Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) zsamiatt válasza Sla84 (#7099) üzenetére


zsamiatt
őstag

vagy kérdezd meg a szerver üzemeltetőt nincs e mentés.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7102) petymeg


petymeg
addikt

Szevasztok!

Az aláírásomban azt hogy tudom beállítani, hogy egy facebook logóba legyen rejtve az fb oldalam és ha rákkattint a címzett, akkor az fb oldalam nyíljon meg.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#7103) zsamiatt válasza petymeg (#7102) üzenetére


zsamiatt
őstag

Hiper hivatkozásként hozzá adod

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7104) _Fefe_


_Fefe_
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek Outlook 2013 ügyben. Adott egy Outlook 2013, ami az e-mail küldés esetén csak egy bizonyos wifi hálózat esetén küldi el az e-maileket. A fogadási rész bármelyik fiók esetén, bármilyen hálózatról, vagy megosztott hálózatról működik. Csak a küldésnél válogat az Outlook, de nem találok beállítást erre vonatkozóan. Ha valaki tudna segíteni az Outlook beállításában, vagy ha találkozott már valaki hasonló problémával. Köszi.

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#7105) zsamiatt válasza _Fefe_ (#7104) üzenetére


zsamiatt
őstag

ha be van állítva a kimenő üzenetek hitelesítést igényelnek rész, az okozhat ilyet, hogy csak bizonyos IP-ről fogad be az SMTP szerver.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7106) _Fefe_ válasza zsamiatt (#7105) üzenetére


_Fefe_
tag

Köszi. Megnéztem, de nincs beállítva a hitelesítés. Ellenben találtam egy leírást a portok beállításával kapcsolatban. A leggyakrabban a kimenő üzeneteknél (SMTP, TLS) a program beállított portszáma 25. Ezt kell elsősorban módosítani, úgy olvastam 465-re SSL esetén vagy 587-re ha nincs SSL. TLS-nél is 587-es portot kellene beállítani, kimenő üzeneteknél. Leírás: [I Can Receive Email When I Travel, But I Can't Send!]

Majd holnap tesztelem, hogy ezekkel a beállításokkal idegen Wifi-n is működik-e az e-mail küldés.

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#7107) _Fefe_ válasza _Fefe_ (#7106) üzenetére


_Fefe_
tag

Érdekes, de most kipróbáltam a mobilról megosztott internettel. Eddig szintén nem működött a megosztott internetnél a PC-n (Laptop) lévő Outlook email küldése, de az Outlook portok átállítása után ez már működik. Ilyennel ezelőtt, még soha nem találkoztam, hogy csak egy bizonyos Wifi hálózat esetén működne az Outlook email küldése (a fogadási rész bárhol működik) az alapértelmezett portok esetében. Nem kicsit bosszantó tud lenni, ha éppen utazol valahova, és nem működik a PC-n (Laptop) az email küldés, noha az email fogadás meg igen. Még tesztelem majd más Wifi-n is, hogy ott is megoldotta-e a problémát a portok átállítása.

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#7108) _Fefe_ válasza _Fefe_ (#7107) üzenetére


_Fefe_
tag

Úgy néz ki a portok átállítása megoldotta a problémát. Ha valaki hasonló problémába ütközne, hogy az e-mail küldés csak otthoni (magán, vagy céges) hálózaton működik, de egyéb hálózatokon nem, akkor a portokat kell átállítani a gyári beállítottról a korábban már leírtak szerint. :)

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#7109) johny989


johny989
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy archiválni szeretném a 2017-es leveleket struktúrálva. Sajnos az Outlook úgy archivál, hogy a módódásítás dátumát nézi és nem a beérkezett levél dátumát. Utána kereséssel egyesével kell áthelyeznem a megadott mappába. Nincs valami beállítás vagy valami módja ennek? Outlook 2016

Köszönettel
johny989

(#7110) PETEE78


PETEE78
senior tag

Valaki erre esetleg?

[link]

You are being revived

(#7111) zsamiatt válasza _Fefe_ (#7107) üzenetére


zsamiatt
őstag

a 25 és alapértelmezett portokat nagyon sok helyen tiltják. Pl az UPC is tiltja alapból. Ennek biztonsági okai vannak

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7112) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Adott anyósék email fiókja, ami egyik pillanatról a másikra nem hajlandó emaileket fogadni Outlookon keresztül. Tegnap töröltem 1200 emailt, de nem oldotta meg a problémát. A küldés/fogadás gombra kattintva a küldés kap egy pipát, a fogadás viszont megakad és soha nem megy végig, semmi hibaüzit nem kapok. 2013/2016-os outlookról van szó, így hirtelen nem tudom melyik. Az email fiók adatait most nem tudom megmondani, tegnap elfelejtettem megnézni és nem vágom fejből.

Merre fele keresgéljek vagy milyet további információkat mondjak nektek, hogy tudjatok segíteni?

(#7113) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Sziasztok!

A következő problémával fordulnék hozzátok:

Levelező szolgáltató váltás miatt létre kellett hoznom újra az új szerveren néhány e-mail címet. Ezeket a fiókokat IMAP hozzáféréseel használták eddig, ezért a fiók tartalmát is át kellett helyeznem az új fiókba. Imapsync-el átszinkronizáltam a fiókot, majd Outlookban átírtam a fiók elérését az új szerverre, ekkor a következő történt:

A fiókok mappaszerkezete így nézett ki eddig:

- valaki@valami.com
-- Beérkezett üzenetek
---- Saját mappa 1
---- Saját mappa 2
---- Saját mappa 3
-- Elküldött elemek
-- Levélszemét
-- Törölt elemek

A szinkronizáció, és az új szerverre való átállás után pedig így:

- valaki@valami.com
-- Beérkezett üzenetek
---- Elküldött elemek
---- INBOX
-------- Saját mappa 1
-------- Saját mappa 2
-------- Saját mappa 3
---- Levélszemét
---- Törölt elemek

Kerestem a megoldást, találtam egy leírást, hogy ilyen esetben "A gyökérmappa elérési útja" beállítás lehet a megoldás. Megadtam hogy hogy Inbox, majd a következő lett az eredmény:

- valaki@valami.com
-- Beérkezett üzenetek
-- INBOX
---- Saját mappa 1
---- Saját mappa 2
---- Saját mappa 3
-- Elküldött elemek
-- Levélszemét
-- Törölt elemek

Hurrá! Ez már majdnem hasonlít, csak áthúzom a saját mappákat az INBOX-ból a Beérkezett üzenetek-be és minden olyan mint régen. De nem.. Az Outook itt az írja "A Beérkezett üzenetek mappában nem lehet mappát létrehozni vagy átmozgatni, ha a gyökérmappa elérési útja nem üres". :F :F

Ha valakinek van ötelete azt szívesen venném, napok óta nem tudom az eredetihez hasonlóra varázsolni az Outlook mappaszerkezeteket.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Az idő sebessége: 1s/s

(#7114) zsamiatt válasza tboy93 (#7112) üzenetére


zsamiatt
őstag

milyen protokol? milyen szolgáltató? valami info mert ez így kevés.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7115) zsamiatt válasza TomyLeeBoy (#7113) üzenetére


zsamiatt
őstag

Megnézted az imap szerver mappa szerkezetét?
Lépj be web felületen kezdésnek.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7116) tboy93 válasza zsamiatt (#7114) üzenetére


tboy93
nagyúr

Invitel, de fogta magát és megjavult :D Gondolom a szolgaltatonal nem volt valami koser.

(#7117) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy egy felhasználónál, mikor ír egy levelet, és elküldi, akkor a címzett üres "szöveges" tartalommal kapja meg a levelet. Valamint ilyenkor a kimenő levelek közt is tartalom nélkül jelenik meg a levél. Természetesen küldés előtt ír tartalmat is a levélbe.
Outlook 2016 a kliens, és office 365 válalati prémium verziós licencről van szó.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#7118) ccs2929 válasza ccs2929 (#7117) üzenetére


ccs2929
senior tag

Még egy olyan kérdés, hogy azt be lehet-e állítani Outlookban, hogy a szöveges tartalom nélkül küldendő leveleknél is figyelmeztessen, ugyanúgy, mint amikor tárgyat nem írunk a levélnek?
Ez is nagy segítség lenne.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#7119) zsamiatt válasza ccs2929 (#7117) üzenetére


zsamiatt
őstag

Outlookból küldi vagy web felületről? Mert edge-ből tapasztaltam hasonlókat. Ha Outlook kliens akkor kipróbáltad, hogy nem html levél hanem text-t küldesz? Ha jól emlékszem 2016ban is van ez az opció.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7120) Jarod1 válasza ccs2929 (#7118) üzenetére


Jarod1
addikt

Valahol be lehet állítani mert nekem szól hogy üres tárgy mező.

(#7121) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!
Office 2007-et használok, és most vettem egy Office 365 előfizetést.
Ebből nekem az Outlook a legfontosabb, a céges levelezésben 90ezer e-mail van, 20 giga méretű levelező fájllal, eléggé aggódok miatta. :(
Hogy érdemes elvégezni a váltást, hogy ne legyen gond? :F
Előre is köszönöm! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7122) Jarod1 válasza andy83 (#7121) üzenetére


Jarod1
addikt

Csinálj egy mentést a pstről a 20 gigáról és utána kezd az átállást

(#7123) andy83 válasza Jarod1 (#7122) üzenetére


andy83
aktív tag

Szia!

Hétvégén sikerült megcsinálnom, sikerült is átállnom a 365-re! :))
Köszönöm! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7124) Attesz


Attesz
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Egy laptopon(így került hozzám) a "C" meghajtóján lefogyott a hely.
Gyors megoldást jelentene, ha az Outlook könyvtárat átköltöztetném a "D" meghajtóra.
Abban kérném a segítséget, hogy ezt hogy lehet megcsinálni úgy, hogy az Outlook ebből ne vegyen észre semmit.
Magyarán a levelezés a D meghajtón folyna tovább úgy, hogy a levelező ezt ne érzékelje.

Nagyon köszönöm a segítséget.

Üdv

Attesz

(#7125) madpapa


madpapa
senior tag

Volna itt a cégnél feltelepítve újonnan Outlook 2016. Az a bajunk vele, hogy pl. jön egy üzenet melléklettel és ha ezt szeretnénk továbbítani melléklettel akkor a mellékletet elhagyja. De ugyanez a helyzet ha válaszolni szeretnék is. Vélhetően valamilyen biztonsági beállítás lehet a ludas, hogy a mellékletet elhagyja.
Bár ha továbbítani akarom és megnyitom az üzenetet, van olyan a bal oldali részen a menüben hogy Egyebek és Továbbítás mellékletként működik. De ez így nem olyan szép, mert a Válasz esetén nincs ilyen lehetőség. Van-e másik megoldás erre, hogy akár a Továbbítás akár a Válasz gombot megnyomva a melléklet is ott legyen az üzenettörzsben?

[ Szerkesztve ]

(#7126) ccs2929 válasza madpapa (#7125) üzenetére


ccs2929
senior tag

Tedd fel a legújabb frissítéseket.
A múltkor én is szívtam, csak nekem üres levelek mentek ki....[L:/dl/upc/2018-02/15/348113_ti3lkbw917rgiqqw_outlook_torlodnek.jpg](L:https://support.office.com/hu-hu/article/jav%c3%adt%c3%a1sok-%c3%a9s-ker%c3%bcl%c5%91-megold%c3%a1sok-a-windows-outlook-friss-probl%c3%a9m%c3%a1ihoz-ecf61305-f84f-4e13-bb73-95a214ac1230?ui=hu-HU&rs=hu-HU&ad=HU)[kép](/L)[/L]katt a képre.

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#7127) madpapa válasza ccs2929 (#7126) üzenetére


madpapa
senior tag

Köszi!

(#7128) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Sziasztok.
Aláírási problémám van outlookban. Szóval outlookon belül úgy jelenik meg az aláírás ahogy én azt szerettem volna:

levél elküldése után a logó jelenik meg böngészőből nézve tehát nem csatolja be a logót.

Mi a megoldás erre?
Előre is a köszi a helpet.
:R

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#7129) TechRobot válasza TechRobot (#7128) üzenetére


TechRobot
aktív tag

megoldódott png-t nem szereti. :D

Dikk egy százas...

(#7130) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Szeretnék egy olyan megoldást, hogy 1 gépen több windows felhasználó lenne, de 1 outlook-ot kellene használni mind a kettőnek ugyanazzal a fiókkal. Szeretném ha egyik küld egy emailt az adott fiókkal akkor azt a másik is lássa vagy ha elolvasott egy levelet az egyik akkor a másiknál is olvasottnak látszódjon. Megoldható ez valahogy?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#7131) zsamiatt válasza bozsozso (#7130) üzenetére


zsamiatt
őstag

mind a két usernek ugyan azt a pst-t adod meg, vagy imap

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7132) bozsozso válasza zsamiatt (#7131) üzenetére


bozsozso
őstag

ha csak átjelentkezek a másik felhasználóra akkor nem gond ha be van nyitva a pst a másik felhasználónál?

(#7133) felsatan


felsatan
tag

Sziasztok!

Előre is elnézést, ha egyértelmű a megoldás, de én már jó ideje próbálok rájönni és nem megy.....A problémám a következő:
Ha írok egy emailt Outlookban (2013-as verzió), kit tudom ugye választani a címzetteket a névjegyalbumból. Viszont itt, mint ahogy a mellékelt képen látszik csak a névjegyek 3 tulajdonságában tudok keresni (Név, Megjenítendő név, email cím), holott mikor létrehozok egy névjegyet rengeteg adatot meg tudok adni hozzá. Létezik, hogy nem lehet ezek alapján rákeresni egy névjegyre, mikor azt egy email címzettjéhez akarom hozzáadni? Akokr mi értelme van megadni a névjegyen, nézegethetem?
Egy példa, van Kis Béla, a DOG Kft-nek dolgozik, foglalkozását tekintve HÁZŐRZŐ, én kapcsolatban állok vele egy MACSKA ügylet kapcsán. A nagybetűvel kiemeltek legyen 3 tulajdonság, amit rögzítenék a névjegyzékben, akár a megjegyzésben. Ha van ezer névjegy a névjegyalbumomban és nem emlékszem az illető nevére, szerintem elég kellene, hogy ha ezeket a kulcsszavakat rögzítettem a névjegykártyájához, akkor valamelyiket bepötyögeve kidobja az email címét, mikor hozzá akarom adni a címzetthez.
Én ezt akárhogy erőlködöm nem tudom megcsinálni Outlookkal, létezik, hogy nem tud ilyet? Ha tud, kérlek segítsetek, mert én nem tudom mi a megoldás.

Előre is köszönöm!
:R

(#7134) Jarod1 válasza felsatan (#7133) üzenetére


Jarod1
addikt

átsuhansz a névjegyekhez beírod a keresendő szót és :DD :D

(#7135) felsatan válasza Jarod1 (#7134) üzenetére


felsatan
tag

Valami nagyon egyszerű, primitív dolgot nem veszek észre vagy nem tudok az Outlookról, mert nem értem ímit írtál. Nem találok "névjegyzéket", nem tudom hogy kell oda átsuhanni és hol a keresés, amit említesz. Én csak a mellékelt kép szerinti címjegyzéket látom (ami akkor jön elő, ha a levél írásánál a "Címzett" gombra kattintok) és ha ott keresek nem ad ki találatot csak akkor, ha a keresett szó abban a három oszlopban (Név-Megjelítendő név-Email cím) található, de például cégnévre, telefonszámra, megjegyzésre nem tudok keresni.
Nem kötözködni akarok és nem teszem a hülyét, tényleg az vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#7136) Jarod1 válasza felsatan (#7135) üzenetére


Jarod1
addikt

(#7137) felsatan válasza Jarod1 (#7136) üzenetére


felsatan
tag

Áh, értem, köszönöm.
Ezt egyébként ismerem, ezzel az a bajom, hogy csak egy címzettnek tudok innen emailt küldeni. Ha több nevet jelölök ki egyszerre, akkor már nem ajánla fel az email létrehozást.....

(#7138) zsamiatt válasza bozsozso (#7132) üzenetére


zsamiatt
őstag

ha kijelentkezik a profilból akor nem mert az outlookot is bezárja

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7139) bozsozso válasza zsamiatt (#7138) üzenetére


bozsozso
őstag

De csak sima felhasználó váltás lenne.

(#7140) zsamiatt válasza bozsozso (#7139) üzenetére


zsamiatt
őstag

ebben nem tudok nyilatkozni, mert az Outlook már fogni fogja a filet ha nyitva van.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7141) bozsozso válasza zsamiatt (#7140) üzenetére


bozsozso
őstag

Rendben azért köszi a javaslatokat, majd kipróbálom mi legyen a végleges megoldás.

(#7142) ph2012


ph2012
senior tag

Outlook.com-ot használok. Újabban ilyen levélszemeteket kapok: [link]. Korábban nem volt ilyen. Mitől lehet ez? Másnak nincs ilyen problémája?

Köszi a választ.

(#7143) Jarod1 válasza ph2012 (#7142) üzenetére


Jarod1
addikt

valaki nem keresett a guglidban? vagy nem tetted ki az email címed valami fórumba?

(#7144) ph2012 válasza Jarod1 (#7143) üzenetére


ph2012
senior tag

Az mit jelent, hogy "valaki nem keresett a guglidban?"?

(#7145) Jarod1 válasza ph2012 (#7144) üzenetére


Jarod1
addikt

A google-ban ha a gmail el be vagy jeletkezve a keresést a google reklám email el el bombáz ....

(#7146) mind_against


mind_against
tag

Sziasztok!

Outlook 2010, win7 sp1, céges gép, hálózat stb.
A lényeg: postaláda mérete 30 giga fölé ment több embernél, lelohadt tőle az egész outlook, az IT belenyúlt a gépeikbe, hogy megcsinálja, sikerült, de cserébe a címlistájuk kiürült, több száz mail cím eltűnt. Építőanyag kereskedelem, nem kis kellemetlenség ez így. Menthető még a helyzet? Help us, please!

(#7147) Jarod1 válasza mind_against (#7146) üzenetére


Jarod1
addikt

Backup nincs róla? 30 giga emberenként? az durva, limitáljátok 4 gigára..

(#7148) zsamiatt válasza mind_against (#7146) üzenetére


zsamiatt
őstag

elvileg lehet file restort végezni vinyoról. Adat vissza állítás. De kérdés mit töröltek és honnan.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7149) mind_against


mind_against
tag

Na szóval az a helyzet, hogy új felhasználó lett csinálva, de még elérhető nekik a régebbi. Megvannak a régi .pst fájlok, tehát a régi felhasználó Javasolt névjegyeiben megvannak a régi mail címek, amiket valahogy át kellene tenni az újba. Tegnap addig-addig buheráltam egyik kollégám outlook-ját, hogy sikerült megcsinálni és újra feldobja a régi mail címeket, de egy másik gépen meg nem engedi ugyanezt megcsinálni, valamelyik névjegy nem másolható, ezért egyiket sem akarja áttenni, pedig ott is minden adott.

(#7150) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Újratelepítettem egy gépet, amire az outlook 2016os verzióját telepítettem.
A problémám az, hogy a beérkezett üzeneteim tárgyát szeretném szerkeszteni, de nem engedi, csak a szövegtörzset.
Van esetleg ötlet, hogy mi után kell néznem ,vagy mit kell állítanom hogy ez a funkció működjön?

Üdv, K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.