Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) ityam válasza mario28 (#7350) üzenetére


ityam
senior tag

A hibaüzi arra utal hogy nem éri el a szervert a géped. Pingelhető tőled a szerver? akinek megy az tudja pingelni?
Nem lehet hogy a hálózaton módosítottak valamit amikortól nem megy? pl a te ip tartományod nem éri el?
csak neked nem megy win7 alól vagy minden win7esnek van problémája?
nem lehet hogy más porton kommunikál mint korábban? biztos minden portbeállítás/hitelesítéstípus ugyanúgy van beállítva?

[ Szerkesztve ]

(#7352) mario28 válasza ityam (#7351) üzenetére


mario28
csendes tag

Akkor a tisztánlátás véget.
Az irodámban kettő gép van Win10, minden ok, Win7 nem frissít az outlook activesyncel. Ezen 2 e-mail fiók is van egyik sem jó. IMAP al működik. Ami még fontos, hogy a Win10-es gépen is kettő e-maiil fiók van, ebből az egyiket közösen nézzük.
A másik Win7 gépem itthon van, ahol azt a fiókot nézném ami az irodában mind a két gépen van. Ez a fő fiókunk, azért van minden gépen. Itthon sem működik, pontosan ugyan attól a naptól számítva. 2018.10.04.
Itthon is csak IMAPal működne. Pingelhető oda vissza.

(#7353) total90


total90
veterán

Hali,

Lenne egy kérdésem a keresés funkcióval kapcsolatban.

A bővített keresést alkalmazom, ahol rákeresek egy bizonyos szóra, majd kilistázza, hogy melyik mappában van az a levél, azzal a szóval, amit kerestem.
Eddig okés, de van kismillió mappa, rá lehet a konkrét elérési útra valahogy találni? Pl. felhsaználó/bejövő/egyik mappa/másik mappa...Mert, hogy csak az adott mappa nevét írja, így nem nagyon jutok előre.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7354) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Word 2013-ból szeretnék köremailt küldeni Outlook-on keresztül.
Az xlsx email mezőjében több email cim van, pontosvesszővel elválasztva, de így nem ismeri fel az elemet a levelező.
Hogyan tudok egy levelet több cimzettnek elküldeni?
Nem szeretném külön sorba szedni a címeket, ha nem muszáj.

[ Szerkesztve ]

(#7355) user112 válasza user112 (#7354) üzenetére


user112
senior tag

Végül is áttettem az email címeket külön - külön oszlopba és többször lefuttattam a köremailt.
De nem értem, hogy pontosvesszővel elválasztva miért nem jó neki.

(#7356) seafood0102


seafood0102
csendes tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem van, hogy ha küldök e-mail-t Outlook 2013-ból, akkor a megjelenített névnél az ékezetes betű helyén kérdőjel van. Ez mitől lehet? Telefonról, Owa-ból küldve rendesen jeleníti meg a nevemet. Az op. rendszer Win10 Pro. Mind az op.rendszer mind az office magyar nyelvű.

Üdv, Seafood

(#7357) Visormail


Visormail
addikt

Sziasztok az asztali outlookból nem lehet átküldeni egy kapcsolatokat tartalmazó csoportot egy olyan személynek aki csak webes outlookot használ?

Az asztaliban a csoportra jobb klikk, névjegy továbbítása, outlook-névjegyként. Ezt az msg fájlt a webes nem tudja megnyitni, importálni pedig csak csv-t lehet.
Akár az asztaliban akár a webesben, ha exportálni próbál az ember akkor csv lesz, de csak az összes névjegyet egyszerre hajlandó. A kézzel létrehozott csoportokat nem lehet kiválasztani.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#7358) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok!
Régi vinyón Win 7 van win live mail-el, az új vinyón win 10 outlook-kal. Hogy tudom átvinni a levelezést a régiről az újra?
Köszi

Védd a fákat, egyél hódot!

(#7359) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Hogyan tudom megoldani, hogy az Outlook az upcmail-es levelezésemet teljes egészében leszinkronizálja? Most csak az utolsó két hét van benne. A Posta alkalmazás felajánlja a teljes szinkronizációt, de az Outlookban ezt nem találom.

Köszönettel:

Z

(#7360) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Office 2016 Outlook probléma:
Beállítva van 5db e-mail fiók:
xx@digikabel.hu pop/smtp,
munkahelyi és gmail fiók imap/smtp,
xxx@hotmail.hu és yyy@outlook.hu Microsoft Exchange.

Mostanában, ha indítom az otlookot, kapcsolódási hibát jelez:

és időlegesen le is "fagy":

Jó sok időt várva helyrejön, minden működik.
Ez win10 vagy Office Outlook hiba lehet, vagy valamelyik e-mail kiszolgáló szarakodik?
Nem tudom kideríteni a "kapcsolódási kísérlet" melyik e-mail-nél jelentkezik, mert ugye "fagy" (nem válaszol) az Outlook, amikor meg észhez tér, már minden rendben.
Szerintetek mi a baj?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#7361) Ch0


Ch0
csendes tag

Sziasztok!
Office 13, Windows 8.1
Az Outlook-ban kapott levelekben szereplő linkre kattintva nem jelennek meg a hivatkozások. Ez a hiba jön fel:
" A szervezet házirendje miatt ez a művelet nem hajtható végre. ....."
Nem installáltam semmit sem. Eddig rendben működött, egyik pillanatról a másikra tűnt el ez a funkció.
Próbáltam neten utánaolvasni, de nem találtam használható megoldást.
Kérlek segítsetek!
Nagyon köszönöm!

(#7362) Jarod1 válasza Ch0 (#7361) üzenetére


Jarod1
addikt

Update letöltve?

(#7363) Ch0 válasza Jarod1 (#7362) üzenetére


Ch0
csendes tag

Elnézést, sajnos nem értem mit értesz rajta. Milyen updatet töltsek le?

(#7364) Jarod1 válasza Ch0 (#7363) üzenetére


Jarod1
addikt

win update futtatva volt?

(#7365) Ch0 válasza Jarod1 (#7364) üzenetére


Ch0
csendes tag

A Win updatek folyamatosan frissítve vannak ha erre gondolsz.

(#7366) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Több eszközöm van, mindegyiken Office 365 Pro Plus fut.
Az Outlookban a beérkezett leveleket meg tudom jelölni Piros Zászlóval, és azok a levelek meg is jelennek a Feladatok között (teendőlista, feladatlista), de csak az adott gépen.
Érdeklődnék, hogy lehet ezt valahogy szinkronizálni? (munkahelyi nem Exchange fiók)

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#7367) Süvi válasza Süvi (#7366) üzenetére


Süvi
őstag

És az előzőekhez kapcsolódva érdeklődnék, hogy azt meg lehet-e oldani, hogy az így megjelölt feladatok megjelenjenek valamelyik IOS alkalmazában (Pl. Outlook, Napár, Feladatok, Spark, Calendars 5, stb.)?

Köszönöm

(#7368) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Upcmail, outlook-os kérdésem lenne. Adott 2 számítógép amin használná és szeretné ha mind a kettő készüléken szinkronizálva (megtalálható lenne az összes levél, bármelyik gépet használva) lennének a levelek. Mostani helyzet, hogy ha egyiken szinkronizál akkor azok az új levelek nem jelennek meg a másikon.
Másik kérdésem pedig, hogy az egyik készülék tönkrement és "azon" volt egy fontos levél/fájl amit ugye a másik gépről nem tud elérni. Fizikailag elvileg megtalálható a hdd-n ill ha igen, merre keressem.
Ha webes felületen lép be akkor eléri biztosan az összes levelet nem? Okostelefonra egyébként melyik alkalmazást javasolnátok, hogy onnan is elérhetőek legyenek a levelek?

Bocsi ha nem ide való és remélem érthető ez a noob probléma. :B

(#7369) jeni


jeni
félisten

Hello!

Ezt hogy tudnám megoldani?

Microsoft Office 2016 pro

Evo és az Ashampoo uninstallerrel csináltam teljes törléseket de az Office 2016 pro ismételt telepítése után a kék Office tábla ikon elindulása után ez fogad.

Mit kell még törölnöm ,hogy nulláról ismételten felrakjam működőképesen?

A Windows 10 Pro-t nem szeretném ismét - törölni telepíteni.

(#7370) Jarod1 válasza jeni (#7369) üzenetére


Jarod1
addikt

a pst-t nem raktad át másik mappába?

(#7371) jeni válasza Jarod1 (#7370) üzenetére


jeni
félisten

átmásoltam és elsődlegessé tettem de utána már nem tudtam vissza tenni az előzőre mint elsődlegesen mert már nem engedett oda belépni

de ha újra telepítettem és a korábbi outlook mappát töröltem akkor is ugyan ez fogadót.

egy másik hardverre feltettem a Windows 10-t ,és így erre felrakva a 2016 Pro-t. az eddigi gondom,hogy a freemail beállításokat most meg nem fogadja el. akár a pop3 akár az smtp esetében.
ilyenkor hogyan krll megoldani,hogy másik meghajtón amin jól megy a 2016 Pro onnan bemásolni a beállításokat?

[ Szerkesztve ]

(#7372) jeni válasza Jarod1 (#7370) üzenetére


jeni
félisten

Mindenesre átmenetileg az őskövület Office 2003 kiadását feltettem,anno ezt kaptam meg eredetiben,pöpecre megy. Minden további nélkül zsigerből ment a beállítása a freemail fiókra pop3 upcmail beállítási adatokkal. Ezen adatok alapján a Outlook Pro 2016-nál elhasalok. Már bánom,hogy megvettem,inkább vettem volna meg a 2013-t.

(#7373) galaxys80


galaxys80
veterán

Sziasztok! Újra lett telepítve egy pc és előtte le lett mentve minden névjegyzék, e-mail cím az outlook-ból.
Most újra telepítés után szembesült a tulaj vele, hogy már nem emlékszik az outlook-os e-mail címének a jelszavára. (Nem igen használta már) Gondoltam sebaj. Beadok az outlook-nak egy gmail-es címet, aztán így már meg tudom nyitni az elmentett névjegyeket. Vagy rosszul gondolkozok és az a mentés csak az adott e-mail címmel hívható elő?

Egyébként nem sikerült a Gmail-es fiókot importálni.
Ez a hiba.[kép]
Gmail-ben engedélyeztem az IMAP-ot.
Jelszó tuti jó.

Ez megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#7374) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Adott egy 2010-s Outlook, benne Archivált levelezésekkel. Van 2db ugyan az a tartalmú Archív fájl (PST), próbaképpen lett létrehozva belőle egy másolat, ami szintén meg lett nyitva az Outlookkal, azaz így kétszer van benne ugyan az az Archív fájl. Persze a felhasználó ezek után mindkettőbe archivált, így most össze-vissza vannak a levelek az elmúlt 2 hétről, mert hetente 1x archivál. Hogyan tudnám összevonni a 2 Archív fájlt, hogy ne legyenek benne duplikált levelek? Természetesen több almappa is van és a PST mérete egyenként 13GB.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#7375) atti1848 válasza atti1848 (#7374) üzenetére


atti1848
senior tag

Közben találtam megoldást, hátha valakinek segítene:

https://it.toolbox.com/blogs/janeparker/can-i-merge-multiple-outlook-pst-files-into-a-single-file-022817

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#7376) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Állandóan szívok evvel az outlook programmal,mit rontok el?Újra lett telepítve a gép,előtte outlook ki exportáltam a leveleket,utána outlook 2010 elindítottam beléptem email beállítása nélkül majd beimportáltam a leveleket.Utána beállítottam a t-com email címet.Létrejött az oldal sávban egy outlook felhasználó és van mellette a t-com email cím,így állandóan küldözget a a t-com ügyfélszolgálat,hogy hamarosan megtelik a posta ládám és utána nem tudok levelezni.Mit tudnék csinálni? mert ez után letöröltem a t-com email címet és még window újratelepítése előtt még csináltam egy ilyen mentést is azt leszámítva,hogy én nem találtam meg a Beállítás mentés varázslót így azt kihagytam hanem csak vissza másoltam a outlook.pst fájlt.Ezután újra beállítottam a t-com email címet de most már 3 email cím szerepel a oldalsávban egy outotlook t-com email és egy outlook mentés.Természetesen a levél letöltés rendkívül lassú és mind a 3 úgy az email címre letölti.Igy meg folyamatosan jelzi a t-com,hogy megtelik a posta fiókom.Így a kérdésem miképpen tudnám alap állapotba állítani a outlookot mintha most indítanám el elsőnek.Mert már gondoltam hogy letörlöm az egész office 2010, és utána újra telepítem de nem tudom,nem hagyna bent még valami szemetet és outlook nem működne.És a kérdésem lenne nincsen valamilyen külső program amivel egyszerűen tudnám elvégezni outlook mentést és vissza állítást?

(#7377) Visormail válasza qwertly (#7376) üzenetére


Visormail
addikt

Az AppData\Local\Microsoft\Outlook mappában tárolja a beállításait.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#7378) qwertly válasza Visormail (#7377) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a válaszodat,esetleg nem tudsz olyan programot vagy beállítást amely alaphelyzetbe állítja a outlookot ha valamit elcseszek rajta outlookot,
Más: ha a csodás t szolgálató csak 4MB internet sebességet tud biztosítani akkor elképzelhető,hogy azért nem működik normálisan a levelezés? Mert ha elakarom küldeni egy 15MB mellékletet hiba üzenettett elszáll.És így jó pár ilyen nagy fájlt tartalmazó levél van a postázandó mappában amelyet már nem is enged törölni,hogyan lehetne megszabadulni tőlük?

(#7379) Visormail válasza qwertly (#7378) üzenetére


Visormail
addikt

Ha a mappát kitörlöd/áthelyezed (amikor nem fut az outlook), akkor alaphelyzetbe fog állni. Max még a vezérlőpult/postán belül törölni a fiókot.

Nem engedi törölni a postázandó mappából? Ilyenről nem hallottam. Próbálj meg belépni a webes felületén a t oldalán és ott törölni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#7380) azka79


azka79
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok ingyenen pst file nézőt?

(#7381) #25712384


#25712384
törölt tag

Sziasztok!

Outlook (2016)-ban hol állítható be, hogy amikor az üzenetre húzom a kurzort, a képen látható törlés ikon megjelenjen?

A segítséget előre is köszönöm!

(#7382) Jarod1 válasza azka79 (#7380) üzenetére


Jarod1
addikt

Thunderbird.

(#7383) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!

Mobilos outlook appot (android) használ valaki?
Egyszerűen nem akar működni vele a google fiók, IMAP probléma miatt, holott gmailben engedélyezve van az imap és (ugyan pár kivétellel) a mappák láthatósága is engedélyezve van.
A play áruházban is elég sok panasz van a google fiókos csatlakozási hibák miatt, tud valaki megoldást rá?

Köszi!

We were here

(#7384) zsoltzsolt válasza Tuomas (#7383) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én azt használom egy ideje, ráadásul négy Gmail fiókkal, de nekem nincs gondom vele. A Gmail netes felületén én csináltam semmit, egyszerűen felvettem Outlookban a Gmail fiókokat és kész. Mondjuk ez most annyira nem segítség, azt tudom.

(#7385) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#7384) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lejárt az idő 🙂
Szóval a netes felületén nem állítottam semmit be.

(#7386) Tuomas válasza zsoltzsolt (#7385) üzenetére


Tuomas
addikt

Sikerült megoldani!
A probléma az, hogy minden címkét be kell jelölni, hogy megjelenítés IMAP fiókban. Vagy vmi hasonlóan van leírva.
Tehát nem elég az, amit használunk, hanem azt is meg kell jelentetni, amit abszolút nem szoktunk.

We were here

(#7387) dm1970


dm1970
tag

Sziasztok!

Win7-ről váltottam win8.1-re. A 7 alatt windows live mailt használtam, ami a levelezéshez nem a fő meghajtót használta, így eddig nem is volt gond az újratelepítéskor, váltáskor. A gondom most az, hogy az outlook 2010-ben nem találok olyan lehetőséget, ahol meg tudnám adni, hova mentse az érkezett, küldött leveleket, vagyis azt a mappát, amit eddig a wlm használt. Kérdésem az lenne, hogy van-e ilyen lehetőség, s ha igen merre keressem.
A wlm-l készítettem egy fiók és egy üzenet exportálást is, de ezzel sem vagyok előrébb, mert nem tudom importálni azokat. Erre is keresném a megoldást.
Annak esetleg van értelme, hogy felrakom újra a wlm-t? Mert lehet, hogy valamit rosszul csináltam azt exportálásnál.

Köszi a válaszokat dm

(#7388) harley


harley
senior tag

hello

olyan gondom van, hogy nem tudok outlookal se küldeni se fogadni levelet.
a neten simán belépek a név és jelszó beírással, viszont ugyanazt beírva az outlooknál nem jó a név vagy jelszó, nem tud kapcsolódni.

mi lehet a baj, mert már kivagyok ettől.
százszor beírom, újrarakom a fiókot de mindig ugyanaz...

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#7389) zsamiatt válasza dm1970 (#7387) üzenetére


zsamiatt
őstag

Szia,

Az Outlook adatfileokkal dolgozik. Bemész a fájl menüben -> fiokbeállítások -> adatfájlok. Nyisd meg a file helyét helyezd át ahova szeretnéd. /zárd be közben az outlookot/. Utána inditáskor kérdezni fogja hol a file, ad meg az útvonalat és kész is.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7390) zsamiatt válasza harley (#7388) üzenetére


zsamiatt
őstag

Mi a hiba üzenet? Milyen protokol? milyen szolgáltató stb?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7391) dm1970 válasza zsamiatt (#7389) üzenetére


dm1970
tag

Köszi!

Kipróbáltam, de sajnos nem jártam sikerrel.
A fájl helyének megnyitása után, tallózhatok, de ha kiválasztom a régi email mappámat, nincs OK vagy mentés lehetőség. Kitöröltem a C-ről a pst-t, s átmásoltam az új helyére, így rákérdezett, hogy hol keresse, át is írta, ahogy kell, de a régi leveleimet, beállításaimat nem látom. Tehát azt szeretném elérni, hogy ami beállítás, mappák, levelek benne voltak a wml-be, az kerüljön át az outlookba.
Próbáltam visszaállni a wlm-re, de már nem lehet telepíteni. :W

(#7392) zsamiatt válasza dm1970 (#7391) üzenetére


zsamiatt
őstag

meg van még a régi géped? Ott ha felrakod az outlookot át tudja importálni. wlm-t nem fog kezelni az Outlook semmilyen formában!

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7393) dm1970 válasza zsamiatt (#7392) üzenetére


dm1970
tag

Sajnos nem gép csere volt, hanem újra telepítés. Én csesztem el, de nem gondoltam volna, hogy a mai világban nem kompatibilis ugyan annak a cégnek két terméke. Anno xp-w7 és outlook express-wlm váltásnál nem volt ilyen gond. Nem készültem fel eléggé. Úgy látom két megoldás van. Vagy valahogy felerőszakolom a wlm-t, vagy beszerzek egy elm-pst konvertálót, ami vagy jó lesz vagy nem, mert a free verziók korlátosak.

(#7394) Bélaaaa válasza dm1970 (#7393) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Egy virtuális gépre tedd fel a régi OPrendszered, oszt ott tudsz mókolni...

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7395) dm1970


dm1970
tag

Elnézést, hogy nem hsz-re válaszolok.

Köszi mindenkinek az eddigi segítséget.
Egy kicsit b@lf@sz voltam. A windows essential telepítése állandóan hibát írt ki.
Kb. a 10. telepítés+hibaüzenet után után jöttem rá, hogy ettől függetlenül feltelepült a wlm. :Y :W :DD
Így most már fut is, leveleim megvannak. Visszarakom az office-t (mert leszedtem hátha az kavart be valamit), s próbálok átköltözni.
Remélem menni fog, ha gondom lesz jövök. :R

K dm

(#7396) dm1970 válasza zsamiatt (#7392) üzenetére


dm1970
tag

és Bélaaaa

Sokáig nem kellet rám várni. :))

Exportálnák a leírások szerint:
wlm-be: export, üzenetek, microsoft exchange, ki is írja, hogy exportálva lesznek a levelek outlookba vagy microsoft exchangebe, de sajnos az OK-ra ezt az üzenetet kapom:

Szerintetek mi lehet a gond, mi a teendő?
Az outlookban be van pipálva, hogy az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

(#7397) Visormail válasza dm1970 (#7396) üzenetére


Visormail
addikt

Itt? [link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#7398) dm1970 válasza Visormail (#7397) üzenetére


dm1970
tag

Köszi!

Már alakul, magában az outlook beállításában, hiába volt bepipálva az alapértelmezés. A link alapján elvégeztem. Még mindig feldobja az üzenetet, de az OK után egy lépéssel előrébb léptem, egy újabb hibaüzenetbe. :W
an error occurred while initializing mapi
Erről annyit találtam eddig, hogy a 64-es rendszer gondja, még keresgélek, s ha nincs újabb infó, megpróbálom egy 32-sel hátha.

(#7399) Visormail válasza dm1970 (#7398) üzenetére


Visormail
addikt

Tartsd észben azt gépházas részt, Win8tól kezdve egy programnak sincs jogosultsága beállítania magát alapértelmezett bárminek, így a korábbi winekhez készült beállításuk már hatástalan.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#7400) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Hogyan lehet beállitani, hogy a levél csak akkor váljun olvasottá, ha én navigálok el róla.
Gyakran a keresés és mappaváltás során ráugrik a levélre és észre sem veszem, hogy már olvasott.
Van erre valami megoldás?

Más: Hogyan lehet kiemelni egy sort a fontos beérkezett levelekből pl. pissal, vagy nagy betűvel?
Ezek a kategoria jelölők, emlékeztetők nem megfelelőek. Az egész sort szeretném kiemelni.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.