Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) kukamatyi


kukamatyi
tag

maldonadot többször betettem már ,mint "fekete lovat",de hál' istennek,lecseréltem buttonra...így kimi-jensen végül is hozott valamit :)

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#1902) -Mike-


-Mike-
addikt

Most nézem, kövi verseny japppán. Kamuit megtartom. :)

(#1903) Motion_Blur válasza venember83 (#1898) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Magasan a Tiéd a hétvége Liga szempontból :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1904) Qorthral válasza Motion_Blur (#1903) üzenetére


Qorthral
őstag

Az egész mezőnyt nézve pedig az Övé. Elég homály az illető, ez látszik a legutóbbi HAM + RAI -> VET + Button cseréjén is... :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1905) Motion_Blur válasza Qorthral (#1904) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De baszki, bejött neki :DDD

Amúgy akinek nincs McLaren, szerintem most érdemes venni, eléggé lent van az ára.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1906) Qorthral válasza Motion_Blur (#1905) üzenetére


Qorthral
őstag

Be ám. Tud valamit, amit mi nem :DDD
Figyelem majd, hogy Japánra milyen pilótapárossal nevez. :D

Jaja, sőt, akinél nem fér be egyszerre, akár érdemes egy Ferrari -> Meki cserét is megejteni. Jobb csapat + 10 milláér' megérheti. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1907) venember83 válasza Motion_Blur (#1903) üzenetére


venember83
nagyúr

Végül is nem volt rossz döntés Di Restára váltani Maldonadot. Meg aztán nekem van honnan feljönni a ligában. :D

Az mondjuk érdekes, hogy a Ferrari kevesebb ponttal is 14 millióval drágább, mint a McLaren.

(#1908) DemonDani


DemonDani
addikt

Itt is lett egy 179 pont

Hihetetlen hogy maldonado sosem tudja befejezni valami oknál fogva :(((

MAL+SAU > PER+WIL esetleg MAL+FI > DiR+WIL?

Az a baj h a Williams nem az a nagy pontszerző maldonado nélkül, de neki meg mindig baja van az isten szerelmére :W

(#1907) venember83
pont ezen a váltáson gondolkodok... :DDD az a baj h nem merem elengedni mal-t tuti h akkor behuzna egyből egy dobogót XD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1909) venember83 válasza DemonDani (#1908) üzenetére


venember83
nagyúr

Én se tudok megszabadulni a pásztortól, egyelőre lecseréltem Karthikeyant Maldonadora, de majd pénteken döntök, hogy mi legyen. Esetleg még opció a FI vonal: Sauber - FI és akkor Di Resta helyett Grosjean, ha az edzésen lényegesen jobban teljesítenek a Saubernél a Force Indiák és a Renault-k.

[ Szerkesztve ]

(#1910) McCartman válasza Qorthral (#1900) üzenetére


McCartman
senior tag

Épp belegondoltam , hogy ha HAM nem esik ki nagy szívás lesz ez a hétvége a játékban mert ez sima rajt-cél győzelem, pár körrel később megáll alatta az autó.
Grosjeannál Valenciában ugyanez. :D
Az a vicces , hogy még a kiesésével is kb. ugyanannyi pontot hozott volna az az összeállítás is.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1911) McCartman


McCartman
senior tag

Előttem-utánam hatalmas driftelések az első kétszázban ,
én vagyok a fixpont.

133. [= 0] :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1912) kukamatyi


kukamatyi
tag

192 :))

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#1913) -Mike- válasza kukamatyi (#1912) üzenetére


-Mike-
addikt

Szintén. Ugye, akik tudnak... :D

(#1914) -Mike-


-Mike-
addikt

Mégsem annyira egyértelmű számomra ezért csak felteszem a kérdést.

Kamui vagy Perez

Senna vagy Pastor ?

Ugye Suzuka jön, nyújtott kanyarok, döngetős egyenesek, mondhatnám azt is, hogy majdnem Catalunya. Tehát mindkét opcióból szerintem a 2.

(#1915) Motion_Blur válasza -Mike- (#1914) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nálam Gro + Koba és McLaren, Ferrari az előzetes felállás. Előbbitől a nagy számok törvénye alapján már érik egy tisztességes eredmény, Kobától pedig egy olyan versenyt várok amit még 2010-ben futott.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1916) -Mike- válasza Motion_Blur (#1915) üzenetére


-Mike-
addikt

Perezhez képest eddig szinte mindig visszaesett versenyben, egy körön néha kiadja neki (Spa) de lehet pont a hazai versenyen felszívja magát. Bárhogyan is döntök, tuti az ellenkezője jön be. :D

(#1917) Qorthral válasza Motion_Blur (#1915) üzenetére


Qorthral
őstag

Az jónak tűnik, a Lotus és a Sauber még fog meglepetésket okozni :)
-Mike-: Volt azért olyan, ahol Koba futott erősebb versenyt, lásd pl Valencia vagy pláne Hockenheim. De Barcelona is érdekes lehetett volna, ha Perez nem esik ki. Btw a helyedben elgondolkoznék egy Ric, McL -> Hamilton, HRT cserén is.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1918) -Mike- válasza Qorthral (#1917) üzenetére


-Mike-
addikt

Ahhoz még Kobát is elkell adjam, hiányzik hozzá 4 millió.

(#1919) Qorthral válasza -Mike- (#1918) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah :(
Nem néztem meg a pilótaárakat, csak láttam a Koba -> Perez cserét és hirtelen 10 millióra saccoltam a költségét. Akkor esetleg egy Koba, McLaren -> Hamilton, HRT? Később minden bizonnyal nehezebb lesz átváltani Lewisra. Kicsit radikálisabb variálás:
HAM, GRO, SAU, FER, WIL?
Persze csak ötletelek. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1920) -Mike- válasza Qorthral (#1919) üzenetére


-Mike-
addikt

3millió hiányzik hozzá. Egyre jobb. :)

De mondok jobbat:

HAM MAL MAR FER LOT ezt állítottam össze

[ Szerkesztve ]

(#1921) Qorthral válasza -Mike- (#1920) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem vagyok ma formában :)
Mentségemre legyen mondva, hogy nehéz fejben számolni úgy, hogy még csak nem is a kezdőhelyzetedet látom, hanem egy valamilyen irányba fejesztettet. :)

Igen, ez jól hangzik. Nem tudtam, hogy befér-e a Marussia, azért javasoltam a HRT-t. Ott bezzeg lehettem volna bátrabb :D A RIC -> MAL csere evidens, nem túl nagy a kockázat, viszont a lehetséges nyereség komoly. Igazság szerint a Ferrari kicsit túlértékeltté vált, de nincs nagyon mire cserélni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1922) válasza -Mike- (#1920) üzenetére



addikt

Okosakat mond Qorthral, de én a helyedben maradnék a biztos megoldásnál és csak megnézném mivel indul v. anita. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1923) -Mike- válasza Qorthral (#1921) üzenetére


-Mike-
addikt

Akkor maradok az általam leírt csapatnál, szerintem is ok.

(#1924) Qorthral válasza (#1922) üzenetére


Qorthral
őstag

:DDD
Az a vicc, hogy 7-8 futam óta pontosan tudom, hogy mi lesz a következő fejlesztése. Nem mintha mindig az lenne a legjobb lépés, amit csinál, de látom a logikáját. Na jó, a McLaren, Ferrari -> Ferrari, McLaren szuperfejleszését még én sem láttam előre... ;]

Btw az Ő csapatát azt hiszem senki nem tudná kifizetni a játékosok közül :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1925) -Mike-


-Mike-
addikt

Hétvége nagy kérdése, hogy akkor most Hamiltont megtartsam-e. Most vagy csak azért is megmutatom alapon fogja nyomni és behúzza vagy ő is de főként a csapata nem készíti fel az autóját úgy és menjél öcsém csinálj amit akarsz alapon rakják neki oda.
Allison nyilatkozta (lotus), hogy a pálya hasonlít Silverstonra, hozzák a dupla DRS-t is, ugye emlékszünk hogy jött hátulról akkor RoGro?
Lehet be kell tennem őt HAM helyére. Ellenvetés valakinek? :)

(#1926) hunnylander válasza -Mike- (#1925) üzenetére


hunnylander
őstag

Szujó elemzése szerint Lewis a szerződése bejelentésével ki is írta magát a játékból.

Brundle is dörzsöli a tenyerét, hogy ezután Lewis ki lesz rekesztve a további fejlesztési információkból, márpedig sokat szokott kérdezni, hogy mi micsoda és mit csinál. Valamennyire szükséges is lehet olykor, hogy jól állíthassa be az autót és gyorsan vezethesse vagy tudja mire számítson az autó viselkedésével kapcsolatosan. De Whitmarsh mást állít.

Véleményem szerint nem kell semmi szabotázsnak történnie. Követek jónéhány mclarenes alkalmazottat Twitteren. A legnagyobb fanja, akitől láttam, hogy egyértelműen Lewisnak szurkolt, holott Twitteren is JB-nek van nagyobb sleppje (úgy gondolom, hogy már a csapatnál is így van ez egy ideje), azt írta 'Lewis you c**t' és egyértelműen elfordult tőle 'pótolható vagy'. És még a Lewis mellett dolgozók is leginkább Perezt üdvözölgették.

Már hetekkel ezelőtt olvastam egy infót egy személytől, akinek a testvére a McLarennek dolgozik és mondta, hogy a gyári dolgozók nagyrésze is elfordult Lewistól. Már az zavarhatta őket, hogy Lewis ilyen sokáig húzza az időt, több pénzt és szabadságot akar, miközben ők a lelküket kiköpik azért, hogy Lajoskának jó autója legyen, és jóval kevesebbért és nagyon kevés szabadsággal.

Én úgy gondolom, pusztán emberi okokból a csapat már nem tud majd Hamiltonért úgy dolgozni, ahogy kellene a bajnoki címért.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#1927) Oliverda válasza hunnylander (#1926) üzenetére


Oliverda
félisten

Hiába köpik ki a lelküket. ha még ezzel együtt sem végeznek elég jó munkát. Ez a McLaren nem képes kihasználni azokat a lehetőségeket, melyeket anno a Renault, a Ferrari vagy éppen az elmúlt 2 évben a Red Bull ki tudott. Ezt jól mutatja, hogy már lassan 15 éve nem voltak képesek konstruktőri címet nyerni, holott a gyors autó és a jó pilótapáros sokszor megvolt (pl.: 2005). Ezek után talán nem is csoda, hogy a "sikercsapat" jelző helyett, manapság sok embernek inkább "az örök ígéretek csapata" ugrik be McLaren-ről.

McLaren név és történelem, sok éves közös munka és szép emlékek ide vagy oda, ez egy idő után már nem elég egy pilótának, akinek kedvenc hobbija a versenyek, valamint a VB címek bezsákolása (lenne).

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1928) hunnylander válasza Oliverda (#1927) üzenetére


hunnylander
őstag

A mclarenes alkalmazottak akkor is jobban dolgoznak, mint a mercedesesek.

Kevesebb pechhel, Lewis reálisan harcban lenne a bajnokságért. Tény, hogy csináltak egy jó autót.

www.HunnyF1.com

(#1929) Oliverda válasza hunnylander (#1928) üzenetére


Oliverda
félisten

Az év eleji kerékcserék, valamint a technikai hibák ismeretében ezt egy kissé merész kijelentésnek tartom, de ha van személyes tapasztalatod mindkét oldallal, akkor nem vitatkozok.

Csináltak egy jó autót, ami jó eséllyel ismét nem lesz elég a VB címhez. Ez szvsz nagyobb blama mintha most egy kevésbé jó autójuk lenne, és kb. ugyanitt tartanának a bajnokságban.

A barcelonai quali bakit, a többször elbaltázott kerékcseréket és az előző futamon történt váltóhibát pedig nem nevezném pechnek. Pech szerintem az volt, amikor Maldonado kilökte, vagy amikor a német nagydíjon defektet kapott.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1930) hunnylander válasza Oliverda (#1929) üzenetére


hunnylander
őstag

Amiket írsz az 600 ember felelőssége? Soknak nincs is emberi felelőse, hanem technikai eredetű volt.

Na és, ha egy alkalmazott hibázik, Lewis nem szokott?

Felesleges a McLarent, mint többszáz ember halmazát szapulni. Teljesen érthető, ha már nem tudnak Lewisért motiváltan dolgozni és nem kedvelik őt.

www.HunnyF1.com

(#1931) -Mike- válasza Oliverda (#1929) üzenetére


-Mike-
addikt

Úgy tudom, Singapore-ban már a qualyn látták, hogy a váltóval valami nem százas de bekockáztatták a versenyt, minthogy 5 rajthelyes büntit kapjanak a startra. Nem jött be.

(#1932) Oliverda válasza hunnylander (#1930) üzenetére


Oliverda
félisten

A technikai eredetű gond is emberi felelősség. Tervezés, minőség ellenőrzés, stb.

Mindenki szokott hibázni, de a McLaren-nél túl gyakran fordultak elő amatőr hibák az elmúlt durván 20 évben. A 98-as VB-t a leggyorsabb autóval is éppen csak hogy behúzták. Ekkor nyerték az utolsó konstruktőri címüket. 99-ben MS kiesése miatt viszonylag simán ment, bár Irvine(!) ott is harcban volt velük az utolsó futamig. Ugye a 2008-as is elég necces volt. Mindeközben technikai hibák sorozata, félretervezett autók, és sorolhatnám.

"Teljesen érthető, ha már nem tudnak Lewisért motiváltan dolgozni és nem kedvelik őt."

Ok és okozat. Hamilton miatt még nem bukott el címet a Mclaren, ellenben Hamilton bukott már el a csapat miatt. Az idei év például egy remek példa erre, így érthető, hogy már elege lett. A maximumot hozza, de ez sem elég, mert a saját csapata akarva vagy akaratlanul hátráltatja a sikerek elérésben. Ilyen szempontból viszont nem is illik össze Hamilton és a McLaren, mert míg ő a csapata folyamatos hibái ellenére is a maximumot nyújtotta minden versenyen, addig az állításod alapján a McLaren már nem tud motiváltan dolgozni érte.

Alonso-nak már van ebben tapasztalata: [link] :)

Hill: Hamiltonnak el kellett hagynia a McLarent

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1933) hunnylander válasza Oliverda (#1932) üzenetére


hunnylander
őstag

Hamilton miatt még nem bukott el címet a Mclaren

Nézőpont kérdése. Kár is foglalkozni vele, kettőn áll a vásár. A lényeg, hogy Hamilton a McLarennél már nem érezte jól magát és nem is szerették/szeretik már annyira mint korábban. Emiatt aztán fabatkát sem adok arra, hogy megszakadnak majd érte, hogy világbajnok legyen.

www.HunnyF1.com

(#1934) Oliverda válasza hunnylander (#1933) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor, ha jól értem abban egyetértünk, hogy McLaren nem az a fajta csapat amelyik röstellne elbukni egy (vagy két) címet, ilyen okokból kifolyólag.

Ebből a szempontból a Renault (mai Lotus) volt igazán tiszteletreméltó, mert már a 2006-os szezon kezdete előtt bejelentett Alonso, hogy 2007-től már a McLaren versenyzője lesz, és ennek ellenére a távozása előtt még összehozták mindkét VB címet. Pedig a szezon végén állítólag még a csapatot is megvádolta: [link]

Szinte napra pontosan 6 éves a hír.:)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1935) hunnylander válasza Oliverda (#1934) üzenetére


hunnylander
őstag

Én totál nem ezt mondom.

Amiről én vakerálok, az az lenne, hogy érzelmi okokból nem fognak tudni úgy dolgozni az alkalmazottak Lewisért és az egyéni címéért, ahogy az majd szükséges lehet.

Nem kell semmi szabotázs, semmi rossz szándék.

www.HunnyF1.com

(#1936) Oliverda válasza hunnylander (#1935) üzenetére


Oliverda
félisten

Még akkor sem tudtak igazán jól dolgozni, amikor "érzelmileg" minden rendben ment, ergo a szezon hátralévő 6 futamára garantált a DNF. :))

Erre lehet valahol fogadni?:D

Raikkonen és Alonso után most Hamilton-nak lett tele a hócipője, pedig ha valaki, akkor ő szinte oda született. Három, szinte teljesen különböző személyiség. Kétlem, hogy ez puszta véletlen.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1937) venember83 válasza Oliverda (#1936) üzenetére


venember83
nagyúr

Szégyelljétek magatokat, lassan meggondolom, hogy ejtsem a McLarent s inkább egy valamire való pilótára költsem a pénzt... :U

(#1938) Oliverda válasza venember83 (#1937) üzenetére


Oliverda
félisten

:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1939) hunnylander válasza venember83 (#1937) üzenetére


hunnylander
őstag

Én megvettem Schumachert. :D

www.HunnyF1.com

(#1940) Motion_Blur válasza hunnylander (#1939) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A büntivel együtt valóban nincs jobb vétel Nála :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1941) hunnylander válasza Motion_Blur (#1940) üzenetére


hunnylander
őstag

Ricciardo helyére vettem, remélem őt lenyomja.

Mellette van Perez, csapat-trió meg: McLaren, Lotus, Force India. Valahogy nem volt jöbb ötletem.* Majd rajtol egy nagyot és feljön, mint a talajvíz. :D Hosszútávra lehet, hogy jó lesz, talán most fog megtáltorodni.

*Újra csekkoltam, hogy milyen alternativák is lettek volna még; B Senna, a Torosok meg Maldonado. Utóbbiban nem bízok.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#1942) Zoza24 válasza Qorthral (#1881) üzenetére


Zoza24
senior tag

múltkor hallgattam rád,jól tettem..mostanra lenne valami tanácsod?:)

Forza Italy!

(#1943) venember83


venember83
nagyúr

Jól mennek a Mercedes motoros autók, nemigen tudom, hogy mi legyen. A Sauberek sehol, a Renault is zsákbamacska maradt. Di Resta - Karthikeyan - Ferrari - Sauber - McLaren plusz 11,8 millió a felállás. A versenyen feljöhetnek a Sauberek, de Grosjean második időmérős eredménye alapján a Renault is dobogóközelbe érhet, Hulkenberg pedig jót ment, tehát Di Resta is jó lehet. Mindig ezek a döntések... :)

(#1944) Qorthral válasza Zoza24 (#1942) üzenetére


Qorthral
őstag

Most elég korrekt a csapatod, szerintem nem feltétlenül kell változtatni. :)
Ha mégis szeretnél, ezek a javaslataim, inkább a hosszabb távot szem előtt tartva:
Hamilton, Grosjean, HRT, Sauber, Force India
Maldonado, Ricciardo, McLaren, Lotus, Force India

Vagy nagyobb variálással, de 1 hétvégére talán jobb választás:
Hamilton, Grosjean, Williams, Sauber, Toro Rosso

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1945) netpeti98


netpeti98
addikt

Schumacher vagy Gro lenne a jó választás a hétvégére szerintetek?

Üdv netpeti98

(#1946) Qorthral válasza venember83 (#1943) üzenetére


Qorthral
őstag

A helyedben Di Resta és Karthikeyan helyére besuvasztanék egy jó kis Maldonado Hulk párost :) Ha jól látom a Grosjean Maldonado pont nem fér be.

netpeti98: Egyértelműen Grosjean. MSC 10 helyes rajtbüntetése nélkül is valsz jobban szerepelne a francia, ráadásul Sumi még drágább is. A rajtbüntetés viszont abszolút eldönti a kérdést.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1947) venember83 válasza Qorthral (#1946) üzenetére


venember83
nagyúr

De, befért Grozsi, így nem is rossz Maldonadóval, Ferrarival, Sauberrel és McLarennel. Kösz. :)

(#1948) Qorthral válasza venember83 (#1947) üzenetére


Qorthral
őstag

Szívesen máskor is :)
Igen, nekem is tetszik ez a felállás!

Emberek! Ne felejtse el senki ma este beállítani a csapatát, aki nem elég bolond hozzá, hogy felkeljen hajnalban, mint én :DDD
De komolyan, reggel 6-kor zár a piac.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1949) -Mike- válasza venember83 (#1943) üzenetére


-Mike-
addikt

Én pont fordítva érzem. Sauber nagyon az elejében lesz, a Mercisek még mindig gyorsan megeszik a hátsókat így velük nem kell számolni szerintem. A Force Indiát 8.-12. hely közé sorolnám.

(#1950) Qorthral válasza -Mike- (#1949) üzenetére


Qorthral
őstag

Kiváló helyzetértékelés :)
Bizony ráfázott/ráfázhat ismét az, aki még mindig nem veszi komolyan a Saubereket. :)
Meglepően sokan erőltetik a Mercit vagy Sumit ezen a hétvégén, számomra tökéletesen érthetetlen módon. Talán a visszavonulása miatt.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.