Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) Jarod1 válasza Tomi_78 (#7600) üzenetére


Jarod1
addikt

áljunk meg, egy pajkaszegi szóra, hol változtattad meg a jelszót? webes felületen vagy gépi outlookban?

(#7602) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Régen használtam az Outlook fiókom, nem emlékszem rá pontosan. Lehetséges .hu-ra végződött? Pl. xy@outlook.hu volt és nem xy@outlook.com?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7603) BigManus válasza tknof1871 (#7602) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Persze, simán lehet. Van olyan, hogy hu végződésest regisztráltál...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7604) tknof1871 válasza BigManus (#7603) üzenetére


tknof1871
őstag

És valóban! Tényleg .hu a vége. De ez hogy lehetséges? Ez hibás. Régen az outlook.com oldalon regisztráltam, vagy eddig azt hittem ott regisztráltam. Ez a Microsoft-é, amerikai. Ezért .com-ra kellene végződni az accountnak.

Be tudok jelentkezni a .hu-ra végződő accounttal az https://outlook.live.com/owa/ oldalon. Még mindig működik.

Semmit se értek. Hogy sikerült ezt elrontanom? Gmail-nál csak .com-ra végződhet minden account.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7605) BigManus válasza tknof1871 (#7604) üzenetére


BigManus
addikt

Nem tudom most hogyan van, de anno amikor regisztráltál, lehetett egy lenyiló menüből választani.
Nekem is van egy hu-s, de nem használom.
Bejelentkezni pedig ezért kell a teljes címeddel, mert nem csak com végű regisztrált van.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7606) Tomi_78 válasza Jarod1 (#7601) üzenetére


Tomi_78
tag

"hol változtattad meg a jelszót? webes felületen vagy gépi outlookban?"

A webes felületén.
Azon a gépen tudtommal a rendes, office-os Outlook nincs is beállítva.

(#7607) csanyiadam


csanyiadam
tag

Sziasztok, az alábbi dologban szeretném a szíves segtségeteket kérni. Mac Outlook segítségével a Gmail fiókomat használom és a Gmailben lévő címkéket az Outlook ugye mappaként jeleníti meg. Sajnos magától a rendszer nem szinkronizálja ezeket a mappákat csak akkor, ha belemegyek külön az adott mappába. Tekintettel arra, hogy sok mappát használok (automata szűrőkkel a Gmailben) szeretném, ha a rendszer egy frissítés esetén szinkronizálja az összes mappát. Windows alatt megtaláltam ezt a lehetőséget, de sajnos Mac esetében nem. :( Van valakinek valami tippje esetleg erre? A segítségeteket köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

(#7608) Tomi_78


Tomi_78
tag

Még olyan gondunk van az Outlook-kal kapcsolatban, hogy a csatolmányokat teljesen véletlenszerűen dönti el, hogy továbbítja-e vagy sem. Van, amiket többször is el kell küldeni, hogy végre megérkezzen, pedig nem nagy állományokról van szó.
Mi lehet ennek az oka; valami rosszul van beállítva?

(#7609) Fire/SOUL/CD válasza csanyiadam (#7607) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez nem működik? (nem használok MAC-t, szóval csak linkekkel tudok szolgálni...)
Az Outlook for Mac speciális IMAP-fiók beállításai

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7610) csanyiadam válasza Fire/SOUL/CD (#7609) üzenetére


csanyiadam
tag

Köszönöm, hogy foglalkozol a kérdéssel. Sajnos nem, mert a Gmail fiókot alapesetben, nem IMAP-on csatlkaoztatja, hanem a MAC saját Google kapcsolatán keresztül. :( Mindegyis... Felidegesített és letöröltem a fenébe. :))

(#7611) BigManus válasza csanyiadam (#7610) üzenetére


BigManus
addikt

Miért nem vártál egy kicsit? Jött volna egy MAC-es és lehet segített volna...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7612) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Office 2019, egy Exchange (céges) és a saját (privát) gmail fiókomat használom az Outlookban. A cégeshez tartozik egy megosztott postafiók is.

Ha a megosztottról küld egy másik kolléga levelet, akkor a "Nem olvasta" visszaigazolások az én gmail Elküldött elemeim között jelennek meg.

Hogy lehet ezt megszüntetni?

(#7613) escsé


escsé
tag

Outlook office 2019 indításkor hibaüzeneteket ad. Nem indul el kiokézás után.
Ha a 'vezérlőpult / mail (microsoft 2016) (32bit)' kiválasztva a levelezési 'beállítások / profilok beállítását' a rádiógombot átállítom és rögtön vissza és ezután alkalmazom gomb és bezárom, akkor elindul. Profilt sem váltok, semmi elállítás nem történik, csak aktív lesz az 'alkalmazom' gomb és így elindul. Próbáltam, hogy kiválasztom induláskor a profilt, de az sem jó. Minden indításkor vezérlőpultozni kell. Eddig ezen a gépen nem használtam az outlook-ot, ed a többi gépemen minden jó és ugyanígy állítottam be.
Felugró ablakok indításkor így jöttek sorban:

(#7614) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Az mennyire normális működés, hogy pl a @gls-hungary.com-ról érkező leveleket a spam mappába teszi a rendszer?
Hívott a futár, hogy ott a ház előtt, de nincs otthon senki, mondom neki azért nincs, mert nem tudtam, hogy jön.
Később néztem és a spam-be rakta az üzenetet! :(((
Illetve "kisebb, kevésbé felkapott" webáruháztól kapott email is a spam-be landolt!
A beállításokban sem találtam olyan, hogy kevésbé erős spam szűrés!
Lehet valamit csinálni?
:W

(^)(>.<)(^)

(#7615) BigManus válasza vacs (#7614) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Egyszerűen megjelölöd, hogy nem spam.
Másik megoldás, létre hozol egy szabályt a @gls.hu-ra és az akciót a beérkezett üzenet mappára állítod.

A levelet áthelyezed a beérkező üzenetekhez, hogy nem spam, a beérkező üzeneteknél kijelölöd, utána a fejlécen az áthelyezés ide mellett van három pötty. Kattintasz és az alsó szegmensben van, hogy szabály létrehozása. Itt válaszd ki a beérkező üzenetek mappát.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7616) vacs válasza BigManus (#7615) üzenetére


vacs
veterán

"Egyszerűen megjelölöd, hogy nem spam."

Igen, ezt én is megcsináltam!
Ettől függetlenül más fontos email-t is a spam-be tesz, ezzel tudok valamit kezdeni?

(^)(>.<)(^)

(#7617) BigManus válasza vacs (#7616) üzenetére


BigManus
addikt

Sajnos nem... Vagy írsz a supportnak...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7618) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, hogy a piszkozatok nem jelennek meg a céges telefonomon az Androidos Outlook alkalmazásban. Internetes fiókelérésben megjelennek. Van erre valami beállítás esetleg? Az alkalmazás beállításításait már végignéztem, de nem találtam erre vonatkozó opciót.

A Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv:
István

(#7619) Fire/SOUL/CD válasza stvnppp (#7618) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Milyen fiókkal használod? (Gmail vagy egyéb)
POP vagy IMAP?
Maga a piszkozat mappa nem jelenik meg vagy a benne található piszkozatok?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7620) stvnppp válasza Fire/SOUL/CD (#7619) üzenetére


stvnppp
senior tag

Microsoft Exchange
A piszkozat mappa megjelenik, de nem található benne egy elem sem, pedig van.

(#7621) Fire/SOUL/CD válasza stvnppp (#7620) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ebben nem tudok segíteni, talán valaki más...
(Azt olvasom a neten, hogy sok helyen írnak erről a "jelenségről" de csak ilyen "kerülőutas" megoldásokat találtam, mint pl. netes felületen a drafts-ból átteszik egy másik mappába és akkor már látja az Outlook, stb stb, de hát ez nem igazán Ok (finoman fogalmazva)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7622) stvnppp válasza Fire/SOUL/CD (#7621) üzenetére


stvnppp
senior tag

Azért köszi az utánajárást. Ez a kerülőutas nem igazán megoldás, de nem is értem, ha ennyire ismert a jelenség, miért nem javítják központilag, azért elég fontos funkció.

(#7623) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Ma reggel óta az Outlook folyamatosan, szinte minden szinkronizációkor feldobja a jelszó bekérő ablakot, az összes IMAP-os e-mail címre (Telekomos levelezés). Mivel 4 e-mail cím is be van állítva, így elég kellemetlen, hogy pár percenként, ahogy lefutna az automatikus szinkronizáció, feljön 4 ablak, amit le kell okézni. Amúgy maga szinkronizáció hiba nélkül lefut, így a jelszó sem hibás, de mégis minden alkalommal feljön az ablak. Mi lehet ennek az oka?

[ Szerkesztve ]

(#7624) pch


pch
aktív tag

Üdv!
Firefox-ba lehet beállítani egy könyvtárat ami mappaként látszódik a mailok mappaszerkezetébe amibe le lehet archiválni a leveleket.
Így szépen el lehet tenni egy un. biztonsági másolatba egy NAS-ra.
Van ilyen funkció az outlook-ba? Mert nem nagyon találok.
Van itt is új mappa meg archív, de nem tudom hogy lehetne beállítani az útvonalát.
POP3-ba vannak a levelek így a kimenő most a local gépeken van.
Meg kellene szüntetni pár mail fiókot viszont továbbra is el kell valahogy érni az ott lévő leveleket.
Ezért gondoltam, hogy ha már úgyis van hálózati meghajtó felmappolva oda lehetne rakni a mailokat, csak nem tudom hogy:
Az outlook pst működik-e megosztott meghajtón
Jó-e ez az ötlet vagy van egyszerűbb megoldás.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#7625) BigManus válasza pch (#7624) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Szerintem a .pst egy misét megérne...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7626) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok!
Létrehoztam, outlook.com, illetve .hu emailcímet, bejelentkezéskor mindig ezt az üzenetet kapom. Jelenleg .....@outlook.hu néven van bejelentkezve. Kérjük, jelentkezzen ki, majd jelentkezzen be az Outlookba azzal a fiókkal, amellyel a vállalati e-maileket olvassa.
Kattintson ide a kijelentkezéshez.

Nincs is vállalati emailcímem. mi lehet a gond?

(#7627) khron78 válasza bopeti98 (#7623) üzenetére


khron78
őstag

Hotmail-os címekkel is bajok vannak. Itt a jelszót se fogadja el. Május 6 óta ez van. Nálam nem működik a Outlook 2016-ban a szinkronizáció.

(#7628) gaalm56


gaalm56
friss újonc

legyetek szívesek segítsetek. Outlook 2016-levelezőt használok. A problémám, hogy minden e-mailt kétszer kapok meg. Mit kell beállítani és hol, hogy csa egy levelet kapjak? Köszönöm

(#7629) BigManus


BigManus
addikt

Szia! Google, Outlook vagy valami más szolgáltató levelezés van beállítva?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7630) gaalm56


gaalm56
friss újonc

Microsoft Office 2016 Outlokját használom. Van mellette gmail-es fiókom, és van az a kék borítékos ikonos posta, azt nem tudom mihez tartozik, és van a chrome böngészőn keresztül a UPCmail levelező. Egyiket sem használon csak az Office Outlookot. Köszönöm

(#7631) BigManus válasza gaalm56 (#7630) üzenetére


BigManus
addikt

Értem, de az Outlook levelezőbe milyen e-mail cím van beállítva? Mi az elsődleges.
Ha megnyitod az Outlookot, valamilyen levelezési cím csak van megadva...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7632) gaalm56


gaalm56
friss újonc

A UPC oldalán regisztrált gaal.mihaly@upcmail.hu, ezt állítottam be a levelezőbe, pop3.upcmail.hu és smtp.upcmail.hu, ez van bejelölve alapértelmezettnek a levelezőbe. Bocsi, de kicsit nehezen igazodok el a dolgok között a 64 évemmel ;]

(#7633) BigManus válasza gaalm56 (#7632) üzenetére


BigManus
addikt

Semmi gond...
Mivel a UPC-t nem ismerem, van webes levelező felületük?
Azért kérdezem,, mert lehet ott van valami el állítva.
Próbáltam az Outlook bán a beállításokat átnézni, de nem találtam semmit.
Most itthon Windowst telepítek, utána az Office 2016-ot, jobban bele nézek.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7634) gaalm56


gaalm56
friss újonc

Köszönöm, megpróbálom törölni a webes UPCmailt.

(#7635) BigManus válasza gaalm56 (#7634) üzenetére


BigManus
addikt

Ezt nem értem...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7636) gaalm56


gaalm56
friss újonc

Arra gondoltam, hogy a UPC oldalán van felül egy Webmail ikon, és azt.

(#7637) BigManus válasza gaalm56 (#7636) üzenetére


BigManus
addikt

De az csak egy ikon egy weboldalon. Azt nem tudod törölni...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7638) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Szeretnék egy VBA scriptet írni, ami küldd egy emailt, ha nem volt bejövő email az elmúlt 15 percben.
Tudtok ebben segíteni?
Köszi!

(#7639) BigManus válasza IG55 (#7638) üzenetére


BigManus
addikt

Szerintem a script topicba tartozik...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7640) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!
Outlook2016-os verziót használok.
Van egy riport, amit 20 különböző címre küldök ki. Minden címnek egyedi riport tartozik. Most írok 20 email-t azonos szöveggel és egyesével csatolom a file-t. Néztem a körlevél készítést, de ott nem sikerült az email címhez rendelni az egyedi csatolmányt.
Lehet ezt valahogy egyszerűsíteni?

Pixel 6a

(#7641) poli27


poli27
veterán

Hali
Az Outlook levelező rendszer (nem a kliens) másnál is csigalassú? pár napja keresni se tudok asztali outlookal a leveleim között, mert azt írja nem tudja betölteni a kiszolgálóról... másnak nincs ilyen nyűgje? Outlook.hu email cím..

(#7642) BigManus válasza poli27 (#7641) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Megnéztem két céges gépet, semmi lassulást nem vettem észre.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7643) poli27 válasza BigManus (#7642) üzenetére


poli27
veterán

thx igazából outlook klienssel, az outlook emailcímekben lévő levelek között nem tudok keresni kb 1 hete, azt írja ki nem tudja betölteni a kiszolgálóról, és utánna hogy keressek a gépen, de közbe eltelik pár másodperc, utána ha rányomok akkor már megtalálja a levelet amit keresek... A Freemailos és a Gmailos leveleknél nem csinálja, ebből gondolom,hogy nem az outlook kliensel van a baj... 2 outlook emailcím is van beállítva benne mindkettő ezt csinálja...

(#7644) BigManus válasza poli27 (#7643) üzenetére


BigManus
addikt

Szerintem az indexelésével lesz gond...
Nézd meg az indexelési paramétereket.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7645) poli27 válasza BigManus (#7644) üzenetére


poli27
veterán

már próbáltam de semmi... ha indexelése lenne a baj akkor a gmailnál is meg a freemailnél is csinálná sztem....

(#7646) BigManus válasza poli27 (#7645) üzenetére


BigManus
addikt

Nem. Anno amikor még Windowst használtam, nekem is három fiók volt megadva.
Egy céges és kettő saját. Ugyanúgy jártam, mint te...
Az indexeléssel volt baj, utána megoldódott.
Sajnos már a menetére sem emlékszem.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7647) escsé


escsé
tag

Sziasztok!
Pdf előkép az outlookban nem működik. "Nem jeleníthető meg a fájl mintaképe, mert nincs telepítve hozzá tartozó program".
W10, outlook office2019. Csak ezért töltöttem le az Acrobat Reader DC-t, mert az MS oldalán ezt javasolta. Beállítottam az alapértelmezettnek. Újraindítottam, de semmi. Tud valaki gyógyszert rá?

(#7648) BigManus válasza escsé (#7647) üzenetére


BigManus
addikt

Ne vedd sértésnek, de a gépet újra indítottad? Nálam anno ez oldotta meg.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7649) escsé válasza BigManus (#7648) üzenetére


escsé
tag

Nem, nem. Újraindítottam. Írtam is, de félreérthető, mert nem írtam oda, hogy a gépet.

(#7650) BigManus válasza escsé (#7649) üzenetére


BigManus
addikt

Nézzél meg egy másik readert, hátha megoldja.
Nekem a cégesen Foxit reader van, szépen működik.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.