Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) #70869248


#70869248
törölt tag

Én viszont srácok, ha így megy tovább megházasodom :)
vagy még itthon, vagy kint újzélandon...de ehh
na mindegy, grat mindenkinek! :)

(#902) D.Orion válasza #70869248 (#901) üzenetére


D.Orion
veterán

Grat neked! :R

(#903) proof88 válasza #70869248 (#901) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#904)



addikt

Én közben nyaralni voltam, tegnap jöttünk haza és épp most néztem meg a futamot.

Tényleg nem volt túl jó döntés lecserélni a Red Bullt (223 pontom lett volna azzal a variációval), de annyira nem bánom, mert igazi felüdülés volt végre úgy nézni egy futamot, hogy nem nekik kell drukkoljak. :))
A lemaradásom nem nagy, szóval simán nyerhető még a liga. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#905) Qorthral


Qorthral
őstag

Jó verseny kiváló eredménnyel. :)
A ligában is, 212 pont körül vagyok, eddigi personal best és nem sok jobb van a hétvégén.
Célom továbbra is a dobogó legalsó foka, az első kettő már befoghatatlan számomra, ha nincs valami ördögi pechszériájuk. :)
Plutornak külön grat a kb 250 ponthoz :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#906) attisx


attisx
addikt

177 pont. Asszem' lassan feladom... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#907) D.Orion


D.Orion
veterán

Ismét 151, mint múlthéten. Se szabadedzést, se időmérőt, se versenyt nem láttam. Holnap délelőtt bepótolom amit tudok. Múltheti nevezésemmel indultam, hozzá se szagoltam a héten a témához és mégis ugyanannyi pont. :DDD

(#908) Plutor válasza Qorthral (#905) üzenetére


Plutor
aktív tag

Thx!

247 pont,de lehetett volna több is,ha nem ilyen szerencsétlen a Force India a boxban. :W
De azért nem panaszkodok. :C

(#909) D.Orion


D.Orion
veterán

Eddig nem valami jó. :DDD LH-t lecseréltem Alonso-ra, pont nem kellett volna. Aztán ha az első kanyarban a két RB összeütközik LH-val és Alonso nyer, akkor nem szóltam. :DDD Mondjuk ezt csak az újságban fogom olvasni, megint nem tudom megtekinteni a futamot tv-ben. :(

[ Szerkesztve ]

(#910)



addikt

Közel tökéletes hétvége után újra az élen. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#911) attisx válasza (#910) üzenetére


attisx
addikt

Grat neked! :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#912) bobace


bobace
őstag

Na most én is elégedett vagyok. 238 pont + 400 hely. Megérte váltani REd Bullról.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#913) Qorthral válasza (#910) üzenetére


Qorthral
őstag

Grat, nagyon szép hétvégéd volt valóban :)
bobace-nek is. :)

Részemről rendben volt, a cél pedig változatlan és talán még elérhető: a 3. hely. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#914) válasza Qorthral (#913) üzenetére



addikt

Legalább a visszavágód b-type ellen jól halad, az is valami. ;)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#915) Qorthral válasza (#914) üzenetére


Qorthral
őstag

Na jah. Így van, az is valami, nekem sokat jelent. :)
Idén minél jobb hely a cél, tudva, hogy ez max a dobogó alját jelenti. De a győzelemről sem tettem le, igyekszem majd jövőre megszerezni. Mondjuk elég erős a konkurencia, de sebaj. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#916)



addikt

proof88, Deathjay és Thom törölve a ligából inaktivitás miatt (az elmúlt 6+ futamon semmit sem változott a csapatuk)
Ha esetleg ez náluk tudatos stratégia és amúgy követik az eseményeket, akkor jelezzék és visszaveszem őket.

Rockstarnál is rezeg a léc, de mivel Ő még így is a top10-ben van egyelőre hagytam.
szerk: Most nézem, nincs is a top10-ben, de mostmár mindegy.:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#917) #70869248 válasza (#914) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
Itt vagyok azért, figyelek :)

(#918) válasza #70869248 (#917) üzenetére



addikt

1 hetes reakcióidővel. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#919) attisx


attisx
addikt

Aj-jaj... 50 pont az időmérőn... Vajon holnap ki(k) miatt lesz csak max. össz. 160 pontom... :DDD :U

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#920) Sanya595 válasza attisx (#919) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én meg lemaradtam,mert 13:28-kor értem haza... :W
Igy maradt a múltheti összeállítás. :((

(#921) Plutor


Plutor
aktív tag

Én meg most értem haza a nyaralásból.2 futamon a régi csapat maradt.
A múlt heti futamot most kezdtem nézni.

(#922) válasza Plutor (#921) üzenetére



addikt

Néztem is, hogy mire spórolsz annyira, hogy gyűjtöd a zsédet. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#923) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

228 pont :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#924) attisx válasza attisx (#919) üzenetére


attisx
addikt

Jeeeee... Megtört az átok!!! 220 pont :DD

Hamilton és a versenymérnöke meg monnyon le. Egyetlen futam alatt két ekkora taktikai bakot lőni... :W

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#925) bobace


bobace
őstag

208 pont.. Nem túl acélos, de még midnig második legjobb eredményem idén.. Ez van mikor nincs értelmes alternatíva a váltásra, na meg pénz..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#926) válasza Motion_Blur (#923) üzenetére



addikt

Szépen fel is jöttél a tabellán, grat!

Első 6 változatlan maradt viszont, ilyen is rég volt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#927) Sanya595 válasza (#926) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én sajnos lecsusztam a változtatás lehetöségéröl és igy buktam is sokkat,mert 145 pontom lett... :((

(#928) Motion_Blur válasza (#926) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, Neked pedig grat az összetett 18. helyért! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#929) bobace


bobace
őstag

A cél a top3 lenne, de azért elég nagyok a különbségek, nem lesz könnyű ugrani.
Hát igen Pá és Plutor külön ligában versenyeznek :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#930) proof88 válasza (#916) üzenetére


proof88
addikt

igen ez nálam tudatos volt :B

(#931) válasza proof88 (#930) üzenetére



addikt

Sorry, visszavettelek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#932) proof88 válasza (#931) üzenetére


proof88
addikt

csak reménykedtem valami szerencsében, valami über mákban hogy jobban teljesítenek, de nem jött be, ezért csak ma váltottam :D

(#933) D.Orion


D.Orion
veterán

Nekem ez az első évem ebben a játékban... Hát meg is látszik a gyenge teljesítményemen és a gyakori kifakadásaimon. Most jót fog tenni ez a kis szünet... Én is nagy váltás előtt állok, eddig három kis csapattal húztam a szekerem. Lassacskán össze is keresték azt a pénzt ami kellett. Hülye voltam, hogy az elején eldobtam az RB-t, most sokkal jobb helyzetben lennék. Így köv futamra két erős csapatot fogok berakni és egy közepes versenyzőt.

Túlságosan csalódott nem lehetek, mert 10. vagyok a ligában, igaz nagyon szoros a mezőny körülöttem. És merőben eltérő taktikán vannak a társak.

Motion Blur-t szeretném befogni vagy legalábbis követni pontszámban. A múlt hétvégéje nagyon jól sikerült, fel is ugrott a helyezése. Igyekszem majd nem leszakadni rólad. ;] Igaz jelenleg gyengébb csapatom van, de a pénzmagom több. Kezd ej számolgatni. :DDD

Oliverda taktikája is érdekes, de veszélyes is.

(#934) Motion_Blur válasza D.Orion (#933) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Túlságosan csalódott nem lehetek, mert 10. vagyok a ligában"

Nézd csak még újra :P

"Motion Blur-t szeretném befogni vagy legalábbis követni pontszámban."

Szép célok :))

Egyébként nem hinném hogy Oliverdának ez lenne a végleges összeállítása.

Az összetett 8. hely reális célkitűzés lehet mindkettőnknek ;)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#935) D.Orion válasza Motion_Blur (#934) üzenetére


D.Orion
veterán

:DDD Hiba a mátrix-ban. :B De ha azt nézzük, hogy az első két versenyző külön univerzumban játszik, akor beleférek a 10-be. :U

[ Szerkesztve ]

(#936) attisx válasza proof88 (#930) üzenetére


attisx
addikt

Azt ugye tudod, hogy egy komponens eladásával bukod az aktuális érték 5 százalékát?! Most az STR eladásával és visszavételével kidobtál majd' egy millá fölöslegesen az ablakon. Szerintem nyomj egy "visszaállítást" és csak a lényegi módosítást ejtsd meg. ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#937) proof88 válasza attisx (#936) üzenetére


proof88
addikt

basszus tényleg :D de nem tűnt fel :D ha nem szólsz, így marad :D amúgy tudtam ezt a szabályt, csak épp az nem tűnt fel, hogy visszavettem az STR-t :D ez tudod olyan mint amikor középsuliban ki akartuk számolni, hogy ha egy 1024x768-as kép van és 1 képpont 1 byte, akkor az 786432 byte, és ebből visszaszámoltuk, hogy az 768 kByte... osztással :D
köszi még1x :B

(#938) D.Orion


D.Orion
veterán

:((( Megint nem volt időm semmire, most pikk-pakk ideugrottam net elé és összedobtam valamit. :( Lehet jobban jártam volna, hogy ha hagyom az eredeti felállást. Majd meglátjuk holnap mire jutottam vele.

Se szabadedzést se semmit nem láttam, híreket se tudtam olvasni. :(

[ Szerkesztve ]

(#939) Sanya595 válasza D.Orion (#938) üzenetére


Sanya595
senior tag

Úgy nézzem Pá is lecsúszott az álitási lehetöségröl.

(#940) Motion_Blur válasza D.Orion (#938) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem semmi érdemlegeset nem lehet levonni ebből a 3 szabadedzésből.

mod: én is lecsúsztam a változtatás lehetőségéről amúgy..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#941) válasza Sanya595 (#939) üzenetére



addikt

Csak most sikerült megnézni az időmérőt.
Igazából ha nagyon akartam volna, akkor bele tudtam volna nyúlni, de úgy éreztem jelenleg nem tudnám érdemben erősíteni a csapatomat, max variálhattam volna egy picit a csapatokkal/pilótákkal, szóval inkább nem eröltettem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#942) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

126 pont :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#943) attisx


attisx
addikt

Éjen a szokásos kerékvágás!!! :U :(((

135 pötty...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#944) D.Orion


D.Orion
veterán

HA jól számolom 134 pont. Kevés, de egyáltalán nem szomorkodom, mert MS olyat, mert, hogy az eszméletlen. Egyedül azt bánom, hogy nem vettem meg a Mercedes GP-t a hétvégére, de hát nem volt időm taktikázni.

Motion_Blur: Következő versenyre fej-fej mellett fogunk indulni. ;] Érdekes egy hétvége lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#945) Motion_Blur válasza D.Orion (#944) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az a 'baj', hogy ezzel a versennyel azok erősödtek meg, akik amúgy is már az élen vannak (RB-al).

Most jön ki az hogy mennyire jó helyzetbe került az aki az év elején RB-al kezdett. Most már annyira felértékelődött a csapat, hogy nekünk esélyük sincs berakni.

Következő futamra szerintem kockáztatok majd valami 'top pilótával' :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#946) bobace


bobace
őstag

192 pont, ahhoz képest, hogy 39 lett az időmérő egész jó. Köszi Schumi :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#947) bobace válasza Motion_Blur (#945) üzenetére


bobace
őstag

Én év elején RB-vel kezdtem, és az elmúlt 3 futamig ők is voltak, de sokkal jobban jártam a két utánuk következő csapattal, több pontot hoznak.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#948) Motion_Blur válasza bobace (#947) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Persze, de közben akkorát hízott az RB árfolyama, hogy majdnem takarta Ferrari és a McLaren árát nem? Egyébként nagyon jókor váltottál :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#949) bobace válasza Motion_Blur (#948) üzenetére


bobace
őstag

Igen, elég jól kifutotta, már akkor is 100 milla felett volt jóval. Két futamnyi gyűjtés fele jó volt a Di Resta -Sutil cserére simán, a RB meg a Toro Rosso meg a másik futamnyi pénz a csapatok váltására.

Mondjuk a mostani konstrukciómnak megvan a gyengéje is. Nem igazán van előrelépési lehetőség. Az RB minden része túl drága, a többiektől meg már van valamim...

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#950) D.Orion válasza Motion_Blur (#945) üzenetére


D.Orion
veterán

No asszem most visszaveszed tőlem a helyezést. Sajna sehogy se tudtam kigazdálkodni se a Renault se a Mercedes GP-t. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.