Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) Mr. V. válasza zsoltzsolt (#8344) üzenetére


Mr. V.
tag

Használr régi office-t. Én a mai napig a 2007-es verziót használom. Hagyományos a külseje, áttekinthető, bár a 2003 áttekinthetőbb volt. Attól, hogy valami régi, még nem biztos, hogy rossz is és nem mindig az új a jó, ahogy neked sem tetszik.
... ja igen és ahhoz nem kellett előfizetés, csupán 1x-i aktiválás.

[ Szerkesztve ]

(#8352) Mr. V. válasza Mexildos (#8302) üzenetére


Mr. V.
tag

A gmail már régóta többféle belépési módot kezel.
1. sima jelszavas
2. programhoz kapcsolt 2 változatban
3. 2 lépcsős

A programhoz kapcsolt beállításkor 1x pl. mobil esetében megnyitja a böngészőt, azon a gmail belépési oldalát jelezve, hogy az adott program kér hozzáférést, ott belépve bezáródik és a levelező onnantól regisztrálva van a gmail alá és saját kulcskombinációjuk van a kommunikációhoz.
De régen volt ennek manuális változata is, amit a google fiókban kellett beállítani (2 éve nem használtam, lehet már nincs), itt a google oldalán kellett egy kódot kérni, ami egy hosszú karaktersor lett, ehhez be lehetett írni a program nevét megjegyzésképpen. A programba pedig a mailcím és e hosszú kód segítségével lehetett belépni. Ez a 2 lépcsős belépést nem támogató programokhoz volt jó elsősorban.

Szóval a gmail még őskövület levelezőprogramokból (Outlook 95, dorid 2.3 alatt használható levelezők) is használható továbbra is.

(#8353) Mr. V. válasza Kristof_94 (#8303) üzenetére


Mr. V.
tag

Ha nem látod hasznát, NE AKTIVÁLD, mert soha többé nem tudod kikapcsolni és egyes régebbi programokkal nem tudod használni, vagy külön nem megjegyezhető kódot generál minden programhoz.
SMS-ben akkor sem küld semmit, ha feltörik a fiókod. A saját fiókodba küld róla értesítést és a másodlagosnak megadott biztonsági mailcímre. Tehát ha azok a fiókok rendszeresen vannak szinkronizálva (pl. 5 percenként), akkor 5 percen belül értesülsz a problémáról... de továbbransem SMS-ben!

Országon belüli belépést/feltörést nem jelez, de pl. Tor böngészővel belépve (külföldi országot imitálva) már jelzi (szintén csak levelekben), hogy "furcsa tevékenység", ellenőrizd az aktivitást és okézd le, ha te voltál.

(#8354) Mr. V. válasza Adebayor (#8296) üzenetére


Mr. V.
tag

Valószínűleg levélszerveri beállításprobléma.
Be kell lépni a levélszerver webes felületére és szűrőt kell létrehozni az összes feladó/címzett címével OR közbeiktatásával: 1@2.3 OR 2@3.4 OR 3@4.5
Feladóként és címzettként is érdemes megadni, azaz 2 szabály szükséges!
A szűrő szabályaként meg kell adni:
-Soha ne legyen spam
esetleg csinálni egy körlevelek mappát és...
-Levél áthelyezse a Körlevelek mappába (ezesetben a levelezőprogram ezt a mappát is szinkronizálja!)

Mivel sok a címzett, ami spam esetében előfordul, ezért a sok címzettes leveleket szűri alapból a szerver, ezt kell kikapcsolni a szűrővel.

(#8355) Mr. V. válasza zsoltip (#8233) üzenetére


Mr. V.
tag

Láttam nem érkezett válasz, így amire tudok, írok.
1. -
2-3. A legtöbb levelezőprogramban beállítható a szerver/hálózati/szinkron beállítások valamelyikén, hogy mit tegyen az üzenettel:
-letölti és másolatként megtartja a szerveren is (esetleg x napig tárolja csak letöltés után)
-letöltés után azonnal törölje a szerverről
-lomtár is legyen szinkronizálva (vagy egyéb "saját" mappák, ami az alapokon felül lett létrehozva).

Nálad ezek nincsenek beállítva és mindent megtart a szerveren. Állítsd be és működni fog!

(#8356) BDave


BDave
őstag

Sziasztok! Azt ki lehet kapcsolni valahol a webes felületen, hogy ha mindenkinek válaszolok, akkor én ne kapja meg a saját üzenetemet? Már utána néztem, de nem találtam erre más megoldást, mint hogy létrehozok egy szabályt hogy tőlem ne kapjam meg a leveleket magamnak, csak ez így elég béna. Egy csoportba vagyok benne, onnét nem tudom kivenni magam és nem is akarom emailenként ezt állítgatni. Meg jó lenne látni hogy mit válaszoltam úgy, mint Gmailen.

Beállítottam ezt a szabályt, így pont olyan mint gmailen. Bár ez akkor is béna :)

[ Szerkesztve ]

(#8357) Diák66


Diák66
őstag

Üdv!

Nem tudom ki hogy van vele, de miért kellett a Microsoftnak az outlookot ennyire tönkre tennie? Régen minden megadható volt külön, hogyan szeretne az ember csatlakozni stb....

Most meg alig van lehetőség. Szívok is vele nem kicsit. Mire sikerül beállítani egy fiókot benne, már a második nem működik. Közli velem, hogy nem sikerült az adatfájl létrehozása (közben meg már létrejött). A legviccesebb a dologban, hogy a tesztüzenet megjön, akár hányszor kidobja a hibát.

Gmai és Vivaldi mail lenne amit be kellene állítanom.

A posta alkalmazásban és Thunderbird-ben minden megy gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#8358) steele80


steele80
senior tag

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy a gmail-es e-mail az végleg működésképtelenné vált pop3 beállítással az outlook365-ben?

(#8359) Timoboy válasza steele80 (#8358) üzenetére


Timoboy
tag

Követem...

Nálam mától az Outlook nem hajlandó működni POP beállításoknál... Én lennék béna??

[ Szerkesztve ]

"...néha a kevesebb több..."

(#8360) bnorci71 válasza steele80 (#8358) üzenetére


bnorci71
addikt

Üdv mindenkinek!

tegnaptól nekem is a hálózati jelszavas ablakot dobálja a gmail+outlook2007 kombó és nem hajlandó semmit csinálni

gugliztam most gmail+outlook szavakra az elmúlt hét magyar találatok de nem találtam semmi érdekeset.

csinált már ilyet régebben is néha néha, de most látom másnak is van gondja

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8361) Ghostman78 válasza bnorci71 (#8360) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Fiókja biztonságának megőrzése érdekében 2022. május 30-tól a Google nem támogatja a harmadik féltől származó olyan alkalmazások és eszközök használatát, amelyek arra kérik, hogy csak felhasználónevével és jelszavával jelentkezzen be Google-fiókjába.
Fontos: Ez a határidő nem vonatkozik a Google Workspace- és Google Cloud Identity-ügyfelekre. A hatályba lépés ilyen ügyfelekre vonatkozó dátumát később tesszük majd közzé a Workspace blogján.
.
.

Tegnaptól lépett életbe nálam is....

(#8362) steele80 válasza Ghostman78 (#8361) üzenetére


steele80
senior tag

Gyakorlatilag a google megvéd saját magamtól. Valahogy ez engem arra a kiselefántra emlékeztet, aki saját magát szippantotta fel az ormányával. Mindeközben tonnaszámra lopják tőlük az adatokat. Imap beállítással működik outlook, bár sokkal lassabb, valamiért a pop szúrta a google szemét.

(#8363) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Sajnos nem találtam semmi egyszerű megoldást az Outlook + Gmail páros POP-on keresztüli használatára, mint hogy be kellett kapcsolnom a 2 lépcsős azonosítást, majd ezt követően létrehozni alkalmazás-jelszót, így már újra működik a dolog (IMAP-ra áttérve szintén nem kell semmit a Gmail-ben engedélyezni, csak 1x engedélyt fog kérni az Outlook).

Az egészben az a legbosszantóbb, hogy egy Office 2021 kapcsán (ami nem kis pénz) ennyit kell baszakodni, addig az ingyenes Thunderbird-ben meg pár kattintással (POP és SMTP kiszolgálóknál a hitelesítést OAUTH2-re állítani és kész) meg megy vígan a dolog, semmi 2 faktoros azonosítás meg alkalmazás-jelszó beállítása nélkül is... :W

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8364) Naigen


Naigen
aktív tag

Nos urak a megoldás a következő (nálam legalább is működik). Először két lépcsős hitelesítést, majd lkalmazásjelszót kell beállítani. Az alábbiak szerint:

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#8365) bnorci71 válasza Ghostman78 (#8361) üzenetére


bnorci71
addikt

köszöntem
most elgondolom hogy én nem érzem elveszve maga az informatikában bár a profitól messze vagyok, de sokan nem fognak tudni ezzel mit kezdeni....
most visszagondolva küldött is 2-3 emilt a gugli erről a 2 faktoros hitelesítéses dologról

#8362 steele80
és mennyire kezd nekem elegem lenni ebből a mindig mindent varázsolni kel meg buherálni meg 3fórumot áttúrni, azért mert valahol valakik nem képesek normálisan programot írni

#8364Naigen
tehát ha ezen végig megyek akkor menni fog az Outlook igaz minden indításnál jelszót fog kérni jól sejtem. Nem értem az angolt sajna.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8366) Naigen válasza bnorci71 (#8365) üzenetére


Naigen
aktív tag

Amikor kéri a jelszót, akkor ott google fiókod által az alkalmazásjelszónál generáltat adod meg. Mented és csókolom, nem kéri újra.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#8367) bnorci71 válasza Naigen (#8366) üzenetére


bnorci71
addikt

köszöntem a segítséget müxik újra
:R

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8368) Timoboy válasza Naigen (#8364) üzenetére


Timoboy
tag

Szuper vagy! Működik!! :)
Köszönjük!!!

"...néha a kevesebb több..."

(#8369) steele80 válasza Naigen (#8364) üzenetére


steele80
senior tag

Köszi! A nagy káoszon végre úrrá tudtam lenni.

(#8370) #82860288


#82860288
törölt tag

Outlook nem szűri ki a spam domaineket, pedig manuálisan hozzáadtam őket a listához.
Hotmail szintén nem szűri ki a spam leveleket, minden az inboxba jön.
Milyen beállításokat kellene megváltoztatnom, hogy ez működjön?

(#8371) Mr. V. válasza #82860288 (#8370) üzenetére


Mr. V.
tag

Webes felületen érdemes beállítani szűrőket, amik spak vagy kuka mappába rakják a spam leveleket. Nálam több ilyen lista van gmail-nál, mivel 1 lista nem lehet túl hosszú.
Nem csak feladóra érdemes szűrni, hanem irreleváns szavakra: jégcsap, megfázás, stb. amit levelezésben nem, de spam levélben szerepel.

(#8372) #82860288 válasza Mr. V. (#8371) üzenetére


#82860288
törölt tag

Sajnos a szűrés nem jó, mert a levélben nincs vagy nagyon kevés a szöveg és folyton változik, képek vannak inkább, amiket nem töltök be, és 1-2 nagyon gyanús link, így szavakra sajnos nem tudok szűrni.
De alapvetően azt nem értem és a probléma is, hogy egyértelműen spam, ezeket a leveleket Hotmail és Outlook is megfogta régebben és bekerültek a Junk mail mappába, most meg simán átengedi őket.

(#8373) Steady74


Steady74
addikt

Sziasztok. Céges levelezés külső partner szerverén fut, IMAP fiókok vannak a céges gépeken, nagyjából 40 db email fiók van, ebből az enyém a legnagyobb, kb 8-9 GB méretű, kb 60k levél 2018-tól. MS Office Standard 2019 fut a gépemen, Outlook ennek a része. Pár napja azt tapasztalom, hogy a levél megírása után hiába nyomok a küldés gombra, a postázandó mappában dekkolnak a levelek vagy 10 percig. Ha bezárom a programot és újraindítom, akkor elküldi a leveleket. Rendszergazdánk azzal nyugtat, hogy ilyen, fogadjam el. Tényleg ennyire f@s az Outlook vagy valami beállítás megoldhatja, hogy ne 7-8 percig szinkronizáljon? Belső hálónk gigabites, 100/100 a net sávszélességünk. Ha házon belül lenne a levelezőszerver, akkor is ez lenne? Köszi az észrevételeket, javaslatokat.

(#8374) Mr. V. válasza Steady74 (#8373) üzenetére


Mr. V.
tag

Ez általában nem jellező hiba. A küldésteszt (fiókbeállítás - teszüzenet küldés) is ennyire lassú?
Netán digitális aláírás kerül a levelekre és azt a szervert éri el ilyen lassan?
Mindenképpen egy netmonitorozóval kezdenék vizsgálódni (pl. router log), hogy a kimenő szerverrel gombnyomáskor vagy később áll fel a kapcsolat, illetve milyen címre kolbászol el a gép a szerveren kívül az adott pillanatban. Netán ha vírusirtó van a gépen, az fogja meg a levelet.

(#8375) Steady74 válasza Mr. V. (#8374) üzenetére


Steady74
addikt

Meglestem közben, 20GB a levelező fájl mérete, kicsit alábecsültem :) van aláírás a levelezőmben, igaz nem digitális, hanem egy szöveg a megfelelő részbe beillesztve. ESET antivírus van a gépemen. Köszi az észrevételeket, továbbítom a rendszergazdának!

(#8376) Steady74 válasza Mr. V. (#8374) üzenetére


Steady74
addikt

Ma éppen elég pörgős a küldés-fogadás, így a teszt is. Ha majd belassul megint, akkor megnézem amit írtál. :R

(#8377) Steady74 válasza Steady74 (#8376) üzenetére


Steady74
addikt

Maga a teszt 3 mp alatt lefut. A teszt előtt írtam 2 mail-t, amik a postázandó mappában ragadtak. A teszt lefutása után a tesztünezetek sem jöttek meg. Bezártam az outlook-ot, majd újra megnyitottam, ekkor elmentek a levelek és megjöttek a teszt üzenetek. Na, ilyenkor mi van? :)

(#8378) Mr. V. válasza Steady74 (#8377) üzenetére


Mr. V.
tag

Ilyenkor ESET van. Esetet futtató gépeken Avirát futtattam és átlagban 4-16 vírust talált 1-1 gépen, míg az Eset akkor sem figyelt fel rá, amikor az Avira olvasta a lemezen.
Ennél már csak az Avast volt rosszabb találati arányban még az Esetnél is. Szóval lehet, hogy szép és magyarul is tud, olcsóbb is, de nem igazán véd.

De a te problémádra visszatérve gyanítom, hogy be van kapcsolva rajta (Eset-en) a levél ellenőrzés, valamint a hálózati adatforgalom szűrés is. Az elsőt mindenképpen ki kéne kapcsolni és úgy megpróbálni. Ha nincs változás, akkor az internetes szűrést is, mert volt már rá példa, hogy egyes programok proxy-ként látták a vírusirtót, úgy pedig nem voltak hajlandóak rendesen működni.
Szerintem a levélszűrés kikapcsolása megoldja a gondodat.

A digitális aláírás NEM aláírás a levél végén, hanem egy kulcs adódik a levélhez (melléklet) és pl. a címzettnek is van digitális aláírása, akkor csak ő tudja elolvasni (ha cseréltetek publikus kulcsot (ez a kulcs egyik része, a másik titkos)). Ha nincs aláírása, akkor csak mellékletként látja, hogy te aláírtad. Tehát titkosításhoz használatos a digitális aláírás (digicert), illetve ha valaki mindig aláírva küld, kivéve 1x, akkor az egyből látszik, hogy nem ő, nem arról a gépről) küldte.

(#8379) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Sziasztok!
Mi okozhat olyat, hogy a bejövő leveleknél csak a mai, illetve egy évvel korábbi levelek szerepelnek? Elküldöttben látszik a tegnapi, tegnapelőtti is. (webes felületen is ugyanez). Az illető elmondása alapján semmit nem állított át eddig...
Amikkel próbálkoztam eddig:
- töröltem a nézeteknél minden szűrést, vissza is állítottam alapértelmezettre
- indexelést újrafuttattam
- cache-t is töröltem

Mi a bánat lehet ez? Tudtok esetleg ebben segíteni? :U

(#8380) Mr. V. válasza z0d1@Ku$ (#8379) üzenetére


Mr. V.
tag

Ha a weben is ugyanez, akkor valószínűleg tett 2 mozdulatot. Az egyikkel kijelölte az oldalon az összes levelet (ezért csak a frissek törlődtek), a másikkal törölte.

Jó esetben 30 nap után kerül végleges törlésre a kukából, de ha a levelező úgy lett beállítva (weben is), hogy az SMTP/IMAP kapcsoltnál azonnal és véglegesen töröljön, akkor így járt.

Ha gmail, akkor elképzelhető, hogy törlés helyett archivált, ami szintén kiszedi a beérkezettek közül és az Archived mappába rakja át.

(#8381) z0d1@Ku$ válasza Mr. V. (#8380) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Igen, köszi, valószínűleg ez történt, már egy ideje nem is foglalkozom vele tulajdonképpen. Állítja, hogy ő sosem töröl semmit. de a webes felületen sincs semmi, archívumban sincs semmi, indexelés se segített, újra szinkronizálás sem. Szóval ez van..De azért köszönöm! :R

(#8382) Mr. V. válasza z0d1@Ku$ (#8381) üzenetére


Mr. V.
tag

Én mobilon is levelezőprogramot használok és több levelem eltűnt, kukában végezte egy rossz érintés miatt (töltő olykor bezavarja a tapit). Én vissza tudtam hozni, de ez csak 1-2 levél volt. Igaz a betöltötteket (50db) egyszerre ki tudja jelölni és egy ilyen mozdulattal törölni is.
Gyanítom, hogy nála is ez volt, vagy a gyereknek odaadta a mobilt, hogy játszon rajta, közben jött 1 levél és a gyerek a levelezővel játszott tovább.
Ez már csak találgatás... ezért célszerű néha mentést készíteni.

(#8383) RBJ


RBJ
addikt

Telefonon állandóan jön jelentkezzek be a gyerek fiókjába.
Ha beprobalom akkor nem engedi a szülői felügyelet miatt.
Ott meg nem találom milyen engedélyt kellene megadni. Tipp?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8385) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Szerintem is simán törölte a leveleket. Csak annyi az érdekes hogy pont az aznapi és a szinte napra pontosan egy évvel korábbi levelek látszottak. Mindegy, hát ez van, annyira már nem érdekel :)

(#8386) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Androidos Outlook kliensen néhány napja mikor megnyitom a bejövő mappát, akkor legfelül megjelenik egy Venden Borre hirdetés. Hiába rejtem, törlöm, mindig visszajön.
Mi lehet ennek az oka, és hogyan lehetne véglegesen kigyomlálni? Eddig ilyen probléma nem volt.

Köszönöm a segítséget :R.

(#8387) Mr. V. válasza Jim74 (#8386) üzenetére


Mr. V.
tag

Használj rendszerszintű reklámblokkolót! AdGuard
Vagy nézd meg router logban vagy az AdGuard logjában, hogy milyen reklámcímről töltötte le a képet és azt tiltsd HOSTS alapon (ha rootolt a készülék).
Root esetében a Lucky Patcher ki tudja szedni az apk reklám blokkját, vagy üres marad a reklámblokk, illetve a 3C Toolbox Pro a program módosítása nélkül is tudja tiltani a tevékenységeket, de ehhez is kell a root.

(#8388) Jim74 válasza Mr. V. (#8387) üzenetére


Jim74
nagyúr

Sajnos nem rootolt a készülék. :(

(#8389) Jim74 válasza Mr. V. (#8387) üzenetére


Jim74
nagyúr

Felraktam az ingyenes AdGuard-ot, de nem fogta meg. :(

(#8390) Fire/SOUL/CD válasza Jim74 (#8389) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem lehet, hogy véletlenül egy alkalmazás lett telepítve ettől a cégtől? (van nekik pl. víruskergetőjük is stb és valami más alkalmazás telepítése kapcsán "sumákba" felment valami kéretlenül...)
Alkalmazásokban keress rá a Vanden Borre-ra, hátha...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8391) #82860288 válasza Jim74 (#8389) üzenetére


#82860288
törölt tag

Nem tudod blokkolni, ez az app része. Ahányszor ráfrissítesz annyiszor fog változni.
Ezt már elvileg 3 éve bevezették, de nálam is csak nemrég jelent meg az Other inbox alatt.
Mivel ingyenes az app, így tudják reklámokkal fenntartani.
Én küldtem nekik feedbacket és megírtam, hogy kapják be és döntsék el, hogy szoftverért fizetek vagy szolgáltatásért.
Mert PC-n megvettem a teljes office csomagot, de itt androidon ugye nem, viszont arra hivatkoznak, hogy a hotmail mint szolgáltatás ingyenes, ezért kell így fenntartani.

[ Szerkesztve ]

(#8392) Mr. V. válasza Jim74 (#8389) üzenetére


Mr. V.
tag

Nem csak felrakni kell, hanem be is állítani.
Többek között a https szűrést erre az adott programra, illetve a megfelelő nyelvű listákat is le kell tölteni, így a magyar, az angol, továbbá a kellemetlenség stb. szűrőket is érdemes.
Ha még mindig megjelenik a reklám !cache ürítés után is!, akkor újraindítod a készüléket, vársz, míg betöltődik és elindul az AdGuard. Ezután elindítod a reklámos programot. Vársz amíg megjelenik a reklám. Átmész az AdGuard-ba és a log (szűrési napló) résznél visszamész addig, amikor az első bejegyzés történt az adott programtól.
Na itt érdemes egy kicsit érteni a jellemzően reklám címekhez, mert ha sok helyre kimászkál, tudni kell mit állíts blokkolásra.
Amennyiben google reklámok jönnek, vagy külső szerveresek, azt könnyű blokkolni, mert feltűnő az eltérő cím.

Itt az oldalon sajnos nem lehet vele blokkolni a reklámokat, mert az oldal szerverén van és akkor az egész oldal letiltódna. De pl. freemail esetében, amikor kimenne 8-10 külső szerverre, ott lehet mind a 8-10-et tiltani és reklámmentes lesz az oldal.

(#8393) Jim74 válasza Fire/SOUL/CD (#8390) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Nem telepítettem semmit.

(#8394) Jim74 válasza #82860288 (#8391) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ugyanez a helyzet nálam is...
Kapják be... :(((

(#8395) Jim74 válasza Mr. V. (#8392) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm az infót. :R
Ezeket az ingyenes verzió is tudja?

(#8396) zsoltzsolt válasza #82860288 (#8391) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Office-t vetted meg vagy Ms365 előfizetésed van pontosan? Mert nekem nincs reklám, de Ms előfizetésem van
.

(#8397) #82860288 válasza zsoltzsolt (#8396) üzenetére


#82860288
törölt tag

Office csomagot vettem meg.

(#8398) zsoltzsolt válasza #82860288 (#8397) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Akkor emiatt lehet, hogy nálad van, nálam meg nincs reklám (még :D).

(#8399) #82860288 válasza zsoltzsolt (#8398) üzenetére


#82860288
törölt tag

Így van, ms365 előfizuval nincs reklám. Állítólag fel kellene dobnia valami fizetős vagy prémium opciót, de még nem tette meg.

(#8400) Jim74 válasza Mr. V. (#8392) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kislányom általános iskolai office365 fiókját is felvettem a mobilos outlook appba fiókként, nem szinkronizáltatok vele semmit, de arra jó, hogy eltűnt a nyomorult hirdetés :D.
Valószínűleg azért nem jött korábban hirdetés, mert anno az online oktatás miatt a telefonomon is fel voltak véve a gyerekek iskolai fiókjai, hogy lássam mikor milyen órára kell bejelentkezni Teams-en.
Nemrég telefont cseréltem és mivel már nincs online oktatás, így ezeket az iskolai office fiókokat már nem vettem fel és valószínűleg ezért kezdtek jönni a reklámok.
Ezzel a megoldással elleszek egy darabig :DDD.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.