Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) enginev3.0 válasza V/ (#29400) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hozzá tudom adni újra a bankkártyát, azzal nincs gond

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29402) V/ válasza enginev3.0 (#29401) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor oké. Volt akinek nem sikerült.

(#29403) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Megjött az email, jön vissza a pénz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29404) pvt.peter válasza V/ (#29363) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,

Közben megjelent 10457 Ft -nyi terhelés az OTP számlámon.
Sajnos egyáltalán nem tudok rájönni, hogy hogyan lett kiszámolva.
A eBay -en április 27. 20:44 -kor rendelt termék összege 36,09 USD volt.
PayPal -on előtte beállítottam, hogy ne a PayPal váltson.

Két dolgot néztem meg:
1. Ha ezen az oldalon április 27 -ét beállítva megnézem, hogy mennyi HUF -ot ér 36,09 USD, akkor 10361,17 HUF -ot kapok.
Tehát van 95,83 HUF eltérés.
Viszont leszedtem erről az oldalról az április 27 -i OTP valuta-deviza árfolyamokat, lsd. lent:

Ha a 10457 HUF -ot elosztom 36.09 USD -vel akkor 289,74785259074535882515932391244 HUF -ot kapok.
Ami majdnem a táblázat legalsó "Deviza eladási" oszlopában levő értékkel egyezik meg:
289,99 * 36,09 = 10465,7391
Viszont itt is van eltérés: 8,7391 HUF.

2. Utána az általad linkelt infó alapján is megnéztem, hogy kijön-e, ha először átváltom EUR -ba.
Tehát szintén ezen az oldalon megnéztem, hogy április 27 -re állítva mennyi EUR -t ér 36.09 USD.
Ezt kaptam: 33,23 EUR
Tessék az EUR -nak megfelelő rész:

Ha a legalsó sor "Deviza eladási" oszlopában levő 314,98 -cal számolok, akkor sem jön ki a 10457 HUF.
314,98 * 33,23 = 10466,7854
Eltérés: 9,7854 HUF

Mi lehet a probléma, mit nem vettem figyelembe?
Nem az összeg miatt kérdezem, mert ez a pár forint nem oszt, nem szoroz, csak szeretném tudni pontosan, hogy egy PayPal -os tranzakció hogyan megy végbe.

Előre is köszi,
Peti

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#29405) V/ válasza pvt.peter (#29404) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi köze az eltérésnek a PayPal tranzakcióhoz.
Te banki váltással fizetsz, ezért a PayPal átküldi az eredeti deviza összeget a bankodnak, a 36,09 USD-t. többi az OTP dolga.
Fizetsz 27-én, a kártyatársaság azt a 28-i árfolyammal számolja át €-ra. Mert van 24 óra átfutás idő.
És ők $ váltanak €-ra, az árfolyamot hiába nézed forinthoz viszonyítva.
Az OTP a 28-án érvényes első deviza eladási árfolyamon számítja át forintra. Te az utolsókkal számoltál.
Helyesen: 36,09 $ = 33,23 € = 10456,816 Ft, ezért van 10457 Ft -nyi terhelés az OTP számlám

(#29406) pvt.peter válasza V/ (#29405) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,

Köszi a választ.

Fizetsz 27-én, a kártyatársaság azt a 28 -i árfolyammal számolja át €-ra. Mert van 24 óra átfutás idő.
> Ha viszont ez így van, akkor ez nem 33,23 € hanem 33,22 €.

Az OTP a 28-án érvényes első deviza eladási árfolyamon számítja át forintra.
> Ebben ez esetben 314,68 -ről van szó.

Így viszont megint nem jön ki.
Hisz a 28 -i árfolyammal átszámolva a 36,09 USD = 33,22 EUR.
33,22 * 314,68 = 10453,6696 Ft

Kizárólag akkor jön ki helyesen, ha a 27 -i árfolyammal (33,23 €) számolom.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#29407) V/ válasza pvt.peter (#29406) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nem azon a 1 centen kellene már agyalni.
De akkor pontosítom, a Mastercard átszámolta a fizetés pillanatában, de 28-i dátummal került át az OTP-hez, nem azonnal. Így remélem már nem lesz gond az a 3,147 Ft eltérés a pontatlan megfogalmazásomhoz viszonyítva.
Az nem zavart, hogy amíg zárolt az összeg addig több-vagy kevesebb látszik amíg le nem vonják? Ott is van eltérés, mint ahogy már írtam.
De jól számolt az OTP.

(#29408) pvt.peter válasza V/ (#29407) üzenetére


pvt.peter
őstag

Koszi, most mar vilagos :)
Bocsi, nem akartam szorszalhasogato lenni :D

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#29409) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Nyitottam egy vitát a PayPalon,az eladó (Everbuying) válasza:
Thank you very much for your reply.
If you choose this option could you please kindly close this dispute first?
Please kindly note that we cannot process orders whilst a dispute is open.
Zárhatom,vagy várjam meg az áru megérkeztét?Tudom,hogy dőreség,de re-sendet kértem...

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#29410) V/ válasza atyca (#29409) üzenetére


V/
Topikgazda

Komolyan kérdezem. Eszedbe sem jutott az ő vásárlói védelmüket igénybe venni? Hány napja kellett volna megkapnod?
Ha lezárod nem lehet újra nyitni, ha nem zárod nem fogják újraküldeni. De ez utóbbinak előfeltétele az, hogy fizettél rá szállítási biztosítást, mert csak akkor van újraküldés. A szerződési feltételek szerint.

(#29411) spae


spae
aktív tag

Üdv. Mindenkinek!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy: vásároltam az ebayen, és ki szeretném fizetni. A paypal saját átváltása szerint 30701 Ft (33.99EUR). A paypal felajánlja, hogy a saját bankom váltsa át. Az otp valuta-deviza átváltó szerint csak 28506 Ft. Az lenne a kérdésem, hogy, ha a bankom váltja, akkor ezzel az összeggel kell számolnom, esetleg tesz még rá valamit az otp (esetleg a paypal)?
Vagy, ha nem onsite fizetek, hanem a megadott paypalos mailcímre küldöm pénzt jobb lehet?

Előre is köszönöm!

(#29412) V/ válasza spae (#29411) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez eBay szabálysértés: Vagy, ha nem onsite fizetek, hanem a megadott paypalos mailcímre küldöm pénzt jobb lehet?
De a 33,99 € az csak 10711 Ft az OTP kártyás vásárlási szabálya alapján, ha ma vonnák le. A PayPal meg 11103 HUF most.
Nem tudom milyen 30000-ekről írsz.
Olvass vissza 7 hsz-nyit tegnap számolgattuk. Pont OTP.

[ Szerkesztve ]

(#29413) atyca válasza V/ (#29410) üzenetére


atyca
senior tag

Hidd el nem a PayPallal kezdtem.
A cucc 67 nap után sehol,a felét térítették volna vissza a pénznek.
Lehet,hogy más ezt benyeli,én nem.
Amennyiben mégis megérkezik,természetesen kifizetem.
Nem lenyúlni szeretném Őket,csak a terméket,vagy a teljes vételárat.
Itt egyébként ezt írja:[link]
Everbuying.net Delivery Guarantee
"What if the product does not arrive?"
We guarantee your products will arrive safely in your destination country.
In the unlikely event your package is lost, we will re-send the goods or give you a full refund.
Please refer to our detailed terms and conditions regarding Customs clearance.
Itt nem látom,hogy a biztosítás függvénye lenne.
Fórumtársunk biztosított termékkel járt így.
A felét fizették volna neki vissza,vagy a walletre a felét + pontokat.
Nem tudom az Ő sztorijának mi lett a vége...

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#29414) V/ válasza atyca (#29413) üzenetére


V/
Topikgazda

Rendben legyen igazad, néha ezt a kiegészítést nem kedvező módon alkalmazzák:
*Note:Customers who bought the insurance can get a free reshipment in the event of confirmed loss or damaged delivery.

itt írják.

Ez pedig a szerződési feltételekben van:
Risk of loss
All items purchased from Everbuying.net are made pursuant to a shipping contract. This means that the risk of loss and title for such items passes to you upon our delivery to the carrier.Both parties agree that, following order dispatch, transportation is the sole responsibility of the third-party logistics company. During this stage, full ownership of the product(s) belongs to the buyer;
all associated liability and risks during transportation shall be borne by the buyer.

[ Szerkesztve ]

(#29415) atyca válasza V/ (#29414) üzenetére


atyca
senior tag

Ezt a hozzáállást nem nevezném vásárló barátnak.
Küldje nemzetközi nyomkövetési számmal,ha elveszik,akkor van kit cseszegetni.
De hogy csak a vevő bukhasson rajta az nonszensz.
Talán nincs is ilyen máshol.Legalábbis ahol eddig vásároltam nem volt.
A segítséget köszi.
Ezek szerint teljesen a jóindulatukra kell hagyatkozzak.Tiszta 22-es csapdája....

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#29416) V/


V/
Topikgazda

Természetesen nekem is az az álláspontom, ha nem kapom meg a kifizetett terméket mert elvesztette a szállító cég vagy posta, akkor a kereskedő adja vissza a pénzem és rendezze le ő a kártérítését a szállítóval, mert amíg nem kézbesítik nekem, addig az ő tulajdona.
Itt mivel a vevőnek a felelőssége az elvesztési probléma, amit biztosítási díj fizetésével háríthatunk rájuk - nem egészen korrekt megoldás, de a regisztrációval elfogadtuk ezt is - a te esetedben annak ellenére, hogy a te kockázatod "jó fejek voltak" mert fele pénzt visszaadnák. :F
Amikor tőlük vásároltam, mindig kifizettem a biztosítást, eleve bele kalkuláltam az árba.
Én is kíváncsi vagyok, hogy a PayPal miként dönt, ha nem zárod be és claim-re emeled.

Ezt a hozzáállást nem nevezném vásárló barátnak. Nem, nem az, egyetértünk.
Rájuk nézek, ha van valami akció, rákeresek a többi helyen és ha nincs olcsóbban, csak akkor vásárolok tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#29417) atyca válasza V/ (#29416) üzenetére


atyca
senior tag

Sőt!
Az Everbuying supporttal való egyezkedés vezetett a fele pénzhez.
A Paypal vita re-send,vagy full refundhoz.
Ennek a feltétele a vita zárása.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#29418) spae válasza V/ (#29412) üzenetére


spae
aktív tag

Bocsi elírtam, nem 33.99, hanem 93.99. A szabálysértést nem tudtam, csak küldte, hogy oda is küldhetem közvetlenül.

De még mindig nem tudom, hogy járnék jobban...mindegy, rábízom a paypalra!

Azért köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29419) V/ válasza spae (#29418) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt gondoltam, hogy a számokat látva világos, hogy jobban jársz ha a bankod vált, azt is a PayPal-n belül tudod beállítani.
A 93,99 € az 29697 Ft ha a PayPal-n a banki váltásra van állítva, ha a PayPal saját árfolyammal vált, akkor 30702 Ft.
A veszteséged 1005 Ft.

(#29420) laleeee


laleeee
őstag

Újra van trustly feltöltés,de ha kiválasztom az unicreditet,akkor felh.nevet és jelszót kér,mi a túró ez ?

(#29421) V/ válasza laleeee (#29420) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Unicredites netbank azonosítóid. Lásd Összefoglaló 11. pont.

(#29422) laleeee válasza V/ (#29421) üzenetére


laleeee
őstag

Tehát akkor kell hogy legyen az unicreditnél számlám ?

(#29423) V/ válasza laleeee (#29422) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem a Top Up, az maradt továbbra is. Kiegészül ezzel az új módszerrel az egyenleg feltöltés.
Nem csak Unicredit banknál vezetett saját számlák esetén használható.
Ha a bankszámlánkat az alábbi bankoknál vezettetjük:
1. UniCredit Bank, 2. Erste Bank, 3. Sberbank, 4. OTP Bank, 5. Raiffeisen Bank.

[ Szerkesztve ]

(#29424) spae válasza V/ (#29419) üzenetére


spae
aktív tag

Igen, újra elolvastam, és közben már ki is fizettem.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

(#29425) laleeee válasza V/ (#29423) üzenetére


laleeee
őstag

Olyan már nincs mint régen,hogy bemegyek az unicreditbe,befizetek ,és utánna 1-2 órával megjelenik a számlámon ?

(#29426) V/ válasza laleeee (#29425) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezzel kezdtem: Ez nem a Top Up, az maradt továbbra is
Így néz ki a menü:

Top Up - A PayPal Unicredit bankszámlájára utalás a bankszámlánkról a PayPal egyenlegünkre. Ez történhet bankfiókban is.

Add funds using Trustly - a felsorolt bankoknál aki rendelkezik bankszámlával, bankon belüli utalással tud pénzt tenni a PayPal egyenlegére a netbankján keresztül.

Withdraw funds - PayPal egyenlegről kiküldjük a pénzt a saját bankszámlánkra.

Az 1-2 óra nekem ilyenkor mindig több volt.

[ Szerkesztve ]

(#29427) so_ha


so_ha
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék olyantól, akinek volt hasonló esete, de nem szeretnék most több száz hozzászólást visszaolvasni.
Több éve használom a paypal fizetési rendszerét, elsősorban ebay-es fizetésekhez, ritkán baráti utaláshoz.

Most egy baráti utalásom volt egy osztrák számlára, de az illető hibásan adta meg a paypal címet, ami így nem jutott el hozzá, és ezért napon belül töröltem a megbízást, ami a paypal oldalán látható (semmi sincs a "walletben", és nullás minden egyenlegem), de a visszavonásról nem jött e-mail értesítő (az eredeti utalásról természetesen kaptam értesítést), és a bankszámlámon továbbra is zárolt az egyenlegem.

A kérdéseim:
- Akinek volt ilyen visszavont baráti utalása az sem kapott e-mail értesítést róla?
- A bankszámlán mennyi idő után törlik a zárolást, vagy ez nem automatizmus, hanem igényelnem kell?
- Korábbi baráti utalásom ingyenes volt, most 5 euró költséget felszámoltak 162 euró utalásánál, én hibáztam valamit?
(az összefoglalóban olvastam, hogy költséget számol fel a rendszer, de korábbról nem rémlett ...)

A Gyik-ből ez vonatkozik az esetemre: PayPal fiók szerint megkaptam a refund összeget. Ennek mekkora átfutási ideje van, hogy a kártyához tartozó számlaszámomon látható legyen? Nem látszik az egyenlegen a refund összege.
Válasz: 1-3 banki munkanap, ha az 5. napon sincs a bankkártyához tartozó számlán, hívni kell a bankot. A visszatérítés - refund - automatikusan, ahonnan indult a pénz, oda fog visszakerülni. Ha az egyenlegről, akkor oda, ha bankkártyáról, akkor arra bankszámlára, amelyhez a kártya tartozik. Nem lehet a kártyás fizetés pénzét a PayPal egyenlegre irányítani, ott parkoltatni.

Köszi a segítséget előre is!
Üdv so_ha

(#29428) V/ válasza so_ha (#29427) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnálatos az időhiányod a keresésre és az olvasásra, de akkor röviden a lényeg
Nem vonatkozik a refund az esetedre, az teljesen más dolog. Kifizettél valamit és a kereskedő visszaadja a pénzed akkor beszélünk refundról.
Mindig van visszaigazolás arról ha pénzmozgás történik.
Mivel a törlést te csinálod logikátlan lenne a külön megerősítés, ezért nem kaptál.
Mivel kártyáról ment ezért a banki szabályok érvényesek.
Fizetéskor zárolás alá kerül az összeg, akkor is ha nem kapja meg a címzett, a kártyás vásárlás -ez a küldés is az- nem vonható vissza 24 órán belül. 24 óra eltelte után ha a címzett nem "vonja le" sztornó lesz a tétel, erre az idő 2-30 nap lehet.
Jellemzően a bankok 2-5 napon belül visszakönyvelik automatikusan.

Ha nem az egyenlegről megy a pénz van költsége.

[ Szerkesztve ]

(#29429) so_ha válasza V/ (#29428) üzenetére


so_ha
senior tag

Köszönöm szépen a gyors, és teljes mértékben kielégítő profi válaszodat! :R

(#29430) ancsa1983


ancsa1983
újonc

Sziasztok! lehet volt már, de nincs energiám visszakeresni! Vásároltam 1375 Ft-ért az e-bay-en. Többért szerettem volna, de úgy láttam, hogy 1500 Ft-ig tudok fizetni paypallal(pedig elvileg 5500 ft volt rajta), és a maradékot kártyáról vonta volna le, azt meg nem akartam. Viszont! most beléptem a bankba és a paypalra is, és innen is, onnan is le van vonva az 1375 ft, nyilván a paypal ezt 4,62 dollárnak hozza. A kérdésem az, hogy most kétszer fizettem e ki, ha igen miért, és hol lehet reklamálni. A paypal számlámhoz van bankkártya(mastercard) és számla is rendelve.
köszi előre is!

(#29431) V/ válasza ancsa1983 (#29430) üzenetére


V/
Topikgazda

1. Konkrétan a PayPal melyik deviza egyenlegén mennyi pénzed volt, nem elméletben?
2. Nem fizetsz kétszer, ha az eBay-n egy vásárlásod van.
3.a) Jól értelmezem-e, a PayPal egyenlegen volt kb 5500 Ft-od és most van kb 4125 Ft.
3.b) A banki zárolásba meg szerepel 1375 Ft.
4. Úgy, hogy folyamatos volt a fizetés, nem szakítottad meg és a termék ára szállítási költséggel együtt 4,62 $ volt?
Ha az egyenlegen a fizetendő deviza fajtából van elegendő pénz, nincs kártyáról való levonás.
Az hogy van kártyád hozzáadva már világos volt, amikor ezt olvastam: és a maradékot kártyáról vonta volna le

[ Szerkesztve ]

(#29432) ancsa1983 válasza ancsa1983 (#29430) üzenetére


ancsa1983
újonc

(#29433) V/ válasza ancsa1983 (#29432) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor tedd már meg, hogy rányomsz a -4,62-es sora és bal szélen ott lesz, hogy miről ment a pénz. Balance vagy card. De ez kártyáról ment véleményem szerint.
A withdraw a vásárlás előtt vagy után volt?

[ Szerkesztve ]

(#29434) ancsa1983 válasza V/ (#29431) üzenetére


ancsa1983
újonc

Total in HUF volt 5547(teljesen pontosan nem tudom), és ebből 13,13 euro és 1500 HUF. Igen, 4,62 volt úgy ahogy írod, megszakítás nélkül, és száll ktg nélkül. A bankban le van foglalva 1375 Ft, amikor az ebaynél fizettem, 1375 Ft írt a paypalnál és 0-t a mastercardnál(Ezért voltam nyugodt, mert kifejezetten paypallal akartam fizetni, azt az 5500-at akartam elkölteni.
nem akartam túlmagyarázni, tudom, hogy nálam értelmesebb emberek adnak itt tanácsot, csak pontosan akartam leírni a helyzetet.
köszönöm egyébként.

(#29435) V/ válasza ancsa1983 (#29434) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor miről vonta le a PayPal? Előző hsz-m szerint megnézve. És a kártyán a deviza váltást a PayPal végzi vagy a bankod?

[ Szerkesztve ]

(#29436) ancsa1983 válasza V/ (#29435) üzenetére


ancsa1983
újonc

Ez az hogy direkt figyeltem, hogy a kártyát ne terhelje, ezért nem értem! illetve az már biztos, hogy kártyával fizettem, csak nem értem miért, mikor kifejezetten figyeltem, hogy paypallal fizessek és azon belül is látszott, hogy mit hogy tudok fizetni, kicsit morgolódtam mert egy napom ráment mire összeraktam kis apróságokból azt az 5500-at, erre nem engedett csak 1500-ig vásárolni. biztos beállítási hiba lesz, de ez így akkor se korrekt.
az a 10 eurós 3029 Ft-os kiutalás utána volt. az más tészta. de látszik, hogy a paypalon megmaradt a pénz és a kártyáról vonta le. szóval királyság...
de köszönöm, ma is tanultam valamit.

(#29437) V/ válasza ancsa1983 (#29436) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor maradjunk annyiban, hogy egyszer fizettél és kártyával.
A kártyádnál javaslom hogy a banki váltásra állítsd át, mert most 1325 Ft-ot kellett volna fizetned, nem 1375 Ft-ot.
Én úgy látom, hogy nem volt hozzáférhető 4,62 $ az egyenlegen (Ne számold össze a devizákat) és ezért lett kártyával kifizetve. Az egyenleg felhasználásnál nem mindegy, hogy melyik az elsődleges a fizetendő vételár devizája szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#29438) ancsa1983 válasza V/ (#29437) üzenetére


ancsa1983
újonc

próbaképp indítottam egy másik vásárlást épp így nézett ki az előző is.

(#29439) V/ válasza ancsa1983 (#29438) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne haragudj de nem értelek, hogy mit szeretnél bizonyítani?
Itt írja hogy az egyenlegről fogja levonni ha a Confirm and pay-re kattintasz. Az hogy a tegnapi vásárlás mi volt ez itt most nem jelent semmit.
A forint egyenleg a primary, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#29440) ancsa1983 válasza V/ (#29439) üzenetére


ancsa1983
újonc

csak annyit szeretnék, hogy ha most ezt a vásárlást itt befejezném, akkor megint a kártyáról(számláról) vonná le? mert pont így nézett ki az előző vásárlás is, mégse a paypalról ment, hanem a bankszámláról.

(#29441) V/ válasza ancsa1983 (#29440) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal fiókhoz hozzáadott bankkártyáról fizettél tegnap, most ezt az egyenlegről fogod fizetni, ha a forintos az elsődleges, mert ott van 1202 Ft.
De tényleg nem javaslom, hogy a PayPal egyenlegről vásárolj, ha van kártya hozzáadva.
Rosszabb a PayPal deviza árfolyam az egyenlegről történő fizetés és a kártyánál a PayPal váltás beállítása esetén.
Withdraw-al küld ki a bankszámládra az 1500 Ft-t és utána a 3,13 €-t. Állítsd át a kártyánál a váltást a bankira, leírás az Összefoglalóban. És ezután úgy fizessél. Jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#29442) ancsa1983 válasza V/ (#29441) üzenetére


ancsa1983
újonc

köszönöm!!!

(#29443) Spet


Spet
addikt

Sziasztok,

Kaptam m e-mail-ben paypal kódot (-10$, ha 20$ fölött vásárlok).

Kérdés: ezt bármelyik vásárlásnál feltudom használni, egyszer, ha jól tudom? (mert legalább is ezt állítja az e-mail-ben a kisbetűs írás).

Csak megkérdem, hátha valaki már használta ezt a lehetőséget.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#29444) V/ válasza Spet (#29443) üzenetére


V/
Topikgazda

Én még nem kaptam tőlük így, ajándékba. De általában nem olyan általános kód lehet, hanem egy adott helyre vonatkozó. A feltételeknél nem írja? Apró betűs rész.

[ Szerkesztve ]

(#29445) Spet válasza V/ (#29444) üzenetére


Spet
addikt

Kép az e-mail-ről.

Alul lenne a promó kod nem kell kattintani semmiért.

Felhasználói feltételek

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#29446) BornToBePuli válasza Spet (#29445) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Ha ebay-en vásárolsz, akkor add meg.

Read only felhasználó

(#29447) V/ válasza Spet (#29445) üzenetére


V/
Topikgazda

A feltételeknél azt írják bármely 20 $ feletti vásárlás az eBay-n

(#29448) Tomszlaj


Tomszlaj
tag

Sziasztok!

Zároltam a PayPal fiókomat (az ok nem fontos), viszont elkövettem azt a hibát, hogy előtte a hozzárendelt bankkártyát nem töröltem. Olvastam, hogy újranyitni nem lehet egy már lezárt fiókot. Arra van lehetőség, hogy a 'bent ragadt' kártyát egy új PayPal regisztrációhoz rendeljem?

Előre is köszönöm szépen! :R
Üdv,
Tomszlaj

Protect the trees, eat beavers!

(#29449) V/ válasza Tomszlaj (#29448) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, van rá lehetőség, ha nem sikerül azután közvetlenül, hogy lássák a próbálkozást meg kell írni az üzenő falon keresztül, hogy szeretnéd ezt a kártyát hozzárendelni. Előfordul, hogy kérni fogják az igazolását, hogy a tied a kártya, a kártyaszámla kivonattal, ott jó, ha egyezik a címed a PayPal-on lévő címmel.

(#29450) Tomszlaj válasza V/ (#29449) üzenetére


Tomszlaj
tag

Köszi szépen! :R
Gondolom azt nem úszom meg, hogy másik email címmel regisztráljak újra?
Vagy azt is meg lehet oldani valahogy, hogy a régit használjam?

Tomszlaj

Protect the trees, eat beavers!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.