Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) Fire/SOUL/CD válasza biker (#8100) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"- icloudból vcard file export, import látszólag sikeres, valójában nem, mert multiple file vcardot nem tud, egy vcard egy ember módon tud csak"
Bocs, de export előtt megvolt az Select All? :U [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8102) biker válasza Fire/SOUL/CD (#8101) üzenetére


biker
nagyúr

igen, ezzel lett 2300 elemet tartalmazó vcard file, amivel az outlook nem kezd semmit.
A windows névjegyek egyenként importálná, 2300 click ok után, ékezet hibákkal. És ezután lehetne a windows névjegyekből átteni outlookba elvileg, de hibásak

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8103) Jarod1 válasza biker (#8102) üzenetére


Jarod1
addikt

nem lehet hogy másik pstbe teszi be mint amit az outlook megnyit?

(#8105) Fire/SOUL/CD válasza biker (#8102) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nincs esetleg kéznél egy gmail fiók?
Azért kérdem, mert azzal kivitelezhető(Gmail Névjegyek), hogy "korlátlan" számú elemet tartalmazó VCF-t be lehet importálni, majd azt kifejezetten Outlook CSV-ként exportálni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8106) biker válasza Fire/SOUL/CD (#8105) üzenetére


biker
nagyúr

Megpróbálom ezt, köszi
Az ügyfélnek nincs gmailje, de nekem van egy felesleges, amiben nincsenek kontaktok.

Jarod1: egy fiók lehetne a gépen csak.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8107) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Kapcsolódva ezen megoldásra váró talányhoz, miszerint Outlook levelezőn belül a xy@digikabel.hu levelek a zq@hotmail.hu fiókba és levelek közé érkeznek, üzenet szabályokba belenézve, ez a kép fogadott:

@hotmail.hu fiók használ Exchange fióktípust, a @digikabel.hu POP/SMTP.
Hogyan tudom megnézni, mik a kiszolgálón lévő szabályok és mik a számítógépen lévő szabályok?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#8108) Topmarker


Topmarker
újonc

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet nézni, hogy ki kapott titkos másolatot abból a levélből amibe be vagyok csatolva? Mert vannak jó és kevésbé kellemes kollégák.

(#8109) Topmarker


Topmarker
újonc

;)

[ Szerkesztve ]

(#8110) VGYke válasza VGYke (#8107) üzenetére


VGYke
addikt

Önmagamnak válaszolok, megoldottam azt a hibát, miszerint a @digikabel.hu levelek a @hotmail.hu fiókba érkeztek és nem az üzenetszabályok volt a hiba forrása.
Leírom a hiba okát és a megoldást, hát ha valakinek egyszer hasznos lesz.
Hibát én követtem el, áthelyeztem a digikabel pop/smtp pst fájlt.
Valamiért az outlook fiók létrehozásánál az Outlook a pst fájlt a C:\Users\Nevem\OneDrive\Dokumentumok\Outlook-fájlok\ útvonalra tette. Van több gép is ugyanazon felhasználói fiókokkal, beállítással és az OneDrive miatt sokszor összevesztek a pst fájlon, magam sem értem miért, így jobbnak láttam áthelyezni a fenti útvonalról, ide: C:\Users\Nevem\Documents\Outlook-fájlok
Én úgy végeztem az útvonal módosítást hogy "Adatfájlok" fül alatt:

"Eltávolítás", majd "Hozzáadás" az új útvonal szerint.
Elfogadta semmi hibajelzés, semmi reklamáció, csak éppen a levelek másik fiókba érkeztek...

Azóta már tudom, hogy a helyes eljárás ez, "E-mail cím" fül alatt:

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#8111) Jarod1 válasza VGYke (#8110) üzenetére


Jarod1
addikt

"Ha van hiba az emberi"

(#8112) asanci


asanci
csendes tag

Sziasztok!
Outlook 2016-ot használok gmail fiók elolvasására (is). Nagyon zavaró, hogy a legtöbb (összes) beérkező levelet a fontos mappában is még egyszer meg kell nyitni, hogy olvasott legyen.
Hogyan lehetne ezt a kettősséget megszüntetni?

(#8113) BigManus válasza asanci (#8112) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Fájl / Beállítások / levelek / olvasóablak

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8114) asanci válasza BigManus (#8113) üzenetére


asanci
csendes tag

Szia!
Ez a beállítás (változtatása) sem tünteti el a fontos mappa "nem olvasott" jelzését, ha az emailt a beérkezett üzenetekben már elolvastam

(#8115) BigManus válasza asanci (#8114) üzenetére


BigManus
addikt

Na várj, akkor én félre értettem... Tehát amikor a beérkezett mappában megnyitsz egy levelet, a fontos mappában továbbra is olvasatlan marad?

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8116) asanci válasza BigManus (#8115) üzenetére


asanci
csendes tag

Igen. Csak akkor lesz a fontos mappában is olvasott, ha sorban ott is megnyitom a leveleket. Így minden levelet 2x kell megnyitni. És ez csak a Gmail leveleknél van, más (szolgáltatói) postafióknál nincs (igaz. ott meg nincs fontos mappa)

(#8117) BigManus válasza asanci (#8116) üzenetére


BigManus
addikt

Figyelj!

Most próbáltam ki, igaz egy régi Gmail címmel, mert nem használom, Office 365-el. Az általam fényképezett beállítással nálam, mivel egy másodperc van beállítva, működik a dolog.
Ha az alapértelmezett értéken hagyom, olyankor marad olvasatlan. Megnéznéd?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8118) asanci válasza BigManus (#8117) üzenetére


asanci
csendes tag

Igen, természetesen megnézem, majd ha lesz bejövő levél. Jelzem, bár szerintem a múltkor már levettem 1mp-re, de nem volt változás

(#8119) asanci válasza BigManus (#8117) üzenetére


asanci
csendes tag

Megnéztem, a helyzet ugyan az. Továbbra is 2x kell minden üzenetet megnyitni a két mappában (külön külön)

(#8120) BigManus válasza asanci (#8119) üzenetére


BigManus
addikt

Nincs ötletem... Nálam működik a dolog...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8121) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Nem tudom az Outlook email jelszómat. A telefonomon vagyok bejelentkezve, máshol nem. Megpróbálkoztam a lehetséges recovery megoldásokkal, eredménytelenül. Van-e esély arra, hogy valamilyen ügyfélszolgálaton keresztül megoldás szülessen? Van egy elég jó ütőkártyám, a saját nevem áll a @ előtt.

(#8122) BigManus válasza IG55 (#8121) üzenetére


BigManus
addikt

Helló!

Nem derült ki, hogy a telefonodon az app-ban vagy bejelentkezve vagy esetleg böngészőben.
Az, hogy a saját neved van a @ előtti részen, semmit nem jelent, mást is hívhatnak ugyanúgy... ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8123) IG55 válasza BigManus (#8122) üzenetére


IG55
senior tag

Az appban vagyok bejelentkezve. Elég ritka nevem van, szerintem senki mást nem hívnak így. Mondjuk az is igaz, hogy bárki regisztrálhatta ezt, nem csak az, akit így hívnak.

(#8124) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok!
Adott egy céges office csomag, hozzá email cím. Az email át van irányítva a gmail-re (x ezer éve). Viszont már egy ideje egy-két levelet nem küldd tovább gmail-re, csak az outlook.office.com-on látom az emailt. Sőt olyanért is panaszkodtak már, hogy lepattan az email, amit nekem küldtek volna.
Van erre esetleg valami megoldás, gondolom nem egyedi probléma?

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8125) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#8124) üzenetére


ArthurShelby
addikt

szerk: webes outlook, microsoft 365

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8126) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Késleltetett üzenetet csak akkor hajlandó a megadott időpontban elküldeni az Outlook, ha a számítógép bekapcsolva van és fut a program. Ennek így ugyebár nem sok értelme van. Mi lehet a hiba? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8127) Jarod1 válasza D4rkm4n (#8126) üzenetére


Jarod1
addikt

a hiba nincs bekapcsolva az outlook :) ;]
A gépkocsi is akkor megy felfelé ha el van indítva motor.... .

(#8128) D4rkm4n válasza Jarod1 (#8127) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ellenben ha automatikus választ állítok be, az működik úgy is, ha nincs bekapcsolva a gép és nem fut a progi. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8129) BigManus válasza Jarod1 (#8127) üzenetére


BigManus
addikt

Fel sírtam mint egy csecsemő :DDD

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8130) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Régóta használok Outlook-ot, régebben pop3 formában outlook.hu-t. Gépemen lementve a levelek fájlja pst fájlban. Mióta 2019-es office-t használok, azóta imap szinkronizálva tolom. Viszont most szükségem lenne a régi pst fájlból kellene nekem egy levél tartalma.
Hát azt kell mondjam ez az Outlook 2019 kifogott rajtam. Egyszerűen nem tudok pop3 formában létrehozni fiókot, csak a beépített outlook automatikussal, ami ugye mindenképpen imap lesz. Pop3-al egyszerűen folyamatosan hibát ad ki nekem. Beírok minden portot, ssl, tls, hitelesítés, stb., beírom a jelszót és innen hiba. Nem létezik a fiók azt mondja, írjam be a jelszavamat, de jót írok be.

Erre tudtok valami bizbaszt? :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8131) kraftxld válasza wolfman (#8130) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Simán hozzá lehet csatolni meglévő profilhoz pst file-t, nem kell új mail fiók.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8132) wolfman válasza kraftxld (#8131) üzenetére


wolfman
veterán

Igen, közben rájöttem. :) Így is jó persze, csak ha tényleg kellene nekem pop3 formában egy levelezőrendszer, akkor ez nem tudja megcsinálni? Vagy nem is értem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8133) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Sziasztok! Adott egy 2007-es outlook amely bedobta a 0x80040600-as hibát, sajnos 11 gb-os a pst file. Ráküldtem a javítást, bízok benne sikerül helyre állítani a problémát, a kérdésem az lenne, mit lehet tenni ha ekkora a pst file, viszont kellenek a levelezések? Van esetleg más levelező program ami bírja ezeket az orbitális nagy fájlokat? :/ :O

(#8134) Jarod1 válasza Don.Corleone (#8133) üzenetére


Jarod1
addikt

Bakker 11 Gb pst, mi a fenét tárolsz abban? tudod hogy anno a win7 telepítve kb 20 Giga volt?
Arhiváld ki ha helyreáll a régi leveleket külön pst-be, Valamint csinálj rendszermentés pl Aoimei progival,
Lementi a teljes rendszered 1 fileba, vissza tudsz belőle állítani fileokat.

(#8135) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok outlook 2016, van valami progi amivel a csatolt pdfbe betekinthetek? Tehát megnyitás nélkül.

(#8136) BigManus válasza Jarod1 (#8135) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Nekem csak egy Foxit Reader van fönt, azzal működik.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8137) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Egyik gépemen 2017-ben vásárolt Office 2016 Prof. van, ennek megfelelő Outlookkal, természetesen állandóan frissítve.
Probléma az xx@gmail.com címemmel van, amit imap/smtp-ként állít be.
Probléma az, hogy a fiók csak úgy hajlandó működni, ha a Google beállításokban engedélyezem a kevésbé biztonságos alkalmazásokat. Tehát itt:


Ha kikapcsolom, nem működik a gmail.com fiók. A biztonságon túl, ezzel csak az a probléma, hogy a Google önmagától is kikapcsolja aztán levelek lekérdezése előtt lehet fél órát keresgélni, hol lehet ismét bekapcsolni :W
Esetleg nincs a fenti problémára megoldás, azon túl, hogy használjak más levelezőt?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#8138) atirag


atirag
őstag

Sziasztok. Asztali gépen egy outlook levelezőt használok és azt a fiókot egy iphone mail app-ban is.
Meg lehet azt oldani,hogy ha megnyitom az outlook-ot és nem olvasom el mondjuk a leveleket akkor az iphone se lássa úgy mintha már el lett volna olvasva?
Mert amint megnyitom az outlook.ot akkor azok a levelek már mind olvasottak lesznek.

(#8139) Jarod1 válasza atirag (#8138) üzenetére


Jarod1
addikt

Akkor pop3 csatlakozást használj.

(#8140) hape60


hape60
aktív tag

Sziasztok, van egy nagy gondom. Office 2016-ból az Outlook-kal van probléma. Win10 pro van a gépen, volt némi gond, amit sikerült megoldanom. A rendszerjavítás után az Outlook (is) új szoftverként jött vissza. Megtaláltam a .pst fájlt, amiből a levelezést sikerült visszaállítani, fogadja az új leveleket is, látszólag minden jó, de a címjegyzékem eltűnt. Hogyan lehetne visszahozni? Több .pst mentésem is van, egyikből sem jött vissza a lista. Mit tegyek? :F :F

(#8141) Jarod1 válasza hape60 (#8140) üzenetére


Jarod1
addikt

lehet nem az van lapértelmezett pstnek beállítva mint ami volt

(#8142) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok! Outlook.com problémám van. Ez a figyelmeztetést kapom rendszeresen: [link] Ez után ezt látom: [link] . Majd be kell írnom a PIN kódot: [link]
Nem tudjátok mi miatt kapom meg újra ezt a PIN kód beírást? Köszi a választ.

(#8143) BigManus válasza ph2012 (#8142) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Az Outlook webhelyhez semmi köze. A háttérben akar ez az oldal betöltődni. PIN kód mihez kell?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8144) ph2012 válasza BigManus (#8143) üzenetére


ph2012
senior tag

Felugrik az első üzenet és erre kattintva a Gépház nyílik meg. Ott kell megadni a PIN kódot.

(#8145) BigManus válasza ph2012 (#8144) üzenetére


BigManus
addikt

Mást néztem... Tárgytalan...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8146) Zajcsokkento


Zajcsokkento
csendes tag

Sziasztok!

Outlookban hogy tudok a külön email aliasoknak egyedi aláírást megadni?
Egyáltalán lehet ilyet?

(#8147) BigManus válasza Zajcsokkento (#8146) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Fájl/Beállítások/Levelek/Aláírások

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8148) Zajcsokkento válasza BigManus (#8147) üzenetére


Zajcsokkento
csendes tag

ok, a routert is újraindítom a biztonság kedvéért....
Ott csak egy aláírást lehet beállítani, nekem az a lényeg, hogy több domain van hozzárendelve egy fiókhoz, és több aliast tudok kezelni, de ezekhez külön-külön aláírást szeretnék beállítani.

(#8149) BigManus válasza Zajcsokkento (#8148) üzenetére


BigManus
addikt

Fotózz be valami beállítást, hogy lássam, így nem értem, el beszélünk egymás mellett.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8150) Vityaa


Vityaa
tag

Sziasztok,
hogyan tudok olyat beállítani, hogy ha a házon kívül be van kapcsolva, és a telefonon is látom a leveleket, de valamire válaszolok, akkor a házon kívül ne kapcsoljon ki automatikusan.

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.