Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) BigManus válasza hape60 (#8450) üzenetére


BigManus
addikt

Igen...
Próbáld meg úgy, hogy csak TLS legyen, port: 587
Nézd meg így megy-e.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8452) hape60 válasza BigManus (#8451) üzenetére


hape60
aktív tag

STARTTLS van csak, avval és az 587-el is működik, de nem jelenik meg az elküldött üzenet. Lehet, hogy újra installálom az Officét (Outlookot), mer elég nagy kavar van már... pl a fióknév alatt nem jelenik meg az elküldött elemekben semmi, de a fiók almappái között van egy Gmail mappa, ahol Elküldött levelek mappában megvan minden...

(#8453) BigManus válasza hape60 (#8452) üzenetére


BigManus
addikt

Jájj! Annak úgy kell lennie. Nálunk csak egy 2019-es van, de ott is ott jelennek meg.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8454) Pali79


Pali79
aktív tag

Sziasztok!
Az irodánkban nemrég több fejlesztés is történt. Az office csomag frissítve lett 2021-re és a levelező POP3-ról IMAP-ra. Az egyik baj az, hogy nem tudom a fiókot átállítani az Outlook-ba. A másik és egyben nagyobb baj, hogy ha egy szűz telepítésen állítom be a fiókot IMAP-ként, nem látszanak a bejövő levelek. Minden más látszik, küldeni is tudok, de a bejövő valamiért nem. Nem jelez semmiféle hibát, csak simán üresnek mutatja a mappát. Thunderbird-be ha beállítom ott látszik minden, de oda meg nem tudom a régi POP3-ból maradt leveleket importálni.

(#8455) BigManus válasza Pali79 (#8454) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Gmail vagy Microsoft a fiók?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8456) Pali79 válasza BigManus (#8455) üzenetére


Pali79
aktív tag

Ha jól értem a kérdést, egyik sem. A tárhely szolgáltató által biztosított email cím.

(#8457) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Sziasztok, outlook esetében több e-mail esetében hogy tudom beállítani, hogy csak az egyik e-mailcímemre érkező üzenetekről kapjak windows értesítőt?

(#8458) BigManus válasza Pali79 (#8456) üzenetére


BigManus
addikt

Így is jó... Mely portok vannak az IMAP-nak beállítva, illetve milyen hitelesítés?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8459) Pali79 válasza BigManus (#8458) üzenetére


Pali79
aktív tag

143 port, STARTTLS

(#8460) hape60 válasza BigManus (#8453) üzenetére


hape60
aktív tag

A legújabb jelenség: az elküldött üzenetek kétszer jelennek meg a gmail-os elküldött levelekben. Valamit biztosan elállítottam, de mit?

(#8461) BigManus válasza Pali79 (#8459) üzenetére


BigManus
addikt

Automatikus a beállítás, vagy Te állítottad be ezt a portot?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8462) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Miért van az, hogy egyes névjegyek esetén csak az email cím jelenik meg a kimenő leveleknél, más névjegynél pedig a névjegyben megadott név? Minden névjegy esetén hasonlóképpen vannak megadva az adatok pedig. :F :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8463) BigManus válasza D4rkm4n (#8462) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

És mégis melyik Outlook-ról van szó?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8464) D4rkm4n válasza BigManus (#8463) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Office 2019 kisvállalati verziójához tartozó Outlook.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8465) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!

Office 2021 termék Outlook naptárjával kapcsolatban kérnék segítséget tőletek.

Alapvetően 2 email fiókot használok egy munkahelyi exhange és egy magán gmail fiókot, ezek futnak az Outlookon laptopon és 2 Samsung Android eszközeimen egyaránt.
A programjaim attól függően hogy magán vagy céges írom be exchange vagy gmailhoz.
A gondom az hogy az Androidban Samsung naptárban mind kettőt látom és azonnal bekerül ha bárhova bármit beírok, viszont ha Androidban felviszek egy magán eseményt gmailre az nem jelenik meg az outlook naptáramban.
Be lehet ezt valahogyan állítani?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8466) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!
Hogyan lehet megoldani, hogy az outlook mindig megtartsa a csatolmányt, akkor is, ha a válasz gombra nyomunk? Most csak a továbbítás gombbal tartja meg.

(#8467) Jarod1 válasza Bacusuz (#8465) üzenetére


Jarod1
addikt

használd ezt: [sync]

(#8468) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!

"köszönjük a rendelésed"

Miért van az, hogy bizonyos üzenetkben rejtjelezett a teljes szöveg? :)
Lehet tenni ellene valamit?
office 365

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#8469) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Gmail-ben címkékkel kategorizálom a leveleimet.
Egy-egy kategória hozzáadásánál, pl. egy beérkezett levél, nem tűnik el a bejövő mappából, csak látom a hozzá rendelt címke megjelölést.

Ezzel szemben az Outlookban, ha áthelyezek egy levelet a beérkezett mappából pl. az "Autók" mappába, akkor csak és kizárólag az "Autók" mappában lesz fellelhető, a bejövőben nem.
Milyen lehetőség van arra, hogy kb. ugyanazt az eredményt érjem el, mint a Google címke rendszerével?
Tehát adott levél maradjon a Bejövő mappában, de tudjam/lássam, hogy az az "Autók" mappába tartozik.

Ugyanez az elküldött levelekre is kérdés.

Az Outlook a mappákat nem úgy kezeli, mint a Gmail a címkét, hanem egy új lokációt is kap adott levél. Ezt pedig nem akarom.

Köszönettel várom visszajelzéseitek.

(#8470) Jarod1 válasza zsoltip (#8469) üzenetére


Jarod1
addikt

Szabály létrehozása ---- adott címről tegye pl autok mappába a levelet.

(#8471) zsoltip válasza Jarod1 (#8470) üzenetére


zsoltip
őstag

Ez az. Áthelyezi. Nem csak "címkét" rendel hozzá. Ez a gond.

(#8472) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Asztali/webes Outlookban meg lehet oldani, hogy hétközanponként azonos időpontban elküldjön ugyanarra az email címre egy levelet?

[ Szerkesztve ]

(#8473) bnorci71


bnorci71
addikt

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget.
Barátom vasárnap hívott nem megy az Outlook levelezés a gépén gmail fiók. Ami a poén tegnaptól nekem se megy a levelek letöltése.
A kiszolgáló nem támogatja a megadott titkosítási módszert bla bla
Na de én aztán semmit nem piszkáltam.
kimenő port 587 SSL van beállítva de TLS és automatikuson is próbáltam nem hozott eredményt.
Az alkalmazásjelszó is be van állítva sőt újat is kértem.
Mi a megoldás?

köszönöm előre is

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8474) BigManus válasza bnorci71 (#8473) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8475) bnorci71 válasza BigManus (#8474) üzenetére


bnorci71
addikt

:F
írtam
Az alkalmazásjelszó is be van állítva sőt újat is kértem.
Mi a megoldás?
helyesen be volt állítva mert ezen már 1x végig mentem, hogy nem jöttek meg a levelek, most kértem újat is probléma maradt

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8476) Tybor66 válasza bnorci71 (#8473) üzenetére


Tybor66
tag

Ha jól értelmezem, a levelek letöltésével van problémád. Ebben az esetben a "Beérkező levelek szervere"-nek beállítását is kellene ellenőrizni, szerintem. A linken található 2. lépés alapján.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#8477) bnorci71 válasza Tybor66 (#8476) üzenetére


bnorci71
addikt

na meg most néztem meg a küldés se megy :(
természetesen ezeken túl vagyok, de rakok egy képet hátha én vagyok bamba és elnéztem több szem többet lát

most látom mások a portszámok átírtam 993/465-re de akkor is hiba van

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8478) Tybor66 válasza bnorci71 (#8477) üzenetére


Tybor66
tag

Az általam küldött link az IMAP fiók beállításához volt, a POP3 beállítása pedig itt található.
Ha minden igaz, csak a kimenő levelek titkosítását kell átállítani. Amennyiben így sem működik megfelelően, akkor érdemes elolvasni a táblázat feletti útmutatót, s ellenőrizni az ott leírt beállításokat is.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#8479) Mr. V. válasza zsoltzsolt (#8472) üzenetére


Mr. V.
tag

Vannak parancssori levélküldő programok. Régen azzal automatizáltam egy szállítmány-adatbázis automatikus elküldését a szállítmányozó cégnek. Már nem tudom pontosan a nevét, de valami command line mail sender programra ha rákeresel, biztos lesz találat.
Ezt feladatkezelőbe berakod a megadott időpontba futásra.

Vagy makrót csinálsz és azt játszod vissza, de akkor a gépen közben nem lehet dolgozni.

(#8480) zsoltzsolt válasza Mr. V. (#8479) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi! Utána nézek!

(#8481) bnorci71 válasza Tybor66 (#8478) üzenetére


bnorci71
addikt

akkor jól volt beállítva a port... TLS-el is próbáltam
a gmailbe is stimmelnek a beállítások Pop/Imap is zöld engedélyezve van felirat.
Ezek mitől is lennének rosszak maguktól hisz nem állítgattam.
Gyanítom kicsinálta a gmail a régi levelezőt.

Most végig mentem ezen az eredmény ugyan az Hiba

Azt hiszem frissíteni fogom az Outlookot.
Ha felteszek egy újabbat a jelenlegi levelezés átkerül vagy, hogy lehet ezt a legzökkenőmentsebben elvégezni?
Az adatfájl helyét tudom évek óta mentem másolgatom.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8482) Tybor66 válasza bnorci71 (#8481) üzenetére


Tybor66
tag

Az lett volna a következő (egyben az utolsó) javaslatom, hogy frissíteni kellene esetleg a klienst.
Sajnos a levelek esetleges költöztetésében nem tudok segíteni, mert én nem tároltam el leveleket vagy IMAP-ot használtam.
Nem tudjuk milyen a mostani leveleződ, hogy esetleg arra lehet-e simán frissíteni, a tárolt levelek meghagyásával.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#8483) bnorci71 válasza Tybor66 (#8482) üzenetére


bnorci71
addikt

Office Outlook 2007 van fent
lementem a .pst fájlt aztán majd próbálkozom

köszi a tanácsokat
gmailen nekem is ott vannak a levelek csak nem akarnám hogy az új kliens fél napon keresztül töltse le a leveleket újra, ezért is mentettem mindig a .pst és win telepítéskor raktam vissza a kliens alá

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8484) Tybor66 válasza bnorci71 (#8483) üzenetére


Tybor66
tag

Arra biztosan ráfér egy frissítés. :)
Sajnálom, hogy nem igazán tudtam segíteni!
Bízzunk a szerencsében, hogy megmarad minden üzenet.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#8485) bnorci71 válasza Tybor66 (#8484) üzenetére


bnorci71
addikt

Gmailen ott van. Az, hogy minek van 16e levél ne kérdezze senki :W

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8486) Tybor66 válasza bnorci71 (#8485) üzenetére


Tybor66
tag

A kiszolgálón azért van annyi, mert a kliens beállításánál be van jelölve "Az üzenetekből egy példány a kiszolgálón marad", s a webes felületen nem történt meg -időszakosan- a levelek törlése.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#8487) bnorci71 válasza Tybor66 (#8486) üzenetére


bnorci71
addikt

Igen tudom, direkt van így, az van bejelölve, hogy akkor törölje ha a kliensben is ürítem a kukát.
A "ne kérdezze senkit miért van" arra értettem én se tudom minek van meg a sok szemét marketing levél meg az egyebek. Neki kellene 1x kezdeni és kigyomlálni.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8488) Tybor66 válasza bnorci71 (#8487) üzenetére


Tybor66
tag

"ne kérdezze senkit miért van" ... aha, értem!
Akkor ideje nekiállni az őszi szemétgyűjtésnek. :)

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#8489) zsoltip válasza zsoltip (#8471) üzenetére


zsoltip
őstag

Outlook appban Gmail címke jeligére vki?

(#8490) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Esetleg meg tudná valaki mondani, hogy megoldható e, hogy egy pst file-t beimportálva ne a meglévő mappákba rakja be az emaileket hanem hozzon létre egy teljesen másik szekciót beérkező emailekkel meg minden egyébbel?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#8491) Jim74 válasza marec1122 (#8490) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Asztali verzióval az nem megfelelő, hogy file -> megnyitás -> outlook mappafile (pst) megnyitás?
Nem tudom fejből mik a menü megnevezések, de a céges gépemen évente archiválom a levelezést külön pst file-ba és így működik, ahogy szeretnéd szerintem.

(#8492) Ferink


Ferink
tag

Sziasztok!
Hotmail e-mail címemhez tartozó jelszavamat a weben módosítottam.
Az óta az Ms outlook nem akar működni.
"jegyezze meg a hitelesítő adatokat" kis ablak jön fel és jelszót kér újra meg újra,
Fiók törlése után hozzáadáskor ugyanez.
Windows-ban vagy a weben megy el a történet?
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm.

(#8493) marec1122 válasza Jim74 (#8491) üzenetére


marec1122
senior tag

nem a normál import esetében összefésüli a meglévő mappákban.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#8494) bnorci71 válasza bnorci71 (#8481) üzenetére


bnorci71
addikt

na kis érdekesség
Feltettem az Office2016-t és megjavult az Office2007 :F aztán töröltem a 2016-t na onnantól már a 2007 elindulása se ment igazán.
Szóval újra felraktam a 2016-t semmit nem kellett benne állítani és simán a 2007-től átvett fiókbeállításokkal megy a levelezés, így ott nincs elállítva semmi.
Ha lesz kedvem törlöm a 2016-t és a 2007-t újrahúzom/javító telepítem.
Csak azért szórakozok vele ennyit mert a barátomnál is meg kel csinálni és legyen már végleges tuti megoldás.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8495) Ferink válasza Ferink (#8492) üzenetére


Ferink
tag

Sziasztok!
A problémát sikerült megoldani, leírom, hátha másnak segítségére lesz:
1. A fő probléma nem a jelszóváltoztatás volt önmagában, hanem a kétlépcsős azonosítás beállítása.
2. Ha kétlépcsős azonosítást álíltunk be akkor az asztali outlook nem fogja a továbbiakban elfogadni a fiók eredeti jelszavát.
3. Alkalmazás jelszót kell létrehozni a fiókunkba belépve a weben, és ezt kell beírnunk az outlook-ba.
üdv.

(#8496) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

A gépemre telepített Outlook-ból küldött leveleket nem látom máshol. (IMAP/SMTP)
Hol tudom beállítani, hogy a gépről küldött leveleimet mindenhol lássam. (mobil outlook/web)
Válaszokat előre köszönöm.

(#8497) metaldog


metaldog
aktív tag

Sziasztok
A kérdésem az lenne hogy hogy amióta lefrissült a munkahelyen a Win 10 win11-re azóta az outlookban nem lehet keresni se
levélre se címzettre az aktuális postaládában. Ez előfordult már másoknál is vagy van-e erre valami megoldás mert visszaállni nem akarunk win10-re. És ez a probléma szinte mindent gépet érint ahol win11 van.
Előre is köszi a választ.

(#8498) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Sziasztok!

Tudtommal semmit sem változtattam a rendszeremen, és mégis az Outlook 360 elkezdett képtelen lenni leveleket fogadni. Küldeni tudok.
0x800CCC0F
és
0x800CCC0E

Hibakódokat dob. Tárhely szolgáltatómat felhívtam és náluk nincs hiba, nem változott semmi.
Hiába próbálkozom a az avast tűzfal vagy teljes védelem kikapcsolással, akkor sem működik.

Mit javasoltok?
:W

(#8499) Zaji válasza Zaji (#8496) üzenetére


Zaji
őstag

Jobban fokuszálva a kérdésre, két mappa van az elküldött levelek részére: Sent/Sent items.
Webes felület és a mobil Outlook a Sent mappát használja, a laptop pedig a Sent items-et.
Hol a tudom beállítani, hogy a laptop is a Sent mappát használja?
Köszönöm szépen előre.

(#8500) andreas49


andreas49
senior tag

Sziasztok,
MS 365 Outlook programba hogyan tudok beimportálni névjegyeket csoportosan? Van egy mappám, amiben több száz névjegy van, egyenként kicsit hosszú lenne.
Köszi a segítséget előre is.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.