Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) venember83 válasza McCartman (#2000) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem ér annyit ez a játék, hogy magaddal vitatkozz futam közben, s a kedvenced ellen drukkolj. Szerintem. :)

(#2002) Qorthral válasza McCartman (#2000) üzenetére


Qorthral
őstag

Hehe, nekem is hasonló a problémám, csak én a szívem szerint váltanék, az eszem szerint pedig nem. :)

IreN!CuS: A Ferrarinem tűnik rossznak, de a Red Bullt előbb utóbb minden bizonnyal érdemes lesz betenni, mégha ez (átmenetileg) kisebb áldozatokkal is jár, nincs mese. Ha nem teszed be, akkor köv futam előtt jó eséllyel legalább 10 millióval ismét több ojróba kerül majd...

V.Anita legújabb zseniális húzására már szavaim sincsenek :W
Ok, hogy nőből van és ad az esztétikára, de vagy a visszaállítás gombbal, vagy az 5%-os eladási árfolyamveszteséggel nincs szerintem tisztában...

Oliverda: madster gondolom válaszolt privátban. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2003) venember83 válasza Qorthral (#2002) üzenetére


venember83
nagyúr

Érdemes beáldozni érte a McLarent és Saubert, plusz Grosjean-t? Ferraritól nem szabadulnék. :N Így maradna egy MAL-VER-FER-RB-HRT.

(#2004) netpeti98


netpeti98
addikt

K. Kobayashi, R. Grosjean, Force India, Ferrari, Williams van jelenleg 18 millió társaságában. Ajánlotok valamit fejleszteni? :)

Üdv netpeti98

(#2005) Qorthral válasza venember83 (#2003) üzenetére


Qorthral
őstag

Húha, hát ezt már nem biztos, hogy megéri mind beáldozni. Bár Grosjean és a Sauberek sem tűnnek egyelőre nagyon erősnek. Ha így marad, lehet, hogy jobban jársz, ha VER helyett TR-t raksz be és kis szerencsével a következő futamra be tudod rakni a Saubert a TR helyett... Másik lehetőség most a GRO -> MSC vagy ha hagysz mindent úgy, ahogy, de akkor jó eséllyel nem lesz idén Red Bullod.

netpeti98: GRO, FI -> KAR (vagy ami befér), MCL cserét érdemes meglépni szvsz.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2006) venember83 válasza Qorthral (#2005) üzenetére


venember83
nagyúr

GRO-MS csere mellett döntöttem, köszönöm.

(#2007) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Koba,Glock,Merci,Ferrari,McLaren vagy Gro,Koba,Williams,Ferrari,McLaren?

Merci tűnik simán a legjobbnak eddig a 3 topcsapat mögött, és a Lotus egyelőre szenved.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2008) venember83 válasza Motion_Blur (#2007) üzenetére


venember83
nagyúr

Mondjuk a Merci viszont könnyen meglehet, hogy ismét elfogyasztja a gumikat, és a Renault feljön a verseny során. Vagy nem. Dobj fel egy pénzérmét. :) Mondjunk én a MER-MCL-FER variánsra szavaznék, de szerintem nem az én véleményemre vagy kíváncsi.

(#2009) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#2007) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem lenne "biztonságosabb" egy Gro Koba FI Ferrari Meki ha kijön pénzben?Én valahogy nem bízok a Merciban.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2010) Qorthral válasza Motion_Blur (#2007) üzenetére


Qorthral
őstag

Jó kérdés. Én a másodikra tenném a voksom egyelőre. Merci valóban gyors, de perpill csak egy körön, a versenytempó terén erősebb a Lotus és a Force India is. A Williams pedig bármikor okozhat meglepetést, Glocknál legalábbis nagyobbat... :) Kérdés persze, hogy Grozsiban mennyi bizodalmad van :)

IreN!CuS: Az FI sztem nem fér be neki,különben mondta volna.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2011) Motion_Blur válasza Qorthral (#2010) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Grozsiban mennyi bizodalmad van"

Kb. annyi hogy ha az első kanyart túléli, a hosszú egyenes féktávját úgyse fogja :DDD :W

FI nem fér be, a Williams a legkézenfekvőbb, én is afelé hajlok... reggel 6kor fel nem kelek ezért, szal még most elmentem a csapatot.

venember83: dehogynem vagyok kíváncsi :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2012) Oliverda válasza Qorthral (#2002) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez eddig nem.:)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2013) McCartman válasza venember83 (#2001) üzenetére


McCartman
senior tag

Ezzel futam közben nincs gondom, ha Alonso nyer örülök, hogy közelebb kerül a harmadikhoz, ha Vettel, több pontom lesz a játékban. Múlt héten hasonló megfontolásból fogadtam és nyertem egy kis pénzt a nemet győzelmével.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2014) Qorthral


Qorthral
őstag

De jókor váltok én is Hamiltonról McLarenre :W
Amíg Button jól ment, pont Hamilton volt bent, most meg a Meki...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2015) venember83 válasza Qorthral (#2014) üzenetére


venember83
nagyúr

Eddig a GRO-MS váltás is komolyabb bukásnak tűnik.

(#2016) netpeti98 válasza Qorthral (#2005) üzenetére


netpeti98
addikt

Köszönöm a tanácsot, megléptem :R

Üdv netpeti98

(#2017) Qorthral válasza venember83 (#2015) üzenetére


Qorthral
őstag

Komolynak nem mondanám, na meg ki tudja GRO meddig jut... ? Egyébként pedig sajnos ezért érdemes sokszor megvárni a 3. szabadedzést. Addigra fogyott el a Merci ereje és ott javult fel a Lotus.
Hozzáteszem, az utolsó percig variáltam, jó eséllyel mégis bukni fogok a nem változtatáshoz képest, ami a másik tervem volt. Ilyen ez a játék, de mint szoktam mondani, ettől (is) jó :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2018) McCartman


McCartman
senior tag

Kíváncsi vagyok Grosjean hány kanyarig bírja majd holnap. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2019) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Button, Koba kuka, szokás szerint alakul a hétvége :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2020) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Kőkemény 185 pont....Button 0 pontot hozott , jövőre húzza majd a mekit :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2021) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#2020) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jó az, én a kis 150 pontommal? :DDD

Aki RB-t nem rakta be az már nagy valószínűséggel nem is tudja.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2022) Zoza24 válasza Motion_Blur (#2021) üzenetére


Zoza24
senior tag

én épp most tettem be őket,ha már Lonzinak nem tudok örülni,ez egy kis sovány vígasz:)

Forza Italy!

(#2023) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#2021) üzenetére


IreN!CuS
őstag

V Anita majd meghúzza és back to the title :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2024) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#2023) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2025) kukamatyi


kukamatyi
tag

button 0 omg.... :((( :(((

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#2026) Qorthral válasza Motion_Blur (#2021) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah, én meg nem mertem betenni a Ferrarit a Lotus és Perez helyett. Pedig jó lett volna.
Sebaj, 215 pont egy ilyen Mekigyilkos hétvégén nem is rossz. Neked meg annyi örömöd lehet, hogy nem az MSCs verziót választottad. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2027) Zoza24 válasza Qorthral (#2026) üzenetére


Zoza24
senior tag

jó az egy ilyen hétvégén szerintem... :R
nekem 189 pötty,eddig bejött a váltás...bár én a top 10-re nem leszek veszélyes már ;)

Forza Italy!

(#2028) McCartman


McCartman
senior tag

Micsoda véletlen Hamilton autóját megint hazavágta a Meki, rohadjanak meg most már akkor sem fogom kivenni ha végig csak a 15. helyen hozza be. :DDD :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2029) #70869248 válasza McCartman (#2028) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez várható volt....ha inkorrektséget nem is feltételezünk, akkor is ott van, hogy bizonyos fejlesztéseket egyszerűen nem kaphat meg, bizonyos adatokat nem láthat, és hogy még egy 'bizonyos' legyen :D : ...bizonyos mértékig kívülálló lett.
Ehhez még jöhet a bénázásfaktor a McLaren részéről...bármikor a hétvége folyamán.

(#2030) netpeti98


netpeti98
addikt

Hát a McLaren elég szép kis mélyrepülést mutatott be ma. De nem baj majd legközelebb :(

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#2031) McCartman válasza #70869248 (#2029) üzenetére


McCartman
senior tag

Ha még csak a fejlesztések hiányával lenne baj.
Hátsó stabilizátor problémája volt mint utólag kiderült. Két egymást követő hétvégén ilyen kaliberű meghibásodás , ez már felettébb érdekes. Persze meredek lenne bármiféle szándékosságot feltételezni, de a kiábrándultság vagy "kívülállóság" akár tudat alatt is hatással lehet a csapattagok munkájára.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2032) venember83 válasza Qorthral (#2017) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha azt nézzük, hogy plusz öt millió volt az ára MSC-nek Grosjeanhoz képest, akkor már szerintem mondhatom, hogy bukó lett ez a hétvége, bár legalább Massa összeszedte magát.

(#2033) Qorthral válasza venember83 (#2032) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, mondhatod. Edzés után még jobban állt a csapatod.
Viszont azt érzem ki a szavaidból, hogy engem hibáztatsz... Többször leírtam, hogy én csak tanácsot adok, megemlítek pár ígéretes lehetőséget, de játszani mindenki maga játszik. Viszont ez már nem az első alkalom, hogy az esetleges rosszabb szereplést szinte számon kéritek rajtam. Ezt meg fogom unni, és eljutunk majd oda, hogy nem adok senkinek tanácsot, játsszon mindenki a legjobb tudása szerint...

Azt is leírtam, hogy természetesen nem látok a jövőbe, így nem adhatok mindig olyan tanácsot, mely tényleg beválik. Ha erre képes lennék, tönkrenyerném magam a sportfogadással. A jelenlegi tanácsomat pedig védhetőnek gondolom (mint mindet), pénteken kérdezted, aznap pedig nagyon erős volt a Merci a szabadedzéseken 1 körön. A Lotus pedig haloványabb. Szombat reggel 6kor már nem javasoltam volna semmi esetre sem. Hozzátenném, hogy az elsődleges tanácsom a Red Bullra váltás volt, nem a GRO -> MSC csere.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2034) venember83 válasza Qorthral (#2033) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogy hibáztatlak! Tanácsot kérek, vagy beválik vagy nem. Mi jogom van számon kérni rajtad, ha mégse jön be? Végül én döntök, max. magamat hibáztathatom. Bocs, ha így fogalmaztam meg a mondanivalóm, nem ez volt a szándékom!

(#2035) Qorthral válasza venember83 (#2034) üzenetére


Qorthral
őstag

Ok, semmi gond :)
Sajnálom, hogy nem jött be a csere, pénteken még viszonylag ígéretes volt a Merci :(

A Red Bull és a pilótái nagyon megdrágultak, így most már nehéz lesz betenni azoknak, akiknek nincs bent. Mindenesetre lesznek még gyengébb futamaik (remélem!), szóval nélkülük is lehet majd értelmes pontszámokat elérni. De még ezen a hétvégén is lehetett 40 pontot gyűjteni egy mindössze 14 milliós komponenssel :)

Mivel már csak 4 futam van hátra, azt javaslom mindenkinek, hogy felejtse el a pénzt és minden hátralevő futamon inkább már csak a rövidtávon több pontot termelő lehetőségeket keresse. Év végén csak a pont fog számítani. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2036) Zoza24 válasza venember83 (#2034) üzenetére


Zoza24
senior tag

én is jártam már úgy,hogy megfogadtam a cserét,de egyszerűen pechem volt,de jóval többször kaptam jó ötletet,amit megfogadva azért hozott pontot rendesen :R

a játék már csak ilyen...egyébként a pénteket látva én is agyaltam a Mercin,de szombaton 5:30-kor felkeltem,hogy lássam mi várható és akkor már sehol sem voltak...

Forza Italy!

(#2037) -Mike-


-Mike-
addikt

217p, not bad.

(#2038) -Mike- válasza -Mike- (#2037) üzenetére


-Mike-
addikt

Viszont 11M-ből nem fogom megváltani a világot. Vagy marad minden, vagy a Red Bull ill. egy erősebb pilóta kárára megválok több erős komponenstől. Hm.

(#2039) #70869248 válasza -Mike- (#2038) üzenetére


#70869248
törölt tag

nehéz ügy...megnézegettelek, és elfilóztam kicsit.
Köztünk, az idény felénél, a Magyar versenyre Glock vs. Maldonado volt a különbség.

Azóta szereztél: 1246 pontot.
én szereztem:1287 pontot.
gyakorlatilag a különbség 40 pont, azaz 2 milla a jelenlegi helyzetig.
jelenleg a készpénzed, és a pénzed csapatban:298.676500
nekem:337.392500
--
a különbség:38.716000
két futammal ezelőtt a Japán versenyre váltottam Red Bull-ra, azon a versenyen 60 ponttal szereztél többet.
A jelenlegi Korea-i versenyen 9 ponttal szereztél kevesebbet.
:D
baszki az összes többi a komponensek drágulása... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2040) netpeti98


netpeti98
addikt

N van van a jelenlegi csapatom:K. Kobayashi, N. Karthikeyan, McLaren, Ferrari, Williams .
Pénzem arra lenne max hogy Kobayashi-t lecseréljem Perezre. Szerintetek melyikőjük legyen? :)

Üdv netpeti98

(#2041) Qorthral válasza #70869248 (#2039) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, rengeteget számít az árfolyam, főleg ekkora áraknál. :) Nem mindegy, hogy melyik topcsapatnak mennyire jön ki a lépés. Ha épp kiesik a toppilótád, a másiké pedig nyer, anyagilag nagyobbat veszítesz, mint pontügyileg. Persze az anyagi veszteség főleg az évad elején/közepén lényeges.

Te most anyagilag igen jól állsz, jó húzás volt nálad is az RBR betétele, a Ferrari mellett meg úgy látom konstans kitartottál. Lehet, hogy akaratod ellenére is a TOP10ben végzed majd... :D ;]

Az árfolyam érdekes dolog... Részben az anyagi helyzet jelentős javítása okán vettem meg anno a jó áron elérhető Hamiltont. Kb olyan sorozatra volt tőle kilátás, mint amit most Vettel produkál, ehhez képest tudjuk milyet hozott. Aki akkor a kevésbé erősnek tűnő Vettelt vette meg, most sok ponttal és laza 50 millióval gazdagabb. :) Sok múlik a szerencsén is. Olyan arcok tűnnek fel a TOP10ben, akiknek az anyagi helyzete már szinte össze sem hasonlítható az enyémmel :) Így a kármentés a célom, igyekszem a hátralevő versenyeken a lehető legtöbb pontot begyűjtő csapatokat összepakolni, majdnem teljesen fittyet hányva a pénzügyi szempontokra és remélem, hogy kitart az előnyöm. :)

Mike: Ha cél a TOP5 a ligában, akkor nézegesd a vetélytársakat is lassan. :) Még átvariálhatod Red Bullra, de az előtted lévő 2 srácnak olyasmi konfigja van, és legalábbis McCartmannak bizonyosan jobb az anyagi helyzete. Nehéz lesz hasonló csapattal megelőzni. A többiek pedig elérhetetlenek. Ugyanakkor a mögötted levők anyagilag is gyengébbek, így erős nem RBR komponenses csapattal minden bizonnyal előttük maradsz.

netpeti98: Maradjon Koba és Karti -> Vergne, vagy Koba, Karti, Williams -> Grosjean, Vergne, HRT. :)
Ezeknek több értelmét látom. Persze Perez is jó lehet, mert nagyobb eséllyel ránt össze egy jó eredményt, mint Kobayashi, de azért nagyon nagy különbség nincs köztük, ahogy a pontokból is kiderül: 524 vs 472, vagyis eddig átlagosan 3 ponttal volt jobb Perez... :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2042) netpeti98 válasza Qorthral (#2041) üzenetére


netpeti98
addikt

Ismét köszönöm a tanácsokat :R

Üdv netpeti98

(#2043) Qorthral válasza madster (#1993) üzenetére


Qorthral
őstag

Haladunk, haladunk, bár leginkább visszafelé. Anita rájött, hogy nem jó a Meki személyzetnek, hiszen ezen a hétvégén is hibáztak. Szóval felcserélte a Mercivel, akik valóban jobbak, bár nem sokkal... Egyre jobb a csapata, lassan tökélyre polírozza. :D
Van még 4 versenye, talán rátalál majd a Merci, McLaren, Ferrari bajnok kombóra. Úgy lenne igazán ütős a gárda! :D
Esetleg majd jöhet még egy Perez <--> Kimi csere, hiszen jobban néz ki úgy, ha a VB az elsőszámú pilóta.

netpeti98: Igazán nincs mit. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2044) Motion_Blur válasza Qorthral (#2043) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bazzeg én megkeresem és megverem ezt a nőszemélyt! :W :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2045) Qorthral válasza Motion_Blur (#2044) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát Nálad jobb helyen lenne az a kb 20-25 millió, amit eddig a cserékkel teljesen feleslegesen elköltött, az biztos :) Nevetséges, még így is nagyon erős, simán átválthatna Red Bullos csapatra, amivel abszolút versenyben lenne az első helyért. Így viszont szép lassan le fog maradni (remélhetőleg)...

Ahogy nézem a 8. helyig még bármi reálisan elérhető számodra, szóval meglehet az a TOP10 szvsz. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2046) Motion_Blur válasza Qorthral (#2045) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem lehet neki írni? :D

Ha elég erős lesz Indiában a RB, szerintem megnézek egy Webber,Gro,Sauber,Force összeállítást.

Ahogy Gyulánk mondaná: "mindegy mindegy alapon"

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2047) madster válasza Qorthral (#2043) üzenetére


madster
tag

omg :))

(#2048) Qorthral válasza Motion_Blur (#2046) üzenetére


Qorthral
őstag

Áh, ne zaklasd,még a végén rájön :D

Igen, Webbo ismét elég jól megy, feljavult. Ahogy Massa is. Ilyen eredmények mellett Webbo az RBR árán hozza pontban kb a csapat szintjét, Massa pedig olcsóbban többet. :) Kérdés a szerződés aláírása után is megmarad-e a fene nagy motiváció :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2049) venember83 válasza Qorthral (#2048) üzenetére


venember83
nagyúr

Motiváció lenne? Nem csak simán, kijön neki a lépés, beállítások stb...

(#2050) válasza Qorthral (#2043) üzenetére



addikt

És még hányszor csinálhatott olyat, amit mi nem is látunk, hogy valami eladott, aztán újra megvette ugyanarra a helyre, a visszaállít gomb helyett.

szerk: még szerencse, hogy Te itt vagy, mert amúgy simán vezetné még mindig a ligát ez a legjobb az egészben :))

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.