Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) s7evcsenko válasza dunc (#14595) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én vidéken nőttem fel, 20km-re pécstől, ahová busz naponta 2x járt...
Vonat pedig kis túlzással óránként! Volt olyan, hogy a vonat megállt, a kalauz kiszagolt az ablakon és intett, hogy mehetnek tovább, mert egy lélek sem akart fel, sem leszállni... és ez nem néha fordult elő... Nagyon nem jól van kitalálva a személyszállítás..
Senki nem vitatja, hogy kevés az emberek fizetése, de pont a vasutasok azok, akik ne panaszkodjanak... van ismerősöd, aki a vasútnál dolgozik?? kérdezd meg mennyit keres...
Ez a sztrájk dolog akkor is vicc.... :W
Hány éve sztrájkolnak már?? Ürügy mindig van!! :Y

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14602) Magnum_


Magnum_
nagyúr

basszus gyerekek! elég sok itt a személyes ismeretség, gondolom szimpátia is- nehogy már a kibaszott aktuál politikán basszatok össze! még a végén Joshi barátot kell lehivnom, hogy béke legyen :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#14603) Dare2Live válasza bijesz (#14594) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én ráadásul az a fajta vagyok aki hajlandó finanszírozni azt, hogy a falusiaknak... legyen lehetősége bejárni a városba hajnalban/reggel-suli/müszak.... után meg haza. (Sokan nem ilyenek.)
De ha ez kihozható Xforintbol busszal akkor ellene vagyok annak, hogy ezt 3* annyi Forintból pl MÁVval csináljuk meg.
De MOon nem lehet racionalizálni/verseny helyzetet teremteni mert 88% bekajálja a ld Nesa féle szólamokat ezeknek a szólamoknak tapsol és "én" vagyok az érzéketlen/lenéző/"szarszemétszaralak"

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14604) Macka


Macka
veterán

És még egy finomság. Köztisztviselőknek nuku 13. havi bér...

(#14605) mexx0407 válasza Macka (#14604) üzenetére


mexx0407
tag

:K

(#14606) s7evcsenko válasza Magnum_ (#14602) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én nem szeretnék veszekedni.. :B
Érvek-ellenérvek... :DD

Macka:
Na az meg a másik...
Mire fel kapnak (kapnának) 13. havi bért?? Én kapok? :U

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14607) Magnum_ válasza s7evcsenko (#14606) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az más. az beszélgetés. de érted? ha itt egymásnak esnek a userek, az rontja a bizniszt is :D

I humbly and respectfully decline™

(#14608) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

HD3870 - mennyiért adjam, hogy megvegye valaki? :O

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14609) Macka válasza s7evcsenko (#14606) üzenetére


Macka
veterán

Fogd fel úgy, hogy én kaptam eddig, de mivel januártól nem kapok, ezért nem veszek jövőre Tőled semmit, mert pont az erre szánt összeg hiányzik.

(#14610) crabi


crabi
csendes tag

továbbá is keresek 462 es lapot
és még mindig van 4 db vodás sim kártyám!!!!

(#14611) Kaics válasza Magnum_ (#14607) üzenetére


Kaics
tag

Ja. Beírom ide a kis vackokat, hogy legyen miből szaloncukrot meg csokit venni karira, de ilyen szócsatában óránként kell beszúrni, hogy látható is legyen belőle valami. :D

(#14612) wid22


wid22
aktív tag

E8300 s proci eladó 30000 ft

(#14613) s7evcsenko válasza Macka (#14609) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor ezen megint csak én bukok, mert amit eddig elvettek tőlem és neked adták, azt te nagylelkűen visszaadtad nekem, de ezentúl állambácsiéknál marad amit elvesznek tőlem, Te meg ott vagy, ahol eddig! ;)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14614) gabx76 válasza s7evcsenko (#14606) üzenetére


gabx76
senior tag

... én meg kapok céges autót, egyéb juttatást?! Ez nem vezet sehova...

Mint közalkalmazott 13-kal együtt sem voltunk megfizetve. (Aki nem tudná, bele volt építve a bérünkbe - így szépen kozmetikázták a bruttó fizetésünket, hogy legalább közelítsen az átlaghoz)
Mostantól nem fog. Ott állok 7 éves munkaviszony után, hogy a fizetésem pont elég a lakás rezsijére. (tudod, hogy az mekkora)

Egyébként nekem azzal van tele a t*köm (ez nem személyeskedés, csak úgy általában), hogy mindenki a másik "pénztárcájában turkál", egymásra mutogat, ahelyett, hogy összefognánk. De neeeem. Jönnek az ilyen mondatok, hogy ez+az miért érdemel többet/stb, meg miért sztrájkol.
Biztos megvan rá az oka. Kész. Nekem is lenne, mégsem tehetem. (ahogy a többi közszolga sem, mert alkotmányjogot sért)

(félreértések elkerülése végett - az, hogy bemegyek 30 gyerekre vigyázni órán, mert akkor is kell, ha nem veszem fel a munkát és mindeközben nem kapok fizetést, az nem sztrájk, hanem öngyilkosság - persze a média szerint aztán tyűdeaz)

[ Szerkesztve ]

(#14615) nbl2 válasza wid22 (#14612) üzenetére


nbl2
senior tag

Volt itt ilyen proci már 28k-ért is. ;)

Never give up!

(#14616) nbl2 válasza s7evcsenko (#14608) üzenetére


nbl2
senior tag

Hát Dodder 17k-ért árulja a 9600GT-ét és azért a 3870-es nem ér max 1 ezres különbséget.
De ez csak szerintem van így. :R

Never give up!

(#14617) nesa válasza gabx76 (#14614) üzenetére


nesa
veterán

Nekem is lenne, mégsem tehetem. (ahogy a többi közszolga sem, mert alkotmányjogot sért)

Ez ugybe van 1 torveny miszerint nekunk nincs sztrajkjogunk cserebe a kormany biztositja a problemamentes megelhetest.....

Na ezt a kormany egyoldaluan felrugta ugyhogy tehetnek 1 sziveseget.... de en meg igyse tehetem meg hogy sztrajkoljak hatha a 88% bol valamelyik bena osszetori magat vagy vakbelet kap .......

(#14618) Bla82 válasza Bla82 (#14589) üzenetére


Bla82
tag

Már meg is vannak! Köszönöm a gyors reagálásokat! :R

(#14619) s7evcsenko válasza gabx76 (#14614) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Biztos megvan rá az oka. Kész. Nekem is lenne, mégsem tehetem

Hát épp ez az...
Én is szívesen sztrájkolnék, de nem tehetem, mert kiraknak az utcára.
Nem úgy lenne korrekt, hogy mindenki sztrájkolhasson, aki elégedetlen? Aztán hova jutnánk? Engem nem érdekel a másik fizetése, csak ne az én káromon érvényesítse követeléseit!
Menjen be a főnökéhez és mondja meg neki, hogy elégedetlen a fizetésével és hogy többet akar... én is ezt teszem, ha ez a helyzet...
Kedvesemék melóhelyén a munka hiánya miatt fizetetlen szabadságokat rendel el a főnök, és mert inkább ez mint az elbocsájtások..
Az amúgy is nevetséges fizetése mi lesz ezután?? Mire lesz elég? És sztrájkolnak?

Engem csak az bosszant a vasutas sztrájkban, hogy megbénul az ország, ha valahova el akarok jutni, akkor nem sikerül... de mivel úgy is egyezségre jutnak, ezért ebből a sztrájkból rendszer lesz és minden félévben csinálnak egy újabbat.
Talán ha az első sztrájk nyomására nem engednek, hanem kitartanak a "vezetők", akkor az eredménytelenség következménye az lett volna, hogy nem lett volna több sztrájk...
Vagy nem is tudom... engem bosszant és kész!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14620) s7evcsenko válasza nbl2 (#14616) üzenetére


s7evcsenko
addikt

LOL.. akkor marad még egy darabig... :W

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14621) gabx76 válasza nesa (#14617) üzenetére


gabx76
senior tag

Sajnos így van. Kezünk kötve. Ők meg csak hozzá az alkotmánysértő határozatokat sorban, aztán ráverik a munkáltatókra. (Mint a MÁV-nál is)

Ja, egyébként ez a 13. havi móka úgy teljes, ha azt is tudjátok, hogy mindenkire vonatkozik a megvonás, kivéve táblabíróság, önkormányzati főmuftik. (Akiknek alapból is fél milka körül van a havi nettó)
Tőlem meg azt a rongyos cca. 60-70k-t is sajnálják. Biztos ez húzza ki az országot a szarból. A bankok meg továbbra is élnek, mint hal a vízben. :W

s7evcsenko: Megértem, hogy dühös vagy emiatt. Biztos sokan vannak így és igazuk is van. De nem feltétlenül a sztrájkoló tehet e kialakult helyzetről. Ez általában kényszerpálya. (persze, biztos van olyan, aki csak brahiból csinálja, de szvsz a többség ugyanúgy a megélhetésért harcol, mint te, vagy én. Csak nekik nincs más eszközük, hacsak nem akarnak utcára kerülni)

Ami a másik részét illeti: Te odamehetsz a főnöködhöz fizetésemelésértm és ő megadhatja, vagy ha elégedetlen ki is rúghat. Neked ez egy kockázati tényező, ami vagy bevállalsz, vagy nem.
A közalkalmazottaknak ilyen lehetőségük nincs. Fix bértábla van, amit 8 éve kurtítanak, ahol érnek. Nincs lehetőség béremelésre, prémiumra. Vicces, de 6 éve, mikor elkezdtem több volt a nettóm, mint amennyi 2009-ben lesz.

Egy lehetőségem van: elhagyni a pályát. Csakhogy én ezt szeretem csinálni, ehhez értek, mondhatom, hogy ez az életem. Nem a pénzért, mert ha úgy lenne, már rég hagytam volna az egészet a francba és elmentem volna renccergizdának valahova dupla fizuért.

[ Szerkesztve ]

(#14622) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Lesz a héten eladó zsir új 0km-es 16os alufelni garnitúrám eladó, 7x16 ET38, 4x98as osztóval, de az árban benne foglaltatik az excenteres (mozgókúps) csavar, így 4x100ra is tökéletes. Ha valakit érdekel,irjon, majd tolok képet.

I humbly and respectfully decline™

(#14623) nbl2 válasza s7evcsenko (#14620) üzenetére


nbl2
senior tag

A legolcsobb boltokban már 24-25K ért lehet kapni HD3870-et. Ilyen a piac. ;)

Never give up!

(#14624) nesa válasza gabx76 (#14621) üzenetére


nesa
veterán

Hagyd a francba nincs ertelme itt papolni.

Elado lehet 1 A64 konfig!!

Alaplap: Biostar NF4-A9A
Proci: A64 3000+ (939)
VGA: 7300GT 256MB GDDR3 (ultra tuningos kartya)
Ram: 1 GB
HDD: 80Gb sata2 samsung
ODD: NEC iro
Tap: FSP 350w tap
Haz: vilagos szinu HP vectra alo haz oldalan win 2000 Prof matrica

Usb van szerkesztve a haz elejebe szerintem normalis haz dupla vastag kivul muanyag belso oldala fem es kulcsal zarhato

Ajanlatokat Privibe varom.

(#14625) gabx76


gabx76
senior tag

AMD X2 4850E procit keresek! Cgroupban, Infolexben nincs... :(

(#14626) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

[OFF]Hát sztem nem rontja a bhizniszt ha beszélgetés is van, mert ha valakivel itt összebalhézok, és ad egy jó hirdetést, tuti megveszem ha nekem pont az a cucc kell.
Amúgy én elolvasom a kommenteket az utolsó hozzásszólásom utáán általában, tehát az új cuccokat is mindig kiszúrom. :)

[/OFF]

@Gabx76 : A volt főnököm is mutatott olyan fizucetlit, amin 2003-ban többet keresett mint 2007-ben (számszerűleg, nemhogy reálértékben). Szóval kurtítódik az mindenfele...
Az tényleg felháborító amúgy hogy csak egy bizonyos fizuszintig veszik el a 13. havi bért. Úgy látszik befolyásosabb emberkékkel már nem mernek kikezdeni az "okosok".

Eladó cumók :

- P2 / 500MHz-es gép, letöltőgépnek...

- Lexmark Z33 nyomtató, patron nélkül, bagóért

- HP Omnibook 4100 P2/266-os noti, kijelzője gázos, amúgy teljesen jó a gép.
Van benne egy 6Gb-os winyó, némi SODIMM SDRAM, ilyesmik, alkatrészenént is vihetők.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14627) dunc válasza Dare2Live (#14598) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak a piilanyatnyi vélemyényem írtam le,és lécci ha nem üzlet akkor off köszi.
De mindegy kemény ügy ez az egész érvek ellenérvek,most vagyok egy szintén "állami cégnél" szenvedő alany így másképp látom a dolgokat.De maradjon itt béke,és jó hangulat. :R

[ Szerkesztve ]

(#14628) hcl válasza Dare2Live (#14603) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem te hirdettél ramot kóláért? :D
Írtam privit :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#14629) dunc válasza nesa (#14617) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát kemyény dió,tudom kikre gondolsz. :K És sajna már kivülálloként de szoritok a sztrájkhoz,szemét dolog még azt a szánalmas kis 13. havi fizut is elvenni,és aki nagy összegre gondol annak elárulom,hogy havi szintre bontották le és nagyon csekény összeg volt,de azért számított.......

(#14630) dunc válasza Magnum_ (#14602) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello sajnos Joshi Barrat sajna nem tudot eljönni de. :DDD

(#14631) nesa válasza dunc (#14629) üzenetére


nesa
veterán

:)

(#14632) dunc válasza nesa (#14631) üzenetére


dunc
nagyúr

Ja a pendrive-ot a Kedvesem vitte neked anno a Honvédba,most mondta :) (a pici rózsaszint,és vald be a végén a tied lett :DD )

[ Szerkesztve ]

(#14633) Hobli1988


Hobli1988
tag

Tudna nekem adni egy linket vagy infót,hogy milyen Opel kereskedés van a laktanyával szemben?
mert a Bözsi kicsit fulladozik!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#14634) grimetime


grimetime
tag

pécsett kellene havernak PS2 okosítás valami megbízható helyen.
minden segítséget nagyon nagyon megköszönnénk.

[ Szerkesztve ]

(#14635) Dare2Live válasza hcl (#14628) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jöhet.

privik nem mindig jönnek meg...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14636) csehe02


csehe02
csendes tag

van egy fölös 3dmark vantage advanced edition letöltő kódom.ha érdekel valakit írjon PM-et.ingyen az Övé.

(#14637) Gergi


Gergi
aktív tag

Eladó eVGA 8800GTS 320MB: [link]

(#14638) Orb1337 válasza Dare2Live (#14635) üzenetére


Orb1337
tag

Dare2Live írtam pm-et, de még nem válaszoltál :), a sonyE fülessel kapcsolatban, holnap megyek pécsre, ha megvan még hívj fel

[ Szerkesztve ]

(#14639) Dare2Live válasza Orb1337 (#14638) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

remélhetőleg most elment....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14640) Hobli1988


Hobli1988
tag

lenne egy eladó 22"-os LG monitor 35k-ért,ha érdekel valakit írjon pü-t!Keresem annak az Opel keresedésnek a nevét,ami a régi laktanyával szemben van pécsettttttttt!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#14641) Orb1337 válasza Dare2Live (#14639) üzenetére


Orb1337
tag

megkaptam dobj pirivibe egy telót vagy csörgess meg

[ Szerkesztve ]

(#14642) hcl válasza Dare2Live (#14639) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK, most megkaptam.
Holnap megzöröglek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#14643) aneda válasza Hobli1988 (#14633) üzenetére


aneda
aktív tag

Tessék!
Tudod google a barátod! :)
Mondjuk csendben megjegyzem, nem biztos hogy jó ötlet OPEL szervizben javíttatni egy régi autót...

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#14644) Dare2Live válasza dunc (#14627) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Tanulságos volt nekem.

Sejtetem de mostmár tuti: a 88% nem Ferinek szolt. MO tényleg ilyen. Itt ha még hajlandóak lennének is rá a politikusaink vmi csoda folytán itt akkor sem lesz Szlovákia féle reformok sorozata és ezért nem lesz Szlovákia féle gazdasági feltámadás/növekedés/gazdagság sem.... leszavazzuk, nekünk nem kell. (Félreértés ne essék: A jövőben majd a másik oldal indítja el a populista rigmusait ha épp narancsék probálnának meg evvel a végtelenül korrupt/versenyképtelen/drága rendszerrel vmit kezdeni.)
Így viszont örüljünk ha jövőre nem omlik össze a termelő versenyszféra... mert akkor csúnya dolgok jöhetnek: Nem, nem a 13.havi fizetést kell félteni...

szerk: Na mind1, témát lezártam, max disszidálok, remélem visszaveszek oda ahol anno dolgoztam. :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14645) Hobli1988 válasza aneda (#14643) üzenetére


Hobli1988
tag

köszi!nem tudom máshova vinni,mert a mezei szerelőm tanácstalan,igy bele kell nyulnom a lecsóba sajna! :W

Ha valakit érdekel egy HTC Touch Diamond telefon olcsón akkor irjon,mert délután viszem h.kereskedésbe!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#14646) aneda válasza Hobli1988 (#14645) üzenetére


aneda
aktív tag

Keresd inkább őket!
Gondolom elektronika hibára van gyanakvás, fojtószelepház/EGR szelep takarítás volt már?

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#14647) Hobli1988 válasza aneda (#14646) üzenetére


Hobli1988
tag

volt,de hiába valamikor 1-2hétig nincs semmi gond,valamikor meg mikor lassítok és kuplungolok leesik a rordulat 500 alá és lefullad,elmegy az alapjárat és sokszor ingadozik is,ez valami elektronika vagy valami eldugulás tuti,mert utánna rögtön elindul a kocsi!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#14648) nesa válasza dunc (#14632) üzenetére


nesa
veterán

Jaja o hozta:K
Az asszonynak vettem aztse tudom hol van most.

Dare2Live!

Igen az biztossan jo megoldas elhagyni az orszagot, volt 1 rokonom az is kiment csak elotte meg a mocska szavazott a jelenlegi kormanyra ...jobb netette volna... mar nem rokonom.

[ Szerkesztve ]

(#14649) Janoska26 válasza Bla82 (#14589) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

nekem van 1db 300W-os kodegányom, ha köll akkor 2dobozos Dreherér a Tied :))

(#14650) Macka válasza Hobli1988 (#14645) üzenetére


Macka
veterán

Hova viszed? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.