Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Zoza24 válasza IreN!CuS (#1449) üzenetére


Zoza24
senior tag

szintén...Lotus off,Merci csak Rosberg,Sauber off,Maldonado off...kínomba :B

Forza Italy!

(#1452) -Mike-


-Mike-
addikt

Akinek nem Red Bull/Ferrari volt benn annak elég kínos hétvége lett.

(#1453) IreN!CuS válasza Zoza24 (#1451) üzenetére


IreN!CuS
őstag

91 pont....akinek bent volt a RBR 83at szedett ki+a többi,nekem -5-600 hely és nulla fejlesztés :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1454) attisx


attisx
addikt

Megse merem nézni, hogy hány pontom lett... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1455) hunnylander


hunnylander
őstag

Micsoda szezonunk van, meg se merem majd nézni, hogy hogyan állhatok. :DDD

Szerk.:

(#1454) attisx: Szintén McFly? Nyuszi vagy, McFly? :D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#1456) Zoza24 válasza -Mike- (#1452) üzenetére


Zoza24
senior tag

s hány embernek lehetett bent mind a kettő?annak előtte is nagyon kellett hogy menjen a szekér:)
nekem erre esélyem sem volt:)

Forza Italy!

(#1457) attisx válasza hunnylander (#1455) üzenetére


attisx
addikt

Engem senki sem hívhat nyuszinak! :DDD

58 pont.

Egy fokkal jobb, mint Bahreinben... :))

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1458) Qorthral válasza Zoza24 (#1456) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem alig van olyan, akinek mindkettő bent van. Ha mégis, akkor max a 3 kiscsapat fér be melléjük, így pedig nem nagyon jobbak, mint a jobb Ferrari+Mercis csapatok a hétvégén. A Red Bull ugyanis nagyon drága.

Nekem elég jó hétvégém volt, majdnem 160 pont :)
Ugyanakkor nagyon sokan betliztek, sok erős versenyző kiesett (még nekem sem volt zavartalan hétvégém, messze nem: Grosjean, Schumi off, Perez off a qualin).

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1459) Zoza24 válasza Qorthral (#1458) üzenetére


Zoza24
senior tag

nekem a Ferrari Mercire sem volt pénzem :P
én 120 pont körül kaszáltam,ezek fényében nem is olyan rossz:)

Forza Italy!

(#1460) DemonDani


DemonDani
addikt

kemény bukások lesznek most ;] én is... nem számoltam mennyim lesz de van egy tippem hogy nem kell 3 számot leütnöm hozzá xd

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1461) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Amikor a rajtnál kiesett Grozsi, eldöntöttem hogy többet nem nézem Liga szemmel a futamokat, úgyis azok nulláznak akiket megveszek.. így legalább tisztán annak drukkolok akit szeretek :) A liga meg le van sz*rva :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1462) bobace válasza Motion_Blur (#1461) üzenetére


bobace
őstag

+1. 115 pont. Popcorn incoming :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1463) Qorthral válasza Motion_Blur (#1461) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért ezen kár ennyit rugózni. :) Grosjean az emberek 3/4-ének bent volt. A maradék nagyjának meg Lotusa van. Ergo mindenki bukott kb kivétel az idióták vagy a nagyon gyengék. Tisztelet a kivételnek :DDD

Most 160 pont körüli a max, amit elért bárki is, 2 hete 300 volt. Ehhez kell viszonyítani. Senkinek sem lett közel sem olyan hétvégéje, mint a múltkori rekordok Pásztorral.

A liga szemmel drukkolást meg nem lehet nem tenni, túl nagy a kísértés :D Egy megoldás van, tedd be azokat, akiket szeretsz. Lásd b-type. :) Max rosszul mennek, de nem kell kétfelé drukkolnod. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1464) -Mike-


-Mike-
addikt

Most az van amúgy, hogy a befújt diffúzor betiltásával annyira közel kerültek a csapatok egymáshoz, hogy a pillanatnyi forma vagy a legjobban beállított autó nyer? Ennyi körbeverésre nem tudom mi más lehet a magyarázat.

(#1465) Qorthral válasza -Mike- (#1464) üzenetére


Qorthral
őstag

Valami ilyesmi, de nem csak a befújt difi miatt. Az utolsó komoly szabályváltoztatások óta már 3 év telt el. Azóta tartott a RBR uralom. De egyre jobban megkötötték a mérnökök kezét ill. korlátozták azokat a területeket, melyek a Red Bull űrautóját igazán kiemelték a többi közül (dupla diff, hajlékony első szárny, befújt diff, stb.) és ezek együtt oda vezettek, hogy hirtelen az 1-2 helyett már 6-7 autó érte el közel a maximumát annak, ami kihozható a megkötésekből és pénzből. Teszt is nagyon kevés van, ez is hozzájárul. A "kicsik" közül a Sauber, Williams, Lotus hármas idénre (3 év alatt) érte el az első 4 szintjét. Persze a Ferka és a Merci sem volt tavaly ilyen jó (a Ferrari idén sem eddig, de most már talán elkapták a fonalat), de a befújt difi az első két csapatnak nagyon sokat jelentett. Szerintem jó ez így, ahogy van, az F1 mindig arról szólt, hogy hogy tudsz megfelelni a szabályok adta kereteknek. Most a gumin van nagyobb hangsúly, de ha csak az számítana, Di Resta vagy Kova is simán nyerhetne. Élvezzük ki 2012-t én azt mondom, mert jövőre drasztikus szabályváltozások lesznek ismét, és szerintem túl jól emlékszünk még arra, hogy mi történt a legutóbbi hasonló méretű szabálycsomag megalkotása után... (Brawn GP uralom fél évig, majd Red Bull 2,5-ig...)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1466) -Mike-


-Mike-
addikt

Egy kérdés amire a választ két hét alatt kell meghoznom: Mclaren-t lecseréljem Ferrarira? Visszatud jönni woking, vagy még tartani fog a mélyrepülése?

(#1467) Zoza24 válasza -Mike- (#1466) üzenetére


Zoza24
senior tag

irigyellek a problémáidért:)
egyébként teljesen jogos a kérdés,hihetetlen mennyire nehéz megtippelni mi lesz a folytatásban...

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#1468) Motion_Blur válasza Qorthral (#1465) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyedüliként 1000 pont fölött :C gratulálok Uram! :R

A totál elb*szott hétvégémmel még én is jöttem föl :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1469) Qorthral válasza Motion_Blur (#1468) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszönöm! :) Hát ezt is megéltem, abszolút első hely! :)
Jól megy ez az év, persze azért a szerencse is mellettem van. De az egész ligának bravo, 5en vagyunk a TOP100ban! A többieknek is hajrá, fel lehet még kapaszkodni.
Most úgy fest, hogy a ligagyőzelmet majdnem olyan nehéz lesz megszerezni, mint az abszolút első helyet. :D

Neked sem volt sztem rossz hétvégéd, inkább átlagos. A "7 nagyból" most a RBR, Ferrari, Merci volt jó, akinek min 1 bent volt már használhatóan szerepelt. Sokan voltak Meki, Lotus, Williams kombóval, na nekik lett totál káosz a hétvége...

Mike: Szerintem megéri, a plusz pénz meg jól jön majd még. Persze a szabadedzésektől sok függ. Szvsz a Meki és a RBR túl drága, így, hogy kb 7 esélyes van, inkább több lábon kell állni. Nekem a leendő VB-t kellene majd lassan berakni :), de nagyon drága már most is...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1470) -Mike- válasza Qorthral (#1469) üzenetére


-Mike-
addikt

Megszabadulok a Mclarentől és a Williamstől. Előbbinek nem megy mugello óta, az utóbbit pedig Senna miatt hagyom el. Kevés.

(#1471) IreN!CuS válasza -Mike- (#1470) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Williamstől nem biztos,hogy megéri megszabadulni,Meki lesz nálam is a kuka mert katasztrófa amit művelnek.

Qorthral Grat az 1010 ponthoz :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1472) -Mike- válasza IreN!CuS (#1471) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha Williamses akarok maradni berakom Maldonado-t, most csak miatta nem rakom be a Williamst. Bár ha jön Bottas akkor meggondolom hogy maradjon a csapat. :)

[ Szerkesztve ]

(#1473) DemonDani válasza Qorthral (#1469) üzenetére


DemonDani
addikt

:C grat!

Nekem 72 pontot sikerült összekaparni :O

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1474) venember83 válasza -Mike- (#1466) üzenetére


venember83
nagyúr

Részemről a McLarent dobom, elegem lett a szerencsétlenkedésükből, ahogy a Sauber helyett is inkább a Lotus kap bizalmat. A Ferrarival csak az a baj, amit írtál a Williamssel kapcsolatban is, hogy egy pilótás csapat, náluk Maldonado, míg a vörösöknél csak Alonso hozza a pontokat.

(#1475) -Mike- válasza venember83 (#1474) üzenetére


-Mike-
addikt

Me too.

(#1476) McCartman


McCartman
senior tag

130 pont , futam előtt betettem a Mercedest a harmadik szabadedzésre alapozva.
Raikkonen kicsit alulteljesített , Schumi sajnos hozta a szokásos pechszériát.
Most először bekerültem a top1000be összetettben , 917. vagyok.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1477) Qorthral válasza IreN!CuS (#1471) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszi!
DemonDani: Neked is köszi! :)

Ideje a Mesternek is bizalmat szavazni azt hiszem. Lassan véget kell, hogy érjen a pechszériája, és akkor jó lesz. A mezőny egyik legjobb rajtolója, a kocsi is jó, szal el kellene kezdeni dobogókat szállítani. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1478) Motion_Blur válasza Qorthral (#1477) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+1, tavaly már majdnem odaért Kanadában, idén érzem hogy összefog jönni, még adta is magát nálam anyagilag a csere :D

mod: ahogy elnézem csak top komponenseid vannak, egy McLaren feltámadás vehet el tőled pontokat, senki más :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1479) -Mike- válasza Motion_Blur (#1478) üzenetére


-Mike-
addikt

Magam ellen beszélek mert nem fogom berakni a AMG-t de szerintem is nagyon jók lesznek, első két sor szombaton.

Qorthral: Nekem a leendő VB-t kellene majd lassan berakni...

Nando? Meglesz idén a 3. ásza?

(#1480) Qorthral válasza Motion_Blur (#1478) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, nem rossz a helyzet :)
Max az bosszanthat, hogy a Monacoi felállásomat nem tudom egyszerűen egy HRT -> Williams cserével tökéletessé tenni, kevés kicsit a pénz hozzá. Eközben pár üldözőmnek futja rá :D De ez legyen a legnagyobb baj, plusz végülis Sumival meg tudom oldani a dolgot. :)

Mike: Igen, rá gondoltam. Szerintem behúzza, az autó egyre jobb és eddig is tartotta a lépést. Jó eséllyel a többiek továbbra is körbeverik egymást és rendre botladoznak 1x-1x, miközben Alonso konstans megbízható, szállítja az eredményeket és Massa sosem fog (vélhetően) pontot rabolni tőle, míg vetálytársaitól igen.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1481) IreN!CuS válasza Qorthral (#1480) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért én megvárnám a következő aero igényes pályát(Silverstone),Barcelonában igaz,hogy ott volt a 2. helyen,de érdemes megnézni Hamilton tempóját is,és ő sincs nagyon lemaradva.(persze Hamiltonnál ott a csapat mint negatív tényező)Illetve a Mercik a super drs-el az elkövetkező pályákon nagyot mehetnek az időmérőn(Kanada,Silverstone,Spa,Monza),amivel jó pozícióba kerülhetnek a versenyre\bajnokságban.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1482) -Mike- válasza Qorthral (#1480) üzenetére


-Mike-
addikt

Én Vettel-t sem írnám le az idei évben, nagyon konstans ő is és az autója is egyre jobb. Bár neki ott van Webber akit megkell törnie Monzáig. :)

(#1483) Qorthral válasza IreN!CuS (#1481) üzenetére


Qorthral
őstag

Két hete egy vérbeli aero pályán Alonso mindenkit oktatott tempóban Maldonadot leszámítva. Még Hamiltont is. Mindezt szárazon, erőből. Nem hiszem hogy ne tudna ezekután jó eredményeket hozni a hasonló ringeken. A Merci lehet veszélyes de sztem néhol lesznek még gumigondjaik plusz hamar el fog kezdeni Sumi is pontokat gyűjteni Rosberg elől. Azt meg kíváncsian várom hogy mikor próbálja meg Brawn bácsi a 7x VB Mestert Rosberg segítésére kötelezni :D Főleg hogy Sumi főképp a csapat s nem maga miatt nincs ott jelenleg ahol Rosberg.

Mike: Vettel és Hamilton a legveszélyesebb Alonsora, jah. A címről könnyen lehet hogy a csapattársak döntenek majd. Abból pedig csak Alonsonak van doromboló típus ;)
Mondtam az idény előtt is már az F1 topikban hogy Webbo szerintem erős lesz idén. Vettelnek nehéz dolga lesz.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1484) -Mike- válasza Qorthral (#1483) üzenetére


-Mike-
addikt

Én szezon előtt Buttonra tettem volna a pénzem, ami Melbourne után még valószínűbbnek tűnt de mára sajna nem. Bár ha ennyire megy a körbe verés és a Mclaren valami csoda folytán feltámad akár még JB is lehet a végső győztes. Nem lefutott ez még, idén nem avatunk Magny-Coursban bajnokot, mint anno (mivel nincs is a kalendáriumban:D)

(#1485) IreN!CuS válasza Qorthral (#1483) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Időmérőn Nando kapott 6 tizedet Maldo 5öt Kimi 7 tizedet,ha a benyát hosszá számoljuk akkor - ~1 tized(és jó fejek voltunk :) )

Alo legjobb kőre 1:27:390
Hamilton 1:28:918
Maldo 1:27:906
Kimi 1:26:939

Ez kicsit ferdít a dolgokon mert ugye Hamilton eggyel kevesebbszer volt a boxban ergo spórolt a gumin.
De ha csak a spanyol versenyből indulunk ki,Kimi vinné a pálmát :)

És tudom bűn ilyet írni de eddig szerintem Alo volt a "legszerencsésebb",plusz egy jó ha nem a legjobb box munka hozzájön(persze ez nem von le semmit sem a dolgokból)

Hogy on is legyek vagy egy Koba->Mester vagy egy nagyobb átalakítás és Hamilton/Gro páros Williamsel karöltve,többi kuka.Mindkettő kockázatos,de ha a lemaradást nézem minden mindegy alapon kell berakni az elemeket :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1486) Qorthral válasza IreN!CuS (#1485) üzenetére


Qorthral
őstag

Mióta adnak pontokat az IM körök vagy a leggyorsabb kör alapján? :)
Versenytempóban Alonso jobb volt a Ham,Rai párosnál. Most ezt nincs kedvem és időm fejtegetni, meg lényegtelen is, maradjunk annyiban, hogy ha rendesen beleásod magad akkor látod. (Hamilton gyors volt de azért az gondolom feltűnt hogy cirka 1 percet kapott Alonsótól a versenyen? Az meg bőven sok, forgalom és taktika ellenére is.)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1487) Qorthral válasza (#1146) üzenetére


Qorthral
őstag

Eltelt az 5 (6) futam ;)
Mondjuk meglepően aktív a társaság, még hátul is rendesen fejlesztget mindenki versenyről versenyre és ez örömteli! :) Ugyanakkor van azért pár inaktív, 5-6-ot simán összeszámoltam. A törlésükkel javulna a ligahelyezésünk (nem mintha számítana bármit is:D) és végre elférnénk egy oldalon. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1488) válasza Qorthral (#1487) üzenetére



addikt

Hozzáadtalak adminnak. :)

Sajnos mostanában alig van 2 percem futamonként összedobni egy csapatot, viszont ha te már összeszedted, akkor nyugodtan kitakaríthatsz. Meg egyébként is Te vagy a legaktívabb már tavaly óta, szóval tégy nyugodtan belátásod szerint. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1489) Qorthral válasza (#1488) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszönöm! :)

4 főt töröltem (azokat, akiknek a Kínai Nagydíj óta változatlan a felállása), további 2 játékos 3 futam óta nem változtatott, őket majd csekkolom Kanada után. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1490) greenmukk


greenmukk
tag

Nagyon kíváncsi leszek erre a hétvégére. Rengeteg variáción gondolkoztam a csapatomat illetően,de ha minden jól megy most már nem hiszem hogy variálok a versenyig. Naponta újragondolom és variálom de egyszer úgyis meg kell állni valamelyiknél. Beraktam Schumit leginkább érzelmi alapon de most már talán vége a rossz sorozatának és hosszú távon is eredményes lesz. Remélem hogy a meki kidobását nem fogom bánni. És mivel nincs semmilyen Ferrari,Redbull,Meki komponensem AZT IS nagyon remélem hogy a középcsapatok és a két elejében levő csapat(lotus,merci) jól fog szerepelni.

(#1491) Qorthral válasza -Mike- (#1172) üzenetére


Qorthral
őstag

Remélem Neked már van álláspontod arról, hogy mi is ez a kialakult rend, szóval halljuk :D
Mi az erősorrend? :P
A Williams viszont nagyon úgy fest, hogy főleg a tempós kanyarokban bírja... :)

greenmukk: Nehéz ügy. Idén a szokásosnál is nehezebb jó csapatot összerakni, mivel versenyről versenyre durván változik, hogy mi a jó... :)
Idén eddig így alakult az egyes (él)csapatok erősorrendje (a számok azt jelzik, hogy az egyes hétvégéken hányadik legerősebb volt az adott autó a szubjektív véleményem szerint (mely persze erősen az IM és versenyeredményekre/tempóra támaszkodik)):

McLaren: 1., 3., 2., 3., 3., 4.
Red Bull: 2., 4., 3., 1., 5., 2.
Ferrari: 5., 2., 6., 4., 2., 3.
Mercedes: 6., 7., 1., 4., 7., 1.
Lotus: 3., 5., 4., 1., 4., 5.
Sauber: 7., 1., 7., 7., 6., 6.
Williams: 4., 6., 5., 6., 1., 7.

Meglehetősen kaotikus... Szóval tuti tippet nehéz adni, bárki gyengélkedhet vagy lehet erős.
A McLaren és a Sauber a legkonzisztensebb (az esős Malajzia azért nem sokat számít), a Mercedes a legrapszodikusabb. A Ferrari javul. Ezeket valószínűleg mindenki érezte persze magától is. :)

Számomra a nagy kérdése a hétvégének, hogy lesz-e McLaren feltámadás (és hogy mennyit veszít a Red Bull a betiltott padlólemezmegoldásuk miatt). A Merci és a Ferrari erős lesz, a Lotus talán most kevésbé. A Sauber szerintem jó lesz, a Williams kérdőjel.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1492) -Mike- válasza Qorthral (#1491) üzenetére


-Mike-
addikt

Nagyon komolyak az eddigi eredmények, ezek tükrében ember legyen a talpán aki megállapítja az erősorrendet. Már-már beállni látszott egy Mclaren/Red Bull - Ferrari/Mercedes - Lotus erősorrend erre jött egy Mugello, nyert a Williams, Lotus hidegben nem működik, Mclaren szenved, mint malac a jégen, gumitaktika is érdekes, aki egyszer többször áll ki az majdnem akár nyerhet is (ld. Kimi Barcelona) ha picivel előbb jön be az utolsó cseréjére.
Tehát nagy a káosz. Kanadára szinte biztosra lehet venni egy Ferrari Top 4-be kerülést időmérőn, Mercivel majd felosztják az elejét, Mclaren is jó lehet ha találnak megoldást botladozásukra, ha meleg lesz Lotusék is jók lehetnek, Red Bull még éppen a Sauber előtt végez.

(#1493) zszszs


zszszs
tag

Na, lecseréltem a McLaren-t Ferrarira. Talán...
Ha Massa is hozna valamicskét, nemcsak Alonso, beválhat. Elég volt a McLaren szerencsétlenkedéséből!

[ Szerkesztve ]

(#1494) Qorthral


Qorthral
őstag

Ezen a pénteken sem könnyítették meg a dolgunkat a srácok. :U

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1495) -Mike- válasza Qorthral (#1494) üzenetére


-Mike-
addikt

Perez helyett Kobayashi? Mé'?

(#1496) SzalaiG válasza Qorthral (#1489) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én direkt nem módosítok sokat, mert engem a csapatom érdekel nem a ranglistám.

(#1497) Motion_Blur válasza -Mike- (#1495) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak altat! Nem hiszem hogy megérné ezért a Williamst eldobni a HRT-ért :D

Úgy néz ki csapat szinten megint jó választás lehet a Ferrari, jobb mint a McLaren. Button nagyon gyenge.. versenyen szerintem Alonso és Vettel mehet majd a győzelemért. Mercik TOP6-ban, de kb. ennyi...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1498) bobace


bobace
őstag

Izgalmas hétvége elé nézünk. Kiderül, hogy az első gondolatomhoz képest megint mennyit bukok azzal, hogy tegnap változtattam a csapatomon (Lotus->Merci, meg egy két apróság, pedig azt mondtam, hogy Mercit soha többé)) :D Remélem most összejön egy kis mák :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1499) Qorthral válasza -Mike- (#1495) üzenetére


Qorthral
őstag

Egyrészt szerintem Koba jó lesz ezen a hétvégén, Pereznél bőven több a tapasztalata ezen a pályán. Ugyanakkor a fő ok az, hogy sem a Perez, Williams, sem a Maldonado, Sauber kombó nem fér be (nem úgy, mint a mögöttem álló srácok közül egyeseknek), így ez a félig kényszermegoldás marad. Még nem biztos, hogy meglépem, meglátjuk mit hoz a P3. :)
Kísérletezgettem mással is (pl. Hamilton, FI, stb.), majd kiderül. Vagy beborul. ;]

Motion_Blur: Szerintem Hamilton ereje kitart és mehet a győzelemért. Alonso is ott lesz a dobogón jó eséllyel. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1500) madster


madster
tag

opciók a hétvére:

gyenge Button esetén
MAL GRO SAU MER FER
KOB GRO WIL MER FER
MSC GRO SAU WIL FER

gyenge Lotus esetén
KOV MAL SAU MCL FER
KOV MSC HRT MCL FER
PIC KAR MER MCL FER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.