Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) zsamiatt válasza Kiki18 (#7150) üzenetére


zsamiatt
őstag

Tudtommal nem lehet ilyet

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7152) Skiczpausz


Skiczpausz
tag

Sziasztok!

Kérdésem.

A munkahelyemen az általunk használt email-fiókot két gépen is használnánk, viszont nem kerülnek szinkronba a feladatok (ami az egyik gépen megnyitott/megválaszolt email, a másikon nem látszódik, az elküldöttet csak azon a gépen látom, ahol elküldtem...).

Nagy cég, saját domaincímmel. Az informatikust nem érem el a hétvégén. Tudtok rá megoldást?

Üdv!

I <3 Motorola Defy

(#7153) zsamiatt válasza Skiczpausz (#7152) üzenetére


zsamiatt
őstag

nem imapként vettétek fel a fiokot vagy exchange fiokként.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7154) Skiczpausz válasza zsamiatt (#7153) üzenetére


Skiczpausz
tag

Simán beállítható az outlookban, vagy központilag kell ezt elintézni?

I <3 Motorola Defy

(#7155) zsamiatt válasza Skiczpausz (#7154) üzenetére


zsamiatt
őstag

attól függ milyen szerevetek van. Ha szinkronizáló képes pl exchange akkor csak az Outlook van rosszul beállítva.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7156) McLaca válasza Kiki18 (#7150) üzenetére


McLaca
őstag

A fejléc jobb alsó részén lévő nyílra kattints, hogy teljesen kinyíljon a fejléc. Utána fogja engedni átírni a tárgyat.

Outlook guruk: engem viszont az érdekelne, hogy a szabály szerint mappákba áthelyezett levelek esetén miért nincs hangjelzés és boríték ikon. Mit kell ehhez beállítani?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7157) bozsozso válasza McLaca (#7156) üzenetére


bozsozso
őstag

adj hozzá a szabályhoz hang lejátszást.

(#7158) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Jó reggelt!

Van egy office 2016-os csomagom, és abban szeretném használni az outlook-ot de e-mail nélkül. Sajnos már ott leakadok, hogy az elején be akar léptetni, nem gy, mint a korábbi verziók, amiknél meg tudtam adni, hogy e-mail nélkül szeretném használni a programot.
Jelenleg csak a címjegyzékemet, és a naptáramat szeretném használni vele! Ez lehetséges?

Köszönettel: PapaMaci

...mint az közismert...

(#7159) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Van olyan, aki képben van a digitális aláírás és titkosítással kapcsolatban?

ez a kedvenc aláírásom

(#7160) Codiac


Codiac
csendes tag

Sziasztok,

Az alábbi kérdésem,gondom lenne. Outlook 2013 as verzió van telepítve a gépemre.
Internet digi,levelező : domdom mail. Az utóbbi hetekben olyan problémával találkozok hogy a gépem nem képes küldeni se fogadni leveleket. Viszont ha áttérek mobil hotspotra, azonnal működik minden.
Valakinek ötlet tanács?

Köszönöm :R

(#7161) ROBERTOH válasza Codiac (#7160) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Valószínűleg nem az internetszolgáltatód smtp szervere van beállítva, ők pedig lekorlátozták a külső smtp használatot: vagy a digi smtp szerverét kell beállítani, vagy egyéb nagyon népszerűt (pl. gmail) amit nem korlátoztak le.

ez a kedvenc aláírásom

(#7162) Codiac válasza ROBERTOH (#7161) üzenetére


Codiac
csendes tag

Köszönöm a válaszod. Utána jártam a diginél. Valóban az van amit írtál, 24 órán belül átküldik az infokat az outlook átállításához.

:R

(#7163) ROBERTOH válasza Codiac (#7162) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Szívesen ;)

Még1x átolvasva a hozzászólásodat, nem értem, hogy a fogadás miért nem megy, mivel az smtp korlátozás a levél fogadást nem érinti, azaz annak ugyanúgy működnie kéne, ahogy eddig is..

ez a kedvenc aláírásom

(#7164) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Azt tapasztaltam a napokban, hogy az outlook-ban beállított citromail-es fiókomba érkező leveleket nem szedi le. POP3-ként van beállítva. Levelek fogadása esetén feldobja a jelszó bekérő ablakot. Elég régen beállítottam ezt a fiókot amihez nem is nyúltam csak fogadtam a leveleket. Jelszó biztosan jó többször újra beütöttem. Most addig jutottam el, hogy kitöröltem a fiókot és próbáltam újra beállítani, de ugyanaz a helyzet. Sem IMAP sem POP3 nem megy. A webes felületen be tudok jelentkezni tehát a jelszó jó.

"Bejelentkezés a bejövő levelek kiszolgálójára (POP3): A levelezési kiszolgáló nem fogadta el a bejelentkezését. Ellenőrizze a fiókbeállításokban megadott felhasználónevet és jelszót. A kiszolgáló válasza: -ERR internal server error"

Telefonomon a citromail-es alkalmazással működik rendben.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#7165) vaakuum


vaakuum
addikt

Azt jól értelmezem, hogy az outlook.com-os címeken a jövőben ha nem fizetősen használja valaki, akkor olyan reklámablakkal fogják takarni az olvasófelületet, ami miatt nem lehet a szöveget folyamatosan olvashatóra állítani, hanem alul kell scrollozni jobbra-balra? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7166) #77646080 válasza vaakuum (#7165) üzenetére


#77646080
törölt tag

Honnan jött az információ? :)

(#7167) vaakuum válasza #77646080 (#7166) üzenetére


vaakuum
addikt

az outlook.com-ra bejelentkezve a takaró felületet ha el akarod tünteni, a fizetős oldalra visz, a linkekkel a további infónál meg kihozzák, hogy az office365 és az outlook netes levelezés reklámmentessége fizetős lesz nemsokára. Perpill céges tűzfal fogja az outlook.com-ot, így nem tudok ránézni, de úgy tűnik rövidesen nem is lesz rá szükség...viszont lehet új loginneveket kitalálni másik ingyenes postafiókhoz...meg átadminisztrálni mindent :((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7168) #77646080 válasza vaakuum (#7167) üzenetére


#77646080
törölt tag

Most nem vagyok a gépnél, de majd rá fogok nézni. Mindenesetre köszönöm, hogy felhoztad a témát.

(#7169) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Informatika terén analfabéta ismerősöm vett egy új gépet, beállítottam neki mindent, de olyan problémája lenne az a legfrissebb win32 -es Outlook -kal, hogy új email írásakor, beszúrás/képek használatakor a képet nem fájlként csatolja, hanem berakja az email törzsébe.
Szerintem ez a helyes működés, szerinte ez viszont nem így volt az előző gépén. Mutattam neki, hogy fájl csatolása funkcióval képet is tud csatolni, de neki az úgy nem jó, sokkal több idő, kattintás, neki meg nem játszani kell a gép, hanem munkára.

Beállításokat áttúrtam, erre vonatkozó beállítást én nem találtam. Nincs ötletetek véletlenül?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7170) sajog159


sajog159
aktív tag

Sziasztok!

Az egyik levelező szolgáltatom a Gmail, de megszokásból Outlookot használom már jó ideje. Gmailben egy "ELMETETT" címkével látom el a - nem szó szerint - "archivált" levelet (most kb 500 db van), de most látom, hogy Outlookban (2013) csak az levelek egy része van. Ezen lehet változtatni?

(#7171) zsamiatt válasza sajog159 (#7170) üzenetére


zsamiatt
őstag

mármint úgy érted, hogy nem tölti le az összes levelet csak egy bizonyos dátumig?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7172) Mofarguru


Mofarguru
csendes tag

Helló!

Tudnátok segíteni abban, hogy egy office365 alatt lévő outlook mail kliens alá miképp tudnék különböző fiókokat felvenni (pl. gmail, icloud stb..)? Csak azért kérdem, mert nem igazán akar működni. Miután beírom a kívánt mail címet, majd megadom a jelszót, ki gondolkodás után kidobja, hogy próbáljam újra beírni de még sem fogadja el. Próbáltam icloud fiókkal is, de azt sem akarja.

Van esetleg valami egyéb beállítás (akár a gmail, akár az icloud vagy akár az outlook-on belül) amit eszközölni kell, hogy ez működjön? Van ami esetleg alapból letiltja ezt?!

Előre is thx!

Mofa

(#7173) sajog159 válasza zsamiatt (#7171) üzenetére


sajog159
aktív tag

igén, így van

(#7174) zsamiatt válasza sajog159 (#7173) üzenetére


zsamiatt
őstag

ha megnyitod az Outlookban a fiok beállításokat, azon belül lesz egy csuszka, hogy meddig töltse le a leveleket.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7175) zsamiatt válasza Mofarguru (#7172) üzenetére


zsamiatt
őstag

a gépre telepíthető Outlookra gondolsz? Mert ott tutira nincs ilyen probléma. Ugyan úgy működik mint a sima nem O365-s Outlook kliens.

A guglinál engedélyezni kell a külső hozzáférést a postafiókhoz ha jól emlékszem. Az icloudot nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7176) sajog159 válasza zsamiatt (#7174) üzenetére


sajog159
aktív tag

Erre gondolsz?
Itt a Mind van beállítva nálam:

(#7177) Mofarguru válasza zsamiatt (#7175) üzenetére


Mofarguru
csendes tag

Hogy érted, hogy a gépre telepíthető outlook? Letöltöttem az office 365 csomagot, melynek része az outlook.

Amit írsz, hogy engedélyezni kell, na olyan beállítást nem találtam sehol. Én is amúgy erre gondoltam, hogy a Google "blokkolhatja" csak nem tudom hol kell ezt állítani.

Valakinek valami tipp?

(#7178) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Sziasztok!

Munkahely váltás miatt próbálom a céges levelezésemet lementeni.

Mdb fájlba menti jelenleg (outlook-on belüli mentés). Ezt utólag mivel tudom olvasni offline?

(#7179) zsamiatt válasza Soulfly842 (#7178) üzenetére


zsamiatt
őstag

miből próbálod menteni? mdb-t az Access használ az Outlook pst és ost fileokkal dolgozik.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7180) ROBERTOH válasza Soulfly842 (#7178) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Milyen outlook?

ez a kedvenc aláírásom

(#7181) sajog159 válasza zsamiatt (#7174) üzenetére


sajog159
aktív tag

ugyanarra a csuszkára gondolunk, amit #7176-ben látható?

(#7182) Mofarguru


Mofarguru
csendes tag

Srácok, az normális, hogy csak abban az esetben tudom az Outlook alá beimportálni a már meglévő email fiókjaimat, ha előtte (pl. gmail-nél) kikapcsolom a kétlépcsős azonosítást, illetve -ha már a gmail-nél tartunk- akkor engedélyezem a "kevésbé biztonságos alkalmazásokat"?! Ez normális eljárás?

(#7183) Soulfly842 válasza zsamiatt (#7179) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#7180) ROBERTOH

Köszönöm a válaszokat :)

Az a mentés ahhoz képest, hogy meddig dolgozott a 2 GB-s fiókomból csinált vagy 60 MB-t. Végül pst-be lett lementve (úgy meg is lett a várt 2 GB-s méret).

Offline ezeket mivel lehet utólag a legstabilabban kezelni? (úgy, hogy ne akarjon szinkronizálni, stb... nyilván a szinkronizálás már nem menne :) )

(Microsoft Office)

(#7184) ROBERTOH válasza Soulfly842 (#7183) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Simán felcsatolod outlook-ban és megjelenik a postafiókod mappája alatt külön mappában a tartalma. Szinkronizálni nem fog.

ez a kedvenc aláírásom

(#7185) Soulfly842 válasza ROBERTOH (#7184) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szuper! Köszönöm szépen!

(#7186) zsamiatt válasza sajog159 (#7181) üzenetére


zsamiatt
őstag

igen

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7187) sajog159 válasza zsamiatt (#7186) üzenetére


sajog159
aktív tag

Akkor ennek a beállítása "Minden"-re nálam nem változtat semmit a Gmailből Outlookba letöltött levelek számában.
Nincs más tipped esetleg?

(#7188) McLaca válasza anorche1 (#7169) üzenetére


McLaca
őstag

Az e-mail formátumában lehet a megoldás (HTML, Richt text, egyszerű szöveg).
Amúgy a "húzd és ejtsd" ősi windows funkcióról hallott már? :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7189) anorche1 válasza McLaca (#7188) üzenetére


anorche1
őstag

Köszi, kipróbáltam. HTML és Rich text esetén sem csatolja, hanem beszúrja, egyszerű szövegként pedig nem aktív a kép beszúrás gomb.

Drag and dropról nem hallott, ráadásul egeret nem tud használni, touchpaddel szenved, de már azzal sem mennek a multitouch műveletek.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7190) zsamiatt válasza sajog159 (#7187) üzenetére


zsamiatt
őstag

sajnos nincs, ha be van állítva, hogy minden levél lejöjjön akkor le kell hogy szedje. Ha csak nem a web felületen valami olyan mappába vagy jelölővel áldottad meg az elemeket, hogy ne engedje letölteni.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7191) zsamiatt válasza anorche1 (#7189) üzenetére


zsamiatt
őstag

megjeleníti a képet vagy csak kiírja, hogy XY.jpg? Mert mondjuk a print screent automatikusan képként teszi a mail tartalmába. Nem is fogja átkonvertálni file formátumba.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7192) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

lehet olyat csinálni hogy van egy mailcím
amit egy külön mappába jelenítene csak meg és az alap beérkezőbe nem ?

pl:
csinálok egy hobbi mappát és abba menjen minden hobbi@hobbi.com-tól érkező levél
ilyesmit lehet csinálni?

(#7193) ROBERTOH válasza Hege1234 (#7192) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Igen. Szabályt kell létre hozni rá. (jobb klikk egy ilyen e-mailre, szabályok/szabály létrehozása)

ez a kedvenc aláírásom

(#7194) Hege1234 válasza ROBERTOH (#7193) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi! :R

(#7195) ROBERTOH válasza Hege1234 (#7194) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Nincs mit ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#7196) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Mitől lehet, hogy több gépen, különböző fiókokkal is beragadnak az e-mailek a küldéskor a küldendő mappába, 2-300kb-os méretűek, tehát nem méret probléma van vele. Írja, hogy 1/1 feladat, küldés folyamatban.

Bármilyen tippet szívesen fogadok.
Köszönöm.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#7197) ROBERTOH válasza ccs2929 (#7196) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Outlookban legalul nem ír semmilyen problémát? Küldés/fogadás nem jelez hibát?
Internet problémára vagy smtp (levél küldő szerver) problémára tudok gondolni. Előbbit úgy a legegyszerűbb megnézni, hogy pl. megpingelitek a bix-et:
parancssorba: ping -t bix.hu

ez a kedvenc aláírásom

(#7198) ccs2929 válasza ROBERTOH (#7197) üzenetére


ccs2929
senior tag

Semmi problémát nem jelez semmi, természetesen internet is van, meg elvileg smtp probléma sem lehet, mert bezárom az Outlookot, újra elindítom, és minden megy szépen, ahogy kell...ez a furcsa benne.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#7199) ROBERTOH válasza ccs2929 (#7198) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Milyen windows/outlook? Mióta van a probléma? Települt-e kb akkor outlook-ot érintő frissítés? (volt már hogy office frissítés okozott problémát)

ez a kedvenc aláírásom

(#7200) ccs2929 válasza ROBERTOH (#7199) üzenetére


ccs2929
senior tag

Win 10 Outlook 2007, tegnap jelezték felém a problémát, de azt mondták, hogy már csinálja közbe-közbe....szerintem nem volt mostanában frissítése, de majd megnézem. Ja, találkoztam már bajos Outlook frissítéssel, igaz az 2016 volt nem is olyan régen.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.