MS-t, vagy az egyik Sauberest, netán Buttont :)

180-185 pont csak az egy helyben toporgásra volt elég :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1678) válasza -Mike- (#1670) üzenetére



addikt

Nem nehéz, így hogy van kiről puskáznod. :)
Csak attól félek egy picit, hogy állítólag igen peches vagy, szóval nem szeretném, ha magaddal rántanál.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1679) DemonDani


DemonDani
addikt

197 pötty

egész jó lett most itt a hátsóbb régiókban :B
annak ellenére hogy Gro is megszivta és Pasztor se szerepelt a vártnak megfelelően, jó ez

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1680) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nagy dilemma,hagyjam bent Button-t hátha Hringen is megy valamit,és végre Gro-nak is lesz egy jó hétvégéje.És akkor Button/Gro/Williams/Sauber/Force India.

Csak az a baj,hogy a Williams mint csapat semmit sem ér,illetve Force Indiában sem bízok túlságosan.

Vagy legyen egy Meki/Sauber/Ferrari csapat Maldonadoval és Ricsivel megtámogatva.

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1681) #70869248 válasza IreN!CuS (#1680) üzenetére


#70869248
törölt tag

Elvileg Maldonado jó lehet a Hringen, és az idény második felében sztem Schumacher is, Button is jó választás, ...a tapasztaltabb versenyzők általában jobban szerepelnek a szezon második felében, Kimi véleményes, bár őt is ajánlani kellene, de nála sok múlik azon hogy mit forgat a fejében, illetve Grosjean hogyan szerepel.
A Force India nagyon hullámzik.
Szvsz McLaren erősebb lesz csapatként mint a Ferrari, de igazán a Red Bull az ami ponterősnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#1682) McCartman


McCartman
senior tag

186 pont ,
két helyet javítva ismét egyéni legjobb 7. hely , 325. összetettben.

Miért van olyan érzésem , hogy innen már csak lefelé vezet az út? :D

Beszorultam a PaaF1 , -Mike- szendvicsbe , ugyanannyi pontunk lett , együtt ugrottunk előre kettőt. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1683) IreN!CuS válasza #70869248 (#1681) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha Sumi akkor Spa+Monza amire érdemes lehet betenni kocsi miatt,super drs sokat számíthat főleg időmérőn.

Kimi Gro árához képest szerintem nem éri meg,így őt nem erőltettem semmikép sem.Vagy Gro vagy Lotus.

A Force India általában jól megy olyan pályán ahol sok az egyenes és most jön majd kettő olyan(Spa+monza),de a ringen szerintem nem lesznek acélosak.

Sajnos a Ferrari Massa miatt kérdéses,és Alonak eddig nem volt nullázása,ami egyszer elfog jönni.Alo kiesik vagy 10+ Massaval együtt akkor sokat bukhat az ember.

RBR meg messze a legdrágább elem nem biztos,hogy megéri azt a 30 milla felárat a Meki/Ferrari-hoz képest.

Williamstöl mindenképp szabadulni szeretnék mert Senna semmi extrát nem mutat Maldo meg olyan amilyen.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1684) DemonDani válasza IreN!CuS (#1683) üzenetére


DemonDani
addikt

Én Lotusra szavaznék, Gro is sokszor megszivja önhibáján kivul, kicsit Schumi effektus, Force most nagy csalódás volt, de nekem bentvan és én is reménykedek benne.

Nekem a Meki most ígéretesnek tűnt, elég gyorsak tudtak lenni csak az időmérőt baltázták el nagyon

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1685) -Mike- válasza #70869248 (#1681) üzenetére


-Mike-
addikt

Én is úgy érzem, hogy a Mclaren most átugrotta a Ferrarit tempóban, de még nem merem megcserélni őket.

(#1686) IreN!CuS válasza DemonDani (#1684) üzenetére


IreN!CuS
őstag

FI nálam kuka Hringre,viszont Spa-ra és Monza-ra lehet visszarakom őket.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1687) Qorthral


Qorthral
őstag

Jól tippeltetek. :)
Szerintem nem nagy ötlet Mekit és Ferkát cserélgetni, mert beragadtok a fejlesztésekkel.
Aki nem mer nagyot lépni, könnyen lemaradhat szezon végére. Persze bátorként is pórul lehet járni, lásd kebaa.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1688) -Mike- válasza Qorthral (#1687) üzenetére


-Mike-
addikt

Hát de most pont ezért lenne célszerű és bátor lépés a Ferrari - Mclaren csere, meleg lesz, Mclaren erősebb ezen a pályán, lehet Massa megint csak a 10. hely környékén fog autózni, nem hozna a konyhára még így sem a csere?

(#1689) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az olyan csapatokat kell hanyagolni akik Q-ban gyengék. Hiába erős versenyen pl. a Sauber, Hringen még DRS-el is szinte lehetetlen lesz az előzés.

Most szombat-vasárnapra is 33 fokot jósolnak, ha működik majd rendesen a Lotuson az új DRS és jók lesznek Q-n (első két sor) akkor sanszosak lehetnek a győzelemre.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1690) Qorthral válasza -Mike- (#1688) üzenetére


Qorthral
őstag

Hozhat a konyhára, főleg, hogy Button kezd magára találni. De ne felejtsük el, hogy Massa is magára talált évközben, ez a verseny szerintem csak egy kisiklás volt. Szerintem azért nem biztos, hogy jó ötlet cserélni, mert a Ferka szinte biztosan jó lesz év végéig, egy biztos pont, és később többet bukhatsz majd azzal, ha próbálod visszarakni. Ilyesmiben meg, hogy ez Meki pálya nem hiszek, pláne, hogy idén teljesen újak az autók,ki tudja melyik karakterisztikájának legideálisabb a HRing. Abban sok igazság van, amit Motion ír, A Lotus szerintem is kb kihagyhatatlan a hétvégére. Egyébként a Sauberben nem vagyok olyan biztos, Perez Hockenheimben is nagyon gyors volt a száraz szabadedzésen. Nem fogadnék rá, hogy szárazon nem jutnak be a Q3ba. Persze megint eszetlen szoros lesz, hiszen a 2 RBR, 2 Meki, 2 Ferka és 2 Lotus jó eséllyel ott lesz, a maradék 2 helyre viszont legalább 7autó jó eséllyel pályázik... Száraznak ígérkezik az IM, így talán nagy meglepetés nem lesz.

Összefoglalva, ha gondolod cserélj, de a mostani meghagyása is nagyon jó, a pénz meg gyűlik. De figyeld majd Pát és a szabadedzéseket :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1691) Motion_Blur válasza Qorthral (#1690) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem kockáztatni kell már hogy tudjak majd zárkózni a Liga 6-7. helyére.

HAM-MAL-Sauber-Lotus? :))

Hamilton tradicionálisan jól megy itt, Kanada után talán ez a 2. legerősebb pályája. 2009-ben is a semmiből nyert pl.

: ebből szoktak a jó eredmények születni! :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1692) válasza Qorthral (#1690) üzenetére



addikt

Én sajnos (nem sajnos :D ) Balcsizom a hétvégén, szóval még pénteken a szabadedzések előtt véglegesítenem kell a felállást, így engem most annyira nem érdemes figyelni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1693) -Mike- válasza Qorthral (#1690) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez az, lehet berakom a Mclaren, Ferrari, Lotus triót két gyenge pilótával. Ezek a csapatok talán erősebbek mint a jelenlegi felállásom, mert mi van akkor ha RoGro megint betlizik.

(#1694) Qorthral válasza Motion_Blur (#1691) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem jól hangzik. Maldonado lutri persze... Már ott tartunk, hogy 10-ből 1x hozott nagyon jól, de ár/értékben még így is ok. Bár jellemzően már szinte fixen 20 pont számolható nála és az árának némi esése: erős IM, gyenge verseny. A Sauberekhez még annyit, hogy kevés olyan pálya akad a naptárban, melyen nehezebb előzni a Ringnél, de az egyik ilyen Valencia. Ugye emlékszünk még rá? :) Mivel nagy meleg lesz, a gumikopás döntő lehet, így sok előzés (vagy legalábbis helycsere) lehet még itt is.

-Mike-: Erre próbáltam utalni, ne cseréld a jót hasonlóra, hanem tedd be őket együtt. :) Most kicsit kellemetlen a 2 vacak komponens, de 2 versenyen belül akár ott figyelhet helyettük mondjuk a dózer Koba-Pásztor kombó :DDD Jól hangzik, nem? :)

Megj: Szerintem Grosjean most ismét az erősebbik arcát mutatja majd, de ki tudja?

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1695) -Mike- válasza Qorthral (#1694) üzenetére


-Mike-
addikt

Egy nehéz döntés végére sikerült pontot raknod, köszi. :) Két futam után rakom a torpedókat.

(#1696) venember83


venember83
nagyúr

Valami ötlet, mi legyen a csapatommal (Kovalainen - Maldonado - Ferrari - Sauber - Lotus)? 12 millió áll rendelkezésre. A Ferrari és Lotus jó szálat kapott el szerintem, max. RB jobb, de horror áron. Sauber lehetne Force India, vagy Kovalainen valamelyik TR-es... Maldonado nem cserélhető csak max Sennára, az nem hiszem, hogy jelentős változás lenne. Talán Vergne vagy Ricciardo beültetése lenne a legjobb variáns. A gond az, hogy szerdától hétfőig nem leszek netközelben, valószínűleg a futamot se fogom látni, így szabadedzésre se lehet alapozni... :U

(#1697) -Mike- válasza venember83 (#1696) üzenetére


-Mike-
addikt

Saubert semmi esetre ne cseréld le, főleg ne a Saharára. Akkor inkább az 1x futamgyőztest az egyik Bikásra.

És még rímelt is. :D

[ Szerkesztve ]

(#1698) attisx


attisx
addikt

Én meg asszem' kamikaze módba váltok: HAM+GRO+TOR+CAT+WIL :DDD

Ez az évem már úgyis kuka...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1699) -Mike- válasza attisx (#1698) üzenetére


-Mike-
addikt

Hamiltonnal nem vállalsz nagy kockázatot se te, se az aki berakja a hétvégére, futamgyőztes esélyes.

(#1700) McCartman válasza -Mike- (#1699) üzenetére


McCartman
senior tag

Aki csak pilótákra alapoz az mindenképp kockáztat , lásd kebaa.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.