Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) Jarod1 válasza v.attis (#8547) üzenetére


Jarod1
addikt

smtpnek a netszolgáltatód smtp címét kell megadni

(#8552) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!

Most jutottam el anyám gépén, a Windosw Live Mailról az MS Office 2019-re való átállásra.

De a gépi leveleket a régi gépről az istenért sem tudom áttenni őket.
1. EML áthúzáskor nem a levél tárgyát mutatja.
2. Exportnál a a WLM mikor a piszkozatokat megcsinálom, nem történik semmi. Nem tudom, hogy valahol kéne lenni egy fájlnak, vagy a Outlookban kéne valamit látnom...
3 Külső progikat amiket láttam, azok fizetősök.

Tudnátok segíteni?
Jó lenne nem az egész ünnepeket ezzel tölteni, mert ha haza megyek, akkor már megcsinálni sem tudom.

Minden segítségért hálás köszönet.
Zoli

(#8553) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Kellemes Ünnepeket!

Munkahelyen Office 365 levelezést használunk és olyan gondom van, hogy a levelezésemet különböző mappákba dobálja szét az outlook szabályok szerint, viszont ezekről nem kapok értesítést se a telefonon, se az asztali alkalmazásban csak azokról amiket nem dobál szét.
Van erre valami megoldás?
Eddig nem zavart, mert meló közben mindig megvolt nyitva és nézegettem viszont jövőre ügyeletes is leszek és fontos lenne.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#8554) Jarod1 válasza szpeti40 (#8553) üzenetére


Jarod1
addikt

a szabály módosîtásánál létrehozásánál aszem ott van az értesítés jelz3s opció.

(#8555) Ch0


Ch0
csendes tag

Üdvözlet Mindenkinek!
Office 2021 Outlookban nem jelennek meg a wish-től érkező levelek. Minden más ok. Mit kell beállítani, h újra megjelenjenek?
Köszönöm!

(#8556) Jarod1 válasza Ch0 (#8555) üzenetére


Jarod1
addikt

spamnak veszi, jobb klikk rá.. nem levélszemét...

(#8557) Ch0 válasza Jarod1 (#8556) üzenetére


Ch0
csendes tag

Nem ez a probléma. A beérkezett mappába kerül, csak ha rákattintok (a betekintő ablakban) vagy megnyitom nem jelenik meg semmi sem a levélben. Köszönöm!

(#8558) szpeti40 válasza Jarod1 (#8554) üzenetére


szpeti40
addikt

Néztem már a szabályok beállításait, de nem nagyon találtam ilyen beállítást.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#8559) Diák66


Diák66
őstag

Azt hiszem most untam meg az Office 365 Outlook levelezőt. Be akarok vele jelentkezni a Gmail fiókba, van rá opció [link] de szegény, miután bekéri a gmail fiók címét és a továbbra kattintok, egyszerűen törli a beírt címet és üresen marad a helye, ahová beírtam. A jelszót kéne bekérnie..... valaki találkozott ezzel a jelenséggel? Köszönöm szépen.

(#8560) Diák66 válasza Diák66 (#8559) üzenetére


Diák66
őstag

Azt hiszem megvan a probléma. Be kell lépni a google fiók beállításaiba, majd az outlook csatlakozási engedélyét törölni. (mivel volt korábban ilyen) De rászántam magam a Thunderbird-re. Viszlát outlook.

(#8561) kkee


kkee
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni!
Eddig az outlook-omat pop3 beállításokkal használtam egy win gépen. Felmerült az igény, hogy több win gépen kellene használnom.
Ha a pop3 beállítást kicserélem imap-ra („menet közben”), akkor simán megy tovább, csak a szerveren maradnak az elküldött és a bejövő leveleim? (mármint az átállítás utáni)
Ha az átállítás előtt lementem a levelezésem, akkor imap szerverre fel tudom szinkronizálni? (elvileg észre se venném az átköltözést)
Köszönöm

(#8562) Tazman


Tazman
csendes tag

Segítsetek, legyetek szívesek!
Néhány napja az outlook 2019 azt csinálja, ha levelet továbbítok amelyben kattintható link gomb van, akkor a továbbított levélből kiszedi a gomb linkjét.
Ezt vajon miért?
Köszi előre is!

(#8563) rjy08 válasza Tazman (#8562) üzenetére


rjy08
tag

Nem lehet hogy a gépre telepített vírusirtó szedi le a linket?

(#8564) rjy08


rjy08
tag

Sziasztok!
Domain váltás történt a levelezésünknél, egy másik tartomány lett alapértelmezetté téve, de a régi is maradt. A címtárban néhány nap alatt lefrissültek a címek. Most ha rákeresek egy személyre, akkor a régi címének leveleit nem hozza ki. Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#8565) Felixxxx


Felixxxx
csendes tag

Sziasztok!
Óriási problémába ütköztem, még nem találkoztam hasonlóval.. bár lehet még senki.. egy könyvelőnél kellene az office-t beállítanom. Probléma akövetkező 2 számítógépet használ az egyiken 2003-as office volt a másikon 2016-os van. a régebbi gép amin a 2003-as van ki lett cserélve és arra is a 2016-os officet raktam fel. A két gép külön volt használva így a régi gépen sok olyan kimenő email van, amit csak a régi gépen látni, és a másik gépen nem szinkronizálódott. A cseregépre felrakva a 2016-os office kiírja, hogy szinkronizálási probléma van, a régi emaileket nem jeleníti meg, az új bejövők megérkeznek... Van valakinek ötlete hogy a régit hogy tudom szinkronizálni? Vagy hogy mi a megoldás? :R :R :R

(#8566) ledgeri válasza Felixxxx (#8565) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor végeredményben 3 gép van, és mindegyiket 2016 fut?
a régebbi gép amin a 2003-as van (I)ki lett cserélve(/I) és arra is a 2016-os officet raktam fel
cseregépre felrakva a 2016-os
A fenti kérdés mellett mit jelent a csere? Miért kellett a csere?
Volt-e az egész művelet előtt bármilyen backup? Ha igen, milyen szintű?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8567) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok, több alias-t szeretnék használni. Jelenleg van egy fő email címem és mellette kettő aliasom. Szeretnék még ez mellé további kettő alias-t létrehozni. Viszont az alábbi hibát dobja vissza az Outlook: "Két alias beállítása között el kell telnie bizonyos időnek. Próbálkozzon újra később. ". Az első alias létrehozása óta eltelt 1 hét. Most mégis mennyi az bizonyos idő?

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#8568) ledgeri válasza Krisztianby (#8567) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én is belefutottam ebbe. Passz, hogy mennyi. 1-2-3 hét megvolt.
Ha nagyon nagyon sűrgős lenne, akkor egy gyors anonAddy, vagy simplelogin reg kisegíthet.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8569) the radish


the radish
senior tag

Office 2019
Ha beállítom a késleltetett üzenetküldést (outlook megfogalmazásában késleltetett kézbesítést), akkor az elküldési időpontban miért az eredeti időpont, miért nem a beállított, késleltetett idő szerepel?
(7:14-kor írok egy levelet, 8:00-ra időzítem, de 8:00 óra után, amikor elküldi 7:14 szerepel az elküldött leveleknél)

(#8570) ledgeri válasza the radish (#8569) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Gondolom, mert te akkor csináltad, és az számít.
Ha van oda vissza beszélgetésed így válaszoltatva, akkor az a másik félnél (másik féltől visszaérkezvén) mit ír ki?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8571) the radish válasza ledgeri (#8570) üzenetére


the radish
senior tag

Igazad van, ott már a késleltetett, azaz a tényleges küldés ideje szerepel. Viszont akkor miért van olyan is, hogy a 15.-én este készített, 17. 08:00-ra időzített levél kimeneti dátuma ez utóbbi? Ezt is most vettem észre. Persze így már kevésvbé zavar, tudva hogy jó, csupán érdekes.

(#8572) ledgeri válasza the radish (#8571) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Passzolom, előbbi is igazából azért logikus, mert ha hosszabb levél írásakor magától ment akkor kb mint a "bekerült az elküldendőkbe" idő rögzül. De ha másképp is van akkor megint passzolom az egészet, hogy mi is lehet.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8573) Mr. V. válasza ledgeri (#8572) üzenetére


Mr. V.
tag

Levél írása közbeni mentés nem az elküldendőben landol, hanem a piszkozatok (drafts) között.

(#8574) ledgeri válasza Mr. V. (#8573) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Rendben, nem vonom kétségbe :R (Nekem csak a 10 másodperces undo van beállítva, az meg a draftba kerül addig... gondoltam ez miért ne oda menne..., de nem próbáltam.)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8575) rjy08


rjy08
tag

Sziasztok,
Outlookban van lehetőség az adott postaládához admin felületen hozzáadott megosztott postaládát külön adatfájlban tárolni? A problémám az, hogy eleve nagy postaládákról van szó, amiket hozzá kell adnom egy másik fiókhoz mint megosztott postaláda, és a program jelzi hogy meghaladta a maximális méretet az adatfájl.
Tudom, külön kézzel is felvehetem őket az outlookba, de az elegánsabb megoldás érdekelne.

(#8576) metaldog


metaldog
aktív tag

Sziasztok

A gépemen office 2019 van és local fiók, nem microsoft fiókkal vagyok bejelentkezve és most védtem le a gépet jelszóval és az outlook most nem tud csatlakozni az exchange szerverhez. Ennek mi lehet az oka?

A válaszokat előre is köszi.

(#8577) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Otthoni gépen az Outlook 2016-ot használom.
Van itt olyan fül, hogy "Fontos" üzenetek.
A Gmail app-ban androidon is megvan.
Hogyan tudom elérni, hogy ide ne kerüljenek üzenetek.
Mivel hiába törlöm a beérkezőknél, itt is kell.

(#8578) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#8577) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Megtaláltam.

(#8579) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Abban szeretném kérni a segítséget, hogy fel lett frissítve egy Windows 10-es gép Windows 11-re. Outlook 2019 ment amin ment a levelek keresése. Most a frissítés után nem talál meg leveleket, azaz nem tökéletes a keresés. Mit lehet ezzel kezdeni pontosan?

(#8580) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Probalok hozzadani egy IMAP fiokot outlookhoz. Mail es jelszo megadasa utan el is kezdi letolteni a beallitasokat, de certificate figyelmeztetest dob, pontosan ezt:

A certificate tulajdonsagai kozt latom is hogy az "Issued to: *.nameserver.sk" van a helyes domain helyett. Jol ertem, hogy az Outlook probalja szerver oldalrol automatikusan letolteni, de ott rossz adatokat lat, ezert nem jo a bizonyitvany sem?
A hosting szolgaltatot keressem ezzel, vagy felhasznalo oldali problema?

(#8581) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#8579) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha esetleg PST-ben vannak a levelek (POP3 van használva), és méretesebb a PST fájl, akkor az első kereséskor (PST méretétől függően) sok percig eltarthat az ún. indexelés (ezt ilyenkor az Outlook ki is írja, hogy Indexelés folyamatban)
Az indexet manuálisan is újra lehet építeni, talán segít: WIN gomb, indexelési beállítások kezd begépelni, többi a képen.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8582) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#8581) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. :R

(#8583) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Sziasztok!
Be lehet állítani valahogy, hogy az Outlook 365 windows indításkor háttérben alapból fusson? Úgy már sikerült, hogy egyből megnyitja, de csak a háttérbe szeretném ha futna.

(#8584) Jarod1 válasza EasyLife (#8583) üzenetére


Jarod1
addikt

mscofigba automatikus indításshoz add hozzá..

(#8585) aldebaran


aldebaran
őstag

O365 Outlook kérdésem lenne.

Van több outlook.com-os és gmail.com-os email címem. Felveszem őket egyesével az O365-be, akkor mindegyik külön .ost-t kap és az outlook-ban külön-külön van minden email cím. Tehát ha elindítom a programot, az összes email címet végig kell görgetnem, hogy jött -e email. A kedvencekben lévő Beérkezett üzenetek csak az alapértelmezettet mutatja.

Hogyan lehet azt megoldani, hogy EGY beérkezett üzenet alatt ott legyen az összes beérkező email, tökmindegy, hogy milyen email címre jött?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#8586) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Outlook 2021 kliensben egy levélhez csatoltam PDF mellékletként számlákat.
Megjelent a levélben egy házirend tipp, miszerint az üzenet bizalmas adatokat tartalmaz.
Ezt a házirend tippet hol lehet kikapcsolni?

Köszönöm a segítséget. :R

(#8587) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Tegnap regisztráltam magamnak egy outlook.hu fiókot, ma egy MVM-es levelet szerettem volna továbbítani az MVM ügyfélszolgálatnak, erre az Outlooktól jött egy levél, hogy zárolják a fiókomat a szabályzatukkal nem egyező tevékenység miatt.
Aktiválhatnám, de azt írja, hogy "erre a számra nem tudunk SMS-t küldeni", pedig a legördülőben alapértelmezetten ott van, hogy Magyarország (+36)
Már mindenhogy próbáltam, de semmi, mindig ezt írja.
Valakinek valami ötlet?

(#8588) Jarod1 válasza Sliderxy (#8587) üzenetére


Jarod1
addikt

nem vpn-t használsz véletlenül?

(#8589) Sliderxy válasza Jarod1 (#8588) üzenetére


Sliderxy
senior tag

nem
Sikerült megoldani, csak annyit felejtettek el odaírni, hogy a saját korábban megadott telefonszámod itt nem adhatod meg. Egy másik telefonszám kellett hozzá.

(#8590) hape60


hape60
aktív tag

Sziasztok! Outlook 2019, IMAP. Gmailos levelezés. Miért van az, hogy ha levelet írok, a gmail elküldött levelek-ben kétszer jelenik meg minden elküldött levél? :((

(#8591) hape60 válasza hape60 (#8590) üzenetére


hape60
aktív tag

Az előzőhöz bővebben: az outlookban van egy elküldött elemek mappa, abba semmi nem kerül, és van egy Gmail mappa, ahol almappaként ott az elküldött levelek. Na, abba kerül kétszer az elküldött levél...

(#8592) hape60 válasza hape60 (#8591) üzenetére


hape60
aktív tag

Csak magamban beszélek... a két üzenet között kb 1-2 másodperc különbség van. Nem lehet, hogy a második levél annak visszaigazolása, hogy a címzett megkapta a levelet??,

(#8593) Sliderxy válasza hape60 (#8592) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Jobban jársz ha írsz a supportnak. Ennek a topicnak nincs gazdája, néha benéznek páran és ennyi.

(#8594) hape60 válasza Sliderxy (#8593) üzenetére


hape60
aktív tag

tudsz egy linket írni?

(#8595) Sliderxy válasza hape60 (#8594) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Elvileg ez lesz az:
[link]
Keresőbe beírod, hogy outlook.
Csomó random kérdést kidob, de lesz ott egy opció, hogy kapcsolatfelvétel az ügyfélszolgálattal. Be kell jelentkezni és így tovább..

[ Szerkesztve ]

(#8596) hape60 válasza Sliderxy (#8595) üzenetére


hape60
aktív tag

:R

(#8597) Sliderxy válasza hape60 (#8596) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Azért majd írd meg jutottál-e velük valamire.
Kíváncsi vagyok, hogy reagálnak.

(#8598) codec


codec
senior tag

Üdv!
Outlook 2016-ban:
Írok egy e-mailt, elküldöm, majd alul megjelenik egy KÜLDÉSI/FOGADÁSI HIBA jelzés - Küldés feladat hibát jelzett (0x80040119). A levél bár megérkezik a címzettnek, de a postázandó üzenetek között maradt.
Mi erre a megoldás?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#8599) hape60 válasza Sliderxy (#8597) üzenetére


hape60
aktív tag

Hát nem tudom... megpróbáltam az oldalon kutakodni; az én első kérdésemet megtaláltam. Az elküldött levelek kétszer jelennek meg IMAP beállításnál-ez ismert probléma, van is rá megoldásuk. A nagyobb probléma nálam, hogy amióta az asztali gépen levő 2019-es outlookot és az Androidos outlookot együtt használom, teljes a keveredés. Pl gmailos levlezés a 95%, bár van freemailos fiók is> a levelek egy része az outlookban nem törölhető, csak egy vonallal jelzi, hogy törölve van -a google oldalon a gmailban törölhető... mappákat összekever, pl a beérkezett leveleknél csináltam egy fontos mappát, ahol az általam fontosnak tartottakat gyűjtöttem - most minden levelet- elküldöttet is-oda is berak...
Lehet, hogy legyalulom az egészet, hátha jobb lesz. :B Hogyan kérdezzem meg ezt a Supporttól? Égnek áll a hajuk, user error...

[ Szerkesztve ]

(#8600) Mr. V. válasza codec (#8598) üzenetére


Mr. V.
tag

A hibakódot nem szórakozásból írta ki.
Keresőbe beírod, kiderül, hogy hibás a PST fájl:
https://answers.microsoft.com/en-us/outlook_com/forum/all/outlook-2016-error-0x80040119/7b54494d-7ecb-45a2-9c75-0c985866c70f

Azon az oldalon is szerepel a link, de külön is iderakom:
https://learn.microsoft.com/en-US/outlook/troubleshoot/data-files/how-to-repair-personal-folder-file

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.