Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Motion_Blur válasza (#1049) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Legalább nem szembesülök a ténnyel hogy bukom a 8. helyemet is :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1052) Sanya595 válasza Motion_Blur (#1051) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én meg valószinüleg az 5. helyet. :((
De igy elsöre nekem ez is böven megfelel,mert úgy indultam neki,hogy liga elsö 10-ben leszek.
Az meg böven megvan... :C

(#1053) Qorthral válasza (#1049) üzenetére


Qorthral
őstag

Grat a 295 ponthoz! :)
Elég szép, holtversenyben a 9. legjobb eredmény :)
Nekem sajnos nem fért be Hamilton normálisan a Ferrari mellé.

Mivel Plutor betlizett, akár még be is foghatod. Nem mondom, hogy sanszos, de nem is kizárt. Tavaly én is kb ekkora (vagy nagyobb) előnyt veszítettem el az utolsó futamon (Alonso és Petrov ugye...) :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1054) válasza Qorthral (#1053) üzenetére



addikt

Valószínűleg be fogom tenni a Red Bullt és akkor nem fogm tudni befogni, mert túlságosan hasonlítani fog a csapatunk. De majd meglátom.
Lehet, hogy kockáztatok és egy papíron gyengébb csapattal vágok neki, csak, hogy legyen esélyem elé kerülni, ha úgy alakul a futam, de igazából már letettem róla, mert önerőből már nem menne, csak még egy ilyen mákos hétvégével, de ez már nem rajtam múlik.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1055) bobace válasza (#1054) üzenetére


bobace
őstag

Itt is hasonló a dilemma, meg kell próbálnom valami tök más csapatot csinálni, hátha szerencsém lesz velük, aztán vagy bejön, vagy nem. 27 pontot még épp be lehet hozni, de nagyon nagy mák kell.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1056) Motion_Blur válasza Qorthral (#1053) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Arra hogy tudsz rászűrni hogy adott futamon ki kapja a legtöbb pontot?

: gratulálok! :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1057) válasza Motion_Blur (#1056) üzenetére



addikt

Köszi.

A futam ligák/tabellák menüpontban.

A Futam ligáknál külön listázhatod azoknak az embereknek a toplistáját, akik 1-2-3-4-5 stb futammal később csatlakoztak be.

A Futam tabelláknál pedig az adott futamon elért high-scoroket nézheted meg. Valamiért a mostani futamot kihagyták egyébként a menüből, szóval a Brazil nagydíj alatt lehet megnézni... :F

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1058) Qorthral válasza (#1057) üzenetére


Qorthral
őstag

Futam tabelláknál teljesen el vannak csúszva.
Már az év eleje óta mindig eggyel le voltak maradva, mert innen nem sikerült kiszedni az elmaradt Bahreini Nagydíjat, ahogy a Ligáktól igen. Most meg végre talán rájöttek, hogy le voltak maradva, csak egyből 1 helyett 2-t korrigáltak, így most meg sietnek, eggyel előrébb járnak a kelleténél :D
Sebaj, vmely esetlegesen jövőre elmaradó futamot is bekalibrálták már ezzel :D
Érdekes, a Ligáknál tökéletes minden... :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1059) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Idén először bizalmat szavaztam MSCH-nek, szal borítékolható volt a betli, én ezen már meg se lepődök :)

és most úgy néz ki hogy az egyik RB is megadja magát, bravó... :W

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1060) bobace válasza Motion_Blur (#1059) üzenetére


bobace
őstag

Én is feltettem MSC-re és Vettelre mindent, minden mindegy alapon. Sajnos nem jött be. De a 4. hely is szép végülis (ha meglesz a végén :D)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1061) Qorthral


Qorthral
őstag

5. hely, ennyit sikerült kihozni az idei évből. Kár volt a RBR - McLaren váltás 2 futam után, de azért a végére tisztességesen feljöttem. Grat mindenkinek, főleg a dobogósoknak!
Jövőre találkozunk, célom pedig változatlan: minimum a dobogó :)
Remélem jövőre végre a ligagyőzelem és/vagy a TOP100 is összejön.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1062)



addikt

Grat mindenkinek, jövőre gyertek vissza.:)

Oliverda, ha erre jársz betennéd ezt az első hszbe a 2010-es eredmények alá/fölé.

2011 - [L:http://noob.hu/2011/11/28/Liga2011.PNG]Teljes lista[/L]
1. Plutor - 3810 pont
2. PaaF1 - 3674 pont
3. Shiftie - 3556 pont

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1063) bobace


bobace
őstag

Jó volt nagyon a játék, gratula mindenkinek. Egyik szemem sír, mert nem jött össze a 3. hely, a másik nevet, mert tavaly nagyon gyenge voltam. Jövőre újra ugyanitt ugyanveletek.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1064) Sanya595 válasza bobace (#1063) üzenetére


Sanya595
senior tag

Végül nem lett meg az 5.hely.... :((
De boldog vagyok,mert nekem a liga top10 volt a célom.
Igy elsö évben nagyon jó ez is számomra..
A futam elött 3 pont volt a lemaradásom és ezért mindenkép más csapat kellet az elöttem állóhoz képest.
Vállogattam....nem jött be...rosszabb lett,de igy is jó....
Jövöre ugyanitt,már nem kezdöként.. :R

[ Szerkesztve ]

(#1065) D.Orion


D.Orion
veterán

Az utolsó futamot 85pontos előnnyel vártam. Így már nem görcsöltem azon, hogy meg lesz-e a 10. hely. Végül sikerült az amit év elején kijelöltem magamnak, hogy első évemben az első tízben legyek. Jövőre találkozunk, és már a TOP5 lesz a cél. ;]

(#1066) attisx


attisx
addikt

Uraim! Jó volt veletek játszani. Nagy gratula a dobogósoknak: :C

Jövő márciusban találkozunk ugyanitt. :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1067) Plutor


Plutor
aktív tag

Grat mindenkinek!

Így legalább izgalmas volt nézni egy két futamot. :C

(#1068) -Mike-


-Mike-
addikt

Egy jó tanács az új szezon előtt csapatépítéssel kapcsolatosan. Senki ne tegye be csapatába a mclaren-t, nem lesz ütős. /troll off
Have a good 2012 season! :)

[ Szerkesztve ]

(#1069) D.Orion válasza -Mike- (#1068) üzenetére


D.Orion
veterán

Persze persze! Aztán majd csak nálad lesz a McLaren és tarolni fogsz. :D

troll off

(#1070) bobace


bobace
őstag

Én is gondolkozok kit kéne betenni, de nem merek változtatni az RBR-en egyelőre :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1071) attisx válasza bobace (#1070) üzenetére


attisx
addikt

Egyelőre nem is tudnál mit változtatni, mert még nem árazták be a '12-es komponenseket... ;)

BTW, mi a PH!aßér kellett nektek ilyen korán felhozni a topikot. Mostantól, amilyen kényszeres vagyok, naponta többször fogom megnézni, hogy nem-e lehet már új csapatot összeállítani... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1072) válasza attisx (#1071) üzenetére



addikt

Tavaly is megvárták vele a tesztek végét és csak az első futam előtt 1-2 héttel árazták be a csapatokat, szerintem még pár hétig felesleges nézegetni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1073) attisx válasza (#1072) üzenetére


attisx
addikt

Tudom én, csak poénnak szántam... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1074) Motion_Blur válasza attisx (#1073) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én tényleg nézegetem szinte naponta :U :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1075) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Én is pont ma délután néztem be. :)

Várok türelemmel. Bár a csapatom már megvan Scumi, Senna. :))

(#1076) bobace válasza attisx (#1071) üzenetére


bobace
őstag

Persze, láttam. Csak hogy őket veszem meg szerintem. Vagy lehet nem lesz rá zsé.. Bár a tegnapi tesztek alapján ki tudja.. Látszik, hogy még az elején járunk, ha a Merci a tavalyi autóval ilyen jó.. Bár ők tavaly is a teszten voltak jók :D Na mindegy, várunk, türelmetlenül.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1077) Plutor


Plutor
aktív tag

Én meg most néztem be,mert láttam van 8 friss hozzászólás.
Már azt hittem megy a liga. :DD

(#1078) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

F1liga 2012 elindult! Lehet nevezni :))

(#1079) Motion_Blur válasza -Nemtom- (#1078) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi!

Nekem már megvan egy előzetes verzió:

ha RB/McLarent beraksz, az összes többi komponenst csak a hulladékokból lehet összeszedni...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1080) -Mike- válasza Motion_Blur (#1079) üzenetére


-Mike-
addikt

Lesz PH! liga?

Új hsz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#1081) attisx válasza Motion_Blur (#1079) üzenetére


attisx
addikt

"ha RB/McLarent beraksz, az összes többi komponenst csak a hulladékokból lehet összeszedni..."

Viszont, ha most nem rakod be valamelyiket, akkor lehet hogy jó ideig nem is lesz pénzed topcsapatot venni, és emiatt elúszik az egész szezonod...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1082) D.Orion válasza -Mike- (#1080) üzenetére


D.Orion
veterán

Bizonyára lesz, de szerintem mindenki arra vár, hogy Pá létrehozza, mert ha jól tudom ez az ő "kiváltsága". Az eddigi ligáknak ő volt az indítója és ezt a posztot senki nem akarja tőle elvenni.

Más: Tavaly sikerült az első tízben végeznem első évadom végén, a mostani idényre nem kisebb célkitűzésem van, mint az első ötben benne lenni.

Csapatalkotás talán most még nehezebb lesz, mint a tavalyi. Tavaly ilyenkor tudtuk, hogy az RB a nyerő, ezt most is sejteni lehet. Azonban tovább bonyolítja a helyzetet, hogy míg tavaly ment a számolgatás, hogy McLaren v. Ferrari... addig idén egyértelműen McLaren a második. Nehéz úgy csapatot összerakni, hogy két istállóról is tudod, hogy ha nem lép fel műszaki probléma, akkor a pilótáik megtöltik az első négy helyet. Középcsapatok közül a Merci és Lotus a két kakuktojás, igazából nem tudni, hogy mire képesek. Lehet a Merci altat és a Lotus csak "piárból" nyomja a jó köröket? :F Itt könnyen lehet, hogy az egyik csapat hatalmas bukó lesz liga szempontjából. Kis csapatokkal, mint Force India, Torro Rosso és Sauber megint ugyanaz lehet a helyzet, mindegyik jó választás lehet indulás képpen, nincs nagy különbség köztük talán.

[ Szerkesztve ]

(#1083) bobace


bobace
őstag

Gyorsan össze is löktem egy csapatot :D Nem lesz könnyű az idei év, az már látszik. Nagyjából az első két versenyen eldől, hogy meglehet e a hőn áhított top3.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1084)



addikt

Jah, én nem ragaszkodom a ligaindítóhoz, de majd este vagy holnap megcsinálnom, ha addig senki se szánja rá magát.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1085) #70869248 válasza (#1084) üzenetére


#70869248
törölt tag

szvsz csináld te, eddig is bevált...esetleg idény közben megdumálhatjuk ha valakinek kedve támadna a posztra.
Belenéztem én is...az első futamok jellemzően szerencsések kellenek hogy legyenek.

(#1086)



addikt

Itt a link a ligához!

Gyertek, gyertek.

Esetleg egy modi ha erre jár (Oliverda??), tegye be az első hszbe, köszi.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1087) Motion_Blur válasza (#1086) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszönjük!! :R

attisx: persze, igazad van, csak jó lenne egy várhatóan top10-es pilótát is berakni :B Vergne-ben és nagyon bízom egyébként

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1088) attisx válasza (#1086) üzenetére


attisx
addikt

:R

Motion_Blur Tavaly egy másik reg. alatt próbáltam kezdettől fogva pilóta centrikusan játszani, de fele annyi pontom se lett, mint az itteni inkább csapat központú csapatommal... :(

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1089) D.Orion válasza (#1086) üzenetére


D.Orion
veterán

Kezdődhet a kémkedés és tippelgetés. :D

(#1090) D.Orion válasza D.Orion (#1089) üzenetére


D.Orion
veterán

Jól látom, hogy a kezdő pénzből nem lehet: RB, Ferrari, McLaren, Mercedes GP pilótákat venni? Mert ha így teszünk, akkor valamelyik komponensre nem marad pénz. :F

Ez mondjuk nem feltétlenül baj, hiszen így nagyobb lesz a taktikai különbség.

(#1091) válasza D.Orion (#1090) üzenetére



addikt

sztem régebb sem lehetett csúcspilótával kezdeni

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1092) D.Orion válasza (#1091) üzenetére


D.Orion
veterán

Na de ennyire, hogy négy csapat pilótái is kiesnek? :F

(#1093) D.Orion válasza D.Orion (#1090) üzenetére


D.Orion
veterán

Lehetséges, hogy tévedtem. Hosszas számolgatás után, egyetlen lehetőséget találtam magamnak, ami szerintem jó indító. :F Furcsa lesz ez a szezonkezdet.

(#1094) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Nos, idén is szeretnék versenyezni, remélhetőleg több sikerrel, mint tavaly. Már jelentkeztem is. Mondjuk nem voltam túl aktív, de idén próbálok többet odafigyelni :).

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1095) Plutor


Plutor
aktív tag

Idén nem lesz egyszerű a kezdés. :D

(#1096)



addikt

szépen gyarapodik a liga:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1097) !Overdose! válasza (#1096) üzenetére


!Overdose!
őstag

Shiftie néven idén is jelentkezem. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1098) Sanya595


Sanya595
senior tag

Nekem tavaly volt az elsö szezonom és a célom a top 10 volt.
Ez sikerült és idén a top 5-öt tüztem ki...
Mindenkinek sok sikert a ligához.. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1099)



addikt

Tudom, hogy nem fog így maradni, de jelenleg a miénk a legnépesebb liga a játékban.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1100) D.Orion válasza -Mike- (#1080) üzenetére


D.Orion
veterán

Hé ez nem ér! :DDD Ugyanazzal a csapattal mész, mint amit én raktam össze. :P Hogy fogok így egyeduralkodó lenni az első verseny után? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.