Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59301) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Esetleg valaki tudna linket adni a Forma-E, Pekingi futamhoz, ahol meglehet nézni.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#59302) hcl válasza plaszy (#59301) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezen volt élőben, lemaradtam. De gondolom a következő s menni fog rajta.

Mutogatni való hater díszpinty

(#59303) plaszy válasza hcl (#59302) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi, csak kár, hogy valahol nem lehet visszanézni, vagy letölteni. :O

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#59304) hcl válasza plaszy (#59303) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Youtube ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#59305) Macka


Macka
veterán

Logitech Z623 hibátlan állapotban eladó. Doboz nincsen, garancua nincsen, en adok 1 hetet. 23000

(#59306) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Keresek kisméretű CF kártyát. (32-64-128Mb) Sör, csoki.

Mutogatni való hater díszpinty

(#59307) Exian válasza hcl (#59306) üzenetére


Exian
őstag

8MB-s NIKON? :D

Amúgy 256osom van legkisebb. Meg a 8MB-s nyikony :) Az nagyon cuki.

[ Szerkesztve ]

(#59308) Dluinet válasza Exian (#59307) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nekem 16 MB Lexar 8× sebességű :DDD

van 128MB is csak többe kerül elvinni HCL-hez, mint a kártya értéke

az 512MB-os pedig nem eladó

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59309) hcl válasza Exian (#59307) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

8Mb-os kicsit kicsit... 256 nagy... De ha olyanod van, meg lehet próbálni, csak nekem felesleges. (Egy öreg Nikon kompaktba lesz, csak úgy. Megdöglött a 32 és a 64-es kártyám is, a 16-os meg a Psion 5MX-be kell, meg az Psion kártya is :) )

Mutogatni való hater díszpinty

(#59310) a2d2 válasza hcl (#59309) üzenetére


a2d2
addikt

Az kemény. Én egy Psion Revo-t nyomkodtam anno, de az sem ma volt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#59311) hcl válasza a2d2 (#59310) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Volt olyanom is :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#59312) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Szasztok!

Bocs a láma kérdésért, de hirtelen nem tudtam jobb helyen.
DIGI lesz UPC helyett nálunk, a kérdés: Ők UTP-t hoznak a koax helyett és csak drótot. Nekem van egy TP LINK 1043 ND routerem. Vajon kellhet még emellé modemet beszereznem? :U
Sorry a tudatlanságomért.

(#59313) sutszi válasza Bigemperor (#59312) üzenetére


sutszi
veterán

Nem kell modem. Direktben a router WAN portája csatlakoztatod amit behúznak, majd a routereden a PPPOE csatlakozást választod és megadod a kapott bejelentkezési adatokat...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#59314) Bigemperor válasza sutszi (#59313) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Köszönet.
Ugyanerre gondoltam.

(#59315) Exian


Exian
őstag

Postai dolgokban van itt jártas valaki?

Az érdekelne, hogy ha véletlenül rossz címre rendeltem valamit (nem stimmel a házszám), akkor mi történik?

Konkrétan: XXX utca 7. helyett XXX utca 10-et adtam meg. Maga az utca stimmel, csak a házszám rossz.

Kínából rendeltem a cuccot, úgyhogy gondolom nem küldik vissza, viszont akkor mi történik? Kézbesítő lenyúlja, vagy az utcához tartozó postafiókban leadja?

Normál esetben tudom, az történik, hogy a postás tudja, hogy rossz a címzés és elviszi a rendes helyre, hiszen név alapján esetleg ismer. Ámde ez egy új lakcím, szerintem még nem ismer minket a postás, még csak néhány levelet kaptunk.

[ Szerkesztve ]

(#59316) Bird válasza Exian (#59315) üzenetére


Bird
addikt

Minden esetben köteles visszaküldeni a feladónak... Ez rád nézve elég kellemetlen. A posta nem nyomoz, nem fogják küldeni sehova sem.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#59317) Exian válasza Bird (#59316) üzenetére


Exian
őstag

Aha. Jó, nem egy nagy költség, nem volt 1000 Ft sem a cucc. Postaköltség meg nem volt rá. Azért bízom még a postásban, hogy esetleg még is beugrok neki név alapján, illetve elmegyek a helyi postára és jelzem nekik a problémát, hátha létezik ilyen lehetőség, hogy ha szól az ember, akkor jelzik a postásnak. Elvileg még bőven úton van csak a cucc, tehát még nem ért szerintem Magyarországra.

(#59318) Dluinet válasza Exian (#59315) üzenetére


Dluinet
nagyúr

beszélsz a postással, és megkéred hogy a 7-be hozza ki?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59319) Exian válasza Dluinet (#59318) üzenetére


Exian
őstag

Ez is egy opció, csak elég ritkán futok össze a postással. Szerintem a legjobb megoldás az lesz, hogy bemegyek a postára és ott megkérdezem, hogy mi a tuti megoldás.

(#59320) Dluinet válasza Exian (#59319) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én mindig a munkahelyre kérem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59321) Bird válasza Exian (#59317) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem beszélj azzal a postával (ha postacsomag akkor az indóház u.-i főposta) ami területileg illetékes nálatok.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#59322) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Még mindig keresek kis kapacitású IDE notebook winyót, meg 32-64Mb-os CF kártyát.

Mutogatni való hater díszpinty

(#59323) Exian válasza Bird (#59321) üzenetére


Exian
őstag

Mint írtam, kínából rendeltem, csájná post :D Tehát nem postacsomag... kis zacsi az egész. Kínai szöveggel. Egyedül a nevem, címem van rajta emberi nyelven :D

Amúgy nagyon nem értem, hogy tudnak ezek mindent ingyen postázni... rendeltem már ezektől 200 Ft-os cuccot is, postaköltség nélkül. Megérkezett. Nálunk meg ha Pécsről pécsi címre küldök egy 10grammos levelet, 100 Ft minimum...

[ Szerkesztve ]

(#59324) M_AND_Ms válasza Exian (#59323) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Kedvezményesen bérelnek egy konténert (akár többen is) amit majd csak akkor adnak fel, amikor az megtelik - ezért is kell néha várni 5-6 hetet, míg máskor 4-5 nap alatt is itt a cucc

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#59325) Exian válasza M_AND_Ms (#59324) üzenetére


Exian
őstag

Jah ez lehet.

Közben felhívtam a postát, ők nem tudnak segíteni, mert hozzájuk nem kerül a csomag, a kézbesítők rögtön a vasútállomásról viszik ki címre a csomagokat/leveleket. Ha címzett ismeretlen, akkor visszaküldik valóban.

DE! Kaptam egy telefonszámot, amin reggel 7.30ig érdeklődve tudok beszélni a hozzánk tartozó kézbesítővel és megtudom beszélni majd vele, hogy ha a nevemre jön csomag de más házszámmal, akkor hova dobja be. Reméljük működik majd ez a dolog.

Aztán lehet, hogy már visszaküldték. Elvileg 6-án indították a csomagot, olyan verzióval rendeltem, hogy 24h-n belül postára adják, de ez persze fene tudja, hogy mit jelent. Szerintem akkor sem érhetett még ide, ha esetleg tényleg 6-án elindították a csomagot. Ugye? :)

[ Szerkesztve ]

(#59326) Bird válasza Exian (#59325) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos kicsin országunkban ilyen hitvány a postai szolgáltatás.... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#59327) Bandus99 válasza Exian (#59325) üzenetére


Bandus99
őstag

Normalis kezbesito kepbe van a teruleten elo emberek nevevel, ennyi elirassal siman kezbesitheti neked.
A problema akkor van, ha helyettesites van eppen, de ebben az esetben megint ha normalis, akkor nem azonnal visszakuldi, hanem megvarja mig visszajon a szokott kezbesito.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#59328) Dluinet válasza Exian (#59325) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hehe 24 órán belül feladva, az talán 4 héten belül megjön, de minimum 10 nap

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59329) Exian válasza Bandus99 (#59327) üzenetére


Exian
őstag

Jah. Egy a gond: mindössze 3 hónapja lakunk az új címen és még csak pár levelünk jött. Ráadásul a vezetéknevem Szabó, amiből biztos van kismillió a környéken :D

(#59330) Exian válasza Dluinet (#59328) üzenetére


Exian
őstag

Akkor még van remény :) Reggel felhívom a kézbesítők központját, ott elvileg 7.30ig tudok akár személyesen is beszélni a kézbesítőnkkel.

(#59331) M_AND_Ms válasza Bird (#59326) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Pontosan milyen? Mire gondolsz? Arra, hogy a megrendelő magának rossz címre kéri a csomagot? Ugyan már ez kinek a hibája?
Épp az imént írták, hogy a postán van lehetőség az ilyen téves címzésű küldeményt is elkapni. De azt ugye te sem gondolod, hogy minden ismeretlen címzésű levelet egyedileg figyelgessenek és nekiálljanak nyomozgatni, vajon a rossz címzés helyett mi lehet a jó megoldás (pl: a házszámban a 7-es lehet, hogy 2-es)?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#59332) NGA


NGA
addikt

Keresek kőművest pécsett, vagy környékén. 1 garázsfal bontása, alapozása, majd újrafalazása a feladat.

(#59333) air válasza NGA (#59332) üzenetére


air
nagyúr

Küldtem privátban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59334) Exian válasza air (#59333) üzenetére


Exian
őstag

Ajjaj, M_AND_Ms-tól majd kapsz ezért :D :DD

(#59335) Macka


Macka
veterán

olympus SZ30-MR eladó. 32 ezer Ft. [link]

[ Szerkesztve ]

(#59336) chungee válasza Exian (#59330) üzenetére


chungee
addikt

Ha minden kötél szakad, akkor esetleg az elcímzett tulajjal megbeszélni. Hogy vegye át, bár ez csak az én tippem :B

(#59337) Exian válasza chungee (#59336) üzenetére


Exian
őstag

Nem tartom valószínűnek, hogy lakik abban a házban épp ilyen nevű ember :) De lehet, hogy a postás fogja és bedobja akárkinek, mivel nem ajánlott küldemény.

Amúgy annyi fejlemény van, hogy már MAJDNEM tudtam közvetlenül a kézbesítőnkkel beszélni telefonon. Csupán pár perccel csúsztam le, épp elment haza... DE reggel 7.30kor ott lesz, tudok vele beszélni és akkor minden kiderül (próbálta e már kézbesíteni a csomagomat, vagy még meg sem érkezett. Ha még nem, akkor remélem megtudom vele beszélni, hogy melyik házszámba hozza). Korrektek és segítőkészek egyébként a postán, sehol sem hajtottak el, le a kalappal előttük, hogy így látatlanba, ismeretlenül is megértették a problémát és próbáltak segíteni. Csak sajnos épp a kézbesítőnket nem értem el. Egyszer túl korán (még úton volt), utána meg már túl későn (már hazament) telefonáltam :)

[ Szerkesztve ]

(#59338) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Androidos telefonja nincs valakinek eladó?
Sony, Samsung, legalább Galaxy Mini vagy annál jobb, Sony oldalon Xperia J/U árban maximum 13-15e Ft.

(#59339) M_AND_Ms válasza Exian (#59334) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem bántok én senkit sem ;-) , de még értelmes magyarázatot nem kaptam rá, hogy ennek mi értelme.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#59340) #TOTTI válasza #TOTTI (#59338) üzenetére


#TOTTI
őstag

Tárgytalan már.

(#59341) Exian válasza Exian (#59337) üzenetére


Exian
őstag

Posta szappanopera folyt köv: tudtam beszélni telefonon a kézbesítőnkkel. Nagyon normális és segítőkész volt ő is. A gond viszont az, hogy az utca ketté van osztva, ő viszi a páratlan házszámokba, a párosokba másik kézbesítő, de nem tudja, hogy ki, de utána jár. Elvileg még nem jött a kínai csomagom, legalábbis ő nem találkozott vele, megpróbálja elérni a másik kézbesítőt és jelzi neki, hogy ha az adott házszámba a nevemre jön valami, akkor átpasszolja neki, vagy esetleg el is hozza hozzánk. Szóval le a kalappal a kézbesítők meg a posta előtt, lehet velük normálisan beszélni.

(#59342) Exian válasza M_AND_Ms (#59339) üzenetére


Exian
őstag

Lehet, hogy nincs értelme, de mondjuk engem nem is zavar, max. átugrom és kész. Ettől nem nagyobb a sávszélesség fogyasztásom, hogy plusz egy hozzászólást megjelenít a fórum :) Amúgy egy időben nekem is hasznos volt, ha valaki írta, hogy írt privátot, mert nem kaptam értesítést emailben a privátról, itt a menüben jobboldalt meg sohasem néztem/nézem, hogy jött e privát. De már kapok értesítést, így onnan szoktam értesülni. DE! Még mindig van olyan, hogy itt-ott topikokban "rámszól" valaki, hogy "nem láttad, hogy küldtem privátot?". Még így is van, hogy nem veszem észre, hogy jött privát, sem emailben, sem itt a menüben. Hát én most akkor adtam egy magyarázatot :)

(#59343) a2d2 válasza Exian (#59342) üzenetére


a2d2
addikt

Na basszus tőlem meg elvettek 3 percet mire felfogtam hogy mi újság :D
Azt hittem reggel hogy M_AND_Ms kőműves, és azért kap air, mert mást ajánlott esetleg.
Utána meg nem értettem hogy mit nem lehet azon megérteni hogy újra kell húzni egy garázsfalat.
Most világosodtam meg :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#59344) hcl válasza a2d2 (#59343) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kávét! Kávét neked! :C

Mutogatni való hater díszpinty

(#59345) Bandus99 válasza hcl (#59344) üzenetére


Bandus99
őstag

En is kerek !!!!!

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#59346) Dluinet válasza a2d2 (#59343) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59347) Dluinet válasza hcl (#59344) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59348) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok Dartsosok! A hétvégén AMATŐR verseny lesz a Plazában. Részletekért katt ide! ;)

(#59349) nbl2


nbl2
senior tag

Eladó egy Intel Core 2 Quad Processor Q9400 2.66Ghz.
[link]

Ár:13k.

És eladó biciklis kesztyű Fox racing Dirtpaw Gloves. Új, csak felpróbálva volt.
Eladás oka, kicsi a kezemre. Méret: L

Ár: 3.000 Ft.

Never give up!

(#59350) a2d2 válasza nbl2 (#59349) üzenetére


a2d2
addikt

Ugyan ilyenem van csak feketében, XL-esben.
Jó kis kesztyű.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.