Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) mexx0407 válasza yerico (#14498) üzenetére


mexx0407
tag

készen vagy :(

(#14502) s7evcsenko válasza nesa (#14500) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor miért nem állsz neki Te is sztrájkolni az értékeidért?? A Tiéd is nem?
Én mint exutas, 100%-ban egyetértek Yerico véleményével.
Ez nem normális, hogy minden évben vasutassztrájk van, és amint megkapják a "kis" béremelésüket, vége! Mi ez, ha nem gusztustalan??
Én nekiállhatok sztrájkolni, ha elégedetlen vagyok a fizetésemmel??
Repülnék is azonnal... :Y

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14503) dunc válasza yerico (#14499) üzenetére


dunc
nagyúr

Mindenkinek joga van a sztákhoz,ha törvénytelen lenne akkor már a "mélyen tisztelt " máv vezetés lépett volna és eltávolitotta volna a szakszervezet vezetőit. Nyílván te nem vagy érintve a dologba ezért vagy ilyen elitélő. Sajnos hasonló igazságtalan dolog történt velünk is a PTE-n,de én is léptem az törvénytelen intézkedés miatt ,úgyhogy hajrá sztrájk. Ezt mondom azok útán is,hogy kellemetlenségeink vannak a sztrájk miatt.

(#14504) Csepy


Csepy
senior tag

Cuccok vannak, eladók :DDD

-ÚJ 80GB VAIO 2.5"-os külső USB-s vinyó 10k
-ÚJ 60GB VAIO 2.5"-os külső USB-s vinyó 8k
-3x 256MB SD-RAM 2k/db
-Tualatin Celeron 1000A (hűtővel)+KOB 694x TFSX alaplap 3k
-Régi, p3 stílusú ATX ház, fehér, táp nélkül 1k
-LG Studioworks 77i, 17" CRT, szép állapotban, szép képpel 4k

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni, de privátokra is válaszolok ám. :C

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#14505) 4sal3


4sal3
tag

keresek eladó telót. max 18k.
független vagy vodás legyen. jó állapotban.

(#14506) domesz


domesz
aktív tag

Hi!
Nincs vkinek olcson vmi jó kis 5.1 rendszere? akár dvd lejátszóval ilyen 15körül
előre is köszi bye

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#14507) mexx0407 válasza domesz (#14506) üzenetére


mexx0407
tag

Házimozira gondolsz? :P

(#14508) Silencer83


Silencer83
addikt

jezus mi megy itt :Y :DDD

(#14509) Dodder válasza Silencer83 (#14508) üzenetére


Dodder
tag

Már csak az hiányzik,hogy a PH is sztrájkoljon. :)) :DD

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#14510) mexx0407 válasza Dodder (#14509) üzenetére


mexx0407
tag

nem kéne :D :DD

(#14511) hcl válasza Dodder (#14509) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nyilván ha rendes fizetést kapnának az emberek akkor nem sztrájkolnának, meg ha nem ígérték volna meg nekik hogy kapnak pénzt a bizniszből, akkor nem követelnék. Érdekes, az én munkahelyem tud évente emelni a fizun kicsit.

A politikusok meg tanulják meg hogy a szavaiknak következménye is van.

A MÁV meg ha nem lenne belesz*rás mindenbe akkor nem lenne ilyen gatya helyzetben, talán. Ez múlik mindenkin, de főleg a vezetőiekn, ha nem követelnek és tartanak fent rendet, akkor ez lesz, hogy késő, mocskos vonatok, stb. Ami most.

Amúgy nekem sem tetszik hogy az ő szivatásuk miatt másokat szívatnak a vasutasok / BKV, de más eszközük nem nagyon van (mármint törvényes).

Ja, és eladó Lexmark Z33 nyomtató bagóért! :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14512) domesz válasza mexx0407 (#14507) üzenetére


domesz
aktív tag

igen :)

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#14513) 4sal3


4sal3
tag

nem tudjátok, hogy ha mondjuk játszok és s-videoval rákötöm a tvt (képcsöves) a gépre,
akkor nagyon szar lesz a képe?

(#14514) Dodder válasza 4sal3 (#14513) üzenetére


Dodder
tag

ha nem 10 méter hosszú az s-videó kábel akkor jó a kép. én igy használom a tv-n szépen bejön a kép.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#14515) 4sal3 válasza Dodder (#14514) üzenetére


4sal3
tag

és mondjuk a szöveg is olvasható rajta?

mod: nincs vkinek gyári opteron hűtője?

[ Szerkesztve ]

(#14516) Bla82


Bla82
tag

Keresek ezeknek a követelményeknek megfelelő legkisebb (legolcsóbb) procit hűtővel!
Intel Pentium 4 with 533 or 800 MHz front side bus in the LGA775 design (Value FMB04A)
Intel Celeron D with 533 MHz Front Side Bus in the LGA775 design
Akinek van, egy árral kérem PÜ-ben jelezze.

[ Szerkesztve ]

(#14517) 4sal3


4sal3
tag

bocs, szerver háza nincs vkinek ultra ócsón? mind1 hogy néz ki, csak nagy legyen :D

(#14518) Dodder válasza 4sal3 (#14515) üzenetére


Dodder
tag

ez a tv fajtájától is függ de szöveget nem igen kell olvasni rajta.

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#14519) 4sal3 válasza Dodder (#14518) üzenetére


4sal3
tag

aha. szóval akkor nem mindent kell játszani rajta :)

(#14520) Kaics


Kaics
tag

Üdv eladó egy Universal Bluetooth Headset H385 Motorola
Számla,garancia,doboz,töltő természetesen megvan garancia 2009.09.07.
Ár boltba: 5000 HUF
ÁRA: 2500 HUF

ugyanitt eladó egy Lexma Uni-Retractable Nano Laser Mouse lézeres egér notikhoz kifejlesztve (a vezeték a hasába visszacsévélődik). Van hozzá egy puha tároló. Újszerű állapotban van.

ÁRA: 2000 HUF

továbbá: Linksys BEFW11S4 Wireless-B Broadband Router is eladó dobozában, megkímélt állapotban. Atomstabil nethez ajánlom.

ÁRA: 4500 HUF

Van itt még egy használt 1 Gb-os Memory Stick Pro Duo High Speed is ajándék adapterrel mindössze 1500 HUF-ért.

[ Szerkesztve ]

(#14521) Dodder válasza 4sal3 (#14519) üzenetére


Dodder
tag

Fps,autó simulator mehet dögivel. de olvasós game nem igen játszik.Legalábbis nálam nem igen megy. De a feliratos filmek jók. igy szoktam filmeket nézni.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#14522) Dodder


Dodder
tag

Valakinek 9600gt?
[link] 17k

Esetleg letöltős netezős halk gép?
[link] 3k

vagy műholdas kártya?
[link] 8k

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#14523) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Nos Uraim! Akik szeretnének valamiféle lemezt rendelni azok holnap estig megtehetik, az idén ez lesz az utolsó mindenki úgy számoljon. 2009.január 10. környékén lehet utána legközelebb kb. csak szólok ;) dobjátok priviben akkor holnap este 23:59-ig :DD :))

(#14524) nesa válasza dunc (#14503) üzenetére


nesa
veterán

Akkor januarba egyutt sztrajkolunk ,bar micsak jelkepessen tudunk :(((

(#14526) Silencer83 válasza Enszuke (#14525) üzenetére


Silencer83
addikt

14k egy e250ert ami fuggoo :U
15kapsz vadiujat, kartyasan amibol x 1000 lebeszelheto
8 korul mennek ezek mindenhol hasznaltan

(#14527) mexx0407 válasza Silencer83 (#14526) üzenetére


mexx0407
tag

5k barátom :D

(#14528) Magnum_ válasza mexx0407 (#14527) üzenetére


Magnum_
nagyúr

2 napja vettem a bátyámnak egy szó szerint mikrokarcmentes V3ast... csajé volt, de le a kalappal.. 6k volt.. az év üzlete :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#14529) mexx0407 válasza Magnum_ (#14528) üzenetére


mexx0407
tag

a te napod :C

(#14531) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Eladó Alcatel OT-V212 tipusu Pannons zsir új, 0 perces fóliás telcsi! ár 2500Ft

nagymamának, kisgyereknek karácsonyra szép ajándék :C

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14532) Hobli1988 válasza Magnum_ (#14531) üzenetére


Hobli1988
tag

vagy egy htc diamond!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#14533) Balu77


Balu77
őstag

Eladó Athlon XP2000+ CPU
Akit érdekel, írjon!

izé

(#14534) Magnum_ válasza Hobli1988 (#14532) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha a nagymama feni a winmo rejtelmeit, akkor bizony ;]

I humbly and respectfully decline™

(#14535) crabi


crabi
csendes tag

van valakinek 462 es lapja?
van 4 db vodás sim kártyám ha érdekel valakit
üdv
:))

(#14536) Csepy


Csepy
senior tag

Cuccok vannak, eladók :DDD

-ÚJ 80GB VAIO 2.5"-os külső USB-s vinyó 10k
-ÚJ 60GB VAIO 2.5"-os külső USB-s vinyó 8k
-3x 256MB SD-RAM 2k/db
-Tualatin Celeron 1000A (hűtővel)+KOB 694x TFSX alaplap 3k
-Régi, p3 stílusú ATX ház, fehér, táp nélkül 1k
-LG Studioworks 77i, 17" CRT, szép állapotban, szép képpel 4k

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni, de privátokra is válaszolok ám. :C

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#14537) nesa


nesa
veterán

Elado lehet 1 A64 konfig!!

Alaplap: Biostar NF4-A9A
Proci: A64 3000+ (939)
VGA: 7300GT 256MB GDDR3 (ultra tuningos kartya)
Ram: 1 GB
HDD: 80Gb sata2 samsung
ODD: NEC iro
Tap: FSP 350w tap
Haz: vilagos szinu HP vectra alo haz oldalan win 2000 Prof matrica :)

Usb van szerkesztve a haz elejebe szerintem normalis haz dupla vastag kivul muanyag belso oldala fem es kulcsal zarhato :)

Ajanlatokat Privibe varom.

[ Szerkesztve ]

(#14538) Magnum_ válasza Magnum_ (#14531) üzenetére


Magnum_
nagyúr

elkelt

I humbly and respectfully decline™

(#14540) csehe02


csehe02
csendes tag

van egy hibás whirlpool felültöltős mosógépünk.nem tudom mi a baja,talán motor,csapágy most volt cserélve benne de más hiba jött elő rajta.kb 6-7 éves.
1k-ért vihető.ezért segítek lecipelni a 4.ik emeletről(no lift :Y ).
ha nem kell senkinek akkor szerdán megy a kuka mellé.

[ Szerkesztve ]

(#14541) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Hali! Eladó a gépem!!

Alaplap: Abit AV8 / AV8-3rd Eye / RocketBoy AV8 (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2033 MHz (10 x 203) 3800+ (939) Freezer 64 Pro hűtéssel.
Videokártya: ATI Radeon HD 3850 (512 MB) (agp)
Memória: 2x 1Gb Kingmax
HDD1:ST340014A (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
HDD2: SAMSUNG SP2514N (250 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Optikai meghajtó: PIONEER DVD-RW DVR-111D
Egér: HID-compliant MX518 Optical Mouse
Ház: CK-1019
Monitor: Samsung SyncMaster 703DF(X)/753DF(X)/783DF(X)/MagicSyncMaster CD173A(T) [17" CRT] (HJFT811474)
Táp: Silentmaxx 480W

[ Szerkesztve ]

(#14542) aneda válasza hcl (#14511) üzenetére


aneda
aktív tag

Azt azért ne felejtsük el hogy a MÁV évente ~180 mrd. (!!!) Ft konszolidációba kerül, a rendes költségvetésén felül...
Ezt mint minden produktív adófizető, köztük én is kifizetem, évi kb. 90e. Ft-al.
Ennek ellenére egy métert sem járok vonattal, és aki jár, annak sem éppen európai szolgáltatásban van része, és még egy csomószor indokolatlanul feltartanak a vasúti átjáróban 10-15percre, amikor ráadásul dolgoznék.
Ezek után nem érzem túl jogosnak a sztrájkot, pláne nem azt hogy a MÁV Cargó vétalárából adjanak minden dolgozónak részesedést. Hol élnek ezek egyáltalán? Ki kapott már részesedést abból, hogy a főnőke eladta az autóját??? :W
Béremelést akarnak? Menjenek el dolgozni a versenyszférába, aztán ott mutassák meg mit tudnak!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#14543) hcl válasza aneda (#14542) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem arról van szó hogy a főnököd eladta az autóját.
Ha a főnököd (közlekedési miniszter) azt ígéri hogy az autó árából kapsz te is akkor fel lennél háborodva hogy nem kapsz. Ha nem ígéri meg akkor valószínű hogy nem jogos a felháborodás. Na most itt megígérte.

A másik hogy OK, nem jársz vonattal, de az ország egy jó része járna. Na meg a buszok is mennek, akkor most a volánoknak se adjunk támogatást? És ha lerobban az autód akkor lehet neked is busszal/vonattal kéne menned.
Ugyanez az egészségügy, én sem nagyon járok orvoshoz, de bármikor oda kerülhetek---> szívesen fizetek TB-t ---> csak az a baj hogy nem látszik amit befizetünk, sem a MÁV-on, sem a Volánon, sem az egészségügyön!

Gáz hogy ilyen drága fenntartani ezt a csődtömeget, de erről azért nagyrészt a MÁV fejesei tehetnek, az ő felelősségük hogy merre viszik a céget vagy mi.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14544) Hobli1988


Hobli1988
tag

Nem vagyok egy agytröszt,de ez az egész rendszer egy nagy rakás szar,kurvára mindegy hogy Gyurcsány vagy Orbán!Miliokat keresnek havonta,mig az átlag ember örül a 80k-nak havonta,ezek meg verekednek meg egymásnak üzengetnek a tv-n keresztül az ország meg döglödik vagy már meg is murdelt csak a dögszag méd késik pár évet!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#14545) aneda válasza hcl (#14543) üzenetére


aneda
aktív tag

Ha kapnék biztos örülnék hogy kapok (bár biztos egy kicsit gyanús is lenne hogy miért...), ha nem kapnék sem sértődnék meg annyira, gondolván nekem aztán nem sok közöm van hozzá.
Nézd a Volánnal semmi bajom, nem is sztrájkolnak minden évben plusz pénzekért, teszik a dolgukat rendben, FEJLŐŐDNEK. Az egészségügyben is orbitális pazarlás megy, amit meg kellene szüntetni (MÁV II.), de ott inkább azért fizetsz, mert egyszer te is leszel (biztosan) beteg.
Nekem azzal bajom nincs hogy a MÁV pénzbe kerül, nekem azzal van bajom hogy a rendes éves költségvetésén felül kerül évi 180 mrd. Ft-ba!!! Ennek ellenére nem fejlődnek semmit sem!
Minden évben benyögik a vasutasok hogy nincs pénz, és ha nem kapnak nem fog menni a vasút. A vasutasok ki is dolgoznak 4 fajta tervet hogy lehetne javítani a vasúti közlekedésen, érdekes mindegyik változat 180-ba kerül már több éve!!! :W
És miért fizetik ki az állam? Mert eddig egyik politikus sem volt annyira f@sza gyerek hogy bevállalja azt a sztrájkot, amit akkor kap a nyakába ha nem fizet!
Ezek után szerinted ez mi? Sztrájk?

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#14546) Silencer83


Silencer83
addikt

TOTAL UJ Intel konfig

Gigabyte GA-EP35-DS3L
Intel E5200 - 2,5Ghz
Gainward 9600GT , 512Mb DDR3
2x1Gb Kingmax 800mhz
640Gb Western Digital SATA2
LG GH-H20NS15RBBBB SATA Black DvD Rw
Nec 1"44 Black
mindez egy COLORSIT hazban, tappal!

"0"perces, telepitett jogtiszta Xp SP3, office2007 bus.pecsre garisak, nov. kozepetol!johetnek a privik az ajanlatokkal!
biznisz kp beszamitas ezaz, olcsobb teljes konfig meg kp...

(#14547) hcl válasza aneda (#14545) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát most ki hogy. Fizetésemelést mindenki szeret kapni. Mint mondtam, ahol én dolgozok ott szoktak emelni. Nem tudom a MÁV-nál szoktak-e, de van egy olyan érzésem hogy nem keresik magukat hülyére...

Hogy a Volán fejlődik... Hát melyik... A Kapos Volán pl. pár évvel ezelőtt eléggé gáz dolgokat tudott csinálni. Mindenesetre elhiszem hogy fejlődnek (én is autóval járok mivel a jegy drágább buszra is, vonatra is mint a nafta).

A vasutasok újítási tervei meg... Hát valószínű pont azok a hibásak ebben akik a rossz döntéseikkel errefele terelgették a céget.
Volt pl. az ütemes menetrend, amit az igazgatótanács nem volt hajlandó elfogadni, pedig ahol próbaképp bevezették ott többen utaztak vonattal. Ennyi...

Amúgy a BKV-t is sztem ezért nem meri senki befenyíteni ill. a fővárost... De most a melósok mit tudnak csinálni ha valami nem tetszik nekik? A cégvezetők pofánröhögik az alkalmazottaikat. Az mondjuk szar hogy az ügyfelek szívják meg, ha egy acélgyár sztrájkol akkor az kevésbé látványos.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14548) Silencer83


Silencer83
addikt

TFT keresek!!!!

17-22", foleg game es video, szal nem lenne rossz 5ms korul, jo allapot gari stb elony!
SURGOS

(#14549) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok! ha üzletelünk, és az egyik fél tol a másiknak priospontot, ami ugye a megbízhatóság miatt fontos lehet mindkét félnek, és amennyiben a másik fél is meg van elégedve, akkor vegye már a fáradtságot és legyen oly' kedves,hogy viszonozza azt.... mégegyszer mondom: ez mindkét fél érdeke.. ma kiosztottam 3 pirosat, és egy viszonzást kaptam.. igy semmi értelme akkor a megbízhatósági listának.. :(((

mostmár senkinek se fogok irni,hogy könyörögjek a viszonzásért, de ha nincs megelégedve, az sem baj, de akkor azt irja....

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14550) shteer válasza Magnum_ (#14549) üzenetére


shteer
titán

egy vételért miért jár pirospont? ha vki elad nekem egy frankó hibátlan cuccot, akkor normális, adok is. de ha én megveszem azt akkor nekem miért járna? :F
legalábbis én enm várom el :U

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.