Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) V/ válasza Beni2360 (#29748) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen az lenne lényeg, de javaslom ha magyarként vásárolsz, akkor a BG-n ne € legyen.

(#29752) LuckyL válasza V/ (#29750) üzenetére


LuckyL
őstag

mondanál egy konkrét példát miylen esetben?
én még ilyenről nem hallottam

cryptot minden termékemért elfogadom

(#29753) V/ válasza LuckyL (#29752) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnálatos, hogy nem hallottál, de lézótezik és a szerződési feltételekben is benne van,
Ha visszaolvasol, keresel a topikban találsz példákat, múlt héten 5 $ kaptam mert gond volt a fizetéssel.
Ha gondolod elküldöm az üzenet váltásunkat és a PayPal utalási tranzakciót privátban.
Tavaly októberben amikor tényleg rossz volt a konverzió, nem lehetett állítani, 10-20 $ kárpótlást osztottak annak aki reklamált, arról is tudok küldeni a PayPal könyvelési információkat.
Nem kitaláltam a dolgokat. :F
Kárpótláskánt jóváírták a vitatott pénzeket, mert nem lehetett lezárni a tévesen elindított nem engedélyezett tranzakciót tegnapelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#29754) V/ válasza V/ (#29753) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem privátozom, itt van néhány PayPal kárpótlás:
along with the activity on your PayPal account and, I can see that due to technical error reversal to your account was made incorrectly. I have credited 5 USD to your PayPal account. Itt a bejövő pénz:

következő

következő

következő

A PayPal kártérítési felelőssége pedig az üzletszabályzatban is olvasható, most azt nem linkelném.
Gondolom részemről ennyi elegendő igazolni azt amit írtam, ezeket nem automatikusan kaptam meg, hanem a megfelelő módon jeleztem feléjük és kértem a probléma megoldását.

[ Szerkesztve ]

(#29755) embe válasza LuckyL (#29752) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem vagy 2 éve történt...igaz az Ebay volt a főszereplő. Rendeltem 3 üvegfóliát. A kínai rosszat küldött, és nem akarta visszafizetni. Nem is fizette vissza. Kb. 3eFt. értékű volt ez a rendelés. Igaz később megtudtam, hogy abból a típusból a különböző régiókban mást mást neveztek annak. És a két telónak más volt a kijelző mérete. Valszeg ez lehetett a félreértés oka.
Eltelt vagy 1,5-2 hónap, amikor az Ebay érdeklődött, hogy hogyan rendeződött a dolog.
Megírtam, hogy sehogy, bebuktam.
Nemsokára jött egy levél, hogy én "jó srác vagyok, jó ügyfél", ezért grátisz megtérítik a károm. És jött is az utalás.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29756) V/


V/
Topikgazda

Bővíti eladóvédelmi programját Magyarországon a PayPal. Volt eddig is.

(#29757) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni hogy a pay-pal on lévő pénzt hogy tudom a bankszámlámra varázsolni?

(#29758) V/ válasza pruzsi (#29757) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló kinyitása, 5. PayPal pénzküldés az egyenlegről saját bankszámlára a Withdraw funds menüponttal:

(#29759) Bler1


Bler1
újonc

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha e-bay eladó vissza utal pénzt, ami ha jól olvastam a bankszámlámra fog érkezni (kártyás fizetés volt,de van bank számla hozzá adva) , akkor mennyi pénzt fogok vissza kapni? Tehát amikor én utaltam az euro ára 313 ft volt. Most ha vissza utalja a bank 299Ft-ért veszi vissza. Ez azt jelenti hogy a nagyobb érték miatt akár több ezer vagy 10.000 ft-ot is bukhatok rajta, amiért az eladó nem tudta teljesíteni a rendelésemet? Nem beszélve arról hogy a fizetés alkalmával is volt kezelési költség ami a termék ára miatt szintén elég húzós volt. A segítséget előre is köszönöm!

(#29760) V/ válasza Bler1 (#29759) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindegyik bank máshogy számolja a kártyás fizetés refundját, nem biztos az az árfolyam amit nézel. Néhány banknak már többször felkerült az elszámolása ide. De esetleg a neve segítene.
Nekem az Ertse esetén többször előfordult, hogy többet kaptam vissza, mint amennyit fizettem.
Tudok feltenni képet is, de jó lenne ha más is elfogadná, hogy nem valótlant állítok.

Az ilyen refundhoz nem kell a bankszámla hozzáadás, mivel ahogy az Összefoglalóban is írva van automatikusan megy arra a számlára amelyhez a kártya tartozik és 2-3 nap.

Ha kártyával fizetsz az a mai napig nálunk Mo-n ingyenes a komolyabb bankok esetén, de nem tudom milyen költséget írsz, nem kellene lenni.

[ Szerkesztve ]

(#29761) Bler1 válasza V/ (#29760) üzenetére


Bler1
újonc

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
K&H a plusz költséget a váltás miatt gondolom, hogy levontak.

(#29762) V/ válasza Bler1 (#29761) üzenetére


V/
Topikgazda

A K&H esetén tényleg kevesebbet fogsz kapni, mert ők -már felügyeleti eljárást is indítottal ellenük emiatt- nem úgy számolják el a refundot, ahogy le van írva a szabályzatukban.
Azt ha..ják, hogy nem tudják megkülönböztetni, hogy a bejövő pénz a kártyás vásárlás visszatérítés, ezért a vételi árfolyamon számolják át.
Az összes többi bank Mo-n meg tudja különböztetni.
A deviza váltásnál nem értelmezhető a +költség, 1 €-t amennyiért adnak, abban benne van a költségük is, ők sem számolnak fel a kártyás vásárlás után jutalékot egyébként

(#29763) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Sokáig nem jelentkeztem be a paypal fiókomba, most, hogy újra be szeretnék jelentekzni azonosítást kér tőlem, amit csak mobiltelefon számon keresztül tudok, de az a szám amit annó megadtam már nem él.
Hogyan tudok továbblépni?

(#29764) V/ válasza tibbike01 (#29763) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem tudok belépni nekem most ezt adja fel a Having trouble logging in? link.
Need help with your password?
Enter the email you use for PayPal, and we’ll help you create a new password.

De ilyenkor tényleg nem értem, ha változik valami az azonosításnál, az miért nem kerül átvezetésre? Még a banknál is be kell jelenteni, ha változik számunk.

Nincs valami továbblépési, segítség kérési lehetőség?
ÖF, Tippek röviden 2.pont első linkje esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#29765) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Ez az email most jött... elég gyenge próbálkozás... :W :W

Lumia 950XL

(#29766) V/ válasza ZsoltG60 (#29765) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért lépj már be és nézd meg, hogy biztos nem fizettél. :)
Lehet olyan aki ezt a csalit bekapja és a Go To Support-ra kattint?
Mindig kapunk a vásárlásról igazolást, nem fognak szó nélkül a tegnapihoz eltérő e-mailt küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#29767) ZsoltG60 válasza V/ (#29766) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Amint jött az email beléptem.. és nincs tranzakció :)
Ezzel inkább pont a belépési adatokat akarják ellopni Alul a "go to support"-ra kattintva jön be a hamis paypal oldal...

Lumia 950XL

(#29768) V/ válasza ZsoltG60 (#29767) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak rákattintottál :Y

(#29769) ZsoltG60 válasza V/ (#29768) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

igen de egy másik gépről és virtuális winről..... és a sötét webről :D tor böngészőből..szóval semmihez sem férhetnek hozzá...

Lumia 950XL

(#29770) tibbike01


tibbike01
őstag

Na sikerült belépnem a régi fiókomba.
De még az angliai címem és telefonszámom van beállítva és nem tudom sehogyse átállítani magyar címre, telefonszámra...stb. Nincs "magyar" lehetőség.

Azon gondolokodom, hogy törlöm a fiókomat és csinálok egy teljesen újat, de van 0,55 font még a paypalomon, azt ki tudom utalni magamnak valahová?

Ha töltöm a fiókom, utána tudok csinálni egy újat ugyanazzal az email címmel?

(#29771) V/ válasza tibbike01 (#29770) üzenetére


V/
Topikgazda

Miért nem ezzel kezdted? Új ország esetén, új regisztráció kell.
Nem törlöd lezáratod, de az 2 hónap inaktivitás után lesz végleges. Hogy előtte mit célszerű megcsinálni beírtam az Összefoglalóba is.
0,55 Fontot lehetne a bankszámládra küldeni, egy másik PayPal fiókra elküldeni, barát, családtag.
1 magán fiókod lehet egy időben, de ha egy másik e-mail címmel regisztrálsz ás arra elküldöd a pénzt, majd azután kezdeményezed a lezárást úgy is jó, mert ez pár percen belül meg van.
Ha javasolhatom, akkor inkább egy új e-mail címmel hozd létre az új regisztrációt.

[ Szerkesztve ]

(#29772) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
This card is not accepted. Please use a different card.
pedig nincs semmilyen kártya hozzáadva.
Továbbá van 14ezer ft a pay pal accon,a kártyán 0ft..
Az accon lévőből hogy lehet vásárolni?
store.playstation.com próbáltam és ott is írja adjam hozzá a kártyát mikor hozzárendelnék a pay pal fiókot.
Tegnap még hozzá volt adva ez a kártya de a fenti miatt töröltem hátha csak valami anomália.
Vagy csak akkor tudok majd vásáolni ha bank accot adok hozzá és oda küldetem a 14 ezer ft-ot?

(#29773) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali. Lesz új kártya, Visa :C remélem azt nemlesz gond hozzáadni az új PP fiókhoz.

(#29774) V/ válasza pruzsi (#29772) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt store.playstation.com lehet fizetni akkor ha a csak PayPal egyenlegen van pénz? Nem kötelező a kártya?
A 14000 Ft az olyan devizában van az egyenlegen, mint amiben fizetni kellene?
Ha van az egyenlegen pénz akkor azzal lehet fizetni, ez lenne az alap, sem kártya, sem bankszámla nem kell a vásárláshoz ilyen esetben.
A kártya törölgetésnek nem volt értelme.

Ezt találtam az oldalukon a PayPal-ra:
This service is available to you if your Sony Entertainment Network account is registered in one of the countries listed below: Australia, Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany*, Greece, Ireland, Italy, Kuwait, Luxembourg, Mexico, Netherlands, Norway, Portugal, Qatar, Saudi Arabia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, United Arab Emirates, United Kingdom, United States
If your account is registered in Germany you can only use PayPal if you are over 18 and able to use your ID information to prove this.
Please note that your PayPal account must be registered in the same country as your Sony Entertainment Network account. For example, if your Sony Entertainment Network account was set up in France, you will only be able to use PayPal if your PayPal account billing address is also in France.

[ Szerkesztve ]

(#29775) pruzsi válasza V/ (#29774) üzenetére


pruzsi
őstag

Fogalmam sincs,nem tudom hol lehet a megnézni egyáltalán, fizetésnél
pay pal vagy credit card, rámegyek a pay-pal ra erre kéri ajam meg a credit carot amit nem tudom mert nem fogadja el.
magyar storne-on ft van és az egyenlegem is ft-ban van.

(#29776) V/ válasza pruzsi (#29775) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha jól értelmezem a szöveget,csak direkt kártyával lehet magyaroknak fizetni.

(#29777) pruzsi


pruzsi
őstag

Tehát a pay-pal egyenlegemmel nem?
Akkor a kárya hozzárendeléssel mit lehet tenni?
Akkor a egyenleget kérnem kellene hogy küldjék a banknak és ha addig se lehet hozzárendelni a pay-pal hoz a kártyámat akkor manuális kellene fizetni gondolom.

(#29778) Joker88


Joker88
őstag

ilyenkor mit lehet tenni ?

Két eurós termékről lenne szó..
Eddig ilyen szituval nem találkoztam...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#29779) V/ válasza pruzsi (#29777) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem ismerem ezt annyira most még annyit láttam a helpjükbe, hogy Magyarország esetén a PayPal--l feltölthető valami ilyen: SEN master account

How to top up your wallet with PayPal
PlayStation Store & Transactions : Payments & Refunds
This article explains the restrictions and requirements for topping up your master account wallet with PayPal.
You can top-up your wallet with PayPal on PlayStation Store on your PlayStation 4 or PlayStation 3 or by using Account Management on web browser/PlayStation App. You can also add your PayPal details to your SEN Account so that you will not need to sign in to PayPal every time you want to use it to pay. Sub account holders cannot use PayPal for PlayStation Store purchases.
This service is available to you if your SEN master account is registered in one of the countries listed below:

(#29780) V/ válasza Joker88 (#29778) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal váltáson van, ezért látsz forintos kiírást, a Change-vel próbáld meg átállítani, akkor lehet hogy jó lesz.
De akkor is ez jelenik meg, ha valami gond van a bankod kártyás rendszerében, esetleg karbantartás.

[ Szerkesztve ]

(#29781) pruzsi válasza V/ (#29779) üzenetére


pruzsi
őstag

Úgy néz ki a sony.store nem tudok levonni közvetlen a pay-pal egyenlegről....
Úgyhogy a bankomhoz utaltattam az összeget.
Mostmár csak ezzel This card is not accepted. Please use a different card. kellene valamit kezdeni.
Hogy lehetne visszarakni a törölt kártáyt? Beakadhatott a rendszerükben? Vagy miért nem veszi vissza,biztonsági okoból szoktam törölni máskor is hogy a fiatalabb korosztály ne használja de eddig ilyen nem volt,simán töröltem és akár pár óra mulva újra be lehetett írni.

(#29782) V/ válasza pruzsi (#29781) üzenetére


V/
Topikgazda

Próbáld meg holnap visszarakni. A rendszer biztonsági okok miatt korlátoz.

(#29783) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Eladtam egy terméket az ebay-on, paypal fizettek.
Az activity-be látom a tranzakciót, de az egyenlegem nem nőt.
Az egyenleg alatt látom a most kapott összeget zárójelben.
A vevő paypal fiókja várhat a saját bankján keresztüli jóváírásra?
Nem láttam még ilyen tranzakciós mozgást.

Közben jött email is. Na ez is frankó:

Sie haben eine Zahlung von x y erhalten. Dieses Geld wird vorübergehend einbehalten, da die Transaktion als riskant eingestuft wurde. Sofern der Käufer kein Problem meldet, wird die Zahlung am Abend des 17. Jun 2017 freigegeben.

Miért vagyok kockázatos? :D

és most így, hogy merjem postázni a terméket?

:R

[ Szerkesztve ]

(#29784) V/ válasza ekrisztian (#29783) üzenetére


V/
Topikgazda

21 napig függő állapotban van a vásárlói védelem miatt, de ez már a te pénzed. Úgy hogy küldheted nyugodtan.
Pontosabban, amit vállaltál feladási időt azon belül köteles vagy elküldeni.
A német oldalon is ott van ez a 21 napos szabály. Itt az angol nyelvű leírás. A minimum szinten lévő eladókra vonatkozik a szabály egyébként.
A szerződési feltételeket az eBay át kellene nézni.

Németül a PayPal-tól

[ Szerkesztve ]

(#29785) ekrisztian válasza V/ (#29784) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Köszönöm a választ!

Valóban elolvashatnám :) A szabályokat elolvasás nélkül is betartom :)
Csak érdekes, hogy az első eladásomra nem kaptam ilyen levelet, és igaz ez is csak kb 10. eladásom, meglepődtem.
Lehet a sok adat változás miatt, és hogy az ebay fiókom Magyarország-ról Németországba mozgattam ma, talán ezért jött a mail.

Köszönöm mégegyszer!!

:R

[ Szerkesztve ]

(#29786) pruzsi válasza V/ (#29782) üzenetére


pruzsi
őstag

Válaszolt a pay supp:

Thank you for contacting PayPal regarding difficulties with adding your card.
I have reviewed your account and I can see that you tried to add your card ending XX52 however as you mentioned it was not accepted. Reason why it was not accepted is because your bank temporary blocked in for use in PayPal.
Every time when you are adding new card to your PayPal account, our system is charging your card with $1.00 USD to see if card is active. However when you were trying to add your card your bank did not allow us to take $1.00 USD and your card was temporary blocked in our system too.
I unblocked your card, however before trying to add it again, please contact your bank and speak with someone who is working in online transactions department. Because general customer service will not be able to see issue with this card.
Ask your bank to unblock your card and once it’s done, please try to add it again. If your bank will activate it correctly, you should be able to add it.
I trust my answer clarified your question. If you need any other assistance please contact us, and we will be more than happy to help you.

Szóval akkor úgy gondolom jelenleg az a probléma hogy nincs annyi fedezet a kártyán hogy hozzáadjam!?
Ha lesz akkor megpróbálom,ha akkor sem veszi akkor meg kell keresnem a otp bank ügyfélszolgálatát.

(#29787) V/ válasza pruzsi (#29786) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóban lévő kártya hozzáadás leírásban is írtam, hogy minimum 1000 Ft-al kezdjünk hozzá. (280-300 Ft az 1 $ és confirm 400 Ft, illetve a folyamatot is írtam a pénzekkel a leírás elolvasása nélkül is.
Ahogy ők is írták, amikor beírtad a kártyaszámot akkor megy egy próbaterhelés 1$-al, ha ez sikeres, ezt rögtön sztornózzák és használható a kártya a PayPal-n vásárlásra.
400 Ft-os terhelés meg akkor lesz ha a pénzküldési és fogadási havi limit eltörlése érdekén a confirm-t csinálod
Tehát legyen aktív a kártya és legyen felhasználható 1000 Ft rajta.

[ Szerkesztve ]

(#29788) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Most csináltam paypal-t (mert kellett) és öcsém utalna nekem kintről. Ugye hozzáadtam a bankkártyámat, annyi lenne a kérdés, hogy hogyan kerül legegyszerűbben a folyószámlámra a pénz, hogy tudjak utána, az általam beállított kártyáról vásárolni? (bocs de iszonyat óramennyiségű meló vana fejemeben)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29789) V/ válasza F.B.I. (#29788) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal egyenlegről bankszámlára mozgatni az Összefoglaló 5. PayPal pénzküldés az egyenlegről saját bankszámlára a Withdraw funds menüponttal leírások segítenek.
Ha a kártyád nincs megerősítve (confirm) akkor havonta 21000 Ft ami kiküldhető egyszerre.
Ezután már elköltheted ezt a pénzt a kártyáddal, amihez nem kell már a PayPal.
Ha az egyenlegen hagyod akkor a PayPal-l is elköltheted, nem kell hozzá a kártya sem.

[ Szerkesztve ]

(#29790) F.B.I. válasza V/ (#29789) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm uram! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29791) Slowman


Slowman
aktív tag

Sziasztok,

Paypal meddig zárolja magát, ha netes kártyámon nem volt elég limit és visszautasította a tranzakciót? Most tettem át több pénzt rá viszont az oldalon ezt írja ki: "Payment has not been authorized by the user." Tehát egy virtuális kártya van linkelve a Paypalra amin nem tartok sok pénzt, azt hittem elég lesz de kiderült pár százassal elnéztem.

Köszi!

(#29792) V/ válasza Slowman (#29791) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd próbáld meg holnap, de akkor megnézted, hogy nem lett -e zárolva a pénz a banknál, amit elsőre fizettél volna? Illetve nem GSP-s szállítás volt?
Volt hozzáférhető 5000 Ft, elindítod a fizetést de az 5500 Ft lenne, akkor előfordulhat, hogy az újbóli fizetésre nem 500 FT-ot, hanem 5500 Ft-ot kell rátenni.
Ha GSP-s akkor ott mindig elsőnek annak költsége megy le, mondjuk 2500 Ft, azután nincs rajta a fent maradt 3000 Ft-nak megfelelő pénz, az újbóli fizetéshez ki kell egészíteni ezzel a 2500 Ft-al.
Ha még egy próbálkozás lenne, úgy hogy nincs fedezet akkor korlátozva leszel, 2 óra talán.
Konkrétan a második fizetésre legyen annyi amennyibe kerül a dolog és akkor ki tudod fizetni

(#29793) kenwood


kenwood
veterán

ha egy itt meghirdetett cuccert valaki paypalen szeretne fizetni,akkor mire erdemes figyelni?
Gondolok itt arra,h az esetleg visszahivast megelozo dokumentum (adas-veteli pl), illetve az is fontos lenne,hogy ne vonjanak le x szaz,vagy ezer forintot a muveletek soran.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29794) V/ válasza kenwood (#29793) üzenetére


V/
Topikgazda

Ugye magyar a vevőd, nem orosz meg brazil?
Ha vételárként jön akkor 3.4% + 90 HUF jutalékot von le a PayPal a vételárból.
A vásárlói védelem miatt illetve ha alacsony az eladó rangod akkor 21 napig pihen az egyenlegeden apénz.

(#29795) kenwood válasza V/ (#29794) üzenetére


kenwood
veterán

ph nagyur.
sztem a visszahivastol nem kell tartani,de eladasom meg nem volt paypalen,es nem szeretnek bukni a dolgon.
nem egyszerubb neki lehivni a penzt a szamlajara, es atutalni nekem ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29796) V/ válasza kenwood (#29795) üzenetére


V/
Topikgazda

De egyszerűbb, gondolom az átveréstől fél és a PayPal +védelem lenne a biztosíték.
Arra most nem gondolok, hogy esetleg visszaélne vele.
Az gond, hogy ilyesmit olvasva azért elbizonytalanodik:
Jó, de félek a csalóktól… »
Persze 100%-os rendszer nincs, neked is óvatosnak és megfontoltnak kell lenned! Ne utalj például előre, és itt nincs „de”, egyszerűen ne utalj és kész!

Egy: a netes kereskedelem nem így működik, kettő: ha van számlaszámom akinek utaltam, akkor a pénz probléma esetén visszaszedhető.

[ Szerkesztve ]

(#29797) 3megisztosz


3megisztosz
csendes tag

Sziasztok!

SMS védelem van beállítva a fiókomra, de nem kaptam meg a kódot tartalmazó SMS-t. Ráadásul többszöri próbálkozás miatt le is tiltott. Ebben az esetben mit tudok csinálni, mennyi ideig tart a letiltás?

Közben megjött(ek) a SMS(ek), egy órás késéssel.

[ Szerkesztve ]

(#29798) ekrisztian válasza 3megisztosz (#29797) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!

2 óra a tiltás, nekem se jönnek meg...

(#29799) V/


V/
Topikgazda

Már javult a helyzet 4 percen belül jön az SMS kód.

(#29800) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Tegnap este küldött öcsém pénzt kintről, ez várhatóan mennyi idő alatt szokott a PayPal számlára kerülni? Emailt már kaptam, hogy utalt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.