Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) gordonfreemN válasza BigManus (#7950) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen ezmár eszembe jutott korábban
Visszavált valamiért a stud.uni-ra ha ujra felveszem és a hibaüzenet pedig marad ha ismét váltanék

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7952) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Van lehetőség a win7-ben használt outlook kinézetre átváltani, win 10 alatt.
Akár külső skin programmal, vagy a win10 alatt átállítani.
Nagyon nem gyere be az, amit a win10 ad.
Jobban kedveltem a win7-es verziót, illetve annak a kinézetét, átláthatóságát.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#7953) Jazo válasza BigManus (#7945) üzenetére


Jazo
újonc

Nem rejtem a szolgáltatót egyszerűen lemaradt. UPC Vodafon az internet szolgáltatóm. Ez alapján meg lehet határozni a info@ email címem szolgáltatóját? A gmail-es levelezőm tökéletesen működik.

(#7954) net91 válasza Jazo (#7953) üzenetére


net91
senior tag

A UPC Vodafonhoz kerülése után megváltoztak a beállítások, vagy még mindig ezek vannak érvényben?
Ezeket a beállításokat használod?

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#7955) BigManus válasza Jazo (#7953) üzenetére


BigManus
addikt

info@......hu .

Ez nem lemaradt, hanem konkrétan kipontoztad...
De mindegy...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7956) Jazo válasza BigManus (#7955) üzenetére


Jazo
újonc

Bocsi azt gondoltam, hogy az internet szolgáltatómra vagy kiváncsi. Természetesen ha fontos leírom a teljes email címemet. Nem titkos, egy céges weboldalhoz van hozzárendelve. info@palazok.hu Teljesen laikus vagyok ezen a térületen ezért próbálok segítséget kéri profiktól.

(#7957) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!
Munkahelyi Imap fiókot állítottam be egy számítógégre, de a kimenő leveleket a Sent mappába teszi, egy korábban beállított gépre pedig az Elküldött levelek közé.
Az Office verziószáma ugyan az. Mi lehet a probléma és hogyan tudnám az elküldött levelek mappáját megváltoztatni, mert nem láttam erre sajnos lehetőséget.
Köszönöm

(#7958) BigManus válasza Süvi (#7957) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Azt nem írtad melyik Outlook...

[kép]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7959) Süvi válasza BigManus (#7958) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm
Nagyvállalati Office 365
Megnéztem, de nem látok sajnos különbséget a két gép között :(

(#7960) BigManus válasza Süvi (#7959) üzenetére


BigManus
addikt

Lehet elbeszélünk egymás mellett... Mi a cél? Különbséget keresel vagy beállítást?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7961) Süvi válasza BigManus (#7960) üzenetére


Süvi
őstag

Azt hittem, hogy a beállításokban lesz különbség a két gép között, mert eltérő helyre teszi az elküldött leveleket.
De akkor úgy kellene, hogy Megjelölöm a Beérkezett leveleket és az Elküldött leveleket? (ki fogom próbálni, ha visszajön a kolléga a gépével)
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#7962) Petium001


Petium001
csendes tag

Sziasztok!

Van több gépünk, és szeretnénk, ha az egyik gépen beállított, levelekhez beállított kategóriák (piros,kék,sárga, stb) a többi gépen is megjelennének, azt hittem IMAP fiókkal is meg tudom csinálni, de nincsen ilyen lehetőség benne, valamilyen megoldást lehetne alkalmazni? lehet valahogyan "szinkronizálni"?

Köszi

Petium

(#7963) Süvi válasza BigManus (#7960) üzenetére


Süvi
őstag

Nem sikerült sajnos beállítani, továbbra is a Sent mappába teszi, nem pedig az Elküldött levelek közé.

(#7964) Jarod1 válasza Süvi (#7963) üzenetére


Jarod1
addikt

Írd át a nevét, a sent magyarul elküldött.

(#7965) BigManus válasza Süvi (#7963) üzenetére


BigManus
addikt

Ha mind a kettő ugyanazon verzió, akkor nem értem. A régin is ugyanez az IMAP fiók volt beállítva?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7966) Süvi válasza BigManus (#7965) üzenetére


Süvi
őstag

Igen, teljesen ugyan az :(

(#7967) BigManus válasza Süvi (#7966) üzenetére


BigManus
addikt

Holnap délelőtt rá nézek újra... Itthon nincs Windowsos gépem.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7968) Süvi válasza BigManus (#7967) üzenetére


Süvi
őstag

Nagyon szépen köszönöm.

Jaord1: Jó ötlet, de attól még szerintem nem fogja látni a mappában lévő 15e levelet. :)

(#7969) BigManus válasza Süvi (#7968) üzenetére


BigManus
addikt

Nos ha beállítom, nekem az elküldött mappába teszi így:
[kép]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7970) Süvi válasza BigManus (#7969) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm szépen a képeket, ki fogom ismét próbálni (úgy emlékszem pedig, hogy így állítottam be neki )

(#7971) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, Pdf betekintést hogy lehetne megoldani?

(#7972) Süvi válasza BigManus (#7969) üzenetére


Süvi
őstag

Hiába állítom át bárhogy, nem változik, hogy melyik mappába teszi. Sajnos valami nem kóser azzal a munkahelyi fiókkal.
Próbálok rájönni, hogy mi lehet a gond.

(#7973) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok.

Tudnátok abban segíteni, hogy az outlookban alapértelmezett adatfájlnak a gmail-es fiókomat meg tudjam adni/be tudjam állítani?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7974) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Androidos Outlook-val kapcsolatban lenne kérdésem. Tudtok segíteni?

Az a gondom, hogy 2 fiókot vettem fel benne. De jó lenne, ha külön mutatná a fiókokat. Ezt tudja?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7975) BigManus válasza cellpeti (#7974) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Tudja.
Amikor az alkalmazás megnyílik, akkor balra fent a házikó ikonra nyomsz, ekkor látszik a kettő fiók. Kiválasztod melyiket mutassa, ezáltal külön választottad.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7976) BigManus válasza gordonfreemN (#7973) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Esetleg ez segíthet...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7977) s.roland93


s.roland93
csendes tag

Uraim!

A következő problémával fordulok hozzátok:
Adott egy outlook 2016 egy word és/vagy excel és egy Eset endpoint security.
Outlookon kersztül küldenek egy levelet és csatolnak hozzá egy wordot vagy excelt a küldött félnek az az üzenet jelenik meg hogy az excel nem tudja megnyitni a fájlt mivel érvénytelen a fálj kiterjesztése vagy formátuma. Ha a küldő az elküldött üzenetekbe megnyitja ugyan ez a hiba.

Valakinek van valami tippe?
Lehetséges hogy a virusírtó kavar be?

(#7978) BigManus válasza s.roland93 (#7977) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Nálam ugyanez az összetétel van.
Te kezeled az EEPS-T? Vagyis hozzáférsz a beállításokhoz?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7979) s.roland93 válasza BigManus (#7978) üzenetére


s.roland93
csendes tag

hozzá férek igen
illetve arra gondoltam még hogy az outlokba be van épülve az EEPS és esetleg az zavar ba, azt ki kellene venni

(#7980) BigManus válasza s.roland93 (#7979) üzenetére


BigManus
addikt

Azt ne bántsd...
Inkább kezd el kiszűrni mi okozhatja. HIPS-tud ilyet okozni. Nálunk pl. a spam szűrő volt a hibás. ESET-nek jeleztem, beléptek és beállították.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7981) Jim74 válasza s.roland93 (#7977) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Az Eset-ben nincs olyan beállítás, ami átírja a levél mellékletek kiterjesztését. Nekem a Kaspersky csinált ilyet. Pl. egy PDF-ből PD_ kiterjesztés lett.

(#7982) Petium001


Petium001
csendes tag

Sziasztok!
Van több gépünk, és szeretnénk, ha az egyik gépen beállított, levelekhez beállított kategóriák (piros,kék,sárga, több különböző dolgot jelent) a többi gépen is megjelennének, azt hittem IMAP fiókkal is meg tudom csinálni, de nincsen ilyen lehetőség benne, valamilyen megoldást lehetne alkalmazni? lehet valahogyan "szinkronizálni" hogy minden gépen ugyanazokat a jelölőket lássam?
Esetleg emlékeztetőket csatolni ami mindenhol ugyanúgy olvasható?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Petium

(#7983) BigManus válasza Petium001 (#7982) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Így nehéz lesz, ha nem tudjuk melyik Outlookról van szó...
Az egyik céges gépet előkapva, ezen 2016-van, itt állítható.

[kép]

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7984) s.roland93 válasza BigManus (#7980) üzenetére


s.roland93
csendes tag

Köszi a segítséget írtam nekik amig nem válaszolnak addig meg keresgetem a hibát hátha rátalálok :)

(#7985) Petium001 válasza BigManus (#7983) üzenetére


Petium001
csendes tag

Szia!

Beállítani be tudom, sőt át is neveztem (függőben, elintézve, stb), de a belső hálózaton lévő többi gépen ugyanazokat a leveleket lekérve náluk nincsenek meg ezek a "jelölések", így nem tudom egy adott levélben lévő feladat hol tart (függőben, elintézve, stb) ezért kellene a gépek közötti leveleket "szinkronizálni" ami Imap esetén talán menne, de nem találok rá megoldást :(

Köszi

Petium

(#7986) ed0518


ed0518
csendes tag

Sziasztok!

Outlookban csoportjaim amikbe fel vagyok véve, nem frissülnek automatán az emailek amik jönnek a csoport címére, ötlet hogy mit kell beállítanom?

Köszi előre is!

(#7987) Süvi válasza BigManus (#7969) üzenetére


Süvi
őstag

Sikerült utánajárni a dolgoknak.
A munkahelyen változtattak valamit a fiókon tavaly áprilisban, így amikor felkerült az új office, az már a Sent mappába teszi mindig, míg a korábbi telepítés az Elküldött mappába került. Így az lett a megoldás, hogy a korábban telepített gépre ismételten beállítottam.
Köszönöm a javaslatokat.

[ Szerkesztve ]

(#7988) tcsaba007


tcsaba007
tag

Sziasztok!
Látom ez a probléma 2020 év vége felé már felmerült, de akkor nem volt megoldása.
Ha thunderbird-ből küldenek emilt ékezetes nevű állomány csatolásával, akkor az ékezetes karakterek hibásan jelennek meg. Ha a thunderbirdben beállítom, hogy unicode kódolást használjon, akkor jó...
Csak ugye nem kérhetek meg erre minden partnert külön-külön...

(#7989) Nirvatti


Nirvatti
tag

Sziasztok!

Van arra makrómentes mód, hogy az Online Archívum mappái "kibontva" nyíljanak meg az Outlook (Office 365 Pro Plus) indításakor?

(#7990) dm1970


dm1970
tag

Sziasztok!

Anno 2 éve már jártam itt, egy W7-W8.1 WLM-MS outlook átköltözési problémával. Segítségetekkel meg is oldódott a dolog. Mostanra jutottam el odáig, hogy a sikeresen át mentett leveleimet egy kicsit rendszerezni kellene, mert mint a kép alapján látszik, elég nagy a rendetlenség. [kép]
Pár kérdésem lenne.
Az megoldható, hogy a lenti két fiók érkező levelei, a beérkezett mappába érkezzenek? A kimenőt megtudtam oldani, de erre nem találok megoldást.
Azt szeretném, mint anno a WLM-ben, legyen egy beérkezett és egy elküldött elemek mappa.
Most pl. a beérkezett mappa üres az inboxba vannak a régi bejövő levelek. :F
Azt sem értem, miért van összevissza angol és magyar mappa név?
Ami még gondot jelent, hogy most a 2 fióknak és az outlook adatfájlnak külön (3 db) pst-je van. Ha valami miatt helyre kellene állítani a levelezést, jobb lenne ha mindent egy fájlba mentene. Ezt elvileg meg tudom oldani, de csak akkor szeretném, ha már a fenti dolgokra van megoldás, s rendszerezném valahogy a dolgokat.

Remélem érthető volt mit szeretnék?

Köszi előre is a segítséget dm!

(#7991) Jarod1 válasza dm1970 (#7990) üzenetére


Jarod1
addikt

Mielőtt elkezdel módosítani csinálj 1 mentést a mostani állapotról( Pst)
állítsd alapbértelmezett fióknak azt a fiókot amihez a beérkezett lev mappa tartozik.a régi levelet meg áthúzod.

(#7992) dm1970 válasza Jarod1 (#7991) üzenetére


dm1970
tag

Köszi!
Ezzel az a gond, hogy egyszerre csak 1 fiókot tudok menteni, ha az exportálásra gondolsz.
Két fiókot használunk itthon, amelyikből az egyik eleve alapértelmezett. Szerintem elsőnek azt kellene megoldani, hogy a két fiók beérkezett üzenetei egy helyre érkezzenek. Ha ez megvan, akkor a régi beérkezetteket behúzom ugyan oda, ugyan ezt megcsinálom a régi elküldöttekkel is az elküldöttek mappába. Utána átmásolgatnám a külön mappákat is ugyan oda. S ezután állítanám be, hogy hova mentse a levelezést (ezt mindig átállítottam egy másik meghajtóra, így egy esetleges win újra rakás nem jelentett gondot). S így ha menteni akarok csak talán csak egy pst-t mentene.

Javítsatok, ha nem jól gondolom, nem ez a megoldás!
Ha nem jól értelmeztem az ötletet, jöhet egy kicsit szájbarágósabban.

K dm

(#7993) Jarod1 válasza dm1970 (#7992) üzenetére


Jarod1
addikt

Nem úgy gondoltam, keress rá az összes pst re és mensd ki egy winyóra backupnak. Ha egy mappába akarod hogy érkezzenek, a másodlagosnak a pst helyét az alapértelmezett pstnek add meg.

(#7994) dm1970 válasza Jarod1 (#7993) üzenetére


dm1970
tag

Az eleje megtörtént. Azt viszont nem találom, hogyan lehet a pst helyét módosítani, tegnap óta keresgélem (neten is), de egyszerűen nem megy.

(#7995) Jarod1 válasza dm1970 (#7994) üzenetére


Jarod1
addikt

bal oldat kattins a email címes mappára jobb egér gombbal, majd adatfile tulajdonságok

(#7996) dm1970 válasza Jarod1 (#7995) üzenetére


dm1970
tag

Ezt megtaláltam, a legelső ablakon nem enged semmit módosítani.
A speciális fülre kattintva, csak az adatfájl neve módosítható, a pst helye, neve nem. :W
MSO 2010 alá tartozó 14-es verziójú outlook fut a gépen.
Ahogy keresgéltem, olyan cikkeket találtam, ahol azt írják, a regeditben lehetne csak módosítani a mentés helyét, de pont a 14-es nincs benne a felsorolásba. :F
[link]

(#7997) j.bravo


j.bravo
addikt

Sziasztok!
Évekig (kb 6 éve) rendben üzemelő Outlook 2010 (oprendszer: win 8.1) ma a képeken (bocs h telefonos, nem pedig rendes screenshot) látható üzeneteket mutatja rögtön indítás után. A "megoldás keresése az interneten" opcióval nem jutottam előbbre, pici gondolkodás után kilépett és szevasz. Vezérlőpultból próbálkoztam az Office "javításával", dolgozott kicsit de a helyzet ugyanez.
Van tippetek, mi lehet, hogyan oldható meg?
Köszönöm előre is!



Whatever.

(#7998) Jarod1 válasza j.bravo (#7997) üzenetére


Jarod1
addikt

win update frissítés office rész megvolt?

(#7999) j.bravo válasza Jarod1 (#7998) üzenetére


j.bravo
addikt

nem nyomtam rá kézzel, de eszerint a jelenlegi verzió a legfrissebb.

Whatever.

(#8000) Fire/SOUL/CD válasza j.bravo (#7999) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

WIN+R gomb, outlook.exe /safe beír és enter. (Arra ügyelj, hogy itt bekéri az alapértmezett profilt újra, szóval tudd, hogy mit csinálsz, csak saját felelősségre!)
Ha így elindul, akkor utána próbáld meg simán/hagyományosan indítani, hátha helyrejön.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.